problem z kolorem...co zrobic? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-13, 23:19   #1
palomablanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 240

problem z kolorem...co zrobic?


witam .. na zalaczonych zdjeciach widac jakie mam teraz wlosy..od gory blond..reszta czarno-brazowa;/

i mam teraz dwa pytania..

1.gdybym teraz pomalowała wlosy na czarno to bardzo rzucalo by to sie w oczy ze farbowane znowu? [chodze do gim w ktorym nibuy nie wolno malowac wlosow bo za to sa kary i chodzi mi o to czy nayuczyciele bardzo by sie pokapowali i inni? ]



2.czesc wlosow zrobila mi sie brazowa.. gdybym pomalowała wlosy jakas farba koloru ciemny braz czy chycilo by mi cale wlosy?






ps. prtzepraszam ze zdjecia nie sa za dokladne ale nie chce pokazywac twarzy...
__________________
^^

"(...) No chodź, chodź ze mną do łóżka
Ja będę w tobie, a ty będziesz we mnie (...) "

Raissa



PalomaBlanKa

Edytowane przez palomablanka
Czas edycji: 2008-12-20 o 14:29
palomablanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 11:29   #2
ArtFactory
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3
Dot.: problem z kolorem...co zrobic?

Hej

Mam pytanko... Jestem brunetką i wczoraj wpadłam na genialny pomysł, że zafarbuję sobie włosy... dokładniej chodziło mi żeby troszeczkę je przyciemnić... Poszłam do drogerii Rossman i kupiłam 2 farby firmy Palette odcień ciemny brąz N6 no i kolor wyszedł czarny... niestety... No i mam pytanie kiedy ten kolor zejdzie... chce powrócić do mojego brązu... A no i dodam, że codziennie myję włosy... ile mam czekać żeby ten beznadziejny kolor zszedł...?
ArtFactory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 11:40   #3
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: problem z kolorem...co zrobic?

Cytat:
Mam pytanko... Jestem brunetką i wczoraj wpadłam na genialny pomysł, że zafarbuję sobie włosy... dokładniej chodziło mi żeby troszeczkę je przyciemnić... Poszłam do drogerii Rossman i kupiłam 2 farby firmy Palette odcień ciemny brąz N6 no i kolor wyszedł czarny... niestety... No i mam pytanie kiedy ten kolor zejdzie... chce powrócić do mojego brązu... A no i dodam, że codziennie myję włosy... ile mam czekać żeby ten beznadziejny kolor zszedł...?
Farby Palette prawie nigdy się nie zmywają. Niestety. Kolor może troszkę wyblaknąc po ok. 1,5-2 tygodniach.
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 13:27   #4
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: problem z kolorem...co zrobic?

Cytat:
Napisane przez palomablanka Pokaż wiadomość
1.gdybym teraz pomalowała wlosy na czarno to bardzo rzucalo by to sie w oczy ze farbowane znowu? [chodze do gim w ktorym nibuy nie wolno malowac wlosow bo za to sa kary i chodzi mi o to czy nayuczyciele bardzo by sie pokapowali i inni? ]



2.czesc wlosow zrobila mi sie brazowa.. gdybym pomalowała wlosy jakas farba koloru ciemny braz czy chycilo by mi cale wlosy?

kolejny watek?

1.bedzie sie rzucac w oczy bo czarne wlosy wygladaja sztucznie. ale mysle ze teraz to juz bez roznicy z tym odrostem skoro reszte wlosow masz ciemną. wiec pofarbuj.

2.ciemny braz moze wyjsc czarny, a jak sie splucze to beda przeswity tamtej farby, wiec bedziesz miec tak czy siak dwukolorowe wlosy.




Cytat:
Napisane przez ArtFactory Pokaż wiadomość
Hej

Mam pytanko... Jestem brunetką i wczoraj wpadłam na genialny pomysł, że zafarbuję sobie włosy... dokładniej chodziło mi żeby troszeczkę je przyciemnić... Poszłam do drogerii Rossman i kupiłam 2 farby firmy Palette odcień ciemny brąz N6 no i kolor wyszedł czarny... niestety... No i mam pytanie kiedy ten kolor zejdzie... chce powrócić do mojego brązu... A no i dodam, że codziennie myję włosy... ile mam czekać żeby ten beznadziejny kolor zszedł...?
obawiam sie ze nie zejdzie. i trudno bedzie ci sie go pozbyc. wlasciwie sama wlosow nie rozjasnisz.
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 13:27   #5
palomablanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 240
Dot.: problem z kolorem...co zrobic?

Prosze o jakieś odpowiedzi dotyczace moich pytań...
__________________
^^

"(...) No chodź, chodź ze mną do łóżka
Ja będę w tobie, a ty będziesz we mnie (...) "

Raissa



PalomaBlanKa
palomablanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 13:40   #6
ArtFactory
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3
Dot.: problem z kolorem...co zrobic?

Tyle, że ja kiedyś zrobiłam sobie szamponem koloryzującym z Palette kolor czekoladowy brąz i zszedł mi po ok. 1,5 tyg. .... to może po prostu mam takie włosy i ta farba też zejdzie.... dodam że ostatnio robiłam ciemny brąz (farba) z Schwarzkopf Brillance i też zszedł po ok. 2 tyg. tyle że to była farba... nie wiem chyba tylko pozostała mi nadzieja że ta farba nie będzie się trzymać i zejdzie...

Edytowane przez ArtFactory
Czas edycji: 2008-12-14 o 13:42
ArtFactory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 13:51   #7
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: problem z kolorem...co zrobic?

Cytat:
Napisane przez palomablanka Pokaż wiadomość
Prosze o jakieś odpowiedzi dotyczace moich pytań...
przeciez odpowiedzialam

Cytat:
Napisane przez ArtFactory Pokaż wiadomość
Tyle, że ja kiedyś zrobiłam sobie szamponem koloryzującym z Palette kolor czekoladowy brąz i zszedł mi po ok. 1,5 tyg. .... to może po prostu mam takie włosy i ta farba też zejdzie.... dodam że ostatnio robiłam ciemny brąz (farba) z Schwarzkopf Brillance i też zszedł po ok. 2 tyg. tyle że to była farba... nie wiem chyba tylko pozostała mi nadzieja że ta farba nie będzie się trzymać i zejdzie...
niby farba palette a szampon palette to co innego. chociaz szampony tez sie dlugo trzymaja. wlasciwie chodzi o to ze wybralas najgorsza z mozliwych farb gdyz farby palette bardzo sie wzeraja we wlos i trudno sie pozbyc barwnika.
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-14, 14:15   #8
palomablanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 240
Dot.: problem z kolorem...co zrobic?

Cytat:
Napisane przez ArtFactory Pokaż wiadomość
Hej

Mam pytanko... Jestem brunetką i wczoraj wpadłam na genialny pomysł, że zafarbuję sobie włosy... dokładniej chodziło mi żeby troszeczkę je przyciemnić... Poszłam do drogerii Rossman i kupiłam 2 farby firmy Palette odcień ciemny brąz N6 no i kolor wyszedł czarny... niestety... No i mam pytanie kiedy ten kolor zejdzie... chce powrócić do mojego brązu... A no i dodam, że codziennie myję włosy... ile mam czekać żeby ten beznadziejny kolor zszedł...?

miałam ten sam problem.. po okolo 2 miasiacach wlosy bd miala brazowo czarne ;]
__________________
^^

"(...) No chodź, chodź ze mną do łóżka
Ja będę w tobie, a ty będziesz we mnie (...) "

Raissa



PalomaBlanKa
palomablanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 14:21   #9
palomablanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 240
[quote=untouchable;1007660 7]przeciez odpowiedzialam



wiem wiem.. za pozno zauwazylam twoja odpowiedz

ale czy to aby na pewnoi zucalo by sie tak w oczy gdybym dalej pomalowala na czarno? moja kolezanka ma swoje wlosy ciemno brazowe.. pomalowałą je niedawno szamponetka na czarno.. zaden nauczyciec sie nie kapnal ze farbowala..


u mnie tez jest podobnie.. tez mam teraz ciemne wlosy.. tylko od gory glowy moja blond odrosty ;| zreszta jak widac na zdjeciach....

hmm z tymi farbami to jesze nie wiem.. zobacze co mi inni doradza...
jak narazie kupilam sobie szapmonetke z palette o kolorze granatowa czern..jest od 6 do 8 zmyc... hmm tylko nie weim czy mi odrosty zlapie tak jak resszte wlosow... pomaluje nia wlosy za tydzien bo bd dluzsza przerwa od szkoly... tylko strasznie mnie korci zeby pomalowac farbva.. masakra.. nie wiem co robic
__________________
^^

"(...) No chodź, chodź ze mną do łóżka
Ja będę w tobie, a ty będziesz we mnie (...) "

Raissa



PalomaBlanKa

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-12-14 o 19:55 Powód: post pod postem
palomablanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 14:56   #10
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: problem z kolorem...co zrobic?

Cytat:
Napisane przez palomablanka Pokaż wiadomość
hmm z tymi farbami to jesze nie wiem.. zobacze co mi inni doradza...
jak narazie kupilam sobie szapmonetke z palette o kolorze granatowa czern..jest od 6 do 8 zmyc... hmm tylko nie weim czy mi odrosty zlapie tak jak resszte wlosow... pomaluje nia wlosy za tydzien bo bd dluzsza przerwa od szkoly... tylko strasznie mnie korci zeby pomalowac farbva.. masakra.. nie wiem co robic
dam ci rade. wyrzuc ta szamponetke palette i zakup z np. garniera lub loreala, lub joanny. ja mysle ze powinnas pofarbowac na ciemno, reszte wlosow masz ciemna, wiec glownie zakryjesz odrosty ktore nie wygladaja zaciekawie przy ciemnych wlosach. aha i uzyj farby bo normalna szamponetka splucze sie z odrostow i znow bedziesz miec problem, a tak na dluzej bedziesz miec z glowy.
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 19:03   #11
ArtFactory
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3
Dot.: problem z kolorem...co zrobic?

Cytat:
Napisane przez palomablanka Pokaż wiadomość
miałam ten sam problem.. po okolo 2 miasiacach wlosy bd miala brazowo czarne ;]

Właściwie to one są czarne, lecz gdy stanę w słońcu to mają lekko brozowawo- rudawy odcień... jedynie co mnie martwi to ta czerń...;/
ArtFactory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-14, 19:55   #12
palomablanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 240
Dot.: problem z kolorem...co zrobic?

Cytat:
Napisane przez untouchable Pokaż wiadomość
dam ci rade. wyrzuc ta szamponetke palette i zakup z np. garniera lub loreala, lub joanny. ja mysle ze powinnas pofarbowac na ciemno, reszte wlosow masz ciemna, wiec glownie zakryjesz odrosty ktore nie wygladaja zaciekawie przy ciemnych wlosach. aha i uzyj farby bo normalna szamponetka splucze sie z odrostow i znow bedziesz miec problem, a tak na dluzej bedziesz miec z glowy.

czyli malowac czarna farba?? jakim odcieniem?
a tak apropo to czemu odradzasz mi malowanie nie wazne czy szamponem czy farba palette?
__________________
^^

"(...) No chodź, chodź ze mną do łóżka
Ja będę w tobie, a ty będziesz we mnie (...) "

Raissa



PalomaBlanKa

Edytowane przez palomablanka
Czas edycji: 2008-12-14 o 20:57
palomablanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 22:07   #13
palomablanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 240
Dot.: problem z kolorem...co zrobic?

dolaczam jeszce kilka fotek.. robione zostaly dzisaj..
__________________
^^

"(...) No chodź, chodź ze mną do łóżka
Ja będę w tobie, a ty będziesz we mnie (...) "

Raissa



PalomaBlanKa

Edytowane przez palomablanka
Czas edycji: 2008-12-20 o 14:29
palomablanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 23:40   #14
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: problem z kolorem...co zrobic?

Cytat:
Napisane przez palomablanka Pokaż wiadomość
czyli malowac czarna farba?? jakim odcieniem?
a tak apropo to czemu odradzasz mi malowanie nie wazne czy szamponem czy farba palette?
nie znam sie na czarnych odcieniach, nigdy nie uzywalam. dla mnie poprostu czy to krucza czern czy granatowa wyglada tandetnie i juz sprobuj tym odcieniem co ostatnio.

palette, juz to dzisiaj gdzies pisalam, jest najbardziej wzerajaca sie farba we wlos. co to znaczy? to znaczy ze pozniej trudno kolor zmienic, przefarbowac, rozjasnic, a wlosy beda tylko coraz bardziej zniszczone.
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 14:13   #15
palomablanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 240
Dot.: problem z kolorem...co zrobic?

Cytat:
Napisane przez untouchable Pokaż wiadomość
nie znam sie na czarnych odcieniach, nigdy nie uzywalam. dla mnie poprostu czy to krucza czern czy granatowa wyglada tandetnie i juz sprobuj tym odcieniem co ostatnio.

palette, juz to dzisiaj gdzies pisalam, jest najbardziej wzerajaca sie farba we wlos. co to znaczy? to znaczy ze pozniej trudno kolor zmienic, przefarbowac, rozjasnic, a wlosy beda tylko coraz bardziej zniszczone.

czyli nawet szamponetka z pelette moze nie zejsc?
__________________
^^

"(...) No chodź, chodź ze mną do łóżka
Ja będę w tobie, a ty będziesz we mnie (...) "

Raissa



PalomaBlanKa
palomablanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 16:23   #16
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: problem z kolorem...co zrobic?

Cytat:
Napisane przez palomablanka Pokaż wiadomość
czyli nawet szamponetka z pelette moze nie zejsc?
tak. nie zejdzie i ciezko bedzie rozjasnic.

lepiej nie ryzykuj, i kup z czegos innego
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 21:15   #17
palomablanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 240
Dot.: problem z kolorem...co zrobic?

hmm a jak mylisz po pomalowaniu trwala farba moga mi wlosy wypadac?

kiedy ostatnio 3 miasiace temu malowalam wlosy to stracilam tytle wlosow ze masakra ;/
boje sie zeby nie bylo podobnie..
__________________
^^

"(...) No chodź, chodź ze mną do łóżka
Ja będę w tobie, a ty będziesz we mnie (...) "

Raissa



PalomaBlanKa
palomablanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 21:30   #18
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: problem z kolorem...co zrobic?

Cytat:
Napisane przez palomablanka Pokaż wiadomość
hmm a jak mylisz po pomalowaniu trwala farba moga mi wlosy wypadac?

kiedy ostatnio 3 miasiace temu malowalam wlosy to stracilam tytle wlosow ze masakra ;/
boje sie zeby nie bylo podobnie..
a czym farbowalas? robilas probe uczuleniowa?
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-16, 13:40   #19
palomablanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 240
Dot.: problem z kolorem...co zrobic?

Cytat:
Napisane przez untouchable Pokaż wiadomość
a czym farbowalas? robilas probe uczuleniowa?

hmm to moze napisze od poczatku to było tak;
zaraz na początku wakacji pomalowałam na ciamny braz Joanna...(wtedy nic mi wlosy nie wypadały..wszystko było ok...)
potem nie farbowalam i tydzien przed rozpoczeciem roku skzolnego znowu pomalowałam ale tym razem kolorem ''Intensywna czerń'' Wellą...
i nie dość ze mam teraz takie nie wiadomo co z tej farby bo mi czarna pozchodziła .. a do tego stracilam dużo włosów...
i nie robiłam żadnej próby uczeleniowej nawet nie wiem co to dokladnie jest i jak to sie robi..
__________________
^^

"(...) No chodź, chodź ze mną do łóżka
Ja będę w tobie, a ty będziesz we mnie (...) "

Raissa



PalomaBlanKa
palomablanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-16, 16:23   #20
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: problem z kolorem...co zrobic?

Cytat:
Napisane przez palomablanka Pokaż wiadomość



hmm to moze napisze od poczatku to było tak;
zaraz na początku wakacji pomalowałam na ciamny braz Joanna...(wtedy nic mi wlosy nie wypadały..wszystko było ok...)
potem nie farbowalam i tydzien przed rozpoczeciem roku skzolnego znowu pomalowałam ale tym razem kolorem ''Intensywna czerń'' Wellą...
i nie dość ze mam teraz takie nie wiadomo co z tej farby bo mi czarna pozchodziła .. a do tego stracilam dużo włosów...
i nie robiłam żadnej próby uczeleniowej nawet nie wiem co to dokladnie jest i jak to sie robi..:confused:
no to w takim razie unikaj farb welli.

hmm mysle ze czytalas ulotke dolaczona do farby? tzn napewno czytalas, chociazby zeby wiedziec ile trzymac farbe na wlosach, czy na mokro, sucho... otoz na kazdej ulotce dolaczonej do farby jest informacja ze przed farbowaniem powinno sie wczesniej wykonac probe uczuleniowa. nakłada sie odrobine preparatu w zgiecie lokcia lub za ucho, po chwili splukuje. i jesli w ciagu 48 (bodazje) godzin nic sie nie stanie, zadne zaczerwnienie etc to jest ok. no to teraz lepiej zacznij dokladnie czytac te ulotki, tak dla pewnosci
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-16, 21:29   #21
palomablanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 240
Dot.: problem z kolorem...co zrobic?

hehe mi sie wydawalo ze uwaznie czytam te dolaczone ulotki ale widocznie cos przeoczylam ;p
__________________
^^

"(...) No chodź, chodź ze mną do łóżka
Ja będę w tobie, a ty będziesz we mnie (...) "

Raissa



PalomaBlanKa
palomablanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-16, 23:25   #22
moorph
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 420
GG do moorph
Dot.: problem z kolorem...co zrobic?

Co to w ogole za watek... W ktorej jestes klasie gimnazjum? Widze, ze zapuszczasz wlosy (opis), za rok Ci sie odwidzi czern, i bedziesz dekoloryzowac. Wg. mnie powinnas wybrac sie do fryzjera na balejaz w kolorach Twojej natury, albo na podkladzie rozjasniajacym zafarbowac calosc na cos jasniejszego niz czern, a tymbardziej granatowa czern. Co do wypadania wlosow- zafarbowanie wlosow raz czy dwa, nie ma zbytniego wplywu na to czy wypadaja czy nie, conajwyzej moze podniszczyc lodyge wlosa. Na wypadanie ma wplyw ogrom czynnikow i nigdy nie powinno sie szukac winy glownie w farbie. Co do probu uczuleniowej- nigdy nie powie nam ona czy wlosy po farbie beda wypadac, czy nie, a tak z tego watku wynika. Pozatym- odsylam do wyszukiwarki, jest pelno watkow co zrobic z czernia, ktorej sie juz miec nie chce.
moorph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 11:36   #23
palomablanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 240
Dot.: problem z kolorem...co zrobic?

Cytat:
Napisane przez moorph Pokaż wiadomość
Co to w ogole za watek... W ktorej jestes klasie gimnazjum? Widze, ze zapuszczasz wlosy (opis), za rok Ci sie odwidzi czern, i bedziesz dekoloryzowac. Wg. mnie powinnas wybrac sie do fryzjera na balejaz w kolorach Twojej natury, albo na podkladzie rozjasniajacym zafarbowac calosc na cos jasniejszego niz czern, a tymbardziej granatowa czern. Co do wypadania wlosow- zafarbowanie wlosow raz czy dwa, nie ma zbytniego wplywu na to czy wypadaja czy nie, conajwyzej moze podniszczyc lodyge wlosa. Na wypadanie ma wplyw ogrom czynnikow i nigdy nie powinno sie szukac winy glownie w farbie. Co do probu uczuleniowej- nigdy nie powie nam ona czy wlosy po farbie beda wypadac, czy nie, a tak z tego watku wynika. Pozatym- odsylam do wyszukiwarki, jest pelno watkow co zrobic z czernia, ktorej sie juz miec nie chce.

np jaki watek? podaj linka jak taki madry jestes
..chodze do 2 kl gim
__________________
^^

"(...) No chodź, chodź ze mną do łóżka
Ja będę w tobie, a ty będziesz we mnie (...) "

Raissa



PalomaBlanKa
palomablanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 19:53   #24
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: problem z kolorem...co zrobic?

Ale dlaczego od razu wchodzic w skrajnosci i klasc czern na wlosy? Końce włosów masz czarne, ale nie musisz od razu calości miec czarnej. Kup dobra farbe w kolorze brąz (Poly Brillance, Wella Decore), wyjdzie ci jakis ladny ciemny braz i tez bedzie w miare jednolity kolor. No i raczej nauczyciele sie nie "kapną"
Nie kładz czerni!! (szybko sie nudzi, a jest problem z rozjaśnieniem)
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 20:52   #25
palomablanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 240
Dot.: problem z kolorem...co zrobic?

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
ale dlaczego od razu wchodzic w skrajnosci i klasc czern na wlosy? Końce włosów masz czarne, ale nie musisz od razu calości miec czarnej. Kup dobra farbe w kolorze brąz (poly brillance, wella decore), wyjdzie ci jakis ladny ciemny braz i tez bedzie w miare jednolity kolor. No i raczej nauczyciele sie nie "kapną"
nie kładz czerni!! (szybko sie nudzi, a jest problem z rozjaśnieniem)

ale ja sie boje ze mi nie zlapie wlosow tak jak ma byc
boje sie malowac brazem wiele moich znajomych mowi ze mi braz nie wyjdzie..
ja nawet wolalabymjuz ten braz ale jak mam miec potem niewiadomo co na glowie to wole malowac na czaertno bo wiem ze ten kolor mi wyjdzie...

Jestes pewna ze kolor bd jednolity jesli pomaluje na braz? Nie bd mi odchodzic farbva i nie bd wychoidzic czarne wlosy?

JA CHCE MIEC CALE WLOSY JEDNEGO KOLORU.. A NIE TAK JAK TERAZ...
BRAZ, CZERN. BLOND A NAWET NIEKTORE WLOSY ZROBILY SIE RUDE :
__________________
^^

"(...) No chodź, chodź ze mną do łóżka
Ja będę w tobie, a ty będziesz we mnie (...) "

Raissa



PalomaBlanKa

Edytowane przez palomablanka
Czas edycji: 2008-12-17 o 20:55
palomablanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 21:01   #26
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: problem z kolorem...co zrobic?

Cytat:
Napisane przez palomablanka Pokaż wiadomość
ale ja sie boje ze mi nie zlapie wlosow tak jak ma byc
boje sie malowac brazem wiele moich znajomych mowi ze mi braz nie wyjdzie..
ja nawet wolalabymjuz ten braz ale jak mam miec potem niewiadomo co na glowie to wole malowac na czaertno bo wiem ze ten kolor mi wyjdzie...

Jestes pewna ze kolor bd jednolity jesli pomaluje na braz? Nie bd mi odchodzic farbva i nie bd wychoidzic czarne wlosy?

JA CHCE MIEC CALE WLOSY JEDNEGO KOLORU.. A NIE TAK JAK TERAZ...
BRAZ, CZERN. BLOND A NAWET NIEKTORE WLOSY ZROBILY SIE RUDE :
No wiesz, ja ci nie obiecuje, ze bedzie jednolity i sie nie splucze w ogole. Przeciez wszystkie farby sie splukuja. Mowie, ze moim zdaniem nie ma sensu farbowac na czarno, bo jest to sztuczny kolor i strasznie trudno z niego wyjsc pozniej. Wg mnie najlepsze rozwiazanie to polozyc braz - i tak wyjdzie ci jakis ciemny odcien. Mozesz dla pewnosci polozyc na wg ulotki dluzej na odrosty a dopiero na koncu maznac te koncowki.
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 21:04   #27
palomablanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 240
Dot.: problem z kolorem...co zrobic?

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
no wiesz, ja ci nie obiecuje, ze bedzie jednolity i sie nie splucze w ogole. Przeciez wszystkie farby sie splukuja. Mowie, ze moim zdaniem nie ma sensu farbowac na czarno, bo jest to sztuczny kolor i strasznie trudno z niego wyjsc pozniej. Wg mnie najlepsze rozwiazanie to polozyc braz - i tak wyjdzie ci jakis ciemny odcien. Mozesz dla pewnosci polozyc na wg ulotki dluzej na odrosty a dopiero na koncu maznac te koncowki.

a jaka farbe bys mi polecala i odcien?i ile ona bd kosztowac?
__________________
^^

"(...) No chodź, chodź ze mną do łóżka
Ja będę w tobie, a ty będziesz we mnie (...) "

Raissa



PalomaBlanKa
palomablanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 21:39   #28
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: problem z kolorem...co zrobic?

Moge polecic tylko to, co sama znam i mi sie sprawdzilo.. Poly Brillance - Aksamitny Braz, Ciemny Braz, Wella Decore Ciemny Braz. 1sza kosztuje chyba ok 20zl, 2ga ok 25zł.
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 21:48   #29
palomablanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 240
Dot.: problem z kolorem...co zrobic?

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
Moge polecic tylko to, co sama znam i mi sie sprawdzilo.. Poly Brillance - Aksamitny Braz, Ciemny Braz, Wella Decore Ciemny Braz. 1sza kosztuje chyba ok 20zl, 2ga ok 25zł.

czyli ty tez mialas ''czarne'' wlosy a potem przemalowalas je na braz?
__________________
^^

"(...) No chodź, chodź ze mną do łóżka
Ja będę w tobie, a ty będziesz we mnie (...) "

Raissa



PalomaBlanKa
palomablanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 22:32   #30
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: problem z kolorem...co zrobic?

Cytat:
Napisane przez palomablanka Pokaż wiadomość
czyli ty tez mialas ''czarne'' wlosy a potem przemalowalas je na braz?
Mialam rozne kombinacje, z czarnymi tez chodzi o to, ze te farby moim zdaniem najlepiej kryja i ujednolicaja kolor.
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:52.