Catrice - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-09, 20:52   #4081
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Gdzieś może natrafisz jeszcze na piekną czerwień Luxury Red z serii cudownych pomadek AM: Zdjęcia: KLIK Nie jestem pewna czy wśród nowej serii znalazł sie jej odpowiednik
W ogóle jak gdzieś spotkasz pomadki z serii AM to bierz bez zastanowienia

Zgadzam się
mam z tej serii nudziaka jednego... kocham ja zaluje, ze ich wiecej nie ma
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 20:55   #4082
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
mam z tej serii nudziaka jednego... kocham ja zaluje, ze ich wiecej nie ma
Witaj w klubie Nigdy wycofania tych pomadek Catrice nie wybaczę
Też mam dwie właśnie tą i moja ukochaną Gentle Nude
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 21:08   #4083
Lungo
Rozeznanie
 
Avatar Lungo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Paradiso Perduto
Wiadomości: 523
Dot.: Catrice

Trochę Vegas:
http://www.youtube.com/watch?v=RsbNMw7CV0U

Dziewczyna pokazuje, jaki efekt daje błyszczące psikadełko . Nie spodziewałam się, że na pudrze fixującym ten wzór będzie wytłoczony. Musze go mieć jak się pojawi.

Tak à propos szminek. Używała któraś z Was Princess Peach? Mam na nią ochotę od kiedy tylko się pojawiła, ale nie jestem do końca przekonana.
__________________
Brak podpisu.
Za to jest
Blog
A na nim ostatnio
Wycofywane produkty Essence
Wycofywane produkty Catrice
Nowości Catrice
Lungo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 21:11   #4084
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Ja też miałam ochotę na taki kolor i kupiłam pomadkę z Catrice w odcieniu 160 Tell Me a Berry-tale i ja nosze ją na co dzień Jest to właśnie piękny odcień burgundu/wina i ja jestem nią oczarowana Może i jestem dziwna iż noszę ją tak normalnie na co dzień ale powtarzam to wiele razy i powtórzę jeszcze raz-nie boję się tak mocnych kolorów,lubię eksperymentować i po prostu dobrze się czuję w wyraźnych barwach Jeśli chcesz ją kupić,to nie zastanawiaj się

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------



Nie ma za co Włosy to najmniejszy problem-jeśli masz długie,to są tysiące fryzur,które możesz sobie zrobić.Nawet jak masz krótkie,to fryzjerka może Ci je tak ładnie wymodelować,że będziesz wyglądała jak z obrazka
Amen!Lubisz to stosuj - mła zasada

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Ja bym chętnie na wieczór, wyjście tak zaszalała ale rzadko się to zdarza w moim wypadku. Na co dzień odpada bo mam wrażenie że ludzie się na mnie patrzą na uczelni (Politechnika a więc większość faceci). Nie chcę zwracać na siebie uwagi żeby nie wskazywali mnie rozwiązywania skomplikowanych zadań na tablicy :P
Dzisiaj o dziwo odważyłam się na wklepanie mojej czerwonej szminki palcem i na to błyszczyk essence SWM Candy Bar Polecam te błyszczydło dla początkujących z czerwonymi ustami.
Kochanie też jestem z po✂✂✂udy i powiem Ci tyle, że faceci z technicznych na usta to tak nie zwracają uwagi jak na tyłki i inne partie. Wiem co mówię, mam praktycznie samych kumpli na uczelni. A jak sie patrzą to pewnie dlatego, bo jesteś ładna

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Witaj w klubie Nigdy wycofania tych pomadek Catrice nie wybaczę
Też mam dwie właśnie tą i moja ukochaną Gentle Nude
Ja też i to jeszcze za tak śmieszne pieniądze. Znowu kombinuja jak nas wyrolować.
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 21:14   #4085
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Lungo Pokaż wiadomość
Trochę Vegas:
http://www.youtube.com/watch?v=RsbNMw7CV0U

Dziewczyna pokazuje, jaki efekt daje błyszczące psikadełko . Nie spodziewałam się, że na pudrze fixującym ten wzór będzie wytłoczony. Musze go mieć jak się pojawi.

Tak à propos szminek. Używała któraś z Was Princess Peach? Mam na nią ochotę od kiedy tylko się pojawiła, ale nie jestem do końca przekonana.
Puder jest fikuśny

Widziałam ta pomadkę i tez się nad nią zastanawiam bo ma bardzo przyjemny odcień

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Ja też i to jeszcze za tak śmieszne pieniądze. Znowu kombinuja jak nas wyrolować.
Powinnyśmy jakiś klub założyć i zastrajkować
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 21:24   #4086
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Lungo Pokaż wiadomość
Trochę Vegas:
http://www.youtube.com/watch?v=RsbNMw7CV0U

Dziewczyna pokazuje, jaki efekt daje błyszczące psikadełko . Nie spodziewałam się, że na pudrze fixującym ten wzór będzie wytłoczony. Musze go mieć jak się pojawi.

Tak à propos szminek. Używała któraś z Was Princess Peach? Mam na nią ochotę od kiedy tylko się pojawiła, ale nie jestem do końca przekonana.
Brokat w butelce z gruszką To niby do twarzy??Kto na ochotnika.
A ten drugi baaardzo chce
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 21:29   #4087
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Lungo Pokaż wiadomość
Trochę Vegas:
http://www.youtube.com/watch?v=RsbNMw7CV0U

Dziewczyna pokazuje, jaki efekt daje błyszczące psikadełko . Nie spodziewałam się, że na pudrze fixującym ten wzór będzie wytłoczony. Musze go mieć jak się pojawi.

Tak à propos szminek. Używała któraś z Was Princess Peach? Mam na nią ochotę od kiedy tylko się pojawiła, ale nie jestem do końca przekonana.
nie do0dało się wcześniej, a strzeliłam elaborat o tym, jak to krążę wokół księżniczki brzoskwinki i walczę ze sobą/portfelem i praktycznością (bo nie lubię szminek) żeby nie spróbować tejże oto princeski. normalnie aaaarrrgh
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-09, 21:46   #4088
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
hahaha tylko zebym panny "mlodej" nie zacmila
Nawet jak trochę "zaćmisz",to nic się nie stanie

---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Lungo Pokaż wiadomość
Tak à propos szminek. Używała któraś z Was Princess Peach? Mam na nią ochotę od kiedy tylko się pojawiła, ale nie jestem do końca przekonana.
Princess Pecha też mam i również kocham Byłam przeze mnie mocno "molestowana" latem ale w okresie jesienno-zimowym również po nią sięgam Nie jest to typowa mocna pomarańczka-jest trochę rozbielona i stonowana ale jak pomaluje się nią usta,to oczywiście widać,że jest to lekki pomarańczowy kolor

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Amen!Lubisz to stosuj - mła zasada
Dlatego stosuje się do moich zasad i nie interesuje mnie,że komuś to się nie podoba
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 22:22   #4089
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Nawet jak trochę "zaćmisz",to nic się nie stanie

---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------



Princess Pecha też mam i również kocham Byłam przeze mnie mocno "molestowana" latem ale w okresie jesienno-zimowym również po nią sięgam Nie jest to typowa mocna pomarańczka-jest trochę rozbielona i stonowana ale jak pomaluje się nią usta,to oczywiście widać,że jest to lekki pomarańczowy kolor

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------



Dlatego stosuje się do moich zasad i nie interesuje mnie,że komuś to się nie podoba
Moja dziewczyna, mam tak samo
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 22:29   #4090
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Catrice

Las Vegas
http://chikarina.blogspot.com/2011/1...gas-fotos.html
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 23:50   #4091
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Lungo Pokaż wiadomość
Trochę Vegas:
http://www.youtube.com/watch?v=RsbNMw7CV0U

Dziewczyna pokazuje, jaki efekt daje błyszczące psikadełko . Nie spodziewałam się, że na pudrze fixującym ten wzór będzie wytłoczony. Musze go mieć jak się pojawi.

Tak à propos szminek. Używała któraś z Was Princess Peach? Mam na nią ochotę od kiedy tylko się pojawiła, ale nie jestem do końca przekonana.
mam ją i jestem zachwycona
http://lightblondhair.blogspot.com/2...raz-drugi.html
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-10, 06:37   #4092
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 08:56   #4093
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Puder jest fikuśny

Widziałam ta pomadkę i tez się nad nią zastanawiam bo ma bardzo przyjemny odcień

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------


Powinnyśmy jakiś klub założyć i zastrajkować
A jak
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 10:10   #4094
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Wprawdzie nie z Catrice, ale ja znalazłam z Rimmela z tej samej serii co Airy fairy kolor 170 - alarm. Jest boska-megaczerwona, kryjąca, no idealna chyba
Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Popieram w całej rozciągłości-Rimmel,numer 170-Alarm.Cudowny odcień czerwieni-wręcz idealny
A dla mnie znowu niedobra Ona jest zimna, a na mnie tylko ciepłe czerwienie dobrze wyglądają

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
To zależy jaki masz typ kolorystyczny bo na ciepłej cerze inaczej będzie wyglądać konkretna czerwień niż na zimnej. Pozostają jeszcze neutralne cery i czerwony
Ja mam z Catrice czerwoną Ultimate colour nr 090 Like my high heels i jest to piękny odcień ciepłej czerwieni. Jak kupowałam to sprawdzałam kilka różnych i są również ładne zimne czerwienie, niektóre mają bardzo malutkie drobinki więc też trzeba się przyjrzeć.

Mi się marzy ostatnio burgund/kolor wina na ustach jak z pokazów jesiennych ale gdzie w takim czymś wyjść?
O to to!
Muszę się przyjrzeć tej 090 bliżej w takim razie
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 10:30   #4095
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Moja dziewczyna, mam tak samo
Przybij pionę

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
A dla mnie znowu niedobra Ona jest zimna, a na mnie tylko ciepłe czerwienie dobrze wyglądają
To fakt,że ma chłodny odcień i oczywiście,że każdej z nas pasuje inny odcień,a napisałam,że jest wręcz idealna bo mi odpowiada
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 10:37   #4096
Ł@siczk@
Zakorzenienie
 
Avatar Ł@siczk@
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 4 973
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość
Biore Shimmer Powder z pomkpa , cienie, oba blyszczyki i lakier czarny ze zlotym brokatem
__________________
HANIA [02.10.2012]

GOSIA [13.08.2015]


Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne
Ł@siczk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 10:53   #4097
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez rotten_lilly Pokaż wiadomość
U mnie w mieście pojawiła się szafa
Używał ktoś tego korektora? Nada się na sine cienie pod oczam?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...er.html&next=1
Ja mam ten korektor Szału ni ma. Spodziewałam się, że będzie lepszy... rzeczywiście coś tam rozświetla, wygląda to nieźle, ale mam wrażenie, że jest tępy, prawie nie nawilża. Oraz trochę mnie denerwuje jego aplikacja - pędzlem nie da się ładnie rozprowadzić, trzeba i tak wklepywać palcem.

Nie lubię Was

kupiłam
- szminkę Ultimate Colour 010 Be Natural
- cienie w kremie 040 Lord of the Blings, 050 Metall of Honor, 060 Jennifer's Goldrush oraz
- Precision Eye Pencil 080 Wildthing

a miałam już zużywać zapasy

A tak w ogóle to dawać Las Vegas
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 13:31   #4098
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

czy moglybyscie mi powiedziec czy znajde z Catrice szminke.. taka prawdziwa piekna czerwien? widzialam, ze pisalyscie wczesniej o dress codzie i wlasnie czerwonych ustach. od jakiegos czasu marzy mi sie taki piekny look z czarnymi kreskami i czerwonymi ustami
Pewnie, ze tak Catrice ma w swojej ofercie dość szeroka gamę czerwieni, zarówno w serii Ultimate Shine jak i Ultimate Colour (w każdej z nich po kilka odcieni). Także warto na nie spojrzeć

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
ok, jak kupie to cos wrzuce bede szla za tydzien na slub, to moze sie tak odstawie.. myslicie, ze czerwien na ustach da rade na slub cywilny?
Oczywiście Ja wybrałam na taki makijaż tyle, że na ślub kościelny (jako gość, oczywiście ) - czarne kreski + czerwone usta + czerwone paznokcie i przyznam nieskromnie, ze nasłuchałam się sporo komplementów A sukienkę miałam czarną w czerwone róże, więc makijaż nawiązywał kolorystycznie.

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
To zależy jaki masz typ kolorystyczny bo na ciepłej cerze inaczej będzie wyglądać konkretna czerwień niż na zimnej. Pozostają jeszcze neutralne cery i czerwony
Ja mam z Catrice czerwoną Ultimate colour nr 090 Like my high heels i jest to piękny odcień ciepłej czerwieni. Jak kupowałam to sprawdzałam kilka różnych i są również ładne zimne czerwienie, niektóre mają bardzo malutkie drobinki więc też trzeba się przyjrzeć.
Święta prawda I naczelna zasada przy doborze czerwonej szminki

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Mi się marzy ostatnio burgund/kolor wina na ustach jak z pokazów jesiennych ale gdzie w takim czymś wyjść?
Mi tez się zamarzył jakiś czas temu, jak jeszcze w Catrice były pomadki AM. No i wzięłam wtedy odcień Burgundy Oczywiście ani razu publicznie w nim nie wystąpiłam (tzn. w pełnej krasie tego koloru), ale używałam lekko wklepując w usta, żeby go trochę złagodzić i wtedy dawał cień zgaszonej, ciemnej czerwieni, całkiem naturalnie wyglądającej.

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Ja też miałam ochotę na taki kolor i kupiłam pomadkę z Catrice w odcieniu 160 Tell Me a Berry-tale i ja nosze ją na co dzień Jest to właśnie piękny odcień burgundu/wina i ja jestem nią oczarowana Może i jestem dziwna iż noszę ją tak normalnie na co dzień ale powtarzam to wiele razy i powtórzę jeszcze raz-nie boję się tak mocnych kolorów,lubię eksperymentować i po prostu dobrze się czuję w wyraźnych barwach Jeśli chcesz ją kupić,to nie zastanawiaj się
Można prosić o swatche?

Teraz mam ochotę na pomadkę w odcieniu fioletowym A dokładnie j taką zgaszoną, śliwkową, chłodną Coś podobnego do Maybelline Midnight Plum (ale ona ma srebrne drobiny). Kojarzę, że Catrice też ma bardzo podobny odcień, ale nie pamiętam nazwy ani numerka...
Tylko czy ja będę jej używać? Czy to tylko zwykła chęć posiadania i nieodparta żądza powiększania swej kolekcji pomadek...?
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 14:06   #4099
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Pewnie, ze tak Catrice ma w swojej ofercie dość szeroka gamę czerwieni, zarówno w serii Ultimate Shine jak i Ultimate Colour (w każdej z nich po kilka odcieni). Także warto na nie spojrzeć



Oczywiście Ja wybrałam na taki makijaż tyle, że na ślub kościelny (jako gość, oczywiście ) - czarne kreski + czerwone usta + czerwone paznokcie i przyznam nieskromnie, ze nasłuchałam się sporo komplementów A sukienkę miałam czarną w czerwone róże, więc makijaż nawiązywał kolorystycznie.


Święta prawda I naczelna zasada przy doborze czerwonej szminki


Mi tez się zamarzył jakiś czas temu, jak jeszcze w Catrice były pomadki AM. No i wzięłam wtedy odcień Burgundy Oczywiście ani razu publicznie w nim nie wystąpiłam (tzn. w pełnej krasie tego koloru), ale używałam lekko wklepując w usta, żeby go trochę złagodzić i wtedy dawał cień zgaszonej, ciemnej czerwieni, całkiem naturalnie wyglądającej.


Można prosić o swatche?

Teraz mam ochotę na pomadkę w odcieniu fioletowym A dokładnie j taką zgaszoną, śliwkową, chłodną Coś podobnego do Maybelline Midnight Plum (ale ona ma srebrne drobiny). Kojarzę, że Catrice też ma bardzo podobny odcień, ale nie pamiętam nazwy ani numerka...
Tylko czy ja będę jej używać? Czy to tylko zwykła chęć posiadania i nieodparta żądza powiększania swej kolekcji pomadek...?
Swatche zrobię ale chyba dopiero jutro rano bo muszę naładować baterie w aparacie
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-10, 14:07   #4100
ouuGlamour
Wtajemniczenie
 
Avatar ouuGlamour
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 082
Dot.: Catrice

czy Catrice ma lakier holograficzny w swojej ofercie?
ouuGlamour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 15:02   #4101
buffy249
Rozeznanie
 
Avatar buffy249
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 913
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez ouuGlamour Pokaż wiadomość
czy Catrice ma lakier holograficzny w swojej ofercie?
420. Dirty Berry jest delikatnie holograficzny.
buffy249 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 15:06   #4102
ouuGlamour
Wtajemniczenie
 
Avatar ouuGlamour
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 082
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez buffy249 Pokaż wiadomość
420. Dirty Berry jest delikatnie holograficzny.
rzeczywiście, dzięki!
ouuGlamour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 15:24   #4103
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Catrice

Swatche szminki o numerze 160 Tell Me A Berry-tale dla Inkarnatki:

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0122.jpg (88,2 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0123.jpg (90,5 KB, 72 załadowań)
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 17:20   #4104
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Swatche szminki o numerze 160 Tell Me A Berry-tale dla Inkarnatki:

__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 17:29   #4105
anonyme
Zadomowienie
 
Avatar anonyme
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 636
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Swatche szminki o numerze 160 Tell Me A Berry-tale dla Inkarnatki:

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Dokładnie
anonyme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 17:52   #4106
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Swatche szminki o numerze 160 Tell Me A Berry-tale dla Inkarnatki:


Kluseczko, piękności nam tu pokazujesz
I jeśli w avatarze masz swoją buźkę to na pewno ślicznie Ci w tym kolorze
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 20:27   #4107
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Ja mam ten korektor Szału ni ma. Spodziewałam się, że będzie lepszy... rzeczywiście coś tam rozświetla, wygląda to nieźle, ale mam wrażenie, że jest tępy, prawie nie nawilża. Oraz trochę mnie denerwuje jego aplikacja - pędzlem nie da się ładnie rozprowadzić, trzeba i tak wklepywać palcem.

Nie lubię Was

kupiłam
- szminkę Ultimate Colour 010 Be Natural
- cienie w kremie 040 Lord of the Blings, 050 Metall of Honor, 060 Jennifer's Goldrush oraz
- Precision Eye Pencil 080 Wildthing

a miałam już zużywać zapasy

A tak w ogóle to dawać Las Vegas
Jakbyśmy Cię nie znały

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Swatche szminki o numerze 160 Tell Me A Berry-tale dla Inkarnatki:

: love::l ove:
Ceeeeeeeee

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Przybij pionę

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------



To fakt,że ma chłodny odcień i oczywiście,że każdej z nas pasuje inny odcień,a napisałam,że jest wręcz idealna bo mi odpowiada
<piątka><z przyklaskiem><od dołu> <od góry><żółwik>

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Ł@siczk@ Pokaż wiadomość
Biore Shimmer Powder z pomkpa , cienie, oba blyszczyki i lakier czarny ze zlotym brokatem
Mogę wiedzieć do czego będziesz używać pudru z pompką, bo ja nie mam pomysłu.
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 20:28   #4108
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Catrice

Nie wiedziałam,że szmineczka wzbudzi aż takie poruszenie ale napiszę Wam w sekrecie,że ją uwielbiam i polecam zakup Nie żebym namawiałam czy coś ale kolejna pomadka nikomu jeszcze nie zaszkodziła
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 20:34   #4109
Ł@siczk@
Zakorzenienie
 
Avatar Ł@siczk@
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 4 973
Dot.: Catrice

mejaczek - bede sie psikac na szyje i dekolt, tak mniemam

Moze uda sie go uzywac na poliki jako rozswietlacza na Sylwestra? Psikne na dlon i naloze palcem... To zalezy jak duze drobinki bedzie mial...
__________________
HANIA [02.10.2012]

GOSIA [13.08.2015]


Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne
Ł@siczk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 20:34   #4110
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Kluseczko, piękności nam tu pokazujesz
I jeśli w avatarze masz swoją buźkę to na pewno ślicznie Ci w tym kolorze
W avku jest mój ryjek Szczerze mówiąc(bez kokietowania),to nie wiem czy jest mi w nim dobrze ale ja uwielbiam tak mocne kolory i nawet gdyby nie pasowała,to i tak bym ją nosiła Napiszę jeszcze,że mam mojego faworyta wśród szminek i jest YSL Rouge Volupte w kolorze 27-co to jest za kolor,to ja padam:slina : Jest koral pomieszany z różem-a jaką ma konsystencję,a jaka trwałość-no miodzio i jeszcze raz miodzio Jest droga w ciul bo kosztuje aż 126 zł ale odkładałam na nią pieniądze i naprawdę nie żałuję ani złotówki bo było warto Ogólnie,to nie kupuję drogich kosmetyków ale tę pomadkę musiałam mieć.Przepraszam za ten wywód ale tylko tu mogę Wam napisać co myślę na temat kosmetyków itd.bo moje koleżanki w ogóle nie są "kosmetykowe" i zawsze dziwnie na mnie patrzą jak mówię o jakimś kolorze pomadki czy cienia
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:27.