mam włosy jak siano- co z tym zrobić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-11, 12:27   #1
Seniula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3

mam włosy jak siano- co z tym zrobić?


Moje włosy dopiero po prostowaniu wyglądają w miare normalnie.Czy jest jednak jakis inny sposób na gładkie włosy bez przysmazania ich prostownicą?????
Seniula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-11, 13:20   #2
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: mam włosy jak siano- co z tym zrobić?

hmmmm :

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ighlight=siano
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ighlight=siano
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-11, 13:52   #3
paulina5550
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7
Dot.: mam włosy jak siano- co z tym zrobić?

Jest!!! Jeśli chcesz mieć włosy ładne, gładkie i zero siana to kup sobie JEDWAB BIOSILK (na allegro) włosy nie będą po nim proste, ale miękkie i ZERO SIANA A jeśli chcesz żeby twoje włosy były gładnie, i nie skręcały się w dziwne LOKI to kup sobie ampułki i nałóż po umyciu i włosy schną też ładne, gładkie Ja sobie kupiłam z LOREAL'A do blond włosów na allegro. Włosy ładne długie, naturalny blond...ahhhhh
Pozdrawiam
paulina5550 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-12, 12:43   #4
KoRiii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 74
Dot.: mam włosy jak siano- co z tym zrobić?

Cytat:
Napisane przez paulina5550 Pokaż wiadomość
Jest!!! Jeśli chcesz mieć włosy ładne, gładkie i zero siana to kup sobie JEDWAB BIOSILK (na allegro) włosy nie będą po nim proste, ale miękkie i ZERO SIANA A jeśli chcesz żeby twoje włosy były gładnie, i nie skręcały się w dziwne LOKI to kup sobie ampułki i nałóż po umyciu i włosy schną też ładne, gładkie Ja sobie kupiłam z LOREAL'A do blond włosów na allegro. Włosy ładne długie, naturalny blond...ahhhhh
Pozdrawiam

a możesz mi powiedzieć jak nazywają się te ampułki?? bo chciałabym wypróbować Pozdrawiam
KoRiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-12, 12:58   #5
rozmarynek
Zadomowienie
 
Avatar rozmarynek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 362
Dot.: mam włosy jak siano- co z tym zrobić?

ja tez polecam jedwab. znacznie poprawia wygląd włosów. dostepny jest tez w salonach fryzjerskich. mala buteleczka, mega wydajna, koszt. 10 zl. Na dłuższą mete dobra jest tez maska wax, do kupienia w aptekach.
rozmarynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-12, 13:18   #6
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: mam włosy jak siano- co z tym zrobić?

Cytat:
Napisane przez Seniula Pokaż wiadomość
Moje włosy dopiero po prostowaniu wyglądają w miare normalnie.Czy jest jednak jakis inny sposób na gładkie włosy bez przysmazania ich prostownicą?????
Na tym forum było już mnóstwo takich wątków, więc poszukaj - wyszukiwarka - bardzo pomocna sprawa

A jedwab jest dobry - sama używam, ale ze swojego doświadczenia wiem, że jeżeli masz włosy wysuszone prostownicą, to sam jedwab ich nie odbuduje
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-12, 21:18   #7
Seniula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3
Dot.: mam włosy jak siano- co z tym zrobić?

dziekuje bardzo za wszystkie rady spróbuje z tym jedwabiem. aha i tez chetnie dowiedzialabym sie jak sie nazywaja te ampulki.
Seniula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-13, 10:03   #8
Shiloh_
Raczkowanie
 
Avatar Shiloh_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 35
Dot.: mam włosy jak siano- co z tym zrobić?

1. ampulki najlepsze wella professional - dwufazowe. Mozna kupic w salonach, ale w sklepie dla fryzjerow duzo taniej (moj hit, tylko drogie...)
2. olejki do wlosow Teraz na rynek weszly l'oreal professionnel lumi-oil, dostepne w 3 wersjach - do roznych wlosow. Ja lubie nakladac na lekko wilotne i nigdy nie od nasady, bo mozna uzyskac efekt tlustych wlosow a tego nikt chyba nie chce.. Najlepszy olejek moim zdaniem to lancome hair sensation, ale nie wiem czy jest dostepny w polsce. Dwa lata temu chcialam go kupic i nigdzie nie moglam znalesc. Ostatnio widzialam w sephorze szampony do wlosow z tej lini (super!!) ale olejku nie... Kolejny olejek - dla oszczednych - to serum lissant-buclant marki...carrefour (kosztuje ~13 zl, l'oreal ~50zl, lancome ~100zl/ten ostatni kupowalam we wloszech, w polsce moze byc inna cena/) Jakosc tego carrefour'owego jest naprawde ok.
Shiloh_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 10:08   #9
jotemka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 409
Dot.: mam włosy jak siano- co z tym zrobić?

Cytat:
Napisane przez Seniula Pokaż wiadomość
dziekuje bardzo za wszystkie rady spróbuje z tym jedwabiem. aha i tez chetnie dowiedzialabym sie jak sie nazywaja te ampulki.
Ja też spróbuję
jotemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 23:41   #10
madzienka001
Raczkowanie
 
Avatar madzienka001
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 391
Dot.: mam włosy jak siano- co z tym zrobić?

odzywki, maski, kremy ....
madzienka001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 11:58   #11
asiulka123
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 597
Dot.: mam włosy jak siano- co z tym zrobić?

Po każdym myciu koniecznie odżywka a co któreś mycie np. co trzecie maska. Włosom sianowatym pomogą także odżywki bez spłukiwania, chociażby Biosilk Mi bardzo pomaga nieużywanie suszarki- odkąd moje włosy schną naturalnie, właściwie skończyły się problemy z puszeniem włosów
__________________





asiulka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-31, 15:03   #12
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: mam włosy jak siano- co z tym zrobić?

jedwab nie pomoze, wiem cos o tym, musisz wlosu nawilzyc, odzywic i siano zniknie wiem cos o tym bo sama mam siano i jedwab nic nie daje, moze tylko to ze sa ladniejsze po wyprostowaniu.
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 19:11   #13
kami123
Przyczajenie
 
Avatar kami123
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 26
Dot.: mam włosy jak siano- co z tym zrobić?

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
jedwab nie pomoze, wiem cos o tym, musisz wlosu nawilzyc, odzywic i siano zniknie wiem cos o tym bo sama mam siano i jedwab nic nie daje, moze tylko to ze sa ladniejsze po wyprostowaniu.
Zgadzam się.Jedwab działa bardziej wizualnie niż regeneruje.a poza tym ogranicz prostowanie.
kami123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-01, 12:34   #14
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: mam włosy jak siano- co z tym zrobić?

Też mam niestety siano po umyciu strasznie zniszczyły mi się włosy po robieniu pasemek rozjaśniaczem- zabójca dla włosów. Kiedyś miałam śliczne włosy a teraz nie mogę na nie patrzeć Niedługo zainwestuję w Wax bo po nim włoski mi się poprawiły i napewno nie miałam siana, wygładził włosy i ogolnie się poprawiły, mniej wypadały. Tzn wszystkie te efekty u mnie przynajmniej były widoczne nie w trakcie stosowania Waxa bo podczas stosowania włosy mi się kompletnie nie układały, były ulizane, ale jak skończyłam już całe pudełeczko to wtedy efekty były dopiero widoczne włoski były mocniejsze, znacznie mniej wysuszone. Także polecam jedwab również no i jakieś dobre szampony i odżywki
xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-01, 18:41   #15
Ktulu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 19
Dot.: mam włosy jak siano- co z tym zrobić?

Cytat:
Napisane przez cypressangel
A jedwab jest dobry - sama używam, ale ze swojego doświadczenia wiem, że jeżeli masz włosy wysuszone prostownicą, to sam jedwab ich nie odbuduje
Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616
jedwab nie pomoze, wiem cos o tym, musisz wlosu nawilzyc, odzywic i siano zniknie wiem cos o tym bo sama mam siano i jedwab nic nie daje, moze tylko to ze sa ladniejsze po wyprostowaniu.
No dokładnie... Od początku dziwi mnie zamieszanie wokół tego Biosilka. Biosilk, jak każde inne serum na bazie silikonu, wygładza włosy, no ale to tymczasowy i przede wszystkim sztuczny efekt...
Masz siano, bo masz klasycznie zniszczone włosy i tyle. Jedwab tego nie naprawi.

Ja tam kocham pisać, jak naprawiać zniszczone włosy Ale w skrócie po prostu: nawilżający szampon > nawilżająca maska > odżywka bez spłukiwania.
Ktulu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 19:58   #16
C_M_O_K
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 29
Dot.: mam włosy jak siano- co z tym zrobić?

Ja od jakiegoś czasu używam olejku rycynowego,moje włosy (mam podobne do twoich) po tym zabiegu stają się gładkie lśniące i niema już żadnego siana jakie było ,polecam też podcięcie włosków
C_M_O_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:00.