włosy & paznokcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-15, 12:43   #1
karola008
Raczkowanie
 
Avatar karola008
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 228

włosy & paznokcie


Witam, ostatnio jak nigdy mam problemy z paznokciami rozdwajaja sie i pojawily sie biale plamki.
Oczywiscie po 1 sprawdzam czy nie mam jakis niedoborów ale chwile trzeba czekac i pisze do Was z pytaniem, macie jakies sprawdzone produkty/suplementy/lub tez inne rzeczy wspomagajace paznokcie (czy tez włosy) ? Bo niektore tabletki mozna brac garsciami i zero poprawy wiec pytam Was o zdanie?

Pozdrawiam
karola008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 14:54   #2
Dagmara888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 3
Dot.: włosy & paznokcie

Ja mam ten sam problem z paznokcimi i tez biore tabletki i zadnej poprawy. Co wy stosujecie w takiej sytuacji?
Dagmara888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 15:10   #3
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: włosy & paznokcie

Cytat:
Napisane przez karola008 Pokaż wiadomość
Witam, ostatnio jak nigdy mam problemy z paznokciami rozdwajaja sie i pojawily sie biale plamki.
Oczywiscie po 1 sprawdzam czy nie mam jakis niedoborów ale chwile trzeba czekac i pisze do Was z pytaniem, macie jakies sprawdzone produkty/suplementy/lub tez inne rzeczy wspomagajace paznokcie (czy tez włosy) ? Bo niektore tabletki mozna brac garsciami i zero poprawy wiec pytam Was o zdanie?

Pozdrawiam
Suplement działa wtedy, kiedy akurat "utrafi" w niedobory konkretnego organizmu. Dlatego nie ma czegoś takiego jak sprawdzone tabletki, coś co mogło zadziałać u stu osób, nie zadziała u sto pierwszej, bo każdy organizm ma swoje uwarunkowania.
Na paznokcie na pewno mogą zadziałać odżywki z formaldehydem, ale przy ich używaniu trzeb zachować ostrożność. Alternatywą dla unikających tego składnika może być olejowanie paznokci.
Jeśli chodzi o włosy, to zależy, na czym Ci zależy. Włosom, które już wyrosły żadne tabletki nie pomogą, jedynie pielęgnacja. Ale suplementy mogą np przyśpieszyć porost.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 15:39   #4
karola008
Raczkowanie
 
Avatar karola008
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 228
Dot.: włosy & paznokcie

No dlatego ide za tydzień na badania zobaczymy czy mam jakies niedobory, ale od zewnatrz tez by można było podziałać
a jeśli chodzi o włosy to ostatnio zaczeły mi wypadac w wiekszych ilościach, strasznie sie elektryzuja (uzywam odzywke dwufazowa z pantene ale jedyne co robi to ładnie pachnie) i ogolnie naturalnie są ciezkie, nie pokrece ich ani nie ułoze na dłuzszy czas bo od razu sie prostują.
Zależy mi na tym zeby był lepszy połysk bo mi zmatowiały i żeby były miększe, z reklam to wszystkie tak działają, a ktos ma sprawdzone?
karola008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 17:10   #5
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: włosy & paznokcie

Cytat:
Napisane przez karola008 Pokaż wiadomość
No dlatego ide za tydzień na badania zobaczymy czy mam jakies niedobory, ale od zewnatrz tez by można było podziałać
a jeśli chodzi o włosy to ostatnio zaczeły mi wypadac w wiekszych ilościach, strasznie sie elektryzuja (uzywam odzywke dwufazowa z pantene ale jedyne co robi to ładnie pachnie) i ogolnie naturalnie są ciezkie, nie pokrece ich ani nie ułoze na dłuzszy czas bo od razu sie prostują.
Zależy mi na tym zeby był lepszy połysk bo mi zmatowiały i żeby były miększe, z reklam to wszystkie tak działają, a ktos ma sprawdzone?
W przypadku włosów tylko pielęgnacja coś da, suplementy mogą podziałać tylko na te, co dopiero wyrosną.
Elektryzowanie można zmniejszyć przez używanie dużych ilości płynów do płukania ubrań i sprayu typu krochmal (na ubrania oczywiście, nie włosy). Do tego odżywka ze spłukiwaniem, każda zwiera antystatyki, więc będzie działać. Poza tym czesanie produktami z antystatycznych materiałów czyli drewno, plastik na którym jest napisane, że jest antystatyczny (przeważnie jest matowy). Zwykłe plastikowe szczotki i grzebienie elektryzują.
Na połysk - nafta, oleje przed myciem.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 20:29   #6
Extries
Raczkowanie
 
Avatar Extries
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 47
Dot.: włosy & paznokcie

Witamina A+E najtańsza z apteki ... pomaga na paznokcie włosy i rzęsy. Do tego aby wzmocnić paznokcie domowymi metodami możesz moczyć paznokcie w ciepłej oliwie z oliwek
__________________
Extries jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 21:30   #7
LoveLuxury
Raczkowanie
 
Avatar LoveLuxury
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 91
Dot.: włosy & paznokcie

Długoterminową ale działającą kuracją jest wcieranie soku z cytryny w macierz paznokcia.
__________________
Kocham kosmetyki
http://loveluxury.blog.pl
LoveLuxury jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-19, 08:30   #8
notwithoutyou
Przyczajenie
 
Avatar notwithoutyou
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 10
Dot.: włosy & paznokcie

na paznokcie pomogą Ci drożdże, w tabletkach bądź do picia. z włosami jest różnie, czasami te drożdże pomogą; a czasami nie. polecam amocon forte do picia. można kupić w aptece za około 40 zł. jedno opakowanie ma około 20+ saszetek. nie zrazaj się ceną, efekt zauważyłam po jednym opakowaniu. paznokcie długie i zdrowe, a włosy zostawały na swoim miejscu a nie na szczotce
notwithoutyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-19, 08:41   #9
KaskaPacka70
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 109
Dot.: włosy & paznokcie

regenerum jest spoko ale to najlepiej odbudowac "od wewnatrz", selen i cynk są spoko, całkiem niedrogie
KaskaPacka70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-19, 14:30   #10
BasiaSmoter
Raczkowanie
 
Avatar BasiaSmoter
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomości: 139
Dot.: włosy & paznokcie

Ja polecam suplementy diety na włosy i paznokcie z Oriflame są drogie ale rewelacyjne
__________________
Wpadnij na mojego bloga , Fanpage oraz Instagram . Tam jest naprawdę ciekawie
BasiaSmoter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-19 15:30:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:07.