Memento dla fanek opalania-wszystko o bezpiecznym opalaniu! - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-13, 12:47   #811
mysza007
Zakorzenienie
 
Avatar mysza007
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomości: 3 436
Dot.: Memento dla fanek opalania

Ja używałam kiedyś balsamów brązujących, ale w końcu przestałam bo denerwowało mnie to, że brudziły bieliznę! No cóż...wszystko ma swoje plusy i minusy!
mysza007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 16:13   #812
lotta6
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 737
Dot.: Memento dla fanek opalania

Na szczescie nigdy nie przepadalam za opalaniem.

Jak chodzilam na plazy i widzialam ludzi spalonych na czerwono to mi slabo bylo, chociaz oni zapewne reagowali podobnie na moja bladziutka skore.
lotta6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 16:28   #813
201607060918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 476
Dot.: Memento dla fanek opalania

a co powiecie o codziennym piciu szklanki soku z marchewki ?!
201607060918 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 17:05   #814
mogru
Raczkowanie
 
Avatar mogru
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bąbelkowo
Wiadomości: 135
Dot.: Memento dla fanek opalania

witam
ja jestem po 3 razie na sorace i widać efekty od czasu do czasu chodze,
zaczełam od 7 min potem 8( 1 tydzień) a teraz ostatnio 9 minutek ( w 2 tygodniu) w sumie 3 razy ale to bardzo dobre solarium (kosztuje -1,30minuta) ale widać że lampy są czyste zadbane panie fachowo doradzą.
kupuje takie saszetki po 6 zł z balsamem na solarium i myśle że to daje bardzo dobre efekty (smaruje głownie twarz, dekolt, ręce a reszte po omacku)
__________________
wait....wait.. ...for....
mogru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 18:16   #815
SamSzef
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 187
Dot.: Memento dla fanek opalania

Cytat:
Napisane przez mogru Pokaż wiadomość
witam
ja jestem po 3 razie na sorace i widać efekty od czasu do czasu chodze,
zaczełam od 7 min potem 8( 1 tydzień) a teraz ostatnio 9 minutek ( w 2 tygodniu) w sumie 3 razy ale to bardzo dobre solarium (kosztuje -1,30minuta) ale widać że lampy są czyste zadbane panie fachowo doradzą.
kupuje takie saszetki po 6 zł z balsamem na solarium i myśle że to daje bardzo dobre efekty (smaruje głownie twarz, dekolt, ręce a reszte po omacku)
Sądzę, że i tak to ma negatywny wpływ na Twoją skórę. . .
SamSzef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 15:46   #816
201607060918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 476
Dot.: Memento dla fanek opalania

Kupiłam dziś L'oreal koloryzujący żel samoopalający Sublime Bronze i nie zauważyłam że jest napisane Body myślałam że to twarzy też będzie można użyć. Kurcze wydałam prawie 40 zł i nie wiem co robić. Mam cere tłustą z niedoskonałościami i boję się użyć go do twarzy. Help me !!!
201607060918 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 17:09   #817
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Memento dla fanek opalania

Cytat:
Napisane przez czaaajka Pokaż wiadomość
Kupiłam dziś L'oreal koloryzujący żel samoopalający Sublime Bronze i nie zauważyłam że jest napisane Body myślałam że to twarzy też będzie można użyć. Kurcze wydałam prawie 40 zł i nie wiem co robić. Mam cere tłustą z niedoskonałościami i boję się użyć go do twarzy. Help me !!!
sprobuj, bo moze nie bedzie tak zle
najwyzej przemeczysz sie kilka dni z czerwona buzia
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-03, 13:49   #818
Ewik11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 31
Dot.: Memento dla fanek opalania

Tak sobie pomyślałam, że ktoś powinien wymyślić kąpiel samoopalającą....mnie się nigdy nie chce smarować i wcierać tymi śmierdzidełkami, potem toto może schodzić nierównomiernie i generalnie jest upierdliwe...a solarium nienawidzę!!! W całym moim życiu byłam tylko 3 razy i za każdym miałam wrażenie że ciało mi będzie odchodzić od kości, mimo że się nie smażyłam...miałam takie głupie uczucie, że te promienie przeżarły mnie do szpiku kości. A teraz wyobraźcie sobie, że lejecie sobie taki samoopalający płyn do kąpieli, zanurzacie się całe, chlupiecie i wychodzicie po kilku minutach równomiernie zbrązowione. Dlaczego nikt z koncernów kosmetycznych nie wymyślił czegos takiego????
Ewik11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 15:17   #819
201607060918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 476
Dot.: Memento dla fanek opalania

Ewik11 kąpiel opalająca Może warto napisać do jakiejś firmy kosmetycznej i podrzucić im ten pomysł.
201607060918 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-04, 08:51   #820
Catarina71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: dębICa/NaPolI
Wiadomości: 289
GG do Catarina71
Dot.: Memento dla fanek opalania

A ja jestem uzależniana od opalania uwielbiam słońce ! Ale z umiarem ,dobre kremy, balsamy ,wysoki filtr i nie przebywanie na słoncu miedzy godzia 13-15
__________________
Catarina71 Życie jest piękne jak żyć się umie Pięć kilo mniej------i prawo jazdy------mój cel
Catarina71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-04, 19:57   #821
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: Memento dla fanek opalania

Ta kąpiel to świetny pomysł ! Bez smug, idealna, równomierna opalenizna. Ach
__________________
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-04, 23:29   #822
czarrnaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 25
Dot.: Memento dla fanek opalania

omg! to zdjecie jest przerazajace! ta baba musiala sie opalac chyba codziennie!
teraz przez to boje sie wyjsc na slonce!
a lubie sie opalac i opalam sie tylko w wakacje. a w ciagu roku bledne i jestem biala :P
chyba raz na rok mi nie zaszkodzi co? ;D
czarrnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 20:57   #823
YYYY9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 83
Dot.: Memento dla fanek opalania

A ja się już nie opalam, bo biorę hormony i boję się plam. Biorę od 2 miesięcy belissa sun (trochę daję kolor, ale mało) i używam balsamu brązującego kolastyny. Nie brudzi, nie zostawia smug, ale daje delikatny efekt. Mi wystarcza. W końcu jestem rasy białej, nie muszę wyglądać jak mulatka.
YYYY9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 21:01   #824
YYYY9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 83
Dot.: Memento dla fanek opalania

Cytat:
Napisane przez czaaajka Pokaż wiadomość
a co powiecie o codziennym piciu szklanki soku z marchewki ?!
Jedyne, co u siebie zauważyłam po miesiącu picia około 2-3 szklanek dziennie, to przybranie na wadze od tego cukru.
YYYY9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 21:37   #825
zielono w glowie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 20
Dot.: Memento dla fanek opalania

Współczuję osobom uzależnionym od opalania. Nie widzą jak staro i nienaturalnie wyglądają. A co będzie później?
Mnie słońce uczula (to chyba ta dziura ozonowa daje o sobie znać) od roku i używam samoopalaczy i wysokich filtrów. Samoopalacza idealnego nie znalazłam, który miałby ładny zapach, dawał piękną opaleniznę i miał przystępną cenę. Teraz testuję Vichy i Lirene. A wy macie swojego ulubieńca? Może jakąś fajną nowość wypuściła jakaś firma?
zielono w glowie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 10:05   #826
bitter
Zadomowienie
 
Avatar bitter
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 432
Dot.: Memento dla fanek opalania

Cytat:
Napisane przez zielono w glowie Pokaż wiadomość
Współczuję osobom uzależnionym od opalania. Nie widzą jak staro i nienaturalnie wyglądają. A co będzie później?
Mnie słońce uczula (to chyba ta dziura ozonowa daje o sobie znać) od roku i używam samoopalaczy i wysokich filtrów. Samoopalacza idealnego nie znalazłam, który miałby ładny zapach, dawał piękną opaleniznę i miał przystępną cenę. Teraz testuję Vichy i Lirene. A wy macie swojego ulubieńca? Może jakąś fajną nowość wypuściła jakaś firma?
rossman sunozone
rewelacja za 4zł bodajże. ale do cery ciemnej, ten jasny podobno mało daje jest nawet przyjemna wersja w areozolu, można plecy wygodnie popsikać

nie wiem jak vichy ale z mojego doświadczenia eris to śmierdziel i pomarańczownik okrutny, gorszego bubla nie miałam.

zupełnie btw, byłam w moim rodzinnym mieście w super stojącym. że doświadczenia za dużego nie mam to oszołomiło mnie to, że nie trzeba leżeć plackiem a można się powyginać, a i opcja zraszania taką mgiełką wodną załapałam się na happy hours, 1,10 za minutę. na pewno się jeszcze kiedyś wybiorę...
__________________
NIE KORZYSTAM JUŻ Z TEGO KONTA

Edytowane przez bitter
Czas edycji: 2008-06-11 o 10:28
bitter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 10:10   #827
k4s13k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 67
Dot.: Memento dla fanek opalania

Cytat:
Napisane przez Ewik11 Pokaż wiadomość
Tak sobie pomyślałam, że ktoś powinien wymyślić kąpiel samoopalającą....mnie się nigdy nie chce smarować i wcierać tymi śmierdzidełkami, potem toto może schodzić nierównomiernie i generalnie jest upierdliwe...a solarium nienawidzę!!! W całym moim życiu byłam tylko 3 razy i za każdym miałam wrażenie że ciało mi będzie odchodzić od kości, mimo że się nie smażyłam...miałam takie głupie uczucie, że te promienie przeżarły mnie do szpiku kości. A teraz wyobraźcie sobie, że lejecie sobie taki samoopalający płyn do kąpieli, zanurzacie się całe, chlupiecie i wychodzicie po kilku minutach równomiernie zbrązowione. Dlaczego nikt z koncernów kosmetycznych nie wymyślił czegos takiego????
Przecież u kosmetyczek jest opalanie airbruschem czy jak to sie pisze. Jest równomierne trzyma sie pare dni opaleniazna jak po prau razach w solariach no ale cóz jak sie zmywa zostaja plamy:P
k4s13k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 10:13   #828
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Memento dla fanek opalania

Cytat:
Napisane przez k4s13k Pokaż wiadomość
Przecież u kosmetyczek jest opalanie airbruschem czy jak to sie pisze. Jest równomierne trzyma sie pare dni opaleniazna jak po prau razach w solariach no ale cóz jak sie zmywa zostaja plamy:P
regularne i dokładne peelingi oraz nawilzanie ciała temu zaradzi
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 18:10   #829
zielono w glowie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 20
Dot.: Memento dla fanek opalania

Cytat:
Napisane przez bitter Pokaż wiadomość
rossman sunozone
rewelacja za 4zł bodajże. ale do cery ciemnej, ten jasny podobno mało daje jest nawet przyjemna wersja w areozolu, można plecy wygodnie popsikać

nie wiem jak vichy ale z mojego doświadczenia eris to śmierdziel i pomarańczownik okrutny, gorszego bubla nie miałam.

zupełnie btw, byłam w moim rodzinnym mieście w super stojącym. że doświadczenia za dużego nie mam to oszołomiło mnie to, że nie trzeba leżeć plackiem a można się powyginać, a i opcja zraszania taką mgiełką wodną załapałam się na happy hours, 1,10 za minutę. na pewno się jeszcze kiedyś wybiorę...
Czy nie pomyliło ci się coś z tą ceną? 4 zł? Ale ja bladawiec jestem, więc ten do ciemnej cery na pewno nie będzie mi pasował.

Vichy ma lepszy kolor, ale też wyższą cenę. Lirene nogi posmarowałam i jest ok.
Moje koleżanki twierdzą, że samoopalacze z wyższej półki są o wiele lepsze. Ale, zapach taki specyficzny dla tych produktów nadal mają,choć zdecydowanie lżejszy.
Ale i tam śmierdziele sie zdarzają. Dlatego to super sprawa, że można podzielić się swoimi doświadczeniami i wydać sensownie x-złotych
zielono w glowie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-11, 20:33   #830
SweetCzarnulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 121
Dot.: Memento dla fanek opalania

http://pl.youtube.com/watch?v=lUHeBG...eature=r elated
__________________
Jeśli schudnę 8 kg to przysięgam, że już nigdy więcej nie tknę chipsów, orzeszków, czekolady!!!
SweetCzarnulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 21:34   #831
MyxHappyxEndingx
Raczkowanie
 
Avatar MyxHappyxEndingx
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Pawłowice
Wiadomości: 491
Dot.: Memento dla fanek opalania

Cytat:
Napisane przez SweetCzarnulka Pokaż wiadomość
Jezuu... To jest prawdziwe czy to tylko takie zrobione? Troszke sie wystraszyłam
MyxHappyxEndingx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 10:49   #832
Malwina 22
Raczkowanie
 
Avatar Malwina 22
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 198
Dot.: Memento dla fanek opalania

A co myślicie o balsamie brązującym z GARNIER (skóra muśnienta słońcem) ?
Ten w żółtej butelce dla bladziochow.
Malwina 22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 13:24   #833
MyxHappyxEndingx
Raczkowanie
 
Avatar MyxHappyxEndingx
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Pawłowice
Wiadomości: 491
Dot.: Memento dla fanek opalania

Cytat:
Napisane przez Malwina 22 Pokaż wiadomość
A co myślicie o balsamie brązującym z GARNIER (skóra muśnienta słońcem) ?
Ten w żółtej butelce dla bladziochow.
Ja miałam ten balsam Byłam bardzo zadowolona.. Efekt pojawił się po jakichś 3 dniach, ale było warto czekać i wydać troszkę kaski.. Ja kupiłam od razu tą większą butlę, ponieważ tyle sie nasłuchałam o tym balsamie, że wiedziałam że będzie świetny... Nie wyglądałam jak murzyn (tak jak po moim ostatnim samoopalaczu ) ale moja opalenizna była delikatnie brązowiutka.. Zero smug i plam (jasnych lub ciemnych) Opalenizna była równomierna i widoczna oczywiście.. Efekt było widać, ponieważ koleżanki pytały mnie czy chodzę na solarium ... Naprawdę było warto i chyba znowu go sobie kupię (teraz używam Jahnsons Holiday Skin i też jest świetny) Zachęcam do kupna, opłaca się
MyxHappyxEndingx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 09:02   #834
plotkara0804
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 440
Dot.: Memento dla fanek opalania

Cytat:
Napisane przez Malwina 22 Pokaż wiadomość
A co myślicie o balsamie brązującym z GARNIER (skóra muśnienta słońcem) ?
Ten w żółtej butelce dla bladziochow.
Miałam do ciemnej karnacji
i byłam zadowolona. Tylko po dłuższym czasie zapach bardzo drażni
mimo to polecam
plotkara0804 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 14:25   #835
bitter
Zadomowienie
 
Avatar bitter
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 432
Dot.: Memento dla fanek opalania

Cytat:
Napisane przez zielono w glowie Pokaż wiadomość
Czy nie pomyliło ci się coś z tą ceną? 4 zł? Ale ja bladawiec jestem, więc ten do ciemnej cery na pewno nie będzie mi pasował.

Vichy ma lepszy kolor, ale też wyższą cenę. Lirene nogi posmarowałam i jest ok.
Moje koleżanki twierdzą, że samoopalacze z wyższej półki są o wiele lepsze. Ale, zapach taki specyficzny dla tych produktów nadal mają,choć zdecydowanie lżejszy.
Ale i tam śmierdziele sie zdarzają. Dlatego to super sprawa, że można podzielić się swoimi doświadczeniami i wydać sensownie x-złotych
nie. jak sama nazwa wskazuje, produkt made in rossman, więc nieprzyzwoicie tani. a dobry! kwc: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ungsspray.html wyznaję zasadę że skoro nie widać różnicy to po co przepłacać.

nie to żebym reklamowała, idealny nie jest - zresztą, jak na razie żaden nie był - ale za taki efekt przy takiej cenie... polecam 4zł to nie majątek.

ale na razie daję sobie spokój, byłam 2x na solarium i wystarczy
__________________
NIE KORZYSTAM JUŻ Z TEGO KONTA
bitter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 12:31   #836
Malwina 22
Raczkowanie
 
Avatar Malwina 22
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 198
Dot.: Memento dla fanek opalania

No ja wysmarowałam już prawie całą butelkę (tę miejszą)
Faktycznie,kolor super ale jak napisała plotkara0804 zapach z czasem staje sie drazniący.Intensywny zapach migdałów lub czegoś podobnego.
Ogolnie mi przypasował i kupię następną butlę (tę większą tym razem)

A co do solarium to niebyłam juz ok 3 tygodni.Narazie aplikuje balsam
Wroce jak bende chodzić nad jezioro lub przed wyjazdem nad morze.
Juz sobie to wyobrazam,wchodze do wody opalona a wychodze blada jak trup.
Malwina 22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 01:08   #837
zielono w glowie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 20
Dot.: Memento dla fanek opalania

Cytat:
Napisane przez kuseczka Pokaż wiadomość
Ta kąpiel to świetny pomysł ! Bez smug, idealna, równomierna opalenizna. Ach
A jak w miejscach intymnych po takiej kąpieli dostałabyś uczulenie?
zielono w glowie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 22:08   #838
majkaAD78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: zielona wyspa/ warszawa
Wiadomości: 48
Dot.: Memento dla fanek opalania

witajcie Dziewczyny!
proszę Was o pomoc w sprawie natrysku słonecznego. Czy możecie mi podpowiedzieć jak dlugo utrzymuje sie efekt takiego opalenia? Wymyslilam sobie,ze przed slubem pojde do dobrego gabinetu i dam sie spryskac, zeby ładnie wygladao cialo do śnieznobialej sukni.
Ile czasu przed tym "Wielkim Dniem" powinnam zrobic ten natrysk?
Z góry dziękuję za odpowiedzi!
pozdrawiam serdecznie forumowiczki!
majka
majkaAD78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 18:11   #839
Klaudiacb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 146
Dot.: Memento dla fanek opalania

ja uwazam, ze ladnie sie wyglada z opalona skora. ale oczywiscie bez przesady! nie ze sie wyglada jak jakis murzyn kiedy ma sie jasna czy normalna karnacje. ale tez trzeba pamietac o dosc wysokich kremach na opalanie i opalac sie z rozsadkiem. ja jade w tym roku do egiptu i zamierzam sie opalic ,ale bron boze spalic. mam tez lekki, nie lekki tradzik i mam nadzieje, ze slonce cos na to pomoze
Klaudiacb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 18:16   #840
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Memento dla fanek opalania

Cytat:
Napisane przez Klaudiacb Pokaż wiadomość
ja uwazam, ze ladnie sie wyglada z opalona skora. ale oczywiscie bez przesady! nie ze sie wyglada jak jakis murzyn kiedy ma sie jasna czy normalna karnacje. ale tez trzeba pamietac o dosc wysokich kremach na opalanie i opalac sie z rozsadkiem. ja jade w tym roku do egiptu i zamierzam sie opalic ,ale bron boze spalic. mam tez lekki, nie lekki tradzik i mam nadzieje, ze slonce cos na to pomoze
taaa.... na pewno słońce pomoże na trądzik.... trądzki na pewno nie wyleczy Ci słońce, z tego co wiem, to od tego są dermatolodzy.....
najpierw będzie może lepiej ale potem skóra zacznie wytwarzać tyle łoju, że będziesz wyglądała 100 % gorzej i zacznie się solarka, żeby jakoś wyglądać.... potem przerwa..... pryszzce i znów solarka
wierz mi, jako małolata to przerabiałam.... poczytaj na forum, gdzieś był taki temat trądzik a słonće - czy jakoś tak.....
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-03 12:25:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:09.