Sylwester. Sukienka- dodatki :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-17, 17:05   #1
Kicajowa500
Raczkowanie
 
Avatar Kicajowa500
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 41

Sylwester. Sukienka- dodatki :)


Hej Dziewczyny błagam o pomoc! kupiłam sukienkę na sylwestra (wiem, że może się trochę nie nadaje na tę okazję, ale idę do kolegi, naaa domówkę? ;p) Chciałabym żebyście udzieliły mi jakiś rad, co mam do niej założyć. Jakie rajstopy, czy czarne czy inne, grube czy cienkie, jakie buty, dodatki itp już sobie wymyśliłam ze pomaluję na czerwono paznokcie ale co do reszty to nie mam pojęcia... aa i nie wiem czy to się przyda czy nie, ale mam bardzo ciemnobrązowe włosy, prawie czarne Pomóżcie coooś
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Sukienka.jpg (37,1 KB, 483 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Sukienka2.jpg (54,3 KB, 403 załadowań)
Kicajowa500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 23:35   #2
wisienka1000
Wtajemniczenie
 
Avatar wisienka1000
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 047
Dot.: Sylwester. Sukienka- dodatki :)

ja bym dodała buty, żakiet (złagodziłby trochę ilość kwiatków) i lakier w kolorze pudrowego różu lub tzw nude... lub czarne grube rajstopy, czarny żakiet i czarne kozaki... ale ... trzeba też wziąść pod uwagę fakt,że na domówkach się w butach raczej nie siedzi, więc są tu chyba mniej istotne. Przez to, że sukienka jest bardzo wzorzysta trzeba ograniczyć dodatki, więc wybrałabym jakiś fajny duży pierścionek. Żadnych naszyjników i długich kolczyków bym już nie dodawała...
wisienka1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 23:42   #3
Kicajowa500
Raczkowanie
 
Avatar Kicajowa500
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 41
Dot.: Sylwester. Sukienka- dodatki :)

ufff dzieki, chociaż jedna
Kicajowa500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 00:32   #4
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Sylwester. Sukienka- dodatki :)

Jesli w avku to Ty, to masz wyrazista urode i bedziesz swietnie wygladala w tej kiecce

dodatki: ubralabym czarne ponczochy, (cienkie, zeby nie bylo za czarno) i czarne balerinki- na domowce, a zwlaszcza na "mieszkaniowce" glupio czulabym sie w szpilkach, ale tez nie wyobrazam sobie pomykania na boso
nie ubieralabym zakietu- bo raczej nie bedzie Ci potrzebny. na balkon/taras o polnocy i tak najlepiej wyjsc w kurtce/plaszczu, zeby sie nie podziebic.

makijaz: postawilabym na mocno podkreslone rzesy i w ogole oczy, a na usta wybralabym pudroworozowa szminke i blyszczyk w odcieniu takim, jaki maja rozyczki na sukience
+ odrobina rozu na policzki.
uwielbiam czerwony lakier na paznokciach, ale nie wiem czy nie bedzie ladniej, gdy do tego zestawu wybierzesz lakier rozowy. bedziesz musiala sama zadecydowac, w jakim kolorze lepeij sie czujesz i jaki bardziej pasuje, do calosci.

co do bizu: zalozylabym wisiorek- najlepiej oprawiony w srebro krysztal, na krotkim czarnym rzemyku lub aksamitce.
jesli lubisz i masz, to jeszcze pierscionek z takim samym krysztalem. i nic wiecej.

Edytowane przez Kattarina
Czas edycji: 2010-12-18 o 01:07
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 00:33   #5
Monika1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Monika1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 424
Dot.: Sylwester. Sukienka- dodatki :)

Ja bym tutaj nie malowała paznokci na czerwono raczej jasny róż. Buty nude, pudrowo różowe lub klasyczne, czarne, bez żadnych zdobień. Założyłabym krótkie, jasne (np. pudrowy róż) kolczyki, na tle ciemnych włosów będą się fajnie wyróżniać, a według mnie nie przesadzą stroju. Pierścionek też na pewno będzie pasował Do ciemnych butów jasną torebeczkę, a do jasnych czarną. Ze względu na urocze rękawki nie zakładałabym żakietu chyba że byłoby chłodno. Co do rajstop... Nie pasują mi tu ciemne, najlepiej takie, które zupełnie nie będą się rzucać w oczy co do makijażu to delikatne, czarne kocie oko i jasnoróżowe, półtransparentne usta urocza ta sukieneczka, podoba mi się bardzo
__________________
"Wiesz, mam ochotę pokazać ci zdjęcia z poprzednich wakacji. (...) Wiesz co było najgorsze? Poranki. Za każdym razem, gdy się budziłam wyobrażałam sobie, że całujesz mnie w kark, a wtedy dreszcze przechodzą moje ciało. Ciebie tam nie było, nie całowałeś mnie, a jednak czułam dreszcze."
Monika1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 07:42   #6
aldii
Zakorzenienie
 
Avatar aldii
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 776
Dot.: Sylwester. Sukienka- dodatki :)

Na szyje zalozylabym aksamitke i jakies delikatne czarne szpilki.Moga byc do tego czarne,grube rajstopy.Jasne paznokcie i czarna torebka (mala)
__________________
Lukrecja
aldii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 08:05   #7
Karola20
Zakorzenienie
 
Avatar Karola20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Prowincja ;) Prawie Wawa
Wiadomości: 22 746
GG do Karola20
Dot.: Sylwester. Sukienka- dodatki :)

Bardzo ładna sukieneczka

Z racji, że jest bardzo wzorzysta nie powinnaś mieć problemu z doborem dodatków bo zwyczajnie powinno byc ich jak najmniej

Paznokcie przede wszystkim nie na czerwono tylko na pastelowy róż. Rajstopy będą pasowały zarówno czarne- kryjące jak i cieliste. W czym czujesz sie lepiej. Z butami też nie powinno być problemu bo napisałaś, że to domówka więc w szpilach raczej pomykać nie będziesz. Założyłabym jakieś delikatne baletki. Żadnych żakietów ani marynarek bym nie zakładała bo sukienka ma bardzo ładne rękawki i szkoda by było ich zakrywać. Poza tym powinno być na tej imprezie na tyle ciepło, że takie rzeczy i tak by były zbędne Makijaż też jakiś delikatny, w pastelowych odcieniach. Dla podkreślenia warto maznąć tylko kreskę na górnej powiece. Biżuterii też nie za dużo i jakąś delikatną bo będzie się bardzo gryzła z tymi kwiatami. Jakiś pierścionek najlepiej i koniec. Ewentualnie jakieś kolczyki też w pastelowych kolorach (róż- pod kwiatki ), będą się ładnie odcinały od koloru włosów.
Dziękuję za uwagę i życzę miłej zabawy
__________________
Mani

"Nie mam chłopaka, bo kocham polskich siatkarzy"

Skra
Wrona,Qrek


Karola20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-18, 08:56   #8
kicccia
Zakorzenienie
 
Avatar kicccia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 099
Dot.: Sylwester. Sukienka- dodatki :)

Jaka śliczna buzia z avku!!!
__________________



kicccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 17:29   #9
niunia92
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 158
Dot.: Sylwester. Sukienka- dodatki :)

sliczna sukienka jak mozesz to napisz mi na prv ile za nia dalas i gdzie
ja bym zalozyla czarne gladkie rajstopy jakies z grubszych i szpilki skoro to domowka
niunia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:46.