Adipex retard - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-17, 11:23   #301
ariankowamama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 27
Dot.: Adipex retard

Ja nie bede ryzykowac zwlaszcza ze lece z dz
ieckiem tez poczta wysle sobie..

Mam nadzieje ze z twoim sercem wszystko bedzie dobrze i oby to nie ewia Adipexu.
ariankowamama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 20:08   #302
Margolcia2
Raczkowanie
 
Avatar Margolcia2
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 86
Dot.: Adipex retard

no hej!
dzisiaj rano w radiu zet mowili,ze zlapali przemyt lewych lekow.nie podawali nazwy ale od razu pomyslalam o a.2 dzien jestem bez a.

waga 99.

znajomy byl przedwczoraj w czeskiej aptece ale nie sprzedali mu bez recepty..
Margolcia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 21:04   #303
ariankowamama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 27
Dot.: Adipex retard

No prosze mozliwe ze to o Adipex chodzilo.. ale lekow jest sporo wiec pewnosci nie ma..
ariankowamama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-18, 06:02   #304
Herta_h
Raczkowanie
 
Avatar Herta_h
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 138
Dot.: Adipex retard

Adriankowamamo ja załatwiłam sobie w Polsce recepte i wysyłam męża po Adika do Czech, wiem że na legalu mu go tam sprzedadzą bo był w tym tygodniu i specjalnie się zapytał.Po prostu boje sie w necie kupować takie lek po pierwsze ze względu na oszustów którzy wysyłają mydło,a po drugie boje się że zamiast Adiego dostanę np.placebo albo jakies g....

---------- Dopisano o 07:02 ---------- Poprzedni post napisano o 07:01 ----------

jak zacznę brac Adiego i będę na bieżąco informowała Was o postepach w odchudzaniu
Herta_h jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-18, 08:16   #305
ariankowamama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 27
Dot.: Adipex retard

Herta masz racje tak najlepiej kupic tylko ja nie wiem jak sie dostane ze srodka Polski do Czech.... Maz w UK zostaj he a ja jade .do PL z dzieckiem.A autobusem czy pociagiem to i drogo i z 8h godz jazdy. Myslenad zakupem ze sprawdzeniem przesylki. W PL znalazlam kogos kto sprzedaje z numerem seryjnym w ogloszeniu i mozna sprawzic w czeskiej aptece.Nie wiem....

Czy to prawda ze oryginalne tab powinny byc nie za duze zolte pachnace wanili i z plynem w srodku? Jeszcze jakies wskazowki?
ariankowamama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-18, 08:30   #306
asia_kochana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: kotlina kłodzka
Wiadomości: 55
GG do asia_kochana
Dot.: Adipex retard

Czy to prawda ze oryginalne tab powinny byc nie za duze zolte pachnace wanili i z plynem w srodku? Jeszcze jakies wskazowki?[/QUOTE]



zapach karmelu raczej. podaj email na priv a wyslę ci foto jak wygląda przekrojona na pół

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------

W PL znalazlam kogos kto sprzedaje z numerem seryjnym w ogloszeniu i mozna sprawzic w czeskiej aptece.Nie wiem....


naprawde nie radze ci kupować przez neta. Numer seryjny ... hmm.. wątpie czy mozna tak sprawdzić. Nigdy nie słyszałam o takim czymś.
asia_kochana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-18, 08:42   #307
ariankowamama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 27
Dot.: Adipex retard

Asia jak mozesz to podeslij mi zdjecie bede wdzieczna: milagros20@o2.pl

Co do nr seryjnych to mozna sprawdzic. Nawet polskie leki tak mozna sprwdzic w internecie.
ariankowamama jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-18, 10:18   #308
madziool
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 70
Dot.: Adipex retard

czy u Was tez tak było, że pierwszy tydzień - waga leciała szybko, w 2 tygodniu zastój totalny? :/
__________________
A wise girl kisses but doesn't love, listens but doesn't believe, and leaves before she is left.

start- 03.03- 87,5
23.03 - 82,9
madziool jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-18, 13:23   #309
Dareczka86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 151
Dot.: Adipex retard

Powodzenia wam życze jeśli jakikolwik kurier pozwoli wam tabletke wyjąć z blistra, a co dopiero przekroić. Może się wam uda
__________________
STEP BY STEP

WYTRWAĆ NA DICIE DZIŚ
Dareczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-18, 14:22   #310
asia_kochana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: kotlina kłodzka
Wiadomości: 55
GG do asia_kochana
Dot.: Adipex retard

Cytat:
Napisane przez ariankowamama Pokaż wiadomość
Asia jak mozesz to podeslij mi zdjecie bede wdzieczna: milagros20@o2.pl

Co do nr seryjnych to mozna sprawdzic. Nawet polskie leki tak mozna sprwdzic w internecie.
kochana wieczorkiem Ci prześlę na email.
asia_kochana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-18, 23:03   #311
gajzu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1
Dot.: Adipex retard

Witam dziewczyny, jestem nowa na forum biorę adi od 2 dni efekty super przy najmniej dla mnie nie podjadam wieczorami i nocą a był to dla mnie ogromny problem.
Niestety nie podam wagi wyjściowej bo mam stracha wejść na wagę ;( od połowy grudnia przytyłam na moje oko ok 5 kg. i boję się potwierdzenia.
Adika poznałam pod koniec lipca i tak po 3 miesiącach udało mi się zrzucić 12 kg. ( +jazda rowerem, fitness i dieta: gotowane, grilowane warzywa mięsa)
Od jutra lub bardziej od dziś zaczynam dietkę i fitness.

Jeśli mogę coś doradzić zmieńcie HERBATĘ ZIELONĄ na czerwoną ona odchudza a niestety herbata zielona obniża działania tabl. antykoncepcyjnych.

Pozdrawiam

---------- Dopisano o 00:03 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:52 ----------

Cytat:
Napisane przez madziool Pokaż wiadomość
czy u Was tez tak było, że pierwszy tydzień - waga leciała szybko, w 2 tygodniu zastój totalny? :/
Nie załamuj się tak jest w każdej diecie, jak pierwszy raz stosowałam adika (100tab.) miałam chyba ze trzy takie zastoje, organizm się przyzwyczaja do spadku wagi i w pewnym momencie zaczyna walczyć wtedy waga stoi, później znowu zaczyna się spalanie tłuszczu z magazynów( pośladki, uda itp. )) i waga znowu spada i tak kilka razy. NIESTETY
gajzu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-19, 21:52   #312
madziool
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 70
Dot.: Adipex retard

troche sie boje,ze juz wiecej mi nie zleci nic, jutro jakos dostanę się do piwnicy i wyciągam rower,moze cos pomoze
__________________
A wise girl kisses but doesn't love, listens but doesn't believe, and leaves before she is left.

start- 03.03- 87,5
23.03 - 82,9
madziool jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 22:12   #313
Margolcia2
Raczkowanie
 
Avatar Margolcia2
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 86
Dot.: Adipex retard

a ja nie mam adi i juz kilogram przybyl!nie wytrzymam tego!nie mam kasy i nie moge nic zalatwic!
dalej chodze co 2 dzien na fitness..
mam 100kg..
Margolcia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 16:38   #314
latarka13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16
Dot.: Adipex retard

hej dziewczyny czy zauważyłyście po zażywaniu adika wiekszą liczpę wyprysków na twarzy?
__________________
05.02 = 76,7kg
09.02 = 74kg

25.03= 70kg
21.04=68kg
18.05=65kg


cel 67kg
latarka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 17:33   #315
ariankowamama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 27
Dot.: Adipex retard

Ja dostalam dzis moje tabletki i wzielam juz jedna ale nic nadzwyczajnego nie czuje po niej...moze lekkie pobudzenie..

Jak wy sie czulyscie po pierwszej tabletce?
ariankowamama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 18:15   #316
madziool
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 70
Dot.: Adipex retard

po pierwszej tabletce- nic nadzwyczajnego
latarka13- na twarzy nie,ale na plecach tragedia :/
__________________
A wise girl kisses but doesn't love, listens but doesn't believe, and leaves before she is left.

start- 03.03- 87,5
23.03 - 82,9
madziool jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 18:33   #317
ariankowamama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 27
Dot.: Adipex retard

Jesli chodzi o pryszcze to ostatnio mam wysyp sle nie po A poprostu czasem hormony szaleja
ariankowamama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 21:38   #318
Paullina007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17
Thumbs up Dot.: Adipex retard

wItam wszystkich czytelnikow jestem tu nowa ale na temat adipexu moglabym napisac cala ksiazke Wiec zaczne od poczatku moja przygoda z tab,. zaczela sie juz 4lata temu zaczynalam od meridi zelixy jak jeszcze byly na recepte. Zawsze bylam szczupla osoba lecz z powodu choroby i zyciowych komplikacji roztylam sie okropnie. NO i odkrylam adipex. Tabletki dzialaly blyskawicznie a ja jestem zawzieta i tak ze 2 razy chudlam do pewnej wagi nie jadlam nic ,no prawie nic np od marca do czerwca no i szczuplutka zaczynalam sie bawic w wakacje . I wtedy jak oparzona zucalam sie na jedzenie!! z wlasniej glupoty! jadlam wszystko co sie dalo obrzeralam sie zeby wynagrodzic miesiace glodowek. imprezowalam a na kacu zjadlabym wszystko! I tym sposobem w grudniu bylam juz przy sobie a w lutym nastepnego roku bylam juz grubasem. itak ze 2-3 razy. Podkreslam z MOJEJ GLUPOTY. malo skromnie powiem ze jestem ladna dziewczyna i gdy w koncu w wakacje 2010 roztylam sie jak swinia(mialam twarz jak globus,podbrodek chyba po czworny)
wiekszosc moich pseudo kolezanek byla zadowolona ! twierdzily nawet ze jestem normalna a nie gruba a ja nawet w dresy nie wchodzilam! i specialnie ciagaly mnie na piwko frytki,a za plecami mowily takie rzeczy ,ktorych wole nie powtarzac ;/ no i zaczely sie moje poszukiwania kogos od adipexu. AAA oczywiscie od wrzesnia do grudnia chodzilam na silownie wiecej warzyw itp. Niestety szczeze? wielkie nic schudlam!W iec jakos w lutym 2011 po internecie szukalam jakiegos zaufanego sprzedawcy-bo ten od ktorego wczesniej zamawialam to wtedy nawet nie wiedzialam ze moge zostac oszukana przez sprzedawce. Poprostu wskakiwalam do pracy za dziewczyne ktora byla tak jakby modelka wiecznie na diecie dala mi numer i juz. A ja swoj tel zgubilam pozniej po pol roku czy wiecej odzyskalam numer tej kobiety niestety byl nieaktywny... Wiec znalazlam jedna jedyna osobe ktora oferowala sprawdzenie zawartosci,zaryzykowalam ,wiedzialam jak wygladaja to bylo to!!!:jupi : niestety kiedy odchudzasz sie juz ktorys raz z kolei idzie ci ciezej,zastoje wagi itp. ale przy wzroscie 160cm z 75 kg schudlam do 54!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ! To niesamowite bo zawsze bralam tab,mialam wszystko w dupie chudlam do 60 i zaczynalam szalec ,jadlam wszystko co chcialam i bylam wielce zdziwiona efektem jojo. Ale tym razem zaczelam inaczej wiadomo pierwsze 10 kg glodzilam sie itpp bo chcialam pozbyc sie ich jak najszybciej ale pozniej dziekowalam bogu ze chociaz tyle warze i zaczelam diete bialkowa nie dotrwalam do konca robilam ja po swojemu,ale wyszlo super do tego zaczelam cwiczyc,moze nie jakos super regularnir\e ale tyle na ile mi s\czas starcza w grudniu jakos ok 5 odstawilam tab przy wadze 58 jadlam ale z glowa,nie obrzeralam sie jak wariatka, a zaliczylam 3 imprezy alkoholowe,na swieta jadlam co wszyscy nie zalowalam sobie slodyczy podkreslam nie obrzeralam sie jezeli jednego dnia zjadlam dosc duzo z\slodyczy nastepnego jadlam sniadanie i obiad bez kolacji i wazylam sie codziennie patrzac co sie wydarzy waga wachala sie od 57,8 do 58,9 niogdy nie wskoczylo 59! raz mniej raz wiecej, bylam w szoku! na poczatku lutego zaczelam brac je spowrotem dalej warzac 58kg. poniewaz moim marzeniem jest 50 ale baaardzo bede sie cieszyla i chyba wystarczy 52 no i tak do dzis warze 54 choc waga pokazywala juz 53,8 oczywiscie nie mam juz tak drastycznej diety pozwalam sobie od czasu do czasu na slodycze lub jakis fastfood ale pije duzo wody jem otreby i duzo bialka i nie przejmujcie sie zastojami wagi !! tez to mialam !! i chcialam rezygnowac na poczatku byly to dosc krotkie zastoje przy 68 i 64 nastepny przy 60 juz nieco dluzszy a przy 58 i 56 baaardzo dlugi ok 1,5 -2 miesiace! aaa i jesli moge wam jeszcze doradzic,nie przejmujcie sie wypryskami czy przezedzeniem wlosow. To nie od adi ! poprostu malo jecie organizm mam malo witamin i innych skladnikow stad owe wypryski! mialam to samo a przyzekam ze podczas 2 miesiecy przerwy cera wrocila do normy wlosy byly super a teraz jakos,ten problem mi sie nie powtarza, moze kilka wypryskow ale nie przeszkadzaja mi az tak tym bardziej ze jestem prawie przy mecie Tak wiec podsumowujac. Trzeba brac go z glowa ! nie wpadac w szal obrzarstwa! a zaden efekt jojo nam nie grozi! dziewczyny trzymajcie sie! wiem jak to jest dlatego nikogo nie potepiam co do jego srodkow odchudzajacych czy czegos innego,jest ciezko ale cudownie jest chodzic mi teraz z uniesiona glowa w obcislych sukienkach i smiac sie w twarz tym wszystkim kretynka,ktore za moimi plecami sie ze mnie smialy! a teraz same sa grube bo pily te swoje piwka hehehe swietne uczucie :brzyda l:
Paullina007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 07:31   #319
Margolcia2
Raczkowanie
 
Avatar Margolcia2
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 86
Dot.: Adipex retard

Paulina007 gratulacje!zmotywowalas mnie jeszcze bardziej.
Margolcia2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-21, 09:53   #320
ariankowamama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 27
Dot.: Adipex retard

No Paulina przyznam ze naprawde masz spora wiede na temat Adi i z zapartym tchem czytalam..
ariankowamama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 15:55   #321
anetaa89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Adipex retard

Czy ktoś z Was ma sprawdzona osobe od której kupuje ten lek? Na internecie jest wiele ogłoszeń ale nie chciała bym paść ofiara oszusta. Bedę wdzięczna za odpowiedz.
anetaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 16:51   #322
Lil_83
Raczkowanie
 
Avatar Lil_83
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 136
Dot.: Adipex retard

Dzisiaj wzięłam pierwszą tabletkę Adipexu i póki co faktycznie nie czuję głodu. Oprócz śniadania przez cały dzień zjadłam tylko mandarynkę Do zrzucenia 20 kg, przytyło mi się przez tarczycę. Mam nadzieję, że to podziała.

Ja kupowałam przez internet, choć miałam straszne obawy. Wzięłam co prawda przesyłkę ze sprawdzeniem zawartości, ale wcześniej nie widziałam tych tabletek i nie byłam pewna, czy rozpoznałabym podróbkę. Na szczęście okazały się oryginalne (nawet je powąchałam, bo pisałyście, że mają określony zapach)
Lil_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 07:54   #323
Margolcia2
Raczkowanie
 
Avatar Margolcia2
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 86
Dot.: Adipex retard

Lil 83 przy tarczycy to niebezpieczne
Margolcia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 10:05   #324
pammee
Przyczajenie
 
Avatar pammee
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 26
Post Dot.: Adipex retard

Dziewczęta, moja historia odchudzania też jest długa i usłana porażkami, ale w tym miesiącu podjęłam decyzję, że jak czegoś ze sobą nie zrobię, to niedługo stoczę się jak śniegowa kulka ze schodów mojego bloku, zamiast dumnie po nich zejść.
W skrócie: +20kg w 4 lata (chlanie+obżarstwo+nieuda ne odchudzaniex100), cele mam wypisane w podpisie. Piszę Wam o tym tutaj, bo liczę na wsparcie, bo jak widać sama sobie nie poradzę, a bliskim mi dookoła nigdy nie przyznam się ile ważę na prawdę.

Dziś wzięłam pierwszą tabletkę AdipexRetard (są lekarze, którzy wypisują recepty za kasę). Podjęłam tę decyzję, gdy zobaczyłam 82kg na wadze, równo, z samego rana, po trzech dniach bez alkoholu, słodyczy i potrójnych obiadokolacji i po wspomnieniu jak bardzo, przy każdych dietach, doskwierał mi głód, którego nie umiem zwalczyć sama (zawsze się wtedy poddaje i pochłaniam co mam pod ręką).

Jeśli AdpiexRetard może zahamować mój wilczy (wieczny) głód, to wyrzeknę się dla niego mojego alkoholowego nałogu. Przy zmniejszonym żołądku łatwiej ćwiczyć silną wolę ;-) myślę, że rozumiecie...

Chciałabym się dzielić tutaj z Wami postępem mojego wyczekiwanego chudnięcia i skrupulatnie zdawać relację z samopoczucia. Wierzę, że to zwierzanie ;-) i jakieś dopingujące słowa pozwolą mi przetrwać walkę z nałogiem jedzenia, którą toczę od zeszłego roku.
Życzcie mi powodzenia!
__________________
19.03.2012 - 82kg
29.03.2012 - 81kg

......................... ......................... ......................... ..........
cel numer 1 - powrót do wagi sprzed trzech lat: 65kg
cel numer 2 - osiągnąć moje wymarzone 59kg
pammee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 13:07   #325
ariankowamama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 27
Dot.: Adipex retard

Pammee powodzenia w odchudzaniu mam nadzieje ze tym razem ci sie uda
Ja biore Adi od 3dni i jak narazie owszem czuje jego dzialanie, ale naszczescie nie mam zadnych skutkow ubocznych..oby tak zostalo
Zwaze sie dopiero we wtorek -dokladnie po tygodniu diety.

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------

Dodalam sobie podpis dla motywacji
__________________
20 marca 2012--> 87.5kg
28 marca 2012--> 84.6kg (-2.9kg)
05 marca 2012-->


Cel ~1~ do 11maja 75kg.
ariankowamama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 17:24   #326
Finfionka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3
Dot.: Adipex retard

Witam.
Chętnie się do was przyłącze, okł 2 lata temu stosowałam a. Działał na mnie super, niestety znowu mam trochę do zrzucenia. Na razie nie mam jak go zdobyć, mam nadzieje że odezwie się do mnie kto kto ma na zbyciu a.

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

Zapomniałam ,mój mail pumki@vp.pl
Finfionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 22:06   #327
Paullina007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17
Talking Dot.: Adipex retard

Pammee trzymam za ciebie goroaco kciuki ! mialam podobny problem,a jeszcze bardziej zblizony miala moja siostra..ja sie dosc szybko ogarnelam niestety ona nie tak predko ... wlasnie przez to ''chlanie'' sliczna dziewczyna nie moglam patrzec jak sie niszczy i co ze soba robi, raz nawet zamowilam jej kiedys tab brala tydzien po czym oddala mi reszte tab mowiac ze to jakies gowno ktore nie dziala. I miala racje bo jak on mial dzialac jak ona na wieczor drinki piwko itp a adi slabo dziala w polaczeniu z %% ja do tej pory 2 dni po imprezie jadlabym wszystko w ciagu 4 lat roztyla sie tak tragicznie i jeszcze bardziej "rozchlala" nikt nie wiedzial jak jej pomoc ani ja ani jej przyjaciolki,delikatnie mowilysmy ze sie roztyla i starzej i gorzej wyglada ale nie chcialam zeby kompletnie sie zalamala i mowic jej ze wyglada jak wieloryb! kiedys myslalam ze sie ogarnie,wezmie za siebie ale od dobrych 2 lat nikt nawet ona nie wiezyla ze schudnie . Probowala kilka razy i po tygodniu konczyla. az pewna sytuacja spowodowala ze praktycznie nie tyka alko i zeby zabic czas i nudy w tych mometach kiedy pila zapisala sie na vacu,tam troche schudla a ja zaproponowalam ze moze ze mna zamowic adi na pol. Bieze adi od stycznia w tym czasie wypila ze 3 razy na jakiejs imprezie i........... schudla 18 kg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! klask i: naprawde ona miala juz wszystko w dupie niczym sie nie przejmowala,wisialo jej ze jest gruba a nawet sama sobie wmawiala ze wyglada super skoro ona dala rade a to naprawde ciezka osoba do przegadania to Ty tez sobie poradzisz !!!! trzymaj sie i pamietaj ze twoja otylosc to w 40% zatrzymana woda w organizmie przez alkochol wiec jesli wezmiesz sie w garsc i przedewrzystkim odstawisz alko. to wieze ze w pierwsze 2 tyg zjedzie ci te 6-7 kg. Zobaczysz ze na poczatku waga zleci szybko dopiero pozniej zacznia sie zastoje,ale nie beda ci wtedy az tak przeszkadzac bo bedziesz zmotywowana dotychczasowa utrata wagi i bedziesz chciala wiecej i wiecej az moze tak jaki i ja mam osobiscie teraz wstret do alko i z najwiekszej impreziary zrobila sie ze mnie spokojna dziewczyna a jak ktos wyciaga mnie na impreze,gdzie nie sa to urodziny albo jakies wyjscie grupowe tylko tak sobie to wtedy karkuluje ; o nie znowu sie nawale,jutro glowa bedzie bolala,kac wszystko bede chciala jesc i albo nie spadnie mi te cholerne 2 kg a jestem juz tak blisko i znow wlaczy sie zastoj wagi albo nie daj boze wskoczy jakis kg :P a wakacje niedlugo zdaze sie pobawic i wtedy jak zaloze jakas czadowa kiecke to dopiero bedzie zabawa pozdrawiam i trzymam kciuki !!!!!!
Paullina007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 06:47   #328
Herta_h
Raczkowanie
 
Avatar Herta_h
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 138
Dot.: Adipex retard

jak miło,że coraz więcej osób jest na naszym wątkuod razu widac że wiosna idzie i każda chce z nas wyglądać szczuplej no tak zimowe ciuszki do szafy schowamy, a wraz z nimi nasze kilogramy
czego sobie i Wam kochane życzę
ja za kilka godzinek dostanę A.... i zaczynam odchudzanko
tylko nie mam wagi żeby dokładnie wiedzieć z jaką startową zaczynam
Herta_h jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 07:23   #329
pammee
Przyczajenie
 
Avatar pammee
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 26
Talking Dot.: Adipex retard

@ariankowamama dziękuję i Tobie również życzę wytrwałości!
Jakie masz odczucia? Ja wczoraj (na pewno trochę zasugerowana tym co czytałam), bardzo odczułam nadpobudliwość. Tyle rzeczy posprzątałam w domu, że już nie pamiętam kiedy miałam takiego kopa problemów z uśnięciem nie miałam, ale nie chciało mi się spać w ogóle do późnej nocy, a rano wstałam wczesnym rankiem (w moim przypadku to na pewno działanie Adi, zazwyczaj nie da się mnie dobudzić :P). Pragnienie towarzyszyło mi cały dzień i całą noc. Wiem, że trochę przesadzam z uszczegóławianiem wczorajszego, jednego dnia, ale może gdybym/gdybyśmy robiły takie spowiedzi codziennie byłoby to bardziej motywujące ;-)
Powodzenia!
__________________
19.03.2012 - 82kg
29.03.2012 - 81kg

......................... ......................... ......................... ..........
cel numer 1 - powrót do wagi sprzed trzech lat: 65kg
cel numer 2 - osiągnąć moje wymarzone 59kg
pammee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 10:05   #330
Paullina007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17
Talking Dot.: Adipex retard

Aaaa i pozdrawiam wszystkie panie ktore zmotywowala moje ''przygoda'' napisana w wielkim skrocie baaardzo milo jest mi to czytac (sorry za skladniowość mojego tekstu ale chcialam sie z wami podzielic jak najszybciej moimi przezyciami i nie zwracalam uwagi na poprawne ulozenie zdan) Z checia pomoge na tyle ile bede w stanie Wiem ze ktos moze powiedziec ze jestem glupia,mam rece,nogi nie mieszkam w kambodzy a placze ze mam pare kg na plusie. Ale w tych czasach to ogromny problem,tym bardziej ze roi sie od zdjec modelek poprzerabianych w photoshopach i my kobiety bardzo dobrze o tym wiemy niestety faceci w 90% nie zdaja sobie z tego sprawy i jaraja sie tymi babami jakby to byl 8 cod swiata ;/ i dlatego kazda z nas, ma kompleksy,dazy do perfekcji,ktorej nigdy do konca nie da sie osiagnac ;/ dlatego dziewczyny,dacie rade zycze powodzenia !!!!
Paullina007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:12.