Jak podkreślić jasną cerę? IV - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-27, 07:02   #1741
Deszczowa Pogoda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 15
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość

Ja nie mogę się zdecydować czy brać Colorstay Ivory czy Buff... Który jest bardziej neutralny? Nie mogę mieć wpadającego w róż, ani w żółty... A patrząc na zdjęcia tej aukcji jakoś nie widzę wielkiej różnicy w odcieniach http://www.allegro.pl/item824864075_...a_polecam.html

Pomóżcie
Oglądałam na żywo Colorstay with Softflex, dla mnie Buff był za różowy, a Ivory za pomarańczowy i chociaż oświetlenie było dość kiepske wolałam zrezygnować. Mam skórę "przezroczystą" i potrzebuję beżowego beżu, może wpadać w żółty, ale broń boże różowy lub pomarańcz, bo wyglądam jak świnka/mandarynka.
Revlon Colorstay with Softflex

Edytowane przez Deszczowa Pogoda
Czas edycji: 2009-11-27 o 07:08
Deszczowa Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 10:32   #1742
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Z tego co widzę to jest lekka różnica między tymi dwoma, więc miejmy nadzieję, że jednak dobrze wybrałaś... skoro o ton jaśniejszy... 020 jest naprawdę jasny jak na moje oko...

Ja nie mogę się zdecydować czy brać Colorstay Ivory czy Buff... Który jest bardziej neutralny? Nie mogę mieć wpadającego w róż, ani w żółty... A patrząc na zdjęcia tej aukcji jakoś nie widzę wielkiej różnicy w odcieniach http://www.allegro.pl/item824864075_...a_polecam.html

Pomóżcie
Jak dla mnie to ivory jest ciut różowy, ale naprawdę odrobinkę, ze skrobią to taki porcelanowy efekt może wyjść, za to buff jest żółty zdecydowanie i na moje oko znacznie ciemniejszy od ivory. Dołączam foto, kolory w rzeczywistości są jaśniejsze, ale odcień i to, że ivory od buffy jest jaśniejszy to zdjęcie oddaje.
narjia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 14:00   #1743
Valie
Raczkowanie
 
Avatar Valie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 468
GG do Valie
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Buff używałam, gdy opaliłam się ciut na wakacjach w Egipcie. Teraz przerzuciłam się na Ivory, który z pudrem bambusowym daje ładny porcelanowy efekt na mojej skórze. Na zdjęciu widać różnicę
Valie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 14:03   #1744
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Dziewczyny wielkie dzięki! Tego mi było trzeba!

Więc mój wybór padł na Ivory, a jednak!
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 14:14   #1745
pazoorecek
Raczkowanie
 
Avatar pazoorecek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 33
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

kurczę ciemny ten Ivory... jak go testowałam w drogerii, gdzie oczywiście były pomarańczowe światła, to był mniej więcej dobry a na tych zdjęciach wygląda na ciemny... i do tego jakiś pomarańczowy: ( hm, ale może to tylko wina zdjęć.
Valie dopiero teraz zobaczyłam jaki fajny, ruchomy avatar ; D
pazoorecek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 14:32   #1746
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Hmm co do tego Pharmacerisa... widziałam Ivory ohh piękny i naprawdę jasny... ale jak z kryciem i matem? Opinie dziewczyn na KWC nie są zbyt pochlebne... buzia się świeci, znika z twarzy itp...
Chciałam dostać próbkę w aptece żeby w domu przetestować, ale oczywiście zakończyło się fiaskiem
To fakt, że buzia się trochę świeci (u mnie po pewnym czasie z każdym podkładem tak się dzieje) i deklarowanych przez producenta 10h raczej nie przetrwa ale mimo to dla mnie jakość jest naprawdę w porządku, nieźle kryje (zwłaszcza przebarwienia) i super wygładza skórę no i ten kolor, bardzo przyjemny
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 14:34   #1747
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Valie na Twoich zdjęciach Ivory wygląda naprawdę ciemno, wpada w żółć, a powinien w róż
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-27, 15:49   #1748
Valie
Raczkowanie
 
Avatar Valie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 468
GG do Valie
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

O kurcze strasznie przepraszam! Moje gapiostwo znów dało o sobie znać. Pomyliłam podpisy. Powinno być
Valie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 20:01   #1749
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
GG do Basiulek
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Super dziewczyny, że wkleiłyście zdjęcia Też się czaiłam na tego Revlona, ale obawiam się, że będzie dla mnie zbyt mało kryjący Kurcze, te rumieńce to prawdziwy koszmar... dzisiaj miałam na sobie Giordani Gold Porcelain i odrobinkę Dermacolu 208 , było całkiem ok- przykryło zaczerwienienia, nie zważyło się i nie spłynęło Ale na dłuższą metę odpada, bo jeszcze sobie zepsuję cerę przez taką mieszankę ;/
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 20:12   #1750
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Basiulek Pokaż wiadomość
Super dziewczyny, że wkleiłyście zdjęcia Też się czaiłam na tego Revlona, ale obawiam się, że będzie dla mnie zbyt mało kryjący Kurcze, te rumieńce to prawdziwy koszmar... dzisiaj miałam na sobie Giordani Gold Porcelain i odrobinkę Dermacolu 208 , było całkiem ok- przykryło zaczerwienienia, nie zważyło się i nie spłynęło Ale na dłuższą metę odpada, bo jeszcze sobie zepsuję cerę przez taką mieszankę ;/
Revlon ColorStay z Softflexem jest baaardzo kryjący, spokojnie da radę z rumieńcami i innymi niespodzienkami
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 20:22   #1751
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
GG do Basiulek
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

W takim razie chyba znowu wydam ostatnie pieniądze na podkład Dziękuję za pomoc ; )
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-27, 20:30   #1752
Almandyn
Raczkowanie
 
Avatar Almandyn
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: 53° 02' N 18° 37' E
Wiadomości: 126
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Hej. Czy u was w Naturach są te kulki? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-5...-w-kulkach.htm Bo w Toruniu zrobili w Naturze szafę Pierre Rene, ale tych kulek nie ma. =c Są za to jakieś inne. Pytam się, bo nie wiem, czy warto jechać do drugiej Natury, do której mam daleko...
Almandyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 20:49   #1753
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Almandyn Pokaż wiadomość
Hej. Czy u was w Naturach są te kulki? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-5...-w-kulkach.htm Bo w Toruniu zrobili w Naturze szafę Pierre Rene, ale tych kulek nie ma. =c Są za to jakieś inne. Pytam się, bo nie wiem, czy warto jechać do drugiej Natury, do której mam daleko...
W mojej Naturze jest nowa szafa PR i są te kulki (moje ukochane ), ale niestety są w nowym opakowaniu i wydaje mi się, że jest ich mniej i mają troszkę inne, mdłe kolory
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 21:57   #1754
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Almandyn Pokaż wiadomość
Hej. Czy u was w Naturach są te kulki? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-5...-w-kulkach.htm Bo w Toruniu zrobili w Naturze szafę Pierre Rene, ale tych kulek nie ma. =c Są za to jakieś inne. Pytam się, bo nie wiem, czy warto jechać do drugiej Natury, do której mam daleko...
W Gdańsku są i w nowym i w starym opakowaniu. Mam nadzieję,że ta stara wersja to nie resztki, bo jasny kolorek był dla mnie super.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 23:32   #1755
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

o zainteresowałyscie mnie, poprzeglądałam na allegro. Ale powiedzcie mi bo ja jakaś ślepa jestem Ivory, jest jaśniejszy nić BUFF?
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 13:00   #1756
Valie
Raczkowanie
 
Avatar Valie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 468
GG do Valie
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Almandyn Pokaż wiadomość
Hej. Czy u was w Naturach są te kulki? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-5...-w-kulkach.htm Bo w Toruniu zrobili w Naturze szafę Pierre Rene, ale tych kulek nie ma. =c Są za to jakieś inne. Pytam się, bo nie wiem, czy warto jechać do drugiej Natury, do której mam daleko...
Dwa tygodnie temu w Naturze, u mnie w mieście, kupowałam kuleczki. Były tylko te w nowym opakowaniu z pędzelkiem. Wydaje mi się, że jest ich troche mniej niż w starym, ale cena też była niższa, 33 zł.

Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
o zainteresowałyscie mnie, poprzeglądałam na allegro. Ale powiedzcie mi bo ja jakaś ślepa jestem Ivory, jest jaśniejszy nić BUFF?
Według mnie Ivory jest sporo jaśniejszy od Buff, ale musisz się liczyć z tym, że wpada w róż i może Ci nie pasować.

Edytowane przez Valie
Czas edycji: 2009-11-28 o 13:02
Valie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 13:01   #1757
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Rozwielitko, czy mogłabyś wstawić porównanie kulek Guerlain i Pierre Rene?
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 14:48   #1758
Almandyn
Raczkowanie
 
Avatar Almandyn
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: 53° 02' N 18° 37' E
Wiadomości: 126
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Valie Pokaż wiadomość
Dwa tygodnie temu w Naturze, u mnie w mieście, kupowałam kuleczki. Były tylko te w nowym opakowaniu z pędzelkiem. Wydaje mi się, że jest ich troche mniej niż w starym, ale cena też była niższa, 33 zł.
No właśnie, u mnie były tylko te: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...-w-kulkach.htm . Chyba miały inny skład niż te w białym opakowaniu. Bardzo się różnią?
Almandyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 15:43   #1759
Valie
Raczkowanie
 
Avatar Valie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 468
GG do Valie
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Almandyn, co do składu się nie orientuje czy są jakieś różnice, ale moim zdaniem starsza wersja była lepsza. Dodaje zdjęcie moich kuleczek, żebyś sobie mogła jej dokładnie obejrzeć (jest kilka rozwalonych, bo opakowanie zaliczyło już upadki)
__________________
Valie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-28, 20:15   #1760
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

właśnie boję się , że Ivory nie będzie pasować. Jestem bladolicą żółcią, taką ciepłą. Do tej pory najlepszy dla mnie był najjaśniejszy z pan sticka z Max Factora, ale ostatnio na zdjęciach zauważyłam, że nawet on odznacza mi się od cery - jest za ciemny
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 21:07   #1761
Almandyn
Raczkowanie
 
Avatar Almandyn
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: 53° 02' N 18° 37' E
Wiadomości: 126
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Valie Pokaż wiadomość
Almandyn, co do składu się nie orientuje czy są jakieś różnice, ale moim zdaniem starsza wersja była lepsza. Dodaje zdjęcie moich kuleczek, żebyś sobie mogła jej dokładnie obejrzeć (jest kilka rozwalonych, bo opakowanie zaliczyło już upadki)
Dzięki W takim razie zapoluje na starszą wersję.
Almandyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 13:46   #1762
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Powiedzcie mi dziewczyny jakie zadanie mają takie kuleczki?
Bo ja jakoś nigdy żadnych rozświetlaczy, różów itp nie używałam i nie bardzo się orientuję...

Dzisiaj przez głupotę, miałam okazję zobaczyć jak wygląda na mojej skórze Colorstay Ivory... no i niestety dla mnie jest zbyt różowy... wyglądam jak świnka

Teraz zastanawiam się nad L'oreal Infallible. Z tym, że nie wiem czy brać 15 Porcelain czy 602 Soft Ivory.
Miała któraś z Was te odcienie?

Edytowane przez * Raboussamai *
Czas edycji: 2010-01-05 o 23:05
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 14:51   #1763
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Rozwielitko, czy mogłabyś wstawić porównanie kulek Guerlain i Pierre Rene?
niestety PR mnie zapchaly i w tempie natychmiastowym sie ich pozbylam.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 15:23   #1764
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Deszczowa Pogoda Pokaż wiadomość
Oglądałam na żywo Colorstay with Softflex, dla mnie Buff był za różowy, a Ivory za pomarańczowy i chociaż oświetlenie było dość kiepske wolałam zrezygnować. Mam skórę "przezroczystą" i potrzebuję beżowego beżu, może wpadać w żółty, ale broń boże różowy lub pomarańcz, bo wyglądam jak świnka/mandarynka.
Revlon Colorstay with Softflex
Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Valie na Twoich zdjęciach Ivory wygląda naprawdę ciemno, wpada w żółć, a powinien w róż
Zdjecia czasami kłamia, ale na pewno ivory wpada w roż a buff w zołć!

Cytat:
Napisane przez Basiulek Pokaż wiadomość
Super dziewczyny, że wkleiłyście zdjęcia Też się czaiłam na tego Revlona, ale obawiam się, że będzie dla mnie zbyt mało kryjący Kurcze, te rumieńce to prawdziwy koszmar... dzisiaj miałam na sobie Giordani Gold Porcelain i odrobinkę Dermacolu 208 , było całkiem ok- przykryło zaczerwienienia, nie zważyło się i nie spłynęło Ale na dłuższą metę odpada, bo jeszcze sobie zepsuję cerę przez taką mieszankę ;/
Jest to bardzo bardzo mocno kryjacy podklad.
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 17:20   #1765
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi dziewczyny jakie zadanie mają takie kuleczki?
Bo ja jakoś nigdy żadnych rozświetlaczy, różów itp nie używałam i nie bardzo się orientuję...

Dzisiaj przez głupotę, miałam okazję zobaczyć jak wygląda na mojej skórze Colorstay Ivory... no i niestety dla mnie jest zbyt różowy... wyglądam jak świnka

Teraz zastanawiam się nad L'oreal Infallible. Z tym, że nie wiem czy brać 15 Porcelain czy 602 Soft Ivory.
Miała któraś z Was te odcienie?

Może ja dodam swoje zdjęcie, żebyście mniej więcej wiedziały jaki stopień pale jestem
Zdjęcie oczywiście no make-up, testowałam jedynie nowe sztuczne rzęsy A te rumieńce to nie wiem od czego, ale nie zawsze je mam... Doradźcie...
Takie kulki maja teoretycznie za zadanie zostawienie na buzi efektu tafli lustra.
Gdyby np. ktoś opalony ich użył nie wiem jaki byłby efekt, ale tutaj podkreślą jasny kolor(piekną masz karnację, a jaki kolor ust)
i rozświetlą buzię. To będzie raczej subtelny efekt.
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 18:03   #1766
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez kkknnn Pokaż wiadomość
Takie kulki maja teoretycznie za zadanie zostawienie na buzi efektu tafli lustra.
Gdyby np. ktoś opalony ich użył nie wiem jaki byłby efekt, ale tutaj podkreślą jasny kolor(piekną masz karnację, a jaki kolor ust)
i rozświetlą buzię. To będzie raczej subtelny efekt.
Dziękuję Kolor ust mam zwykle ciemno-malinowy, ale tutaj coś zjaśniały...

Hmm... ciekawie brzmi to co piszesz... Zawsze jednak byłam zwolenniczką matu i obawiam się, że u mnie wyszłoby coś w rodzaju żarówki kurcze... zawsze bałam się rozświetlaczy bo kojarzyły mi się ze złotymi drobinkami... ueee... Ale te kuleczki... no, no... skuszę się, ale najpierw na próbkę

Póki co jutro wyruszam na poszukiwania podkładu i napewno będę przeklinać polskie, okrojone do granic możliwości palety kolorów arghhh!
W akcie desperacji jestem chyba gotowa polecieć do UK po coś jasnego...
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 20:33   #1767
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
GG do Basiulek
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Jak polecisz, to możesz i mi coś przywieźć Dzisiaj się wysmarowałam Dermacolem, bo już nic innego na mnie dobrze nie wygląda ;/
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 20:38   #1768
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Basiulek Pokaż wiadomość
Jak polecisz, to możesz i mi coś przywieźć Dzisiaj się wysmarowałam Dermacolem, bo już nic innego na mnie dobrze nie wygląda ;/
OK Polska wyprawa po podkłady...

Nie wiem jakie Wy macie te Dermacole, ale ja mam jeszcze chybą tę starą wersję w blaszanej, białej tubce... i nie mogłabym tego używać jako podkładu na codzień. Zraziłam się po pierwszej aplikacji jakieś 2 lata temu i teraz omijam szerokim łukiem
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 20:45   #1769
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Raboussamai, na Twoim miejscu bym żadnego podkładu nie używała z taką piękną cerą!

I przepraszam za offa, ale zżera mnie ciekawość Raboussamai, czy Ty masz coś wspólnego ze Wschodem (wnioskując po podpisach)? Pytam, bo sama jestem z wykształcenia iranistką
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 21:04   #1770
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Raboussamai, na Twoim miejscu bym żadnego podkładu nie używała z taką piękną cerą!

I przepraszam za offa, ale zżera mnie ciekawość Raboussamai, czy Ty masz coś wspólnego ze Wschodem (wnioskując po podpisach)? Pytam, bo sama jestem z wykształcenia iranistką
Oj zdjęcia kłamią A poza tym ciągle dążę do doskonałości więc podkład musi być

Czy mam coś wspólnego ze Wschodem? Hmm zależy jakby na to spojrzeć, ale korzeni ani wyglądu persjanki - nie - co widać - a szkoda
Ohh i zazdroszczę skończonego kierunku

Edytowane przez * Raboussamai *
Czas edycji: 2009-11-29 o 21:27
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:42.