Kosmetyki M.A.C. cz. 4 - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-24, 06:49   #331
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Super do modelowania jest Taupe, szarawy beż minimalnie ciemniejszy od Strady i bez lekkiego rózowego tomu który jest w Stradzie



[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;22842756]Cubic?[/QUOTE]

zaraz popatrzę

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
a ja sobie ogladam te roze brązowawe - i spodobal mi sie Personal Style ale co z tego jak go nigdzie nie ma to znaczy jest.. na ebayu
dzięki
tu jest porównanie Taupe z Personal Style
http://cafemakeup.com/tag/mac-person...lush/?75a8af08
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------


Edytowane przez p4w
Czas edycji: 2010-10-24 o 06:51
p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 06:59   #332
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

hm, a Harmony?
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 07:22   #333
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
hm, a Harmony?
trochę za ciemny dla mnie, ale dzięki

---------- Dopisano o 08:22 ---------- Poprzedni post napisano o 08:05 ----------

a czy jakaś dobra dusza będzie w niedługim czasie w Mac'u i mogłaby zrobić zakupy dla mnie
tylko o jeden róż mi chodzi - na ebay'u ceny są powyżej 35 dolarów czyli mniej więcej tak samo jak u nas, ale dochodzi przesyłka i ryzyko cła i jak ktoś chciałby pomóc to byłabym wdzięczna

ja się dodatkowo nie znam i nie wiem czy nie nacięłabym się podróbę
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------


Edytowane przez p4w
Czas edycji: 2010-10-24 o 07:25
p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 17:10   #334
brusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 48
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Szukam dziewuszki, która ma skórę NC20 i posiada róż Peaches Czy wpada w pomarańcz? Nie wiem czy brać go czy Style
Ja co prawda nie jestem czysta NC20, bardziej na pograniczu NC25 w kierunku NC20 i posiadam Peaches i.. jestem obecnie w nim zakochana Rewelaaaaaacja! Dodaję takiej 'świeżości'!

Style też posiadam, kochałam go całym serduszkiem kiedyś (tymczasem po prostu go kocham), a teraz moją miłością jest Peaches
brusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 17:16   #335
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

ach kusicie
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 18:39   #336
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez brusia Pokaż wiadomość
Ja co prawda nie jestem czysta NC20, bardziej na pograniczu NC25 w kierunku NC20 i posiadam Peaches i.. jestem obecnie w nim zakochana Rewelaaaaaacja! Dodaję takiej 'świeżości'!

Style też posiadam, kochałam go całym serduszkiem kiedyś (tymczasem po prostu go kocham), a teraz moją miłością jest Peaches
Kurcze dopiero mi teraz piszesz? Trudno Zamówiłam już style i peachtwist
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 18:46   #337
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Kurcze dopiero mi teraz piszesz? Trudno Zamówiłam już style i peachtwist
a mogę wiedzieć gdzie zamówiłaś ?
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-24, 19:10   #338
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez BlackCat1990 Pokaż wiadomość
kochani czy znacie jakiś ładny odcień (odcienie) rózu w kolorze BRUDNEGO/zgaszonego rózu?

(jestem NC20, ciemna oprawa oczu, ciemna blondynka)


Może Tenderling ?
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 21:02   #339
anja00
Raczkowanie
 
Avatar anja00
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 329
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Ja tak z innej beczki...kupujecie wkłady róży czy normalne opakowania?
anja00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 21:04   #340
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Kurcze dopiero mi teraz piszesz? Trudno Zamówiłam już style i peachtwist

dobrze zrobiłaś!
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 21:09   #341
kasiek1122
Zakorzenienie
 
Avatar kasiek1122
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 082
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez anja00 Pokaż wiadomość
Ja tak z innej beczki...kupujecie wkłady róży czy normalne opakowania?
wkłady
__________________
Wymianka
kasiek1122 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-24, 21:17   #342
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez anja00 Pokaż wiadomość
Ja tak z innej beczki...kupujecie wkłady róży czy normalne opakowania?
Normalne

A ja dzisaj nosilam Toxic Tale i powiem wam że żaden kolor nie poprawia lepiej humoru w taka pogodę
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 21:28   #343
anja00
Raczkowanie
 
Avatar anja00
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 329
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiek1122 Pokaż wiadomość
wkłady

Pytam dlatego, że ja mam tylko jeden róż z Mac ( z serii limitowanej) i myślałam, że mi zupełnie wystarczy Czytając kolejne strony Waszego forum, doszłam jednak do wniosku, że przy kolejnej wizycie w Mac rzucę też okiem na inne róże ....co za tym idzie...może kupię sobie jeszcze jeden...tylko właśnie nie wiem czy od razu inwestować w paletkę czy darować sobie i kupić "normalny"? No i czy paletki do róży też są wymieniane i niedostępne? I ile kosztują?...oj pytań wiele...
anja00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 21:28   #344
szikago
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: HH
Wiadomości: 31
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

hej dziewczyny
mam problem,chcialabym kupic sobie puder z maca ale jest tyle do wyboru,ze nie wiem na jaki sie zdecydowac!
chodzi mi o wykonczenie makijazu,poprostu taki zwykly prasowany puder bez zadnych swiecacych drobinek.
Mam mieszana cere i troszke wypryskow:9
Prosze doradzcie mi.....
szikago jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 21:34   #345
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez szikago Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
mam problem,chcialabym kupic sobie puder z maca ale jest tyle do wyboru,ze nie wiem na jaki sie zdecydowac!
chodzi mi o wykonczenie makijazu,poprostu taki zwykly prasowany puder bez zadnych swiecacych drobinek.
Mam mieszana cere i troszke wypryskow:9
Prosze doradzcie mi.....
Blot.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 23:01   #346
kaaalinkaaa
Rozeznanie
 
Avatar kaaalinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 859
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Ej dziewczyny, a który korektor polecacie pod oczy?
Bo byłam ostatnio w MACu i pani poleciła mi Select Cover Up, ale z tego co pamiętam, pisałyście, że on słabo kryje.
Pani natomiast zachwalała, że świetnie kryje i w ogóle będzie najlepszy.
Ponadto powiedziała, że te w słoiczkach absolutnie się nie nadają pod oczy.
Możecie coś poradzić, bo w sumie to mam mętlik w głowie.


Aaa i dostałam jeszcze próbkę tego SCU w kolorze NW20, ale po nałożeniu jest zbyt ciemny i zbyt pomarańczowy. Jak myślicie, który w takim wypadku będzie lepszy?
__________________
Fajnie jest być kochaną...
kaaalinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 07:05   #347
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

mam prośbę: chciałabym kupić cienie Maca w kolorach takich jak w Guerlain Eyeshadow Palette in Mysterious Butterfly
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 10:27   #348
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
A ja dzisaj nosilam Toxic Tale i powiem wam że żaden kolor nie poprawia lepiej humoru w taka pogodę
chcę już swooooją

Cytat:
Napisane przez anja00 Pokaż wiadomość
Pytam dlatego, że ja mam tylko jeden róż z Mac ( z serii limitowanej) i myślałam, że mi zupełnie wystarczy Czytając kolejne strony Waszego forum, doszłam jednak do wniosku, że przy kolejnej wizycie w Mac rzucę też okiem na inne róże ....co za tym idzie...może kupię sobie jeszcze jeden...tylko właśnie nie wiem czy od razu inwestować w paletkę czy darować sobie i kupić "normalny"? No i czy paletki do róży też są wymieniane i niedostępne? I ile kosztują?...oj pytań wiele...
wiesz, póki staniesz na dwóch to raczej normalne bym polecała... ale jak za jakiś czas stwierdzisz, że jeszcze jeden jest ładny, i jeszcze jakiś... to wtedy już raczej paletkę. Depotujesz róże jak cienie i masz je wszystkie w jednym miejscu... ja kiedyś miałam jeden Pinch O'Peach i nie sądziłam w ogóle że jakiś jeszcze mi się spodoba... (o ja naiwna) a teraz już druga paletka mi leci... z tego co wiem to chyba nie są wymieniane, nie wiem jak z dostępnością bo nie mam MACa pod ręką.

pingwin2 a masz jakieś swatchyki? tu może trochę "narozrabiać" ten srebrny wzorek...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 11:58   #349
szikago
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: HH
Wiadomości: 31
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;22859346]Blot.[/QUOTE]
dzieki-popatrze w ofercie
kurcze tylko jaki kolor?
szikago jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-25, 12:17   #350
_tea_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 5
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Hej dziewczyny, pomożecie mi zweryfikować czy to podróbka?? Byłam z tym na weryfikacji aukcji allegro, ale powiedziano mi iż na MAC to tu się najlepiej znacie Głupio mi strasznie, bo prawdopodobnie dałam się nabrać no ale niestety, taka nasza naiwna natura ludzka....

Kupiłam pigmenty na tej aukcji: http://allegro.pl/mac-pigmenty-cieni...273278601.html
Skusiłam się, ponieważ jest jest tam inf., że niska cena wynika z błędów oznakowania, a ja głupia dałam się chyba nabrać:/ pytam Was, bo raczej jestem pewna że to podróbka, ale z 2-ej str. aż tak dobrze się nie znam na tych pigmentach, dlatego wolę mieć pewność aby jeszcze raz zwrócić się z prośbą o zwrot pieniędzy bądź zgłoszeniem do allegro.

O większości przesłanek świadczących o oryginalności (które wymieniłam w mailu do sprzedającego) niestety dowiedziałam się juz po zakupie, jak trwałość i kolor mi się nie zgadzał (kiedyś miałam odsypkę koloru GRAPE, kupioną jakiś rok temu i myślę, że w 100% oryginał, ponieważ dobrze się trzyma, no i sprzedający był na liście sprzedających oryginały.

Generalnie tekturowe opakowanie wygląda na ok(poza nazwą koloru i nalepką) a plastikowe nie ma żadnych wieczek, tylko taki stożek, nie ma na spodzie tej srebrnej nalepki itp.

Tutaj dołączam moją wiadomość do sprzedającego oraz jego odpowiedź, czy on może mieć rację? bo już zgłupieć można...


"Witam

Przesyłkę otrzymałam, jednak z przykrością stwierdzam, że nie jest to oryginał a podróbka.

Po pierwsze:

Nie jest to kolor GRAPE. Na początku myślałam, że przez pomyłkę otrzymałam jakiś inny odcień fioletu, gdyby to był oryginał nie przeszkadzałoby mi to, jednak jak pomalowałam tym oczy, kolor bardzo szybko znikał, okazał się całkowicie nie trwały, zaczęło się wszystko rolować, co wzbudziło moje podejrzenia oraz skłoniło do dalszej weryfikacji oryginalności tego produktu.

Po drugie:

Plastikowy pojemniczek z pigmentami, który otrzymałam jest inny niż przedstawiony na zdj. Zdj przedstawia oryginalny pojemniczek, zaś ten, który otrzymałam nie ma praktycznie w ogóle tej charakterystycznej dłuższej "szyjki" a wieczko które powinno być płaskie jest w kształcie stożka.

Po trzecie:

W aukcji jest napisane, że "Niska cena produktów wynika z błędnego oznakowania kolorów na opakowaniu.
Co w żaden sposób nie wpływa na jakość produktu"


Niestety, kolor "Contrast", który widnieje na moim opakowaniu w ogóle nie istnieje...Istnieje, jako nazwa cienia do powiek, ale nie jako pigmentu....więc nie może to być oryginalny produkt z błędną nazwą koloru, który nie istnieje wśród pigmentów...

Po czwarte:

Nalepka z nazwą koloru na spodzie plastikowego opakowania powinna być srebrna z drukowanym czarnym napisem z nazwą koloru. Ta na moim opakowaniu jest czarna z białymi małymi literami z kolorem, którego nie ma wśród pigmentów MAC tak jak już wcześniej napisałam oraz bez kodu, który poinien być na tej nalepce.


W związku z przedstawionymi faktami oraz z zapewnieniem na aukcji iż jest to ORYGINALNY produkt, tylko źle oznakowany, zwracam się z prośbą o zwrot pieniędzy, ponieważ niestety czuje się oszukana."


"Witam,
po przeczytaniu Pani maila muszę się z Panią zgodzić w kilku kwestiach, natomiast w niektórych niestety jest Pani w błędzie.
Przede wszystkim pigmenty, które ja sprzedaje pochodzą z zeszłego roku. To wpływa na kilka istotnych rzeczy.
Po pierwsze kształt opakowania, który dawniej MAC produkował własnie w takim kształcie w jakim dostała Pani pigment. To jak najbardziej prawda, że dzisiaj opakowania kosmetyków wyglądają zupełnie inaczej. Cóż byłby ze mnie za sprzedawca gdybym w mniejszym lub większym stopniu nie zapoznał się z linią kosmetyków, ktorą sprzedaje.

Tak jak napisałem wyżej pigmenty nie są z nowej kolekcji co może w małym stopniu wpłynąc na jakość produktu, dlatego ma Pani uwagi co do zachowania kosmetyku na ciele. Innego powodu raczej nie ma. Jest Pani pierwszą osobę z wielu osób, która kupiła pigmenty, która składa zastrzeżenia. Jak najbardziej szanuję Pani opinię, ale jest to pierwsze zastrzeżenie co do oryginalności produktu.

Co do naklejki to oczywiście ma Pani racje. Naklejka jest błedna, nieprawidłowa i jak jak najbardziej mogła zostać naklejona nalepka od tuszu do oczu.

Mam nadzieje, że rozwiałem Pani wątpliwości.

Pozdrawiam,"

Wiem wiem strasznie długi post, nie wiem czy komuś będzie się chciało to przeczytać, ale będę wdzięczna za każde uwagi

Edytowane przez _tea_
Czas edycji: 2010-10-25 o 12:18
_tea_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 12:17   #351
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
pingwin2 a masz jakieś swatchyki? tu może trochę "narozrabiać" ten srebrny wzorek...
ja nie ptaszyna ale sluze swatchykiem (co za slowo ),sama jestem ciekawa ... srebrne malo rozrabia bo jak sie zuzyje to go nie ma ... ewenualnie mozna pominac
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 12:27   #352
szikago
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: HH
Wiadomości: 31
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Proszę kliknij w jedną z ikonek Szybkiej Odpowiedzi przy postach, aby uaktywnić to okienko.

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

kochane dziewczyny,jestescie moja wyrocznia co do wyborow roznych kosmetykow ...
moje konto istnieje jakis rok,ale nigdy nie mialam czasu zeby z niego korzystac,ale systematycznie Was podgladam i jesli decyduje sie na zakup czegikolwiek to najpierw sprawdzam opinie na Wizazu

mam maly dylemat ..
otoz
Zamierzam kupic sobie nowy puder i podklad z Maca-bede to moje pierwsze produkty tej marki .Dodam tylko,ze nie mam mozliwosci narazie pojsc do sklepu i wybrac odpowiedni kolor...
Obecnie uzywan podkladu z Biotherm "Aquaradiance" w kolorze 250,ale po 2 letnim uzywaniu tego podkladu moja skora wogole nie reaguje na jego wlasciwosci matujace tak jak wczesniej
Dlatego chcialabym bardzo,abyscie pomogly mi w dobraniu ta na "sucho" odpowiedniego koloru z Mac odpowiadajacemu temu z Biotherm?
Mam nadzieje ze zrozumiecie moje wywodu chopciaz chba troche namotalam
Dziekuje z gory
szikago jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 13:16   #353
dorcia 83
Rozeznanie
 
Avatar dorcia 83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 697
GG do dorcia 83
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
mam prośbę: chciałabym kupić cienie Maca w kolorach takich jak w Guerlain Eyeshadow Palette in Mysterious Butterfly
Po swatcha'ch wnioskuje,ze pierwszy kolor jest podobny do SHALE,z tym ze on jest prawie matowy,drugi nie wiem,moze CRANBERRY, trzeci cos pomiedzy STAR VIOLET,a SABLE,a czwarty podobny do SHROOM (choc nie mam akurat tego cienia ,to naogladalam sie swatchy jego na necie ;-))a moze RICEPAPER,chociaz on jest bardziej zolty i satynowy

Takie sa moje spostrzezenia,ciekawe co inni powiedza

Edytowane przez dorcia 83
Czas edycji: 2010-10-25 o 13:20
dorcia 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 14:31   #354
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
ja nie ptaszyna ale sluze swatchykiem (co za slowo ),sama jestem ciekawa ... srebrne malo rozrabia bo jak sie zuzyje to go nie ma ... ewenualnie mozna pominac
moja propozycja w załączniku... choć nigdy na podstawie komputerowych zdjęć się nie dobierze... :/

Cienie Crystal, Nocturnelle, u góry Nylon, u dołu Ricepaper (ze wskazaniem na Nylon, mimo, że bardziej połyskliwy ale Rice za ciepły mi się do tego zestawu wydaje) i z tym ostatnim (trzecim u Desti na swatchu) miałam problem, ale może pigment Revved Up?

_tea_ - to perfidne... żadnych stożków tam nie ma ani w nowych ani w starych opakowaniach.... grrrrrr....
Ponadto, niektóre moje pigmenty mają już ponad dwa lata a ich trwałość nadal jest idealna, tak jak wtedy gdy były nowe... nie oszukujmy się, to produkt sypki, z tych najmniej narażonych na działanie bakterii itp... Gdyby to była starsza szminka to może jeszcze bym zrozumiała argument w stylu "pigmenty nie są z nowej kolekcji co może w małym stopniu wpłynąc na jakość produktu, dlatego ma Pani uwagi co do zachowania kosmetyku na ciele. Innego powodu raczej nie ma"... Ale to pigment i jesli jak sprzedawca pisze jest on z zeszłego roku to nie ma usprawiedliwienia dla tego, że szybko znika. Nie ma takiego prawa. Inny powód takiego zachowania się cienia na powiece - a może taki, że to podróba...?? Ma 4 komentarze póki co, nie dziwota, że jesteś pierwsza składająca reklamację... Zapłaciłaś pieniądze za coś co prawdopodobnie nie leżało nawet na półce obok MACa...
Łatwiej byłoby nam to w 100% zweryfikować gdybyś obfociła ten pigment, swatch, zdjęcie opakowania, zdjęcie słoiczka, wieczka itp. Ale sądząc po Twoim opisie to już na wstępie Ci mogę powiedzieć że masz rację - to podróba... :/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1060358.JPG (139,3 KB, 49 załadowań)
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog

Edytowane przez kasiaj85
Czas edycji: 2010-12-03 o 11:20 Powód: dodanie zał.
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 16:13   #355
Kaska86
Zadomowienie
 
Avatar Kaska86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 1 511
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Wiecie może coś na temat kolekcji MAC & Marcel Wanders Makeup Collection for Winter 2010
__________________
My nails my hair my diamond rings,
Shining with all my fancy things,
My crib my car my clothes my jewels,
Why you mad? Cause I came up and I ain't changed.
Kaska86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 16:25   #356
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

kasiaj85 Bardzo dziekuje, wszystko zapisane
kolory wyglądają super
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 16:29   #357
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
kasiaj85 Bardzo dziekuje, wszystko zapisane
kolory wyglądają super
nie ma sprawy!
zapomniałam dodać, cienie są solidnie napigmentowane, swatche robiłam na szybko, bez bazy, zwykle po jednym machnięciu, oczywiście kolory można stopniować.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 16:59   #358
swirrruska
Rozeznanie
 
Avatar swirrruska
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 670
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Ja mimo, ze powinnam juz kupic palete do rozy to o wiele bardziej wole je w normalnych opakowaniach. Układam je w takich prostokatnych opakowaniach (cos na ksztalt opakowania po delicjach tylko ze szklane ) i mega mi sie to podoba... ale to moze jakies moje zboczenie
__________________

BLOG

o kosmetykach, makijażu i nie tylko
swirrruska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 17:00   #359
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Cienie Crystal, Nocturnelle, u góry Nylon, u dołu Ricepaper (ze wskazaniem na Nylon, mimo, że bardziej połyskliwy ale Rice za ciepły mi się do tego zestawu wydaje) i z tym ostatnim (trzecim u Desti na swatchu) miałam problem, ale może pigment Revved Up?
A ja myślałam że Nylon mi się nie podoba
Kasiu możesz jeszcze pstryknąć swatcha Nylon i Shroom (jeśli posiadasz)
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 17:03   #360
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez swirrruska Pokaż wiadomość
Ja mimo, ze powinnam juz kupic palete do rozy to o wiele bardziej wole je w normalnych opakowaniach. Układam je w takich prostokatnych opakowaniach (cos na ksztalt opakowania po delicjach tylko ze szklane ) i mega mi sie to podoba... ale to moze jakies moje zboczenie
Ale ja tak samo mam Wolę róże osobno bo mogę zawsze jakiś ze sobą wziąć do torebki a z paletką to już trudniej.
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:51.