nijakie włoski, nie kręcona nie proste;/ proszę o pomoc - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-07, 16:49   #31
spoczko_loczko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 239
Wink Tak po prostu ....

Tak ! Tak po prostu ... Idealnie się polokowały, a ja nic nie musiałam przy nich robić .... Jak nałoże piankę albo coś w tym rodzaju to one są oklapnięte więc tego nie robie .... Pozdrowionka papa .........
spoczko_loczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-08, 13:10   #32
dziewczyna6
Raczkowanie
 
Avatar dziewczyna6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 152
Dot.: Tak po prostu ....

*thx.
*chyba pocieniuje je ale się boje ze nie opanuje ich;(
*ale jak nie dam pianki to mi si epusżą baardzo:|
dziewczyna6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-08, 15:22   #33
dureksis
Zadomowienie
 
Avatar dureksis
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z pracy ;)
Wiadomości: 1 366
Dot.: Tak po prostu ....

Kręcone włosy mają to do siebie, że nie mogą być ciężkie = długie.

Najlepiej kręcą się kiedy są różnej długości. Dlaetgo przede wszystkim trzeba je wycieniować, ale pożądnie u dobrego fryzjera

Ja robię tak, że po umyciu i płukaniu w zimnej wodzie, wcieram odrobinę odżywki takiej do spłukiwania (po użyciu jej najpierw normalnie i spłukaniu!) i nie rozczesuję włosów, ewentualnie końcówki.
po takich zabiegach loki mam całkiem przyzwoite
Przyznam także, że w moim wypadku świetnie sprawdził sie szampon Garniera "lśnienie i blask" (?) dokładnie nie pamiętam nazwy...
Nawilżenie= piękne loki... ale nei można ich przeciążyć i przetłuścic.
__________________
Empty skies but a butterflies wings
beat silent like air...
dureksis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-08, 15:40   #34
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: nijakie włoski, nie kręcona nie proste;/ proszę o pomoc

dobre sciecie, odzywka do wlosow mocno nawilzajaca, czasem jak mialam wilgotne wlosy jeszcze, skrecalam je i spinalam w koczek, pozniej ladnie sie ukladaly
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-08, 16:37   #35
kardasówna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2
Dot.: nijakie włoski, nie kręcona nie proste;/ proszę o pomoc

wiecie co dziewczyny...tak czytam te wsze wypowiedzi...i dochodze do jednego wniosku- nie jestem sama tez mam takie nijakie włosy... jutro planuje isc do fryzjera i chyba poprostu sobie mocno wycieniuje i bedzie ok..... potem tylko albo pianka albo prostownica.....DZIEKUJE TEMU KOMUS KTO WYNALAZŁ PROSTOWNICE POZDRO
kardasówna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-08, 17:46   #36
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: nijakie włoski, nie kręcona nie proste;/ proszę o pomoc

Cytat:
Napisane przez kardasówna Pokaż wiadomość
wiecie co dziewczyny...tak czytam te wsze wypowiedzi...i dochodze do jednego wniosku- nie jestem sama tez mam takie nijakie włosy... jutro planuje isc do fryzjera i chyba poprostu sobie mocno wycieniuje i bedzie ok..... potem tylko albo pianka albo prostownica.....DZIEKUJE TEMU KOMUS KTO WYNALAZŁ PROSTOWNICE POZDRO
pamietam ze kiedys nie znosilam moich wlosow, byly lekko wycieniowane i beznadziejnie sie ukladaly, ale jak pani fryzjerka bardzo mocno wycieniowala mi wlosy na calej dlugosci wreszcie zaczely sie ukladac i nie trzeba bylo maltretowac wlosow prostownica, zauwazylam ze jak mam dluzsze wlosy to zaczynaja sie slicznie zakrecac, ja bym bardziej stawiala na pielegnacje niz stylizacje, poprobuj, powodzenia
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-08, 20:30   #37
dziewczyna6
Raczkowanie
 
Avatar dziewczyna6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 152
Dot.: nijakie włoski, nie kręcona nie proste;/ proszę o pomoc

baaardzo dziękuję. Chyba wycieniuję te włsoy
dziewczyna6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-09, 09:46   #38
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: nijakie włoski, nie kręcona nie proste;/ proszę o pomoc

Zglasza sie posiadaczka nijakich wlosow
Mialam swego czasu naprawde ladne fale,niektore kosmyki nawet sie ukladaly w grube loczki przy dlugich wlosach,lekko wycieniowanych wlosach,ale teraz juz sie tak ladnie nie ukladaja.Pamietam ,ze to tez byla zasluga szamponu - Gliss Kura z jedwabiem i serii Nivei do kreconych wlosow.Zaczelam farbowac wlosy i teraz juz nie ma takiego ladnego efektu krecenia sie,wiec widze ze to bardzo obciaza wlosy,nawet jesli sie je nawilza.
Co do strzyzenia - mialam kilka razy wycieniowane wlosy, bardzo mocno i technicznie dobrze ostrzyzone.Czasami pomagalo to na skrecenie sie wlosow, czasami nie - zyly wlasnym zyciem. Moze ktoras z Was wie jak sie powinno scinac wlosy,zeby byly bardziej krecone/ pofalowane? Nozyczki czy brzytwa ?
__________________

Once I wanted to be the greatest

Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-10, 15:13   #39
mamkajulci
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 17
Cool Dot.: nijakie włoski, nie kręcona nie proste;/ proszę o pomoc

To niesamowite. Zaczęłam czytać Wasz wątek raczej z ciekawości, i oczekiwania porady czy moje włosy są zdrowe, czy puszą się coraz bardziej, bo są zniszczone.
Poczytałam, poczytałam i wczoraj wypróbowałam rady dziewczyn. Włosy umyła, nierozczesałam, wtarłam piankę do włosów kręconych i mam pięknie lokowane włosy - nawet na drugi dzień są w stanie takim, że można wyjśc do ludzi ..... Niesamowite zawsze marzyłam o loczkach. Dzięki
mamkajulci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-10, 19:18   #40
dziewczyna6
Raczkowanie
 
Avatar dziewczyna6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 152
Dot.: nijakie włoski, nie kręcona nie proste;/ proszę o pomoc

Dobrze że choć Tobie się udało

Ja bym chciała mieć albo prsote całkiem albo loczki, ale... Mam piankę z nivea do kręconych lub falowanych, ale skleja włosy jak sie jej da dużó.
Alefajna panka na puszenie isę <beauty, extra strong, taka fioltetowa. super jest.
dziewczyna6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-11, 16:38   #41
dziewczyna6
Raczkowanie
 
Avatar dziewczyna6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 152
Dot.: nijakie włoski, nie kręcona nie proste;/ proszę o pomoc

up
dziewczyna6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-11, 17:31   #42
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: nijakie włoski, nie kręcona nie proste;/ proszę o pomoc

ja tez mam takie nijakie wlosy, ale zeby byly krecone to po umyciu i nalozeniu odzywki nakladam pianke nadajaca polysk (np z woskiem lub jedwabiem) i delikatnie ugniatam wlosy rekami lub recznikiem i tak pozostawiam az wyschna.

jednak wolalabym by byly proste niz krecone, ale niestety chyba bez prostownicy to niemozliwe. moze zapuscic wtedy beda ciezsze i stana sie prostsze? na razie staram sie przezyc w tych loczkach, nawet juz je troche polubilam,kiedys nienawidzilam swoich kreconych wlosow i zwalczalam je usilnie prostownica, ale strasznie poniszczylo mi to wlosy i teraz robie im "odpoczynek" czyli intensywna kuracje odzywiajaca i odstawilam suszarke i prostownice (oprocz grzywki ktora musze prostowac bo wygladam jak debil z takim lokiem na czole )
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-14, 14:08   #43
dziewczyna6
Raczkowanie
 
Avatar dziewczyna6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 152
Dot.: nijakie włoski, nie kręcona nie proste;/ proszę o pomoc

up
dziewczyna6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 11:01   #44
dziewczyna6
Raczkowanie
 
Avatar dziewczyna6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 152
Dot.: nijakie włoski, nie kręcona nie proste;/ proszę o pomoc

a powiedzcuie mi jeszcze, czy wy rozczesujecie po myciu??

a jeśłi chodzi o to mocne cieniowanie to będzie się dało związać kucyk czy niee.

Edytowane przez dziewczyna6
Czas edycji: 2006-12-19 o 17:36
dziewczyna6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-18, 19:23   #45
dziewczyna6
Raczkowanie
 
Avatar dziewczyna6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 152
Dot.: nijakie włoski, nie kręcona nie proste;/ proszę o pomoc

up. HeLP me please!
dziewczyna6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-23, 22:41   #46
Blue_star
Przyczajenie
 
Avatar Blue_star
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 8
Dot.: nijakie włoski, nie kręcona nie proste;/ proszę o pomoc

Heh, jakbym czytała o swoich włosach . Moje po umyciu sa na wierzchu proste, za to pod spodem mam piekne ni to fale ni to loki. A zawsze byłam przekonana że mam proste włosy Właściwie to zawsze chciałam miec kręcone włosy. Jak byłam mała to mialam takie piękne spręzynki . Moje włsoki, gdy dostana troche wilgoci kreca się, najczęściej koło grzywki , czego nienawidzę. I chcialabym sie dowiedzieć czy w moim przypadku preparaty do włosów kreconych cos pomogą?
Blue_star jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-24, 09:18   #47
rozmarynek
Zadomowienie
 
Avatar rozmarynek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 362
Dot.: nijakie włoski, nie kręcona nie proste;/ proszę o pomoc

Cytat:
Napisane przez dziewczyna6 Pokaż wiadomość
a powiedzcuie mi jeszcze, czy wy rozczesujecie po myciu??

a jeśłi chodzi o to mocne cieniowanie to będzie się dało związać kucyk czy niee.
ja nie rozczesuje.... A to czy bedziesz mogla zwiazac w kucyk zalezy JAK mocno Ci wycieniuje

Może przynudzę, ale czy po piance włosy trzymaja sie w tychże lokach, falach itd do nast mycia? tzn. 2dni? i czy nie wysusza Wam włosów?
rozmarynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-24, 11:33   #48
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: nijakie włoski, nie kręcona nie proste;/ proszę o pomoc

to zalezy od pianki ale z reguly wysuszaja. chociaz ja uzywam do wlosow suchych :P ale teraz juz nie mam fal, gdyz mam mocno pocieniowane i tylko wywijaja sie koncowki na zewnatrz co nawet fajnie wyglada
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-26, 19:28   #49
rozmarynek
Zadomowienie
 
Avatar rozmarynek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 362
Dot.: nijakie włoski, nie kręcona nie proste;/ proszę o pomoc

Cytat:
Napisane przez AniaBrunetka Pokaż wiadomość
to zalezy od pianki ale z reguly wysuszaja. chociaz ja uzywam do wlosow suchych :P ale teraz juz nie mam fal, gdyz mam mocno pocieniowane i tylko wywijaja sie koncowki na zewnatrz co nawet fajnie wyglada
hmm...pianka do włosów suchych? konkrety poproszę (mocniej wycieniowałam włosy, i właśnie tez zamiast dawniejszych lokow i fal, mam takie wywijasy dlatego mysle nad pianka....)pozd rawiam
rozmarynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-26, 19:50   #50
Angel@
Zakorzenienie
 
Avatar Angel@
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: @
Wiadomości: 6 790
Dot.: nijakie włoski, nie kręcona nie proste;/ proszę o pomoc

Też mam nijakie włosy, tylko że ja cały czas dążę do ich wyprostowania a nie kręcenia. Prostownica już dość zniszczyła mi włosy, więc zaczęłam kombinować z grubą szczotką. I muszę przyznać że ten sposób bardzo mi się spodobał. Włosy nie są idealnie proste ale i nie nijakie. Mają takie jakby bardzo grube fale co dodaje im objętości
Angel@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-26, 23:45   #51
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: nijakie włoski, nie kręcona nie proste;/ proszę o pomoc

uzywam taft jasnorozowej "jedwabisty polysk - wlosy zniszczone", zwykla z marketu ale spelnia swoje zadanie, czyli jak chce miec fale to nakladam ja i ugniatam. na razie jednak moge sie pozegnac z falami bo scielam wlosy troszke i juz mi sie tak nie faluja co najwyzej wywijaja koncowki na zewnatrz :P co mnie bardzo cieszy bo w falach nie bylo mi zbyt ladnie jednak :P prostowanie gora hehe
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 15:30   #52
rozmarynek
Zadomowienie
 
Avatar rozmarynek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 362
Dot.: nijakie włoski, nie kręcona nie proste;/ proszę o pomoc

Cytat:
Napisane przez AniaBrunetka Pokaż wiadomość
uzywam taft jasnorozowej "jedwabisty polysk - wlosy zniszczone", zwykla z marketu ale spelnia swoje zadanie, czyli jak chce miec fale to nakladam ja i ugniatam. na razie jednak moge sie pozegnac z falami bo scielam wlosy troszke i juz mi sie tak nie faluja co najwyzej wywijaja koncowki na zewnatrz :P co mnie bardzo cieszy bo w falach nie bylo mi zbyt ladnie jednak :P prostowanie gora hehe
i rzeczywiście nie wysusza Ci włosów?
rozmarynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 18:19   #53
dziewczyna6
Raczkowanie
 
Avatar dziewczyna6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 152
Dot.: nijakie włoski, nie kręcona nie proste;/ proszę o pomoc

Wycieniowałąm te włoski tak jak pisałeście. Tylko ona si eraczej wyprostowały prawie:P A jeśłi chodiz o kręcenie to praie wcale. raczej takei małe fale chyba.
I dostałam prostowniczkę
I jeszcze jedno: to jest prostownica TECHNIKA GERMANY :/. I jeśłi któraś z was ją miała to neich się wypowie, bo wydaje mis ie nie źle prostuje końcówki
dziewczyna6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 18:21   #54
dziewczyna6
Raczkowanie
 
Avatar dziewczyna6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 152
Dot.: nijakie włoski, nie kręcona nie proste;/ proszę o pomoc

i jeszcze coś: fryzerka mi powiedizała ze mam już tak ciężki włosy przy nasadzie, u góry, zę hej. bo ze częśto używałam pianke odźywek itd.. Może też dlatego mi się nei kręcą.
dziewczyna6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 18:41   #55
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: nijakie włoski, nie kręcona nie proste;/ proszę o pomoc

to teraz ja opowiem swoja historie i swoje zalamnie nerwowe
jak bylam mala mialm wlosy prose jak druty po umyciu i nie suszeniu tez byly prosteale do czasu...........gdzy moj brat 3 lata temu kupil mi na gwiazdke prostownice (po co ja go o nia poprosilam) i nagle odkrylam po roku jej stosowania ze wlosy zaczynaja mi sie krecic i to dzieki temu glupiemu zelazku!!! wrrrr.......ale teraz jest jeszcze gorzej:
1 wlosy kreca sie gdy jest wilgotno
2 loczki mi sie pusza i prostyja (opadaja)
3 wyprostowane wlosy trzymaja sie nie caly dzien

i tak od trzech lat jestem skazana na prostowanie wlosy ratuje odzywkami i po wyprostowaniu sa piekne ale gdy je wysusze ....wyciagne na szczotke i nie wyprostuje sa ????tragiczne!!!! TERAZ JUZ WIEM ZE JESTEM SKAZANA DO KONCA ZYCIA NA PROSTOWNICE

i mam taki problemik z tymi moimi kudelkami
ostatnio bylam na dyskotece w wyprostowanych wloskach i skrecily sie tzn raczej spuszyly po godzienie wiec nastepnym razem zrobilam loczki na pianke ii....jaki efekt MATKO zrobila sie jedna wileka kupa siana moze to wina pianki??
stwierdzialm ze ja nigdy nie bede dobrze wygladala na dyskotece lub innym miejscy gdzie musze wyjsc na dwor;( plakac mi sie chce

czy da sie cos z tym zrobic?? dla osoby ktora mi pomoze dam gwiazdke z nieba

nie chce zakladac oddzielnego watku bo amm jeszcze male pytanie porobily mi sie jakies krosty na glowie ktore drapie bo sie juz od tego uzaleznilam i przez to przetluszczaja mi sie strasznie wlosy znacie moze jakis lekarstwo na to??
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 20:48   #56
rozmarynek
Zadomowienie
 
Avatar rozmarynek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 362
Dot.: nijakie włoski, nie kręcona nie proste;/ proszę o pomoc

może prostownica po prostu przesuszyła CI włosy, spowodowała, że stał się ciensze, wiec lepiej sie krecą..... ?
rozmarynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 22:03   #57
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: nijakie włoski, nie kręcona nie proste;/ proszę o pomoc

pewnie tak jest ale jestem od niej uzalezniona...byc moze gdybym miala sliczne loczki to przestalabym prostowac wloski ale ich juz nie mam
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 23:21   #58
Angel@
Zakorzenienie
 
Avatar Angel@
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: @
Wiadomości: 6 790
Dot.: nijakie włoski, nie kręcona nie proste;/ proszę o pomoc

Emilcia_1616 Twoim włosom potrzeba porządnego nawilżenia. Najlepiej byłoby zainwestować w profesjonalne kosmetyki. Zabieg w salonie raz na jakiś czas też byłby zbawienny
Angel@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 23:25   #59
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: nijakie włoski, nie kręcona nie proste;/ proszę o pomoc

moze moja rada bedzie dosc drastyczna, ale na pewno pomoze i skonczy Twoj koszmar raz na zawsze: zetnij wlosy i wyrzuc prostownice. pozbedziesz sie sianowatych, rozdwajajacych sie przesuszonych koncowek, bedziesz miala zdrowe i mocne wlosy, ktore bez prostownicy odzyja i odrosna znow Twoje ukochane druciki jesli nie chcesz drastycznie scinac, podetnij koncowki i rowniez wywal prostownice - nie wiem moze upinaj jakos fajnie wlosy? byle nie prostowac, bo to jeszcze gorzej przesuszy Ci wlosy. jak juz musisz wyprostowac to uzywaj profesjonalnych kosmetykow chroniacych wlos przed wysoka temperatura!! ale prostuj tylko "od swieta" (np raz na miesiac )

od kiedy rozstalam sie z prostownica, zauwazylam ze moj problem wypadajacych wlosow prawie calkowicie zniknal. sa mocniejsze, gestsze, bardziej miekkie i lsniace
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 23:30   #60
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: nijakie włoski, nie kręcona nie proste;/ proszę o pomoc

nie zetne nigdy w zyciu!!!hmmm wyrzucic prostownice?? tez raczej nie odwaze sie na taki krok poniewaz moje wlosy bez niej wygladaja fatalnie mam kosmetyki chroniace przed wysoka temperatura ale one tylko chronia a nie regeneruja;/ a zadnych upięć fajnych nie znam i nie umiem robic
a moze znacie jakis sposob zeby fryzura przetrwala calą noc?? i cos zeby loczki po godzinie nie zamienily sie w siano???
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:15.