Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie! - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-07-14, 14:04   #721
Olivia2525
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

[QUOTE=koala83;30456443]Kto najlepiej specjalizuje się w powiększaniu łydek implantami, proszę o radę. Może dr Ciesiński albo Kolasiński?[/QUO
I w końcu kogo wybrałąś i czy jesteś zadowolona?
Olivia2525 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-15, 03:53   #722
Ambrette
Przyczajenie
 
Avatar Ambrette
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Łeba
Wiadomości: 19
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

A kogo polecacie ze Szczecina?
__________________
Jeśli kiedykolwiek zamierzasz cieszyć się życiem - teraz jest na to czas - nie jutro, nie za rok... Dzisiaj powinno zawsze być naszym najwspanialszym dniem.

Thomas Dreier

Edytowane przez Ambrette
Czas edycji: 2018-07-15 o 04:35
Ambrette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-15, 12:23   #723
_Justynaaa_
Rozeznanie
 
Avatar _Justynaaa_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 604
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Witam,
proszę o polecenie lekarzy z Warszawy lub okolic specjalizujących się w operacjach plastycznych nosa.

Z góry dziękuje
_Justynaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-20, 10:31   #724
AnnaMatt1901
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1
Dot.: najlepszy chirurg plastyk?

Polecam klinikę dr Szczyta.

---------- Dopisano o 09:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:18 ----------

Prawdę mówiąc też szukałam w Szczecinie ale nikogo nie dostałam z polecenia
AnnaMatt1901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-27, 09:26   #725
Anytra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 15
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Dziewczyny, a macie jakieś opinie na temat powiększania biustu u dr Grażyny Nasińskiej-Jurek l w klinice Medical Hair&Esthetic Poland w Warszawie?
Anytra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-24, 19:12   #726
jvlka900
Zakorzenienie
 
Avatar jvlka900
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 686
GG do jvlka900
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Ja z okolic Szczecina mogę polecić dr. Krajewskiego, co prawda w Szczecinie odbywają się tylko konsultacje, jego Klinika na codzień działa w Kołobrzegu.
Bardzo doświadczony specjalista z ogromną wiedzą, zna się na swojej dziedzinie. Interesuje się swoimi pacjentami i jest bardzo życzliwą osobą Więc z tego miejsca szczerze go polecam
__________________


Aparatka
góra: 23.03.12
dół : 28.06.12




jvlka900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-23, 18:17   #727
angeliqa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Wielkimi krokami zbliża się moja kolejna operacja nosa, tym razem u dr. Potockiego. Zrobił na mnie dobre wrażenie podczas konsultacji, jasno określił co można zrobić, ale nie ukrywam mam obawy bo pojawiło się w internecie. Czy któraś z Was mala może niedawno taka operację u tego lekarza i może podzielić się opinią?
angeliqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-09-24, 14:14   #728
NeverKnow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 81
Dot.: najlepszy chirurg plastyk?

Witam.

Czy ktoś może się wypowiedzieć o dr Marii Kociszewskiej z Klinika Sfera?
__________________
N. 24.12.2013
M. 28.03.2018
Pisze z telefonu
Przepraszam za brak polskich znaków

Edytowane przez NeverKnow
Czas edycji: 2018-09-24 o 18:00 Powód: Powtórka
NeverKnow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-27, 08:24   #729
Mal1Gosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 2
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

ginekologia plastyczna - Lek. med. Iwona Rubik
Mal1Gosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-24, 09:14   #730
izakocz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Ja gorąco polecam Remedest w Ustroniu, dr Marcin Gierek. Miałam tam robione już trzy zabiegi i to jeszcze nie koniec
izakocz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-21, 23:08   #731
Alex13m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 17
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Hej dziewczyny!
Mam zaplanowaną operację powiększenia piersi u dr A. Sankowskiego w klinice A.S. w Warszawie na 15 marca.
Na internecie ma 81 opinii z czego 10 jest negatywnych.

Czy któraś z Was miała operację piersi u dr. Sankowskiego bądź inną operację? I czy jesteście zadowolone? Polecacie? Będę wdzięczna za każdą odpowiedź
Z góry wam dziękuję za każdą odpowiedź

Doktor na konsultacji zrobił dobre wrażenie, ale chce mieć jak najwięcej informacji napewno mnie rozumiecie
Alex13m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-22, 08:58   #732
TheSketchedLady
Wtajemniczenie
 
Avatar TheSketchedLady
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 070
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Cytat:
Napisane przez _Justynaaa_ Pokaż wiadomość
Witam,
proszę o polecenie lekarzy z Warszawy lub okolic specjalizujących się w operacjach plastycznych nosa.

Z góry dziękuje
Mi został polecony dr M. Charaziński. Sama nigdy u niego nie byłam, więc tylko przekazuję opinię
__________________
Wymiana:
Biżuteria, perfumy, pędzle i kolorówka
Sukienki i buty

Wątki można łączyć


TheSketchedLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-22, 16:51   #733
livefast
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 5
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Hej
czy ktoś może wypowiedzieć się na temat PERFECT CLINIC W Pradze ?

nie mogę nigdzie nic znaleść aktualnego o klinice i o Dr.Frajerze lub Dr.Kufie

byłabym bardzo wdzięczna za jakieś informacje planuje tam wykonanie plastyki burzucha z liposunkcja
livefast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-10, 14:26   #734
speteczki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 28
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Opinia o dr Jankau w gdańsku, przyjmuje w Swissmed. Nie polecam!
Do doktora trafiłam z powodu pozytywnych opinii w Internecie. Miałam zrobiony lifting szyi z plastyką mięśnia szerokiego. Minęło półtora roku i postanowiłam napisać opinię, bo więcej się już nic nie zmieni.
Na stronach lekarzy polskich i zagranicznych jest mowa o niewielkim nacięciu pod brodą do 3 cm. Pan doktor zrobił cięcie na 6.5 cm. Na pewno tak łatwiej operować, ale kiedy płacę 12 tys zł, oczekuję, że liczy się to, by blizny były jak najmniej widoczne, a nie wygoda lekarza.
Bliznę pod brodą mam przeciętą białą, pół cm pionową linią po szwie.
Z jednej strony pod blizną na długości prawie 2 cm skóra jest pofałdowana ( jak zmarszczony materiał), utworzyła się widoczna zwisająca luźna kieszeń z nadmiaru skóry. Szyja pod brodą wygląda gorzej niż przed operacją. Propozycja pana doktora to przedłużenie blizny o kolejne 1.5 cm, by naciągnąć skórę... (szkoda, że nie zrobił tego w trakcie zabiegu). Miałabym bliznę od ucha do ucha widoczną z każdej strony, a rezultat poprawki niepewny, bo już nie mam zaufania.
Wydałam mnóstwo pieniędzy na zabiegi obkurczające skórę, wyrównujące ją, ale cudu się nie dokona takimi zabiegami.
Żałuję wyboru i wydanych pieniędzy.
speteczki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-20, 12:49   #735
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 874
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Cytat:
Napisane przez speteczki Pokaż wiadomość
Opinia o dr Jankau w gdańsku, przyjmuje w Swissmed. Nie polecam!
Do doktora trafiłam z powodu pozytywnych opinii w Internecie. Miałam zrobiony lifting szyi z plastyką mięśnia szerokiego. Minęło półtora roku i postanowiłam napisać opinię, bo więcej się już nic nie zmieni.
Na stronach lekarzy polskich i zagranicznych jest mowa o niewielkim nacięciu pod brodą do 3 cm. Pan doktor zrobił cięcie na 6.5 cm. Na pewno tak łatwiej operować, ale kiedy płacę 12 tys zł, oczekuję, że liczy się to, by blizny były jak najmniej widoczne, a nie wygoda lekarza.
Bliznę pod brodą mam przeciętą białą, pół cm pionową linią po szwie.
Z jednej strony pod blizną na długości prawie 2 cm skóra jest pofałdowana ( jak zmarszczony materiał), utworzyła się widoczna zwisająca luźna kieszeń z nadmiaru skóry. Szyja pod brodą wygląda gorzej niż przed operacją. Propozycja pana doktora to przedłużenie blizny o kolejne 1.5 cm, by naciągnąć skórę... (szkoda, że nie zrobił tego w trakcie zabiegu). Miałabym bliznę od ucha do ucha widoczną z każdej strony, a rezultat poprawki niepewny, bo już nie mam zaufania.
Wydałam mnóstwo pieniędzy na zabiegi obkurczające skórę, wyrównujące ją, ale cudu się nie dokona takimi zabiegami.
Żałuję wyboru i wydanych pieniędzy.
Polecam Karolinę Kondej. Moim zdaniem najlepsza chirurg plastyk w tym rejonie. Widziałam efekty różnych zabiegów i naprawdę polecam. Sama do niej się wybieram.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Keket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 15:35   #736
Kelly959
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

A dasz znac jak Ci poszlo...
Kelly959 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-11, 23:39   #737
Annamvs2009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 6
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Cytat:
Napisane przez angeliqa Pokaż wiadomość
Wielkimi krokami zbliża się moja kolejna operacja nosa, tym razem u dr. Potockiego. Zrobił na mnie dobre wrażenie podczas konsultacji, jasno określił co można zrobić, ale nie ukrywam mam obawy bo pojawiło się w internecie. Czy któraś z Was mala może niedawno taka operację u tego lekarza i może podzielić się opinią?
Kolejna? a gdzie mialas pierwsza jesli moge spytac? Jesli chodzi o trojmiasto czy ktos poleca Dr Pernaka? mam wybor pomiedzy nim a Dr Januszkiem z kliniki Szczyta I ciezko mi wybrac... dzieki
Annamvs2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-16, 12:02   #738
pixe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 17
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Proszę polećcie jakiegoś chirurga plastycznego z Krakowa do twarzy - usta, podbródek. Zapisałam się do dr Pabiańczyka, ale zaczynam mieć wątpliwości, a szkoda marnować kasy na konsultacje.
pixe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-18, 14:51   #739
katiangel88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Ja polecam dr Martin Paciorek Primed Clinic w Ostravie,xxx jest niezobowiazujaca konsultacja.
Witam, jestem 3 tydz po powiekszeniu piersi implantami mentor pod miesien, podoba mi sie ze implanty dobierane sa do sylwetki, a nie jak mi sie podoba ,mam 1,78 chcialam 450 zaproponowano mi 500 nawet 550 wzielam te 550cc i nie zaluje piersi sa naturalne, nie widac implantow, bol pooperacyjny mialam 3 dni i przez 3 dni bralam tabletki pozniej dalo sie wytrzymac bez tabletek ale w pogotowiu mialam ketanol, przez pierwsze 3 dni bylam tak obolala i slaba ze problem byllo trzymac kubek,, najgorszy jest bol plecow ktory promieniuje z piersi a trzeba spac na plecach, wezcie ze soba woltaren max, pielegniarka posmaruje wam plecy, pomaga mozna spac spokojnie Dziewczyny jak sie wybieracie na zabieg zalatwcie sobie transport zeby ktos was odebral ,chcialam jechac sama ,na szczecie przywieziono mnie i odebrano ,czlowiek jest taki slaby i otepiony po zabiegu ze nie jestes w stanie sie sama ubrac a co dopiero chodzic i targac walizke ,z tego co pamietam do 3 tyg nie mozna dzwigac do 10kg, podnosic rak do gory,czy spacerowac, Maz jak mnie przywiozl ," godz siedzialam ,2 godz spalam i tak przez 2 dni,przez 2 tyg sama nie moglam umyc wlosow i zrobic kucyka do gory,po 2 tyg jest lepiej wszystko juz sama robie i trzeba uwazac zeby sie nie brac za sprzatanie czyli odkurzanie ,mycie podlogi ,czy robienie pierogow,bo slyszalam ze dziewczyny dostaly krwotoku wewnetrznego, zostawmy to malzonkowi i relaksowac sie te 3-4 tyg, pas trzeba nosic 4 tyg w moim przypadku lekarz zalecil 3 tyg,dzis go sciaglam ale ulga uff, mam odpazone pod pachami,3 dni po zabiegu mozna zalozyc prywatnie kupiony biustonosz sportowy do biegania ,bardzo fajnie sciaga piersi i jest wygodniejszy od tego co dostajesz od lekarza,ja kupilam w dekatlonie i zaplacilam 100zl jeszcze sobie dokupie te sportowe bh zeby nosic tak przez 6 tyg,,po 3 tyg jeszcze mnie bola piersi w sensie jak je smaruje kremem dove zwykly nawilzajacy,opuchlizna zchodzi,czuje dotyk,na poczatku byly twarde i nie czule Po 2 tyg mozna wrocic do pracy lekkiej przy komputerze,do fizycznej tzn jesli ruszasz rekami i,wycigasz rzeczy z polki to po 6 tyg ,ja po 3 tyg mam jeszcze problem z rekami,nie wiedzialam ze to jest tak polaczone z piersiami,codziennie psikam Octeniseptem (po każdym psikaniu odczekać trochę aż się wchłonie).kupilam na blizny masc ale jeszcze nie stosuje,pielegniarka poradzila linomag i tak go stosuje wklepujac ,wszystko ladnie sie goi ,miejsce po cieciu jest malo widoczne i nie ma pogrubien,to tyle co moge powiedziec to jest dopiero 3 tydz i najwazniesze P. Agnieszka mowi po polsku, bardzo dobry kontakt przed i po zabiegu,udziela wszelkich informacji o zabiegu,personel i pielegniarki usmiechniete ,mile pomocne o kazdym czasie,lekarz Dr n. med. Martin Paciorek bardzo dobry i mily tez mowi po polsku ,Ondrej. mowi bardzo dobrze po angielsku i sluzy rowniez wszelkimi informacjami ,dlugo sie naszukalam kliniki i wazne byly dla mnie opinie a cena to druga strona 11 tys a u nas w polsce 18 tys jest roznica i clinika ma 200 pozytywnych opini teraz 201 razem zemna

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2020-06-30 o 09:06 Powód: link
katiangel88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-25, 00:49   #740
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 855
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Prośba o polecenie:
Operacja plastyczna nosa okolice Bytomia (czyli oczywiście również Katowice) - kogo polecacie? Zastanawiam się nad dr Anną Oleander, ale ta cena. Z drugiej strony jeżeli ma być dobrze, to nie ma co się bawić w oszczędzanie.

Myślałam również nad dr Janiną Janicką-Grabowską, ale mocno mieszane opinie. Ktoś coś?
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2020-05-25 o 01:15
Ellen_Ripley jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-29, 19:29   #741
Ralfioza
Zakorzenienie
 
Avatar Ralfioza
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: blisko morza
Wiadomości: 4 290
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Cześć dziewczyny, podzielicie się opinią na temat Sopockiej Fabryki Urody i dr. Zdzitowieckiego?
__________________
Kosmetyki
Ralfioza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-29, 22:01   #742
NieUmiemGracWSzachy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Cytat:
Napisane przez Ralfioza Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, podzielicie się opinią na temat Sopockiej Fabryki Urody i dr. Zdzitowieckiego?
Aż specjalnie konto założyłam, by się wypowiedzieć.

Otóż miałam u tego pana przeprowadzony zabieg labioplastyki w 2019 roku. Efekt - porażka, co było widać od początku. Nie będę wdawać się w szczegóły, ale inny chirurg określił to dzieło jako "efekt sztucznego penisa". W każdym razie pan Zdzitowiecki po zabiegu wysłał mnie do domu ze szwami rozpuszczalnnymi, nie wspominając o jakiejkolwiek wizycie kontrolnej. Już mi się czerwona lampka zapaliła, bo to trochę dziwne - zazwyczaj jednak chirurg jest ciekawy, jak mu wyszło, chce mieć dokumentację zdjęciową itp. No nic, kilka dni później skontaktowałam się z kliniką, by poinformować, że sprawa wygląda koszmarnie w sensie estetycznym, na co dostałam pocieszenie, żeby się nie przejmować i "w ogóle tam nie zaglądać, bo to się wszystko jeszcze będzie zmieniać". W każdym razie zaproszono mnie na wizytę kontrolną i dr powiedział, że nic nie muszę za nią płacić, no szok słuchajta. Na wizycie pielęgniarka skomentowała, że dobrze jest zrobione (no dziwne, by gadała, że spartaczone, skoro jej pracodawca stoi obok). Dr Zdzitowiecki przyznał, że no rzeczywiście trochę dziwnie wyszło i też asymetrycznie, ale to dlatego, że ja jedną wargę miałam nieco grubszą, a też jest tak a nie inaczej, bo górnych okolic się nie rusza, gdyż to grozi utratą czucia. No, jakoś inni chirurgowie uważają to za przypadki marginalne, ale chyba nikt jeszcze nie słyszał o chirurgu, który się przyzna ot tak do błędu (swoją drogą, moje dotychczasowe doświadczenia z lekarzami wszelkiej maści pozwalają mi przypuszczać, że na studiach medycznych jest jakiś przedmiot, na którym wybijają studentom z głowy jakąkolwiek pokorę). Na pocieszenie dodał, że "przy porodzie to się wszystko rozciągnie". Nie żebym kiedykolwiek wspominała o chęci posiadania potomstwa, no ale niech tam będzie, ludzie starej daty często jeszcze nowoczesnej poprawności nie mieli okazji nabrać. Powiedział, że można przeprowadzić zabieg korygujący, ale to na jesień, bo latem "się rozlezie". Tu spory plus - zabieg dodatkowy był bezpłatny, więc postanowiłam dać szansę, ale niewiele to dało - jak wcześniej było 2/10 tak poprawiono na mocne 3/10 xD. W dodatku założono mi badziewne grube szwy rozpuszczalne, które zostawiają ślady a'la drabinka.
W 2020 szukałam w internecie jakichś dobrych chirurgów "od tych rejonów" i trafiłam na dr Serafina z Gliwic, który podejmuje się zabiegów rekonstrukcyjnych. Powiedział, że wybrano nieodpowiednią metodę i stąd nieciekawy efekt. Na szczęście udało mu się naprawić szkody i ostatecznie jestem bardzo zadowolona, więc nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Do tego opieka pooperacyjna to było niebo a ziemia. W Gliwicach po zebiagu leżałam 1,5h na obserwacji, a nie że zaraz trzeba wstać i taksówkę co rychlej zamawiać.

W skrócie telegraficznym - dr Zdzitowieckiego raczej nie polecam. Na podstawie opinii użytkowników z innych forów wywnioskowałam, że jak coś mu nie wyjdzie to lubi zwalić na pacjenta w stylu "tak to wygląda, bo pan/pani miał(a) takie <wstawic nazwę części ciała> i się inaczej nie dało", a później się okazuje, że ktoś inny jednak potrafi elegancko poprawić. Może nie powinnam wspominać o doświadczeniach innych, ale na beautywpolsce są wpisy jednego pana, który się skusił na nos i ostatecznie poprawiał u Skupina oraz jednej pani, której piersi wyglądem wyszły zbliżone do Nissana Cube .

Edytowane przez NieUmiemGracWSzachy
Czas edycji: 2020-07-29 o 22:04
NieUmiemGracWSzachy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-29, 23:37   #743
Ralfioza
Zakorzenienie
 
Avatar Ralfioza
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: blisko morza
Wiadomości: 4 290
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

No to nieźle... Bardzo Ci dziękuję, że zechciałaś aż tyle napisać, by przybliżyć mi "niebezpieczeństwo", w którymś mogę się znaleźć
Znajoma właśnie u niego poprawiała się po niedociągnięciach innego lekarza, stąd mi go poleciła. Umówiłam się na konsultację na początek sierpnia, a chciałabym zrobić brzuszek. Nie jest duży, ale marszczy się i tego nadmiaru skóry nie mogę wyćwiczyć.
Dzięki tobie widzę, że może warto poszukać innych lekarzy na terenie woj. Pomorskiego
__________________
Kosmetyki
Ralfioza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-01, 19:07   #744
TheSketchedLady
Wtajemniczenie
 
Avatar TheSketchedLady
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 070
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Pomyśl o dr. Szychcie z Gdańska.
__________________
Wymiana:
Biżuteria, perfumy, pędzle i kolorówka
Sukienki i buty

Wątki można łączyć


TheSketchedLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-03, 18:21   #745
PolinkaMalinka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 29
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Bardzo dobra jest tez dr Dorota Żukowska, siostra była u niej na operacji plastycznej uszu odstających dwa chyba lata temu w łodzi w klinice Dermed
PolinkaMalinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-11, 10:31   #746
bartowieckowy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 1
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Ja mam pytanie z kolei. Czy któraś z was miała zabieg u lekarza Roberta Małka? xxx moje pytanie wynika z tego, że moja żonka chce się do niego wybrać żeby zrobić sobie redukcję piersi. Ale zanim się zgodzę wolałbym wiedzieć czy to w ogóle jest dobry lekarz

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2020-08-19 o 11:34 Powód: reklama
bartowieckowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-28, 11:40   #747
scrappy5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 9
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Odstąpie termin konsultacji u dr.Szczyta ( marzec 2021 )
scrappy5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-21, 11:39   #748
EmiEmi06
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 3
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Dzień dobry czy ktoś miał doświadczenie z dr Kondej albo z Laguna Estetica w Gdyni? pozdrawiam
EmiEmi06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-25, 20:12   #749
igorina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 1
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Możecie polecić kogoś w Aglomeracji Śląskiej kto trafnie dobierze najlepsze zabiegi do wykonania w moim konkretnym przypadku? Bez naciągania, ale również mydlenia oczu, że wszystko jest super (bo na takich też już trafiałam).
igorina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-11, 09:56   #750
mosmos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 1
Dot.: najlepszy chirurg plastyk?

Jestem po konsultacji u 2 lekarzy. Z czego na zabieg umówiłam się do doktora Siewiery. Polecono mi jego i jeszcze jednego lekarza z polanicy ale bardzo się zawiodłam na nim podczas konsultacji wiec nazwiska nie podam. Nie chce żle o ludziach mówić a może miał po prostu gorszy dzień. W każdym razie byłam też na konsultacji u doktra Siewiery we Wrocławiu. Konsultacja super. Wszystko wyjaśnione, zrobił mi wizualizację 3 d w komputerze no i zabieg będzie za miesiac. Trochę się stresuję i pewnie neipotrzebnie wchodzę na takie fora Ale może dodacie mi skrzydeł.
mosmos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-19 13:48:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:40.