zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktoś? WĄTEK ZBIORCZY - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-11, 15:15   #31
nicole700
Przyczajenie
 
Avatar nicole700
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 22
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro-ma ktos?

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
Orly jest ponoć bardzo dobry, ale sprzedaż tylko na firmę, jak dla mnie (nie jestem profesjonalną stylistką, pazurki robię sama dla siebie) wystarczy Cosmetics Zone, a.t.a czy Estetiq o wiele tańsze a jakość też bardzo dobra
to fakt tylko na firmę, do tanich również nie należą, ale wolę użyć tych droższych by klientki były zadowolone i wracały
nicole700 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 16:51   #32
seXualna89
Raczkowanie
 
Avatar seXualna89
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 413
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro-ma ktos?

Dziękuję dziewczyny za wypowiedzi i podpowiedzi na temat takiego zestawu Jeśli chodzi o zwykłe lakiery, to chodzi tylko o wzorki (do czegoś będzie trzeba je zużyć, żeby się nie marnowały ;D)
Jak dostane paczuszkę i zrobię paznokietki to na pewno będę wklejać fotki

Cytat:
Napisane przez mysiaczeq Pokaż wiadomość
remover to to samo co aceton wiec odpusc
Ogólnie w opisie Removera piszę, że służy do odsuwania skórek, więc sama już nie wiem jak jest?

Edytowane przez seXualna89
Czas edycji: 2013-06-11 o 16:57
seXualna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 21:17   #33
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro-ma ktos?

remover'em nazywany jest płyn na bazie acetonu do usuwania hybryd jak i preparat do usuwania skórek także kup i aceton i ten remover jesli na aukcji pisze, że to do skórek wg mnie z tym płynem skórki łatwo dają się usunąć radełkiem, nie trzeba wcześniej moczyć palców alby zmiękczyć skórę.. aplikujesz na skórki i delikatnie odsuwasz to co zbędne dla mnie bomba
yashe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 19:45   #34
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro-ma ktos?

Cytat:
Napisane przez rain88 Pokaż wiadomość
http://justtyna.blogspot.com/2013/03...m-zaciszu.html

tutaj jest i czerń i zieleń od nich. Tyle, że czarny jest normalny, dodatkwo posypany brokatem.
mogłabyś mi jeszcze powiedzieć czy te twoje hybrydy mają taką etykietę jak te z tego linka http://allegro.pl/nc-lakier-zel-hybr...307097847.html ? weszłam na tą stronkę którą Ty mi podałaś i tam sprzedawca ma te lakiery ale mały wybór kolorów, znalazłam więc na allegro u tego samego sprzedawcy lakiery tym razem z etykieta allepaznokcie i tu jest o wiele szerszy wybór kolorów.. mówiłaś, że te twoje hybrydy mają taką etykietę mino że zamawiałaś nailsclub.. i właśnie nie wiem czy tak właśnie wyglądają te twoje lakiery? nie chce kupować hybryd typu ins które trzeba piłować żeby ściągnąć

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

http://www.allepaznokcie.pl/kategoria/81/allepaznokcie czy taka etykieta jak tu?
yashe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 19:51   #35
rain88
Rozeznanie
 
Avatar rain88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 673
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro-ma ktos?

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
mogłabyś mi jeszcze powiedzieć czy te twoje hybrydy mają taką etykietę jak te z tego linka http://allegro.pl/nc-lakier-zel-hybr...307097847.html ? weszłam na tą stronkę którą Ty mi podałaś i tam sprzedawca ma te lakiery ale mały wybór kolorów, znalazłam więc na allegro u tego samego sprzedawcy lakiery tym razem z etykieta allepaznokcie i tu jest o wiele szerszy wybór kolorów.. mówiłaś, że te twoje hybrydy mają taką etykietę mino że zamawiałaś nailsclub.. i właśnie nie wiem czy tak właśnie wyglądają te twoje lakiery? nie chce kupować hybryd typu ins które trzeba piłować żeby ściągnąć

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

http://www.allepaznokcie.pl/kategoria/81/allepaznokcie czy taka etykieta jak tu?

takie jak tu
__________________
Nie zależy mi na pieniądzach i na sławie, chcę być tylko doskonała.

bloguję 11.12.2013 nowy post
rain88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 20:28   #36
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro-ma ktos?

dzięki jesteś wielka !!
yashe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 13:36   #37
rain88
Rozeznanie
 
Avatar rain88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 673
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro-ma ktos?

Polecam sie na przyszłosć Przy okazji takie stwierdzenie mnie bardzo bawi biorac pod uwage, że mam tylko nieco ponad 1,5m
__________________
Nie zależy mi na pieniądzach i na sławie, chcę być tylko doskonała.

bloguję 11.12.2013 nowy post
rain88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-21, 14:11   #38
nicole700
Przyczajenie
 
Avatar nicole700
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 22
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro-ma ktos?

.

---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

Cytat:
Napisane przez mysiaczeq Pokaż wiadomość
remover to to samo co aceton wiec odpusc, primer nie bonder, przyda sie na pewno, z pilnikami nie ma co szalec bo używa ich sie tylko do nadania kształtu. Kopytko metalowe, cążki też są niezbędne. Nie wiem po co Ci korektor, moj sie kurzy, nie używam :P polerka też Ci się nie przyda raczej, chyba, że do wygładzenia płytki po zdjęciu hybrydy. Lakiery można łączyć z hybrydą pod warunkiem, że to wzorek a nie pomalowanie po tym lakierem jak masz jakieś pytania jeszcze pisz tu albo na priv
Widzę, że są tu jakieś niejasności i to spore. Remover to nie jest to samo co aceton! To pochodna acetonu, aceton wysusza paznokcie, niszczy płytkę paznokcia, wysusza skórki. Remover ma w swoim składzie odżywki które nie niszczą paznokci dlatego są droższe, ale sa wydajne. Masz pewne braki wiedzy i nie dawaj rad dla dziewczyn, które chcą się czegoś dowiedzieć.

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:09 ----------

Cytat:
Napisane przez seXualna89 Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny za wypowiedzi i podpowiedzi na temat takiego zestawu Jeśli chodzi o zwykłe lakiery, to chodzi tylko o wzorki (do czegoś będzie trzeba je zużyć, żeby się nie marnowały ;D)
Jak dostane paczuszkę i zrobię paznokietki to na pewno będę wklejać fotki



Ogólnie w opisie Removera piszę, że służy do odsuwania skórek, więc sama już nie wiem jak jest?

warto jest zainwestować w remover z tego względu, że jeżeli Pani X będzie do Ciebie przychodziła na zdjęcie hybrydy raz drugi trzeci czwarty to za piątym razem nie będzie na co połozyc tej hybrydy bo paznokcie będą bardzo zniszczone. remover to nie to samo co aceton

Edytowane przez nicole700
Czas edycji: 2013-06-21 o 14:07
nicole700 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-21, 15:19   #39
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro-ma ktos?

jaki zatem polecasz remover? ja czytałam, że te preparaty posiadają w odpowiednim stężeniu i proporcji różne olejki pielęgnacyjne, glicerynę czy wit. A i E... w sumie to można by było samemu "zrobic" taki remover, dodając do acetonu np. gliceryny:P oczywiście do warunków domowych bo robiąc manicure za pieniądze to eksperymenty z acetonem nie wchodzą w grę
yashe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 20:59   #40
nicole700
Przyczajenie
 
Avatar nicole700
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 22
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro-ma ktos?

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
jaki zatem polecasz remover? ja czytałam, że te preparaty posiadają w odpowiednim stężeniu i proporcji różne olejki pielęgnacyjne, glicerynę czy wit. A i E... w sumie to można by było samemu "zrobic" taki remover, dodając do acetonu np. gliceryny:P oczywiście do warunków domowych bo robiąc manicure za pieniądze to eksperymenty z acetonem nie wchodzą w grę
Polecam Ci remover firmy ORLY, jest bardzo wydajny i przede wszystkim świetnie się z nim pracuje. Nie należy do tanich, ale przecież nie mówię byś na nim pracowała, jest godny polecenia. Jeżeli chodzi o domowe sposoby tworzenia removera no to nie jestem w stanie nic powiedzieć na ten temat bo nigdy nie próbowałam i nie zamierzam. Jak masz więcej pytań to śmiało

Masz różne pojemności :

118 ml - 20zł
473 ml - 60zł
1890 ml - 180zł
nicole700 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-21, 15:42   #41
marciczka13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro-ma ktos?

Witam! czy mógłby mi ktos polecic jakis zestaw do manicure hybrydowego z allegro? poniewaz stare linki mi sie juz nie otwieraja...
marciczka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-23, 19:52   #42
gosiagran
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro-ma ktos?

Mam wielką prośbę zastanawiam się nad kupnem całego zestawu do robienia hybryd znalazłam dwie oferty która z nich według was jest lepsza
1 http://www.alletipsy.pl/sklep/produk...elowy-189.html
2 http://www.sklep.gabriellenails.pl/p...ytke_duzy.html

Bardzo proszę was o pomoc
gosiagran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-07, 19:47   #43
hoonda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 202
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro-ma ktos?

Witajcie, i ja chcę się skusić na zestaw manicure hybrydowy, ale jaki wybrać? Zestaw chcę kupić na allegro ( http://allegro.pl/listing/listing.ph...cure+hybrydowy ). Wybrałam sobie kilka zestawów i nie mogę się zdecydować bo tak naprawdę nie wiem który jest najlepszy,
1. http://allegro.pl/lampa-uv-zestaw-ma...745934403.html
2. http://allegro.pl/zestaw-do-manicure...765712699.html
3. http://allegro.pl/big-zestaw-manicur...770046510.html
4. http://allegro.pl/pb-zestaw-manicure...750856989.html

Najbardziej sensowny wydaje mi się zestaw nr 4 ale czy firma Perfect Beautica to nie jakas lipa? I czy dobrym rozwiązaniem jest zakup bazy (base) i nabłyszczacza (finisz)w jednym czy lepiej oddzielnie?
hoonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-07, 22:35   #44
hoonda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 202
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro-ma ktos?

Dziewczyny zamierzam rozpoczać przygodę z hybrydami, dużo czytałam na temat lakierów, dlatego tez zrezygnowałam z zakupu całego zestawu z allegro tylko dobrac sobie odpowiednie produkty. Lampa wiem ze 36W ale jeśli chodzi o lakiery to zielono mi . Dużo z was poleca lakiery firmy:
Cosmetics Zone ( najczęściej )
Perfect Beauty
Schellac
Mollon
Lady nails Cosmetics
Sunny Nails
Emmi Nail ( bądź EM Nail)
oraz Mistero Milano ( ale z tego co wyczytałam to on jest z górnej półki)

Co polecacie najbardziej z tych co wymieniłam bo chodzi mi o dobre, w miare długotrwale lakiery takie na przeciętną kieszeń. Oczywiście żeby były utwardzalne w lampie UV.
I druga sprawa, otóż chodzi o bazę i nabłyszczacz, czy to dobre rozwiązanie kupować je jako 2w1 czy lepiej jako oddzielny Base i oddzielny Finish ?

Doradzcie mi proszę.
hoonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-12, 12:31   #45
rain88
Rozeznanie
 
Avatar rain88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 673
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro-ma ktos?

Cytat:
Napisane przez hoonda Pokaż wiadomość
Dziewczyny zamierzam rozpoczać przygodę z hybrydami, dużo czytałam na temat lakierów, dlatego tez zrezygnowałam z zakupu całego zestawu z allegro tylko dobrac sobie odpowiednie produkty. Lampa wiem ze 36W ale jeśli chodzi o lakiery to zielono mi . Dużo z was poleca lakiery firmy:
Cosmetics Zone ( najczęściej )
Perfect Beauty
Schellac
Mollon
Lady nails Cosmetics
Sunny Nails
Emmi Nail ( bądź EM Nail)
oraz Mistero Milano ( ale z tego co wyczytałam to on jest z górnej półki)

Co polecacie najbardziej z tych co wymieniłam bo chodzi mi o dobre, w miare długotrwale lakiery takie na przeciętną kieszeń. Oczywiście żeby były utwardzalne w lampie UV.
I druga sprawa, otóż chodzi o bazę i nabłyszczacz, czy to dobre rozwiązanie kupować je jako 2w1 czy lepiej jako oddzielny Base i oddzielny Finish ?

Doradzcie mi proszę.
Ze swojej strony mogę polecić Neo Nail. Nie wiem jak inne dziewczyny, ale ja z nimi nie miałam problemu. Koszt małego lakieru to około 24 zł. Do tego mam własnie bazę i top w jednym.
__________________
Nie zależy mi na pieniądzach i na sławie, chcę być tylko doskonała.

bloguję 11.12.2013 nowy post
rain88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 19:41   #46
kosmetyczka81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 10
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro-ma ktos?

Witajcie dziewczyny!Jeśli chodzi o hybrydy polecam wam Mistero Milano.Mam wszystko z tej firmy co do hybryd potrzebne i jestem bardzo zadowolona.Lampe UV mam z innej firmy http://allegro.pl/lampa-cyfrowa-uv-3...48.html.Jestem z niej zadowolona bo ma też suszarke do wysuszenia zwykłych lakierów.Jeśli chodzi o MM to na ich stronie trzeba się zalogować a tam już znajdziecie wszystko co potrzebne.Ja mam baze/top 2w1MM i jestem zadowolona.Długo się trzymają lakiery.Chociaż powiem wam że takie tanie hybrydy http://www.allepaznokcie.pl/kategoria/121/6-ml osobiście sprawdzone na tej bazie/top2w1 MM się też sprawdzają.Jeśli mogę jeszcze w czymś pomóc służę pomocą
kosmetyczka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 22:55   #47
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro-ma ktos?

Cytat:
Napisane przez kosmetyczka81 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny!Jeśli chodzi o hybrydy polecam wam Mistero Milano.Mam wszystko z tej firmy co do hybryd potrzebne i jestem bardzo zadowolona.Lampe UV mam z innej firmy http://allegro.pl/lampa-cyfrowa-uv-3...48.html.Jestem z niej zadowolona bo ma też suszarke do wysuszenia zwykłych lakierów.Jeśli chodzi o MM to na ich stronie trzeba się zalogować a tam już znajdziecie wszystko co potrzebne.Ja mam baze/top 2w1MM i jestem zadowolona.Długo się trzymają lakiery.Chociaż powiem wam że takie tanie hybrydy http://www.allepaznokcie.pl/kategoria/121/6-ml osobiście sprawdzone na tej bazie/top2w1 MM się też sprawdzają.Jeśli mogę jeszcze w czymś pomóc służę pomocą
a czy te lakiery http://www.allepaznokcie.pl/kategoria/121/6-ml odmaczają się w acetonie? i jaką mają konsystencje? są bardziej gęste czy rzadsze niż zwykłe lakiery? miałam raz hybrydy z SHS nie dość, że mega gęste to jeszcze trzeba piłować, aceton ich nie ruszy
yashe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 21:41   #48
Kwiat Pecha
Przyczajenie
 
Avatar Kwiat Pecha
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 27
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro-ma ktos?

Cytat:
Napisane przez hoonda Pokaż wiadomość
Dziewczyny zamierzam rozpoczać przygodę z hybrydami, dużo czytałam na temat lakierów, dlatego tez zrezygnowałam z zakupu całego zestawu z allegro tylko dobrac sobie odpowiednie produkty. Lampa wiem ze 36W ale jeśli chodzi o lakiery to zielono mi . Dużo z was poleca lakiery firmy:
Cosmetics Zone ( najczęściej )
Perfect Beauty
Schellac
Mollon
Lady nails Cosmetics
Sunny Nails
Emmi Nail ( bądź EM Nail)
oraz Mistero Milano ( ale z tego co wyczytałam to on jest z górnej półki)

Co polecacie najbardziej z tych co wymieniłam bo chodzi mi o dobre, w miare długotrwale lakiery takie na przeciętną kieszeń. Oczywiście żeby były utwardzalne w lampie UV.
I druga sprawa, otóż chodzi o bazę i nabłyszczacz, czy to dobre rozwiązanie kupować je jako 2w1 czy lepiej jako oddzielny Base i oddzielny Finish ?

Doradzcie mi proszę.
sama jestem początkująca i jeszcze nie mam lakierów, ale planuje zamówić Cosmetic Zone lub to: http://allegro.pl/hybrydy-10-sztuk-t...882061102.html . Na początek spokojnie wystarczy. I nie są drogie w porównaniu do Shellaca. W cenie Sh.kupisz 2 CZ. I wogole to nie jest tani interes także ja postwiłam na tańsze. Skoro dziewczyny chwalą zaufam im :P a zresztą! w domu jeśli robimy same to nie jest tak że u kosmetyczki zaplacisz 50 zl(u mnie w miescie)i bedzie szkoda bo to nie malo na 2 tygodnie. w domu sobie sama zrobisz i po tygodniu mozesz znowu bez żalu :P
Kwiat Pecha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 00:07   #49
hoonda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 202
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro-ma ktos?

Cytat:
Napisane przez Kwiat Pecha Pokaż wiadomość
sama jestem początkująca i jeszcze nie mam lakierów, ale planuje zamówić Cosmetic Zone lub to: http://allegro.pl/hybrydy-10-sztuk-t...882061102.html . Na początek spokojnie wystarczy. I nie są drogie w porównaniu do Shellaca. W cenie Sh.kupisz 2 CZ. I wogole to nie jest tani interes także ja postwiłam na tańsze. Skoro dziewczyny chwalą zaufam im :P a zresztą! w domu jeśli robimy same to nie jest tak że u kosmetyczki zaplacisz 50 zl(u mnie w miescie)i bedzie szkoda bo to nie malo na 2 tygodnie. w domu sobie sama zrobisz i po tygodniu mozesz znowu bez żalu :P
Tym samym sie kierowalam, wkoncu zestaw kupilam z CZ, i jestem zadowolona, lakier trzymal mi dwa tyg i to tylko ze wzgledu na to ze mam slabe i miekkie paznolcie i czesto sie wyginaja lub lamia jak sa juz dlugie. Paznokcie robilam tez siostrze ktora ma mocne i grube pazurki dlatego jej trzymal nawet 3 tyg bez zadnego odprysniecia, zerwala ze wzgledu na odrost.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
hoonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-16, 00:31   #50
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro-ma ktos?

Cytat:
Napisane przez hoonda Pokaż wiadomość
Tym samym sie kierowalam, wkoncu zestaw kupilam z CZ, i jestem zadowolona, lakier trzymal mi dwa tyg i to tylko ze wzgledu na to ze mam slabe i miekkie paznolcie i czesto sie wyginaja lub lamia jak sa juz dlugie. Paznokcie robilam tez siostrze ktora ma mocne i grube pazurki dlatego jej trzymal nawet 3 tyg bez zadnego odprysniecia, zerwala ze wzgledu na odrost.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
zerwała ? brrrr... niech sobie nie niszczy paznokci
yashe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 01:01   #51
hoonda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 202
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro-ma ktos?

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
zerwała ? brrrr... niech sobie nie niszczy paznokci
No tak mi powiedziala ze zrywala cala mase zelowa podwadzajac ja, bez odmaczania, a reszte wyrownala pilnikiem, ze nie widziala koniecznosci odmaczania, czytalam przypadki dziewczyn na forum o samoistnym odpadnieciu calej masy z paznokcia w postaci jednego kawalka, az dziwne, wszystko zalezy od rodzaju paznokci


Sent from my E15i using Wizaz Forum mobile app
hoonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 15:40   #52
aspoke
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro-ma ktos?

Dziewczyny mam pytanie...

W którą firmę najlepiej zainwestować (chodzi o zestaw "startowy" do hybrydy z allegro)?

Unique
http://allegro.pl/nn-zestaw-do-manic...843359968.html
Simply Nails
http://allegro.pl/zestaw-lampa-uv-do...845337043.html
C&C
http://allegro.pl/cc-zestaw-3-starto...897645162.html
Tifton
http://allegro.pl/zestaw-do-manicure...868524322.html
Sunny Nails
http://allegro.pl/jaapee-zestaw-hybr...871427870.html
aspoke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 16:41   #53
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro-ma ktos?

Cytat:
Napisane przez aspoke Pokaż wiadomość
jedynie tifton się do czegoś nadaje, dziewczyny nawet polecają tą firmę:P cała reszta to bubel, lakier trzeba piłować bo nie da się ściągnąć acetonem i odpada już na drugi dzień :P także jak planujesz kupić, jeden z tych zestawów to wybierz tifton.
yashe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 17:33   #54
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro-ma ktos?

Cytat:
Napisane przez aspoke Pokaż wiadomość
patrząc z perspektywy czasu doradziłabym Ci: kup bazę gelish i kolorówkę ze średniej półki (CZ, Estetiq, ATA, Tifton, czy droższe ale małe pojemności Indigo czy SPN) a wtedy nie zmarnujesz pieniędzy i nie będziesz co chwila poprawiać odprysków. Ja myślałam że tez obędę się bez bazy gelish ale się myliłam. Non stop coś mi odpryskiwało. Z bazą gelish nie mam takich problemów-każda kolorówka mi się trzyma a wszystko w domu robię bez rękawic i sporo robię w wodzie (mycie naczyń, głowy, dziecka etc.) i nic nie odpryskuje więc naprawdę polecam mimo wysokiej ceny
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 17:01   #55
etvull
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4
Zestaw początkowy - hybrydki

Witam!
Jestem nowicjuszem w sprawach związanych z hybrydkami. Chciałabym robić sobie takie paznokcie dla siebie, mamy i, ewentualnie, koleżanek. Nie chcę wydawać 50 złotych za wizytę. Dlatego chciałabym jakiś tani, dobry zestaw. Co myślicie o http://allegro.pl/zestaw-do-manicure...989397762.html albo http://www.jaapee.pl/index.php?p5855...z-lampa-uv-36w bądź http://www.jaapee.pl/index.php?p5850...z-lampa-uv-36w ? Czy któreś z nich ma sens kupować, czy lepiej kupić z jakiejś innej firmy?
Znalazłam jeszcze taki zestaw: http://allegro.pl/zestaw-do-manicure...999269257.html

Edytowane przez etvull
Czas edycji: 2014-03-20 o 17:22
etvull jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-23, 10:51   #56
monika0710
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 18
Dot.: Zestaw początkowy - hybrydki

witam

ja znowu chciałam sie dowiedziec z jakiej firmy najlepiej kupic lakiery hybrydowe do malowania domowego
planuje kupic lampe uv 36w , i sama robic sobie w domu , żadna ponoc filozofia, tylko z jakiej firmy lakier?

mam stronke na ktorej sa lakiewry ale czy dobre?
próbował ktos ?
http://www.alletipsy.pl/sklep/produk...owy-6ml-0.html


dzięki za info
monika0710 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-23, 11:53   #57
igusia2812
Zadomowienie
 
Avatar igusia2812
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Bełchatów- woj.Łódzkie
Wiadomości: 1 293
Dot.: Zestaw początkowy - hybrydki

hejka jestem tu taj nowa ale polecam lakiery z Allepaznokcie mają bardzo dużo kolorów i nie są drogie- teraz cena to za zwykły ok 10 zł, za kameleona 15 i za termiczny ok 20 zł do tego baza duża za ok 25 zł.. moja koleżanka kosmetyczka pracuje na tych hybrydach w salonie i jest wszystko w porządku.. Trzymają się bardzo długo..nic nie odpryskuje nic się nie matowi..
__________________
Proszę odpisuj w moim wątku

MARCOWO:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post45439845
igusia2812 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-23, 12:17   #58
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Zestaw początkowy - hybrydki

Cytat:
Napisane przez etvull Pokaż wiadomość
Witam!
Jestem nowicjuszem w sprawach związanych z hybrydkami. Chciałabym robić sobie takie paznokcie dla siebie, mamy i, ewentualnie, koleżanek. Nie chcę wydawać 50 złotych za wizytę. Dlatego chciałabym jakiś tani, dobry zestaw. Co myślicie o http://allegro.pl/zestaw-do-manicure...989397762.html albo http://www.jaapee.pl/index.php?p5855...z-lampa-uv-36w bądź http://www.jaapee.pl/index.php?p5850...z-lampa-uv-36w ? Czy któreś z nich ma sens kupować, czy lepiej kupić z jakiejś innej firmy?
Znalazłam jeszcze taki zestaw: http://allegro.pl/zestaw-do-manicure...999269257.html
Na początek kup sobie zestaw z cosmetics zone tylko ten z lampą 36 w lub ledowa
Takie lakiery z allegro są nie bardzo tym bardziej, że dodają tam po 10 lakierów i wiadomo jakiej są jakości . Dobry lakier hybrydowy kosztuje nawet 70 zł. Oczywiście można kupić też tańsze z Cz, Estetiq czy a.t.a

Wysyłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------

Cytat:
Napisane przez igusia2812 Pokaż wiadomość
hejka jestem tu taj nowa ale polecam lakiery z Allepaznokcie mają bardzo dużo kolorów i nie są drogie- teraz cena to za zwykły ok 10 zł, za kameleona 15 i za termiczny ok 20 zł do tego baza duża za ok 25 zł.. moja koleżanka kosmetyczka pracuje na tych hybrydach w salonie i jest wszystko w porządku.. Trzymają się bardzo długo..nic nie odpryskuje nic się nie matowi..
Ogólnie będąc kosmetyczką nie odważyłabym się robić klientkom hybrydy takimi lakierami

Wysyłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-23, 13:09   #59
monika0710
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 18
Dot.: Zestaw początkowy - hybrydki

Cytat:
Napisane przez etvull Pokaż wiadomość
Witam!
Jestem nowicjuszem w sprawach związanych z hybrydkami. Chciałabym robić sobie takie paznokcie dla siebie, mamy i, ewentualnie, koleżanek. Nie chcę wydawać 50 złotych za wizytę. Dlatego chciałabym jakiś tani, dobry zestaw. Co myślicie o http://allegro.pl/zestaw-do-manicure...989397762.html albo http://www.jaapee.pl/index.php?p5855...z-lampa-uv-36w bądź http://www.jaapee.pl/index.php?p5850...z-lampa-uv-36w ? Czy któreś z nich ma sens kupować, czy lepiej kupić z jakiejś innej firmy?
Znalazłam jeszcze taki zestaw: http://allegro.pl/zestaw-do-manicure...999269257.html

ja tez nad tym zestawem tifton sie zastanawiam
ostatni link
monika0710 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-23, 13:34   #60
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Zestaw początkowy - hybrydki

Cytat:
Napisane przez monika0710 Pokaż wiadomość
ja tez nad tym zestawem tifton sie zastanawiam
ostatni link
Do Tiftona bedziesz musiała kupić inną bazę i top

Wysyłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-28 17:45:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:22.