popielate kasztany - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-09, 07:06   #1
centus
Raczkowanie
 
Avatar centus
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 212

popielate kasztany


Szukam spośród palet farb. czy znacie inne farby o tym odcieniu niz feria i loreal preference? Feria wyszła mi przepieknie, jak na opakowaniu koloru P1o ale nie chciałabym używać ponownie ponieważ się obawiam nadmiernego rozjaśnienia moich blond odrostów. Poradżcie.
__________________
efka
centus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 16:22   #2
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: popielate kasztany

Cytat:
Napisane przez centus Pokaż wiadomość
Szukam spośród palet farb. czy znacie inne farby o tym odcieniu niz feria i loreal preference? Feria wyszła mi przepieknie, jak na opakowaniu koloru P1o ale nie chciałabym używać ponownie ponieważ się obawiam nadmiernego rozjaśnienia moich blond odrostów. Poradżcie.
Nie rozumiem jednego, jakim cudem farba o kolorze kasztan ( nawet popielaty) ma rozjasnic Ci blond odrosty??????
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 18:15   #3
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: popielate kasztany

Cytat:
Napisane przez Mariti Pokaż wiadomość
Nie rozumiem jednego, jakim cudem farba o kolorze kasztan ( nawet popielaty) ma rozjasnic Ci blond odrosty??????
Może chodzi o te farby ze składnikiem rozjaśniajacym naturalne włosy...
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 18:59   #4
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: popielate kasztany

Cytat:
Napisane przez boniulka Pokaż wiadomość
Może chodzi o te farby ze składnikiem rozjaśniajacym naturalne włosy...
byc może tak, ale jeśli sam kolor ostatecznty ma byc kasztanowy to i tak nie rozjasni blond odrostów a przyciemni je na kasztanowo ( sama stosowałam taka farbę z loral preference, na odrosty podziałała jak zwykła farba )
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 23:51   #5
centus
Raczkowanie
 
Avatar centus
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 212
Dot.: popielate kasztany

Cytat:
Napisane przez Mariti Pokaż wiadomość
byc może tak, ale jeśli sam kolor ostatecznty ma byc kasztanowy to i tak nie rozjasni blond odrostów a przyciemni je na kasztanowo ( sama stosowałam taka farbę z loral preference, na odrosty podziałała jak zwykła farba )

Niestety mylisz się, chciałabym żeby tak było. Feria mocno rozjaśnia jest przeznaczona do ciemnych, czarnych włosów i pokrycie koloru jest słabe. Moje naturalne, jasne dość włosy rozjaśnia na rudy blond. Wygląda to potem nieciekawie.
__________________
efka
centus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 17:09   #6
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: popielate kasztany

Cytat:
Napisane przez centus Pokaż wiadomość
Niestety mylisz się, chciałabym żeby tak było. Feria mocno rozjaśnia jest przeznaczona do ciemnych, czarnych włosów i pokrycie koloru jest słabe. Moje naturalne, jasne dość włosy rozjaśnia na rudy blond. Wygląda to potem nieciekawie.
W takim razie loreal podziała na mnie i na kolezankę, której farbowałam włosy dziwnie, ale niewazne. Spróbuj więc zastosowac jakąs bazę pod kolor tzn ufarbuj włosy ( odrosty ) na chłodny odcień ciemnego lun sredniego blondu ( na ogół wychodzą ciemno) nie trzymając odcienia jak zaleca producent, a na to nałóż ferię.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 20:22   #7
centus
Raczkowanie
 
Avatar centus
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 212
Dot.: popielate kasztany

Cytat:
Napisane przez Mariti Pokaż wiadomość
W takim razie loreal podziała na mnie i na kolezankę, której farbowałam włosy dziwnie, ale niewazne. Spróbuj więc zastosowac jakąs bazę pod kolor tzn ufarbuj włosy ( odrosty ) na chłodny odcień ciemnego lun sredniego blondu ( na ogół wychodzą ciemno) nie trzymając odcienia jak zaleca producent, a na to nałóż ferię.
Szczerze mówiąc myślę o zakupie profesjonalnej farby na allegro. Mam juz dosc sklepowych produktów, które najczęściej wychodza zupełnie inaczej niż na opakowaniu.
__________________
efka
centus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-15, 17:31   #8
klaustrofobia007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 034
Dot.: popielate kasztany

ja niedawno kupilam z allegro farbe alcantary, to farba profesjonalana. kupilam jasny brąz popielaty. ale kiedy farba przyszla tak naprawde okazalo sie ze to blad tlumaczenia bo tak naprawde ta farba nazywa sie popielaty kasztan. jestem baaardzo zadowolona. po farbe alcantara siegnelam dzieki dobrym opiniom na wizazu (jest o tym watek) i na dodatek jest ogromny wybor fajnych kolorkow. wlosy sa niesamowicie miekki i odzywione po farbowaniu. no i kolor wyszedl bardzo ladny, taki jaki chcialam, sliczny chlodny, taki jakis szlachetny braz (i nie czarne) jak to czasem bywalo po farbowaniu wlosow farbami sklepowymi)
__________________
WAŻNE

! SZUKAMY IWONKI WIECZOREK Z GDAŃSKA !

Filmik o zaginionej

Wątek o Iwonce, zajrzyj, może jesteś w stanie pomóc
klaustrofobia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 17:00   #9
centus
Raczkowanie
 
Avatar centus
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 212
Dot.: popielate kasztany

Cytat:
Napisane przez klaustrofobia007 Pokaż wiadomość
ja niedawno kupilam z allegro farbe alcantary, to farba profesjonalana. kupilam jasny brąz popielaty. ale kiedy farba przyszla tak naprawde okazalo sie ze to blad tlumaczenia bo tak naprawde ta farba nazywa sie popielaty kasztan. jestem baaardzo zadowolona. po farbe alcantara siegnelam dzieki dobrym opiniom na wizazu (jest o tym watek) i na dodatek jest ogromny wybor fajnych kolorkow. wlosy sa niesamowicie miekki i odzywione po farbowaniu. no i kolor wyszedl bardzo ladny, taki jaki chcialam, sliczny chlodny, taki jakis szlachetny braz (i nie czarne) jak to czasem bywalo po farbowaniu wlosow farbami sklepowymi)
A miałabyś foto jak wyszło? Czy bardzo ciemne i jaki to numer?
__________________
efka
centus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:47.