Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32 - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-09-21, 09:50   #721
maleficenta
Zadomowienie
 
Avatar maleficenta
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez olgadajeradosc Pokaż wiadomość
Ja tez miałam drenaże limfatyczne i dawały super ulgę ale jak tu wspomniałam, dziewczyny spisały ze jestem nienormalna. Jak można cos takiego robić.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Trzymajcie się zaleceń swojego plastyka, dziewczyny z forum to nie lekarze a każdy lekarz ma swoje zasady odnośnie postępowania pooperacyjnego i tego należy się trzymać
Cytat:
Napisane przez onyks Pokaż wiadomość
To świetnie!

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------




Dziękuję Ci za opinię..jest bardzo cenna bo nie słyszałam żadnych opinii o tej klinice. Nie wiesz czy ten Paweł Szychta też jest nie do polecenia?
A w Poznaniu kogo możesz polecić? Będę wdzięczna za wskazówki


Teraz dopiero zauważyłam..Kubasika w podpisie





To oby dalej było lekko!
Nie używamy nazwisk tylko inicjały lekarzy
Cytat:
Napisane przez natalutka Pokaż wiadomość
Pamiętam. Były oburzone, że jak to, masować świeżą ranę itd.
W sumie każdy lekarz ma swoje zalecenia, ja ufam swojemu, w końcu nie mi pierwszej coś takiego zalecił.
Wczoraj na masażu aż chlupotalo mi w piersiach, dziś już nie. Bez masowania chyba by mi piersi eksplodowaly.
I bardzo dobrze, należy ufać swojemu doktorkowi



Ja jestem 11 dni po. Piersi wciąż się układają, są duże i pełne oczywiście pobolewają,są opuchnięte, włącznie z mostkiem, czucia jeszcze nie mam ani w dole piersi ani w sutkach. Już ich nie czuję jak dwa głazy przyklejone do klatki piersiowej, a bardziej jak swoje cyce. Są coraz bardziej miękkie myślę, że za miesiąc będą pierwsze zarysy jak naprawdę będą wyglądać. Jestem przeszczęsliwa, że doktor włożył max,nie mam wyrzutów sumienia, że mogłam wziąć większe, bo już większych nie mogłam, a ani ml mniejszych sobie nie wyobrażam!
Wczoraj wyrzuciłam wszystkie gąbczaste staniki!!!! W końcu pozbyłam się tych psudo protez udających cycki i zamówiłam ( oczywiście rozmiary na oko) 10 zupełnie koronkowych, cieniutkich staniczków ( jak nie będą nadawać się na codzień to choć na łóżkowe okazje ).
Mimo tego ciągle nie mogę uwierzyć, że mam cycki to jest niesamowite uczucie jak zmieniło się całe ciało, jest tak proporcjonalne, biodra wydają się być teraz mniejsze a figura tylko na tym zyskała
Czad!!! Polecam wszystkim niezdecydowanym, choć ból u mnie był przeokropny to jednak ten ból w końcu mija a piękne cyce zostają


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Konsultacje:
10.03.2015r T.K anatomy 360cc lub 390cc hp
14.09.2016r A.K anatomy 380cc hp
22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Operacja: 10.09.2018r A.B anatomy 535 xhp
maleficenta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-21, 10:05   #722
kamilaohio
Rozeznanie
 
Avatar kamilaohio
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Koniec świata i jeszcze dalej ;)
Wiadomości: 536
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez maleficenta Pokaż wiadomość
Trzymajcie się zaleceń swojego plastyka, dziewczyny z forum to nie lekarze a każdy lekarz ma swoje zasady odnośnie postępowania pooperacyjnego i tego należy się trzymać Nie używamy nazwisk tylko inicjały lekarzy I bardzo dobrze, należy ufać swojemu doktorkowi



Ja jestem 11 dni po. Piersi wciąż się układają, są duże i pełne oczywiście pobolewają,są opuchnięte, włącznie z mostkiem, czucia jeszcze nie mam ani w dole piersi ani w sutkach. Już ich nie czuję jak dwa głazy przyklejone do klatki piersiowej, a bardziej jak swoje cyce. Są coraz bardziej miękkie myślę, że za miesiąc będą pierwsze zarysy jak naprawdę będą wyglądać. Jestem przeszczęsliwa, że doktor włożył max,nie mam wyrzutów sumienia, że mogłam wziąć większe, bo już większych nie mogłam, a ani ml mniejszych sobie nie wyobrażam!
Wczoraj wyrzuciłam wszystkie gąbczaste staniki!!!! W końcu pozbyłam się tych psudo protez udających cycki i zamówiłam ( oczywiście rozmiary na oko) 10 zupełnie koronkowych, cieniutkich staniczków ( jak nie będą nadawać się na codzień to choć na łóżkowe okazje ).
Mimo tego ciągle nie mogę uwierzyć, że mam cycki to jest niesamowite uczucie jak zmieniło się całe ciało, jest tak proporcjonalne, biodra wydają się być teraz mniejsze a figura tylko na tym zyskała
Czad!!! Polecam wszystkim niezdecydowanym, choć ból u mnie był przeokropny to jednak ten ból w końcu mija a piękne cyce zostają


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak bardzo zazdroszczę <3

Ja nie mogę się doczekać swoich cycuchów, wciąż zastanawiam się jaki rozmiar. Po drugiej konsultacji stanęło na hp, do wyboru dwie opcje 345cc i 390cc, mentory. Pół centymetra równicy na szerokości i 2 mm na projekcji.
kamilaohio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-21, 10:52   #723
maleficenta
Zadomowienie
 
Avatar maleficenta
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez kamilaohio Pokaż wiadomość
Tak bardzo zazdroszczę <3

Ja nie mogę się doczekać swoich cycuchów, wciąż zastanawiam się jaki rozmiar. Po drugiej konsultacji stanęło na hp, do wyboru dwie opcje 345cc i 390cc, mentory. Pół centymetra równicy na szerokości i 2 mm na projekcji.
A jakie masz wymiary, wzrost, waga?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Konsultacje:
10.03.2015r T.K anatomy 360cc lub 390cc hp
14.09.2016r A.K anatomy 380cc hp
22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Operacja: 10.09.2018r A.B anatomy 535 xhp
maleficenta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-21, 11:24   #724
kamilaohio
Rozeznanie
 
Avatar kamilaohio
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Koniec świata i jeszcze dalej ;)
Wiadomości: 536
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez maleficenta Pokaż wiadomość
A jakie masz wymiary, wzrost, waga?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pozwoliłam sobie dodać Ciebie do zaprzyjaźnionych, żebyś mogła zobaczyć album. Mam około 173cm i obecnie 57kg, wzrost spory, ale mam mało tkanki tłuszczowej, wyjściowo jest zero.

Wczoraj byłam na ekg i usg piersi do operacji I mam nadzieję, że to już ostatni raz pokazuję moją "bogatą" klatę publicznie Doktor na usg powiedział, że trochę gruczołu jest i są spore mięśnie, ale nie ma tłuszczu i stąd braki... Też mi nowina

Co do wielkości, mogę max 12 cm szerokie implanty i takie też bym brała (390cc), ale waham się, bo u mnie każdy milimetr na szerokości, to dodatkowy milimetr do marszczenia się z boku, od zewnętrznej strony. Doktor na wstępie mi to zapowiedział.

Dziś mam dopplera żył kończyn dolnych i odbieram wyniki EKG, jak wszystko będzie gites, to zostanie krew kilka dni przed operacją i... witajcie wymarzone cycuszki!
kamilaohio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-21, 11:44   #725
onyks
Zakorzenienie
 
Avatar onyks
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 3 486
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Im więcej czytam, tym głupsza jestem. Może M.Ch. albo A.B. z warszawy?:brzyda l:

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

Cytat:
Napisane przez maleficenta Pokaż wiadomość
Nie używamy nazwisk tylko inicjały lekarzy I bardzo dobrze, należy ufać swojemu doktorkowi




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Już się edytowałam

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------

[QUOTE
Co do wielkości, mogę max 12 cm szerokie implanty i takie też bym brała (390cc), ale waham się, bo u mnie każdy milimetr na szerokości, to dodatkowy milimetr do marszczenia się z boku, od zewnętrznej strony. Doktor na wstępie mi to zapowiedział.

Dziś mam dopplera żył kończyn dolnych i odbieram wyniki EKG, jak wszystko będzie gites, to zostanie krew kilka dni przed operacją i... witajcie wymarzone cycuszki![/QUOTE]


To Trzymam kciuki za dobre wyniki i już z górki...


Cytat:
Napisane przez maleficenta Pokaż wiadomość


Ja jestem 11 dni po. Piersi wciąż się układają, są duże i pełne oczywiście pobolewają,są opuchnięte, włącznie z mostkiem, czucia jeszcze nie mam ani w dole piersi ani w sutkach. Już ich nie czuję jak dwa głazy przyklejone do klatki piersiowej, a bardziej jak swoje cyce. Są coraz bardziej miękkie myślę, że za miesiąc będą pierwsze zarysy jak naprawdę będą wyglądać. Jestem przeszczęsliwa, że doktor włożył max,nie mam wyrzutów sumienia, że mogłam wziąć większe, bo już większych nie mogłam, a ani ml mniejszych sobie nie wyobrażam!
Wczoraj wyrzuciłam wszystkie gąbczaste staniki!!!! W końcu pozbyłam się tych psudo protez udających cycki i zamówiłam ( oczywiście rozmiary na oko) 10 zupełnie koronkowych, cieniutkich staniczków ( jak nie będą nadawać się na codzień to choć na łóżkowe okazje ).
Mimo tego ciągle nie mogę uwierzyć, że mam cycki to jest niesamowite uczucie jak zmieniło się całe ciało, jest tak proporcjonalne, biodra wydają się być teraz mniejsze a figura tylko na tym zyskała
Czad!!! Polecam wszystkim niezdecydowanym, choć ból u mnie był przeokropny to jednak ten ból w końcu mija a piękne cyce zostają


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Teraz dopiero zauważyłam, że miałaś robione u A.B. Tym bardziej zainteresowana śledzę wrażenia po...
Dodatkowo czytam jeszcze "beauty w polsce" i z 2 dziewczyny się wypowiadały, że on wyczaruje cuda, ale nie zawsze radzi sobie z obwisłymi piersiami. Moje niestety takie są. Poza tym on ma świetne opinie...
Rozmawiałam z koleżanką, która robiła u B. w Bydgoszczy. Jest zachwycona.
__________________

Wybrałam pielęgnację włosów z marką Braun

Edytowane przez onyks
Czas edycji: 2018-09-21 o 11:36
onyks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-21, 11:46   #726
maleficenta
Zadomowienie
 
Avatar maleficenta
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez kamilaohio Pokaż wiadomość
Pozwoliłam sobie dodać Ciebie do zaprzyjaźnionych, żebyś mogła zobaczyć album. Mam około 173cm i obecnie 57kg, wzrost spory, ale mam mało tkanki tłuszczowej, wyjściowo jest zero.

Wczoraj byłam na ekg i usg piersi do operacji I mam nadzieję, że to już ostatni raz pokazuję moją "bogatą" klatę publicznie Doktor na usg powiedział, że trochę gruczołu jest i są spore mięśnie, ale nie ma tłuszczu i stąd braki... Też mi nowina

Co do wielkości, mogę max 12 cm szerokie implanty i takie też bym brała (390cc), ale waham się, bo u mnie każdy milimetr na szerokości, to dodatkowy milimetr do marszczenia się z boku, od zewnętrznej strony. Doktor na wstępie mi to zapowiedział.

Dziś mam dopplera żył kończyn dolnych i odbieram wyniki EKG, jak wszystko będzie gites, to zostanie krew kilka dni przed operacją i... witajcie wymarzone cycuszki!
Ja mam 174 i 60kg. Piersi szerokie na 13 cm. Większość lekarzy też doradzało mi własnie taki implant 390cc, szeroki na 12cm. Przy takim implancie wyjdzie Ci pełny, średni cycek, nie rzucający się zbytnio w oczy.Czyli naturalki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

Cytat:
Napisane przez onyks Pokaż wiadomość
Im więcej czytam, tym głupsza jestem. Może M.Ch. albo A.B. z warszawy?:brzyda l:

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------




Już się edytowałam

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------

[QUOTE
Co do wielkości, mogę max 12 cm szerokie implanty i takie też bym brała (390cc), ale waham się, bo u mnie każdy milimetr na szerokości, to dodatkowy milimetr do marszczenia się z boku, od zewnętrznej strony. Doktor na wstępie mi to zapowiedział.

Dziś mam dopplera żył kończyn dolnych i odbieram wyniki EKG, jak wszystko będzie gites, to zostanie krew kilka dni przed operacją i... witajcie wymarzone cycuszki!

To Trzymam kciuki za dobre wyniki i już z górki...



Teraz dopiero zauważyłam, że miałaś robione u A.B. Tym bardziej zainteresowana śledzę wrażenia po...
Dodatkowo czytam jeszcze "beauty w polsce" i z 2 dziewczyny się wypowiadały, że on wyczaruje cuda, ale nie zawsze radzi sobie z obwisłymi piersiami. Moje niestety takie są. Poza tym on ma świetne opinie...
Rozmawiałam z koleżanką, która robiła u B. w Bydgoszczy. Jest zachwycona.[/QUOTE]A może A.B z Wawy? Fajny chłop i fajne cyce robi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

Cytat:
Napisane przez maleficenta Pokaż wiadomość
Ja mam 174 i 60kg. Piersi szerokie na 13 cm. Większość lekarzy też doradzało mi własnie taki implant 390cc, szeroki na 12cm. Przy takim implancie wyjdzie Ci pełny, średni cycek, nie rzucający się zbytnio w oczy.Czyli naturalki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------




To Trzymam kciuki za dobre wyniki i już z górki...



Teraz dopiero zauważyłam, że miałaś robione u A.B. Tym bardziej zainteresowana śledzę wrażenia po...
Dodatkowo czytam jeszcze "beauty w polsce" i z 2 dziewczyny się wypowiadały, że on wyczaruje cuda, ale nie zawsze radzi sobie z obwisłymi piersiami. Moje niestety takie są. Poza tym on ma świetne opinie...
Rozmawiałam z koleżanką, która robiła u B. w Bydgoszczy. Jest zachwycona.
A może A.B z Wawy? Fajny chłop i fajne cyce robi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Edytowałyśmy się w tym samym czasie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Konsultacje:
10.03.2015r T.K anatomy 360cc lub 390cc hp
14.09.2016r A.K anatomy 380cc hp
22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Operacja: 10.09.2018r A.B anatomy 535 xhp
maleficenta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-21, 15:16   #727
onyks
Zakorzenienie
 
Avatar onyks
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 3 486
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez maleficenta Pokaż wiadomość
Edytowałyśmy się w tym samym czasie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
__________________

Wybrałam pielęgnację włosów z marką Braun
onyks jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-09-21, 21:50   #728
honeyed
Przyczajenie
 
Avatar honeyed
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 29
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez natalutka Pokaż wiadomość
Pamiętam. Były oburzone, że jak to, masować świeżą ranę itd.

W sumie każdy lekarz ma swoje zalecenia, ja ufam swojemu, w końcu nie mi pierwszej coś takiego zalecił.

Wczoraj na masażu aż chlupotalo mi w piersiach, dziś już nie. Bez masowania chyba by mi piersi eksplodowaly.


Dziewczyny gdzie jeździcie na te masaże???


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Nie mów nic. Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.
honeyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-21, 21:53   #729
olgadajeradosc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Białogard
Wiadomości: 46
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez honeyed Pokaż wiadomość
Dziewczyny gdzie jeździcie na te masaże???


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Ja byłam w Gryficach. U pani która pracuje na onkologii. Pisz na priv to dam Ci nr jak chcesz


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
olgadajeradosc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-22, 12:19   #730
natalutka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 43
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Mi polecono w klinice masażystę z Koszalina. Byłam już trzy razy i Jestem zadowolona. Juz po pierwszym byla mega ulga.
Napisz na priv jeżeli to nie jest dla Ciebie za daleko dojezdzac.
natalutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-22, 14:36   #731
jaccom
Raczkowanie
 
Avatar jaccom
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 213
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Hej laski ))
Pamietacie mnie jeszcze?....
__________________
10/12/2013 dr L.P Ostrava: Sebbin 475cc
12,2cm x 6,1
jaccom jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-22, 18:46   #732
natalutka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 43
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Dziewczyny jak u Was jest z tabletkami przeciwbolowymi?
Dostałam.ktelonal forte 2x dziennie i czulam sie ok. Chcialam je ograniczyc zeby nie meczyc watroby wiec wzielam ibuprom. Mija wlasnie 5 doba, funkcjonuje w miare normalnie i dzis ten bol zaczal mi dokuczać.
Nie wiem czy nie byłam zbyt aktywna, w dodatku postanowiłam spróbować założyć koszulkę przez głowę. No i teraz boli....
Zastanawiam się czy czegoś nie uszkodzilam....
Ketonal brałam rano, po południu ibuprom. Wczoraj drugi ketonal brałam dopiero przed snem bo czułam się nieźle.
natalutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-23, 07:11   #733
karoli7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 24
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Dziewczyny, czy znacie kogos komu implant sie nie przyjal i trzeba bylo usunac/dokonac kolejnego zabiegu? Jak duze jest prawdopodobienstwo? Naogladalam sie filmikow na internecie i jestem przerazona, boje sie ze ten caly bol i kasa pojda na marne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karoli7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-23, 07:55   #734
JoannaP90
Raczkowanie
 
Avatar JoannaP90
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 80
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Witam Was dziewczyny Jestem tu nowa, o operacji marzę od zawsze, ale dopiero niedawno pod wpływem impulsu podjęłam decyzję praktycznie z dnia na dzień. Wcześniej miałam obawy, czy powinnam to robić przed macierzyństwem, co ludzie powiedzą, ale raz się żyje a ja ..cóż,mam już dosyć tych push upow, tego, ze każda wizyta w przymierzalni w bieliźniarskich to załamka, bo nic nie leźy :-(

Operacje chciałam robić w Trojmiescie i brałam pod uwagę M.M.K., ale gdy natknęłam się na informacje ze raz w miesiącu konsultacje przeprowadza w Gdańsku profesor P.Sz. zapisałam się nie myśląc długo,bo czytając opinie o tym lekarzu aż wzruszenie mnie łapało i pomyślałam ze chyba ze mnie niezła szczęściara,ze taki zbieg okoliczności i akurat raz w miesiącu w niedziele przyjmuje w Gdańsku! Oczywiście przewertowalam cały internet w poszukiwaniu informacji i kiedy obejrzałam materiał z DDTvn to zapalałam do niego pełnym zaufaniem. Mam juz termin na 11.01.19 , doktor zaproponował mi 300 z firmy Motiva , ale jak czytam to tez się zastanawiam czy to nie będzie za mało? Aczkolwiek jestem dość drobna u góry i zaznaczyłam , ze nie chce przerysowanego efektu i w miarę naturalny wygląd.. a wymiary mam 165/ 53kg, w biuście 81.. Waham się okropnie z tym rozmiarem..

---------- Dopisano o 07:55 ---------- Poprzedni post napisano o 07:51 ----------

Boję się że po dodaniu pierwszego posta już się nie oderwę od tego forum :-D
JoannaP90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-23, 08:15   #735
karoli7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 24
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez JoannaP90 Pokaż wiadomość
Witam Was dziewczyny Jestem tu nowa, o operacji marzę od zawsze, ale dopiero niedawno pod wpływem impulsu podjęłam decyzję praktycznie z dnia na dzień. Wcześniej miałam obawy, czy powinnam to robić przed macierzyństwem, co ludzie powiedzą, ale raz się żyje a ja ..cóż,mam już dosyć tych push upow, tego, ze każda wizyta w przymierzalni w bieliźniarskich to załamka, bo nic nie leźy :-(

Operacje chciałam robić w Trojmiescie i brałam pod uwagę M.M.K., ale gdy natknęłam się na informacje ze raz w miesiącu konsultacje przeprowadza w Gdańsku profesor P.Sz. zapisałam się nie myśląc długo,bo czytając opinie o tym lekarzu aż wzruszenie mnie łapało i pomyślałam ze chyba ze mnie niezła szczęściara,ze taki zbieg okoliczności i akurat raz w miesiącu w niedziele przyjmuje w Gdańsku! Oczywiście przewertowalam cały internet w poszukiwaniu informacji i kiedy obejrzałam materiał z DDTvn to zapalałam do niego pełnym zaufaniem. Mam juz termin na 11.01.19 , doktor zaproponował mi 300 z firmy Motiva , ale jak czytam to tez się zastanawiam czy to nie będzie za mało? Aczkolwiek jestem dość drobna u góry i zaznaczyłam , ze nie chce przerysowanego efektu i w miarę naturalny wygląd.. a wymiary mam 165/ 53kg, w biuście 81.. Waham się okropnie z tym rozmiarem..

---------- Dopisano o 07:55 ---------- Poprzedni post napisano o 07:51 ----------

Boję się że po dodaniu pierwszego posta już się nie oderwę od tego forum :-D
Mysle, ze bedzie w porzadku, 300 to calkiem sporo ja sama mam niewiele wiecej i wyglada to naturalnie, ale mysle ze wyszlo spore C. Mam 174 cm wzrostu i ok.57 kg. Ty jestes sporo nizsza, wiec wyjda sporasne zastanów sie tez nad projekcja, ona duzo robi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karoli7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-23, 09:58   #736
maleficenta
Zadomowienie
 
Avatar maleficenta
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez natalutka Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak u Was jest z tabletkami przeciwbolowymi?
Dostałam.ktelonal forte 2x dziennie i czulam sie ok. Chcialam je ograniczyc zeby nie meczyc watroby wiec wzielam ibuprom. Mija wlasnie 5 doba, funkcjonuje w miare normalnie i dzis ten bol zaczal mi dokuczać.
Nie wiem czy nie byłam zbyt aktywna, w dodatku postanowiłam spróbować założyć koszulkę przez głowę. No i teraz boli....
Zastanawiam się czy czegoś nie uszkodzilam....
Ketonal brałam rano, po południu ibuprom. Wczoraj drugi ketonal brałam dopiero przed snem bo czułam się nieźle.
Jesteś jeszcze świeżo po operacji, oszczędzaj się.Nie podnoś jeszcze rąk i nie przeciążaj się. Z czasem sama poczujesz kiedy będziesz mogła wyciągnąć rękę czy coś mocniej otworzyć.Tabletki bierz wtedy, kiedy czujesz ból. Ja przez pierwsze 4 dni jadłam tabsy jak cukierki, tak mnie bolało. Teraz na tem ból piękacy, rwący nic nie biorę, bo nie jest uciążliwy.
Cytat:
Napisane przez karoli7 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy znacie kogos komu implant sie nie przyjal i trzeba bylo usunac/dokonac kolejnego zabiegu? Jak duze jest prawdopodobienstwo? Naogladalam sie filmikow na internecie i jestem przerazona, boje sie ze ten caly bol i kasa pojda na marne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak chyba, była tu jedna dziewczyna na forum. Nie ma sensu oglądać komplikacji po operacji piersi, jest ich naprawdę dużo i niestety zdarzają się. To już niezależne od nas.
Cytat:
Napisane przez JoannaP90 Pokaż wiadomość
Witam Was dziewczyny Jestem tu nowa, o operacji marzę od zawsze, ale dopiero niedawno pod wpływem impulsu podjęłam decyzję praktycznie z dnia na dzień. Wcześniej miałam obawy, czy powinnam to robić przed macierzyństwem, co ludzie powiedzą, ale raz się żyje a ja ..cóż,mam już dosyć tych push upow, tego, ze każda wizyta w przymierzalni w bieliźniarskich to załamka, bo nic nie leźy :-(

Operacje chciałam robić w Trojmiescie i brałam pod uwagę M.M.K., ale gdy natknęłam się na informacje ze raz w miesiącu konsultacje przeprowadza w Gdańsku profesor P.Sz. zapisałam się nie myśląc długo,bo czytając opinie o tym lekarzu aż wzruszenie mnie łapało i pomyślałam ze chyba ze mnie niezła szczęściara,ze taki zbieg okoliczności i akurat raz w miesiącu w niedziele przyjmuje w Gdańsku! Oczywiście przewertowalam cały internet w poszukiwaniu informacji i kiedy obejrzałam materiał z DDTvn to zapalałam do niego pełnym zaufaniem. Mam juz termin na 11.01.19 , doktor zaproponował mi 300 z firmy Motiva , ale jak czytam to tez się zastanawiam czy to nie będzie za mało? Aczkolwiek jestem dość drobna u góry i zaznaczyłam , ze nie chce przerysowanego efektu i w miarę naturalny wygląd.. a wymiary mam 165/ 53kg, w biuście 81.. Waham się okropnie z tym rozmiarem..

---------- Dopisano o 07:55 ---------- Poprzedni post napisano o 07:51 ----------

Boję się że po dodaniu pierwszego posta już się nie oderwę od tego forum :-D
Heloł! Zastanów się, poczytaj, przejrzyj zdjęcia i pokaż doktorkowi, jaki efekt chciałabyś osiągnąć. Wiele zależy od Twoich warunków anatomicznych, szerokości piersi, grubości gruczołu.300cc to niewielki implant. Wyjdą naturalne piersi. Ja chciałam duży, pełny biust i mam 535cc i jest powiedzmy średni, idealnie dopasowany do sylwetki ( a mam 174 cm i ważę 59kg) i to był max co mogłam mieć, większość lekarzy upierała się u mnie z implantem 390cc, dziś z takim implantem nie byłabym zadowolona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Konsultacje:
10.03.2015r T.K anatomy 360cc lub 390cc hp
14.09.2016r A.K anatomy 380cc hp
22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Operacja: 10.09.2018r A.B anatomy 535 xhp
maleficenta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-23, 11:29   #737
kasiateacher
Raczkowanie
 
Avatar kasiateacher
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 391
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez karoli7 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy znacie kogos komu implant sie nie przyjal i trzeba bylo usunac/dokonac kolejnego zabiegu? Jak duze jest prawdopodobienstwo? Naogladalam sie filmikow na internecie i jestem przerazona, boje sie ze ten caly bol i kasa pojda na marne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam podobne obawy. Nawet szwy mnie uczulają... Po cesarce, gdy mi je wyjęli, dopiero zaczęłam się goić...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasiateacher jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-23, 11:46   #738
zuzka92
Zadomowienie
 
Avatar zuzka92
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 073
GG do zuzka92
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Czesc dziewuszki

dolaczam do grona 'oczekujacych'! jestem po konsultacji w Poznaniu, chcialam Motivy ergonomix, padlo na 340 ml demi, z opcja 360 jesli wejda

nie jestem do konca przekonana czy nie znikna na tle sylwetki, zaczelam zastanawiac sie na profilem full, aczkolwiek nie moge znalezc w necie zadnych zdjec/info, chyba te wyzsze profile nie sa w ogole popularne.
Moj zabieg bedzie w styczniu, zuzyje dwa tyg urlopu, ale zastanawiam sie czy nie wziac zwolnienia dodatkowo na tydzien, w pracy musze stawic sie w pelni sprawna.

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiateacher Pokaż wiadomość
Mam podobne obawy. Nawet szwy mnie uczulają... Po cesarce, gdy mi je wyjęli, dopiero zaczęłam się goić...
Jest szansa zebys dowiedziala sie jakim materialem bylas szyta? Jest wiele roznych materialow w wahlarzu wchlanialnych szwów; to, ze mialas odczyn na konkretna nic, nie oznacza ze tak sama zareagujesz na inna.
zuzka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-23, 14:25   #739
NocnaFuriia
Raczkowanie
 
Avatar NocnaFuriia
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 234
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cześć dziewczynki
Gratuluje wszystkim nowych cycuszkow
Widzę ze forum kwitnie i wiele pan jest przed lub świeżo po
Czy są tu jeszcze użytkowniczki po poprawkach ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
20.03.2018- Mentor okrągły hp 450cc P.D Szczecin Artplastica/BeautyGroup
NocnaFuriia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-23, 14:54   #740
mindless
Zakorzenienie
 
Avatar mindless
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Sweet Home Alabama
Wiadomości: 16 257
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez NocnaFuriia Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki
Gratuluje wszystkim nowych cycuszkow
Widzę ze forum kwitnie i wiele pan jest przed lub świeżo po
Czy są tu jeszcze użytkowniczki po poprawkach ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A jak u Ciebie? Zadowolona?

U mnie konsultacja za miesiac. Juz nie moge sie doczekac.


Sent from my iPhone
mindless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-23, 15:32   #741
NocnaFuriia
Raczkowanie
 
Avatar NocnaFuriia
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 234
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Byłabym gdyby nie fakt ze mam je zaledwie pół roku a czeka mnie reoperacja raczej,jestem przed konsultacja ale podejrzewam ze implant pękł lub wypadł z kieszeni :-/


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
20.03.2018- Mentor okrągły hp 450cc P.D Szczecin Artplastica/BeautyGroup
NocnaFuriia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-23, 15:54   #742
mindless
Zakorzenienie
 
Avatar mindless
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Sweet Home Alabama
Wiadomości: 16 257
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez NocnaFuriia Pokaż wiadomość
Byłabym gdyby nie fakt ze mam je zaledwie pół roku a czeka mnie reoperacja raczej,jestem przed konsultacja ale podejrzewam ze implant pękł lub wypadł z kieszeni :-/


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Cooo? Na jakiej podstawie to podejrzewasz? Mam nadzieje, ze bedzie wszystko ok.


Sent from my iPhone
mindless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-24, 07:03   #743
NocnaFuriia
Raczkowanie
 
Avatar NocnaFuriia
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 234
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Zaczęło się od uczucia przelewania przy schylaniu,później miałam wrażenie,że kieszeń jest luźna ale wygooglowalam ze goją się do roku i tak może być.
Jednak teraz wręcz czuje jakby on z kieszeni wypadł,mogę nic ruszać na prawo i lewo (samym implantem) jest dużo bardziej miękki,taki sflaczały. Fałdy są mocno wyczuwalne


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
20.03.2018- Mentor okrągły hp 450cc P.D Szczecin Artplastica/BeautyGroup
NocnaFuriia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-24, 11:15   #744
onyks
Zakorzenienie
 
Avatar onyks
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 3 486
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez zuzka92 Pokaż wiadomość
Czesc dziewuszki

dolaczam do grona 'oczekujacych'! jestem po konsultacji w Poznaniu, chcialam Motivy ergonomix, padlo na 340 ml demi, z opcja 360 jesli wejda

nie jestem do konca przekonana czy nie znikna na tle sylwetki, zaczelam zastanawiac sie na profilem full, aczkolwiek nie moge znalezc w necie zadnych zdjec/info, chyba te wyzsze profile nie sa w ogole popularne.
Moj zabieg bedzie w styczniu, zuzyje dwa tyg urlopu, ale zastanawiam sie czy nie wziac zwolnienia dodatkowo na tydzien, w pracy musze stawic sie w pelni sprawna.

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

U kogo w Poznaniu miałaś konsultację?

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

Cytat:
Napisane przez JoannaP90 Pokaż wiadomość
Witam Was dziewczyny Jestem tu nowa, o operacji marzę od zawsze, ale dopiero niedawno pod wpływem impulsu podjęłam decyzję praktycznie z dnia na dzień. Wcześniej miałam obawy, czy powinnam to robić przed macierzyństwem, co ludzie powiedzą, ale raz się żyje a ja ..cóż,mam już dosyć tych push upow, tego, ze każda wizyta w przymierzalni w bieliźniarskich to załamka, bo nic nie leźy :-(

Operacje chciałam robić w Trojmiescie i brałam pod uwagę M.M.K., ale gdy natknęłam się na informacje ze raz w miesiącu konsultacje przeprowadza w Gdańsku profesor P.Sz. zapisałam się nie myśląc długo,bo czytając opinie o tym lekarzu aż wzruszenie mnie łapało i pomyślałam ze chyba ze mnie niezła szczęściara,ze taki zbieg okoliczności i akurat raz w miesiącu w niedziele przyjmuje w Gdańsku! Oczywiście przewertowalam cały internet w poszukiwaniu informacji i kiedy obejrzałam materiał z DDTvn to zapalałam do niego pełnym zaufaniem. Mam juz termin na 11.01.19 , doktor zaproponował mi 300 z firmy Motiva , ale jak czytam to tez się zastanawiam czy to nie będzie za mało? Aczkolwiek jestem dość drobna u góry i zaznaczyłam , ze nie chce przerysowanego efektu i w miarę naturalny wygląd.. a wymiary mam 165/ 53kg, w biuście 81.. Waham się okropnie z tym rozmiarem..

---------- Dopisano o 07:55 ---------- Poprzedni post napisano o 07:51 ----------

Boję się że po dodaniu pierwszego posta już się nie oderwę od tego forum :-D

Mam u niego konsultację 11.10. Ale waham się ponieważ nie ma o nim opinii na forach, zdjęć przed/po...

---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

Cytat:
Napisane przez NocnaFuriia Pokaż wiadomość
Zaczęło się od uczucia przelewania przy schylaniu,później miałam wrażenie,że kieszeń jest luźna ale wygooglowalam ze goją się do roku i tak może być.
Jednak teraz wręcz czuje jakby on z kieszeni wypadł,mogę nic ruszać na prawo i lewo (samym implantem) jest dużo bardziej miękki,taki sflaczały. Fałdy są mocno wyczuwalne


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Trzeba będzie to sprawdzić
__________________

Wybrałam pielęgnację włosów z marką Braun
onyks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-24, 14:23   #745
zuzka92
Zadomowienie
 
Avatar zuzka92
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 073
GG do zuzka92
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez onyks Pokaż wiadomość
U kogo w Poznaniu miałaś konsultację?
u M.K. na Zlotowskiej
zuzka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-24, 17:20   #746
bombcherry
Przyczajenie
 
Avatar bombcherry
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Hej dziewczyny .
Ostatnio zaczęłam się zastanawiać nad podniesieniem biustu po ciąży i karmieniu - czy któraś przechodziła tego typu operację (bez wszczepienia implantów) i mogłaby się wypowiedzieć? Czy efekt może być równie estetyczny czy np. wszczepienie implantów ma też inne walory oprócz oczywiście powiększenia piersi (na którym aż tak mi nie zależy)? Kogo byście poleciły w tym temacie?
Powiem szczerze, że nieco irytuje mnie używanie jedynie inicjałów lekarzy, gdyż jestem na etapie poszukiwania odpowiedniego i każde szczere rekomendacje są na wagę złota...

JoannaP90 - czy mogłabyś rozwinąć inicjały P.Sz.? Albo dać jakieś hasło pod którym mogłabym go znaleźć... Akurat jestem z Gdańska i będąc zupełnie zieloną w temacie - brałam raczej pod uwagę doktora od nosów z Poznania, ale jeżeli jest ktoś wart uwagi u mnie w mieście, to byłabym zachwycona.

Dziewczyny, może próbowałyście też jakichś bezinwazyjnych zabiegów typu lifting piersi nićmi albo laserowy lifting piersi, a także mezoterapii igłowej/karboksyterapii w tym obszarze? Jeśli tak to jak wasze wrażenia? Cały czas gdzieś tam się waham, opadanie i utrata jędrności niby jest, ale nie mam bardzo dużego biustu (70C) i łudzę się, że może da się poprawić kondycję biustu bez skalpela... Najgorzej jest jak leżę, wtedy biust rozjeżdża się na boki a strona wewnętrzna piersi robi się zupełnie płaska... Próbowałam wszystkich możliwych drogeryjnych kremów do biustu, ale to niestety za mało.
bombcherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-25, 08:39   #747
beautystyle
Przyczajenie
 
Avatar beautystyle
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Hej dziewczyny!

Mam planach powiększenie piersi oraz podniesienie, ponieważ po ciąży stały się mniej jędrne.

Zawsze gdzieś za mną chodził temat o operacji piersi natomiast po przebytej ciąży podjęłam decyzję, że tak na 100% się decyduje.

Jeszcze nie bardzo wczytywałam się w temat doboru implantów itd. Proszę napiszcie mi jakie implanty byłyby super do 160cm i 45kg wagi

Chciałabym implanty napewno okrągłe, natomiast nie bardzo duże, ale takie proporcjonalne do sylwetki
beautystyle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-25, 11:29   #748
onyks
Zakorzenienie
 
Avatar onyks
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 3 486
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez zuzka92 Pokaż wiadomość
u M.K. na Zlotowskiej

Aaa, też go brałam pod uwagę

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

Cytat:
Napisane przez bombcherry Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny .
Ostatnio zaczęłam się zastanawiać nad podniesieniem biustu po ciąży i karmieniu - czy któraś przechodziła tego typu operację (bez wszczepienia implantów) i mogłaby się wypowiedzieć? Czy efekt może być równie estetyczny czy np. wszczepienie implantów ma też inne walory oprócz oczywiście powiększenia piersi (na którym aż tak mi nie zależy)? Kogo byście poleciły w tym temacie?
Powiem szczerze, że nieco irytuje mnie używanie jedynie inicjałów lekarzy, gdyż jestem na etapie poszukiwania odpowiedniego i każde szczere rekomendacje są na wagę złota...

JoannaP90 - czy mogłabyś rozwinąć inicjały P.Sz.? Albo dać jakieś hasło pod którym mogłabym go znaleźć... Akurat jestem z Gdańska i będąc zupełnie zieloną w temacie - brałam raczej pod uwagę doktora od nosów z Poznania, ale jeżeli jest ktoś wart uwagi u mnie w mieście, to byłabym zachwycona.

Dziewczyny, może próbowałyście też jakichś bezinwazyjnych zabiegów typu lifting piersi nićmi albo laserowy lifting piersi, a także mezoterapii igłowej/karboksyterapii w tym obszarze? Jeśli tak to jak wasze wrażenia? Cały czas gdzieś tam się waham, opadanie i utrata jędrności niby jest, ale nie mam bardzo dużego biustu (70C) i łudzę się, że może da się poprawić kondycję biustu bez skalpela... Najgorzej jest jak leżę, wtedy biust rozjeżdża się na boki a strona wewnętrzna piersi robi się zupełnie płaska... Próbowałam wszystkich możliwych drogeryjnych kremów do biustu, ale to niestety za mało.

Nie wiem czy można P.Sz. = Szychta
__________________

Wybrałam pielęgnację włosów z marką Braun
onyks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-25, 13:54   #749
karoli7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 24
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Dziewczyny, jestem 5 dni po operacji i już od 2 dni nie biorę nic na ból ale zauważyłam coś dziwnego: za dnia jak rozpinam stanik to piersi różnią się, ale nieznacznie, zaś w nocy budzę się z bólem pod lewą pachą, patrzę a jedna pierś zrobiła się spiczasta i spuchnięta ;/ wstaję rano - znów różnica niewielka (jak na niewielki czas po operacji). Też miałyście takie "retencje/wahania" piersi w dzień i w nocy?
Wstawiłam swoje zdjęcia, zapraszam do obejrzenia i ocenienia czy wyglądają mocno źle

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

wie któraś, co to znaczy "Xtra"?
karoli7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-25, 14:17   #750
maleficenta
Zadomowienie
 
Avatar maleficenta
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez karoli7 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jestem 5 dni po operacji i już od 2 dni nie biorę nic na ból ale zauważyłam coś dziwnego: za dnia jak rozpinam stanik to piersi różnią się, ale nieznacznie, zaś w nocy budzę się z bólem pod lewą pachą, patrzę a jedna pierś zrobiła się spiczasta i spuchnięta ;/ wstaję rano - znów różnica niewielka (jak na niewielki czas po operacji). Też miałyście takie "retencje/wahania" piersi w dzień i w nocy?
Wstawiłam swoje zdjęcia, zapraszam do obejrzenia i ocenienia czy wyglądają mocno źle

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

wie któraś, co to znaczy "Xtra"?
Hej!Piersi nie będą goiły się równo. To normalne, raz jedna będzie puchła i bolała za chwilę druga, jedna może się szybciej ułożyć, druga będzie potrzebować więcej czasu mnie np. prawa bolała bardziej i bardziej jest opuchnięta a to dlatego, że jestem praworęczna. To dopiero 5 dzień po operce, spokojnie, jeszcze dużo czasu przed nimi.
Ja dzisiaj 14 dni po operce. Powolutku się układają.Są coraz piękniejsze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Konsultacje:
10.03.2015r T.K anatomy 360cc lub 390cc hp
14.09.2016r A.K anatomy 380cc hp
22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Operacja: 10.09.2018r A.B anatomy 535 xhp
maleficenta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-07 15:14:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:17.