Pytanie o KOSMETOLOGIĘ - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-04, 13:29   #751
Akszeinga
Zadomowienie
 
Avatar Akszeinga
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 764
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez kosmetolog22 Pokaż wiadomość
no tak, zgadza sie juz chyba zaczynam kojarzyc, choc fotka mala, wiec za bardzo nie moglem sie przyjrzec. mialas taka kolezanke blondynke? jak masz na imie?

Tak,zgadza sie,to ja Agnieszka
Akszeinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-04, 16:27   #752
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

ale ja rozszyfrowałąm podpis AKSZEINGA tak myslałam ze Agnieszka, poprzestawiany litery własciwie od tyłu sprytne
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-04, 16:52   #753
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Emilko
Ja tak sobie chodze po wiazazu i czytam Twoje posty na kosmetyce i szczena mi opada
Jestem pod wielkim naprawde wielkim wrazeniem Twojej wiedzy
Mi sie kiedys wydawalo ze ja cos tam mniej wiecej wiem ale jak czytam Twoje posty to wiem ze nic nie wiem.
Przypuszczam ze szkola Cie tego wszystkiego nie nauczyla, pewnie jestes swietnym samoukiem, jesli mozesz polecic jakie kolwiek czasopisma, artykuly.. no co kolwiek, bylabym (pewnie nie tylko ja ) bardzo wdzieczna.

eh ja to sie wogole nie powinnam przyznawac do tego co studiuje

( Wogole to wszystko brzmi jak zwierzenia w klubie AA ale musiałam )
__________________
16.05.2013
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-04, 19:41   #754
kosmetolog22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 139
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez Akszeinga Pokaż wiadomość
Tak,zgadza sie,to ja Agnieszka
no prosze jaki ten swiat maly
kosmetolog22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-05, 10:02   #755
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Emilko
Ja tak sobie chodze po wiazazu i czytam Twoje posty na kosmetyce i szczena mi opada
Jestem pod wielkim naprawde wielkim wrazeniem Twojej wiedzy
Mi sie kiedys wydawalo ze ja cos tam mniej wiecej wiem ale jak czytam Twoje posty to wiem ze nic nie wiem.
Przypuszczam ze szkola Cie tego wszystkiego nie nauczyla, pewnie jestes swietnym samoukiem, jesli mozesz polecic jakie kolwiek czasopisma, artykuly.. no co kolwiek, bylabym (pewnie nie tylko ja ) bardzo wdzieczna.
oj, dziekuję Ci bardzo, rzeczywiscie szkoła nie nauczyła mnie wszystkiego,podstaw tak ,ale nawet nie mówili ze przy kwasach filtry

tak "samoukiem "jestem masz racje- codziennie w tym siedze i czytam coraz to nowe rzeczy(a ile w niektórych błedów...) dzieuję Ci bardzo cały czas sie uczę ale to dziedzina w której codziennie cos przybywa no ale to mnie satysfakcjonuje bardzo
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-05, 14:51   #756
christina
Raczkowanie
 
Avatar christina
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 294
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

a ja właśnie zaczęłam edukacje na OSW i jak narazie poznałam dogłębnie kręgosłup,klatke piersiową i budowę skóry na anatomii, i obsługiwanie się mikroskopem na cytologii ale to dopiero początek....będzie się działo
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
Wacław Buryła



christina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-09, 21:00   #757
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Dziewczyny, jest któaś z Was onlajn?
pomocy potrzebuję
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-11, 14:12   #758
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

To znowu ja powracam

Nie wiem czy juz o to nie pytałam gdzieś tutaj, ale najwyżej zrobię to po raz kolejny...
Czy któras z was z okolic krakowa nie moigłaby mi polecic jakiegos DOBREGO salonu kosmetycznego, w ktorym moglabym odbyc praktykę??
Szuka i szukam i moze nie powinnam, ale juz sie na poczatku zalamuje, bo niektorzy naprawde odmawiaja...do takich naprawde duzych salonow z duza renoma, to az sie boje dzwonic hmm...
A moze podpowiecie mi poprostu ktory salon lubicie, personel jest sprawdzony itd. to bede przynajmniej wiedziala, gdzie moglabym sie czegos nauczyc i bede dzwonic

Z gory dzieki za pomoc
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-21, 22:39   #759
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Uuu...widze ze sie roi od postow nie ma co...
no trudno, jak nikt nic nie wie
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 07:21   #760
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

no wlasnie
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-24, 12:59   #761
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez Agoosia Pokaż wiadomość
no wlasnie
Agoosia, a moze ty znasz jakis dobry salon w krakowie? ??
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-25, 13:02   #762
kosmetolog22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 139
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
To znowu ja powracam

Nie wiem czy juz o to nie pytałam gdzieś tutaj, ale najwyżej zrobię to po raz kolejny...
Czy któras z was z okolic krakowa nie moigłaby mi polecic jakiegos DOBREGO salonu kosmetycznego, w ktorym moglabym odbyc praktykę??
Szuka i szukam i moze nie powinnam, ale juz sie na poczatku zalamuje, bo niektorzy naprawde odmawiaja...do takich naprawde duzych salonow z duza renoma, to az sie boje dzwonic hmm...
A moze podpowiecie mi poprostu ktory salon lubicie, personel jest sprawdzony itd. to bede przynajmniej wiedziala, gdzie moglabym sie czegos nauczyc i bede dzwonic

Z gory dzieki za pomoc
No wiesz, bo jak sie chce isc do gabinetu czy salonu kosmetycznego na praktyki to sie nie dzwoni, tylko sie idzie osobiscie. I prosi sie wtedy o rozmowe z wlascicielem lub osoba przez niego upowazniona. Rozmowa w cztery oczy to zupelnie co innego. A poza tym nie dziwie sie, ze odmawiaja podczas rozmowy telefonicznej. To nie eleganckie i bardzo lekcewazace zalatwiac takie sprawy przez telefon. Osoba, ktora Cie przyjmie musi z Toba rozmawiac, przyjrzec sie Tobie, zobaczyc itp. Zatem sie nie dziwie bo ja tez bym nie przyjal nikogo na praktyki, kto nawet nie chce sie pokusic o wyjscie z domu, zeby przyjsc zapytac. Bo nie mialbym pewnosci czy czasami praktyk nie chcialby/nie chcialaby odbywac w ten sam sposob i czy w ogole bedzie przychodzic na te praktyki. To tyle na temat! No ale jesli chodzi ogolnie o przyjmowanie to nie masz sie czym przejmowac jesli Ci odmowia w jednym salonie bo czesto tak robia mowiac ze to konkurencja itp. Ale warto probowac! Osobiscie!
kosmetolog22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 15:59   #763
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
Agoosia, a moze ty znasz jakis dobry salon w krakowie? ??
pojęcia nie mam
na którym jesteś roku?
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 18:54   #764
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez kosmetolog22 Pokaż wiadomość
No wiesz, bo jak sie chce isc do gabinetu czy salonu kosmetycznego na praktyki to sie nie dzwoni, tylko sie idzie osobiscie. I prosi sie wtedy o rozmowe z wlascicielem lub osoba przez niego upowazniona. Rozmowa w cztery oczy to zupelnie co innego. A poza tym nie dziwie sie, ze odmawiaja podczas rozmowy telefonicznej. To nie eleganckie i bardzo lekcewazace zalatwiac takie sprawy przez telefon. Osoba, ktora Cie przyjmie musi z Toba rozmawiac, przyjrzec sie Tobie, zobaczyc itp. Zatem sie nie dziwie bo ja tez bym nie przyjal nikogo na praktyki, kto nawet nie chce sie pokusic o wyjscie z domu, zeby przyjsc zapytac. Bo nie mialbym pewnosci czy czasami praktyk nie chcialby/nie chcialaby odbywac w ten sam sposob i czy w ogole bedzie przychodzic na te praktyki. To tyle na temat! No ale jesli chodzi ogolnie o przyjmowanie to nie masz sie czym przejmowac jesli Ci odmowia w jednym salonie bo czesto tak robia mowiac ze to konkurencja itp. Ale warto probowac! Osobiscie!
Przepraszam bardzo, ale ja mam studia i prace, to kiedy ja mam CHODZIC PO CALYM KRAKOWIE W POSZUKIWANIU PRAKTYK?? poza tym: nie chce tego zalawtaic WYLACZNIE przez telefon...czasem jak ktos przyjmuje to ide na rozmowe itd...przeciez to chyba normalne, ze nie chce tylko telefonem tego zalatwic... troche nie rozmie twojego postu... Mam chodzic i w kazdym gabinecie pytac czy mnie przyjma na praktyki? Chyba lepiej obdzwonic troche, tam gdzie przyjmuja to udac sie wtedy na rozmowe...Krakow jest duzy, jak nic ze 2 dni bym na to poswiecic musiala...a wielu gabinetach wprost mowia, ze studentek KOSMETOLOGII nie przyjmuja na praktyke...
Nie wiem co w tym nieeleganckiego??:confuse d: tyle spraw sie teraz przez tel.zalatwia...przeciez o prace tez sie dzwoni i pozniej umawia na rozmowy itd...a nie chodzi od drzwi do drzwi...
W kilku gabinetach powiedziano mi, ze moge przyniesc CV i wtedy szefowa bedzie wybierala dziewczyny na praktyke, i ok, rozumiem ale zeby to bylo niegrzeczne dzwonic i pytac, to powiem ci ze pierwsze slysze...wg.mnie telefon to nic zlego.
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 20:27   #765
Akszeinga
Zadomowienie
 
Avatar Akszeinga
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 764
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Każdy ma prawo mieć swoje zdanie ale w gabinecie w którym pracowałam dzwonienie było przyjmowane jako brak wyraźnych chęci do nauki i lenistwo. Więc nie jest to jakiś wymysł tylko naprawdę takie zachowanie jest widziane jako nieeleganckie.
__________________
Zapuszczam włoski i mówię NIE prostownicy

Kochasz zwierzęta ? Uratuj im
życie.To tylko parę zł.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=135520
Akszeinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 22:22   #766
malalka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 3 598
GG do malalka
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

widzę że jest tu kilka osób które są lub ukończyły poznańską WSZPZiU
czy mogłabym liczyć na jakieś Wasze opinie/wrażenia dot. tej szkoły?
już w zeszły roku miałam tam iść, jednak ostatecznie nie poszłam, teraz żałuję i czekam aż zacznie się kolejny rok - wtedy już sobie nie odpuszczę.
chciałabym zadać Wam kilka pytań
po pierwsze - myślałam o studiach zaocznych bo jak wiecie najtaniej nie jest, a jako że zaocznie to czy było dużo zajęć praktycznych? albo chociaż czy było ich wystarczająco dużo, na tyle by móc się wszystkiego dobrze nauczyć?
po drugie - jaka atmosfera panuje w szkole?
i czy poza opłatą miesięczną czekają na mnie jeszcze jakieś wydatki? (o wpisowym i wyprawce nie wspominając bo to wiem )

ostatnia sprawa - czy wiecie coś o kosmetologii w Wyższej szkole pedagogiki i administracji w P-niu? przypadkiem natknęłam się na tą szkołę i ciekawa jestem co o niej się mówi, gdyż sama pierwszy raz o niej słyszę

będę bardzo wdzięczna za wasze odpowiedzi bo niestety nie znam nikogo kto uczyłby się w szkole Pani Goc bądź ją skończył i byłby w stanie odpowiedzieć mi na wszystko
malalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-29, 08:51   #767
kosmetolog22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 139
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez malalka Pokaż wiadomość
widzę że jest tu kilka osób które są lub ukończyły poznańską WSZPZiU
czy mogłabym liczyć na jakieś Wasze opinie/wrażenia dot. tej szkoły?
już w zeszły roku miałam tam iść, jednak ostatecznie nie poszłam, teraz żałuję i czekam aż zacznie się kolejny rok - wtedy już sobie nie odpuszczę.
chciałabym zadać Wam kilka pytań
po pierwsze - myślałam o studiach zaocznych bo jak wiecie najtaniej nie jest, a jako że zaocznie to czy było dużo zajęć praktycznych? albo chociaż czy było ich wystarczająco dużo, na tyle by móc się wszystkiego dobrze nauczyć?
po drugie - jaka atmosfera panuje w szkole?
i czy poza opłatą miesięczną czekają na mnie jeszcze jakieś wydatki? (o wpisowym i wyprawce nie wspominając bo to wiem )

ostatnia sprawa - czy wiecie coś o kosmetologii w Wyższej szkole pedagogiki i administracji w P-niu? przypadkiem natknęłam się na tą szkołę i ciekawa jestem co o niej się mówi, gdyż sama pierwszy raz o niej słyszę

będę bardzo wdzięczna za wasze odpowiedzi bo niestety nie znam nikogo kto uczyłby się w szkole Pani Goc bądź ją skończył i byłby w stanie odpowiedzieć mi na wszystko
czesc
no slyszalem o tym kierunku na wyzszej szkole pedagogiki i administracji, ale jakos nie polecalbym. w WSZPZiU zdecydowanei bardziej z renoma i na wyzszym poziomie sa tego typu studia. bo tam nie da sie ukryc, ze tak latwo to nie jest, no ale po prostu trzeba sie uczyc. zreszta pisalem o tym nie raz ja skonczylem ta szkole rok temu. jak ja zaczynalem to duzo bylo zajec, praktycznych tez. na 1. roku to w zasadzie wszystkie weekendy mielismy zajete i to najczesciej od piatku do niedzieli. na drugim roku juz tak nie jezdzilismy na piatki. a teraz to sie w ogole troche pozmienialo, wiec co Ci bede opowiadal. Atmosfera w szkole... hmmm.... no tak jak mowilem trzeba sie duzo uczyc, a poza tym to dosyc milo zwlaszcza jak sie ma fajna grupe ludzi wokol siebie. jezeli chodzi o wydatki no to czesne, wpisowe, wyprawka, no i oplaty za ewentualne poprawki (poprawki zaliczen, egzaminow). a tak to innych oplat raczej nie bylo, no na 3. roku beda zwiazane z pracami licencjackimi, oplatami za absolutorium itp. Tak wiec jesli bys chciala sie tam uczyc, to zapraszam
kosmetolog22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-29, 09:05   #768
kosmetolog22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 139
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
Przepraszam bardzo, ale ja mam studia i prace, to kiedy ja mam CHODZIC PO CALYM KRAKOWIE W POSZUKIWANIU PRAKTYK?? poza tym: nie chce tego zalawtaic WYLACZNIE przez telefon...czasem jak ktos przyjmuje to ide na rozmowe itd...przeciez to chyba normalne, ze nie chce tylko telefonem tego zalatwic... troche nie rozmie twojego postu... Mam chodzic i w kazdym gabinecie pytac czy mnie przyjma na praktyki? Chyba lepiej obdzwonic troche, tam gdzie przyjmuja to udac sie wtedy na rozmowe...Krakow jest duzy, jak nic ze 2 dni bym na to poswiecic musiala...a wielu gabinetach wprost mowia, ze studentek KOSMETOLOGII nie przyjmuja na praktyke...
Nie wiem co w tym nieeleganckiego??:confuse d: tyle spraw sie teraz przez tel.zalatwia...przeciez o prace tez sie dzwoni i pozniej umawia na rozmowy itd...a nie chodzi od drzwi do drzwi...
W kilku gabinetach powiedziano mi, ze moge przyniesc CV i wtedy szefowa bedzie wybierala dziewczyny na praktyke, i ok, rozumiem ale zeby to bylo niegrzeczne dzwonic i pytac, to powiem ci ze pierwsze slysze...wg.mnie telefon to nic zlego.
no wlasnie.... to jak masz studia i prace (bo o tym wspomnialas) to nie wiem jak zamierzasz odbyc praktyki zawodowe, skoro jestes taka zajeta, ze masz tylko czas na telefony po gabinetach?!
kosmetolog22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-29, 15:43   #769
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez kosmetolog22 Pokaż wiadomość
no wlasnie.... to jak masz studia i prace (bo o tym wspomnialas) to nie wiem jak zamierzasz odbyc praktyki zawodowe, skoro jestes taka zajeta, ze masz tylko czas na telefony po gabinetach?!
Teraz bede miec ferie wiec bede miec duzo czasu a poza tym prace bede miec tylko sobota-niedziela... poza tym: ja tu pytalam czy nie zna ktos gabinetu a tu widze dyspute o mojej kulturze no comment... nie rozumiem!! to chyba dobrze, ze mam chec do robienia tych wszystkich rzeczy i MAM czas!! a wy potraficie czlowieka pocieszyc i podniesc na duchu...nie ma co...
Jestem LENIEM, bo dzwonie a nie pofatyguje sie osobicie??to w takim razie nie chce mi sie tez pracowac bo wysylam CV przez internet...spoko...niezle myslenie
Poza tym: myslicie, ze gabinet ktory nie przyjmuje studentek na praktyke (jak informuje przez tel.), przyjalby mnie jakbym przyszla osobiscie?? a czemu niby? bo dziewczyna przyszla i sie pokazala?? owszem, ale moze nie miec predyspozycji do tego zawodu i byc leniwa podczas praktyk... Jak tak sie ludzi DZIELI I OCENIA to tez mozna sie przejechac...
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-30, 11:00   #770
kosmetolog22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 139
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
Teraz bede miec ferie wiec bede miec duzo czasu a poza tym prace bede miec tylko sobota-niedziela... poza tym: ja tu pytalam czy nie zna ktos gabinetu a tu widze dyspute o mojej kulturze no comment... nie rozumiem!! to chyba dobrze, ze mam chec do robienia tych wszystkich rzeczy i MAM czas!! a wy potraficie czlowieka pocieszyc i podniesc na duchu...nie ma co...
Jestem LENIEM, bo dzwonie a nie pofatyguje sie osobicie??to w takim razie nie chce mi sie tez pracowac bo wysylam CV przez internet...spoko...niezle myslenie
Poza tym: myslicie, ze gabinet ktory nie przyjmuje studentek na praktyke (jak informuje przez tel.), przyjalby mnie jakbym przyszla osobiscie?? a czemu niby? bo dziewczyna przyszla i sie pokazala?? owszem, ale moze nie miec predyspozycji do tego zawodu i byc leniwa podczas praktyk... Jak tak sie ludzi DZIELI I OCENIA to tez mozna sie przejechac...
oki, nie musisz sie zaraz obruszac. tak Ci tylko podpowiedzialem jako osoba znająca się na prowadzeniu firm i jako pracodawca!
kosmetolog22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 11:21   #771
Akszeinga
Zadomowienie
 
Avatar Akszeinga
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 764
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Nie ma co się denerwować, każdy ma prawo do własnego zdania. Ja jednak zgadzam się z tym co napisał kosmetolog22 i myślę że podobne zdanie ma większość pracodawców.
__________________
Zapuszczam włoski i mówię NIE prostownicy

Kochasz zwierzęta ? Uratuj im
życie.To tylko parę zł.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=135520
Akszeinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 14:18   #772
Robe
Raczkowanie
 
Avatar Robe
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szwajcaria -Zürich
Wiadomości: 139
GG do Robe Send a message via Skype™ to Robe
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Czesc ! Mam pytanie jestem zagranica i rowniez wybieram sie do szkoly kosmetycznej.Jednak w szwajcarii calkiem to inaczej to wyglada.tu zeby byc dyplomowana kosmetyczka wystarczy zrobic 3 letnia szkole zawodowa (2 dni w szkole i reszta praktyka zawodowa ), Rowniez szkoly prywatne roczne i juz jestes kosmetyczka .Ja znalazlam 1 roczna szkole kosmetyczna i tak to dziala zajecia mam 3 dni w tygodniu zajecia w szkole i 2 dni zajecia praktyczne w instytucie.przez caly rok trzy miesiace przed koncem mam 2 dni w szkole i 3 dni praktyke w salonie kosmetycznym .Egzamin zdaje z teorii , zajec praktycznych i praktyka w salonie rowniez konczy sie egzaminem ustnym i praktycznym. Jezeli zdam wszystkio pomyslnie dostane dyplom ukonczenia szkoly i bede dyplomowana kosmetyczka .Moge pracowac w salonie lub wlasny otworzyc.po trzech latach pracy w zawodzie moge zdac egzamin ( uprzedzony 1 roczna szkola) i moge startowac na wyzsza szkole kosmetyczna .co wy o tym sadzicie , kazda rada i krytyka mile widziana.
__________________
. JAK NAZWAC SWOJ SALON
Robe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 19:55   #773
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez kosmetolog22 Pokaż wiadomość
oki, nie musisz sie zaraz obruszac. tak Ci tylko podpowiedzialem jako osoba znająca się na prowadzeniu firm i jako pracodawca!
Fajna forma PODPOWIEDZENIA...jak w taki sposob wszystkim radzisz, to gratuluje poczucia taktu (a zdaje sie, ze sam mnie o nim pouczales...)
ale spoko...koniec tematu.
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 10:18   #774
kosmetolog22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 139
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
Fajna forma PODPOWIEDZENIA...jak w taki sposob wszystkim radzisz, to gratuluje poczucia taktu (a zdaje sie, ze sam mnie o nim pouczales...)
ale spoko...koniec tematu.
chcialem juz cos napisac, ale wlasnie z wlasnego poczucia taktu tego nie zrobie... pozostawie to bez komentarza. zycze powodzenia
kosmetolog22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 10:28   #775
Akszeinga
Zadomowienie
 
Avatar Akszeinga
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 764
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Kosmetolog22 nie ma sensu. Człowiek chce z dorbej woli doradzić a jest całkowicie odwrotnie rozumiany. Niech się każdy na własniej skórze wcześniej lub później przekona jak to jest.
__________________
Zapuszczam włoski i mówię NIE prostownicy

Kochasz zwierzęta ? Uratuj im
życie.To tylko parę zł.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=135520
Akszeinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 11:24   #776
Robe
Raczkowanie
 
Avatar Robe
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szwajcaria -Zürich
Wiadomości: 139
GG do Robe Send a message via Skype™ to Robe
Arrow Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

A ja dam ci dobra rade , wez sobie ksiazke tel.i wypisz adresy wszystkich salonow i odwiedz je spontanicznie to dziala wez ze soba cv ,ubiez sie ladnie i zanim wejdziesz do salonu zorientuj sie co za uslugi maja.Napewno powiedza ci prosze przyjsc jakiegos dnia na rozmowe , albo zostanie przeprowadzona odrazu.nie jestes jedyna ktora szuka praktyk .Telefonowanie nie jest zle ale lepsze wrazenie zrobisz na pracodawcy osobiscie.
__________________
. JAK NAZWAC SWOJ SALON
Robe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 17:55   #777
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Spoko...moze macie racje, nie mam ochoty sie klocic, ale w takim razie chyba jakis ten moj rocznik strasznie nie wychowany jest, bo ktorej kolezanki z roku nie pytam, to wszystkie najpierw dzwonia a pozniej wybieraja sie na rozmowy z CV...dziwne, nie?
aha...ponoc czlowiek sie na wlasnych bledach uczy, nie czyichs.
Jak znajde praktyki to dam znac...

Ps: Akszeinga--> jak czlowiek doradza z DOBREJ WOLI, to nie pisze do kogos tak opryskilwym tonem (mowie o Kosmetologu)...wybaczcie, ale mowienie (krzyczenie bym powiedziala tam bylo) mi, jak ja chce znalesc czas na praktyki skoro jestem tak zajeta, to jest nietakt i nie jest moim zdaniem dobra wola...
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 15:18   #778
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

No i w czwartek od przyszlego tygodnia zaczynam praktyki blisko mojej miejscowosci a pozniej drugie w marcu w Krakowie jakos sie udalo.
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 21:47   #779
kosmetolog22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 139
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
Spoko...moze macie racje, nie mam ochoty sie klocic, ale w takim razie chyba jakis ten moj rocznik strasznie nie wychowany jest, bo ktorej kolezanki z roku nie pytam, to wszystkie najpierw dzwonia a pozniej wybieraja sie na rozmowy z CV...dziwne, nie?
aha...ponoc czlowiek sie na wlasnych bledach uczy, nie czyichs.
Jak znajde praktyki to dam znac...

Ps: Akszeinga--> jak czlowiek doradza z DOBREJ WOLI, to nie pisze do kogos tak opryskilwym tonem (mowie o Kosmetologu)...wybaczcie, ale mowienie (krzyczenie bym powiedziala tam bylo) mi, jak ja chce znalesc czas na praktyki skoro jestem tak zajeta, to jest nietakt i nie jest moim zdaniem dobra wola...
Co do Twojej taktownosci to mam wiele zastrzezen, ale ze sam mam takt i jestem dobrze wychowany to nie bede o nim opowiadal tutaj na lamach forum. Po pierwsze, nie bylo tam zadnego krzyku bo nawet nie pojawil sie zaden wykrzyknik ani nic podobnego. A po drugie, poki co jestes jeszcze za malutka zeby tego typu komentarze wysuwac pod moim adresem, zreszta nietaktownie jest tak sie odnosic chociazby do starszych kolegow i kolezanek, ktorzy podpowiadaja Ci jak wygladaja przyjecia na praktyki itd. Z mojej strony zamykam juz ten watek. zycze powodzenia
kosmetolog22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-04, 12:52   #780
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez kosmetolog22 Pokaż wiadomość
Co do Twojej taktownosci to mam wiele zastrzezen, ale ze sam mam takt i jestem dobrze wychowany to nie bede o nim opowiadal tutaj na lamach forum. Po pierwsze, nie bylo tam zadnego krzyku bo nawet nie pojawil sie zaden wykrzyknik ani nic podobnego. A po drugie, poki co jestes jeszcze za malutka zeby tego typu komentarze wysuwac pod moim adresem, zreszta nietaktownie jest tak sie odnosic chociazby do starszych kolegow i kolezanek, ktorzy podpowiadaja Ci jak wygladaja przyjecia na praktyki itd. Z mojej strony zamykam juz ten watek. zycze powodzenia
Cytat: no wlasnie.... to jak masz studia i prace (bo o tym wspomnialas) to nie wiem jak zamierzasz odbyc praktyki zawodowe, skoro jestes taka zajeta, ze masz tylko czas na telefony po gabinetach?!

I tu nie bylo krzyku? moim zdaniem to opryskliwe...potraktowale s mnie jak jakas tredowata sory, ale to chyba moja dobra wola i checi sprawiaja, ze mam ochote sie uczyc, pracowac i odbywac praktyke...
Ja napisalam kulturalnego posta do WSZYSTKICH tutaj obecnych a ty odezwales sie tak, jakby cie ktos chamsko zaczepil!
Poza tym: to ze jeszcze studiuje a ty juz jestes PAN KOSMETOLOG to znaczy ze jestem "za malutka"??? Boze....slow mi brak...naprawde...

Ja moze jednak zrezygnuje z udzielania sie w moim watku, pytania o cokolwiek znajacych sie na wszystkim kosmetologow, kosmetyczek itd...skoro taka malutka i niewazna jestem

Poza tym: nie prosilam moich STARSZYCH KOLEZANEK I KOLEGOW tutaj po fachu jak odbywaja sie przyjecia na praktyke...zapytalam tylko o gabinety w Krakowie...piszesz wiec ciagle nie na temat...ale coz...moze tak lubisz...

Oby i mi woda sodowa do glowy nie uderzyla jak juz skoncze ta szkole....
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:42.