jędrna pupcia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-07, 11:50   #1
7kaka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2

jędrna pupcia


Jakiś czas temu sporo schudłami i z tego powodu jestem bardzo zadowolon Ale pojawił się inny problem, a mianowicie nadmiar skóry (dotyczy to głównie pośladków). W tych okolicach skórę mam przesuszoną i mało jędrną. Od kilku miesięcy szukam dobrego kosmetyku. Te które używałam do tej pory, nie dały większej poprawy. Czy są jakieś sprawdzone kosmetyki, które faktycznie dają porządane efekty? Jak długo trzeba ich używać i czy poprawa jest trwała?
7kaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 13:15   #2
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: jędrna pupcia

Wpisz w wyszukiwarce "jak dbacie o swoje pupy", poczytaj wątki a na pewno znajdziesz coś dla siebie
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 14:53   #3
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: jędrna pupcia

Polecam preparat Vichy "Lipostretch". Jest to ujędrniający krem modelujący. Sama go używam i jestem z niego bardzo zadowolona. Skóra jest nawilżona, miękka, kremik spełnia swoje wszystkie powinności.

Krótka notka z opakowania:
Działa na 3 parametry jędrności skóry - elastyczność, gęstość i wypuklość. Ciągłe przybieranie na wadze i chudnięcie powodują, że skóra cierpi wskutek powtarzającego się rozciągania. Komórki tłuszczowe zwiększają i zmniejszają się: rozpychają skórę, która rozciąga się i wiotczeje. Skóra traci jędrność, kontury sylwetki stają się mniej i wyraźnie zarysowane i zaczynają opadać.

Lipostretch pomaga odbudować elastyczną skórę, poprawić gęstość skóry ciała, wymodelować kontury sylwetki.

24-godzinne nawilżenie. Nietłusta konsystencja, szybko się wchłania.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 16:45   #4
izzie_lady
Raczkowanie
 
Avatar izzie_lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 254
Dot.: jędrna pupcia

Był już o tym wątek.A sposobów na jędrne pośladki jest wiele.Najlepsze efekty uzyskuje sie poprzez łączenie diety,sportu(ćwiczeń) i kosmetyków( np.peeling+ dobry krem/balsam itp).
Żeby efekty były trwałe potrzeba systematyki i cierpliwości...
izzie_lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 12:02   #5
7kaka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2
Dot.: jędrna pupcia

Dziękuję Shazney za radę. Na pewno skorzystam (właśnie wróciłam z apteki, gdzie zakupiłam dany specyfik). Uwielbiam kosmetyki Vichy (pomimo tego, że nie zaliczają się do tych tańszych),bo w moim przypadku one zawsze skutkują. Wcześniej miałam wątpliwości,czy kupić ten preparat ale skoro Tobie pomógł, to nie mam na co czekać W końcu jeszcze tylko krótka wiosna i już będzie lato
7kaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:33.