Kosmetyki M.A.C. cz.10 - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-15, 11:05   #781
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

[/COLOR]Dzięki Nie wiem czemu,wcześniej mi się to nie aktualizowało

No i rzeczywiście, malutko tego...
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 11:22   #782
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Dziewczęta, pytanie do Was Jakie macie must-have z cieni z gamy szarości-grafity-granaty? Mam w palecie 6 miejsc do zapełnienia, ale jakoś ostatnio co wejdę do salonu to nie mam weny i nic się do mnie nie uśmiecha... W sumie zielenie też mile widziane, jak coś macie
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 16:08   #783
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Na razie nie kupuje jednak puchacza 133, bo "odkryłam", ze do kulek swietnie sie sprawdza 137
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 12:51   #784
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Protestuj go.

Do MB przeważnie sięgam po 168 lub 129.
Potestuję Matchmastera i pędzle
Słabo D. wystartował z LE
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Na razie nie kupuje jednak puchacza 133, bo "odkryłam", ze do kulek swietnie sie sprawdza 137
137 mi się taki wiotki wydał, niekoniecznie ciekawy, ale może się mylę Ostatnio kulki nakładam flat topem i ładnie to wszystko wygląda
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 14:31   #785
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Potestuję Matchmastera i pędzle

Słabo D. wystartował z LE

137 mi się taki wiotki wydał, niekoniecznie ciekawy, ale może się mylę Ostatnio kulki nakładam flat topem i ładnie to wszystko wygląda
Ciekawa jestem, jaka opinie wystawisz Matchmasterowi

Ja dzisiaj byłam bliska kupienia w SP Colorstay Revlonu, bo tak chwalony, nawet znalazłam dobry kolor, ale juz na szczycie dłoni widziałam, ze będzie wchodził w skórki i moze tępo wygladać. Wiec na razie sie nie skusiłam, ale nie wiem czy wytrwam w nieskuszeniu sie, bom podkładowa "sroka" Z drugiej strony skoro te co mam mi słuzą, po kija kombinowac i szukac innych...fakt, ze taniej, no ale... a sama juz nie wiem

137 wiotko wyglada po wyjeciu z kaptura, a jak sie pouzywa jest w sam raz, na dodatek jego wiotkosc jest idealna, bo nie robi krzywkdy kulkom, jak oryginalny pedzel do nich
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 15:17   #786
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem, jaka opinie wystawisz Matchmasterowi





Ja dzisiaj byłam bliska kupienia w SP Colorstay Revlonu, bo tak chwalony, nawet znalazłam dobry kolor, ale juz na szczycie dłoni widziałam, ze będzie wchodził w skórki i moze tępo wygladać. Wiec na razie sie nie skusiłam, ale nie wiem czy wytrwam w nieskuszeniu sie, bom podkładowa "sroka" Z drugiej strony skoro te co mam mi słuzą, po kija kombinowac i szukac innych...fakt, ze taniej, no ale... a sama juz nie wiem





137 wiotko wyglada po wyjeciu z kaptura, a jak sie pouzywa jest w sam raz, na dodatek jego wiotkosc jest idealna, bo nie robi krzywkdy kulkom, jak oryginalny pedzel do nich


Sama jestem ciekawa jaki on jest



Colorstaya miałam kilka lat temu w obu wersjach (do cery suchej i tłustej) i nie polecam Strasznie kitowaty był i zapychał cerę po jakimś czasie. Może i był trwały, ale bardzo go było czuć na twarzy. Jak już chcesz koniecznie kupić to ten do tłustej jest trochę lepszy.
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 15:28   #787
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Sama jestem ciekawa jaki on jest



Colorstaya miałam kilka lat temu w obu wersjach (do cery suchej i tłustej) i nie polecam Strasznie kitowaty był i zapychał cerę po jakimś czasie. Może i był trwały, ale bardzo go było czuć na twarzy. Jak już chcesz koniecznie kupić to ten do tłustej jest trochę lepszy.
Ja mialam do tlustej i: straszna tapete robil na twarzy, utlenial sie, bardzo brzydko wchodzil w pory, podkreslal nawet najmniejsze wloski na twarzy, okrutnie smierdzial i zapychal mnie. Ale wtedy formula tego podkladu byla jeszcze inna.
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-16, 17:08   #788
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
[/COLOR]

Dzięki Nie wiem czemu,wcześniej mi się to nie aktualizowało

No i rzeczywiście, malutko tego...
Agus, jak tam wrażenia z uzywania pedzla Nr6? Nic nam nie piszesz

---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 18:05 ----------

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Sama jestem ciekawa jaki on jest



Colorstaya miałam kilka lat temu w obu wersjach (do cery suchej i tłustej) i nie polecam Strasznie kitowaty był i zapychał cerę po jakimś czasie. Może i był trwały, ale bardzo go było czuć na twarzy. Jak już chcesz koniecznie kupić to ten do tłustej jest trochę lepszy.
No to lec po próbki i sie przekonaj
Ja musze lada chwila kupic nowy Studio Fix w płynie, bo resztki juz mi wypluwa pompka,a to jeden z moich ulubionych i sprawdzonych, takze ten tego nie ma ze boli, wydac trzeba na nowy

Dziekuje, to zaoszczedziłas mi wydatku. Zapychanie mnie zniechęciło totalnie. A już czytałąm o tym na niektórych blogach. Nie chce psuc sobie ryjka, tym bardziej, ze po pielegnacji Bioderma wychodzi na jaka taka prosta
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 17:19   #789
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Agus, jak tam wrażenia z uzywania pedzla Nr6? Nic nam nie piszesz
Dzięki za przypomnienie, fakt - mnie trzeba wywoływać Jak na razie jestem zachwycona Ovalem :jest mięciutki, ma małą główkę, która wszędzie dociera i fantastycznie rozciera podkład.Przy tym łatwo się go myje i szybko schnie. ( jest na youtube bardzo dobry filmik pewnej Amerykanki na ten temat)
I jest lekki, a ja lubię podróżować Kosztuje krocie, ale jak rzadko, zupełnie nie mam wyrzutów sumienia, że tyle na niego wydałam
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 17:24   #790
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Dzięki za przypomnienie, fakt - mnie trzeba wywoływać Jak na razie jestem zachwycona Ovalem :jest mięciutki, ma małą główkę, która wszędzie dociera i fantastycznie rozciera podkład.Przy tym łatwo się go myje i szybko schnie. ( jest na youtube bardzo dobry filmik pewnej Amerykanki na ten temat)
I jest lekki, a ja lubię podróżować Kosztuje krocie, ale jak rzadko, zupełnie nie mam wyrzutów sumienia, że tyle na niego wydałam
Fajnie wiedzieć, ze u kolejnej osoby tez sie sprawdził
Wstyd sie przyznac, ale ja nawet nie otwierałam go i nie sprawdzałam przed wysylka, czy wsio ok, zaufałam Dziewczynom
Mam nadzieje, ze nie łamią się juz te pędzle. Ja swoj rzadko używam a jak juz biore w łapkę, to sie boje czy aby nie stzreli rączka
Ale jak coś to można reklamować. Macóweczka mówiła, ze w razie czego (odpukac) paragon wziac pedzel i do salonu

A jak tam Freshen Up? Uzywasz jeszcze, czy już milosc przeszła? Bo u mnie gdzies tam sie pochował, a ja eksploatuje teraz najnowsze swiateczne nabytki ciagle prawie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2015-11-16 o 17:25
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 17:33   #791
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Fajnie wiedzieć, ze u kolejnej osoby tez sie sprawdził
Wstyd sie przyznac, ale ja nawet nie otwierałam go i nie sprawdzałam przed wysylka, czy wsio ok, zaufałam Dziewczynom
Mam nadzieje, ze nie łamią się juz te pędzle. Ja swoj rzadko używam a jak juz biore w łapkę, to sie boje czy aby nie stzreli rączka
Ale jak coś to można reklamować. Macóweczka mówiła, ze w razie czego (odpukac) paragon wziac pedzel i do salonu

A jak tam Freshen Up? Uzywasz jeszcze, czy już milosc przeszła? Bo u mnie gdzies tam sie pochował, a ja eksploatuje teraz najnowsze swiateczne nabytki ciagle prawie
Dla mnie to najprzyjemniejszy pędzel jakiego do tej pory używałam i ufam, że ta ulepszona wersja przetrwa dłuugo. Gdy go używam jakoś nie mam poczucia, że jest zbyt kruchy i może coś mu się stać... ale paragon zamierzam zachować na wszelki wypadek

To ciekawe, ze pytasz o Freshen Up, bo właśnie ostatnio znowu go używam- świetnie nadaje się na takie szarobure dni. W ogóle bardzo się cieszę, że go zanabyłam pod Twoim wpływem
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-16, 17:40   #792
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Dla mnie to najprzyjemniejszy pędzel jakiego do tej pory używałam i ufam, że ta ulepszona wersja przetrwa dłuugo. Gdy go używam jakoś nie mam poczucia, że jest zbyt kruchy i może coś mu się stać... ale paragon zamierzam zachować na wszelki wypadek

To ciekawe, ze pytasz o Freshen Up, bo właśnie ostatnio znowu go używam- świetnie nadaje się na takie szarobure dni. W ogóle bardzo się cieszę, że go zanabyłam pod Twoim wpływem
Pewno, ze lepiej zachować Ja swojego nie mam, jak kupowałam myslalam ze problem wyeliminowali, ale nie wiem jaka wersje mam i skarzylam sie macóweczce, ze jak cos to w zcarne d*** bede, ale ona mowi, ze jak coś, to nawet bez paragonu mam przyniesc

Bo przypomniałam sobie, ze pomogłas mi go nabyć, za co zawsze będe Ci wdzięczna niebotycznie i ciekawa byłam, czy tez mam chwilowy przestój z nim

To tez mnie cieszy, ze wart był Ci polecenia
Ja pewno lada chwila do niego wróce, jak minie mi szał najwiekszy na te swiateczne nowosci

Jak coś bys chciała jeszcze, co u Ciebie nie ma a w moich okolicach to pisz zawsze SMS, chetnie pomoge

A ten pluszak, jak Ci sie nosi?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 17:56   #793
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Dla mnie to najprzyjemniejszy pędzel jakiego do tej pory używałam i ufam, że ta ulepszona wersja przetrwa dłuugo. Gdy go używam jakoś nie mam poczucia, że jest zbyt kruchy i może coś mu się stać... ale paragon zamierzam zachować na wszelki wypadek

To ciekawe, ze pytasz o Freshen Up, bo właśnie ostatnio znowu go używam- świetnie nadaje się na takie szarobure dni. W ogóle bardzo się cieszę, że go zanabyłam pod Twoim wpływem
No i mi się Oval kliknął
Wzsystko przez Was
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 18:00   #794
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
No i mi się Oval kliknął
Wzsystko przez Was
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 18:26   #795
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Pewno, ze lepiej zachować Ja swojego nie mam, jak kupowałam myslalam ze problem wyeliminowali, ale nie wiem jaka wersje mam i skarzylam sie macóweczce, ze jak cos to w zcarne d*** bede, ale ona mowi, ze jak coś, to nawet bez paragonu mam przyniesc

A ten pluszak, jak Ci sie nosi?
Też słyszałam, że nawet bez paragonu można oddawać, solidna firma

A kurteczka była super, ale teraz gdy już jest chłodniej przerzuciłam się na coś grubszego

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
No i mi się Oval kliknął
Wzsystko przez Was
Nie będziesz żałować
Jak coś, to mogę podesłać Ci link do tego filmiku instruktażowego odnośnie użytkowania pędzla
A na której stronce udało Ci się go dorwać?
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 18:26   #796
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Też słyszałam, że nawet bez paragonu można oddawać, solidna firma

A kurteczka była super, ale teraz gdy już jest chłodniej przerzuciłam się na coś grubszego


Ja w cieniutkich kurteczkach jeszcze pomykam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 18:42   #797
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość

Nie będziesz żałować
Jak coś, to mogę podesłać Ci link do tego filmiku instruktażowego odnośnie użytkowania pędzla
A na której stronce udało Ci się go dorwać?
O, pewnie, bardzo poproszę

No sama nie mogę uwierzyć, ale wlazłam na stronę naszą polską macową w celu zakupu wkładu Star Violet i tak trochę bezmyślnie wstukałam w wyszukiwarkę OVAL. Patrzę, a tu Oval6 dostępny. Z wrażenia samo mi się wcisnęło kup... Tak to jest z kompulsywnymi zakupami

Jakby ktoś chciał - nadal jest dostępny
http://www.maccosmetics.pl/product/1...ZEL/index.tmpl
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876

Edytowane przez smash
Czas edycji: 2015-11-16 o 18:43
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 19:02   #798
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość



Colorstaya miałam kilka lat temu w obu wersjach (do cery suchej i tłustej) i nie polecam Strasznie kitowaty był i zapychał cerę po jakimś czasie. Może i był trwały, ale bardzo go było czuć na twarzy. Jak już chcesz koniecznie kupić to ten do tłustej jest trochę lepszy.
Ten do tłustej lepiej kryje. Ale jak ja kocham CS to Ty Corii pewnie nie polubisz. Bo tak mi się zdaje, że my różne podkładu lubim.
Ja go używam codziennie ostatnio, od daaawna i jest ok. Sporadycznie zamieniam na Studio Fixa, mam fazę na CSa. Pędzel zoevowy i dawno nic mi tak ładnie i naturalnie nie kryło. nie włazi w pory, nie zapycha, absolutnie nie wysusza chociaż używam wersji do skóry tłustej. Ja przeżywam drugą miłość, ale faktycznie zmienił ten podkład formułę bo kiedyś był jeszcze lepiej kryjący.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 19:12   #799
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Ten do tłustej lepiej kryje. Ale jak ja kocham CS to Ty Corii pewnie nie polubisz. Bo tak mi się zdaje, że my różne podkładu lubim.
Ja go używam codziennie ostatnio, od daaawna i jest ok. Sporadycznie zamieniam na Studio Fixa, mam fazę na CSa. Pędzel zoevowy i dawno nic mi tak ładnie i naturalnie nie kryło. nie włazi w pory, nie zapycha, absolutnie nie wysusza chociaż używam wersji do skóry tłustej. Ja przeżywam drugą miłość, ale faktycznie zmienił ten podkład formułę bo kiedyś był jeszcze lepiej kryjący.
Hmmm, no nie wiem Kasiaj, nie wiem, bo przeciez Studio Fixy lubimy obie Chyba wezmę jutro ze sobą pojemnik pusty i pójde do SP po próbkę, bo dzisiaj chciałam wziac, ale Pani mówiła ze nie maja pojemników, ale gdybym miala swój to chetnie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-16, 19:21   #800
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość

No sama nie mogę uwierzyć, ale wlazłam na stronę naszą polską macową w celu zakupu wkładu Star Violet i tak trochę bezmyślnie wstukałam w wyszukiwarkę OVAL. Patrzę, a tu Oval6 dostępny. Z wrażenia samo mi się wcisnęło kup... Tak to jest z kompulsywnymi zakupami

Jakby ktoś chciał - nadal jest dostępny
http://www.maccosmetics.pl/product/1...ZEL/index.tmpl
Rzeczywiście, jest na stronce Musieli niedawno wrzucić, bo ja przez długi czas regularnie wpisywałam Ovala w MACową wyszukiwarkę i nic. Nie dziwię się, że tak szybko podjęłaś decyzję o kupnie, tu moim skromnym zdaniem nie ma się co zastanawiać

Trzeba dać Oli znać, bo ona też jest na niego polująca

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja w cieniutkich kurteczkach jeszcze pomykam
Ja jestem straszny zmarźluch, a w dodatku na Pomorzu okropnie wieje...
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 19:32   #801
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość

Ja jestem straszny zmarźluch, a w dodatku na Pomorzu okropnie wieje...
Ja też, ale się hartuje
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 20:00   #802
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No to lec po próbki i sie przekonaj
Ja musze lada chwila kupic nowy Studio Fix w płynie, bo resztki juz mi wypluwa pompka,a to jeden z moich ulubionych i sprawdzonych, takze ten tego nie ma ze boli, wydac trzeba na nowy

Dziekuje, to zaoszczedziłas mi wydatku. Zapychanie mnie zniechęciło totalnie. A już czytałąm o tym na niektórych blogach. Nie chce psuc sobie ryjka, tym bardziej, ze po pielegnacji Bioderma wychodzi na jaka taka prosta
Myślę ostatnio nad dokupieniem Studio Fixa NC15, żeby zażółcić lekko mój NW10, a zbytnio go nie przyciemnić. Dobrze mi się go używa i jest trwały, więc to chyba niezły pomysł No, chyba że mi pyknie Matchmaster, to wtedy odroczę Studio Fixa NC15

Colorstay w promocji to niewielki wydatek, gorzej jeśli Cię po nim wysypie. Ja się trochę boję, więc go nie tykam

Kusicie tym Ovalem
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 20:21   #803
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Myślę ostatnio nad dokupieniem Studio Fixa NC15, żeby zażółcić lekko mój NW10, a zbytnio go nie przyciemnić. Dobrze mi się go używa i jest trwały, więc to chyba niezły pomysł No, chyba że mi pyknie Matchmaster, to wtedy odroczę Studio Fixa NC15

Colorstay w promocji to niewielki wydatek, gorzej jeśli Cię po nim wysypie. Ja się trochę boję, więc go nie tykam
Akurat Studio Fix NC 15 jest kolorystycznie w sumie w sam raz, wiec nie kombinuje z innymi odcieniami juz
Mnie Matchmaster nie przypasował tak, zebym zamiast Fixa wolała jego Ale u Ciebie moze byc inaczej

No nie wiem czy taki niewielki, na promo kosztował 39, to wcale nie az tak mało
Wezme chyba ta probke, tylko ze jak Pani naleje na jeden raz, to po jednym testowaniu raczej sie nie przekonam czy ewentualnie mnie wysypie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 20:42   #804
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Akurat Studio Fix NC 15 jest kolorystycznie w sumie w sam raz, wiec nie kombinuje z innymi odcieniami juz
Mnie Matchmaster nie przypasował tak, zebym zamiast Fixa wolała jego Ale u Ciebie moze byc inaczej

No nie wiem czy taki niewielki, na promo kosztował 39, to wcale nie az tak mało
Wezme chyba ta probke, tylko ze jak Pani naleje na jeden raz, to po jednym testowaniu raczej sie nie przekonam czy ewentualnie mnie wysypie
Ja go na promo nie kupuję, na minti jest po 28zł bodajże

Żeby nie było offtopowo to powiemWam że kilka dni temu zrobiłam zdjęcia różowego lip baga - będzie post na dniach bo jestem zakochana w tym efekcie!
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 20:47   #805
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Akurat Studio Fix NC 15 jest kolorystycznie w sumie w sam raz, wiec nie kombinuje z innymi odcieniami juz
Mnie Matchmaster nie przypasował tak, zebym zamiast Fixa wolała jego Ale u Ciebie moze byc inaczej

No nie wiem czy taki niewielki, na promo kosztował 39, to wcale nie az tak mało
Wezme chyba ta probke, tylko ze jak Pani naleje na jeden raz, to po jednym testowaniu raczej sie nie przekonam czy ewentualnie mnie wysypie
Może jutro uda mi się podskoczyć po próbkę

Na kosmetyk, który miałabyś wyrzucić od razu to nie tak mało. Chodziło mi bardziej o to, że gorzej wtopić z wyższą półką, co mi się też zdarzało :/
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 20:48   #806
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Trzeba dać Oli znać, bo ona też jest na niego polująca
Bardzo mi miło, że o mnie pamiętacie
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 20:49   #807
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Ja go na promo nie kupuję, na minti jest po 28zł bodajże

Żeby nie było offtopowo to powiemWam że kilka dni temu zrobiłam zdjęcia różowego lip baga - będzie post na dniach bo jestem zakochana w tym efekcie!


Kasiajku, Ty mieszasz Studio Fixa NW10 z NC15? Wydaje mi się, że u Ciebie to podpatrzyłam
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 20:54   #808
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Ja go na promo nie kupuję, na minti jest po 28zł bodajże

Żeby nie było offtopowo to powiemWam że kilka dni temu zrobiłam zdjęcia różowego lip baga - będzie post na dniach bo jestem zakochana w tym efekcie!
Tylko ze doliczajac wysylke z minti, na jedno wyjdzie, co cena promo

O tak, lip bag pink wymiata
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 21:04   #809
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Bardzo mi miło, że o mnie pamiętacie
Tak jakoś zapamiętałam I cieszę się, gdy mogę pomóc. Bo jeśli mi zależy bardzo na jakimś produkcie( najczęściej kosmetycznym), to jest to takie uczucie jak wtedy, gdy "zamawiałam" u mamy albo u Mikołaja jakąś lalkę i trzeba było na nią czekać. Także rozumiem drugiego człowieka jak czegoś pragnie

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

Żeby nie było offtopowo to powiemWam że kilka dni temu zrobiłam zdjęcia różowego lip baga - będzie post na dniach bo jestem zakochana w tym efekcie!
Podczytuję Twojego bloga regularnie i z radością witam Twoje kolejne posty, szczególnie jeśli dotyczą MACa Chętnie więc zobaczę jak na Tobie wypada ten Lip Bag
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 21:30   #810
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość


Kasiajku, Ty mieszasz Studio Fixa NW10 z NC15? Wydaje mi się, że u Ciebie to podpatrzyłam
Si dają idealny odcień na lato. Ktoś mi to polecił, tylko nie pamiętam kto, nie wiem czy nie KNK, ale super, ze idzie pomysł dalej!
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tylko ze doliczajac wysylke z minti, na jedno wyjdzie, co cena promo

O tak, lip bag pink wymiata
najtańsza chyba za piątala więc i tak taniej a wiesz, zawsze coś jeszcze do kosza wpadnie na przykład nowa matowa szmina z theBalmu które generalnie WYMIATAJĄ. Myślę, ze odcień Charming by Ci się spodobał juuuuuuuuuuuuuuuust sayin'

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość

Podczytuję Twojego bloga regularnie i z radością witam Twoje kolejne posty, szczególnie jeśli dotyczą MACa Chętnie więc zobaczę jak na Tobie wypada ten Lip Bag
:dzieku je-kwiatek:

teraz na tapecie rossmann ale właśnie wrzuciłam ostatnią część więc pora odkurzyć MACzki nieco
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-25 14:08:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:34.