Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-11, 19:44   #3751
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

dobrze, wiec juz nie marudze dziewczyny.
tak to jest jak sie ludzie czasem dziwnie patrza, ze ona nie mowi a taka duza to i ja tak myslec zaczynam pozniej.

Ila no no, to zdolny ten twoj synek
to moja ruchowo lepsza od poczatku, wychodzi na to, chodzic zaczela jeszcze troche przed 1 urodzinami.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 19:44   #3752
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Nie mam doswiadczenia jako rodzic (chyba ze kocia mama) ale mysle ze posluchalabym dziewczyn no i niech tanczy, niech tanczy ....skoro to uwielbia a ty z nia sprobuj hehe ciekawe co ona na to ...pewnie ci powie - nie mamo... no co ty.... to nie tak sie robi
beafrance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 19:50   #3753
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
Kamilanna o mowi, z tym ze nie wypowiada slow wyraznie, znieksztalca je. tak, jest uparta (po mnie chyba) i czesto robi na przekor. no ale troche martwi mnie to ze w tym wieku zasob slow ma dosc ubogi, tym bardziej ze naszych sasiadow corka jest taka rozgadana a 4 miesiace starsza tylko...
z drugiej strony jest bardziej rozwinieta ruchowo, ze tak powiem, calymi dniami wygibasy na wszystkie strony, biega, skacze, prawie szpagaty robi, jak ona tanczy (nie wiem skad ma takie poczucie rytmu i takie figury wymysla) wszedzie wlezie jak cos ja w danym miejscu interesuje. potrafi sama zalozyc buta bez zapinania, i spdenki tez zalozy jak sie jej da przodem.
moze panikuje, ale wydaje mi sie ze powinna troche wiecej mowic.

Fanka jesli o mala chodzi to sie tak bardzo nie spinam, ale czasem tak usiade i mysle i zaczynam sie zastanawiac czy to jest ok, ze tak malo trajkocze
ja mam taka teorie popartą testem na Ali, jeżeli chodzi o niewyraźną mowę:
Ala co to jest?
jajka
jajka?
nie, jajka tylko jajka
no jajka?
mamo, to jest J A J K A
a lalka
no tak
a ja myślałam, że jajka
no przecież mówię ci wyraźnie mamo że to jest jajka

dziecko jest pewne ze mówi poprawnie.....

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------

Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość
Nie mam doswiadczenia jako rodzic (chyba ze kocia mama) ale mysle ze posluchalabym dziewczyn no i niech tanczy, niech tanczy ....skoro to uwielbia a ty z nia sprobuj hehe ciekawe co ona na to ...pewnie ci powie - nie mamo... no co ty.... to nie tak sie robi
Ala rano stwierdziła, e tak jej smutno, bo nie umie ROBIĆ pietów...jak się okazało piruetów ! Przyszła z przedszkola i szczęśliwa mowi
już pijutuję mamo !
dzisiaj w przedszkolu były zajęcia z tańca i Ala zarządziła naukę piruetów
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 19:57   #3754
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

ja z nia tancze radocha taka jest ze hoho. a najlepiej to jak jest u mnie na rekach i razem walce tanczymy ale uwag nie prawi.

Aljaka twoje Ala to w ogole jest super, ja to cie podziwiam za ten luz. ja kiedys bylam pogodniejsza niz teraz. nie chce byc zgorzkniala.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 20:04   #3755
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
ja z nia tancze radocha taka jest ze hoho. a najlepiej to jak jest u mnie na rekach i razem walce tanczymy ale uwag nie prawi.

Aljaka twoje Ala to w ogole jest super, ja to cie podziwiam za ten luz. ja kiedys bylam pogodniejsza niz teraz. nie chce byc zgorzkniala.
Paula, będzie git

Uciekam tymczasem, bo TŻ już jedzie, znowu będzie marudził, że na wizażu siedzę
Miłego weekendowania (bo pewnie nie da mi, Paskud, ani chwili na wizaż ).
Paaaaaaaaaa
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 20:07   #3756
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
aż się boję zapytać.. co to są Lutensy? :Mdleje:

i kolejny dzień o meteorytach... można kupić 3 kulki? na więcej mnie nie stać...

Jak to dobrze wrócić do świata (mieć Internet )
Angel Lutensy to moja milosc choc wiele z nich nie jestem w stanie nosic globalnie to lubie zanurzyc nos w nadgarstki i delektowac sie zapachem....
Ilona uzupelnila obraz linkiem

Dorzuce Wam cos pachnacego do paczki w takim razie a czekam na flaszke wiec niebawem poleci zbior roznosci.

Cytat:
Napisane przez AnkaFranka Pokaż wiadomość
interesuje mnie konkretnie wszystko a na serio - po prostu wrażenia z użytkowania
ale i tak już po ptokach, bo nie mogłam się oprzeć i zamówiłam trochę serów (dżizas! - serów???!!), korektor i błyszczyk - zobaczymy, jak dojdą i wypróbuję to zdam relację


a co do meteorków - uwielbiałam beige chic, ale po przejściu na minerały już mi tak wspaniale nie leżą (teraz własny primer i finisher, i tylko jeden maluśki oftopiczek - jedwab z kolorówki jest cudny ), mam też te jaśniejsze - mythic czy cuś i za jasne są dla mnie, robią mi na twarzy słodkiego aniołka a ja raczej baba z krwi i kosci jestem, no i ostatnio zakochałam się w gold temptation - rewelacja jako rozświetlacz (coś jak pearl beige z EDM, ale o niebo subtelniejsze i nie włazi tak w zmarszczki)
a motylki wyglądają cudnie
W takim razie czekam na relacje

Jedwab z kolorowki z jakiej jest firmy?nie czasem Conservatorie?

Kulasy sa fajne choc aktualnie jestem na etapie zachwytow Organza Lauress choc Imperiales pewnie beda w koncu moje-to taki nabytek w sumie niewiempoco ale tak baaardzo mi sie podobaja
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 20:08   #3757
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

no to udanego weekendu z Tz

Hexx chciałam tylko zapytac, czy dostałas moze ode mnie PW kilka dni temu?

Edytowane przez 86Paula
Czas edycji: 2009-12-11 o 20:10
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-11, 20:09   #3758
kamilanna
Zadomowienie
 
Avatar kamilanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: USA/CT
Wiadomości: 1 441
GG do kamilanna
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

fanka_fiorda
udanego weekendu
kamilanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 20:12   #3759
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość
zakladam sie ze chcesz taka fryzure jaka pokazala pastereczka - zgadlam? D
Zgadłaś, ale nie wiem co na to moja fryzjerka

Paula, mój zaczął mówić jak miał ze 3 lata.... ale jak rozumie wszystko to się nie przejmuj.

Aljaka, mój też tak śmiesznie mówił....

- Michaś co to
- lula
-co? kula?
- nie lula!
- a co to lula?
- no LU-LA!
- KU-LA?
- NIE LU-LA! (już słysze irytację małego)
- a lula (daję za wygraną)
- taaa

marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 20:18   #3760
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
Miłego weekendowania (bo pewnie nie da mi, Paskud, ani chwili na wizaż ).
Szczęściara

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Kulasy sa fajne choc aktualnie jestem na etapie zachwytow Organza Lauress choc Imperiales pewnie beda w koncu moje-to taki nabytek w sumie niewiempoco ale tak baaardzo mi sie podobaja
Przestańcie już z tymi imperiales, noooo.... A w ogóle po ile one wychodzą ze zniżką w sephorze? ... nie wiem tylko, czy chcę naprawdę znać odpowiedź
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 20:19   #3761
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
ja z nia tancze radocha taka jest ze hoho. a najlepiej to jak jest u mnie na rekach i razem walce tanczymy ale uwag nie prawi.

Aljaka twoje Ala to w ogole jest super, ja to cie podziwiam za ten luz. ja kiedys bylam pogodniejsza niz teraz. nie chce byc zgorzkniala.
Paula nie martw się ,mojej kolezanki synek ma 3lata a mowi bardzo malo,jak Cie to bardzo niepokoi to idz na konsultacje będzie o jeden problem mniej do zamartwiania.
Jeżeli chodzi o dołek to chyba kazda mamusia je miewa,zwłaszcza jak jest niepracująca .Jesteś z pewnością wspaniałą mamusią i masz najcudowniejszą córeczkę na świecie i TEGO SIE TRZYMAJ
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-11, 20:21   #3762
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Angel Lutensy to moja milosc choc wiele z nich nie jestem w stanie nosic globalnie to lubie zanurzyc nos w nadgarstki i delektowac sie zapachem....
Ilona uzupelnila obraz linkiem
A'propos zapachów, które nie do końca da się normalnie nosić, przygarnęłam od jednej wizażanki 5ml Fumidusa. OMG ale zapach Ognisko, pieczone ziemniaki, popiół, dym i jesień taka już bezliściasta Pierwszy psik "oesu, co to jest ", drugi niuch "OMG jaki majstersztyk ". Nie da się tym wyperfumić , ale wwąchiwać się w nadgarstek będę. Normalnie wzrusza mnie ten zapach
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 20:27   #3763
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
no to udanego weekendu z Tz

Hexx chciałam tylko zapytac, czy dostałas moze ode mnie PW kilka dni temu?
Paula tak dostalam PW ale wstyd sie przyznac,ze etapami nadrabiam zaleglosci
Bede miala luz jutro to odpisze na spokojnie bo teraz mam glowe nabita tysiacem mysli...

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Szczęściara


Przestańcie już z tymi imperiales, noooo.... A w ogóle po ile one wychodzą ze zniżką w sephorze? ... nie wiem tylko, czy chcę naprawdę znać odpowiedź
Rozi pisala,ze 165zl o ile sie nie myle

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
A'propos zapachów, które nie do końca da się normalnie nosić, przygarnęłam od jednej wizażanki 5ml Fumidusa. OMG ale zapach Ognisko, pieczone ziemniaki, popiół, dym i jesień taka już bezliściasta Pierwszy psik "oesu, co to jest ", drugi niuch "OMG jaki majstersztyk ". Nie da się tym wyperfumić , ale wwąchiwać się w nadgarstek będę. Normalnie wzrusza mnie ten zapach
Ha!wlasnie na tym polega urok bo faktycznie nie wyobrazam sobie nosic pewnych zapachow i choc na skorze one ewoluuja to wiem,ze sa one 100% globalne.

Gratuluje odlewki
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 20:31   #3764
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Ha!wlasnie na tym polega urok bo faktycznie nie wyobrazam sobie nosic pewnych zapachow i choc na skorze one ewoluuja to wiem,ze sa one 100% globalne.

Gratuluje odlewki
Dziękuję Nawet nie wiesz jak się cieszę Ale to dopiero początek Oj czuję w kościach te wydatki, ale chyba dla równowagi trzeba mieć jakąś manię, a żem zaspokojona mineralnie na razie to padło na perfumy
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 20:32   #3765
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Hexx nie ma sprawy, po prostu chciałam sie upewnic, bo mialam ostatnio male problemy z PW.. a dodatkowo ta wiadomosc pisalam z telefonu
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 20:34   #3766
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Hex, a pamiętasz Ty o mnie Cały czas czekam na pw z Twoją listą życzeń za kapkę Platinium

W kwestii rozwoju dzieci- na własnym przykładzie- moja mama bardzo się martwiła, bo w wieku 14 miesięcy nie chodziłam i nie mówiłam- nic, tzn, żadnego gaworzenia, żadnego raczkowania, a inne dzieci były ruchliwe i już zaczynały stawiać pierwsze kroki, a niektóre już zaczynały używać konkretnych wyrażeń. Jak miałam 15 miesięcy zaczełam chodzić- od razu, bez raczkowania (i wydzierania kolan sesese) a dwa miesiące później mówiłam pełnymi zdaniami i nawet składnie. Bottom line- każde dziecko ma swoje tempo, to raz, a dwa, może po prostu Twoja mała nie jest typem świergotki, tylko bardziej 'zrównoważonym' dzieckiem Nie zmuszaj jej na siłę (wiem, powtórzenie). I wiem, że to łatwo powiedzieć, ale wyluzuj i nie myśl tyle. Od nadmiernego myślenia obwody się przepalają
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 20:36   #3767
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Ev wiem wiem, tylko to czasem silniejsze.

hm... a to dzisiaj nie ma PAPILOTA?

Edytowane przez 86Paula
Czas edycji: 2009-12-11 o 20:40
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 20:43   #3768
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Dziękuję Nawet nie wiesz jak się cieszę Ale to dopiero początek Oj czuję w kościach te wydatki, ale chyba dla równowagi trzeba mieć jakąś manię, a żem zaspokojona mineralnie na razie to padło na perfumy
To jest mniej wiecej tak jak u mnie choc perfumy zawsze na pierwszym planie to ostatnie m-ce poswiecilam mineralom a teraz na nowo otaczam sie pachnacymi roznosciami.
Nie powiem,one bardziej rujnuja moj stan konta ale....to pasja,ktorej trudno sie wyrzec a zaczelo sie zupelnie niewinnie.

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
Hexx nie ma sprawy, po prostu chciałam sie upewnic, bo mialam ostatnio male problemy z PW.. a dodatkowo ta wiadomosc pisalam z telefonu
Jest OK i ciesze sie,ze choc troche moglam pomoc

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Hex, a pamiętasz Ty o mnie Cały czas czekam na pw z Twoją listą życzeń za kapkę Platinium
Eve pamietam,pamietam ale nie wyrabiam sie z czasem i obawiam sie,ze wszystko idzie z poslizgiem a nie lubie szykowac przesylek w biegu i byle jak
To moja slabosc bo wszystko musi grac

Poki co nie mam zadnych zyczen,naprawde i jak tylko dostane sloiczki to liner pofrunie do Ciebie.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 20:48   #3769
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
hm... a to dzisiaj nie ma PAPILOTA?
Chyba jest, ale po tej wczorajszej migrenie jestem taka zmęczona... Nawet pisać mi się nie che ... Chyba że mnie jakoś pobudzicie, to się ożywię
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-11, 20:52   #3770
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
To jest mniej wiecej tak jak u mnie choc perfumy zawsze na pierwszym planie to ostatnie m-ce poswiecilam mineralom a teraz na nowo otaczam sie pachnacymi roznosciami.
Nie powiem,one bardziej rujnuja moj stan konta ale....to pasja,ktorej trudno sie wyrzec a zaczelo sie zupelnie niewinnie.
No właśnie, ja jestem na początku drogi i w sumie zaczęło się jakoś tak od tego, że różanych zapachów szukałam, ale głównie ostatnio rozkręciło się po tym, jak mi Reniakicia przysłała odlewki hydrolatów z kadzidlowca i czystka. Normalnie zapachy mnie powaliły i jakąś tęsknotę obudziły Nawet nie powiem ile wydałam na perfumy w tym miesiącu, ale dużo Całe szczęście trochę grosza ostatnio wpadło, bo kiepsko by było

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

Co to PAPILOT???
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 20:55   #3771
unhumblee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 273
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Oooo, Hexxana, to podobnie jak ja, po wciągnięciu się w minerały, zaniedbałam nieco perfumy i własnie teraz zaczyna do nich wracać podzielam miłość do Lutensów, ostatnio nosze Chergui naprzemiennie z Aziyade d'Empire, cudowności
unhumblee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 20:56   #3772
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Angel Lutensy to moja milosc choc wiele z nich nie jestem w stanie nosic globalnie to lubie zanurzyc nos w nadgarstki i delektowac sie zapachem....
Ilona uzupelnila obraz linkiem

Dorzuce Wam cos pachnacego do paczki w takim razie a czekam na flaszke wiec niebawem poleci zbior roznosci.



W takim razie czekam na relacje

Jedwab z kolorowki z jakiej jest firmy?nie czasem Conservatorie?

Kulasy sa fajne choc aktualnie jestem na etapie zachwytow Organza Lauress choc Imperiales pewnie beda w koncu moje-to taki nabytek w sumie niewiempoco ale tak baaardzo mi sie podobaja
wstyd się przyznać, ale ja to nawet nie wiem jakie nuty zapachowe lubię... nie bij
Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Szczęściara


Przestańcie już z tymi imperiales, noooo.... A w ogóle po ile one wychodzą ze zniżką w sephorze? ... nie wiem tylko, czy chcę naprawdę znać odpowiedź
164 zł... Nie wiem czy powinnam to pisać... ale będę w niedziele na zakupach w Rzeszowie... może odwiedze sephorę... wiem paskudny kusciel ze mnie
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 20:56   #3773
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

Co to PAPILOT???
no wlasnie?tez nie wiem, ale ostatnio cos nie w formie.
Domi dobrze Cie widziec
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 20:59   #3774
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
no wlasnie?tez nie wiem, ale ostatnio cos nie w formie.
Domi dobrze Cie widziec
Mi też miło tu być i Was czytać Wolę nie myśleć na razie ile rzeczy mam zaniedbanych Jak Scarlet: "pomyślę o tym jutro"
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 21:00   #3775
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

PauluśJakby co, moje gg masz

Hex To jak już się obrobisz, poproszę Twój adresik. Ordnung must sein

Też zaniedbalam perfumy na rzecz minerałów, a że już się tymi ostatnimi nieco nasyciłam, mania perfumiarska wraca i stanikową pogania W styczniu (dzięki Ilonce) zamierzam sobie uwarzyć własne perfumy, zobaczymy, co mi wyjdzie. Ale na razie szukam olejków i czekam na przypływ gotówki

Edit: PAPILOT- piątkowe ploty minerałoholiczek. Etymologia- od słowa ploty, plocić, poplocić- poplot

Edytowane przez evelinek_r
Czas edycji: 2009-12-11 o 21:02
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 21:00   #3776
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość

Co to PAPILOT???
Piątkowe spotkania plotkowe Wszystkie się meldujemy w piątkowe wieczory na plotkowym i sobie gadamy Przy winku albo herbacie, co kto lubi

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
164 zł... Nie wiem czy powinnam to pisać... ale będę w niedziele na zakupach w Rzeszowie... może odwiedze sephorę... wiem paskudny kusciel ze mnie
......................... ......................... ....................
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 21:05   #3777
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Kami jak się zdecydujesz to mój nr masz... ale jako prowizję liczę sobie 3 kulki
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 21:06   #3778
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cześć dziewczyny...

ehh... Ilonka, pragnę Cię poinformować, że Twój pech się skończył. Przeskoczył na mnie.

Bo...

fotoradar zrobił mi zdjęcie .........
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 21:08   #3779
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
Kami jak się zdecydujesz to mój nr masz... ale jako prowizję liczę sobie 3 kulki

Jutro popłacę rachunki, po czym ocenię swoje możliwości finansowe
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 21:11   #3780
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Kamila czekam w takim razie

Violl dostałaś już zdjęcie?

Ja z kolei jak jechałam dzisiaj samochodem to wyskoczyły mi sarny na drogę, zahamowałam z piskiem opon, a te beztrosko sobie pokicały dalej
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:54.