nowości wśród prostownic - ktoś próbował? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-06, 15:43   #1
Ewa_er
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 48
Thumbs down

nowości wśród prostownic - ktoś próbował?


Witam! Czy próbował ktoś tych prostownic, albo czy przynajmniej słyszał o nich jakąś opinie?
Profesjonalna prostownica ceramiczna KAYLOOK/KAYFLAT
http://www.estyl.pl/sklep/customer/p...cat=375&page=1


Prostownica Ceramiczna Eco-Cerion, Tondeo
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=11605

Będę wdzięczna za każdą odpowiedż
Ewa_er jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 16:25   #2
allicjaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 059
Dot.: nowości wśród prostownic - ktoś próbował?

Ja zastanawiam się nad kupnem prostownicy firmy TONDEO, przekonują mnie te pełnoceramiczne płytki pokryte powłoką diamentowo-krystaliczną Ale niestety nie miałam okazji jej używać, zresztą tak jak tej drugiej...
allicjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 16:35   #3
kiciuś
Raczkowanie
 
Avatar kiciuś
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 177
Dot.: nowości wśród prostownic - ktoś próbował?

Miałam w planach zakup prostownicy Tondeo, podobnie jak u Alicji zachęcały mnie do kupna pełnoceramiczne płytki z diamentowo-krystaliczną powłoką. Zdecydowałam się na flatmastera, bo trafiłam na dosyć ciekawą ofertę. Jeśli miałabym teraz zdecydować się na prostownicę, w kieszeni posiadając 270 zł (cena z allegro) to poważnie zastanawiałabym się nad kupnem właśie tondeo. Rozmawialam z grabcią (to żadna reklama jej usług), która jak sama mówi, używała i flatmastera i tondeo i zdecydowanie woli tę drugą. I tak sobie myślę, że poużywam jeszcze trochę mojego efalocka, po czym sprzedam go i zakupię wlaśnie tondeo
kiciuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 16:39   #4
allicjaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 059
Dot.: nowości wśród prostownic - ktoś próbował?

Kiciuś świetnie mi to słyszeć, bo ja zastanawiałam się też nad kupnem Efalock'a Flat Finger, ale skoro Grabcia mówi, że Tondeo lepsza (tylko nie wiem czy od Flat Finger) to już samo to mówi za siebie Zresztą chyba jeśli chodzi o prostownicę to tej jakość dobrze odzwierciedla cena Wiadomo nikt za darmo diamentowo-krystalicznej powłoki Ci nie doda
allicjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 16:47   #5
kiciuś
Raczkowanie
 
Avatar kiciuś
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 177
Dot.: nowości wśród prostownic - ktoś próbował?

Z tego co się orientuję, Flatmaster i Flatfinger są niemal identyczne w działaniu. Jedyną różnicą jest możliwość wywijania włosisków używając flatfingera, ale to już chyba wiedzą wszyscy. Także na KWC nie ma wyszczególnionych modeli efalocka, choć dodam, że moim zdaniem jednak być powinny
kiciuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 20:36   #6
Arwenna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2
Dot.: nowości wśród prostownic - ktoś próbował?

Ja uzywam prostownicy firmy Babyliss-Glass ( wyglada jakby byla zrobiona z dwóch luster).Co prawda koszt to ok 300 zl, ale i tak uwazam, ze warto - probowalam juz wielu i ta jako jedyna nie niszczy wlosow tak bardzo...Poza tym ma regulacje temperatury - co jest dosyc istotne, by nie obciazac wlosow nadmierna temperatura, kiedy nie jest to konieczne.Do tego uzywam dwufazowego lotionu do prostowania wlosow( Wella).I jeszcze doradzam, jak masz kupic byle jaka prostownice, ktora zniszczy wlosy w 3 miesiace, to lepiej kup drozsza lub nie kupuj wcale
Arwenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 21:10   #7
Ewa_er
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 48
Dot.: nowości wśród prostownic - ktoś próbował?

Przyznam się że mam w sumie dobrą prostownicę z której jestem zadowolona raczej (mam flat mastera), chociaż porównując ją z Wigo którą też miałam okazję wypróbować, efalock jest dla mnie tak jakby za mało "śliski"... Nie wiem jak to dokładnie wytłumaczyć, zresztą może to tylko moje złudzenie. W każdym razie dziękuję za odpowiedzi i następne są mile widziane. Pozdrawiam serdecznie
Ewa_er jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-07, 12:37   #8
allicjaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 059
Dot.: nowości wśród prostownic - ktoś próbował?

Cytat:
Napisane przez Arwenna
Ja uzywam prostownicy firmy Babyliss-Glass ( wyglada jakby byla zrobiona z dwóch luster).Co prawda koszt to ok 300 zl, ale i tak uwazam, ze warto - probowalam juz wielu i ta jako jedyna nie niszczy wlosow tak bardzo...Poza tym ma regulacje temperatury - co jest dosyc istotne, by nie obciazac wlosow nadmierna temperatura, kiedy nie jest to konieczne.Do tego uzywam dwufazowego lotionu do prostowania wlosow( Wella).I jeszcze doradzam, jak masz kupic byle jaka prostownice, ktora zniszczy wlosy w 3 miesiace, to lepiej kup drozsza lub nie kupuj wcale
Prostownica KAYLOOK/KAYFLAT i TONDEO nie są byle jakie Sądzę, że są to porządne prostownice Niestety nie słyszałam jeszcze żadnej opinii na temat Babyliss'a z wkładami lustrzanymi, ale też nad nią się zastanawiałam. Jednak mimo wszystko bardziej przekonują mnie ceramiczne płytki pokryte diamentowo-krystaliczną powłoką w TONDEO.

Zarówno prostownica KAYLOOK/KAYFLAT i TONDEO kosztują ok 300 zł, dokladnie TONDEO można kupić za 305 zł, a tą drugą za 390 zł, więc byłby to też niemały wydatek A Babyliss Glass za ok. 240 zł. Wydaje mi się że te prostownice warte są swoje ceny... Ale nie mam zielonego pojęcia jak sprawdza się KAYLOOK/KAYFLAT chociaż reklamowana jest jako "Mercedes wśród prostownic"

Pozdrawiam
allicjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 15:43   #9
Jagodzianka27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4
Dot.: nowości wśród prostownic - ktoś próbował?

Cytat:
Napisane przez allicjaa
Ja zastanawiam się nad kupnem prostownicy firmy TONDEO, przekonują mnie te pełnoceramiczne płytki pokryte powłoką diamentowo-krystaliczną Ale niestety nie miałam okazji jej używać, zresztą tak jak tej drugiej...
A gdzie mozna kupic prostownice firmy tondeo lub efalock? bo w mediamarkt to tylko takie zwykle są.
pozdrawiam
Jagoda
Jagodzianka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 15:45   #10
Jagodzianka27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4
Dot.: nowości wśród prostownic - ktoś próbował?

Cytat:
Napisane przez Arwenna
Ja uzywam prostownicy firmy Babyliss-Glass ( wyglada jakby byla zrobiona z dwóch luster).Co prawda koszt to ok 300 zl, ale i tak uwazam, ze warto - probowalam juz wielu i ta jako jedyna nie niszczy wlosow tak bardzo...Poza tym ma regulacje temperatury - co jest dosyc istotne, by nie obciazac wlosow nadmierna temperatura, kiedy nie jest to konieczne.Do tego uzywam dwufazowego lotionu do prostowania wlosow( Wella).I jeszcze doradzam, jak masz kupic byle jaka prostownice, ktora zniszczy wlosy w 3 miesiace, to lepiej kup drozsza lub nie kupuj wcale
A gdzie kupilas tę prostownice?
Jagodzianka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 17:20   #11
allicjaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 059
Dot.: nowości wśród prostownic - ktoś próbował?

Cytat:
Napisane przez Jagodzianka27
A gdzie mozna kupic prostownice firmy tondeo lub efalock? bo w mediamarkt to tylko takie zwykle są.
pozdrawiam
Jagoda
Chociażby na allegro

Pozdrawiam
allicjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-20, 12:24   #12
ana82
Raczkowanie
 
Avatar ana82
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 138
GG do ana82
Dot.: nowości wśród prostownic - ktoś próbował?

Cytat:
Napisane przez Jagodzianka27
A gdzie kupilas tę prostownice?
stona Grabci http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠.netidea.pl/
ana82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 14:28   #13
agentka21
Raczkowanie
 
Avatar agentka21
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 58
Dot.: nowości wśród prostownic - ktoś próbował?

Witam all Ja mam prostownice TONDEO i jestem z niej BARDZO ZADOWOLONA Wloski sa po niej sypkie mieciutkie noi oczywiscie proste hehe Pozdawiam
agentka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 19:34   #14
scayla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 56
Dot.: nowości wśród prostownic - ktoś próbował?

czy ktoraś was probowala prostować wlosy prostownia wigo 25 mm i efalock flatmaster? jestem ciekawa czy jest duza róznica prostowania?
scayla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 19:55   #15
Magda^^
Raczkowanie
 
Avatar Magda^^
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 34
Wyślij wiadomość przez ICQ do Magda^^ GG do Magda^^ Wyślij wiadomość przez Yahoo do Magda^^
Dot.: nowości wśród prostownic - ktoś próbował?

Ja slyszałam, ze prostownice Tondeo są świetne, jeszcze lepsze od Efalock! Wlosy się nie elektryzują i są idelanie proste
Magda^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-04, 17:25   #16
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: nowości wśród prostownic - ktoś próbował?

Witam!
Był u mnie święty mikołaj i pytał co ma mi sprawić pod choinkę jupiii! powiedziałam mu że prostownicę. zapytał jaką... no własnie - powiedzialam nie chce zeby sie wykosztowal i zeby kupic flat fingera efalocka... na to mikolaj "dobrze sie zastanow- ja sie na tym nei znam - ale nie chce kupowac badziewia, moge zaplacic kilka groszy wiecej i sprawic ci cos porzadnego". wiec mam dylemat. chcialabym jednoczesnie prostownice i cos do krecenia. ponoc tondeo z aktywnym jonizowaniem (?) czy jakos tak tez sie do tego nadaje. i ponoc jest lepsza dla wloskow. poradzcie mi co powiedziec świętemu
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-04, 19:18   #17
gizela
Raczkowanie
 
Avatar gizela
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 92
Dot.: nowości wśród prostownic - ktoś próbował?

Właśnie się dziś wypowiadałam na temat tej Profesjonalnej prostownicy ceramicznej KAYLOOK/KAYFLAT,może jeszcze raz przytocze wypowiedź,że mercedesik sprawdza się w 100% jest poprostu idealny,w końcu znalazłam wymarzoną prostownice,wkładki prostownicy sa amortyzowane działają na zasadzie jak gąbka,włosy są prościusieńkie i lśniące,a preperat którego używam przed zastosowaniem do prostownicy to preparat Silk Strate z Farouka ,ten specyfik to dopiero rewelacja ,a próbowałam już wiele,także po wielu próbach błędów doszłam do celu,miałam też i tondeo ale na moich włosach się nie sprawdziła poprostu mi je szarpała.
gizela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-05, 21:58   #18
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: nowości wśród prostownic - ktoś próbował?

Cytat:
Napisane przez allicjaa
Kiciuś świetnie mi to słyszeć, bo ja zastanawiałam się też nad kupnem Efalock'a Flat Finger, ale skoro Grabcia mówi, że Tondeo lepsza (tylko nie wiem czy od Flat Finger) to już samo to mówi za siebie Zresztą chyba jeśli chodzi o prostownicę to tej jakość dobrze odzwierciedla cena Wiadomo nikt za darmo diamentowo-krystalicznej powłoki Ci nie doda
A mi Grabcia poleciła Eufalok flat finger,no i kupiłam.Ale włosy mam po niej takie suuuche i po paru uzyciach odstawiłam ją do "lamusa" i uzywam szczotki ceramicznej.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-06, 09:24   #19
Nierika
Zadomowienie
 
Avatar Nierika
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 865
Dot.: nowości wśród prostownic - ktoś próbował?

Cytat:
Napisane przez gizela
Właśnie się dziś wypowiadałam na temat tej Profesjonalnej prostownicy ceramicznej KAYLOOK/KAYFLAT,może jeszcze raz przytocze wypowiedź,że mercedesik sprawdza się w 100% jest poprostu idealny,w końcu znalazłam wymarzoną prostownice,wkładki prostownicy sa amortyzowane działają na zasadzie jak gąbka,włosy są prościusieńkie i lśniące,a preperat którego używam przed zastosowaniem do prostownicy to preparat Silk Strate z Farouka ,ten specyfik to dopiero rewelacja ,a próbowałam już wiele,także po wielu próbach błędów doszłam do celu,miałam też i tondeo ale na moich włosach się nie sprawdziła poprostu mi je szarpała.
A jakie masz wlosy?
__________________


Nie kąp się na plaży niestrzeżonej. Nikt nie zauważy twojego utonięcia.
Nierika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-06, 10:49   #20
gizela
Raczkowanie
 
Avatar gizela
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 92
Dot.: nowości wśród prostownic - ktoś próbował?

Jeśli ci chodzi o moje włosy to mam sięgające za łopatki rozjaśniane balayagem
gizela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-06, 11:28   #21
Nierika
Zadomowienie
 
Avatar Nierika
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 865
Dot.: nowości wśród prostownic - ktoś próbował?

A cienkie/grube/pusza sie/faluja/proste/krecone/suche/tluste...?
__________________


Nie kąp się na plaży niestrzeżonej. Nikt nie zauważy twojego utonięcia.
Nierika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-06, 12:03   #22
gizela
Raczkowanie
 
Avatar gizela
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 92
Dot.: nowości wśród prostownic - ktoś próbował?

Mam włosy średniej grubości czyli nie za cienkie i nie za grube,po umyciu głowy i wysuszeniu strasznie się puszą ,lub jak jest pogoda deszczowa powietrze wilgotne to masakra,ale po zastosowaniu tej prostownicy którą posiadam teraz i ten preparat o którym pisałam włosy spisują się rewelacyjnie,wytrzymują do 4 dni i nic się z nimi nie dzieje,po 4 dniach myję głowę bo nie maja skłonności do aż takiego przetłuszczania się,a włosy nadal utrzymują się proste

Zapomniałam dodać że włosy są raczej proste z natury ,ale minimalnie się falują
gizela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:23.