Lekarz proszę o poradę i opinie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-10-27, 16:09   #1
Technikum
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 35

Lekarz proszę o poradę i opinie


Witam mam Obecnie 23 lata i proszę o opinie wasze dziewczyny . co do Wyboru czy jest to Kobieta czy Facet jest mi to obojętne i nie o tym Temat , Lecz o NFZ a Prywatnej wizycie . Byłam kilka razy a mianowicie dwa razy prywatnie u lekarza i wspominam średnio dobrze , Teraz chodzę na NFZ i tylko nie wiem co mam myśleć szukać dalej czy zostać ? Lekarz jest miły i wydaje się kompetentny nie Wpadający w panikę , Logicznie myślący , zagada . Lecz mam wrażenie , ze ma trochę ,, wy☠☠☠ane '' tzn chodzę do niego od 2014 Raz miałam usg zrobione raz Cytologie właśnie w 2014 , piersi nie bada wcale Tylko samo badanie na fotelu i nie pełne bo tylko wziernikiem , Dziś byłam bo akurat miałam infekcję to dostałam receptę , o nic nie pyta kiedy okres czy regularny czy nie , potwierdził mi tylko , że mam nadżerkę małą co mi powiedziało też 2 innych lekarzy ale że jej ruszać nie trzeba bo Cytologia ok a , że jak już to laserem ale kaska (no dobra to , że za zabieg kasa spoko rozumiem ) dziś zapytałam o Cytologie to mi odp tak , przecież pani miała w 2014 i ze na prywatnej wizycie bo nie mam 25 Lat i NFZ nie zwraca . 1 mi zrobił tylko dlatego , że wspomniałam ze miałam badanie histopatologiczne pod kontem raka które wyszło dobrze i mi zrobił cytologie i wyszła ok , Zapytałam czy w takim razie powinnam iść Zrobić cytologie prywatnie to powiedział , ze nie widzi takiej potrzeby i że sam by mi zrobił jak coś . I w sumie to nie wiem już co o tym myśleć co do 25 roku życia mam nie robić cytologi czy szukać lekarza innego czy wierzyć , ze wie co robi ? Do tej pory jak byłam prywatnie to raz właśnie wylądowałam w szpitalu na wycinkach a wyszło wszystko ok , drugi lekarz mi pco napisał na usg bo na jednym jajniku miałam jakieś pęcherzyki czy co ? gdzie mam normalny okres nie jestem gruba i wg dobrze się czuje żadnych badań nie zalecił tylko najlepiej pierwsze lepsze Hormony i siema , Na co mój lekarz ten na NFZ powiedział , ze żebym w Lusterko zobaczyła i ze dla niego PCO nie istnieje i żebym nie panikowała i że się martwić będę jak się bd starać o dziecko i że Tabletki . Ja wg nie chcę brać Hormonów bo dobrze się czuje bez itp , To mnie lekarz dziś Tylko skrytykował , ze stosuje z chłopakiem mało bezpieczną metodę pomimo , ze akurat u nas o na się sprawdza już kilka lat , Ale nie porozmawiał zemną o dobrze tylko się zapytał jak się zabezpieczamy i sobie skomentował . Jakby go to interesowało a i tak w ciąży nie jestem . Zastanawia mnie jedna rzecz Jak robiłam Cytologie w 2014 na NFZ wyszła mi 2 grupa , to samo badanie w tym samym roku tylko prywatnie gr 1 , i wcześniejsze z 2013 3 gr cytologia zrobiona podczas infekcji i szpital i wycinek i wynik z Histologicznego ze powinna być 1 gr
Technikum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-27, 18:25   #2
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Lekarz proszę o poradę i Opinie

Zmień lekarza jak ten Ci nie odpowiada.

A za jaką metodę anty Cię skrytykował?
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-29, 15:07   #3
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Lekarz proszę o poradę i Opinie

Cytologia to wydatek rzędu 40-50zl, jak chcesz to zrób prywatnie, będziesz spokojniejsza, a jeśli w ogóle nie ufasz temu lekarzowi to go zmień.

Bardzo chaotycznie piszesz, wstawiasz duże litery w dziwnym miejscach, hormony, cytologia i tabletki to nie bóstwa, które wymagają dużych liter
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-29 16:07:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:27.