arafatka (nie jestem punkiem,nie slucham rocka) -nie nosic? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-22, 15:21   #31
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: arafatka (nie jestem punkiem,nie slucham rocka) -nie nosic?

znalazlam kogos taką wypowiedz:

"Nie rozumiem ludzi,którzy noszą pewne symbole nie wiedząc co one oznaczają. Nie, nie rozumiem ja ich po prostu nie trawię! Przykład? Proszę bardzo! Mój kuzyn (19 lat) ostatnio przyjechał do mnie i myślała, że padnę. Dlaczego? Miał na sobie arafatkę! On, ten który słucha znienawidzonego przeze mnie Hip-Hopu. No powiedźcie mi gdzie arafatka do HH. Więc się go pytam: - Czemu nosisz arafatkę?; - Bo jest modna i dziewczyny na to lecą.
Ja w tej chwili padam trupem. Ja się pytam gdzie ideologie, gdzie prawdziwe znaczenie symboli?
Przepraszam, ale rzygać mi się chce jak patrzę się na to co się teraz wyprawia."

A teraz to: arafatki w skateshopie http://sklep.e-street.pl/index.php?cPath=99 i co wy na to
__________________


"Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dokładka!
!odpisuj u mnie!


Edytowane przez mysiamysia
Czas edycji: 2008-03-22 o 15:53
mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 15:59   #32
Żenada
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 924
Dot.: arafatka (nie jestem punkiem,nie slucham rocka) -nie nosic?

To czy ktoś uzna Cię za punka zależy od reszty stroju. Mi podobają się arafatki i chusty do zwiewnych sukienek Widziałam też sporo "hiphopowców" w arafatkach i też niezle to wyglądało. Kupiłabym jednak w klasyczny wzór(pepitka?), a nie w czachy czy inne pntagramy.
Żenada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 17:09   #33
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: arafatka (nie jestem punkiem,nie slucham rocka) -nie nosic?

to ja moze jutro zrobie fotki reszty stroju swego przykladowe i pokaze jakby to wygladalo
Ciagle zastanawiam sie czy brac czerwono-biala czy czarno-biala.Czerwono-biala taka bardziej oryginalna troszeczke,chociaz nie wiem czy do czarnej kurteczki pasowalaby.Z kolei czarno-szaro-biala taka bardziej uniwersalna,ale skoro czarn a kurteczke mam to moze lepiej cos z czerwienia ,zeby czern nie zlewala sie z czernia
__________________


"Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dokładka!
!odpisuj u mnie!

mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 17:11   #34
Majka Kurczaczek
Raczkowanie
 
Avatar Majka Kurczaczek
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 111
Exclamation Dot.: arafatka (nie jestem punkiem,nie slucham rocka) -nie nosic?

Cytat:
Napisane przez narcy Pokaż wiadomość
no... teoretycznie tak, ale teraz arafatka symbolizuje calkiem co innego /klimaty rock i reggae/, tak samo jak słowo "fajnie" znaczy w języku potocznym co innego niż pisze w definicji słownikowej.
Oto następna dziewczyna, która myli się co do arafatki!!!!

Dziewczyny!!!
Arafatki zapoczatkował przywódca OWP - Jaser Arafat.
Widzę, że ani jedna z was nie wie skąd tak na serio wzięły się arafatki!!!
Jak widze te wasze opinie, że założycielka tego wątku nie powinna nosic arafatki to mnie ściska
KAŻDA OSOBA, KTÓRA SĄDZI, ŻE ARAFATKI NALEŻĄ TYLKO DO SŁUCHACZY ROCKA CZY EMOSÓW MYLI SIE!!!! TO SAMO TYCZY SIĘ REGGAE!!!
Noszenie arafatki jest czymś w stylu farbowania włosów na blond, tylko, że blondynki naśladują Monroe a arafaci Arafata!!!

A teraz do założycielki: noś arafatke a jak ktos Ci cos powie, to go olej!!! Albo zatkaj historią Jasera Arafata.
__________________
POCAŁUNEK JEST OSTATNIM PRZYKŁADEM LUDOŻERSTWA
Dimitrios Kamburoglu

ZA WARGAMI, KTÓRE CAŁUJĄ, SĄ ZĘBY, KTÓRE GRYZĄ
Iason Evangelu
Majka Kurczaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 17:13   #35
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 508
Dot.: arafatka (nie jestem punkiem,nie slucham rocka) -nie nosic?

Cytat:
Napisane przez Nusia7 Pokaż wiadomość
||
||
\/



Wyraźnie widać, że wg Ciebie ludzie powinni ubierać się w określony sposób. Taki, który "odpowiada danej subkulturze".
no nie bardzo, bo napisałam, że jak ktoś nie słucha rocka to niech się nie ubiera tak jak rockowcy a ty stwierdziłaś że napisałam odwrotnie. a zresztą, nieważne.

chciałam jeszcze tylko zauważyć, że ludzie, którzy słuchają rocka/metalu/punku są bardzo wyczuleni na takie rzeczy jak skomercjalizowanie arafatki, bo oni tym ubiorem wyrażają siebie i swój światopogląd. ja rozumiem, że ktoś może tego nie szanować i nie zwracać uwagi na to, że kiedyś rockmani byli wyśmiewani i wyszydzani za swój ubiór /np. Rolling Stonesi, The Sex Pistols i wiele innych/ a teraz wszyscy chcą wyglądać tak jak oni nawet nie wiedząc, skąd się to wzięło, ale darujcie sobie te teksty o myśleniu stereotypami, bo to nie o to chodzi.
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 17:18   #36
95a9f5071e7d0cd6ef7dbab6e353959a34994157_6057de0215c7d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 695
Dot.: arafatka (nie jestem punkiem,nie slucham rocka) -nie nosic?

wg mnie możesz śmiało nosić. U mnie sporo osób nosi- także chłopacy i wcale nie uważam żeby arafatki były przeznaczone tylko dla osób słuchających rocka
95a9f5071e7d0cd6ef7dbab6e353959a34994157_6057de0215c7d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 17:18   #37
Sweet :)
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 982
Dot.: arafatka (nie jestem punkiem,nie slucham rocka) -nie nosic?

Jeśli Ci się podoba to noś śmiało! Ja też nie jestem punkiem, a arafatkę noszę
Sweet :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-22, 17:43   #38
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: arafatka (nie jestem punkiem,nie slucham rocka) -nie nosic?

Myslalam,ze cos mi sie pomylilo jak cos mi zaswitalo ,ze arafatki w kulturze hip hop tez sa czasami noszone,ale nie mylilam sie,bo znalazlam fotki narazie takie poki co
Tez mozecie wklejac jakies przyklady fotek gdzie ludzie nosza arafatki mimo ,ze z punkami nie maja nic a nic wspolnego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wirujaca_strefa_2007_fotopartner_014.jpg (60,5 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wirujaca_strefa_2007_fotopartner_020.jpg (116,4 KB, 64 załadowań)
__________________


"Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dokładka!
!odpisuj u mnie!

mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 19:53   #39
Majka Kurczaczek
Raczkowanie
 
Avatar Majka Kurczaczek
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 111
Dot.: arafatka (nie jestem punkiem,nie slucham rocka) -nie nosic?

Cytat:
Napisane przez mysiamysia Pokaż wiadomość
Myslalam,ze cos mi sie pomylilo jak cos mi zaswitalo ,ze arafatki w kulturze hip hop tez sa czasami noszone,ale nie mylilam sie,bo znalazlam fotki narazie takie poki co
Tez mozecie wklejac jakies przyklady fotek gdzie ludzie nosza arafatki mimo ,ze z punkami nie maja nic a nic wspolnego
Nie, nie pomyliło Ci się Ja tańcze ogólnie taniec nowoczesny, ale kiedys byłam zmuszona do zatańczenia układu z HH i byliśmy wszsycy w arafatkach. Teraz tańczę też towarzyski i w moim stroju jest wszyta arafatka
__________________
POCAŁUNEK JEST OSTATNIM PRZYKŁADEM LUDOŻERSTWA
Dimitrios Kamburoglu

ZA WARGAMI, KTÓRE CAŁUJĄ, SĄ ZĘBY, KTÓRE GRYZĄ
Iason Evangelu
Majka Kurczaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 20:02   #40
whoa
Wtajemniczenie
 
Avatar whoa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 106
Dot.: arafatka (nie jestem punkiem,nie slucham rocka) -nie nosic?

Moim zdaniem nie zawracaj sobie głowy stereotypami i noś arafatkę jeśli Ci się podoba. Zresztą sama noszę ;] O wyłączność prawa do noszenia arafatki dochodzą się tylko zagubione w swojej fascynacji subkulturą dzieci które nic oprócz ubioru nie mają do przekazania i dlatego tak o niego walczą.
Wszystko jest dla ludzi, precz z podziałami !
__________________


whoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 20:03   #41
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: arafatka (nie jestem punkiem,nie slucham rocka) -nie nosic?

Cytat:
Napisane przez whoa Pokaż wiadomość
Moim zdaniem nie zawracaj sobie głowy stereotypami i noś arafatkę jeśli Ci się podoba. Zresztą sama noszę ;] O wyłączność prawa do noszenia arafatki dochodzą się tylko zagubione w swojej fascynacji subkulturą dzieci które nic oprócz ubioru nie mają do przekazania i dlatego tak o niego walczą.
Wszystko jest dla ludzi, precz z podziałami !
ladnie napisane sformulowalas to co sama chcialam powiedziec - ale niestety nie umiem ladnie dobierac slow ;P
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-22, 20:10   #42
iwulaa
Rozeznanie
 
Avatar iwulaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 977
Dot.: arafatka (nie jestem punkiem,nie slucham rocka) -nie nosic?

Cytat:
Napisane przez mysiamysia Pokaż wiadomość
o taka arafatke mi chodzilo dokladnie jak ta w zalaczniku Juz chcialam kupowac,ale z ciekawosci wbilam w google slowo 'arafatka' a tam byly wypowiedzi roznych osob cos na temat ,ze wlasnie jesli ktos nosi arafatke to jest kojarzony z punkami i osobami ,ktore sluchaja rocka,a ja nie chce byc utozsamiania z tymi grupami I teraz wyglad i to ,ze mi sie podoba kłóci sie z tym ,ze nie chce byc utozsamiania.To znaczy mam nadzieje,ze nie kazdy tak od razu na to patrzy ,ze arafatka=punk lub co gorsza emo.

nastolaty te ktore są glupie (bez obrazy) odrazu mysla ze jak arafatka to metal ale są osoby madrzejsze i nie skojarza cie z metalem...
iwulaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 20:13   #43
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: arafatka (nie jestem punkiem,nie slucham rocka) -nie nosic?

Kiedys Arafatka to byl znak rozpoznawczy. Wtedy moglabys sie martwic. W chwili obecnej kiedy to 'kazdy kto ma dziure w tylku' nosi arafatke bo modna mysle, ze nie masz powodu do zmartwien.

Ja swoje arafatki przywiezione z Kuwejtu chwilowo trzymam w szafie, zaczne nosic kiedy moda minie. (oj pogubilam i porozdawalam na przestrzeni lat wiele tych chust i nigdy nie pomyslalam, ze to kiedys stanie sie MASOWO modne... )

Zreszta - widac kiedy kto tam nosi bo nalezy do jakiejs subkultury a kiedy nosi jako modny dodatek. Spoko - nie stresuj sie, ze ktos Cie wezmie za punka.

Mimo, ze osobiscie mocno kojarzy mi sie arafatka z CZYMS daleka jestem od rzucania kamieniem w kogos, komus sie zwyczajnie podoba.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 20:28   #44
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: arafatka (nie jestem punkiem,nie slucham rocka) -nie nosic?

Cytat:
Napisane przez Clarissa:) Pokaż wiadomość
Oczywiście-moda jest dla nas...
Ale tu chodzi tylko o arafatkę. Dziewczyna ma się stresować, że jakiś punk jej zwróci uwagę? Lepiej kupić normalną chustkę. Dla własnej wygody.
Nie doczytałam nic o stresie autorki wątku Lepiej nie naginać Poza tym - dziewczyny - WY poważnie stresujecie się takimi bzdurami?

A ja miałam na sobie dziś różową koszulkę, a za Dodą nie przepadam i co teraz? Do kosza z tą bluzką?
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 20:31   #45
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: arafatka (nie jestem punkiem,nie slucham rocka) -nie nosic?

Cytat:
Napisane przez ryba82 Pokaż wiadomość

A ja miałam na sobie dziś różową koszulkę, a za Dodą nie przepadam i co teraz? Do kosza z tą bluzką?
Mysle, ze nie tylko Doda nosi roz wiec to nie do konca analogiczna sytuacja do arafatki.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 20:36   #46
ratta
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 553
Dot.: arafatka (nie jestem punkiem,nie slucham rocka) -nie nosic?

Mnie się arafatka kojarzy jako symbol, nie powiązałabym jej z muzyką, a jeśli już to raczej z hip-hopem (?) niż rockiem.
Nikt nie weźmie Cię za punka dlatego, że masz arafatkę, w wielu przypadkach widać kto łączy arafatkę z jakąś ideologią, a kto używa jej jako modnego dodatku.
ratta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 22:38   #47
samarah
Wtajemniczenie
 
Avatar samarah
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 2 539
Dot.: arafatka (nie jestem punkiem,nie slucham rocka) -nie nosic?

Mam kumpla "ziomala" i on nosi arafatkę teraz to w zasadzie nie jest ona symbolem punk'ów, bo stała się bardzo popularna i ogólnie dostępna... pamiętam, że kiedyś szukałam ich wszędzie i nie mogłam znaleźć, dziś są w prawie każdym sklepie także jeśli Ci sie podobają, to nie widzę powodu, dla którego miałabyś się wahać z noszeniem
__________________
Moje portfolio:
Bo życie jest piękne...
samarah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 13:57   #48
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: arafatka (nie jestem punkiem,nie slucham rocka) -nie nosic?

Ja nigdy nie kojarzyłam tej chusty z określonym typem muzyki, raczej w pewnego rodzaju ideologią, więc nie dziwią mnie ludzie dla przykładu w szerokich spodniach i z zawiązaną arafatką.

Drażnią mnie tylko te czternastolatki, które uważają, że nosząc ją będą cool, trendy, jazzy, czy jak to się teraz mówi...


Ale do rzeczy, bo konkretną sprawę mam.
Nie czuję potrzeby pokazywania całemu światu, że jestem za rozwiązaniem konfliktu Izrael-Palestyna, więc arafatki nosić nie chcę. Szukam za to chusty bez tego wzoru i bez frendzlów, ale podobnego rozmiaru [duża], kształtu [kwadratowa] i jakości [fajny materiał]. Muszę czymś owijać szyję i przykrywać dekolty ( ), a tak powszechne szaliczki paschminowe albo inne są zdecydowanie za cienkie i niewymiarowe . No więc, spotkałyście się może z chustami tego typu? Afaratek nie wyglądających na arafatki?
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 14:49   #49
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: arafatka (nie jestem punkiem,nie slucham rocka) -nie nosic?

Cytat:
Napisane przez Majka Kurczaczek Pokaż wiadomość
Oto następna dziewczyna, która myli się co do arafatki!!!!

Dziewczyny!!!
Arafatki zapoczatkował przywódca OWP - Jaser Arafat.
Widzę, że ani jedna z was nie wie skąd tak na serio wzięły się arafatki!!!
Jak widze te wasze opinie, że założycielka tego wątku nie powinna nosic arafatki to mnie ściska
KAŻDA OSOBA, KTÓRA SĄDZI, ŻE ARAFATKI NALEŻĄ TYLKO DO SŁUCHACZY ROCKA CZY EMOSÓW MYLI SIE!!!! TO SAMO TYCZY SIĘ REGGAE!!!
Noszenie arafatki jest czymś w stylu farbowania włosów na blond, tylko, że blondynki naśladują Monroe a arafaci Arafata!!!

A teraz do założycielki: noś arafatke a jak ktos Ci cos powie, to go olej!!! Albo zatkaj historią Jasera Arafata.
Cytat:
Napisane przez DJADKJGU Pokaż wiadomość
watpie czy duzy odsetek noszacych dzis arafatke solidaryzuje sie SWIADOMIE (a nie z powodu mody) ze wschodem. ale to juz inny temat chyba...
No właśnie, nie jest dla mnie faux pas jeśli Doda założy arafatkę, ale faux pas jest, jeśli owa przykładowa Doda nie ma bladego pojęcia o tym co to jest arafakta, skąd się wzięła kto, jak i dlaczego ja nosi. Nosi bo fajna - myślenie nie boli.


Cytat:
Napisane przez narcy Pokaż wiadomość
no nie bardzo, bo napisałam, że jak ktoś nie słucha rocka to niech się nie ubiera tak jak rockowcy a ty stwierdziłaś że napisałam odwrotnie. a zresztą, nieważne.

chciałam jeszcze tylko zauważyć, że ludzie, którzy słuchają rocka/metalu/punku są bardzo wyczuleni na takie rzeczy jak skomercjalizowanie arafatki, bo oni tym ubiorem wyrażają siebie i swój światopogląd. ja rozumiem, że ktoś może tego nie szanować i nie zwracać uwagi na to, że kiedyś rockmani byli wyśmiewani i wyszydzani za swój ubiór /np. Rolling Stonesi, The Sex Pistols i wiele innych/ a teraz wszyscy chcą wyglądać tak jak oni nawet nie wiedząc, skąd się to wzięło, ale darujcie sobie te teksty o myśleniu stereotypami, bo to nie o to chodzi.
Myslę, że kiedyś to miało sens, kiedyś ubrania był identyfikacją, teraz wszystko, całe podziemie i nie mowie tu tylko o muzyce zostało tak skomercjalizowane, ze nie ma sensu wyrażać siebie skórzaną kurtką

"wszyscy chcą wyglądać tak jak oni nawet nie wiedząc, skąd się to wzięło" co o tym sądzę napisałam wyżej.


Poza tym kurde jak ja bym chciała mieć takie problemy jak niektórzy, świat byłby piękny i łatwy!

Ps. Czy któraś z Was dokopała się do tego co znaczą kolory? Dubajczycy noszą białą z czerwienią, Irakijczycy głównie z czernią, ale jakie jest tego znaczenie?
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-24, 15:13   #50
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: arafatka (nie jestem punkiem,nie slucham rocka) -nie nosic?

eh.. ja to jestem zdanie ze nosi na lewo i prawo nie powinni sie ci ktorzy innych besztaja z powodu zwyklego kawalka materialu.
Sorry - ale jak ktos nie potrafi inaczej wyrazic swoich ideologi i pogladow niz przez kawalek szmatki to czyj to problem ?
Ludzi juz dawno powinni otworzyc oczy i zamiast pol dnia w sklepie zastanawiac sie czy oby te buty ktore chce kupic czegos nie znacza po prostu je wziac i nosic - wlasnie dlatego, ze sie im podobaja.

To zbrodnia - nic a nic nie interesuje mnie zwiaza z chusta ideologia ale ja nosze ?!?

Co nas ma obchodzic skad sie wzial stereoptyp na termat arafatki skoro nam sie podoba ta arafatka jako zwykly kwalek materialu stanowiacy dodatek kolorystyczny do stroju ?!? To jest chore - zastanawiac sie nad przeslaniem czegos co jest TYLKO dodatkiem.

Jak dla kogos to ideologia to niech siedzi i sobie o tym czyta ale dla mnie nic nie znacza osoby ktore nosza arafatke dla ideologii - sorry, ale dla mnie zeby cos soba reprezentwoac to trzeba sie odzywac a nie obnosic.


A do autorki - podoba Ci się, pasuje do Ciebie - nos bo jak sie bedziesz pol zycia zastanawiac czy mozesz/nie mozesz czegos zalozyc to cala frajda z moda cie ominie
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 15:51   #51
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: arafatka (nie jestem punkiem,nie slucham rocka) -nie nosic?

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość

Co nas ma obchodzic skad sie wzial stereoptyp na termat arafatki skoro nam sie podoba ta arafatka jako zwykly kwalek materialu stanowiacy dodatek kolorystyczny do stroju ?!? To jest chore - zastanawiac sie nad przeslaniem czegos co jest TYLKO dodatkiem.
To się chyba nazywa ignorancja. Bycie ignorantem jest w modzie? Sama nie wiem, nie przepadam za ludźmi, którzy głośno krzyczą, ale nie wiedza o czym
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 15:55   #52
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 508
Dot.: arafatka (nie jestem punkiem,nie slucham rocka) -nie nosic?

eyo, a jeśli ktoś lubi przez swój ubiór wyrażać swoje poglądy i osobowość /współczuję ludziom, którzy tego nie robią, ale mniejsza z tym/? ma prawo, tak samo jak ktoś ma prawo nosić arafatkę nic o niej nie wiedząc. więc dlaczego tak najeżdżasz na ludzi którzy noszą tą arafatkę dla ideologii?
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 16:23   #53
PinkDeath
Przyczajenie
 
Avatar PinkDeath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 17
GG do PinkDeath
Dot.: arafatka (nie jestem punkiem,nie slucham rocka) -nie nosic?

Ja mam zamiar kupić arafatkę bo zakochałam się w wyglądzie Enrique Iglesiasa w teledysku Push xD (w woli ścisłości, on tam nosi arafatkę) One po prostu są teraz modne. A jak było z czachami? Kiedyś to było coś jak ktoś miał jakąś czaszkę na ciuchu a teraz to kicz. Mam nadzieję, że z arafatką tak się nie stanie, choć teraz już pół szkoły ją ma ^ ^
__________________
I wanna be your princess...
niezapominajka: kupić szare rurki, żółtą bluzę, zielony bezrękawnik, ograniczyć konsumpcje posiłków, przyłożyć się do nauki (w ogóle zerkać do zeszytów), częściej się uśmiechać) that's all
PinkDeath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 16:36   #54
Majka Kurczaczek
Raczkowanie
 
Avatar Majka Kurczaczek
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 111
Dot.: arafatka (nie jestem punkiem,nie slucham rocka) -nie nosic?

Cytat:
Napisane przez PinkDeath Pokaż wiadomość
Ja mam zamiar kupić arafatkę bo zakochałam się w wyglądzie Enrique Iglesiasa w teledysku Push xD (w woli ścisłości, on tam nosi arafatkę) One po prostu są teraz modne. A jak było z czachami? Kiedyś to było coś jak ktoś miał jakąś czaszkę na ciuchu a teraz to kicz. Mam nadzieję, że z arafatką tak się nie stanie, choć teraz już pół szkoły ją ma ^ ^
Nieee... A nawet jeśli to przecież z arafatki można zrobic wiele rzeczy można pociąć i obszyć piórnik, wszyć w spodnie, nosić jako sukienka latem... poprostu wszystko!!! mozna tez schować i poczekać... za 10 latek pewnie znowu bedą sławne
__________________
POCAŁUNEK JEST OSTATNIM PRZYKŁADEM LUDOŻERSTWA
Dimitrios Kamburoglu

ZA WARGAMI, KTÓRE CAŁUJĄ, SĄ ZĘBY, KTÓRE GRYZĄ
Iason Evangelu
Majka Kurczaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 16:52   #55
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: arafatka (nie jestem punkiem,nie slucham rocka) -nie nosic?

Cytat:
Napisane przez uhahana Pokaż wiadomość
No więc, spotkałyście się może z chustami tego typu? Afaratek nie wyglądających na arafatki?
dobre pytanie. jestem w trakcie poszukiwań
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 17:09   #56
Flagelle
Raczkowanie
 
Avatar Flagelle
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań, wieś taka.
Wiadomości: 70
Dot.: arafatka (nie jestem punkiem,nie slucham rocka) -nie nosic?

Cytat:
Napisane przez uhahana
No więc, spotkałyście się może z chustami tego typu? Afaratek nie wyglądających na arafatki?
Ja mam ze dwie takie. Mama sobie kupiła chyba w latach osiemdziesiątych
__________________
Keep calm and yoga on.

KLIK! - źródło wszelkiego rodzaju inspiracji
Flagelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 18:01   #57
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: arafatka (nie jestem punkiem,nie slucham rocka) -nie nosic?

Cytat:
Napisane przez Flagelle Pokaż wiadomość
Ja mam ze dwie takie. Mama sobie kupiła chyba w latach osiemdziesiątych
Poka poka
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 18:12   #58
roxaneczka
Zadomowienie
 
Avatar roxaneczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 757
Dot.: arafatka (nie jestem punkiem,nie slucham rocka) -nie nosic?

ja słucham hh i torchę regge i noszę arafatkę (np.duże pe też nosi)
roxaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 18:30   #59
Kacha17
Raczkowanie
 
Avatar Kacha17
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 141
Dot.: arafatka (nie jestem punkiem,nie slucham rocka) -nie nosic?

a ja slucham metalu i rocka i nie nosze bo moim zdaniem arafatka nijak sie ma do sluchania rocka i metalu...szczegolnie do metalu, poza tym nawet jeśli Cie ktoś skojarzy z jakimis subkulturami, np. punków...to co z tego? jego sprawa, ze sie pomylił jak Ci sie podoba to noś noś
Kacha17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 19:08   #60
Flagelle
Raczkowanie
 
Avatar Flagelle
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań, wieś taka.
Wiadomości: 70
Dot.: arafatka (nie jestem punkiem,nie slucham rocka) -nie nosic?

Cytat:
Napisane przez uhahana Pokaż wiadomość
Poka poka
Aktualnie mój aparat cierpi na brak baterii. Jak się naładują /i nie zapomnę/, to pokażę ^^
__________________
Keep calm and yoga on.

KLIK! - źródło wszelkiego rodzaju inspiracji
Flagelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:56.