Włosy gładkie i proste - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-07, 14:12   #1
dominniqq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1

Włosy gładkie i proste


Witam, jestem tu nowa. Mimo wielu odżywek borykam się z problemem.. może nie PUSZĄCYCH SIĘ, lecz to czasami też, ale ogólnie chodzi mi o to, że moje włosy są falowane i przez to takie hmm.. grube i puszyste. Chcę, żeby były ciężkie, proste i gładkie, ponieważ chce je ściąć na równo. Włosy ok. 2 lat temu miałam cieniowane. Są one teraz średniej długości. Prostowanie kreatynowe całkowicie nie wchodzi w grę z powodu funduszy jakie trzeba na to przeznaczyć. Myślę, że mi w tym pomożecie
dominniqq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 14:33   #2
jeux
Przyczajenie
 
Avatar jeux
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 26
Dot.: Włosy gładkie i proste

Nie da się zmienić włosów jeżeli są falowane to takie będą no chyba że to prostowanie. Jeżeli czujesz że sa za gęste to może fryzjer ci je przerzedzi, zwykłe prostowanie jedynie no ale to strasznie niszczy eh nie wiem co więcej ci poradzić :--) Może ktoś inny tutaj miał taki problem?
__________________
Zapraszam na moje blogi

photoblog.pl/kosmetykiblog

beautyandwine.blogspot.co m

na fotoblogu w komentarzach można zadawać pytania :--)

jeux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-08, 16:58   #3
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Włosy gładkie i proste

no cóż niestety odżywkami na pewno nie uzyskasz takich efektów. Możesz spróbować jakiś masek wygładzających ale one jedynie ujarzmią troche puch ale fale pozostaną. Jeżeli chcesz proste i cięzkie włosy do takiej fryzurki najlepiej było by zrobić prostowanie keratynowe. W salonach jest drogo ale możesz zamówic preparat z allegro i zabieg zrobić sama albo z pomocą koleżanki i wyjdzie na pewno o wiele taniej
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-09, 20:38   #4
milk_choocoolate
Rozeznanie
 
Avatar milk_choocoolate
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 785
Dot.: Włosy gładkie i proste

Cytat:
Napisane przez dominniqq Pokaż wiadomość
Witam, jestem tu nowa. Mimo wielu odżywek borykam się z problemem.. może nie PUSZĄCYCH SIĘ, lecz to czasami też, ale ogólnie chodzi mi o to, że moje włosy są falowane i przez to takie hmm.. grube i puszyste. Chcę, żeby były ciężkie, proste i gładkie, ponieważ chce je ściąć na równo. Włosy ok. 2 lat temu miałam cieniowane. Są one teraz średniej długości. Prostowanie kreatynowe całkowicie nie wchodzi w grę z powodu funduszy jakie trzeba na to przeznaczyć. Myślę, że mi w tym pomożecie
oooo mam podobnie jak wysuszę włosy, to mam je proste, kiedy pójdę spać w mokrych robią mi się fale, ale takie dość brzydkie. I też puszą mi się i jak to określiłaś " grube i puszyste" i też chciałabym mieć proste i gładkie. Stosuję standardowo odżywki, maski. Na takie puszenie pomagają odzywki b/s. Najlepiej radziła sobie z tym moja prostownica, ujarzmiała włosy w kilka sekund, ale jakiś czas temu poszła w odstawkę. Ja np. widzę różnice, kiedy nałożę olej na włosy. Próbuj coś robić, w końcu może okiełznasz kłaczki.
Powodzenia
__________________
Tak Ci miałam wiele do opowiedzenia...
Wydawało mi się, że o życiu, ale okazuje się , że tylko o sobie...
O sobie w Tobie...
Albo raczej o Tobie we mnie ... '



zapuszczam włosy
pasmo kontrolne: 74 cm
cel pierwszy: 80 cm
milk_choocoolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 14:46   #5
daria0096
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 8
Dot.: Włosy gładkie i proste

Hej Jestem posiadaczką bardzo grubych, kręconych, długich włosów. Niejedna osoba mówi mi jakto by nie chciała mieć takich włosów, ale mieć je - istny koszmarek.. latem gorąco, wielki puch, raz się kręcą raz są strąkami, moja głowa wyglądą jakby ktoś potraktowal mnie prądem! Z racji tego że jestem wielbicielką włosów prostych, prostuję je jak mogę, ale moja prostownica juz sie zuzyla i potrzebuje kupic nową. Chcę coś dobrego, maksymalnie do 400 zł.
Naczytałam sie o prostownicach GHD jednak cena
Myslę o:
farouk chi ceramic nano (ta błekitna, z regulacją)
babyliss pro sleek expert 2072E

Obawiam sie tylko ze moga nie dac rady z moimi wlosami.
Poradzcie mi coś
daria0096 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-01, 15:28   #6
cassie91910
Zadomowienie
 
Avatar cassie91910
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 476
GG do cassie91910
Dot.: Włosy gładkie i proste

Poradziłabym zacząć je olejować i mocno nawilżać, wydobyć z nich piękny, gładki skręt zamiast katować je nadal prostownica i niszczyć przez co bedą sie puszyć jeszcze bardziej i po jakimś czasie pewnie będziesz musiała je ściąć całkiem


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
You are not alone dear loneliness.
cassie91910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 00:00   #7
daria0096
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 8
Dot.: Włosy gładkie i proste

ale ja włosy olejuje już od dobrego roku, minimum raz w tygodniu, nie wspominając już o maskach, odżywkach, jedwabiach itp, ale moje włosy są wysokoporowate i nigdy nie będą same z siebie tak gładkie i błyszczące jak po prostowaniu (chociaż wiem, że prostownica bardzo włosy niszczy, chociaz termoochrona wspomaga w dodatku mam ich tak dużo że cięzko mi je nosic rozpuszczone i pokrecone , szczegolnie upalnym latem lub przy wietrze gdzie sa wszedze na mojej twarzy, przypominaja afro tylko mam baardziej grube loki niz cienkie sprezynki, a proste traca na objetosci, tak to juz jest ze chcemy to czego nie mamy ( nawet fryzjerzy sie nie dziwia ze je prostuje bo z wyprostowanymi mam spokoj na 3-4 dni loki musialabym duzo czesciej myc (zeby nie byluu strakami) i i tak prawie zawsze koncza w koczku bo ich objetosc mnie doprowadza do szalu, ale moze kiedys mi sie odmieni i je polubie ) zdecydowalam sie na jednak na ghd, bo znalazlam strone lookfanastic gdzie sa duzo tansze niz od polskiego producenta ,dzieki za porade
daria0096 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-02, 00:15   #8
cassie91910
Zadomowienie
 
Avatar cassie91910
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 476
GG do cassie91910
Dot.: Włosy gładkie i proste

To może laminowanie u fryzjera by pomogło na dłużej? Moja mama ma z natury bardzo gęste i mocno puszące się włosy, a ostatnio po tym zabiegu strasznie jej włosów zazdroszczę: sypkie, gładkie i ciągle proste nawet po umyciu i wyschnięciu naturalnie, prostownica się pewnie u niej nudzi Rozumiem ten ból, bo sama mam takie włosy, ale wydaje mi się, że ostatnio coraz lepiej mi je okiełznać Trzymam kciuki za Twoje
__________________
You are not alone dear loneliness.
cassie91910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-02 01:15:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:18.