Problem z facetem a raczej z ch³opakiem - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania zwi±zane z ¿yciem seksualnym lub szukasz porady? Do³±cz do nas. Podziel siê do¶wiadczeniem, dodaj opiniê.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2014-02-14, 23:10   #1
Hot or not
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 8
Angry

Problem z facetem a raczej z ch³opakiem


Witam, od jakiego¶ czasu obserwujê forum na wiza¿u, które zainspirowa³o mnie do za³o¿enia tego w±tku. Tak wiêc zaczynaj±c od pocz±tku. Razem z ch³opakiem mamy po 19 lat, w tym roku zamierzamy i¶æ na studia, jednak nie o tym mowa. Jeste¶my razem ju¿ 3 lata. Przyznam, ¿e oboje jeste¶my dosyæ nie¶miali w sprawach intymnych, tak wiêc jeszcze (ku zdziwieniu zapewne wiêkszo¶ci) do niczego miêdzy nami nie dosz³o. Mo¿e to te¿ dlatego, ¿e nie mamy do tego zbytnio miesjca. Byli¶my rok temu nad morzem na dwa dni. Uda³o mi siê GO wyb³agaæ, pocz±tkowo on chcia³ na jeden dzieñ, jednak powiedzia³±m, ¿e w³a¶cicielom by siê to nie op³aca³o, dlatego wymagaj± zaliczki na przynajmniej 2 dni. Podczas jednego z wieczorów, gdy ju¿ zrobi³o siê w miarê intymnie, moj ch³opak zapyta³ siê: 'czy chcesz TEGO?'. Zignorowa³am to, ¿e nie nazwa³ seksu seksem, ale stwierdzi³±m to za niewa¿ne, a mimo podniecenia powiedzia³am, ¿e jeszcze nie, bo poczu³am, ¿e chyba nie ejstem na to gotowa. Nigdy wiêcej nie rozmawiali¶my o seksie, bo on unika taich rozmów. Mo¿emy swobodnie rozmawiaæ o seksie, ale innych osób, o nagich kobietach, mê¿czyznach, jednak je¶l o nas chozi, jest to temat tabu. Moi rodzice wyjechali tydzieñ temu na ferie, ja postanowi³am zostaæ z nadziej±, ¿e skoro mam wolny dom, nikt nam nie przeszkadza, mo¿e do czego¶ dojdzie, lub CHOCIAZ zostanie na noc, by zapewniæ mi bezpieczeñstwo i po prostu pobyæ ze mn± (dodam, ¿e mieszkam na kompeltnym odludziu i siê wiecozrami bojê, jak cholera gdy co¶ zastuka). Dla mnie wa¿na jest chocia¿by taka blisko¶æ, zasypiaj±c i budz±c siê przy swojej ukochanej osobie. Zosat³ u mnie na jedn± noc, bo namawia³am go d³ugo i jak odmówi³, twierdz±c ¿e rodzice mu nie pozwol±, ja z bezradno¶ci pop³aka³am siê przez telefon, ale nie jestem epwna czy to s³ysza³. By³o naprawdê fajnie, nawet zaczêli¶my tak bardziej namiêtnie siê ca³owaæ zachowywaæ, ale do niczego nie doszlo, bo jego mama powiedzia³a mu przed wyj¶ciem, ¿e koniecznie mamy uwa¿aæ. Ja chcia³am ju¿ zacz±æ z nim wspó³¿ycie, jednak mama. Mama jest najwa¿niejsza, no i wiadomo, potem by mia³ wyrzuty sumienia. Poza tym, ¿yje w bardzo dobrych relacjach z ni±, co by mnie cieszy³o, jednak gdyby nie mówi³ jej o wszystkim, nie stawia³ jej jako swoje bóstwo. Moje nadzieje przeminely z wiatrem, zosta³ dzisiaj (walentynki) do 23.00, chocia¿ po cichu liczy³am na niespodziankê, ¿e mo¿e zostanie d³u¿ej Powiedzcie, czy to jest normalne, ¿e ch³opak nie chce zostaæ u swojej dziewczyny na noc, lub chocia¿ d³u¿ej? Ju¿ kiedy¶ z nim o tym rozmawia³am, a on twierdzi, ¿e po porstu jest ¶pi±cy.. Rêce mi po porstu ju¿ opadaj±. Dodatkowo rzez 3 lata nigdy nie us³ysza³am, ¿e mnie kocha, jednak na co dzieñ to niby okazuje. Wiem, ¿e to b³ahostka przy innych problemach, ale dla mnie na razie jest to wa¿ne i je¶li kto¶ móg³by mi poradziæ co mam zrobiæ, czy to ma sens, skoro jego mama jest zawsze wa¿niejsza ode mnie? Nawet kupi³ mamie prezent na walentynki.. Sza³u mo¿na dostaæ
Hot or not jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-14, 23:32   #2
barszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Bia³ystok!
Wiadomo¶ci: 157
Dot.: Problem z facetem a raczej z ch³opakiem

Chyba jeste¶ jego pierwsz± dziewczyn±, prawda? Zwi±zany mocno z mam±, nie rzuca siê na Ciebie, mo¿e taki ma nie¶mia³y charakter?
Poza tym, Wasza sfera intymna to tabu? Wy³ó¿ mu kawê na ³awê, bez jakiego¶ tabu. Bo faktycznie dziwne, ¿e po tylu latach nawet o tym nie rozmawiacie
__________________
przepraszam za brak polskich znakow
barszka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-14, 23:33   #3
201609102148
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 7 330
Dot.: Problem z facetem a raczej z ch³opakiem

Cytat:
Napisane przez Hot or not Poka¿ wiadomo¶æ
Witam, od jakiego¶ czasu obserwujê forum na wiza¿u, które zainspirowa³o mnie do za³o¿enia tego w±tku. Tak wiêc zaczynaj±c od pocz±tku. Razem z ch³opakiem mamy po 19 lat, w tym roku zamierzamy i¶æ na studia, jednak nie o tym mowa. Jeste¶my razem ju¿ 3 lata. Przyznam, ¿e oboje jeste¶my dosyæ nie¶miali w sprawach intymnych, tak wiêc jeszcze (ku zdziwieniu zapewne wiêkszo¶ci) do niczego miêdzy nami nie dosz³o. Mo¿e to te¿ dlatego, ¿e nie mamy do tego zbytnio miesjca. Byli¶my rok temu nad morzem na dwa dni. Uda³o mi siê GO wyb³agaæ, pocz±tkowo on chcia³ na jeden dzieñ, jednak powiedzia³±m, ¿e w³a¶cicielom by siê to nie op³aca³o, dlatego wymagaj± zaliczki na przynajmniej 2 dni. Podczas jednego z wieczorów, gdy ju¿ zrobi³o siê w miarê intymnie, moj ch³opak zapyta³ siê: 'czy chcesz TEGO?'. Zignorowa³am to, ¿e nie nazwa³ seksu seksem, ale stwierdzi³±m to za niewa¿ne, a mimo podniecenia powiedzia³am, ¿e jeszcze nie, bo poczu³am, ¿e chyba nie ejstem na to gotowa. Nigdy wiêcej nie rozmawiali¶my o seksie, bo on unika taich rozmów. Mo¿emy swobodnie rozmawiaæ o seksie, ale innych osób, o nagich kobietach, mê¿czyznach, jednak je¶l o nas chozi, jest to temat tabu. Moi rodzice wyjechali tydzieñ temu na ferie, ja postanowi³am zostaæ z nadziej±, ¿e skoro mam wolny dom, nikt nam nie przeszkadza, mo¿e do czego¶ dojdzie, lub CHOCIAZ zostanie na noc, by zapewniæ mi bezpieczeñstwo i po prostu pobyæ ze mn± (dodam, ¿e mieszkam na kompeltnym odludziu i siê wiecozrami bojê, jak cholera gdy co¶ zastuka). Dla mnie wa¿na jest chocia¿by taka blisko¶æ, zasypiaj±c i budz±c siê przy swojej ukochanej osobie. Zosat³ u mnie na jedn± noc, bo namawia³am go d³ugo i jak odmówi³, twierdz±c ¿e rodzice mu nie pozwol±, ja z bezradno¶ci pop³aka³am siê przez telefon, ale nie jestem epwna czy to s³ysza³. By³o naprawdê fajnie, nawet zaczêli¶my tak bardziej namiêtnie siê ca³owaæ zachowywaæ, ale do niczego nie doszlo, bo jego mama powiedzia³a mu przed wyj¶ciem, ¿e koniecznie mamy uwa¿aæ. Ja chcia³am ju¿ zacz±æ z nim wspó³¿ycie, jednak mama. Mama jest najwa¿niejsza, no i wiadomo, potem by mia³ wyrzuty sumienia. Poza tym, ¿yje w bardzo dobrych relacjach z ni±, co by mnie cieszy³o, jednak gdyby nie mówi³ jej o wszystkim, nie stawia³ jej jako swoje bóstwo. Moje nadzieje przeminely z wiatrem, zosta³ dzisiaj (walentynki) do 23.00, chocia¿ po cichu liczy³am na niespodziankê, ¿e mo¿e zostanie d³u¿ej Powiedzcie, czy to jest normalne, ¿e ch³opak nie chce zostaæ u swojej dziewczyny na noc, lub chocia¿ d³u¿ej? Ju¿ kiedy¶ z nim o tym rozmawia³am, a on twierdzi, ¿e po porstu jest ¶pi±cy.. Rêce mi po porstu ju¿ opadaj±. Dodatkowo rzez 3 lata nigdy nie us³ysza³am, ¿e mnie kocha, jednak na co dzieñ to niby okazuje. Wiem, ¿e to b³ahostka przy innych problemach, ale dla mnie na razie jest to wa¿ne i je¶li kto¶ móg³by mi poradziæ co mam zrobiæ, czy to ma sens, skoro jego mama jest zawsze wa¿niejsza ode mnie? Nawet kupi³ mamie prezent na walentynki.. Sza³u mo¿na dostaæ
Jak Ty chcesz zabieraæ siê (zak³adam, ¿e odpowiedzialnie) za seks, skoro nawet nie umiecie o tym ze sob± porozmawiaæ? Ca³kowity spontan wygl±da fajnie tylko na filmach... Oczywi¶cie nie musicie planowaæ wszystkiego co do minuty, ale takie podstawy, jak antykoncepcja, czy to, na ile jeste¶cie oboje gotowi, to absolutne podstawy, które TRZEBA wcze¶niej omówiæ.
"¦pi±cy" to na bank ¶ciema. Ale znowu wychodzi brak komunikacji. Ch³opak zby³ Ciê byle wymówk± i tak to zostawi³a¶? Musisz zapytaæ go, jaki jest powód. Mo¿e to byæ mama, a mog± byæ jego w³asne przekonania, obawy itd. Zgadywanie nic nie da.
Okej, to rzeczywi¶cie bardzo dziwne. Ale czy na pewno nie przesadzi³a¶? Nie mówi tego nigdy, kompletnie? Czy po prostu rzadziej, ni¿ by¶ chcia³a?
To akurat jest urocze Warto¶ciowego ch³opaka poznaje siê po tym, jak traktuje matkê, siostrê, babciê. Co oczywi¶cie nie znaczy, ¿e ma byæ pod mamin± kiec± ca³e ¿ycie...
201609102148 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-14, 23:46   #4
Hot or not
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Problem z facetem a raczej z ch³opakiem

Cytat:
Napisane przez barszka Poka¿ wiadomo¶æ
Chyba jeste¶ jego pierwsz± dziewczyn±, prawda? Zwi±zany mocno z mam±, nie rzuca siê na Ciebie, mo¿e taki ma nie¶mia³y charakter?
Poza tym, Wasza sfera intymna to tabu? Wy³ó¿ mu kawê na ³awê, bez jakiego¶ tabu. Bo faktycznie dziwne, ¿e po tylu latach nawet o tym nie rozmawiacie
Tak, trafi³a¶ w samo sedno, jestem jego pierwsz± dziewczyn±. On tylko w tej sferze jest taki nie¶mia³y, wiêc to mnie trochê dziwi. Wy³ó¿ mu kawe na ³awê? Czasami czujê siê, jak facet w tym zwi±zku. Ja muszê wszystko za³atwiaæ (np. wyjazd), zaczynaæ temat, a on najchêtniej z mam± w domu by siedzia³, irytuj±ce, ale dziêkujê za odpowied¼ chyba w chwilach kompeltnej bezsilno¶ci tak zrobiê

---------- Dopisano o 00:46 ---------- Poprzedni post napisano o 00:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Farmakopea Poka¿ wiadomo¶æ
Jak Ty chcesz zabieraæ siê (zak³adam, ¿e odpowiedzialnie) za seks, skoro nawet nie umiecie o tym ze sob± porozmawiaæ? Ca³kowity spontan wygl±da fajnie tylko na filmach... Oczywi¶cie nie musicie planowaæ wszystkiego co do minuty, ale takie podstawy, jak antykoncepcja, czy to, na ile jeste¶cie oboje gotowi, to absolutne podstawy, które TRZEBA wcze¶niej omówiæ.
"¦pi±cy" to na bank ¶ciema. Ale znowu wychodzi brak komunikacji. Ch³opak zby³ Ciê byle wymówk± i tak to zostawi³a¶? Musisz zapytaæ go, jaki jest powód. Mo¿e to byæ mama, a mog± byæ jego w³asne przekonania, obawy itd. Zgadywanie nic nie da.
Okej, to rzeczywi¶cie bardzo dziwne. Ale czy na pewno nie przesadzi³a¶? Nie mówi tego nigdy, kompletnie? Czy po prostu rzadziej, ni¿ by¶ chcia³a?
To akurat jest urocze Warto¶ciowego ch³opaka poznaje siê po tym, jak traktuje matkê, siostrê, babciê. Co oczywi¶cie nie znaczy, ¿e ma byæ pod mamin± kiec± ca³e ¿ycie...
Oboje jeste¶my odpowiedzialni, wiêc nie dopuszczam do siebie my¶li, ¿eby nasz pierwszy raz by³ bez zabezpieczenia. Nawet my¶la³am ju¿ o tym, by jakos teraz na dniach i¶æ do ginekologa po tabletki, braæ je, a jak ju¿ bêdziemy ju¿ w chwilach uniesienia po prostu to zrobiæ bez obaw o to, ¿e prezerwatywa bêdzie ¼le za³o¿ona, pêknie itd. Co do porozmawiania, ja wiem, teoretycznie, ¿e to s± PODSTAWY. Ale jak zwykle to ja bêdê t±, która wszystko inicjuje. Chocia¿ wiem, ¿e trzeba bêdzie to zrobiæ.

Z tym brakiem komunikacji jest tak, ¿e mówimy sobie dos³ownie wszystko. Na pocz±tku byli¶my przyjaciólmi, dopiero pó¼niej zaczêli¶my byæ razem. Dogadujemy siê jak nikt inny, znamy siê na wylot i mo¿e to jest w³a¶nie ta bariera, ¿e nie potrafimy porozmawiaæ ze sob± jak para. Sama ju¿ nie wiem. Jak zaczê³am ten temat, to powiedzia³, ¿e jest ¶pi±cy i zrobi³ tak± minê, ¿e i jemu i ¿yæ mi siê nie chcia³o. Z natury jestem cholerykiem, wiêc ¿eby nie wybuchn±æ zmieni³am temat i ju¿ wiêcej mu siê 'nie narzuca³am', bo tak to wygl±da, prawda?

Nie przesadzam, nigdy. Za ka¿dym razem, gdy s± walentynki ja mu mówiê, ¿e chcê poduszkê i mam wra¿enie, ¿e szuka chyba z kilka dni takiej bez napisu, bo z egu³y s± same z 'I love you', 'kocham Ciê' itd. W ka¿dym razem zawsze dostawa³am, czy to poduszkê, czy lizaka bez ¿adnego napisu.

Niby to te¿ s³ysza³am, ale przez t± ca³± sytuacjê z jego mam±, po prostu wszystko mnie irytuje, co jest z ni± zwiazane. Chyba popadam w paranojê.
Hot or not jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-15, 01:09   #5
InvincibleK
Raczkowanie
 
Avatar InvincibleK
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomo¶ci: 241
Dot.: Problem z facetem a raczej z ch³opakiem

Wy na pewno jeste¶cie razem?
InvincibleK jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-15, 08:49   #6
201609102148
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 7 330
Dot.: Problem z facetem a raczej z ch³opakiem

Cytat:
Napisane przez InvincibleK Poka¿ wiadomo¶æ
Wy na pewno jeste¶cie razem?

No ale faktycznie, to wygl±da bardziej na przyja¼ñ...
201609102148 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-15, 08:56   #7
Hot or not
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Problem z facetem a raczej z ch³opakiem

Cytat:
Napisane przez Farmakopea Poka¿ wiadomo¶æ

No ale faktycznie, to wygl±da bardziej na przyja¼ñ...

Ja wiem, ¿e z boku tak to wygl±da, doskonale zdajê sobie sprawê z tego. Jednak ja go kocham, czuje do niego jaki¶ zdrowy poci±g seksualny, wiêc z mojej strony przyja¼ni± tego nie nazwê

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Hot or not jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-02-15, 08:59   #8
chunky_kat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 186
Dot.: Problem z facetem a raczej z ch³opakiem

A czy ty mu mówi³a¶, ¿e go kochasz?
chunky_kat jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-15, 09:01   #9
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ¶l±skie/Kraków
Wiadomo¶ci: 6 337
Dot.: Problem z facetem a raczej z ch³opakiem

Cytat:
Napisane przez InvincibleK Poka¿ wiadomo¶æ
Wy na pewno jeste¶cie razem?
O to samo mia³am pytaæ.
Te¿ mam 19 lat, jestem z T¿ 3 lata i nie wyobra¿am sobie nie móc z nim porozmawiaæ na jaki¶ temat, czy nie mówiæ sobie "kocham Ciê".
Jasne, nie zawsze jest ³atwo co¶ powiedzieæ, cz³owiek siê wstydzi, to i 3 min zajmuje u³o¿enie w g³owie, ¿eby to zabrzmia³o po ludzku i druga strona zrozumia³a, ale jakie¶ tematy tabu?

Nie wyobra¿am sobie takiego zwi±zku.
Twój T¿ na studia ma zamiar wyprowadziæ siê z domu czy zostaæ u kiecy mamusi i np. doje¿d¿aæ codziennie x km?
__________________

Dro¿d¿e: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o w³osy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-15, 09:10   #10
Hot or not
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Problem z facetem a raczej z ch³opakiem

Cytat:
Napisane przez chunky_kat Poka¿ wiadomo¶æ
A czy ty mu mówi³a¶, ¿e go kochasz?
Nie, uwa¿am, ¿e to ch³opak powinien pierwszy powiedzieæ, poza tym nie wiem, jakby zareagowa³

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Majka1503 Poka¿ wiadomo¶æ
O to samo mia³am pytaæ.
Te¿ mam 19 lat, jestem z T¿ 3 lata i nie wyobra¿am sobie nie móc z nim porozmawiaæ na jaki¶ temat, czy nie mówiæ sobie "kocham Ciê".
Jasne, nie zawsze jest ³atwo co¶ powiedzieæ, cz³owiek siê wstydzi, to i 3 min zajmuje u³o¿enie w g³owie, ¿eby to zabrzmia³o po ludzku i druga strona zrozumia³a, ale jakie¶ tematy tabu?

Nie wyobra¿am sobie takiego zwi±zku.
Twój T¿ na studia ma zamiar wyprowadziæ siê z domu czy zostaæ u kiecy mamusi i np. doje¿d¿aæ codziennie x km?
Ma zamiar i¶æ do 200 km i niby zamieszkaæ ze mn± i z moj± kole¿ank±, na co siê zgodzi³ z ró¿nych wzglêdów (jedzenie, 0by nie musial po wyk³adach je¼dziæ do mnie itd). Ale po tej akcji z rodzicami, kiedy powiedzia³, ¿e nie pozwol± mu zostaæ u mnie na noc, raczej s³abo widzê zgodê na wspólne mieszkanie

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Hot or not jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-15, 09:15   #11
201609102148
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 7 330
Dot.: Problem z facetem a raczej z ch³opakiem

Nie pakuj siê we wspólne mieszkanie póki co! Raz, ¿e to dopiero pocz±tek studiów. Dwa, ¿e najpierw trzeba, ¿eby¶cie uporz±dkowali Wasze relacje, zanim podejmiecie ten krok.

No i widzê u Ciebie takie trochê ograniczone my¶lenie... Tego nie zrobisz, bo to ch³opak powinien zacz±æ, tamtego nie, bo to ch³opaka rola, nawet nie wyznasz mu mi³o¶ci, bo to ch³opak powinien robiæ
Ano, on niczego nie powinien. A przynajmniej nie bardziej od Ciebie. Bo chyba jeste¶cie w zwi±zku partnerskim?
201609102148 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-15, 09:19   #12
Hot or not
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Problem z facetem a raczej z ch³opakiem

Cytat:
Napisane przez Farmakopea Poka¿ wiadomo¶æ
Nie pakuj siê we wspólne mieszkanie póki co! Raz, ¿e to dopiero pocz±tek studiów. Dwa, ¿e najpierw trzeba, ¿eby¶cie uporz±dkowali Wasze relacje, zanim podejmiecie ten krok.

No i widzê u Ciebie takie trochê ograniczone my¶lenie... Tego nie zrobisz, bo to ch³opak powinien zacz±æ, tamtego nie, bo to ch³opaka rola, nawet nie wyznasz mu mi³o¶ci, bo to ch³opak powinien robiæ
Ano, on niczego nie powinien. A przynajmniej nie bardziej od Ciebie. Bo chyba jeste¶cie w zwi±zku partnerskim?
No nie wiem, czy Tobie u¶miecha³oby siê, gdyby¶ za ka¿dym razem musia³a wszystko sama za³atwiæ lub podj±æ pierwszy krok

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Hot or not jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-15, 09:32   #13
chunky_kat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 186
Dot.: Problem z facetem a raczej z ch³opakiem

Jest trochê racji w tym buncie do zaczyniania lub robienia czego¶ przez autorkê jako pierwsz±, bo w zwi±zku jak sama pisze to ona musi wszystko za³atwiaæ lub wychodziæ z inicjatyw±. Z drugiej strony mo¿e autorko sama go do takiego niañczenia przywyczai³a¶?

Mimo to ja te¿ nie wyobra¿am sobie, ¿eby przez trzy lata nie us³yszeæ i nie powiedzieæ "kocham ciê". Mówisz, ¿e okazuje to gestami, wiêc mo¿e naprawdê robi to w taki sposób, ¿e jeste¶ pewna jego uczucia. Zastanawiaj±ce jest jednak to, ¿e unika nawet nawi±zañ, jak z t± poduszk±.
Czy mog³aby¶ nazwaæ go biernym?
chunky_kat jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-15, 09:36   #14
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ¶l±skie/Kraków
Wiadomo¶ci: 6 337
Dot.: Problem z facetem a raczej z ch³opakiem

Cytat:
Napisane przez Hot or not Poka¿ wiadomo¶æ
Ma zamiar i¶æ do 200 km i niby zamieszkaæ ze mn± i z moj± kole¿ank±, na co siê zgodzi³ z ró¿nych wzglêdów (jedzenie, 0by nie musial po wyk³adach je¼dziæ do mnie itd). Ale po tej akcji z rodzicami, kiedy powiedzia³, ¿e nie pozwol± mu zostaæ u mnie na noc, raczej s³abo widzê zgodê na wspólne mieszkanie

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Z takich samych wzglêdów mo¿na zamieszkaæ z przyjacielem/przyjació³k±.

Mam nadziejê, ¿e wymienione jedzenie oznacza po prostu, ¿e koszty gotowania itp. na 2 osoby bêd± ni¿sze ni¿ na jedn±, a nie, ¿e Ty bêdziesz mu gotowaæ i pod nos podstawiaæ.

I zastanów siê, czy aby kwestia zgody rodziców nie jest tylko jakim¶ mniejszym czynnikiem, czy przykrywk± dla tego, ¿e on po prostu nie chcia³.
__________________

Dro¿d¿e: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o w³osy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.



Edytowane przez Majka1503
Czas edycji: 2014-02-15 o 09:37
Majka1503 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-15, 09:41   #15
barszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Bia³ystok!
Wiadomo¶ci: 157
Dot.: Problem z facetem a raczej z ch³opakiem

Cytat:
Napisane przez Hot or not Poka¿ wiadomo¶æ
No nie wiem, czy Tobie u¶miecha³oby siê, gdyby¶ za ka¿dym razem musia³a wszystko sama za³atwiæ lub podj±æ pierwszy krok

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
wiêc tym bardziej wspólne mieszkanie odpada. Skoro on nie potrafi zaplanowaæ np wjazdu to sk±d masz pewno¶æ, ¿e znajdzie wam mieszkanie? Bo s±dzê, ¿e te¿ by¶ musia³a sama go szukaæ.
Jednak mieszkanie i seks to zostawcie na potem, bo nie potraficie obgadaæ samych podstaw zwi±zku
__________________
przepraszam za brak polskich znakow
barszka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-15, 09:48   #16
Hot or not
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Problem z facetem a raczej z ch³opakiem

Cytat:
Napisane przez chunky_kat Poka¿ wiadomo¶æ
Jest trochê racji w tym buncie do zaczyniania lub robienia czego¶ przez autorkê jako pierwsz±, bo w zwi±zku jak sama pisze to ona musi wszystko za³atwiaæ lub wychodziæ z inicjatyw±. Z drugiej strony mo¿e autorko sama go do takiego niañczenia przywyczai³a¶?

Mimo to ja te¿ nie wyobra¿am sobie, ¿eby przez trzy lata nie us³yszeæ i nie powiedzieæ "kocham ciê". Mówisz, ¿e okazuje to gestami, wiêc mo¿e naprawdê robi to w taki sposób, ¿e jeste¶ pewna jego uczucia. Zastanawiaj±ce jest jednak to, ¿e unika nawet nawi±zañ, jak z t± poduszk±.
Czy mog³aby¶ nazwaæ go biernym?
Nie bylo za du¿o okazji, do, tak, jak to nazwalas 'nianczenia' na co dzieñ on naprawdê siê stara, codziennie siê widzimy, mimo klasy maturalnej i jak mam jaki¶ problem/pro¶bê to mo¿emy oboje na siebie liczyæ.

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Majka1503 Poka¿ wiadomo¶æ
Z takich samych wzglêdów mo¿na zamieszkaæ z przyjacielem/przyjació³k±.

Mam nadziejê, ¿e wymienione jedzenie oznacza po prostu, ¿e koszty gotowania itp. na 2 osoby bêd± ni¿sze ni¿ na jedn±, a nie, ¿e Ty bêdziesz mu gotowaæ i pod nos podstawiaæ.

I zastanów siê, czy aby kwestia zgody rodziców nie jest tylko jakim¶ mniejszym czynnikiem, czy przykrywk± dla tego, ¿e on po prostu nie chcia³.
Chodzi³o mi o gotowanie. Jako, ¿e on wybiera siê na medycynê, bêdzie mia³ mnóstwi nauki, czasem zajêcia do wieczora, to my¶lê, ¿e mi³o by by³o, gdybym mu chocia¿ tak mog³a pomóc. Ale to nie jest tak, ¿e ja zawsze wszystko robiê, gotujê. On czêsto sam z sibie, gdy przyje¿d¿a do mnie, kupuje jakie¶ szyneczki, ciep³e bu³eczki i mi robi kolacjê. Wiêc nie my¶lê, ¿e na studiach bym go kompletnie we wszystkim wyrêcza³a, zreszt± on sam by na to nie pozwolil
Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Hot or not jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-15, 09:58   #17
201609102148
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 7 330
Dot.: Problem z facetem a raczej z ch³opakiem

Co nie zmienia faktu, ¿e póki nie uporz±dkujecie relacji, nie ma nawet sensu my¶leæ o wspólnym mieszkaniu. To siê nie uda bez solidnych podstaw zwi±zku, wiem, bo sama to prze¿y³am. I ¿a³owa³am.
A czym innym jest "wyrêczanie we wszystkim", a czym innym wyznanie mi³o¶ci... Ja np. zainicjowa³am pierwszy poca³unek z obecnym ch³opakiem, bo wiedzia³am, ¿e tego chce, ale chyba ba³ siê mojej reakcji. I ani mnie od tego nie uby³o, ani nie czujê siê bardziej mêska od niego, ani nasz zwi±zek na tym nie ucierpia³.
Mo¿e on po prostu ma jakie¶ opory, nie umie okazywaæ czu³o¶ci s³owami? A ¿e Ty te¿ tego nie robisz, to sk±d ma siê nauczyæ?
201609102148 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-15, 18:12   #18
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek z³ota na koñcu têczy
Wiadomo¶ci: 60 422
Dot.: Problem z facetem a raczej z ch³opakiem

A czujesz w ogole z jego strony poci±g seksualny? Bo dziwi mnie ze z takim przejêciem mowisz o namietnych pocalunkach. Dla mnie to nieodlaczny element zwiazku, niekoniecznie wstêp do seksu.
A jakis petting? Widzieliscie sie nago, dotykaliscie sie, znacie swoje ciala? Bo wnioskuje ze nie, a nie teïy droga

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Z tob± chcê ogl±daæ rzeki, co samotnie p³yn±
Gwiazdy nad ³±kami w ¶rodku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-15, 19:24   #19
0f2b17eeea1ad9572e182bfdbef701be79cfd893_5fea71824b8c9
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 29
Dot.: Problem z facetem a raczej z ch³opakiem

A ja my¶lê, ¿e on jest jeszcze ch³opakiem, a nie facetem, jak to w temacie zawar³a¶. Mo¿e do prawdziwej mi³o¶ci jeszcze nie dorós³?
0f2b17eeea1ad9572e182bfdbef701be79cfd893_5fea71824b8c9 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-15, 22:02   #20
Hot or not
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Problem z facetem a raczej z ch³opakiem

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Poka¿ wiadomo¶æ
A czujesz w ogole z jego strony poci±g seksualny? Bo dziwi mnie ze z takim przejêciem mowisz o namietnych pocalunkach. Dla mnie to nieodlaczny element zwiazku, niekoniecznie wstêp do seksu.
A jakis petting? Widzieliscie sie nago, dotykaliscie sie, znacie swoje ciala? Bo wnioskuje ze nie, a nie teïy droga

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Czasem tak, jednak obawiam siê, ¿e czasem inicjuje co¶ ze wzglêdu na to, ¿e ostatnio powiedzia³am mu, ¿e brakuje mi z jego strony czu³o¶ci. Co do pettingu, nie widzieli¶my siê nago, mam kompleks ma³ych puersi, który uniemo¿liwia mi niestety takie swobodne rozebranie siê. On czêsto ³apie mnie za pupê, mówi, jaka jest fajna, jak j± lubi itd. Czasem za piersi, no i odasu do czasu robi mi palcówkê.

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 23:00 ----------

[1=0f2b17eeea1ad9572e182bf dbef701be79cfd893_5fea718 24b8c9;45166410]A ja my¶lê, ¿e on jest jeszcze ch³opakiem, a nie facetem, jak to w temacie zawar³a¶. Mo¿e do prawdziwej mi³o¶ci jeszcze nie dorós³?[/QUOTE]

Czasem te¿ tak my¶lê, ale widzê, ¿e siê stara. Kiedy¶ powiedzia³ mi, ¿e mu jest ciê¿ko, bo jestem jego pierwsz± dziewczyn± i czasami nie wie jak siê zachowaæ

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Hot or not jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-15, 22:31   #21
kicimordka
Raczkowanie
 
Avatar kicimordka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 417
Dot.: Problem z facetem a raczej z ch³opakiem

Cytat:
Napisane przez Hot or not Poka¿ wiadomo¶æ
Czasem te¿ tak my¶lê, ale widzê, ¿e siê stara. Kiedy¶ powiedzia³ mi, ¿e mu jest ciê¿ko, bo jestem jego pierwsz± dziewczyn± i czasami nie wie jak siê zachowaæ

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
I w tym mo¿e tkwiæ sedno problemu. Nie róbcie z seksu tabu, bo jak na moje to niepotrzebna pruderia. Niech siê pu¶ci kiecki mamusi, bo to jest przera¿aj±ce, a jak zainicjujesz chocia¿by rozmowê (rozmowê, a nie marudzenie), to naprawdê nic z³ego Ci siê nie stanie, bo to nie ¶redniowiecze, by kobieta musia³a siedzieæ cicho (nie mówi±c ju¿ ¿eby mia³a cokolwiek zrobiæ!) zanim mê¿czyzna nie uczyni pierwszego kroku. I nie bój siê mu powiedzieæ, ¿e go kochasz!
kicimordka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-16, 08:18   #22
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek z³ota na koñcu têczy
Wiadomo¶ci: 60 422
Dot.: Problem z facetem a raczej z ch³opakiem

Cytat:
Napisane przez Hot or not Poka¿ wiadomo¶æ
Czasem tak, jednak obawiam siê, ¿e czasem inicjuje co¶ ze wzglêdu na to, ¿e ostatnio powiedzia³am mu, ¿e brakuje mi z jego strony czu³o¶ci. Co do pettingu, nie widzieli¶my siê nago, mam kompleks ma³ych puersi, który uniemo¿liwia mi niestety takie swobodne rozebranie siê. On czêsto ³apie mnie za pupê, mówi, jaka jest fajna, jak j± lubi itd. Czasem za piersi, no i odasu do czasu robi mi palcówkê.

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 23:00 ----------



Czasem te¿ tak my¶lê, ale widzê, ¿e siê stara. Kiedy¶ powiedzia³ mi, ¿e mu jest ciê¿ko, bo jestem jego pierwsz± dziewczyn± i czasami nie wie jak siê zachowaæ

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
To najpierw poznajcie swoje nagie ciala a potem seks. I rozmowa a nie jakies tam tabu czy inne bajery

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Z tob± chcê ogl±daæ rzeki, co samotnie p³yn±
Gwiazdy nad ³±kami w ¶rodku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-17, 19:55   #23
applekiss
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 356
Dot.: Problem z facetem a raczej z ch³opakiem

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Poka¿ wiadomo¶æ
To najpierw poznajcie swoje nagie ciala a potem seks. I rozmowa a nie jakies tam tabu czy inne bajery

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
U mnie by³o od razu.
I my¶lê ¿e nago¶æ bez seksu za pierwszym razem by mnie krêpowa³a.
A tak to na ca³o¶æ
applekiss jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-18, 23:04   #24
KotokoKudo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Problem z facetem a raczej z ch³opakiem

Mam wra¿enie, ¿e oboje strasznie siê do siebie czaicie i czekacie, a¿ druga osoba zrobi pierwszy krok.

Pisa³a¶, ¿e nie powiedzieli¶cie sobie 'Kocham ciê' a ty czekasz a¿ on pierwszy to powie, bo to facet. Moim zdaniem to trochê dziecinne, jeste¶cie razem tyle czasu i jak czujesz, ¿e naprawde go kochasz to powinna¶ to powiedzieæ a nie czekaæ na niewiadomo co.

Zaczynanie jaki¶ powa¿nych rozmów mo¿e sp³oszyæ faceta. Tak mi siê przynajmniej wydaje, bo sprawia to takie... nie wiem, formalne wra¿enie?

On robi³ ci dobrze palcami a ty dotykasz go jako¶?

I co najwa¿niejsze... On chcia³ kiedy¶ seksu, ale powiedzia³a¶, ¿e nie jeste¶ gotowa. Mo¿e to go w jaki¶ sposób wystraszy³o. I to bym podejrzewa³a. Albo po prostu jest na tyle nierozumny, ¿e masz czeka a¿ mu prosto z mostu powiesz 'teraz jestem gotowa'. Poza tym mo¿e mama go naprawdê czym¶ postraszy³a. Mo¿e ch³opak siê boi, ¿e wpadniecie. O jakim sposobie antykoncepcji my¶la³a¶?

Mo¿e nie znam twojego faceta ani ciebie. Ale jakbym by³a w podobnej sytuacji nie próbowa³abym jaki¶ dziwnych rozmów tylko wziê³a go w obroty Nie musi u ciebie zostawaæ na noc, ¿eby¶cie mogli pobaraszkowaæ xP Wystarczy, ¿e bêdziecie gdzie¶ sami na jaki¶ czas i pewni, ¿e nikt wam nie przeszkodzi. Rozgrzej go trochê, wyszeptaj ¿e go kochasz i pragniesz, powiedz, ¿e masz zabezpieczenie. Jak po czym¶ takim odmówi to wtedy przyjdzie pora na powa¿ne rozmowy, co jest miedzy wami nie tak.
KotokoKudo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-19, 17:16   #25
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 6 913
Dot.: Problem z facetem a raczej z ch³opakiem

Przeczytalem 1 post.

Autorko masz swoje zale a sama seksu odmawiasz, wiec nie dziw sie ze jest jak jest. Jakbys sie czula jakby facet Cie rozgrzal, a potem nagle stwierdzil ze idzie spac?

Pomysl.

Wys³ane z mojego GT-I9100 za pomoc± Tapatalk 2
normalnyFacet jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Seks


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-02-19 18:16:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:30.