Scent Bar LXI - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-05-18, 19:46   #1621
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LXI

Red uwielbiam Twoj podpis

Niestety bardzo prawdziwy w przeciwieństwie do obiegowych farmazonów .
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 19:51   #1622
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar LXI

Siedzę w autobusie i widzę, ze jakiś blondyn na mnie się gapi

Żeby ukryć zmieszanie i nie robić durnych min wyciągam sobie z torby gazetę. I wyciągnęłam: z jakimś cudem przyklejona wkładką higieniczną

Brawo ja
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 19:52   #1623
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LXI

Rany boskie Maja toz to sa zaiste tortury co przechodzisz z zębami. Niestety u mnie przyczajony tygrys i mam ciary z przerazenia jak czytam zębowe odyseje bo normalnie czuje na plecach oddech dentysty jakkolwiek komicznie to brzmi

Współczuje ogromnie takich przeżyc ale qootvicy dostaje jak widze ze denci do domu puszczaja czlowieka z niewyleczonym zębem. Nosz kur dwa
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 20:06   #1624
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Scent Bar LXI

Bry
Cytat:
Napisane przez Spoora Pokaż wiadomość
Nikt się nie wypowie na temat depilacji?
Ja jak Parabel-maszynka ;-)
Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
kot mi kuleje
Oj:-( utul kotecka
Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
Problemy ktoregos tam siata- gdzie na wakacje- samochodem i zeby nie trzeba bylo noclegu duzo wczesniej rezerwowac?
My pod namiot wiec nie pomoge.
Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
Siedzę w autobusie i widzę, ze jakiś blondyn na mnie się gapi

Żeby ukryć zmieszanie i nie robić durnych min wyciągam sobie z torby gazetę. I wyciągnęłam: z jakimś cudem przyklejona wkładką higieniczną

Brawo ja
Buahaha Twoja mina bezcenna:-D

Mam zaklejone kanaly ale zeba jakby czuje. Tak ma byc?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 20:29   #1625
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Rany boskie Maja toz to sa zaiste tortury co przechodzisz z zębami. Niestety u mnie przyczajony tygrys i mam ciary z przerazenia jak czytam zębowe odyseje bo normalnie czuje na plecach oddech dentysty jakkolwiek komicznie to brzmi





Współczuje ogromnie takich przeżyc ale qootvicy dostaje jak widze ze denci do domu puszczaja czlowieka z niewyleczonym zębem. Nosz kur dwa


1.

2. Co do tego denta to pretensji nie mam, bo dziura była płytka, a tymczasem ząb był sfajdany głęboko w środku i faktycznie dawał dziwne objawy





Szatanko poczytaj w sieci. Po kanałówce pobolewa, bo tkanki wokół korzeni są podrażnione po stanie zapalnym i czyszczeniu i gmeraniu narzędziami. Piszą o tym sporo w internetach, ostatnio wszystko czytałam. Zawsze można zadzwonić do denta co gmerał i opisać objawy
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2017-05-18 o 20:31
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 20:34   #1626
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Red uwielbiam Twoj podpis

Niestety bardzo prawdziwy w przeciwieństwie do obiegowych farmazonów .
Miłomi, acz teraz wyguglałam, że ktoś to już wymyślił przede mną. Żeby nie było - twórczość własna stworzona w afekcie.

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
Siedzę w autobusie i widzę, ze jakiś blondyn na mnie się gapi

Żeby ukryć zmieszanie i nie robić durnych min wyciągam sobie z torby gazetę. I wyciągnęłam: z jakimś cudem przyklejona wkładką higieniczną
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 21:23   #1627
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
Szatanko poczytaj w sieci. Po kanałówce pobolewa, bo tkanki wokół korzeni są podrażnione po stanie zapalnym i czyszczeniu i gmeraniu narzędziami. Piszą o tym sporo w internetach, ostatnio wszystko czytałam. Zawsze można zadzwonić do denta co gmerał i opisać objawy
Mialam do Niej zadzwonic ale spotkamy sie we wtorek a nie boli tylko czuje. Wypelnienie bylo na goraco wiec pewnie dookola tkanka ucierpiala.
Ostatnio nic nie robie tylko czytam ale o operacji kregoslupa nadal nie wiem czy sie decydowac czy nie.
A Tobie szczerze wspolczuje ostatnich przezyc



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-18, 21:42   #1628
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar LXI

Ząb mi umiera, a ja już nie mogę nic zrobić, tylko się biernie przyglądać jak zdycha kawałek mnie

To smutne
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2017-05-18 o 21:47
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 10:04   #1629
Murszafka
To ja :)
 
Avatar Murszafka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9 787
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
Siedzę w autobusie i widzę, ze jakiś blondyn na mnie się gapi

Żeby ukryć zmieszanie i nie robić durnych min wyciągam sobie z torby gazetę. I wyciągnęłam: z jakimś cudem przyklejona wkładką higieniczną

Brawo ja

Mojej kumpeli kiedyś w autobusie ukradli portfel, w którym miała tylko i wyłącznie tampon
Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
Ząb mi umiera, a ja już nie mogę nic zrobić, tylko się biernie przyglądać jak zdycha kawałek mnie

To smutne
Spoko, po czterech się można przyzwyczaić
a nawet polubić koronki i implanty...
Zapisz
__________________
- Chciałem powiedzieć [...], że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
-KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

Terry Pratchett, Czarodzicielstwo
Murszafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 10:13   #1630
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
Spoko, po czterech się można przyzwyczaić
a nawet polubić koronki i implanty...
Zapisz

przy tych moich nietypowych objawach wszystkiego, wszelkich możliwych komplikacjach, trudno gojących ranach i opuchliznach, przez które szwy same mi wyłażą?
Może mostek sobie wstawię

Chyba mam z zębami to samo, co Polly_, bo mi też dopiero przy wymianie plomb wychodzi, że w środku po cichu toczy się stan zapalny albo ząb wręcz sobie zdechł
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 10:35   #1631
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez Spoora Pokaż wiadomość
Nikt się nie wypowie na temat depilacji?
Ja używam maszynki przeprosiłam się też z depilatorem ostatnio ale tylko łydki, i tak mi to godzinę zajmuje
Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
Problemy ktoregos tam siata- gdzie na wakacje- samochodem i zeby nie trzeba bylo noclegu duzo wczesniej rezerwowac?
My chyba jedziemy do Włoch nad Garde ale nocleg wstępnie już w marcu rezerowalismy (można odwołać do tygodnia przed wyjazdem bez konsekwencji)
Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
Bossh...

Zamiast do autobusu do domu, to ja wsiadlam do metra i jeżdżę po jakimś ursynowie

Masakra

Znieczulenie puszcza to łykam prochy



Macham ze szpitala przyszliśmy w środę, już jesteśmy zaklimatyzowani w miarę. Tym razem mamy pokój trzyosobowy bez łazienki bo tylko taki był wolny, ale lokatorki mi się dziś wprowadzają więc na weekend chyba będziemy sami. Zostajemy tu 4 tygodnie więc jeszcze nam się pewnie warunki lokalowe zmienią kilka razy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-19, 10:59   #1632
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Ja używam maszynki przeprosiłam się też z depilatorem ostatnio ale tylko łydki, i tak mi to godzinę zajmuje

My chyba jedziemy do Włoch nad Garde ale nocleg wstępnie już w marcu rezerowalismy (można odwołać do tygodnia przed wyjazdem bez konsekwencji)




Macham ze szpitala przyszliśmy w środę, już jesteśmy zaklimatyzowani w miarę. Tym razem mamy pokój trzyosobowy bez łazienki bo tylko taki był wolny, ale lokatorki mi się dziś wprowadzają więc na weekend chyba będziemy sami. Zostajemy tu 4 tygodnie więc jeszcze nam się pewnie warunki lokalowe zmienią kilka razy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Uuuu a z przepustkami na kolejne weekendy czy jeszcze nie wiadomo?

I jak rehabilitacja zajmuje sporo czasu ?

Mysl o Gardzie

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2017-05-19 o 11:01
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 11:47   #1633
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Macham ze szpitala przyszliśmy w środę, już jesteśmy zaklimatyzowani w miarę. Tym razem mamy pokój trzyosobowy bez łazienki bo tylko taki był wolny, ale lokatorki mi się dziś wprowadzają więc na weekend chyba będziemy sami. Zostajemy tu 4 tygodnie więc jeszcze nam się pewnie warunki lokalowe zmienią kilka razy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
biedni
trzymam za Was kciuki


jade na weekend do rodziców, jutro się walnę na trawie w ogrodzie z książką i mam zamiar wygrzać wszystkie swoje zimowe choróbska
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2017-05-19 o 11:51
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 12:19   #1634
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
Mojej kumpeli kiedyś w autobusie ukradli portfel, w którym miała tylko i wyłącznie tampon


Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Ja używam maszynki przeprosiłam się też z depilatorem ostatnio ale tylko łydki, i tak mi to godzinę zajmuje

Macham ze szpitala
1. mi też tak długo - czy robimy coś źle?
2. współczuję, oby szybko zleciało
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 12:46   #1635
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Scent Bar LXI

znad ochoty na kawę
i inauguracji sezonu omdleń od słońca i upału

Maju

Ewuś, trzymajcie się

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Yyy, miałam kiedyś depilator i musiałam się nim depilować codziennie przez jakieś 2 tygodnie bo ciągle coś nowego wyłaziło. Włosy wrastały, niektóre ucinał, poza tym miałam tragiczne czerwone kropki przez kilka dni po depilacji. A chyba nie był to jakiś badziew, już nie pamiętam, ale coś mocno reklamowanego w tamtych czasach.
Maszynki rules

u mnie to samo, a nawet więcej urwanych niż wyrwanych
wosk i pasta cukrowa nie wyrywają wszystkiego, ale chociaż pastą można więcej niż raz w jednym miejscu
parę razy łydki i bikini robiłam partiami ręcznie pęsetą wyrywając po jednym włosku


Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Laser, Light Sheer albo Vectus. Nic ponadto nie jest skuteczne az tak.
to już zależy od koloru włosów i skóry, u mnie stwierdzili, że nie będę zadowolona z efektów
za to kumpela z ciemniejszymi zachwycona


Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość

kot mi kuleje
dla kotha
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 13:20   #1636
Spoora
Zakorzenienie
 
Avatar Spoora
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 17 525
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość

Szacun dla denta: Dziś miał zamknięte, a otworzył specjalnie dla mnie, nie wziął kasy i sprawdzał i ratował zęba na wszelkie sposoby. Dopiero jak skapitulował i rozwiercił do cna, to potwierdził, że faktycznie głębooko siedzi nietypowy stan zapalny.
Dobry dent

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
Siedzę w autobusie i widzę, ze jakiś blondyn na mnie się gapi

Żeby ukryć zmieszanie i nie robić durnych min wyciągam sobie z torby gazetę. I wyciągnęłam: z jakimś cudem przyklejona wkładką higieniczną

Brawo ja


Kiedyś poszłam do RTV Euro Agd i szukałam spieniacza do mleka i miałam zdjęcie na telefonie tego co sobie na stronie wynalazłam. No i Pan z obsługi pyta - w czym pomóc. Pokazuję mu na zdjęciu ten spieniacz i mówię, że nie mogę znaleźć, a powinien być, bo na stronie pokazuje, że jest... eee ale proszę Panią tu jest Media Expert, a nie RTV Euro Agd... Aha Jakoś tak dla mnie te sklepy to jedno i to samo i czasem mi się mylą, który gdzie jest Didka była ze mną i mówi: mówiłam Ci, że tu jest Media Expert, a nie RTV Ee chyba nie usłyszałam, bo tak byłam zajęta tym spieniaczem

Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość

Mojej kumpeli kiedyś w autobusie ukradli portfel, w którym miała tylko i wyłącznie tampon


Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość

Macham ze szpitala przyszliśmy w środę, już jesteśmy zaklimatyzowani w miarę. Tym razem mamy pokój trzyosobowy bez łazienki bo tylko taki był wolny, ale lokatorki mi się dziś wprowadzają więc na weekend chyba będziemy sami. Zostajemy tu 4 tygodnie więc jeszcze nam się pewnie warunki lokalowe zmienią kilka razy
Dacie radę, trzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
i inauguracji sezonu omdleń od słońca i upału
A nie lepiej Ci było otworzyć sezon hamakowy tak jak ja?



Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
u mnie to samo, a nawet więcej urwanych niż wyrwanych
wosk i pasta cukrowa nie wyrywają wszystkiego, ale chociaż pastą można więcej niż raz w jednym miejscu
parę razy łydki i bikini robiłam partiami ręcznie pęsetą wyrywając po jednym włosku
krejzi

Qrdem i co? Poczytałam co stosujecie i nadal nie wiem co by tu... Jak kupię drogi depilator i mi nie przypadnie do gustu albo bólu nie wytrzymam to co z nim zrobię? Qrczę no
__________________
Teoria - to kiedy wiecie wszystko, lecz nic nie działa.
Praktyka - to kiedy wszystko działa, lecz nikt nie wie dlaczego.
W tym miejscu łączymy
teorię z praktyką - nic nie działa i nikt nie wie dlaczego.


Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.
Spoora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 14:21   #1637
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
1. mi też tak długo - czy robimy coś źle?

ja depilowałam łydki, całe uda, pachwiny, pachy i trwało to 30 minut

Dużo zalezy od depilatora - najtańszy Silk Epil 1 urywał w połowie, a nie wyrywał i po 2 dniach już była tarka
Wkurzyłam się i kupiłam Silk Epil 7, co ma 2 razy więcej pęset itp. i różnica kolosalna
I ma nakładkę masująca, dzięki czemu prawie nic nie boli
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 15:22   #1638
Murszafka
To ja :)
 
Avatar Murszafka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9 787
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość

przy tych moich nietypowych objawach wszystkiego, wszelkich możliwych komplikacjach, trudno gojących ranach i opuchliznach, przez które szwy same mi wyłażą?
Może mostek sobie wstawię

Chyba mam z zębami to samo, co Polly_, bo mi też dopiero przy wymianie plomb wychodzi, że w środku po cichu toczy się stan zapalny albo ząb wręcz sobie zdechł
Też tak mam. Tyle, że od zawsze. Jako dziecko kiedyś usłyszałam od dentystki, że to będzie cud, jak będę miała swoje zęby po osiemnastce. Cóż cuda na szczęście się zdarzają, choć nie do końca w takiej wersji, jak bym chciała -część jest moja, bo za nie zapłaciłam
Dlatego obsesyjnie dbam o zęby, codziennie irygator, porządna szczoteczka, pasta, płyny, nitka (teraz, bo irygator odmówił posługi i jest w naprawie) i co pół roku wizyty kontrolne, bez względu na to, czy coś się dzieje, czy nie.

Pamiętam taką kanałówkę w górnej dwójce, że jak mi przeczyścili, to miałam czarne plamy przed oczami i musiałam dzwonić po Tatę, żeby po mnie przyjechał, bo nie byłam w stanie prowadzić samochodu... A po zębie oczywiście nic nie było widać, wyglądał na cały i zdrowy, objaw był jeden -jak dotykałam do płatka nosa, to bolało...

Ech, te przyjemne wspomnienia w piątkowe popołudnie

Mam nowe okulary i się bardzo nimi cieszę. Raz, że zmniejszyła mi się wada i lekarz powiedział, że to dobrze mi wróży na starość, bo prawdopodobnie nigdy nie będę potrzebowała plusów, a dwa -oprawki mi się bardzo podobają Są granatowe od zewnątrz, czerwone od środka i mają taką nakładkę na magnes, że się do nich doczepia przeciwsłoneczne, o coś takiego. I co ważne, nie były drogie.
Zapisz
__________________
- Chciałem powiedzieć [...], że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
-KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

Terry Pratchett, Czarodzicielstwo
Murszafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 15:41   #1639
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scent Bar LXI

snad pustego kubka po kawusi
Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
poprzedni depilator miałam 10 lat, więc chyba taniej niż co chwile maszynki zmieniać
I oszczednośc czasu - pachy i insze miejsca wytarczy mi obleciec raz na tydzień i spokój
nie z moim włosiem
Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
Bossh...

Zamiast do autobusu do domu, to ja wsiadlam do metra i jeżdżę po jakimś ursynowie

Masakra

Znieczulenie puszcza to łykam prochy

Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość

Mojej kumpeli kiedyś w autobusie ukradli portfel, w którym miała tylko i wyłącznie tampon
mnie kiedyś w młodości dopadła Cyganka i chciała mi "zamówić portfelik" żeby kasa się trzymała , i wyciągnęła mi z torby kosmetyczkę, a tam same podpaski były , forsę miałam w kieszeni

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość

Macham ze szpitala przyszliśmy w środę, już jesteśmy zaklimatyzowani w miarę. Tym razem mamy pokój trzyosobowy bez łazienki bo tylko taki był wolny, ale lokatorki mi się dziś wprowadzają więc na weekend chyba będziemy sami. Zostajemy tu 4 tygodnie więc jeszcze nam się pewnie warunki lokalowe zmienią kilka razy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
trzymcie się
Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość

u mnie to samo, a nawet więcej urwanych niż wyrwanych
wosk i pasta cukrowa nie wyrywają wszystkiego, ale chociaż pastą można więcej niż raz w jednym miejscu
parę razy łydki i bikini robiłam partiami ręcznie pęsetą wyrywając po jednym włosku
mnie wosk ładnie rwał wszystko , pod warunkiem , że przedtem kosmetyczka nie stosowała :przygotowania" w postaci smarowania jakimś mleczkiem zmiękczającym, raz mi tak zrobiła i wszystko się urwało przy skórze, więc po dwóch dniach miałam całe nogi we wrastających syfach na sucho idzie idealnie . Tylko ze jedyna kosmetyczka umiejąca mi dobrze futro wyrwać wyniosła się lata temu na zadoopie i od tego czasu maszynka. Pasta cukrowa nic nie wyrywa .
Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość

ja depilowałam łydki, całe uda, pachwiny, pachy i trwało to 30 minut

Dużo zalezy od depilatora - najtańszy Silk Epil 1 urywał w połowie, a nie wyrywał i po 2 dniach już była tarka
Wkurzyłam się i kupiłam Silk Epil 7, co ma 2 razy więcej pęset itp. i różnica kolosalna
I ma nakładkę masująca, dzięki czemu prawie nic nie boli
to zależy głównie od rodzaju włosa . Jak masz twardą, głęboko zakotwiczoną grubą szczecinę, żaden depilator nie daje rady wyrwać - najwyżej urwie .
Po cholerę komu futro na nogach niech mi kto powie
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-19, 16:03   #1640
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość

ja depilowałam łydki, całe uda, pachwiny, pachy i trwało to 30 minut

Dużo zalezy od depilatora - najtańszy Silk Epil 1 urywał w połowie, a nie wyrywał i po 2 dniach już była tarka
Sprawdziłam, że miałam Satinelle, ale jaki model, to już nie wiem. To było z 10 lat temu. Autentycznie siedziałam nad jedną nogą pół godziny, i tak przez kilkanaście dni dzień w dzień bo ciągle rosło coś nowego. Nie udało mi się dotrwać do stanu prawdziwie gładkich nóg. Oprócz wyrywania włosów wyrywał też suche skórki, i ten smród skubanego kurczaka, brr. A potem przez kilka dni czerwone kropy i wrastające włoski, masakra. Nim mogłam się pokazać z gołymi nogami to już odrastały "pierwsze" wyrwane.

A może ja jestem niekompatybilna z takimi zabiegami urodowymi. Niedawno postanowiłam pomalować paznokcie, suszyłam dwie warstwy pół godziny nim naprawdę wyschły... I dwa dni później już musiałam zmywać bo lakier złaził na brzegach.

To upiększanie to kompletna strata czasu, co za pajac to wymyślił? Musiał się nudzić.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 19:36   #1641
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
snad pustego kubka po kawusi

nie z moim włosiem
:

Dlatego poszłam na laser

Na CCAŁE nogi, bo uda miałam równie kudłate jak łydki

A teraz depiluje w domu tylko niedobitki na nogach i resztę ciała

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
Też tak mam. Tyle, że od zawsze. Jako dziecko kiedyś usłyszałam od dentystki, że to będzie cud, jak będę miała swoje zęby po osiemnastce. Cóż cuda na szczęście się zdarzają, choć nie do końca w takiej wersji, jak bym chciała -część jest moja, bo za nie zapłaciłam
Dlatego obsesyjnie dbam o zęby, codziennie irygator, porządna szczoteczka, pasta, płyny, nitka (teraz, bo irygator odmówił posługi i jest w naprawie) i co pół roku wizyty kontrolne, bez względu na to, czy coś się dzieje, czy nie.

Pamiętam taką kanałówkę w górnej dwójce, że jak mi przeczyścili, to miałam czarne plamy przed oczami i musiałam dzwonić po Tatę, żeby po mnie przyjechał, bo nie byłam w stanie prowadzić samochodu... A po zębie oczywiście nic nie było widać, wyglądał na cały i zdrowy, objaw był jeden -jak dotykałam do płatka nosa, to bolało...]

ttoż to straszne!





A ppomyśleć, że są osoby, co wcale nie myją i na emeryturze mają prawie komplet własnych... No nie ma sprawiedliwości na tym świecie
(widocznie oodziedziczyłam zęby po tym drugim rodzicu, co ma podwójną protezę )
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2017-05-19 o 19:37
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 20:27   #1642
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość

to już zależy od koloru włosów i skóry, u mnie stwierdzili, że nie będę zadowolona z efektów
za to kumpela z ciemniejszymi zachwycona
Vectus ponoć i jasne jest w stanie skutecznie wybić.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 21:41   #1643
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Scent Bar LXI

Bry wieczor.

Mialam kiedys paste cukrowa i gupia ja postanowilam uzyc ja w upal. Boszzz ale sie upackalam, kleila sie masakrycznie. Depilator mialam ale dluuugo mi schodzilo na wyrywaniu a do tego bol za duzy jak dla mnie.
Mialam tez kiedys takie cos podobnego do papieru sciernego takiego drobiutkiego i to mialo wytrzec wloski

Spoo teraz sa nowoczesne depilatory z nakladkami przeroznymi a ja mialam daaawno temu wiec nie pomoge.

Ewus trzymam kciuki zebyscie dali rade :-D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________



Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2017-05-19 o 21:45
SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 21:42   #1644
Murszafka
To ja :)
 
Avatar Murszafka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9 787
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość

ttoż to straszne!





A ppomyśleć, że są osoby, co wcale nie myją i na emeryturze mają prawie komplet własnych... No nie ma sprawiedliwości na tym świecie
(widocznie oodziedziczyłam zęby po tym drugim rodzicu, co ma podwójną protezę )
No, lipa...

Pochwalę się Wam moimi uprawami
Zapisz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0973.jpg (77,8 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_1013.jpg (72,8 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_1018.jpg (79,3 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_1019.jpg (82,0 KB, 17 załadowań)
__________________
- Chciałem powiedzieć [...], że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
-KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

Terry Pratchett, Czarodzicielstwo
Murszafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 21:48   #1645
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Scent Bar LXI

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
No, lipa...

Pochwalę się Wam moim uprawami
ale masz ich duzo.
W sklepie kiedys jakies dziecko sie bawilo nimi wkladajac olowek do.srodka zeby sie zamknal.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________



Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2017-05-19 o 21:50
SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 21:48   #1646
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
Dlatego poszłam na laser

Na CCAŁE nogi, bo uda miałam równie kudłate jak łydki

A teraz depiluje w domu tylko niedobitki na nogach i resztę ciała



A ppomyśleć, że są osoby, co wcale nie myją i na emeryturze mają prawie komplet własnych... No nie ma sprawiedliwości na tym świecie
1.to mów tak od razu, ze to zwłoki na pobojowisku tylko
2.ano. Mój dziadek miał całe życie wszystkie swoje zdrowiuteńkie zęby do osiemdziesiątki , kiedy mu wszystkie w ciągu kilku tygodni same wypadły - wszystkie zdrowe ! widocznie zanik wyrostków zębodołowych dziąseł ze starości . W każdym razie nie odziedziczyłam zębów po nim . Za to po PRLowskiej opiece dentystycznej w szkole wizyta u denta to gorzej horroru , mimo znieczuleń, szybkoobrotowych wierteł innych szmerów bajerów
Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
No, lipa...

Pochwalę się Wam moimi uprawami
Zapisz
w szklarence hodujesz ?
Zapisz
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 21:55   #1647
Murszafka
To ja :)
 
Avatar Murszafka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9 787
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
[/COLOR]
ale masz ich duzo.
W sklepie kiedys jakies dziecko sie bawilo nimi wkladajac olowek do.srodka zeby sie zamknal.
Mam trzy muchołówki, one są dla mnie, rosiczkę i dzbanecznik - dla Bratanka.
Ja się też pobawiłam, aż mi dekiel prawie wywaliło, tak się przestraszyłam -jedna pułapka się otworzyła i w środku była wysuszona mucha. Chciałam ją zabrać wykałaczką, żeby śmietnika roślinka nie miała. A ta menda mi wykałaczkę przycięła Dopiero po 2 dniach się znów otworzyła i wtedy już tę muchę zdmuchnęłam.
Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
1.to mów tak od razu, ze to zwłoki na pobojowisku tylko
2.ano. Mój dziadek miał całe życie wszystkie swoje zdrowiuteńkie zęby do osiemdziesiątki , kiedy mu wszystkie w ciągu kilku tygodni same wypadły - wszystkie zdrowe ! widocznie zanik wyrostków zębodołowych dziąseł ze starości . W każdym razie nie odziedziczyłam zębów po nim . Za to po PRLowskiej opiece dentystycznej w szkole wizyta u denta to gorzej horroru , mimo znieczuleń, szybkoobrotowych wierteł innych szmerów bajerów

w szklarence hodujesz ?
Zapisz
Na parapeciku One są bardzo odporne, od marca do jesieni można je nawet w ogrodzie trzymać, nawet lekkie przymrozki znoszą.
Zapisz
__________________
- Chciałem powiedzieć [...], że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
-KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

Terry Pratchett, Czarodzicielstwo
Murszafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 22:10   #1648
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
1.to mów tak od razu, ze to zwłoki na pobojowisku tylko
2.ano. Mój dziadek miał całe życie wszystkie swoje zdrowiuteńkie zęby do osiemdziesiątki , kiedy mu wszystkie w ciągu kilku tygodni same wypadły - wszystkie zdrowe ! widocznie zanik wyrostków zębodołowych dziąseł ze starości . W każdym razie nie odziedziczyłam zębów po nim . Za to po PRLowskiej opiece dentystycznej w szkole wizyta u denta to gorzej horroru , mimo znieczuleń, szybkoobrotowych wierteł innych szmerów bajerów
U mnie w podstawowce byla pomoc dentystyczna, franca jakich malo. Jak wchodzila do klasy to wszyscy dretwieli bo wyczytywala nazwiska dzieci ktore maja z nia isc i wszyscy sie modlili zeby jego nazwisko nie padlo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:10 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
Mam trzy muchołówki, one są dla mnie, rosiczkę i dzbanecznik - dla Bratanka.
Ja się też pobawiłam, aż mi dekiel prawie wywaliło, tak się przestraszyłam -jedna pułapka się otworzyła i w środku była wysuszona mucha. Chciałam ją zabrać wykałaczką, żeby śmietnika roślinka nie miała. A ta menda mi wykałaczkę przycięła Dopiero po 2 dniach się znów otworzyła i wtedy już tę muchę zdmuchnęłam.
To one tylko wabia i zabijaja muchy? A jakbys nie zdmuchnela jej to co by sie z ta mucha stalo?
A co jest skutecznego z roslinek na komary? Niedlugo sezon sie rozpocznie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-20, 01:47   #1649
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: Scent Bar LXI

U mnie podstawowkowa dentystka byla taka sympatyczna ze czasem specjalnie lekcje zarywalam 😎 i dzieki niej mialam swiety spokoj z zebami ze 30 lat 😈

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-20, 08:36   #1650
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
1.to mów tak od razu, ze to zwłoki na pobojowisku tylko
2.ano. Mój dziadek miał całe życie wszystkie swoje zdrowiuteńkie zęby do osiemdziesiątki , kiedy mu wszystkie w ciągu kilku tygodni same wypadły - wszystkie zdrowe ! widocznie zanik wyrostków zębodołowych dziąseł ze starości . W każdym razie nie odziedziczyłam zębów po nim . Za to po PRLowskiej opiece dentystycznej w szkole wizyta u denta to gorzej horroru , mimo znieczuleń, szybkoobrotowych wierteł innych szmerów bajerów
]

1. Ale to dopiero od roku mam pobojowisko i teraz depiluje raz na tydzień przez 15 minut wszystko

A wwcześniej całe nogi miałam kudłate

2.
Opieka dentystyczna na nfz nawet po prl to był koszmar

Aha, zapomniałam o clou programu: Do 28 r. Zycia żaden ☠☠☠any dentotluk mi nie powiedział, że muszę krzywy zgryz leczyć, bo zęby się koślawią i stawy. A w tym wieku leczenie jest już długie i bardzo kosztowne

Przejrzałam ostatnio cenniki i jak mi za wszystko wyszła kwota pięciocyfrowa, to całą noc ryczałam.

Nigdy mieszkania nie kupię
Mam tylko to jedno marzenie, co mnie przy życiu trzyma i ciągle mi ucieka o kolejne lata Płakać mi si chce, podciąć żyły mi się chce, tyram, tyram i ciągle nic nie mam

Mam wybrane osiedle, codziennie mijam w drodze do pracy i patrzę jak z dziury w ziemi powoli rosną ściany i sobie od dwóch lat obiecuję, że musze wytrzymać wszystko, bo choćby skały sraly to będę tu mieszkać i za rok kupię własne gniazdko w ostatnim etapie i tylko to mnie od dwóch lat trzyma

A jak zacznę leczyć zgryz, to już tu nie kupię
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2017-05-20 o 09:44
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-26 13:12:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:30.