z naturalnych ciemnych na jasny blad - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-04, 18:02   #1
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950

z naturalnych ciemnych na jasny blad


Szukalam takiego watku,ale znalazlam tylko tematy o powrocie do naturalnie jasnych wlosow po farbowaniu ich na ciemne...
Tymczasem ja jestem naturalnie brunetka.Nie wiem czy w tej sytuacji jest inaczej,prosze o rady i pomoc.Od lat farbuje wlosy na rozne odcienie braz(zlociste,zlote,aksam itne-wyprobowalam juz chyba wszystkie ).Znudzil juz mi sie ciemny kolor a po tym jak zobaczylam kilka zdjeci jasnych blondynek (np Claudia Schiffer)o bardzo jasnej cerze-jak moja, zaczal mi sie marzyc jasny blad.Mysle ze moge wygladac w nim dobrze skoro tak wiele osob o jasnych oczach(moje sa zielono szare)i bardzo bladej cerze ma naturalnie blad wlosy.Jak sadzicie?Pytanie tylko jak to zrobic?????????Dotychczas chyba tylko w gazetach na przykladzie gwiazd takich jak Aguilera czy Nicole Kidman widzialam idealnie zafarbowane na blad wloski z czarnego czy ciemnego brazu .Na wlasne oczy niestety widzialam tylko porazki-jedna znajoma chciala przefarbowac sie na blad i wyszly jej grube pasma na wierzchu glowy zolto rudego koloru z przeswitami czarnych. Czy to w ogole mozliwe przefarbowac sie z brunetki na bladynke tak zeby ten blad wygladal jak najnaturalniej(nie zolto czy rudo),nie bylo przeswitow-zeby wlosy byly rowno zafarboweane i wszystkie, bez pasm i pasemek??Po przeczytaniu wielu watkow o zle wykonanym rozjasnianiu obawiam sie nieco tego co moze mi wyjsc nas glowie...
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-04, 18:20   #2
iwona112
Przyczajenie
 
Avatar iwona112
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: gliwice
Wiadomości: 11
Dot.: z naturalnych ciemnych na jasny blad

Ja Mogę Powiedzieć Tyle Miałam Czarne Włosy I Chciałam Miec Blond Wychodziłam Paręrazy Z Czarnego Na Długich Włosach I Efekt Był Właśnie Taki O Którym Mówisz Tzn Na Odroście Było Ok A Na Końcach Pomarańcza I Poszłam Kiedyś Do Fryzjera Z Zachodowanym Odrostem Mniej Więcej Do Połowy No Moż Mniej I Pani Mi Powiedziałaże Zrobi Blond Ale Gdy Zetnę Je Na Krótko Bo Na Końcach Wyjdzie Beee, No I Tak Zrobiłam ściełam Z Dl Do Ramion Na Zupełnie Krótki Dziś Już Mam Krótsze I Blond A Raczej Swoje Naturalne
iwona112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-05, 15:18   #3
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: z naturalnych ciemnych na jasny blad

Cytat:
Napisane przez _Magda Pokaż wiadomość
Szukalam takiego watku,ale znalazlam tylko tematy o powrocie do naturalnie jasnych wlosow po farbowaniu ich na ciemne...
Tymczasem ja jestem naturalnie brunetka.Nie wiem czy w tej sytuacji jest inaczej,prosze o rady i pomoc.Od lat farbuje wlosy na rozne odcienie braz(zlociste,zlote,aksam itne-wyprobowalam juz chyba wszystkie ).Znudzil juz mi sie ciemny kolor a po tym jak zobaczylam kilka zdjeci jasnych blondynek (np Claudia Schiffer)o bardzo jasnej cerze-jak moja, zaczal mi sie marzyc jasny blad.Mysle ze moge wygladac w nim dobrze skoro tak wiele osob o jasnych oczach(moje sa zielono szare)i bardzo bladej cerze ma naturalnie blad wlosy.Jak sadzicie?Pytanie tylko jak to zrobic?????????Dotychczas chyba tylko w gazetach na przykladzie gwiazd takich jak Aguilera czy Nicole Kidman widzialam idealnie zafarbowane na blad wloski z czarnego czy ciemnego brazu .Na wlasne oczy niestety widzialam tylko porazki-jedna znajoma chciala przefarbowac sie na blad i wyszly jej grube pasma na wierzchu glowy zolto rudego koloru z przeswitami czarnych. Czy to w ogole mozliwe przefarbowac sie z brunetki na bladynke tak zeby ten blad wygladal jak najnaturalniej(nie zolto czy rudo),nie bylo przeswitow-zeby wlosy byly rowno zafarboweane i wszystkie, bez pasm i pasemek??Po przeczytaniu wielu watkow o zle wykonanym rozjasnianiu obawiam sie nieco tego co moze mi wyjsc nas glowie...

Naturalna brunetka, ale farbowana..to dokładnie to samo co zrobic blond na farbowanych włosach...użyj wyszukiwarki wizazowej ( dekoloryzacja, z czarnego na blond) a dowiesz się co można zrobić, było juz o tym naprawdę sporo!!!!
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-05, 18:01   #4
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: z naturalnych ciemnych na jasny blad

Cytat:
Napisane przez Mariti Pokaż wiadomość
Naturalna brunetka, ale farbowana..to dokładnie to samo co zrobic blond na farbowanych włosach...użyj wyszukiwarki wizazowej ( dekoloryzacja, z czarnego na blond) a dowiesz się co można zrobić, było juz o tym naprawdę sporo!!!!
dzieki za odp.
Wlasnie czytalam kilka tematow o dekoloryzacji,ale wydawalo mi sie ze jednak sprawa wyglada inaczej gdy ma sie naturalnie ciemne wlosy dlatego zalozylam temat.zawsze korzystam z wyszukiwarki i jestem przeciwna powielaniu watkow,dlatego dotychczas gdy chcialam o cos spytac to dopisywalam sie do juz istniejacego tematu,ale tym razem bylam juz naprawde zdesperowana aby sie dowiedziec czegos na ten temat konkretnego i pewnego-ciagle od roznych osob slysze rozne wersje,a wizaz jest wiarygodny.To w ogole moj pierwszy temat na wizazu choc jestem tu juz jakis czas.To tak troche na usprawiedliwienie
Wlasnie w ktoryms watku czytalam ze najlepiej jest farbowac stopniowo na coraz jasniejsze.A wiec jesli chcialabym efekt koncowy osiagnac np w polowie czerwca 2007 to ile "miedzy farbowan" powinnam miec?Czy naprawde farby np Loreala sa tak duzo lepsze od Palette czy Garniera?No i takie pytanko-jesli nawet zafarbuje teraz moj ciemny braz na jasny braz,a potem to na ciemny blad itp itd to przeciez odrosty beda zawsze ciemne wiec czy na nich kolejne coraz jasniejsze odcienie beda chwytac?Bardzo prosze o odpowiedz.
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-06, 12:50   #5
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: z naturalnych ciemnych na jasny blad

Cytat:
Napisane przez _Magda Pokaż wiadomość
dzieki za odp.
Wlasnie czytalam kilka tematow o dekoloryzacji,ale wydawalo mi sie ze jednak sprawa wyglada inaczej gdy ma sie naturalnie ciemne wlosy dlatego zalozylam temat.zawsze korzystam z wyszukiwarki i jestem przeciwna powielaniu watkow,dlatego dotychczas gdy chcialam o cos spytac to dopisywalam sie do juz istniejacego tematu,ale tym razem bylam juz naprawde zdesperowana aby sie dowiedziec czegos na ten temat konkretnego i pewnego-ciagle od roznych osob slysze rozne wersje,a wizaz jest wiarygodny.To w ogole moj pierwszy temat na wizazu choc jestem tu juz jakis czas.To tak troche na usprawiedliwienie
Wlasnie w ktoryms watku czytalam ze najlepiej jest farbowac stopniowo na coraz jasniejsze.A wiec jesli chcialabym efekt koncowy osiagnac np w polowie czerwca 2007 to ile "miedzy farbowan" powinnam miec?Czy naprawde farby np Loreala sa tak duzo lepsze od Palette czy Garniera?No i takie pytanko-jesli nawet zafarbuje teraz moj ciemny braz na jasny braz,a potem to na ciemny blad itp itd to przeciez odrosty beda zawsze ciemne wiec czy na nich kolejne coraz jasniejsze odcienie beda chwytac?Bardzo prosze o odpowiedz.
Nie musisz sie usprawiedliwiać, miałaś watpliwosci więc zapytałas, chciałam tylko zasugerować, że było już sporo na ten temat, więc masz co czytać

pytasz o "miedzyfarbowania": tu wszystko zalezy od Twoich włosów tzn jak szybko będą pozbywać się barwnika w kolejnych zabiegach ( zaqlezy to od barwników jakie miały srodki do koloryzajci dotychczas przez ciebie używane, środków jakie będa uzywane do pozbywania sie obecnego koloru oraz kondycji włosa) Może sie okazać ,że trzy zabiegi wystarczą , moze się okazać też, że potrzeba ich będzie 6.Trzeba też brać pod uwagę jak długie przerwy będą potrzebne między zabiegami ( ja miałam miesięczne- ale włosy miałam naprawdę silne, przygotowywałam się do zabiegu kilka miesięcy mocno je odzywiając)-miesięczne czy np 2-3 miesięczne.
Co do pytania o jakość farb: wiekszość uważa, że farby Palette są kiepskie ( ja także) natomiast co do Loreal i Garnier zdania sa podzielone, jednym pasuja te innym tamte ( ja dużej różnicy nie widzę, Lorela ma lepsze i gorsze farby)
Co do odrostów- w nich będzie naturalny pigment , bez sztucznych barwników z farb, więc nadanie im jaśniejszego odcienia będzie nieporównywalnie łatwiejsze niż na włosach koloryzowanych,
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-06, 16:11   #6
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: z naturalnych ciemnych na jasny blad

dzieki Mariti,troche mi sie rozjasnilo w glowie
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:28.