Mój chłopak mnie już nie pociąga - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-17, 23:57   #1
jonik_123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1
Unhappy

Mój chłopak mnie już nie pociąga


Hej, długo zastanawiałam się czy o tym napisać, bo to troche krepujące i...dziwne, ale muszę sobie poukładać wszystko.
Jestem ze swoim chłopakiem od ponad roku, wszystko jest super, kocham go bardzo mocno, jest naprawdę wspaniały (czuły, szarmancki, romantyczny, rozumie mnie) no chłopak ze snów, ale...
Nie kochaliśmy się jeszcze i planowaliśmy to zrobić pod koniec czerwca (dla obojga to będzie pierwszy raz), on nie ma wątpliwości, ale ja tak. Kiedyś nie miałam problemu z "grą wstępną", bez większych przeszkód robiłam mu dobrze ręką i nie tylko, jednak od pewnego czasu mnie to brzydzi. Czuję niesmak, staram się o tym nie myśleć co robie, tak samo jest jak on mnie całuje w różnych miejscach..staram się po prostu wyłączyć. Nie wiem co jest grane i martwi mnie to...
+ mam 19 lat
jonik_123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-18, 05:36   #2
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Mój chłopak mnie już nie pociąga

Cytat:
Napisane przez jonik_123 Pokaż wiadomość
Hej, długo zastanawiałam się czy o tym napisać, bo to troche krepujące i...dziwne, ale muszę sobie poukładać wszystko.
Jestem ze swoim chłopakiem od ponad roku, wszystko jest super, kocham go bardzo mocno, jest naprawdę wspaniały (czuły, szarmancki, romantyczny, rozumie mnie) no chłopak ze snów, ale...
Nie kochaliśmy się jeszcze i planowaliśmy to zrobić pod koniec czerwca (dla obojga to będzie pierwszy raz), on nie ma wątpliwości, ale ja tak. Kiedyś nie miałam problemu z "grą wstępną", bez większych przeszkód robiłam mu dobrze ręką i nie tylko, jednak od pewnego czasu mnie to brzydzi. Czuję niesmak, staram się o tym nie myśleć co robie, tak samo jest jak on mnie całuje w różnych miejscach..staram się po prostu wyłączyć. Nie wiem co jest grane i martwi mnie to...
+ mam 19 lat
A dalej Ci się podoba? Nie czysto seksualnie, tylko tak po prostu - patrzenie na niego sprawia Ci przyjemność, lubisz to co on mówi, lubisz spędzać z nim czas?

Bo ja widzę dwie opcje - może rzeczywiście już Ci się nie podoba i relacja umarła śmiercią naturalną, ale obstawiałabym, że jeśli między Wami wszystko gra, to Ty się po prostu stresujesz wizją tego czerwca. Może Twoja psychika daje Ci znać, że jeszcze nie jesteś gotowa, a może jest tak, że to ustalenie konkretnego terminu i konkretnych okoliczności "pierwszego razu" sprawia, że czujesz tremę i odsuwasz to w swoich myślach daleko w przyszłość.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-18, 12:53   #3
zakrecona30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 18
Dot.: Mój chłopak mnie już nie pociąga

myślę, że potrzebujesz dać sobie trochę czasu, a ochota na seks sama przyjdzie czasu
zakrecona30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-18, 15:36   #4
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Mój chłopak mnie już nie pociąga

seks to nie wizyta u dentysty czy fryzjera. Nie prowadzi się rezerwacji i zapisów
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-18, 17:10   #5
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Mój chłopak mnie już nie pociąga

No właśnie, to jakaś kolejka do pierwszego razu, czy co? Zapisy? Numerki? Te sprawy?
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-18, 19:20   #6
Kaparra
Raczkowanie
 
Avatar Kaparra
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 66
Dot.: Mój chłopak mnie już nie pociąga

Także jestem zdania, że nie należy się powstrzymywać, kiedy dwie osoby do siebie ciągnie. Oczywiście - można się powstrzymać, aby zbudować zdrową relację, ale kreować sobie wizję, że uczyni się to za kilka miesięcy, bo "tak trzeba", planowanie tego dnia - sprawi tylko, że wszystko się nie uda.
Myślę także, że mimo wszystko minął u Ciebie pierwszy czas fascynacji jego fizycznością i górę wzięło Twoje rozczarowanie, że nic się dalej nie dzieje.

Jestem od Ciebie starsza i dawno mam już za sobą swój pierwszy raz. Budowałam relację z chłopakiem, aby nie wskakiwać do łóżka od razu, wiadomo. Ale jak mi zasunął tekstem, że wolałby poczekać nawet do wakacji, to myślałam "chyba kpisz, do tego czasu moje pożądanie w tej fazie dawno minie, a wiem, że to będzie cudowne". Oczywiście jak to facet - na początku niby miał rozterki moralne, ale teraz jest bardzo zadowolony. Nie zrozum mnie źle - masz prawo czekać, jeśli tego chcesz. Ale jeśli ktoś Cię do tego zmusza, może to mieć odwrotny skutek - zmiechęcenie. Pożądanie ma także swe granice i lubi słabnąć...

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
Kaparra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-19, 11:21   #7
wojskowy33
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 95
Dot.: Mój chłopak mnie już nie pociąga

Jak już przyjdzie ten zaplanowany termin to: "Zamknij oczy i myśl o Anglii".
wojskowy33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-20, 13:26   #8
Lizkaziska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 16
Dot.: Mój chłopak mnie już nie pociąga

Może nie lubisz tego bo nic z tego nie masz, tylko on..
Lizkaziska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-25, 20:56   #9
BiliLili
Raczkowanie
 
Avatar BiliLili
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 44
Dot.: Mój chłopak mnie już nie pociąga

Mogę rzec, że trochę Cię rozumiem, gdyż sama miałam taką sytuację, tylko, że u mnie uczucie niechęci,obrzydzenia pojawiło się po półtora roku związku i uprawiania seksu. Na początku nie wiem czemu potrafiłam przymknąć oko na to, że nie do końca mi się podobał, nie pociągał, aż wreszcie nawet to jak mnie całował doprowadzało mnie do szału, bo po prostu mnie to obrzydzało i unikałam jakichkolwiek zbliżeń.
Niestety to uczucie nie minęło. Wręcz przeciwnie, wzmogło się. Nie jesteśmy razem od prawie pół roku, ale nie był to powód naszego rozstania.
Na Twoim miejscu, skoro tak zaczęłam odczuwać, nie planowałabym z tym typem żadnego seksu - później będziesz się źle czuła.
BiliLili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-26, 14:45   #10
Ada899
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 21
Dot.: Mój chłopak mnie już nie pociąga

Dziwne, że nie czujesz popędu seksualnego do faceta, którego kochasz. Może twoje uczucie się wypaliło, on przestał Ci się podobać. Jaki jest sens w związku w którym dziewczyna czuje obrzydzenie do chłopaka? Jeśli Cię nie kręci to może kup coś na powiększenie libido w jakiejś aptece czy sexshopie i spróbuj sexu z nim, jeśli w ogóle go kochasz. W sklepie xxx kupowałam kiedyś jakiś preparat zwiększający libido, ale nie dlatego, że mój chłopak mnie nie pociąga, lecz z innych powodów. Także spróbuj czegoś takiego i jak sex będzie dobry to może jakoś zniknie twoje obrzydzenie do niego.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-05-20 o 16:59 Powód: Reklama.
Ada899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-26 15:45:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:43.