Zmiana :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-14, 19:55   #31
TeaHouseMoon
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 740
Dot.: Zmiana :)

Podbijam Z tego względu, że moje włosy były koszmarnie zniszczone na końcach, 2ybrałam się do fryzjerki i niestety, musiałam je skrócić bardzo dużo. W tej chwili sięgają mi do ramion, ale prosiłam, by z grzywką nie robiła nic. Mówiąc szczerze, czuję się teraz bardzo przeciętnie w tej fryzurze, a z drugiej strony boję się iść do fryzjera i wyjść niezadowolona. Po tej ostatniej wizycie stwierdzam, że włosy niestety nadal są zniszczone i przydałoby im się naprawdę porządne cięcie. Czuję, że mam ochotę na ogromną zmianę, coś radykalnego. Bawiłam się trochę w różnych programach, ale mam wrażenie, że żadna fryzura mi nie pasuje

Włosy mam cienkie, lubią sobie oklapnąć w ciągu dnia, mam ich niewiele. Chciałabym fryzurę, która doda im sporo objętości. Grzywki się boję, wydaje mi się, że ciężko by było zrobić jakąś gęstą przy mojej ilości włosów, ale może jednak się da? Zmieniać koloru bym nie chciała, lubię go
__________________

TeaHouseMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:35.