Doradźcie jak wyglądać ładniej :-( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-15, 15:20   #1
kathleen86
Przyczajenie
 
Avatar kathleen86
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 25

Doradźcie jak wyglądać ładniej :-(


Proszę Was o określenie mojego typu kolorystycznego. Jak powinnam się ubierać, jakie kolory do mnie pasują? Chciałabym coś zmienić. Ale szczerze mówiąc boję się jakichś radykalnych zmian typu farbowanie włosów. Zwłaszcza, że one juz i tak się szybko niszczą, a w dodatku jestem alergiczką. Chciałabym być ładna, poczuć się ładna. Poradźcie mi coś. Proszę i z góry dziękuję za odpowiedzi.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kasia 022.jpg (104,2 KB, 1512 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Leśny Park Niespodzianek 160.jpg (120,1 KB, 787 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Leśny Park Niespodzianek 209.jpg (119,4 KB, 550 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zaręczyny 114.jpg (81,8 KB, 582 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie CV.jpg (18,5 KB, 815 załadowań)
kathleen86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 16:33   #2
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Doradźcie jak wyglądać ładniej :-(

Radziłabym ci wyregulować brwi. Poza tym, to moim zdaniem nic nie musisz zmieniać A już na pewno nie włosy! Są piękne.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 19:38   #3
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Doradźcie jak wyglądać ładniej :-(

brwi są do regulacji, natomiast włosy--pomyślałabym nad jakąś kobiecą fryzurką..
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 19:39   #4
Olcik18
Rozeznanie
 
Avatar Olcik18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 670
GG do Olcik18
Dot.: Doradźcie jak wyglądać ładniej :-(

przede wszystkim brwi do regulacji, przedziałek masz na środku głowy- zrób koniecznie na bok. Masz bardzo ładne włosy, ale są one jakieś bez życia i ciężkie. Może grzywka na bok?? dodałaby twarzy uroku i jakieś cieniowanie lekkie włosów?
kolor możesz trochę "podrasować" np szamponetką w kolorze ciemnego blondu, jasnego brązu?
__________________
>> jestem zagadką, której jeszcze nikt nie rozwiązał... <<

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 19:40   #5
Yeila
Raczkowanie
 
Avatar Yeila
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: najczęściej Bydgoszcz
Wiadomości: 89
Dot.: Doradźcie jak wyglądać ładniej :-(

popieram poprzedniczkę
regulacja brwi na pierwszym miejscu, ja ewentualnie jeszcze trochę mocniej podkreśliłabym rzęsy.
co do włosów- może małe cieniowanie? ale to naprawdę bardzo opcjonalnie, bo wyglądają świetnie i bez tego
Yeila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 19:48   #6
lullaby_ml
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby_ml
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 688
Dot.: Doradźcie jak wyglądać ładniej :-(

Rzeczywiscie brewki do regulacji ale co chcialabys jeszcze zmienic?? wygladasz naprawde dobrze jesli chodzi o wlosy-sa piekne i tu bym w ogole nie kombinowala z farbowaniem, ale moze by je troszke przyciac i pomyslec nad grzywka?? albo mocno pocieniowac?
lullaby_ml jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 20:21   #7
kathleen86
Przyczajenie
 
Avatar kathleen86
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 25
Dot.: Doradźcie jak wyglądać ładniej :-(

Dziękuję Wam za odpowiedzi? A jak Waszym zdaniem powinnam się ubierać i malować? W jakiej kolorystyce? Jakie kolory by mi pasowały?
kathleen86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-15, 21:06   #8
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
GG do Basiulek
Dot.: Doradźcie jak wyglądać ładniej :-(

Od siebie zaproponowałabym wycieniowanie włosów i zrobienie grzywki, jakiejś delikatnej na bok może + przyciemniłabym je trochę, do brązu, takiej jasnej czekoladki Są troszkę płaskie u nasady, może pomogłoby suszenie z głową w dół? I do tego jakiś kosmetyk na objętość, spray czy cuś Co do kolorystyki, może mocny fiolet? W brązie też jest Ci całkiem ładnie (jak na pierwszym zdjęciu) , ale do tego dobrze by wyglądała "ostrzejsza" fryzurka i makijaż np tusz + kredka eyelinerem. Co Ty na to? ; )
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 00:39   #9
HotterThanFire
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 065
Dot.: Doradźcie jak wyglądać ładniej :-(

BRWI koniecznie i to mocno:P i jakiś ladny make up włosy sa super, NIE FARBUJ , mozesz jakoś pociąć plus wycieniować a co do fryzur to mozesz popróbowac pobawic sie lokówka,prostownica etc
HotterThanFire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 14:18   #10
Jannie3city
Przyczajenie
 
Avatar Jannie3city
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 29
Dot.: Doradźcie jak wyglądać ładniej :-(

Brwi do regulacji - koniecznie To nic strasznego, idziesz do kosmetyczki a ona już wie co robić, koszt w porównaniu do korzyści żaden Ja zazwyczaj płacę 5-10zł Druga spraw to fryzura: przedziałek koniecznie na bok, skróciłabym je również. Długie włosy są jak najbardziej piękne o ile nie są zbyt długie. Zbyt długie włosy są zbyt ciężkie i bez życia. Zazwyczaj wiszą na plecach lub ramieniu, płaskie i nieciekawe. Moim zdaniem powinnaś je skrócić przynajmniej do linii stanika na plecach.
Jannie3city jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-17, 10:09   #11
panna tofu
Raczkowanie
 
Avatar panna tofu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 249
Dot.: Doradźcie jak wyglądać ładniej :-(

Cytat:
Napisane przez Jannie3city Pokaż wiadomość
Długie włosy są jak najbardziej piękne o ile nie są zbyt długie. Zbyt długie włosy są zbyt ciężkie i bez życia. Zazwyczaj wiszą na plecach lub ramieniu, płaskie i nieciekawe.
O tak lubię długie włosy ale nie "ala topielica" Powinnaś je trochę skrócić i wycieniować koniecznie
panna tofu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-18, 13:22   #12
nataliao2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 35
Dot.: Doradźcie jak wyglądać ładniej :-(

Co do brwi i włosów popieram zdanie poprzedniczek.

widzę tez niekonsekwencje w stylu:

jak zakładasz plecaczek i sportowe ciuszki, eleganckie wiszace kolczyi nie pasują - załóż wtedy wkręty.

Zrezygnuj z jaskrawych koloró, ja postawiłąbym na pastele, ewentualnie np czern z biela - ponadczasowe kolory - np czarne spodnie biała bluzeczka

jesli chodzi o fryzurke, załączam piękne cięcie, które super podkresliloby pieno Twoich włosów (cięcie-nie kolor). Kolor zostaw ewentualnie podkresl farbą do 28 myc - np casting - widzę cię w odcieniu mroźny beż tejże firmy.

propozycje ciuchów w załączniku

poproszę tez o zdjecie sylwetki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a17eed984cc5452624b0b5507b487328500x500.jpg (24,7 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg duff39.jpg (142,2 KB, 143 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z7699287X,Pastele-w-Top-Secret.jpg (70,6 KB, 187 załadowań)
nataliao2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 15:11   #13
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Doradźcie jak wyglądać ładniej :-(

1. ogarnij te brwi
2. pocieniuj włosy
3. przedziałek na bok

i koniecznie maluj rzęsy!
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 16:41   #14
kathleen86
Przyczajenie
 
Avatar kathleen86
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 25
Dot.: Doradźcie jak wyglądać ładniej :-(

Ale Skczat ja maluję rzęsy! Nie widać tego?
Natalia02 dodaję zdjęcie swojej sylwetki. Nie krzyczcie za bardzo. Nie jest idealna.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (73,0 KB, 775 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (80,4 KB, 825 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (42,4 KB, 780 załadowań)
kathleen86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 18:13   #15
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Doradźcie jak wyglądać ładniej :-(

masz całkiem niezłą sylwetkę, tylko niepotrzebnie się garbisz (: jestem pewna, że ładnie byłoby Ci w kobiecych sukienkach odcinanych pod biustem
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 18:49   #16
nataliao2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 35
Dot.: Doradźcie jak wyglądać ładniej :-(

Rzeczywiście, figurę masz ok, jesteś szczupła, a to droga do lepszego wyboru w ciuszkach

Tak, dziewczęta, kathleen jest tu po to,żeby jej pomóc

Widzę, że masz jasną cerę,
dlatego widzę Cię w beżach, szarościach, ogólnie pastele, ewentualnie czerwień (tak, ładnie może kontrastować!) na dowód załączam zdjęcie - jasna cera i czerwona sukienka, oraz pastelowy, pudrowy róż. Powiem Ci, że po dłuższym namysle widzialabym Cię w o 1-2 tony jasniejszym kolorze włosów i tym razem też namawiam na casting loreala - np satynowy blond.
A jesli nie radykalnie, to będę upierać się przy mroźnym beżu,
ale podstawa kochana, wycieniować włoski, przedziałek z boku i grzywka na bok - to musisz powiedzieć fryzjerce.

Dziewczynki mają rację, podkreśl oczy - być może to robisz, ale przytłaczają je Twoje brwi

Jeśli chodzi o ubranie - jeśli decydujesz się na krótkie spodenki, to polecam takie jak na zdjęciu, a do nich koszulowa bluzeczka, też na zdjęciu

A najlepiej wyglądałabyś w spódnicy do kolan i ładnych sandałkach.

Pamiętaj, nie kombinuj za bardzo z kolorami, do tego trzeba miec wyczucie, wiec jak nie wiesz co załozyc, wystarcza dżinsy i biała koszula, albo jednokolorowy t-shirt.

Warto skomponować sobie taki zestaw niskim kosztem.

2 pary jeansów - 2 bluzki koszulowe, 3 jednokolorowe t-shirty i jakiś sweter - masz zestaw na cały tydzień.

Jak mówiłam, zwracaj uwage na to, jaką i do czego bizuterię zakładasz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg k,NDAwMTcyNjAsNDg3Nzgz,f,zimatz9.jpg (28,7 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg anna_dakora.jpg (53,8 KB, 112 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Rossignol-Szorty-LILY-SHORT-W-midhaki,images_big,22,KONCEPT_3606852002130.jpg (15,9 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg adler_koszula_blouse_color00.jpg (32,6 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z7903480M,Koszulowa-bluzka-Mohito-89-90-zl.jpg (11,0 KB, 23 załadowań)
nataliao2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 18:56   #17
nataliao2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 35
Dot.: Doradźcie jak wyglądać ładniej :-(

i czekamy na efekty po wizycie u kosmetyczki i fryzjera!
nataliao2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 21:12   #18
marlena_smc
Rozeznanie
 
Avatar marlena_smc
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 889
Dot.: Doradźcie jak wyglądać ładniej :-(

Masz piękne włosy. Kolor i długość identyczna jak ja miałam... Zrobiłam sobie najpierw gęstą grzywkę leciutko na skos. Było pięknie. Potem pofarbowałam i bardzo szybko pożałowałam. A jak postanowiłam iść do fryzjera i je pocieniować to już zupełnie mi się nie podobało. Oddałabym wszytskie swoje kosmetyki :P żeby mieć takie włosy jak ty masz teraz
marlena_smc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 21:30   #19
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Doradźcie jak wyglądać ładniej :-(

A może do grzyweczki (super pomysł z grzywką na bok, na pewno by Ci pasowała) jakieś ścięcie, takie.. chyba nazywa się to geometryczne? W sensie np. coś a la bob, ale z takim wyraźnym cięciem na dole (masz chyba z natury mega proste włosy, więc idealne, nie musiałabyś długo układać) - zdjęcie Victorii Beckham, ona ma zawsze tak prosto włosy ścięte na dole.
Albo może skrócić i po prostu przedziałek na bok. Lub skrócić i jakaś fajna grzyweczka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1281703492_38.jpg (82,1 KB, 146 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (16,6 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 94810904.jpg (71,9 KB, 91 załadowań)
__________________
"La curiosidad mató al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupuję nowych zanim nie zużyję starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-19, 20:06   #20
triss_k
Zadomowienie
 
Avatar triss_k
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: jih
Wiadomości: 1 300
Dot.: Doradźcie jak wyglądać ładniej :-(

Masz duży potencjał, ale w ogóle go nie wykorzystujesz Jesteś wyzwaniem, wiesz?
Ładna buzia, śliczne oczy - podkreślić makijażem, kreska i cienie np. brązowe albo ciemnozielone, koloryt cery wyrównać dobrym podkładem.
Koniecznie przedziałek i grzywka na bok - taka dłuższa, skośna, i pocieniować włosy, żeby je unieść -bardzo fajne jest to cięcie, które proponuje nataliao2. Nie ścinaj, sa piękne i szkoda by ich było. Zabraniam ci związywać włosy na karku - noś rozpuszczone albo wyższą kitkę czy koczek, jakieś upięcie, bo taki bezkształtny niski węzeł jest baaardzo niekorzystny.
Ubieraj się bardziej kobieco, luźne T-shirty zostaw do spania albo na wycieczkę w góry, podobnie jak te sportowe spodenki i te sandały. Dobra byłaby dłuższa koszula odcinana pod biustem (ostatnio widziałam bardzo fajne w... Tesco, za grosze - 20-25zł), jakaś tunika (nataliao2 podała ci kilka fajnych propozycji), dekolty w dłuższe V i porządny, unoszący biust stanik.
Dolne partie ciała masz chyba trochę 'cięższe' - porównaj zdjęcie pod palmą i to na molo(moście?) - na tym drugim zdecydowanie lepiej wyglądasz, bo bluzka jest dłuższa i ma dobry dla Ciebie dekolt, a ciemne i dopasowane spodnie wyszczuplają dół.
Nosisz legginsy? Oczywiście ciemne. Jeśli nie, to odpowiednie będą ciemne, proste spodnie(ewentualnie rurki, ale nie te super skinny, tylko trochę 'luźniejsze'), może jakaś ołówkowa spódnica z wyższym stanem? Np. czarna albo z ciemnego dżinsu - taka możesz założyć na co dzień, do koszuli czy sweterka plus ciemne kryjące rajstopy. Teraz mają być znowu modne spódnice rozkloszowane - może spróbujesz, są bardzo kobiece i chyba by ci pasowały... Długość - do kolana.
Unikaj takich bluzek jak ta spod palmy - krótkich i z takim dekoltem. Co do kolorów, ja zaproponuje jeszcze brązy (nie za ciemne, dobre będą wszechobecne teraz camele, piaskowe itp) i zieleń, ale broń Boże zgniłą - raczej oliwka albo najlepiej trawiastą czy butelkową - może fajnie wyglądać.
Spróbuj skorzystać z tych i poprzednich rad, bo naprawdę możesz bardzo ładnie wyglądać, szkoda takiej dziewczyny
triss_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 13:12   #21
Scarlle
Raczkowanie
 
Avatar Scarlle
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 266
Dot.: Doradźcie jak wyglądać ładniej :-(

Moje pierwsze wrażenie - masz typ urody taki jak Joanna Koroniewska. Jak wiemy, albo i nie , niedawno aktrka przeszła korzystną metamorfozę - z szarej myszki zmieniła się na drapieżną kobitkę
Może nią powinnaś się zainspirować?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg joanna koroniewska.jpg (25,2 KB, 248 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 00000UQO74YKVPXM-C303.jpg (48,3 KB, 153 załadowań)
Scarlle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 18:49   #22
nataliao2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 35
Dot.: Doradźcie jak wyglądać ładniej :-(

Cytat:
Napisane przez Scarlle Pokaż wiadomość
Moje pierwsze wrażenie - masz typ urody taki jak Joanna Koroniewska. Jak wiemy, albo i nie , niedawno aktrka przeszła korzystną metamorfozę - z szarej myszki zmieniła się na drapieżną kobitkę
Może nią powinnaś się zainspirować?
Rzeczywiście!

Jeżeli boisz sie farbowania postaw na cięcie, byc może krótsza fryzurka doda Ci uroku
nataliao2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 19:30   #23
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: Doradźcie jak wyglądać ładniej :-(

Regulacja brwi
Tak jak ja musisz się wybrać do fryzjera (wysokie czoło, kwadratowa szczęka- w tych okolicach warto to przysłonić odpowiednio wycieniowanymi włosami)
Farbować nie musisz ale warto włosy nabłyszczać (jedwab, nabłyszczać w spray'u)
Zmienić styl ubierania się, dobrać lepiej kolorystykę ubrań
W makijażu podkreślać oko
Masz piękne, brązowe tęczówki- zielenie, granaty, fiolety są dla ciebie stworzone
Zadbać o cerę
Sama biorę Cerin
Laktoferyna jest świetna na trądzik. Polecam
Radykalne zmiany jak najbardziej wyjdą Ci na dobre
jesteś ładna ale tego nie widać po robisz się na szarą myszkę
Niepotrzebnie
Z brwiami przejdź się do kosmetyczki i po sprawie
Ustali ci kształt a potem będziesz sama regulować
__________________
Odwyk kosmetyczny:
http://spreadsheets.google.com/ccc?k...BWUJOVEE&hl=en
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 17:43   #24
klaudyna7
Raczkowanie
 
Avatar klaudyna7
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 350
Dot.: Doradźcie jak wyglądać ładniej :-(

Łał,jesteś naprawdę bardzo ładna-wiedz,że rzadko zdarza mi się to komuś mówić/pisać
Masz taką typową słowiańską urodę. I może warto by było to podkreślić zamiast wyglądać jak 3/4 dziewczyn?
Z włosami na Twoim miejscu nic bym nie robiła,ewentualnie niewielkie cieniowanie ale żeby zbyt z długości nie schodzić. Pasował by Ci,według mnie,taki etniczny/hipisowski styl. Długie spódnice i dopasowane topy w 'naturalnych' kolorach (zieleń,beż,błękit,brąz.. .),do tego drewniana biżuteria i delikatny makijaż i było by miodzio
Naturalność aż bije od Ciebie I szkoda by było to zniszczyć.
Ale mimo to brwi do regulacji
Pozdrawiam i daj znać co postanowiłaś
klaudyna7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 17:25   #25
Juś
Raczkowanie
 
Avatar Juś
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 480
Dot.: Doradźcie jak wyglądać ładniej :-(

Cytat:
Napisane przez Scarlle Pokaż wiadomość
Moje pierwsze wrażenie - masz typ urody taki jak Joanna Koroniewska. Jak wiemy, albo i nie , niedawno aktrka przeszła korzystną metamorfozę - z szarej myszki zmieniła się na drapieżną kobitkę
Może nią powinnaś się zainspirować?
Również skojarzyła mi się z Joanną Koroniewską i dlatego chciałam od razu napisać, żeby nie robiła tego błędu co aktorka. Przecież ona miała takie piękne, długie włosy, a teraz? Teraz prawie w każdym odcinku serialu wygląda na zmęczoną i ma odrosty! Moim zdaniem brzydko wygląda i odradzam tak radykalną zmianę. Lekkie cieniowanie, żeby nadać włosom lekkości, trochę rózu na policzki. Odradzam bawienie się w farbowanie i większy makijaż, postawiłabym na lepsze i bardziej dobrane ubrania i będzie lepiej I regulacja brwi - tu się zgadzam
__________________
Chyba szaleję już, płaczę i nagle się śmieję..
Juś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 21:56   #26
magdaSEM
Rozeznanie
 
Avatar magdaSEM
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zielona wyspa
Wiadomości: 869
Dot.: Doradźcie jak wyglądać ładniej :-(

Po pierwsze radzę stanąć przed lustrem uwierzyć w siebie i przekonać tą piękną dziewczynie w lustrze, że jest wyjątkowa a ciachanie włosów i makijaże to dodatki do całości!!!!!!!!!!!!!
__________________
Wiosna.
MOJE MAKABRESKI
http://www.eioba.pl/strzyga/articles
magdaSEM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 22:18   #27
kathleen86
Przyczajenie
 
Avatar kathleen86
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 25
Dot.: Doradźcie jak wyglądać ładniej :-(

Cytat:
Napisane przez magdaSEM Pokaż wiadomość
Po pierwsze radzę stanąć przed lustrem uwierzyć w siebie i przekonać tą piękną dziewczynie w lustrze, że jest wyjątkowa a ciachanie włosów i makijaże to dodatki do całości!!!!!!!!!!!!!
Dziękuję Ci bardzo za miłe słowa
kathleen86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 20:02   #28
Darkoz
Zakorzenienie
 
Avatar Darkoz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4 785
Dot.: Doradźcie jak wyglądać ładniej :-(

Masz kobiecą sylwetkę, a to lepsze, niż bycie kościotrupem. Myślę, że w sukienkach i kobiecych ciuszkach byłoby ci ładnie . Pasują zielenie, brązy, biele, czernie. Ciuchy z trzeciego zdjęcia (późniejszy post) to dla mnie strzał w dziesiątkę.
Darkoz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 16:21   #29
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Doradźcie jak wyglądać ładniej :-(

hehehe masz prawie te same mankamenty urody co ja

hihi

po uno brwi! to już zostało przez poprzedniczki zaznaczone
Oczka mam najprostszą metodę dla ciebie jak je podkreślić, a warto bo są piękne!
Rysujemy kreskę na górnej powiece ale nie do końca! i nie taką równą. Szerszą na zewnątrz, a cieniusieńka ku noskowi. Kolor kredki do makijażu naturalnego dla ciebie, to Ciemny brąz (nie jasny nie czekoladkowy a ciemny!) Nie czarny bo masz włosy jasne i będzie to wyglądało hmm.. jak to nazwać takiego trochę zabrudzonego oczka. na ruchomą powiekę nakładaj 3 kolory. Najjaśniejszy na całą powiekę ruchomą aż do brwi (z tym że przy brwiach ma być tego mało a nie dużo). Jasny brąz a la taki kremowy (albo pudrowy róż) nakładaj na samej ruchomej powiece, ale przy kąciku oczka (gdzie spojówki) lepiej zostawić ten odcień jaśniejszy (to powiększy oko) ciemny zimny brąz nałóż tylko na górną powiekę w rogu (ta strona bliżej uszu ) Teraz tylko pociągnąć rzęsy czarnym tuszem i tyle
Cerę widzę że masz ok, ale przydało by się jej takie małe muśnięcie, kup sobie nivea beautiful young. Będziesz mogła codziennie stosować. Różem tylko zaznacz policzki i naprawdę tylko tyle z makijażu No może ewentualnie błyszczyk na usta, albo jakiś różowa pomadka. No kosmicznie piękne masz te usta

Fryzura:
Dobrze że robisz na skos przedziałek z boku. Po pierwsze wycieniuj je, niestety dla naszej budowy ciała niekorzystne jest noszenie prostych włosów i w dodatku bez ukośnej długiej grzywy.
Cieniowanie tak by duł optycznie nas wyszczuplił (mniej u dołu więcej u góry!) Grzywka na skos długa DELIKATNIE wycieniowana

Ciuszki:
Proponuję zainwestować w dobrze dobraną spódnice za kolano ołówkową (nie do połowy łydki! za kolano!) . Spróbuj! Ja sama w to nie wierzyłam! Ale przy dodatkach takich jak np. Szeroki gumkowy pas pod biustem i seksowny dekolt, może zdziałać cuda.
Obecnie pas gumkowy czarny (jako że mam więcej czarnych rzeczy) nakładam do czego się da. Ale jedna zasada! Bron cię panie przed nakładaniem paska na biodra! Pod biustem! Tylko i wyłącznie. Ta sama zasada będzie się tyczyć innych ciuchów to co pod biustem to szeroki pas! Cienkie sznureczki nie wyglądają dobrze na nas
Spódnice, sukienki itd, albo w kształcie delikatnego A albo ołówkowe. Im mniej się dzieje na bluzkach tym lepiej! Unikaj wzorów! Bluzki ożywiaj broszkami (najlepiej większymi ) przyczepianymi nad jedną piersią (nigdy po środku).
Spodnie proste albo delikatne szwedy. Dzwony niestety nie, ani rurki :/
Krótkie spodenki NIE! No chyba że masz to gdzieś to śmiało
I najważniejsze! Obcasy kochana! Wyszczuplają i w ogóle. Im większy tym lepszy. SZPILKOM mówimy NIE! Dla nas dobre są obcasy Słupki i te trochę szersze obcasy (ale nie totalnie kwadratowe, smukłe , naprawdę delikatnie zwężające się ku dołowi) i platformy . Kochać musimy kozaczki bo idealnie wyszczuplają nam sylwetkę i nogi w zimie gdy nałożyć musimy spódnice czy tam sukienkę. Botki tylko i wyłącznie ok gdy mamy rajstopy mocno kryjące tego samego koloru co botki! Wtedy spodnie czy tam inny dół ma być jednolity. Nie możemy dół odcinać kolorami bo zmniejszy nam to sylwetkę i pogrubi. A no i buty na wiosnę i lato z odkrytymi palcami! Tylko i wyłącznie! I ile tylko można i ile da radę chodzić (jeżeli pogoda pozwala na to).

I mam tylko jedną radę. Widzę że masz tendencję do przybierania wagi. Niestety Musimy o to dbać dość intensywnie. Przyrost wagi nie korzystnie działa na naszą twarz i wygląd.

jakby co to pisz na pw. jak masz jakieś pytania. Na pewno się z tobą podzielę tym co wiem.

Zaraz coś wkleję ^_-
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 16:48   #30
Darkoz
Zakorzenienie
 
Avatar Darkoz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4 785
Dot.: Doradźcie jak wyglądać ładniej :-(

Co do makijażu jak dla mnie wystarczy brązowa kredka, tusz do rzęs, rozświetlający cień i ewentualnie trochę różu i błyszczyka. Nie przesadzaj z makijażem, straj się rozświetlić twarz .
Darkoz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:41.