Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-15, 20:54   #1621
aniulka855
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 106
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sharlottek Pokaż wiadomość
poczekaj jeszcze trochę
hihihi...no tak ja moge czekac wieeeeki ale po czym poznam ze juz jest good

Edytowane przez aniulka855
Czas edycji: 2008-10-15 o 20:54 Powód: blad
aniulka855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-15, 20:54   #1622
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

warga goi sie minimu 6 tygodni-zdarza się że i do 10-12-toze nic się nie sączy i z zewnatrz ładnie wyglada o niczym nie świadczy,a wymieniając można gwintem podrażnic kanal i zabawa zaczyna się od nowa
więc jesli wymiana to tylko jeslie jest konieczna -na sterylny kolczyk z dobrego materiału-zrobiona w higieniczny sposób(odpowiednia dezynfekcja imiejsca przekłucia i rą-o rękawiczkach chyba nie musze wspominać)-i z odpowiednim środkiem poślizgowym(może byc sterylny żel np.KY czy Technicare,ewentualnie wazelina)
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-15, 20:58   #1623
aniulka855
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 106
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez miss venflon Pokaż wiadomość
warga goi sie minimu 6 tygodni-zdarza się że i do 10-12-toze nic się nie sączy i z zewnatrz ładnie wyglada o niczym nie świadczy,a wymieniając można gwintem podrażnic kanal i zabawa zaczyna się od nowa
więc jesli wymiana to tylko jeslie jest konieczna -na sterylny kolczyk z dobrego materiału-zrobiona w higieniczny sposób(odpowiednia dezynfekcja imiejsca przekłucia i rą-o rękawiczkach chyba nie musze wspominać)-i z odpowiednim środkiem poślizgowym(może byc sterylny żel np.KY czy Technicare,ewentualnie wazelina)
ale Miss...ja juz raz wymienialam kolczyk poniewaz mialam 10mm i mnie juz wk... strasznie wiec wymienilam na 8mm(w salonie-sama sie balam)i nicmi sie nie papralo ani nie puchlo chociaz wymienilam po 2-och tyg od przebicia
aniulka855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-15, 21:02   #1624
aniulka855
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 106
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

prosze Cie odpisz a ja tymczasem pojde sie wykapac
aniulka855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-15, 21:03   #1625
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

bo taka wymianę z konieczności sie robi-za długi kolczyk uraża dziąsła i sprawia ryzyko przygryzienia,nadszarpnię cia
i jak dla mnie ta twoja wymiana odbyła się za wczesnie-absolutne bezpieczne minimum to 3-4 tygodnie-po dwóch to kanał nie jest nawet wykształcony dobrze
mam nadzieję,że chociaz kolec przy wymianie był sterylny
po dwóch tygodniach pozatym czesto jest jeszce delikatna opuchlizna bedacą normalnym objawem przy gojeniu się i moze stąd ten bład w dopasowaniu
moi klienci przychodza na wymiane własnie po minimum trzech tygodniach i nie zdarzyło się jeszce ,żeby kolczyk który docelowo dobiore był za długi
a zbyt wczesna wymiana na krótszy może spowodowac podraznienie,powrót opuchlizny i wchłonięcie kolca przez śluzówkę
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-15, 21:24   #1626
aniulka855
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 106
Cytat:
Napisane przez miss venflon Pokaż wiadomość
bo taka wymianę z konieczności sie robi-za długi kolczyk uraża dziąsła i sprawia ryzyko przygryzienia,nadszarpnię cia
i jak dla mnie ta twoja wymiana odbyła się za wczesnie-absolutne bezpieczne minimum to 3-4 tygodnie-po dwóch to kanał nie jest nawet wykształcony dobrze
mam nadzieję,że chociaz kolec przy wymianie był sterylny
po dwóch tygodniach pozatym czesto jest jeszce delikatna opuchlizna bedacą normalnym objawem przy gojeniu się i moze stąd ten bład w dopasowaniu
moi klienci przychodza na wymiane własnie po minimum trzech tygodniach i nie zdarzyło się jeszce ,żeby kolczyk który docelowo dobiore był za długi
a zbyt wczesna wymiana na krótszy może spowodowac podraznienie,powrót opuchlizny i wchłonięcie kolca przez śluzówkę
Bo to byo tak.... Przebijalam w Anglii w saonie piercingu,tydzien przed powrotem do Polski.No i gosciu do mnie mowi ze mam przyjsc za dwa tygodnie on sprawdzi czy mozna wymienic i w razie czego wymieni.Na to ja mu mowie,ze wyjezdzam za tydzien i nie ma opcji zebym przyszla.Wiec on,ze mam przyjsc za tydzien po nowego kolca a wymienic sobie go juz w Polsce,co tez uczynilam w salonie bo jak wczesniej wspomnialam sama sie balam.No i mowie Ci ze po zmianie nic kompletnie sie nie dzialo(kolczyk wysterylizowany oczywiscie)

A tak nawiasem mowiac to nic nigdy nie wyciekalo mi z tej dziurki..To chyba znaczy ze dobrze sie goilo prawda??

Edytowane przez sharlottek
Czas edycji: 2008-10-16 o 07:07 Powód: Post pod postem!
aniulka855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-15, 23:11   #1627
Dra_go
Raczkowanie
 
Avatar Dra_go
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 179
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Czy to normalne, że nic mi nie spuchło (od początku wypatrywałam jakiejkolwiek opuchlizny, nic, zero, null ><), nic się nie sączy, nie bolało ani przekłucie, ani po, wszystko wygląda jak przedtem? Mam mieszane uczucia, naprawdę wolałabym opuchliznę... myślicie, że mojej wardze coś się odwidzi i nagle spuchnie?
może to głupie (ale wolę zapytać, niż się domyślać, co mi tam, ne?), ale czy bioplast może wrosnąć, tak jak... wspominano bodajże o tytanie, czy stali chirurgicznej..?
__________________
Lunatic Slave of Luna Sea.
Forever & Ever.

Edytowane przez Dra_go
Czas edycji: 2008-10-16 o 08:21
Dra_go jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-16, 14:03   #1628
aniulka855
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 106
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Dra_go Pokaż wiadomość
Czy to normalne, że nic mi nie spuchło (od początku wypatrywałam jakiejkolwiek opuchlizny, nic, zero, null ><), nic się nie sączy, nie bolało ani przekłucie, ani po, wszystko wygląda jak przedtem? Mam mieszane uczucia, naprawdę wolałabym opuchliznę... myślicie, że mojej wardze coś się odwidzi i nagle spuchnie?
może to głupie (ale wolę zapytać, niż się domyślać, co mi tam, ne?), ale czy bioplast może wrosnąć, tak jak... wspominano bodajże o tytanie, czy stali chirurgicznej..?
no wlasnie mi tez malo co spuchlo.Na drugi dzien tylko i nigdy nic mi sie nie saczylo.Minelo juz 1,5 miesiaca i nie boli czasami tylko jak mocno zawadze o bluzke itp.Tylko jak sie goilo to bylo mocno zaczerwienione i skorka troche schodzila naokolo kolca.Kolec moze Ci sie wrosnac jedynie wtedy,gdy jest zbyt krotki a opuchlizna jest wielka.Ale to tez nie tak od razuPoprostu bedziesz widziala jak bedzie Ci pomalu wchlanial stopke i wtedy nalezy go wymienic na dluzszy(wtedy nie ma znaczenia czy jest wygojone czy nie poprostu trzeba)
I oczywiscie moze Ci jeszcze spuchnac.A kiedy robilas???
P.S.Miss Venflon czytalas moje wczesniejsze posty-wyjasnienia??Co o tym myslisz??

Edytowane przez aniulka855
Czas edycji: 2008-10-16 o 14:05 Powód: post pod postem
aniulka855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 20:52   #1629
smycha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

a ja zrobiłam kolczyk tydzień temu oprócz jednorazowej opuchlizny[i to nei zaraz po zabiegu] wszystko jest cacy.... lekko się sączy no ale i to trzeba przeżyć... płuczę usta rumiankiem i ssam kostki lodu rumianku[gdzieś wyczytałam że pomaga] i szczerze mówiąc pomaga... choć chciałam wyciągnąć kolczyk aby go umyć tzn odkazić ale niestety nie wiem czy nie umiem czy nie mogę po prostu odkręcić kuleczki czekam aż minie jeszcze trochę czasu i zmieniam na czarną kuleczkę... mówili mi że jak zrobię jeden kolczyk będę miała ochotę na więcej i szczerze... mieli rację
smycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 20:58   #1630
aniulka855
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 106
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez smycha Pokaż wiadomość
a ja zrobiłam kolczyk tydzień temu oprócz jednorazowej opuchlizny[i to nei zaraz po zabiegu] wszystko jest cacy.... lekko się sączy no ale i to trzeba przeżyć... płuczę usta rumiankiem i ssam kostki lodu rumianku[gdzieś wyczytałam że pomaga] i szczerze mówiąc pomaga... choć chciałam wyciągnąć kolczyk aby go umyć tzn odkazić ale niestety nie wiem czy nie umiem czy nie mogę po prostu odkręcić kuleczki czekam aż minie jeszcze trochę czasu i zmieniam na czarną kuleczkę... mówili mi że jak zrobię jeden kolczyk będę miała ochotę na więcej i szczerze... mieli rację
a po co Ty chcesz go odkazac?????????A gdzie robilas kolca???
aniulka855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 21:07   #1631
smycha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

w salonie piercingu... jakoś nie miałam przekonania do żadnej kosmetyczki itp... wiesz lekko się sączy więc pomyślałam że może jakbym go odkaziła to by szybciej się może zagoiło [takie mam już myślenie ] ale jak warga spuchła to raz a porządnie
smycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-16, 21:10   #1632
aniulka855
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 106
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez smycha Pokaż wiadomość
w salonie piercingu... jakoś nie miałam przekonania do żadnej kosmetyczki itp... wiesz lekko się sączy więc pomyślałam że może jakbym go odkaziła to by szybciej się może zagoiło [takie mam już myślenie ] ale jak warga spuchła to raz a porządnie
no to goodBo takie rzeczy to tylko w salonie piercingu.I tam Ci napewno odkazili.Nie waz sie go wyjmowac!!!!!!!!!!!!!!!ZA WCZESNIE!!!!Kup sobie jakis antybakteryjny plyn do ust i plukaj
A co Ci sie saczy???Jakiego koloru to jest??
aniulka855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 21:13   #1633
smycha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

ja bym to pod taki mleczny podciągnęła na ropę to za jasne jest.... usta płuczę tak jak pisałam rumiankiem zero zaczerwienienia... a poza tym to według mnie cacy wygląda a jeśli po miesiącu wymienię kolczyk to chyba powinno być ok co?
smycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 21:17   #1634
aniulka855
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 106
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez smycha Pokaż wiadomość
ja bym to pod taki mleczny podciągnęła na ropę to za jasne jest.... usta płuczę tak jak pisałam rumiankiem zero zaczerwienienia... a poza tym to według mnie cacy wygląda a jeśli po miesiącu wymienię kolczyk to chyba powinno być ok co?
Po miesiącu już spokojnie możesz wymienić...Ja wymieniłam już po dwóch tygodniach,ale tylko dlatego że mój pierwszy kolczyk był długi(10mm)i bardzo mi już przeszkadzał
Aha co do tej barwy to myślę,że to oznaka gojenia.Ale goi się minimum 3 tygodnie
aniulka855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 21:19   #1635
smycha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

ja tylko raz zahaczyłam o zęba ale to zaraz po zrobieniu jak jadłam... już się trochę bałam że może gościu w salonie mi za mocno kuleczkę wkręcił no ale na wymianę pójdę do neigo... sama jeszcze się boję chyba...
smycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 21:24   #1636
aniulka855
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 106
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez smycha Pokaż wiadomość
ja tylko raz zahaczyłam o zęba ale to zaraz po zrobieniu jak jadłam... już się trochę bałam że może gościu w salonie mi za mocno kuleczkę wkręcił no ale na wymianę pójdę do neigo... sama jeszcze się boję chyba...
Ja na wymianę poszłam do kosmetyczki ale kolca mialam z salonu wysterylizowanego!!!!Tera z mam 8mm ale potrzebuje 6mm.Mam go juz ale jeszcze nie wysterylizowany.I jest z bioflexuA miał być bioplast)Ale myślę,że jak sie wygoi to mogę już tam wszystko wsadzaćA Ty z jakiego materiału masz kolczyk??
aniulka855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 21:32   #1637
smycha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

niestety nie miał na stanie bioplastu a mi na czasie zależało więc stal chirurgiczna.... ale jest ok.. wiem słyszałam że bioplast niby najlepszy ale jakoś jeszcze nei narzekam[odpukać ]
smycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 21:37   #1638
aniulka855
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 106
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez smycha Pokaż wiadomość
niestety nie miał na stanie bioplastu a mi na czasie zależało więc stal chirurgiczna.... ale jest ok.. wiem słyszałam że bioplast niby najlepszy ale jakoś jeszcze nei narzekam[odpukać ]
Najlepszy jest tytan bądź właśnie bioplast(Na pierwsze przebicie)A po wygojeniu już wszystko można(no chyba że ktoś uczulony)A Ty widocznie nie masz uczulenia na nikiel,który znajduje się w stali chirurgicznej więc nic Ci sie nie dzieje
aniulka855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-18, 14:11   #1639
leniwa93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

3 miesiace temu przebilam warge. zagoila sie. wczoraj wyciagnelam kolczyk na jeden dzien i dzis nie umie go wlozyc. dziurka zarosla czy co? musze isc przebic od nowa?
leniwa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-18, 14:20   #1640
Kinior20
Zadomowienie
 
Avatar Kinior20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 533
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Po 3 miesiacach wyciągnęłaś kolczyk i to na 1 dzień ja bym sie bała.... mam kolczyk w wardze juz 3 lata i ostatnio jak byłam na rentgenie musiałam wyjac doslownie na góra 20 min i juz wtedy mialam problem z wlozeniem
Kinior20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-18, 14:52   #1641
Dra_go
Raczkowanie
 
Avatar Dra_go
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 179
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

robiłam nieco ponad tydzień temu, ale wczoraj byłam na kocnercie i nic mi nawet nie spuchło, czego się bałam, bo była dzicz, noale wszystko ok ^^
__________________
Lunatic Slave of Luna Sea.
Forever & Ever.
Dra_go jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-18, 15:36   #1642
snide
Zadomowienie
 
Avatar snide
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 086
GG do snide
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez leniwa93 Pokaż wiadomość
3 miesiace temu przebilam warge. zagoila sie. wczoraj wyciagnelam kolczyk na jeden dzien i dzis nie umie go wlozyc. dziurka zarosla czy co? musze isc przebic od nowa?
musisz iść kłuć raz jeszcze
__________________
snidehead.blogspot.com sneakers
facebook.com/snidehead
snide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-18, 19:23   #1643
aniulka855
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 106
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Tak,Snide ma rację.Kolczyka w tym miejscu nie wolno wyciągać na dłużej ponieważ bardzo szybko się zarasta.
A ja ciągle nie moge się przemóc,żeby samemu zmienić kolca...
aniulka855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-18, 20:03   #1644
leniwa93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

szkoda ze wczesniej tego nie wiedzialam :/ a tak sie cieszylam z tego czarnego. no to pochodzilam sobie w nim pol dnia i koniec. rano musialam sciagnac bo sie mama czepiala ze sie w szkole beda pluc... wczesniej mialam srebrny i mnie dyra wezwala ^^ ale i tak bede przy swoim i jak tylko zrobie zdziurke zakladam czarny i do szkoly ! a nie wiecie moze ile kosztuje samo przebicie? bo placilam w katowicach w rectumie za przebicie i kolczyk 90zl
leniwa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-18, 22:05   #1645
aniulka855
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 106
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez leniwa93 Pokaż wiadomość
szkoda ze wczesniej tego nie wiedzialam :/ a tak sie cieszylam z tego czarnego. no to pochodzilam sobie w nim pol dnia i koniec. rano musialam sciagnac bo sie mama czepiala ze sie w szkole beda pluc... wczesniej mialam srebrny i mnie dyra wezwala ^^ ale i tak bede przy swoim i jak tylko zrobie zdziurke zakladam czarny i do szkoly ! a nie wiecie moze ile kosztuje samo przebicie? bo placilam w katowicach w rectumie za przebicie i kolczyk 90zl
ojjjj ja Ci nie pomoge bo nie przebijałam w Polsce i nie orientuje się w cenach...
P.S.KTO ZNA JAKĄŚ FAJNĄ STRONKĘ ZE ZDJĘCIAMI PIERCINGÓW???
aniulka855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-19, 10:22   #1646
sharlottek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta
Wiadomości: 3 760
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

na wild cat jest trochę
sharlottek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-19, 11:26   #1647
Crocifissa
Raczkowanie
 
Avatar Crocifissa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Aleksandria
Wiadomości: 182
Nie można robić kolczyków ponownie na bazie blizn. Innymi słowy, robiąc kolczyk w dziurce zarośniętej wzrasta ryzyko jego migracji i powikłań. Nie powinno się kłuć w starych kanałach.

aniulka855: http://www.bmezine.com/
W spisie masz "Body Piercing Photos / Stories" Kopalnia zdjęć, jak dla mnie. Zwłaszcza, że można tam znaleźć przekłucia całkiem niestandardowe.
Pozdrawiam!

Edytowane przez sharlottek
Czas edycji: 2008-10-19 o 11:30 Powód: post pod postem
Crocifissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-19, 14:08   #1648
aniulka855
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 106
Cytat:
Napisane przez Crocifissa Pokaż wiadomość
Nie można robić kolczyków ponownie na bazie blizn. Innymi słowy, robiąc kolczyk w dziurce zarośniętej wzrasta ryzyko jego migracji i powikłań. Nie powinno się kłuć w starych kanałach.

aniulka855: http://www.bmezine.com/
W spisie masz "Body Piercing Photos / Stories" Kopalnia zdjęć, jak dla mnie. Zwłaszcza, że można tam znaleźć przekłucia całkiem niestandardowe.
Pozdrawiam!
Tak,ja byłam na tej stronce ale żeby mieć pełny dostęp do tej strony trzeba wykupić abonament,który jest liczony w dolarach
Może jakaś inna stronka bez potrzeby wykupowania czegokolwiek żeby obejrzeć galerie...


P.S.Przed chwilą weszłam na tą stronkę i tylko żeby obejrzeć piercing intymny trzeba mieć ten abonament....A szkoda bo bym sobie obejrzała z ciekawości
Boooooże jak ja patrze na niektóre te kolce to aż mnie skręca....Brrrr...

Ha a jednak trzeba wykupić!!!!!!!!!!!Tylko 70 zdjęć za free....LIPA!!!!!!!!!!!!
Ja chcę jakąś inną stronkę!!!!!!!!!!!!

Edytowane przez sharlottek
Czas edycji: 2008-10-19 o 17:28 Powód: post pod postem
aniulka855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-19, 14:31   #1649
snide
Zadomowienie
 
Avatar snide
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 086
GG do snide
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

hmm w takim razie wejdź na galerie jakiegoś prywatnego piercera lub studia? ;>
__________________
snidehead.blogspot.com sneakers
facebook.com/snidehead
snide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-19, 14:48   #1650
NoPasaran
Zadomowienie
 
Avatar NoPasaran
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 292
GG do NoPasaran
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

na gronie prywatni piercerzy aja galerie zdjeci są przerozne kolczyki
__________________
Miss U Less See U More Love To Know U Better
NoPasaran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-23 08:34:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:04.