Wyrzeźbiona sylwetka ( z naciskiem na nieszczęsny brzuch) do czerwca 2013 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-22, 12:58   #61
zarumieniona
Raczkowanie
 
Avatar zarumieniona
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 246
Dot.: Wyrzeźbiona sylwetka ( z naciskiem na nieszczęsny brzuch) do czerwca 2013

Nie umiem sobie sama ulozyc jadlospisu no i nie wiem co powinnam jesc a co powinnam wyeliminowac.
zarumieniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 13:39   #62
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Wyrzeźbiona sylwetka ( z naciskiem na nieszczęsny brzuch) do czerwca 2013

Heloł Ruszyłam do ataku, byłam dzisiaj na fitballu i ABT

Cytat:
Napisane przez zarumieniona Pokaż wiadomość
Staram się ćwiczyć nadal Chodakowska i Mel B
Moja znajoma wybiera sie do dietetyczki,moze i ja powinnam?Myslalam w sumie o przejsciu na diete zgodna z grupa krwi,bo na pewno jadam rzeczy,ktorych nie powinnam.I nie chodzi tutaj juz o jakas wielka diete,tylko fajnie wiedziec co nam szkodzi i czego unikac
Dietetyk to dobry wybór dla osób naprawdę z nadwagą mających za dużo pieniędzy
Potrzebujących właśnie wielkiej diety i restrykcyji.
Cytat:
Napisane przez zarumieniona Pokaż wiadomość
Nie umiem sobie sama ulozyc jadlospisu no i nie wiem co powinnam jesc a co powinnam wyeliminowac.
Oj, proszę, ja nie miałam zielonego pojęcia o tym co zdrowe, a co nie, przeczytałam kilka wątków na wizażu i leciałam z koksem
Jak chcesz wydawać kasę na dietetyka, a potem się wściekać, że nie umiesz przestrzegać narzuconego ci jadłospisu to droga wolna, my tylko chcemy ci pokazać, że większości z tych rzeczy można się samemu dowiedzieć, wkręcić się w zdrowe żywienie i mieć z tego frajdę

Ja na ten przykład uwielbiam dietę South Beach, nie przestrzegam jej jakoś super ostro, modyfikuję sobie w granicach rozsądku i powoli sobie chudnę


Powiedz nam co jesz to pomyślimy co z tym zrobić. Ale musisz sama się wkręcić, żeby mieć motywację do utrzymania lepszych nawyków żywieniowych
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 19:22   #63
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Wyrzeźbiona sylwetka ( z naciskiem na nieszczęsny brzuch) do czerwca 2013

Cytat:
Napisane przez zarumieniona Pokaż wiadomość
Nie umiem sobie sama ulozyc jadlospisu no i nie wiem co powinnam jesc a co powinnam wyeliminowac.
no to jak nie umiesz, to musisz się nauczyć, jeśli chcesz mieć ładną sylwetkę. Innej rady nie ma, same ćwiczenia niewiele się zdadzą.

Najważniejszą zasadą jest to, aby każdy posiłek składał się z białka, tłuszczu, węgli (najlepiej złożonych) i warzyw, czyli np mięsko, ryż brązowy, do tego sałatka polana oliwą. Przykładowe śniadanie to omlet smażony na maśle z warzywami (brokuł, szpinak, pomidor), do tego chleb żytni razowy.

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Dietetyk to dobry wybór dla osób naprawdę z nadwagą mających za dużo pieniędzy
Potrzebujących właśnie wielkiej diety i restrykcyji.
dodam jeszcze, że i tak lepiej wyszkolić się samemu, bo jest ryzyko, że trafi się na konowała, który narobi tylko szkody twojemu organizmowi
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 22:14   #64
zarumieniona
Raczkowanie
 
Avatar zarumieniona
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 246
Dot.: Wyrzeźbiona sylwetka ( z naciskiem na nieszczęsny brzuch) do czerwca 2013

Dziękuję dziewczyny
Ten dietetyk to może trochę też z lenistwa mi do głowy wpadł,nie mam głowy do wymyślania potraw,w moje posiłki są nudne,mało zróżnicowane.Obecnie jem 3 posiłki,zdarza się,że jem dwa,bo nie mam pojęcia co jeść w pracy.
Staram się jeść dużo warzyw,owoców,piję dużo wody.Nie jem ziemniaków i białego pieczywa.Ale nadal czuję,że coś jest nie tak i muszę trochę popracować,żeby już na stałe się dobrze odżywiać a nie chwilowo.
Jak pisałam już wcześniej nie chcę już schudnąć,nie więcej niż 3kg bo nic ze mnie nie zostanie ale waga nie ma znaczenia,bo chodzi mi o fajną sylwetkę,bez zbędnego tłuszczyku,który niestety mam
zarumieniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-23, 07:04   #65
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Wyrzeźbiona sylwetka ( z naciskiem na nieszczęsny brzuch) do czerwca 2013

zarumieniona, napisz swój jadłospis (pod kryteria podane wyżej)

Najprostszy i sycący posiłek w pracy to:
ryż (najlepiej brązowy) + mięso (puszka tuńczyka) + warzywa (papryka ogórki kiszone, brokuł) + łyżka oliwy + łyżka soku z cytryny + sól i pieprz

tylko tuńczyka nie jedz więcej niż 2 razy w tygodniu, możesz go zamieniać z innymi mięsami (np. piersią z indyka), możesz zrobić wegetariańskie z jajkami i serem feta.
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-23, 08:20   #66
amg88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Las
Wiadomości: 2 257
Dot.: Wyrzeźbiona sylwetka ( z naciskiem na nieszczęsny brzuch) do czerwca 2013

Witam po raz pierwszy dziewczyny podajcie jakieś bardzo dobre ćwiczenia na brzuszek i pośladki :P
amg88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 17:53   #67
sweetdream69
Przyczajenie
 
Avatar sweetdream69
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 27
Dot.: Wyrzeźbiona sylwetka ( z naciskiem na nieszczęsny brzuch) do czerwca 2013

hej laseczki, dopadła mnie angina więc miałam tydzień wyjęty z zyciorysu ale w sumie nawet w swieta za duzo nie pojadłam więc jakos sie straty wyrównały ale dzis czuję sie lepiej i wracam do skalpela z Ewą Chodakowską. zastosowałam sie do rady jaką dała mi xozora, ze faktycznie lepiej skupić się na jednym a nie wszystko na raz. robie cwiczenia z ewką i tiffany na boczki. nie bede też przesadzała z cwiczeniami bo jak zrobie ich za duzo to potem zdycham od zakwasów i mam zastój zauwazyłam delikatna zmiane w moich udkach troszke sie wysmuklaja !
sweetdream69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-27, 11:04   #68
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Wyrzeźbiona sylwetka ( z naciskiem na nieszczęsny brzuch) do czerwca 2013

Hejo Tak sobie was poczytałam i z chęcią bym się dołączyła Wieczorem napiszę dokładnie wymiarki, wzrost, co stosuję itd
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 12:49   #69
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Wyrzeźbiona sylwetka ( z naciskiem na nieszczęsny brzuch) do czerwca 2013

Cytat:
Napisane przez amg88 Pokaż wiadomość
Witam po raz pierwszy dziewczyny podajcie jakieś bardzo dobre ćwiczenia na brzuszek i pośladki :P
8min abs - fajny program, ćwiczy się wszystkie partie mięśni brzucha - ale super efektów nie będzie, bo to tylko 8min ćwiczeń stricte na brzuch, na super efekty to trzeba ćwiczyć całe ciało

Cytat:
Napisane przez sweetdream69 Pokaż wiadomość
zastosowałam sie do rady jaką dała mi xozora, ze faktycznie lepiej skupić się na jednym a nie wszystko na raz. robie cwiczenia z ewką i tiffany na boczki. nie bede też przesadzała z cwiczeniami bo jak zrobie ich za duzo to potem zdycham od zakwasów i mam zastój
sweetdream, współczuję choroby. Co do ćwiczeń, nie do końca to miałam na myśli. Chodziło mi o to, że zamiast robić 10 różnych ćwiczeń na raz, które ze sobą nie współgrają, lepiej zrobić jeden, zaawansowany i dopracowany całościowy program treningowy (i tu nie mam na myśli Skalpela, bo to jest jeden zbiór ćwiczeń na 40min, tylko np. Chalean Extreme, w skład którego wchodzą 3 różne cykle, w każdym cyklu jest 5 różnych ćwiczeń, gdzie jest progres itd).

Skalpel plus Tiffany będzie dobre na pierwsze tygodnie, jak już opanujesz ćwiczenia i będziesz je robić z łatwością, trzeba zmienić trening.

witaj zooska

Edytowane przez xzora
Czas edycji: 2012-12-27 o 12:51
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 21:21   #70
sweetdream69
Przyczajenie
 
Avatar sweetdream69
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 27
Dot.: Wyrzeźbiona sylwetka ( z naciskiem na nieszczęsny brzuch) do czerwca 2013

Oczywiscie oczywiscie mam w planie najpierw wprawić sie skalpelem i Tiffany a później przejśc na killera i turbo chce stopniowo zwiększac sobie poziom ćwiczeń Dziś mierzyłam rózne rzeczy na zbliżajacego się sylwestra i byłam tak wkurzona po każdym wyjściu z przymierzalni, że od razu chcialam zacząć robic turbo i kilera na samym środku centrum handlowego :/ ale z drugiej strony może to i lepiej, ze sie wkurzam, bo zawsze pociaga mnie to do dalszych ćwiczeń zawsze są jakies plusy

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

Edytowane przez sweetdream69
Czas edycji: 2012-12-27 o 21:23
sweetdream69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-29, 08:08   #71
sweetdream69
Przyczajenie
 
Avatar sweetdream69
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 27
Dot.: Wyrzeźbiona sylwetka ( z naciskiem na nieszczęsny brzuch) do czerwca 2013

uhuu dziewczynki, chyba porwał Was sylwestrowy szał bo ciszaaa
sweetdream69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-29, 17:29   #72
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Wyrzeźbiona sylwetka ( z naciskiem na nieszczęsny brzuch) do czerwca 2013

Ja cały czas ćwiczę, tylko dietowo poległam. No, ale dzisiaj było już bez słodyczy.
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 11:38   #73
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Wyrzeźbiona sylwetka ( z naciskiem na nieszczęsny brzuch) do czerwca 2013

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Heloł Ruszyłam do ataku, byłam dzisiaj na fitballu i ABT


Dietetyk to dobry wybór dla osób naprawdę z nadwagą mających za dużo pieniędzy
Potrzebujących właśnie wielkiej diety i restrykcyji.

Oj, proszę, ja nie miałam zielonego pojęcia o tym co zdrowe, a co nie, przeczytałam kilka wątków na wizażu i leciałam z koksem
Jak chcesz wydawać kasę na dietetyka, a potem się wściekać, że nie umiesz przestrzegać narzuconego ci jadłospisu to droga wolna, my tylko chcemy ci pokazać, że większości z tych rzeczy można się samemu dowiedzieć, wkręcić się w zdrowe żywienie i mieć z tego frajdę

Ja na ten przykład uwielbiam dietę South Beach, nie przestrzegam jej jakoś super ostro, modyfikuję sobie w granicach rozsądku i powoli sobie chudnę


Powiedz nam co jesz to pomyślimy co z tym zrobić. Ale musisz sama się wkręcić, żeby mieć motywację do utrzymania lepszych nawyków żywieniowych
Ty sie wez uspokoj bo schudniesz ten swoj piekny tylek.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 22:24   #74
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Wyrzeźbiona sylwetka ( z naciskiem na nieszczęsny brzuch) do czerwca 2013

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Ty sie wez uspokoj bo schudniesz ten swoj piekny tylek.

Zdemaskowałaś mnie xD
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 18:33   #75
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Wyrzeźbiona sylwetka ( z naciskiem na nieszczęsny brzuch) do czerwca 2013

Ech... ja sie chyba musze wypisać z wątku Nie mam mobilizacji do ćwiczeń, nie dorosłam jeszcze najwidoczniej... Dietę jakoś trzymam, spadłam do 61 kg, ale w dół dalej nie chce lecieć Także...mam nadzieję, że do zobaczenia za jakiś czas, a wam wszystkim samych sukcesów!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:45.