Zakupy na Cherry Culture - NYX Cosmetics i inne - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-18, 18:05   #1141
CzarneSlonko
Rozeznanie
 
Avatar CzarneSlonko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 597
Dot.: Zakupy na Cherry Culture - NYX Cosmetics i inne

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1054174 2]
wróciłam właśnie z dworca, z poczty kosmetyki wysłane zaraz pójdzie do Was PW z rozliczeniem[/quote]
Dziękować Już nie mogę się doczekać kiedy będę miała te cudowności w łapkach
__________________
Chloe Howl - Rumour

Nieustannie zakochana

CzarneSlonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 19:39   #1142
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Zakupy na Cherry Culture - NYX Cosmetics i inne

Potestowałam trochę, więc po kolei...

Paletki LA Colors, odcienie Wildflower i Tea Rose (pięć kolorów)
Pierwsza (wildflower) całkiem ciekawa, kolory ładne, no i fajna pigmentacja. Druga to porażka, nieźle trzeba potrzeć, żeby cień było jako tako widać na powiece. Cienie w obu paletkach źle się nakładają, osypują. Cathy miała rację - wierzchnia warstwa w tych cieniach jest ładna, ale po starciu jej cienie się zmieniają. Na powiece nie trzymają się długo (nakładałam bez żadnej bazy) - jakieś 2 godziny, potem blakną i się rolują. Jestem na nie, więcej ich nie zamówię.

Paletka Starry Boutique, odcień Blue Sky (6 kolorów)
Mniam, boska paletka z lusterkiem. Cienie pięknie napigmentowane, super kolory. Bez poprawek i bez bazy wytrzymały mi bez zmian koło trzech-czterech godzin. Jestem z tej paletki bardzo zadowolona i wezmę na pewno jeszcze jakąś.

Kredki Jumbo NYX, odcienie Cottage Cheese i Milk
Ta pierwsza bardzo przypadła mi do gustu. Nie używałam jej jako bazę, ale jako rozświetlenie łuku brwiowego i do tego nadała się całkiem nieźle, wytrzymała mi pół dnia. Łatwo się ją rozciera, jest przyjemna w użyciu.
Za to kredka Milk to porażka. Szybko blednie, roluje się.
Mam ochotę na jeszcze kilka tych kredek, no ale nie jestem do nich przekonana na 100%.

Pigmenty NYX, odcienie silver, oro, fanta, nude, lime
Kolory świetne, intensywne. Łatwo się je aplikuje, nie sypią się, nie rolują. Na duralinie inglota Nude wytrzymał mi od 9 do teraz bez żadnych zmian, cały czas tak samo intensywny (swoją drogą, odcień naprawdę booski). Pigmenty błyszczą się, ale nie jakoś nachalnie. Sto razy lepsze od MACa, którego pigmentów za nic nie potrafiłam nałożyć tak, żeby ładnie wyglądały (żeby w ogóle kolor było widać, a nie same drobinki, bo strasznie się osypywały).
Na pewno zaopatrzę się w jeszcze kilka odcieni.

Tusz do rzęs Amuse
Od tuszu oczekuję przede wszystkim ładnego rozdzielenia, bo rzęsy mam długie i dość gęste. W tym ten tusz spisał się super, nie posklejał mi rzęs, ładnie rozdzielił i nawet podkręcił. Plus świetnie pomyślany dodatek szczoteczki do rzęs i brwi z drugiej strony tuszu. Jestem zadowolona. I jeszcze jakie ładne opakowanie.

Korektor w słoiczku NYX
, odcień Fair
Rzeczywiście, na pierwszy rzut oka wygląda na strasznie ciemny (w słoiczku). Ale to tylko wierzchnia warstwa. Rozprowadza się dobrze, krycie średnie (na pewno nie takie jak dermacol) - na jakieś lekkie zaczerwienienia się nada, na coś poważniejszego (np. wypryski) nie bardzo. Ładnie wtapia się w skórę.
W sumie, jest całkiem całkiem.

Pędzel mini Amuse
Rzeczywiście jest mini, ale właśnie taki chciałam. Mały i szczelnie zamknięty, w sam raz do torebki. Włosie miękkie, nie wypada (ani przy myciu, ani przy użyciu), puder rozprowadza się całkiem przyjemnie.

Błyszczyki różne, ogólnie zamówiłam 5 sztuk
Ze wszystkich jestem zadowolona, ale ja jestem błyszczykomaniaczka.
Amuse Flower, smaki Vanilla i Strawberry
Najrzadsze ze wszystkich zamówionych, ale znowu wcale nie tak rzadkie (wiem, pokręciłam ). Zapachy ładne, ale najbardziej podoba mi się ten kwiatek, który jest w środku tych błyszczyków. W tubce. Vanilla jest bezbarwna, Strawberry czerwona, ale obie nie dają koloru na ustach.
Amuse Rose
, odcień Doll
Konsystencja super, niezbyt lejąca, ale i niezbyt gęsta; nieklejąca. Zapach świetny, mam odcień 'Doll', który na ustach praktycznie jest bezbarwny. Posiada malutkie drobinki, które ładnie rozświetlają, ale nie rzucają się bardzo w oczy. Bardzo ładne opakowanie, różyczka na nakrętce.
Amuse Chocolate, odcień Fushcia
Mmm, zapach obłędny. Konsystencja jak powyżej. Błyszczyk kryjący. Ma drobinki, ale też jak powyżej. W tubce.
LA Colors Glitter, odcień Pink
Pełno brokatu, który mocno widać na ustach. Bardziej na imprezę, niż na codzień. Konsystencja jak wyżej. Nie kryje. Zapach ładny.
Nie piszę jak z trwałością, ale poprawiam usta dość często (bo lubię ), więc trudno mi powiedzieć.

Pomadka Round Lipstick NYX
, odcień Watermelon
Odcień dobrałam sobie super, chciałam taki w kolorze moich ust i mam. Pomadka nie uwydatnia suchych skórek, łatwo się rozprowadza. Nie używam pomadek, wzięłam ją tylko na spróbowanie i jestem tak zadowolona, że mam ochotę na jeszcze.

Konturówki do ust (2szt) i oczu (3szt) Amuse
Tego jeszcze nie wypróbowałam i pewnie narazie nie wypróbuję, bo na codzień takich rzeczy nie używam. Mogę powiedzieć tylko, że na dłoni utrzymują się dłużej, niż kredki Jumbo i trudno je zmyć.

Podsumowując, najbardziej jestem zadowolona z pomadki, tuszu, pigmentów, paletki starry i błyszczyków amuse chocolate.

I kilka naprawdę kiepskich komórkowych fotek (ale odcienie, oprócz pigmentów, są nawet nawet zachowane) - http://s282.photobucket.com/albums/kk271/AniaPsy/cc/

Edytowane przez af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Czas edycji: 2009-01-18 o 19:40
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 20:11   #1143
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Zakupy na Cherry Culture - NYX Cosmetics i inne

Cytat:
Napisane przez CzarneSlonko Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy Wy też macie dziś problem z obsługą stronki CC? ja nie mogę wszędzie wejść, nie wszystkie odnośniki się otwierają, czy to tylko u mnie?
u mnie dokładnie tak samo- połowa rzeczy nie działa (ani przeglądanie wg marek, ani wg kategorii).. Bez sensu. Czyżby uzupełniali braki i w związku z tym coś im się posypało w działaniu sklepu? Chociaż nie sądzę, by robili to w niedzielę, przy chyba największym zainteresowaniu takimi stronami. Poza tym nie wymaga to chyba wywrócenia prawidłowego działania całego sklepu...

sunprince- dzięki za wszystkie opinie
Widzę, że Tobie również nie przypadła paletka LA Colors do gustu... Ja w swojej wszystkie cienie już pokruszyłam i wysypałam do kosza, a wcisnęłam tam sprasowane w niewielkiej ilości pigmenty NYX-a, na próbę takie malutkie otworki są idealne, bo dzięki temu sprawdzę, jak się spisują moje sprasowane cienie
Wiem, że paletek LA Colors ja osobiście więcej nie kupię i innym również szczerze odradzam...

Widzę, że kredki milk też chyba nie zamówię, bo najpierw frantic ją odradzała, a teraz Ty... No nic, ale skuszę się chociaż na slate albo black bean, bo dobrej ciemnej bazy wciąż nie znalazłam...

Ja czekam na wtorek- środę, kiedy mają być uzupełnione braki w trójkach, bo w tej chwili żadnego zestawu z mojej długiej listy nie ma. A potem spróbuję trójki wpakować do mojej nowej pustej palety, którą pokazywałam na wątku dot. CS. Już się nie mogę doczekać, by sprawdzić, czy mi się ta sztuka uda
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 21:28   #1144
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Zakupy na Cherry Culture - NYX Cosmetics i inne

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
sunprince- dzięki za wszystkie opinie
Widzę, że Tobie również nie przypadła paletka LA Colors do gustu... Ja w swojej wszystkie cienie już pokruszyłam i wysypałam do kosza, a wcisnęłam tam sprasowane w niewielkiej ilości pigmenty NYX-a, na próbę takie malutkie otworki są idealne, bo dzięki temu sprawdzę, jak się spisują moje sprasowane cienie
Wiem, że paletek LA Colors ja osobiście więcej nie kupię i innym również szczerze odradzam...

Widzę, że kredki milk też chyba nie zamówię, bo najpierw frantic ją odradzała, a teraz Ty... No nic, ale skuszę się chociaż na slate albo black bean, bo dobrej ciemnej bazy wciąż nie znalazłam...
No proszę, a tak ładnie ta paletka LA Colors wyglądała.
Co do Jumbo kredki Milk, to jako bazę na ruchomą część powieki faktycznie odradzam, ale pod łuk brwiowy jest świetna. Nie lubię takiej typowej świecącej bombki mieć za rozświetlacz, dlatego biała matowa kredka solo lub ewentualnie w duecie z cielistym matowym cieniem sprawdza się bardzo dobrze.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 06:18   #1145
stszala
Raczkowanie
 
Avatar stszala
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 224
Dot.: Zakupy na Cherry Culture - NYX Cosmetics i inne

Cześć Dziewczyny. Może akurat nie w tym wątku piszę, ale zauważyłam, że kupujecie kosmetyki NYX i chciałam zapytać, czy ktoraś z Was miała cienie - glittery NYXa takie jak http://www.allegro.pl/item528238667_..._paradise.html ?? Bo mi się bardzo kolory podobają i chciałam kupić sobie coś takiego, ale nie wiem czy w rzeczywistości jest to takie piękne jak na zdjęciu...
stszala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 10:36   #1146
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Zakupy na Cherry Culture - NYX Cosmetics i inne

Cytat:
Napisane przez stszala Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny. Może akurat nie w tym wątku piszę, ale zauważyłam, że kupujecie kosmetyki NYX i chciałam zapytać, czy ktoraś z Was miała cienie - glittery NYXa takie jak http://www.allegro.pl/item528238667_..._paradise.html ?? Bo mi się bardzo kolory podobają i chciałam kupić sobie coś takiego, ale nie wiem czy w rzeczywistości jest to takie piękne jak na zdjęciu...
Ja mam taką paletę (ale ktoś zasadził cenę na Allegro). Na pewno nie uzyskasz nią efektu całkowicie brokatowej powierzchni jak na zdjęciu oka z tej aukcji. To jest efekt brokatowych iskierek i fajnie wyglądają tylko nałożone na inne cienie. Akurat wiedziałam o tym kupując paletę, także jestem z efektu zadowolona. Później postaram się wkleić swatche na ręcę, ale to dopiero za parę godzin jak wrócę do domu.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 12:34   #1147
stszala
Raczkowanie
 
Avatar stszala
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 224
Dot.: Zakupy na Cherry Culture - NYX Cosmetics i inne

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Ja mam taką paletę (ale ktoś zasadził cenę na Allegro). Na pewno nie uzyskasz nią efektu całkowicie brokatowej powierzchni jak na zdjęciu oka z tej aukcji. To jest efekt brokatowych iskierek i fajnie wyglądają tylko nałożone na inne cienie. Akurat wiedziałam o tym kupując paletę, także jestem z efektu zadowolona. Później postaram się wkleić swatche na ręcę, ale to dopiero za parę godzin jak wrócę do domu.
Dziękuję, możesz wkleić, chętnie popatrzę. Ale mój TŻ był szybszy ode mnie - wiedział, że mi się te Cienie podobają i właśnie widzę, że mi je kupił (oczywiście udam, że nic nie zauważyłam i poczekam na prezent)
stszala jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-19, 13:44   #1148
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Zakupy na Cherry Culture - NYX Cosmetics i inne

kurczę, a dolar ciągle rośnie Już 3,24 zl dzisiaj ... I teraz nie wiem, czy robić zakupy teraz, czy wstrzymać się nieco... Z drugiej strony podobno ma jeszcze wyżej stać... Eh, gdzie te czasy, kiedy $ po 2 zł był...
Jutro mialam robić zamówienie z CC na kilka trójek NYX-owych i róży, ale już sama nie wiem. Niby nie jest to jakaś wielka różnica, ale ja strasznie nie lubię przepłacać Nawet 20 zł mi szkoda

frantic- paletka LA Colors mi się podobała do pierwszego użycia, gdy jeszcze ta błyszcząca warstwa była na nich- wtedy były naprawdę śliczne.. a to, co jest pod spodem niestety jakością odpowiada cieniom Avonu, Oriflame czy Wibo.. Nawet Ruby Rose, które kiedyś miałam jakoś Takie jest moje prywatne zdanie..

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-01-19 o 13:57
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 14:07   #1149
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Zakupy na Cherry Culture - NYX Cosmetics i inne

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
kurczę, a dolar ciągle rośnie Już 3,24 zl dzisiaj ... I teraz nie wiem, czy robić zakupy teraz, czy wstrzymać się nieco... Z drugiej strony podobno ma jeszcze wyżej stać... Eh, gdzie te czasy, kiedy $ po 2 zł był...
Jutro mialam robić zamówienie z CC na kilka trójek NYX-owych i róży, ale już sama nie wiem. Niby nie jest to jakaś wielka różnica, ale ja strasznie nie lubię przepłacać Nawet 20 zł mi szkoda
Ehh to były piękne dni. Nie było dylematu - kupować nie kupować, tylko każdy wiedział, że za tą cenę to oczywiście warto kupić.

Cytat:
Napisane przez stszala Pokaż wiadomość
Dziękuję, możesz wkleić, chętnie popatrzę. Ale mój TŻ był szybszy ode mnie - wiedział, że mi się te Cienie podobają i właśnie widzę, że mi je kupił (oczywiście udam, że nic nie zauważyłam i poczekam na prezent)
Ok to wklejam fotki. Tak jak mówiłam, nie dają one jednakowej powierzchni. Dobrze natomiast wyglądają w minimalnej ilości na innych cieniach. Nakładam je zawsze palcem, bo o dziwo pędzel prawie nic nie nabiera (pacynek w ogóle nie biorę pod uwagę). Uważam osobiście, że paleta jest ok jak na cenę 3-4$, natomiast 36 zł to przy tej jakości spore przepłacanie.
Tyle ode mnie, napisz potem jakie jest Twoje zdanie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Glitter Cream Pallet (1).jpg (112,8 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Glitter Cream Pallet (2).jpg (115,5 KB, 51 załadowań)
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 15:14   #1150
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Zakupy na Cherry Culture - NYX Cosmetics i inne

nam się udało zamówienie zrobić jak $ był po 2,99zł, a nie po 3,24
mam nadzieję, że kolejne, składane pod koniec stycznia, też tak będzie
tym razem moje zamówienie małe i całkiem NYXowe
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 16:43   #1151
stszala
Raczkowanie
 
Avatar stszala
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 224
Dot.: Zakupy na Cherry Culture - NYX Cosmetics i inne

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Ok to wklejam fotki. Tak jak mówiłam, nie dają one jednakowej powierzchni. Dobrze natomiast wyglądają w minimalnej ilości na innych cieniach. Nakładam je zawsze palcem, bo o dziwo pędzel prawie nic nie nabiera (pacynek w ogóle nie biorę pod uwagę). Uważam osobiście, że paleta jest ok jak na cenę 3-4$, natomiast 36 zł to przy tej jakości spore przepłacanie.
Tyle ode mnie, napisz potem jakie jest Twoje zdanie.

Na zdjęciach wyglądają ślicznie W sumie nie spodziewałam się efektu ze zdjęcia z allegro, ponieważ to zdjęcie jest pewnie z modelki na wybiegu robionej zwykłym brokatem na błyszczyk do powiek - czy coś takiego. Ale te, co tutaj pokazałaś są prześliczne Co do ceny, to wiem, że kosztują 5$, ale wysyłka do Polski kosztuje około 29 zł... W każdym razie na e-bayu tyle widziałam...
stszala jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-19, 17:10   #1152
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Zakupy na Cherry Culture - NYX Cosmetics i inne

Cytat:
Napisane przez stszala Pokaż wiadomość
Na zdjęciach wyglądają ślicznie W sumie nie spodziewałam się efektu ze zdjęcia z allegro, ponieważ to zdjęcie jest pewnie z modelki na wybiegu robionej zwykłym brokatem na błyszczyk do powiek - czy coś takiego. Ale te, co tutaj pokazałaś są prześliczne Co do ceny, to wiem, że kosztują 5$, ale wysyłka do Polski kosztuje około 29 zł... W każdym razie na e-bayu tyle widziałam...
Muszę jeszcze dodać, że na rękę nałożyłam znacznie więcej, niż na oko. Brokat jest w takim kremie, w wazelince jakby, więc nie da się go nałożyć tak dużo.
I myślałam, że tego pierwszego koloru (wściekły róż) na pewno nie tknę, ale on ma w sobie jasnoniebieski brokat, który np. fajnie wygląda na czarnym lub granatowym cieniu.
Na pewno nie jest to wysokiej jakości paletka, raczej taki gadżet i wzięłam ją tylko dlatego, że zbliżał się Sylwester i karnawał.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 05:06   #1153
stszala
Raczkowanie
 
Avatar stszala
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 224
Talking Dot.: Zakupy na Cherry Culture - NYX Cosmetics i inne

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Muszę jeszcze dodać, że na rękę nałożyłam znacznie więcej, niż na oko. Brokat jest w takim kremie, w wazelince jakby, więc nie da się go nałożyć tak dużo.
I myślałam, że tego pierwszego koloru (wściekły róż) na pewno nie tknę, ale on ma w sobie jasnoniebieski brokat, który np. fajnie wygląda na czarnym lub granatowym cieniu.
Na pewno nie jest to wysokiej jakości paletka, raczej taki gadżet i wzięłam ją tylko dlatego, że zbliżał się Sylwester i karnawał.
Ja strasznie lubię takie gadżety. Lubię czasem poeksperymentować, jak mam czas. Mój TŻ też lubi, gdy coś fajnego wyczaruję. Dziękuję Ci za recenzję, bo na pewno mi się przyda
stszala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 06:54   #1154
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Zakupy na Cherry Culture - NYX Cosmetics i inne

muszę przyznać, iż jednak CC się postarało.
pomimo wylanych błyszczyków i braku jednego pigmentu (i braku zwrotu pieniędzy) jestem zadowolona.
kiedy do nich napisałam bardzo przepraszali i od razu zaproponowali wysłanie oblanych kosmetyków i błyszczyki jeszcze raz (ja nic zwracać nie musiałam). powiedziałam, że nie trzeba. pigment wyślą. pieniądze za błyszczyk podobno już idą na konto (długo coś skoro wysyłka była 6.01, ale nieważne).
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 12:03   #1155
Kagan
Wtajemniczenie
 
Avatar Kagan
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 2 125
Dot.: Zakupy na Cherry Culture - NYX Cosmetics i inne

Sunprince dostałam dzisiaj paczuszkę Wszystko śliczne, pigmenty super, pomadki również, chociaż nie całkiem moje kolory, ale myślę, że i tak bedę ich używała Dziękuję Ci serdecznie za przygarnięcie mnie do zakupów i organizację.
Kagan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 12:49   #1156
morelka-z
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 13
Dot.: Zakupy na Cherry Culture - NYX Cosmetics i inne

Kagan, pochwal sie kochana jakie kolory zamowilas i w miare mozliwosci zamiesc zdejcia.Bede bardzo wdzieczna.
morelka-z jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 12:58   #1157
Kagan
Wtajemniczenie
 
Avatar Kagan
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 2 125
Dot.: Zakupy na Cherry Culture - NYX Cosmetics i inne

Cytat:
Napisane przez morelka-z Pokaż wiadomość
Kagan, pochwal sie kochana jakie kolory zamowilas i w miare mozliwosci zamiesc zdejcia.Bede bardzo wdzieczna.
Zamówiłam osiem pigmentów Nyx :
-charcoal
-ocean blue
-sky pink
-turquoise
-mink
-pearl
-mocha
-nude
i dwie pomadki Nyx:
-champagne
-frosted flakes
Zdjęcia postaram się wrzucić, ale pogoda paskudna, więc nie wiem, jak wyjdą kolorki .

Edit: Dodaję zdjęcia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1040898.jpg (55,1 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040899.jpg (77,2 KB, 46 załadowań)

Edytowane przez Kagan
Czas edycji: 2009-01-20 o 13:14
Kagan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 13:02   #1158
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Zakupy na Cherry Culture - NYX Cosmetics i inne

super, że już doszła
pigment mocha mi się bardzo spodobał, a przynajmniej w pojemniczku wyglądał na ładny dlatego w kolejnym zamówieniu na pewno go wezmę
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 14:45   #1159
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Zakupy na Cherry Culture - NYX Cosmetics i inne

1. całe zamówienie

foto cieni - górny rząd na nagiej skórze, dolny na bazie ArtDeco

2. CIENIE MONO - na pewno zamówię kolejne
- ES 11 iced mocha [po lewej] - perła - absolutnie cudny, mocno napigmentowany, na skórze taki sam jak w pudełku, dobrze się nakłada i cieniuje, trwały, miękki, ale nie osypuje się - na razie same plusy
- ES 123 beauty gueen [po prawej] - shine z dość dużymi srebrnymi drobinkami [bardziej widoczne w pudełku niż na oku] - jakość w porządku, ale już nie tak zachwycająca jak ES11 - niestety kolor na mojej skórze mocno się ociepla - fiolet zamienia się w śliwkę

3, 4. PIGMENTY - ULTRA PEARL MANIA - fatalne opakowanie - jakość bardzo zróżnicowana [jaśniejsze odcienie dużo są lepsze], wymagają zafiksowania - na foto od lewej:
- nude - dobry rozświetlacz - delikatnie nałożony daje sam błysk
- mocha - kolor bardzo zbliżony do ES11
[z nude i mocha jestem dość zadowolona, ładnie się cieniują, na bazie dość trwałe, bez bazy niestety mają bardzo słabe kolory]
- black - bez bazy jedynie brudzi skórę, mój pierwszy cień, który dał efekt ksero, mało trwały, migruje - bez fixatora nie da się go używać
- purple - bez bazy nie tylko, nie daje koloru, ale nawet trudno go nałożyć jednolitą warstwą, średnio się cieniuje

5. POMADKI - ROUND LIPSTICK - bez cudów, ale na dobrze nawilżonych ustach efekt całkiem dobry
- Tea Rose [po lewej]
- Herades [po prawej]

----------
niestety logo wizażu jest gigantyczne - wstawię większe zdjęcia dopiero jak mój mac wróci z serwisu mam nadzieję, że jednak coś widać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF6345.jpg (25,9 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF6333.jpg (6,0 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF6337.jpg (5,1 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF6338.jpg (5,0 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF6343.jpg (5,3 KB, 33 załadowań)
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny



Edytowane przez arrachnee
Czas edycji: 2009-01-20 o 14:59 Powód: foto
arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-20, 14:53   #1160
CzarneSlonko
Rozeznanie
 
Avatar CzarneSlonko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 597
Dot.: Zakupy na Cherry Culture - NYX Cosmetics i inne

Ja również dostałam już przesyłkę, dziękuję Sunprince Na pierwszy rzut wzięłam pomadki Nyx Round: Frosted Flakes, Iced Honey, Circe, Echo i Creamy Beige i dwa błyszczyki Nyx lip gloss with mega shine Vanilla oraz L.A Colors Lipgloss Beige Delight Pomadki niby zbliżone, cieliste kolory, ale każda jest inna, błyszczyk L.A. jest cudny beżowy, Vanilla mnie rozczarowała, bo kolor ma karmelowo złoty a nie waniliowy, ale to nic fotki postaram się wkleić wieczorem

Fotki wklejone, niestety mój aparat z natury trochę przyciemnia, więc kolory w rzeczywistości są trochę jaśniejsze
Co do pomadek Round to jestem mile zaskoczona ich kremowością, lekkim nawilżeniem i delikatnym zapachem. Są naprawdę godne uwagi, zwłaszcza za tę cenę
Frosted Flakes - perłowy, błyszczący beż
Iced Honey - perłowy, bardziej karmelkowy, w podobnej tonacji jak błyszczyk Vanilla
Circe - myślałam że będzie najbardziej cielisty z wszystkich Roundów (tak przynajmniej było na filmikach z youtube) a wpada w róż, jasnym, chłodnym typom urody będzie na pewno pasował jest matowa i ładnie kryjąca
Echo - najlepsza dla mnie, matowy, jasny, kryjący beż o ciepłej nucie, jestem nią zachwycona
Creamy Beige - kolejny udany zakup, odrobinę ciemniejsza od echa, ale to nadal piękny, matowy beżyk bez odrobiny różu
Moje kolejne zamówienie z CC zaczyna dochodzić do 50$
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCI0001.jpg (64,7 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (35,8 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (62,4 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCI0004.jpg (70,7 KB, 43 załadowań)
__________________
Chloe Howl - Rumour

Nieustannie zakochana


Edytowane przez CzarneSlonko
Czas edycji: 2009-01-20 o 15:44
CzarneSlonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 15:02   #1161
Kagan
Wtajemniczenie
 
Avatar Kagan
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 2 125
Dot.: Zakupy na Cherry Culture - NYX Cosmetics i inne

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1056928 6]super, że już doszła
pigment mocha mi się bardzo spodobał, a przynajmniej w pojemniczku wyglądał na ładny dlatego w kolejnym zamówieniu na pewno go wezmę [/quote]Trzeba było otworzyć i sprawdzić

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość

3, 4. PIGMENTY - ULTRA PEARL MANIA - fatalne opakowanie
To fakt, ciężko je wybierać pędzelkiem. Trzeba będzie opracować jakąś metodę

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
5. POMADKI - ROUND LIPSTICK - bez cudów, ale na dobrze nawilżonych ustach efekt całkiem dobry
Dla mnie pomadki są ok - nie potrzebuję dodatkowego nawilżania, są wystarczająco " tłuste ", ładnie się trzymają
Kagan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 15:08   #1162
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Zakupy na Cherry Culture - NYX Cosmetics i inne

Cytat:
Napisane przez Kagan Pokaż wiadomość
To fakt, ciężko je wybierać pędzelkiem. Trzeba będzie opracować jakąś metodę
przesypać do innych pojemniczków
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 15:15   #1163
Kagan
Wtajemniczenie
 
Avatar Kagan
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 2 125
Dot.: Zakupy na Cherry Culture - NYX Cosmetics i inne

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
przesypać do innych pojemniczków
Arrachnee, masz rację Mam takie małe, zakręcane - kupiłam na Allegro. Dzięki za podpowiedź
Kagan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 16:11   #1164
antii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 600
Dot.: Zakupy na Cherry Culture - NYX Cosmetics i inne

ja również dostałam paczunie
choć tego tak mało to i tak jestem zadowolona
__________________
Wszystko o lakierach i nie tylko
http://ecosmetics.blogspot.com/



antii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 18:06   #1165
Annaluka
Zakorzenienie
 
Avatar Annaluka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 010
Dot.: Zakupy na Cherry Culture - NYX Cosmetics i inne

Dzielnie śledzę ten wątek Przymierzam się do zamówienia... Tylko ten szalejący dolar

Znalazłam jeszcze kilka stron ze zdjęciami kolorów. Dosyć dobre fotki, więc warto zajrzeć.

http://kuuipo1207.blogspot.com/2007/...-swatches.html

http://whiterz.vox.com/library/post/nyx-swatches.html

http://www.makeupgeek.com/swatches/n...le-eyeshadows/

http://jenw.vox.com/library/post/nyx-swatches.html

http://www.makeupfix.net/2008/01/hau...-swatches.html

http://lilylovesmac.blogspot.com/search/label/NYX
__________________
Wszyscy mają bloga - mam i ja
Bella Beauty
Annaluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 18:16   #1166
CzarneSlonko
Rozeznanie
 
Avatar CzarneSlonko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 597
Dot.: Zakupy na Cherry Culture - NYX Cosmetics i inne

Cytat:
Napisane przez Annaluka Pokaż wiadomość
Znalazłam jeszcze kilka stron ze zdjęciami kolorów. Dosyć dobre fotki, więc warto zajrzeć.
Dzięki
__________________
Chloe Howl - Rumour

Nieustannie zakochana

CzarneSlonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 20:01   #1167
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Zakupy na Cherry Culture - NYX Cosmetics i inne

Oto moje zamówienie z Cherry Culture Dzisiaj przyszło i jestem straaaasznie szczęśliwa Znaczna część rzeczy nie jest moja, więc nie będzie zbyt wielu testów z mojej strony.

Oczywiście, dorwałam się od razu do glittterów NYXa, mam srebrny i purpurowy z nazwy, ponieważ tak to on jest niebiesko-fioletowy. Oba nie mają żadnego koloru jako cień, sam brokat, który nie jest taki jednakowy ale błyszczy się na wiele kolorów, w sztucznym świetle obłędny, w dziennym też ok. Ale osobiście radzę go nakładać na wieczorne imprezy, na dzień jest chyba zbyt dyskotekowy, ale zależy, jak kto lubi i jak wykorzysta Co do nakładania, raczej trzeba go łączyć z bazą, ma tendencje do sypania się na potęgę, trzeba nakładać delikatniutko, bardziej wklepywać niż rozsmarowywać jak klasyczny cień. Ale nawet z policzków schodzi nieźle po przetarciu pędzlem.

Podoba mi się pędzelek Użyłam go akurat do nakładania tych pięknych glitterków Idealnie się zmieścił do pojemniczka. Jest malutki, włosie trochę nierówne ale milutkie.

Mój jest także tusz Doll Eye i podkład NYXa (chociaż nie wiem, czy nie pójdzie w świat nieużywany, jeśli ktoś reflektuje to proszę o pw ), gratisowy błyszczyk wiśniowy poszedł do mamy - ma jakby marcepanowo - migdałowy zapach, i przez to mnie nie odpowiada.



Cytat:
Napisane przez Kagan Pokaż wiadomość
Zamówiłam osiem pigmentów Nyx :
-charcoal
-ocean blue
-sky pink
-turquoise
-mink
-pearl
-mocha
-nude
i dwie pomadki Nyx:
-champagne
-frosted flakes
Zdjęcia postaram się wrzucić, ale pogoda paskudna, więc nie wiem, jak wyjdą kolorki .

Edit: Dodaję zdjęcia
Przepiękne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01948.jpg (109,6 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01955.jpg (108,5 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01951.jpg (82,2 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01946.jpg (96,8 KB, 47 załadowań)
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 20:09   #1168
CzarneSlonko
Rozeznanie
 
Avatar CzarneSlonko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 597
Dot.: Zakupy na Cherry Culture - NYX Cosmetics i inne

Fajne zakupy Jak już wypróbujesz tusz Doll Eye to koniecznie zdaj relację, bo też się nad nim zastanawiam
__________________
Chloe Howl - Rumour

Nieustannie zakochana

CzarneSlonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 20:26   #1169
Kung Fu Candy
Raczkowanie
 
Avatar Kung Fu Candy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: posen
Wiadomości: 274
Dot.: Zakupy na Cherry Culture - NYX Cosmetics i inne

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość



Mój jest także tusz Doll Eye i podkład NYXa (chociaż nie wiem, czy nie pójdzie w świat nieużywany, jeśli ktoś reflektuje to proszę o pw ), gratisowy błyszczyk wiśniowy poszedł do mamy - ma jakby marcepanowo - migdałowy zapach, i przez to mnie nie odpowiada.




a czemu ma iść w świat? coś z nim nie tak? aha i tez jestem ciekawa doll eye wiec prosimy o relacje
Kung Fu Candy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 21:12   #1170
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Zakupy na Cherry Culture - NYX Cosmetics i inne

Cytat:
Napisane przez Kung Fu Candy Pokaż wiadomość
a czemu ma iść w świat? coś z nim nie tak? aha i tez jestem ciekawa doll eye wiec prosimy o relacje
Wszystko z nim napewno ok, ale ja się tak bardzo czaję na podkłady mineralne, więc pewnie w praktyce ten podkład bym użyła z 3 razy a potem by stał, szkoda by go było

Cytat:
Napisane przez CzarneSlonko Pokaż wiadomość
Fajne zakupy Jak już wypróbujesz tusz Doll Eye to koniecznie zdaj relację, bo też się nad nim zastanawiam
Oczywiście, że zamelduję Ja mam ten wydłużający. Chociaż wczoraj do mnie przyszedł świetny tusz który mnie bardzo zaskoczył (Eveline - Volume Show) pozytywnie oczywiście, i oby ten też się spisał A jeśli nie to powędruje do koleżanki, kuzynki lub cioci... Bo moja mama jest zaopatrzona przeze mnie na najbliższe 4 lata
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:28.