Zakupy w sklepach Tchibo. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-17, 13:53   #61
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Ooo mam te podkładki pod talerze -> http://www.tchibo.pl/Podkladki-pod-t...400006994.html
Mam je od 2 lat i jeszcze nie używałam. Zastanawiam się czy w praniu się stapią ale pewnie tak bo to bawełna :/
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 19:40   #62
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Od przyszłego tygodnia w ofercie będą śliczne, kolorowe grille i w ogóle produkty piknikowe Właśnie pozaznaczałam sobie w katalogu, po co muszę się wybrać do sklepu
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 08:23   #63
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Cytat:
Napisane przez Impersona Pokaż wiadomość
Od przyszłego tygodnia w ofercie będą śliczne, kolorowe grille i w ogóle produkty piknikowe Właśnie pozaznaczałam sobie w katalogu, po co muszę się wybrać do sklepu
Dobrze wiedzieć, fajny grill by się przydał - oczywiście cena w granicach rozsądku
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 08:27   #64
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Dobrze wiedzieć, fajny grill by się przydał - oczywiście cena w granicach rozsądku
Te kolorowe, które mi się podobają, są za 139 zł, ale będzie bardzo duży wybór grilli.
Będą też fajne kosze-lodówki piknikowe, torby, koce z izolacją i inne cuda
Zaznaczyłam pół katalogu
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-28, 20:25   #65
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Hej, jak to jest z rozmiarówką spodni? Brać rozmiar standardowy, czy większy, bo np. wychodzą mniejsze? A może Waszym zdaniem rozmiarówka zaniżona?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-28, 20:27   #66
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Hej, jak to jest z rozmiarówką spodni? Brać rozmiar standardowy, czy większy, bo np. wychodzą mniejsze? A może Waszym zdaniem rozmiarówka zaniżona?
Ja wzięłam 36-38 (a noszę raczej 38 mam duży tyłek) treginsy i są dobre. Jedynie co to mają strasznie wąskie nogawki. Mam bardzo chude nogi (na prawdę bardzo chude) a i tak są niesamowicie obcisłe, nie wiem czy ktoś z szeroką łydką byłby w stanie je w ogóle na siebie założyć.

A jakie spodnie, normalne dżinsy?
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-28, 21:16   #67
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
Ja wzięłam 36-38 (a noszę raczej 38 mam duży tyłek) treginsy i są dobre. Jedynie co to mają strasznie wąskie nogawki. Mam bardzo chude nogi (na prawdę bardzo chude) a i tak są niesamowicie obcisłe, nie wiem czy ktoś z szeroką łydką byłby w stanie je w ogóle na siebie założyć.

A jakie spodnie, normalne dżinsy?
Właśnie tregginsy. Zastanawiam się między 42, a 44. Nie martwię się o łydki, czy nawet uda, ale o biodra. Mierzyłam dzisiaj w ich sklepie normalne jeansy (nie mieli tregginsów) i 42 było dobre.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-28, 22:56   #68
monika1001
Zadomowienie
 
Avatar monika1001
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dolina Muminków
Wiadomości: 1 450
GG do monika1001
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Ja czekam teraz na wok-i jak pojawia sie w tchibo.Kupilam kiedys ( okolo 4 lata temu) i do dzisiaj -chociaz uzywam go prawie codziennie jest w stanie idealnym..
Ostatnie moje zakupy w tchibo to kilka produktow z kolekcji Hobby.
__________________
Za kazdym nickiem kryje sie imie,za kazdym imieniem kryje sie czlowiek.Za kazdym czlowiekiem-uczucia.
Szanujmy sie nawzajem w sieci..


Papierowo-zapraszam http://papierowyzakatek.blogspot.com/
monika1001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-29, 19:17   #69
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Właśnie tregginsy. Zastanawiam się między 42, a 44. Nie martwię się o łydki, czy nawet uda, ale o biodra. Mierzyłam dzisiaj w ich sklepie normalne jeansy (nie mieli tregginsów) i 42 było dobre.
To ja bym wzięła 42 na twoim miejscu jak były dobre.
Moje 36-38 są trochę luźnawe w pasie i ogólnie widzę, że ten materiał się dosyć rozciąga.

Mam takie szare:
http://www.tchibo.pl/Tregginsy-szare-p400007772.html
I to są te mega wąskie w łydkach.

I takie dżinsowe:
http://www.tchibo.pl/Tregginsy-p400007896.html
I te są dosyć luźne w pasie jak na ten rozmiar (ja tam w pasie szczupła nie jestem).

Ale ogólnie leżą fajnie i jestem zadowolona.
Ich zaletą jest też to, że mają taki wyższy stan, ja nie lubię biodrówek, niekorzystnie wyglądam w takich "niskich" spodniach.
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-29, 20:40   #70
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Też się czaję na tregginsy od wtorku. Klarissa, to mówisz, że z mega umięśnioną łydką nie mam co ich brać?
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-29, 20:42   #71
PPP90
Zakorzenienie
 
Avatar PPP90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 582
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

jakiś miesiąc temu kupiłam w Tchibo torebkę, jak na razie jest w stanie idealnym
kupiłam też parasol, jest solidnie wykonany
__________________
Dbam o siebie


Wielbicielka Labradorów
10.09.2013r. -Jestem Kierowcą
PPP90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-29, 21:05   #72
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Cytat:
Napisane przez Impersona Pokaż wiadomość
Też się czaję na tregginsy od wtorku. Klarissa, to mówisz, że z mega umięśnioną łydką nie mam co ich brać?
Sama nie wiem, może mi się taki model trafił albo to zależy od rozmiaru?
Ale słowo daję, że tych szarych myślałam, że nie założę a mam na prawdę chude nogi...
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-29, 21:25   #73
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
Sama nie wiem, może mi się taki model trafił albo to zależy od rozmiaru?
Ale słowo daję, że tych szarych myślałam, że nie założę a mam na prawdę chude nogi...
Ja ostatnio kupiłam jeansy zwężane lekko do dołu w Terranovej, skusiła mnie cena, wzięłam swój rozmiar bez mierzenia, bo zwykle problem mam z biodrami, a te były poszerzane, cena była niska, a mi się spieszyło. Nie dałam rady założyć, bo mi łydki nie weszły Pierwszy raz w życiu coś takiego mi się zdarzyło.
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-21, 11:56   #74
riliana
Zadomowienie
 
Avatar riliana
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 296
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

dołączam się i witam

regularnie śledzę oferty Tchibo, mam już też sporo rzeczy od nich, a wczoraj właśnie złożyłam kolejne zamówienie z przeceny i miło zaskoczył mnie dodatkowy rabat 10%

co do rozmiarów, to jak dotąd spodnie kupowałam rozmiar mniejszy, a sukienki taki, jak zawsze, buty też mam rozmiar mniejszy
__________________
Keep calm and play squash

Edytowane przez riliana
Czas edycji: 2012-07-21 o 11:57
riliana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-20, 08:36   #75
BoZena2000000002
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Piszę bo właśnie zakupiłam u nich kurtkę zimową i bluzę. Kurtka jest fajna (chociaż mogłaby być trochę mniejsza) a bluza okazała się dużo za duża. Ale od początku... Na przesyłkę czekałam ponad trzy tygodnie, chociaż w regulaminie mają krótką dostawę. Jak zadzwoniłam, żeby się dowiedzieć co z przesyłką to odpowiedzieli mi, że to wyjątkowa sytuacja bo mają dużo zamówień i się dłużej czeka. Poczekałam. Otrzymałam i bluzę odesłałam do nich paczką priorytetową z prośbą o zamianę na mniejszy rozmiar. Dzisiaj mija dwa tygodnie od wysłania przesyłki. Dzwonię co się dzieje a oni, że wysyłają zwroty do Niemiec, że się czeka, że jeszcze mojej nie wysłali. Na pytanie kiedy otrzymam bluzę odpowiedzieli, że mają dwa tygodnie na wysłanie po otrzymaniu oczywiście zwrotu. Jestem pewna, że to potrwa przynajmniej miesiąc. Nie polecam sklepu jeśli chcecie otrzymać towar powiedzmy do dwóch tygodni (ja u nich już nic więcej nie kupię). No i rozmiarówkę mają zawyżoną.
BoZena2000000002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 19:15   #76
justyna6684
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 15
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Kupiłam u nich bluzkę z promocji za 39 zł tak na próbę, rozmiar był ok, materiał i kolor fajny jestem zadowolona po praniu nic się z bluzką nie dzieje. Na przesyłkę czekałam tydzień. Teraz zamówiłam dwie bluzki, dotarły po tygodniu. Obie fajne, takie jak na zdjęciu, materiał też dobrej jakości ale strasznie wielkie, rozmiar niby taki jak tamta pierwsza bluzka a jak wyjęłam z opakowania od razu wiedziałam że za duże. Najpierw chcialam odesłać, ale jak poczytałam na forum że jest problem z odzyskaniek kasy albo wymianą towaru to poprostu zaniosłam do krawcowej w celu przerobienia bluzek. Zapłaciłam jej 20 zł i bluzki są idealne Może ktoś pomyśli że to głupota skoro jest możliwość odesłania, ale za to też się płaci i jeszcze sie człowiek denerwuje i wydzwania do nich a to też kosztuje.
justyna6684 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-19, 12:14   #77
assicka
Zakorzenienie
 
Avatar assicka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 184
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Cytat:
Napisane przez justyna6684 Pokaż wiadomość
Kupiłam u nich bluzkę z promocji za 39 zł tak na próbę, rozmiar był ok, materiał i kolor fajny jestem zadowolona po praniu nic się z bluzką nie dzieje. Na przesyłkę czekałam tydzień. Teraz zamówiłam dwie bluzki, dotarły po tygodniu. Obie fajne, takie jak na zdjęciu, materiał też dobrej jakości ale strasznie wielkie, rozmiar niby taki jak tamta pierwsza bluzka a jak wyjęłam z opakowania od razu wiedziałam że za duże. Najpierw chcialam odesłać, ale jak poczytałam na forum że jest problem z odzyskaniek kasy albo wymianą towaru to poprostu zaniosłam do krawcowej w celu przerobienia bluzek. Zapłaciłam jej 20 zł i bluzki są idealne Może ktoś pomyśli że to głupota skoro jest możliwość odesłania, ale za to też się płaci i jeszcze sie człowiek denerwuje i wydzwania do nich a to też kosztuje.
Zwrotu niepasującej rzeczy można dokonać w dowolnym sklepie stacjonarnym Tchibo. Kasę zwracają w formie gotówki. Ja odebrałam przed chwilą 2 zamówienia. Jeszcze czekam na trzecie
assicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 14:03   #78
Clarity
Zadomowienie
 
Avatar Clarity
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 265
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Podbijam wątek- nie wiecie może czy to co jest przecenione w sklepie internetowym jest również przecenione w sklepach stacjonarnych?
__________________
Clarity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 15:09   #79
riliana
Zadomowienie
 
Avatar riliana
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 296
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Cytat:
Napisane przez Clarity Pokaż wiadomość
Podbijam wątek- nie wiecie może czy to co jest przecenione w sklepie internetowym jest również przecenione w sklepach stacjonarnych?
na pewno nie wszystko, w stacjonarnych tylko niektóre modele można trafić czasem
__________________
Keep calm and play squash
riliana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-11, 08:34   #80
meta_morfoza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 369
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

aja odświeżę wątek i opiszę moją "przygodę" z tchibo. w sklepie internetowym kupowałam kilka razy, z produktów byłam zadowolona. Kilka razy czas przesyłki się wydłużył, ale nie było to dla mnie problemem. Na początku grudnia otrzymałam od tchibo maila, że saldo mojego konta wynosi niecałe 80zł. Weszłam na konto i rzeczywiście widniała tam taka kwota, zaczęła się zastanawiać skąd wynika, zadzwoniłamna infolinię, gdzie miła pani zapewniła mnie, że saldo jest poprawne i powiedziała jak moge wykorzystać środki przy realizacji zamówienia. Przed świętami było duzo ciekawych ofert, złozyłam więc zamówienie, paczkę otrzymałam już 2 dni później. Z zakupionej bielizny byłam zadowolona. Raptem dzisiaj otrzymuję maila (czyli miesiąc od realizacji zamówienia), że w wyniku błędu technicznego wysłano do mnie paczkę z nieopłaconym zamówieniem!!! i że teraz saldo mojego konta jest ujemne... Wiadomo,zepo miesiącu nie oddam używanej bielizny... Dla mnie to jest zwykłe naciąganie- zapewnianie klienta, że posiada środki, zachęcanie do ich wykorzystania i po czasie upominanie się o wpłatę.Z całą pewnością nic więcej u nich nie zamówię!!!!!!
meta_morfoza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 11:18   #81
sarajoanna
Raczkowanie
 
Avatar sarajoanna
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Południowa Polska
Wiadomości: 309
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Zakupy w sklepie internetowym Tchibo robię od ponad roku i jak do tej pory jestem bardzo zadowolona Raz zdarzyło mi się, że musiałam odesłać kilka rzeczy (przez zawyżoną rozmiarówkę) i nastawiłam się na oczekiwanie na zwrot pieniędzy (zawsze wybieram płatność za pobraniem). Jakoś tydzień później zamawiałam coś na większą kwotę i zamiast robić zwrot, firma odliczyła wartość zwróconego zamówienia od zamówienia nowego - czyli wszystko załatwili szybciej. Ogólnie na paczkę czekam 2-3 dni, kurier zawsze dzwoni przed przyjazdem, żeby się upewnić czy ktoś jest w domu. Kontaktu z obsługą klienta nie miałam, bo nie musiałam, więc tego nie ocenię. Jakoś produktów jest rewelacyjna i cena także jest do niej adekwatna. Ja tam jestem zadowolona z zakupów na tchibo.pl
sarajoanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 16:51   #82
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Kolejna zadowolona z zakupów w Tchibo (sklep internetowy)
Mam od nich kurtkę ciepłochronną do biegania i leginsy ciepłochronne. Rzeczywiście świetnie utrzymują temperaturę (biegałam w nich nawet dziś na nartach i było mi cieplutko, a leginsy na gołe nogi ) i świetnie odprowadzają wilgoć (kurtka na zewnątrz zroszona, a w środku sucho, getrów śnieg się nie imał, choć kilka razy leżałam). Jak na taką jakość cena nie była wygórowana - leginsy 79 zł, kurtka chyba 119 zł.
Potwierdzam, że rozmiary są sporo zawyżone - leginsy to S, a normalnie noszę 42 Na pewno jeszcze u nich coś kupię
Na wizażowym wątku biegowym też widziałam kilka dobrych opinii o odzieży sportowej z Tchibo.
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 08:33   #83
anna_bial
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Cytat:
Napisane przez meta_morfoza Pokaż wiadomość
aja odświeżę wątek i opiszę moją "przygodę" z tchibo. w sklepie internetowym kupowałam kilka razy, z produktów byłam zadowolona. Kilka razy czas przesyłki się wydłużył, ale nie było to dla mnie problemem. Na początku grudnia otrzymałam od tchibo maila, że saldo mojego konta wynosi niecałe 80zł. Weszłam na konto i rzeczywiście widniała tam taka kwota, zaczęła się zastanawiać skąd wynika, zadzwoniłamna infolinię, gdzie miła pani zapewniła mnie, że saldo jest poprawne i powiedziała jak moge wykorzystać środki przy realizacji zamówienia. Przed świętami było duzo ciekawych ofert, złozyłam więc zamówienie, paczkę otrzymałam już 2 dni później. Z zakupionej bielizny byłam zadowolona. Raptem dzisiaj otrzymuję maila (czyli miesiąc od realizacji zamówienia), że w wyniku błędu technicznego wysłano do mnie paczkę z nieopłaconym zamówieniem!!! i że teraz saldo mojego konta jest ujemne... Wiadomo,zepo miesiącu nie oddam używanej bielizny... Dla mnie to jest zwykłe naciąganie- zapewnianie klienta, że posiada środki, zachęcanie do ich wykorzystania i po czasie upominanie się o wpłatę.Z całą pewnością nic więcej u nich nie zamówię!!!!!!

Ja też miałam przykrą przygodę ze sklepem internetowym przed świątami BN. Kobieta z Infolinii źle mnie poinformowała o możliwości skorzystania z promocji z kalendarzem adwentowym (z kapsułami do ekspresu) w sklepie internetowym. Po tygodniu otrzymałam informację, że oferta obowiązuje jedynie w sklepie, więc mogę zrezygnowac z zamówienia, a pieniądze odeślą na konto. Więc zrezygnowałam, ale kurier i tak przyjechał z paczką, pomimo moich 2 maili z rezygnacją i ponownej rozmowy z konsultantką. Pieniądze wróciły na konto po miesiącu. Trzeba przyznać, że panuje wielkie niedoinformowanie pań z Infolinii, opieszałośc w uznawaniu reklamacji i odpowiadzaniu na maile. Poza tym ostrzegam przed korzystaniem z Infolinii, za ok. 23 min. rozmów zapłaciłam prawie 20 zł. (a przecież całe zamieszanie wynikało z błędu Tchibo).

Nadal czuję niesmak po zakupach internetowych w Tchibo, chociaż minęło 2 miesiące.
anna_bial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 18:22   #84
lubie liczyc
Raczkowanie
 
Avatar lubie liczyc
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 180
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

ja się skusiłam na wyprzedaż, właśnie dziś otrzymałam przesyłkę i wszystko jest naprawdę fajne (kupiłam trochę ubrań sobie i dzieciom). jedyne "ale" mogę mieć do terminów, bo zamówienie złożyłam 28 grudnia, przy czym nie zależało mi specjalnie na szybkości, więc ok.
generalnie lubię ich produkty, nie tylko odzieżowe
lubie liczyc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 19:20   #85
PPP90
Zakorzenienie
 
Avatar PPP90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 582
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

hej mam problem. Rok temu kupiłam w Tchibo buty zimowe, takie śniegowce. Dziś zauważyłam że mi przeciekają. Prawie całą wkładkę w środku mam mokrą i skarpetki zresztą też. Wydaje mi sie że nie ma w nich dziury na tyle widocznej że na pewno mi uwierzą i przyjmą reklamację. Moje pytanie brzmi czy jak opisze swój problem w sklepie to mam jakieś szanse na uznanie reklamacji? Oczywiście buty jak na wierzchu wyschną to dokładniej obejrze nie wiem co zrobić, teraz takie zaspy a ja płynę
__________________
Dbam o siebie


Wielbicielka Labradorów
10.09.2013r. -Jestem Kierowcą
PPP90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 19:32   #86
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Cytat:
Napisane przez sarajoanna Pokaż wiadomość
Zakupy w sklepie internetowym Tchibo robię od ponad roku i jak do tej pory jestem bardzo zadowolona Raz zdarzyło mi się, że musiałam odesłać kilka rzeczy (przez zawyżoną rozmiarówkę) i nastawiłam się na oczekiwanie na zwrot pieniędzy (zawsze wybieram płatność za pobraniem). Jakoś tydzień później zamawiałam coś na większą kwotę i zamiast robić zwrot, firma odliczyła wartość zwróconego zamówienia od zamówienia nowego - czyli wszystko załatwili szybciej. Ogólnie na paczkę czekam 2-3 dni, kurier zawsze dzwoni przed przyjazdem, żeby się upewnić czy ktoś jest w domu. Kontaktu z obsługą klienta nie miałam, bo nie musiałam, więc tego nie ocenię. Jakoś produktów jest rewelacyjna i cena także jest do niej adekwatna. Ja tam jestem zadowolona z zakupów na tchibo.pl
Też zamawiałam stamtąd ostatnio jegginsy i miały zawyżoną rozmiarówkę, muszę zwrócić. Raczej nie zdecyduję się więcej na zakup ubrań w tym sklepie.
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 20:01   #87
riliana
Zadomowienie
 
Avatar riliana
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 296
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

zawyżona rozmiarówka to standard w tym sklepie, ja zawsze biorę rozmiar mniejszy niż w innych sklepach

przesyłki faktycznie długo idą, ale to chyba dlatego, że jadą z Niemiec

niemniej jednak, rzeczy są bardzo dobrej jakości i dobrze leżą, ja polecam
__________________
Keep calm and play squash
riliana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 07:43   #88
lubie liczyc
Raczkowanie
 
Avatar lubie liczyc
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 180
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Cytat:
Napisane przez PPP90 Pokaż wiadomość
hej mam problem. Rok temu kupiłam w Tchibo buty zimowe, takie śniegowce. Dziś zauważyłam że mi przeciekają. Prawie całą wkładkę w środku mam mokrą i skarpetki zresztą też. Wydaje mi sie że nie ma w nich dziury na tyle widocznej że na pewno mi uwierzą i przyjmą reklamację. Moje pytanie brzmi czy jak opisze swój problem w sklepie to mam jakieś szanse na uznanie reklamacji? Oczywiście buty jak na wierzchu wyschną to dokładniej obejrze nie wiem co zrobić, teraz takie zaspy a ja płynę
kupowałam buty dla syna i sprzedawczyni mi poleciła zrobienie ksero paragonu, bo one z czasem blakną, a gwarancja na buty trwa 2 lata. więc zgodnie z tym - powinni ci przyjąć roczne buty, których nie podziurawiłaś
lubie liczyc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 19:53   #89
PPP90
Zakorzenienie
 
Avatar PPP90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 582
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

buty mi przyjeli ale musze czekać 2 tyg. na rozpatrzenie. A to moje jedyne buty zimowe także na razie nie zwracając uwagi na wynik rozpatrzenia chyba musze kupić inne buty. Bo tak mam tylko kalosze. Zraziłam sie do tego sklepu
__________________
Dbam o siebie


Wielbicielka Labradorów
10.09.2013r. -Jestem Kierowcą
PPP90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 16:11   #90
Nautiz
Raczkowanie
 
Avatar Nautiz
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 431
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

A czy któraś z Was kupowała meble w Tchibo? Mają teraz w ofercie kilka fajnych rzeczy, w przystępnych cenach i z przesyłką gratis, warto kupić, czy lepiej sobie darować?
Nautiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-07 19:13:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:45.