Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-09-20, 00:23   #3751
Samantamanta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 10
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Kanapki to fajna sprawa.

Nie miałam hair talk ale też słyszałam że jakością nie Grzesza.

Ale NIEPRAWDA jest że się zakłada klej na klej i jest go po podciagnieciu grubo..pierwsze słyszę aby ktoś tak robił:/

Kanapki się oczyszcza że starego kleju removerem i doklejna nowe.

Dobrze założone dobrze się noszą.



Ceny są różne u mnie są salony które biorą od 10-30zl za kanapkę jak i takie co biorą 250 za całość..

A ceny włosów różne od najtańszych pewnie ok 250-300zl za 10kanapek, po średnie za ok 500zl po dziewicze od kilkuset do kilku tyś.

Ja kupowałam moje na Keratyne, a mojej koleżance robili na tape on z kitki dziewiczej
Samantamanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 15:24   #3752
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Witajcie rozważam przedłużanie włosów mam włosów dużo ale są cieniutkie jak nitka jaka metoda byłaby stosowna ? do tego typu włosów fryzjerzy odradzali mi.. ale jednak chce mieć piekne wlosy .
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-21, 08:30   #3753
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Disnejova Pokaż wiadomość
Witajcie rozważam przedłużanie włosów mam włosów dużo ale są cieniutkie jak nitka jaka metoda byłaby stosowna ? do tego typu włosów fryzjerzy odradzali mi.. ale jednak chce mieć piekne wlosy .
Też mam słabiutkie włosy i także fryzjerzy odradzali.. Ale byłam mądrzejsza i chciałam spróbować... Zagęściłam włosy Great Lenghts ultradźwięki - wyglądały ok przez tydzień, potem zaczęły się okrecać wokół własnej osi i było je bardzo widać - niestety jak masz cienkie włosy które nie są gęste to będzie widać, przykro mi. Ja zdjęłam włosy po miesiącu, wykańczało mnie to ciągle sprawdzanie czy nie widac miejsc łączeń, każdorazowie suszenie włosów, czesanie ta specjalną szczotką.
Musiałam się przekonać sama i nie żałuję, straciłam trochę kasy (chyba w totalu z 1200zł) ale wiem że już nigdy nie zagęszczę trwałą metodą moich włosów.
Ja się w nocy budziłam bo przy przewracaniu się na drugi bok łączenia mnie kuły w głowę - ponoć absurd bo "nie ma takiej możliwości aby czuć złączenia" ale mając włosy cienkie czuć.

Wolę stosować mezoterapię, wcierki, odzywki na poprawę problemu czyli słabych włosów

Edytowane przez Agunia001
Czas edycji: 2018-09-21 o 08:32
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-21, 08:45   #3754
Sesja
Zakorzenienie
 
Avatar Sesja
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 3 979
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Też mam słabiutkie włosy i także fryzjerzy odradzali.. Ale byłam mądrzejsza i chciałam spróbować... Zagęściłam włosy Great Lenghts ultradźwięki - wyglądały ok przez tydzień, potem zaczęły się okrecać wokół własnej osi i było je bardzo widać - niestety jak masz cienkie włosy które nie są gęste to będzie widać, przykro mi. Ja zdjęłam włosy po miesiącu, wykańczało mnie to ciągle sprawdzanie czy nie widac miejsc łączeń, każdorazowie suszenie włosów, czesanie ta specjalną szczotką.
Musiałam się przekonać sama i nie żałuję, straciłam trochę kasy (chyba w totalu z 1200zł) ale wiem że już nigdy nie zagęszczę trwałą metodą moich włosów.
Ja się w nocy budziłam bo przy przewracaniu się na drugi bok łączenia mnie kuły w głowę - ponoć absurd bo "nie ma takiej możliwości aby czuć złączenia" ale mając włosy cienkie czuć.

Wolę stosować mezoterapię, wcierki, odzywki na poprawę problemu czyli słabych włosów
a mozesz powiedzieć, co najbardziej Ci pomaga na poprawę włosów? Chodzi mi o dokładną pięlęgnację, suplementacje, zabiegi
__________________
Życie jest zmianą. Jeśli przestaniesz się zmieniać, przestaniesz żyć.
Sesja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-21, 13:32   #3755
malami1901
Zadomowienie
 
Avatar malami1901
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 1 044
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Sesja Pokaż wiadomość
a mozesz powiedzieć, co najbardziej Ci pomaga na poprawę włosów? Chodzi mi o dokładną pięlęgnację, suplementacje, zabiegi
Ja tez mialam ultradźwięki, a wlosy mam mega słabe i cieniutkie. Z laczeniami nie było problemu w sumie. Dopiero gdy sporo odrosly zaczęło być je gdzieniegdzie widac. Za to mimo wysokiej ceny wlosy kołtuniły się strasznie. Musialam je co chwilę czesac. Zdjęłam i juz nigdy nie założę. Kupilam wlosy na tasmach i jak mam ochotę to sobie przypne
Co do pielegnacji: u mnie sprawdziło się hennowanie. Farbuje wlosy na rudo i henna dziala cuda. Piekny naturalny kolor i po paru razach henna tak 'wbija sie' we wlos, że jest bardziej mięsisty. Do tego olejowanie. A na porost Vianek i olejek Khadi. Może na długości nie ma efektu wow, ale duzo baby hair

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malami1901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-21, 23:33   #3756
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

stosowalam Khadi nie wiele uzyskałam nowych włosów a na tym zalezy mi najabrdziej ...
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-22, 08:54   #3757
bajorek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 9
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Przeraziłaś mnie tym lejącym się klejem nie słyszałam o tym. Chciałam dać nawet 2-3 tysiące za włosy ale żeby wyglądały ładnie i nie były zniszczone przy tym. Chcę przedłużyć w przyszłym roku i jak będzie ładnie i będą mi służyły to chciałabym docelowo na swój ślub zrobić sobie piękne włosy. No chyba, że moje mi urosną ale aktualnie ciężko im idzie ponieważ mam włosy robione na sombre więc trochę się kruszą mimo podcinania co dwa miesiące.
bajorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-09-22, 11:45   #3758
vayneilia
Przyczajenie
 
Avatar vayneilia
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Wczoraj przedłużono mi grzywkę metodą na taśmy. Fryzjer mi nie powiedział, jakie kosmetyki muszę stosować, a ja zapomniałam się spytać. Dzisiaj koleżanka mi powiedziała, że ponoć przy taśmach nie można stosować olejów i silikonów, bo się zsuwają wtedy z włosów. To prawda? Nie wyobrażam sobie nie olejować włosów, dla mnie to podstawa pielęgnacji. Będę wdzięczna za odpowiedź.
vayneilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-22, 13:55   #3759
malami1901
Zadomowienie
 
Avatar malami1901
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 1 044
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez vayneilia Pokaż wiadomość
Wczoraj przedłużono mi grzywkę metodą na taśmy. Fryzjer mi nie powiedział, jakie kosmetyki muszę stosować, a ja zapomniałam się spytać. Dzisiaj koleżanka mi powiedziała, że ponoć przy taśmach nie można stosować olejów i silikonów, bo się zsuwają wtedy z włosów. To prawda? Nie wyobrażam sobie nie olejować włosów, dla mnie to podstawa pielęgnacji. Będę wdzięczna za odpowiedź.
Oby nie na laczenia. Na dlugosci mozesz. I nie powinnas uzywac kosmetykow z alkoholem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malami1901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-22, 20:22   #3760
Samantamanta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 10
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Na cienkie włosy powinno użyć się niestandardowych cienkich laczen.

Wlos sam w sobie jest wytrzymały polecam wizytę u trychologia aby ocenił ich kondycję itd.



Co do olejków to itak nie stosuje się ich na skórę głowy tylko na dlugosc więc można używać..

W zależności jakie włosy zostały użyte powinno uważać się na proteiny.. W tańszych włosach często źle na nie wpływają.
Samantamanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-23, 00:41   #3761
vayneilia
Przyczajenie
 
Avatar vayneilia
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Dzięki dziewczyny (;
Nie znam się na łączeniach - wiem, że mam taśmy i tyle - głupia, nie dopytałam się, co to dokładnie oznacza. Generalnie wydaje mi się, że mam doczepione włosy dość dobrej jakości.
To będe uważać na te łączenia, na te proteiny i alkohol szczególnie (na szczęście protein w pielęgnacji dużo nie mam).
A gdybym wcierała sobie w skalp wcierkę bezalkoholową (ziołową)? Bo zalezy mi na tym, żeby ta grzywka urosła (przedłużyłam sobie boki, bo poprzednia fryzjerka mi ścięła mega szeroką grzywkę i wyglądałam idiotycznie z takim czymś).


PS. W ogóle to moje pierwsze posty na wizażu, od tylu lat przeglądam forum i nigdy nie miałam potrzeby pisania, ale teraz mimo dobrych chęci nie chciało mi się przez 6 olbrzymich wątków szukać odpowiedzi na moje pytanie :P
vayneilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-24, 15:24   #3762
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Czy któraś z Was miała może jakieś doświadczenia z salonem Hollywood Hair Warsaw?
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-25, 09:03   #3763
vayneilia
Przyczajenie
 
Avatar vayneilia
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Umyłam włosy szamponem i podczas mycia szamponem wszystkie pasma włosów mi spadły z głowy? O co chodzi? Szampon był delikatny, bez SLS.
vayneilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-25, 12:23   #3764
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez vayneilia Pokaż wiadomość
Umyłam włosy szamponem i podczas mycia szamponem wszystkie pasma włosów mi spadły z głowy? O co chodzi? Szampon był delikatny, bez SLS.
Ktoś Cię oszukał. Raczej nie powinno tak się stać, skoro założenie z pewnością było inne. Reklamuj.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-27, 15:02   #3765
Australija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 214
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Mi taśmy/kanapki spadły z głowy po 2 dniach, i to bez mycia. Hair Talk. Włosy miałam zakładane w renomowanym salonie w Katowicach . Pomijam już fakt, że fryzjer który zakładał mi kanapki, oszukał mnie, i zniszczył mi włosy. Jeśli chcecie, to napiszę gdzie nie przedłużać włosów w Katowicach.



Generalnie miałam włosy już przedłużane na ringi, keratynę, kanapki, miałam też afroloki.


Swoje włosy mam cienkie i słabe. Jak macie jakieś pytania to pytajcie, może pomogę .
Australija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-27, 17:31   #3766
Australija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 214
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

A co do afroloków, to to jest śmieszna sprawa, bo wszyscy to reklamują jako niby super nowość, super hit, a to od lat jest podstawowa metoda przedłużania włosów u czarnoskórych kobiet. Wystarczy wpisać na youtube "crochet hair"
Australija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-28, 09:50   #3767
Samantamanta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 10
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

blueania☠

Robią ładnie, ale uważaj na ich włosy.. sprowadzają niewiadomo skąd, koleżanka zapłaciła 2300 a z włosów zrobili się siano, zaczęła schodzić farba a menedżer przestał odbierać telefon.

Wlosy kup lepiej we własnym zakresie, prawdziwe dziewicze, polskie a nie niewiadomo co..

Jak chcesz podam Ci sklep gdzie maja mega wybór wlosow
Samantamanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-28, 10:03   #3768
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

https://www.youtube.com/watch?v=ikhpMFdC17E

Pięknie I na klipach Widzę, że użył też ten rodzaj seamless. Jeszcze ich nigdy nie próbowałam - ktoś tutaj może miał z nimi do czynienia? Firma od której kupuję włosy od 10 lat ma je w ofercie, ale zawsze kupuję te klasyczne.

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2018-09-28 o 10:06
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-29, 12:01   #3769
iskralight
Zadomowienie
 
Avatar iskralight
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław/Jelenia Góra
Wiadomości: 1 771
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;85922773]https://www.youtube.com/watch?v=ikhpMFdC17E

Pięknie I na klipach Widzę, że użył też ten rodzaj seamless. Jeszcze ich nigdy nie próbowałam - ktoś tutaj może miał z nimi do czynienia? Firma od której kupuję włosy od 10 lat ma je w ofercie, ale zawsze kupuję te klasyczne.[/QUOTE]




Mam takie, i mam klasyczne. Szczerze mówiąc nie ma różnicy: noszą się tak samo jak zwykłe. Widoczność też taka sama.
iskralight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-30, 11:02   #3770
vayneilia
Przyczajenie
 
Avatar vayneilia
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Australija Pokaż wiadomość
Mi taśmy/kanapki spadły z głowy po 2 dniach, i to bez mycia. Hair Talk. Włosy miałam zakładane w renomowanym salonie w Katowicach . Pomijam już fakt, że fryzjer który zakładał mi kanapki, oszukał mnie, i zniszczył mi włosy. Jeśli chcecie, to napiszę gdzie nie przedłużać włosów w Katowicach.



Generalnie miałam włosy już przedłużane na ringi, keratynę, kanapki, miałam też afroloki.


Swoje włosy mam cienkie i słabe. Jak macie jakieś pytania to pytajcie, może pomogę .
To może doradzisz mi która metoda przedłużania jest według Ciebie najlepsza do przedłużenia grzywki? Obcięto mi brzydko grzywkę (jest za szeroka), wiec chcę ją zapuścić po bokach. I chciałam to zamaskować 2 - 4 pasemkami doczepionych włosów. Co polecasz?
vayneilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-30, 11:10   #3771
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez vayneilia Pokaż wiadomość
To może doradzisz mi która metoda przedłużania jest według Ciebie najlepsza do przedłużenia grzywki? Obcięto mi brzydko grzywkę (jest za szeroka), wiec chcę ją zapuścić po bokach. I chciałam to zamaskować 2 - 4 pasemkami doczepionych włosów. Co polecasz?
A klipów (z mniejszymi spinkami) nie da się podciąć i po bokach przyczepiać pod naturalnymi włosami?
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-04, 15:09   #3772
iskralight
Zadomowienie
 
Avatar iskralight
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław/Jelenia Góra
Wiadomości: 1 771
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Dziewczyny zobaczcie to!


https://www.youtube.com/watch?v=2rsorh_ipyM


Zgęszcza i przedłuża się włosy pasemkami na końcu których jest gumka


W ogóle youtube jest pełen filmów z takim przedłużaniem włosów, wpiszcie w wyszkiwarce HUMAN CROCHET BRAIDS, albo samo CROCHET BRAIDS.


Chyba zamówię sobie te włosy. Pomyślcie: nawet 1 warkocz na czubku głowy do którego można sobe doczepić te pasma, w celu zagęszczenia. TO JEST GENIALNE


Polska jest jednak trochę zacofana jeśli chodzi o fryzjerstwo i kosmetykę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg B_Saga_Crochet_PreLoop_Yaky_main_500.jpg (152,0 KB, 24 załadowań)
iskralight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-05, 19:07   #3773
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez iskralight Pokaż wiadomość
Dziewczyny zobaczcie to!


https://www.youtube.com/watch?v=2rsorh_ipyM


Zgęszcza i przedłuża się włosy pasemkami na końcu których jest gumka


W ogóle youtube jest pełen filmów z takim przedłużaniem włosów, wpiszcie w wyszkiwarce HUMAN CROCHET BRAIDS, albo samo CROCHET BRAIDS.


Chyba zamówię sobie te włosy. Pomyślcie: nawet 1 warkocz na czubku głowy do którego można sobe doczepić te pasma, w celu zagęszczenia. TO JEST GENIALNE


Polska jest jednak trochę zacofana jeśli chodzi o fryzjerstwo i kosmetykę
Nie powiedziałabym, że akurat Polska zacofana jest w temacie, a raczej, że ciemnoskóre kobiety wyprzedzają świat w cudach jakie wyczyniają na głowach To własnie Afrykanki i afro-amerykanki są znane z tego, że ciągle zmieniają fryzury i kolory na głowie, noszą peruki i przedłużają włosy milionami różnych sposobów. Ciężko mi odpowiedzieć dlaczego te ich metody (znane w świecie zachodnim) nie przyjmują się jakoś u białych kobiet, pomimo, że się o nich wie. Ja osobiście z chęcią bym z nich skorzystała.

Swoją drogą, pracowałam kiedyś z Niemką pochodzenia afrykańskiego i miała zrobione włosy właśnie w ten sposób z filmu - przepiękne miała te włosy i super się układały. Weź jednak pod uwagę, że taka metoda też, bądź co bądź, obciąży włosy - włosy są zaplecione mocno na czubku głowy, a na tych warkoczykach doczepione ciężkie pasma włosów - to również mocno nadwyręży cebulki i osłabi włosy. Ale idealnych metod po prostu nie ma.

Wiem również, że ostatnia moda, to tzw. front lace wig - na stałe doczepiają (chyba też na takie warkoczyki) perukę, która ma włosy mega dobrej jakości i wygląda bardzo naturalnie.

A co z tym słynnym halo??? Bo ta metoda wydaję się być iwazyjna w zerowym procencie - ot żyłka, którą jak opaskę zakładasz na głowę, czyli twoja głowa, nie cebulki noszą ciężar włosów. Pracowałam kiedyś z Szwedką i po kilku miesiącach powiedziała mi, że nosi halo i to takie włosy do pasa, przy czym swoje miała do ramion, a w życiu bym nie powiedziała, wyglądało to mega naturalnie u niej.

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2018-10-05 o 19:11
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-07, 23:54   #3774
Samantamanta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 10
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Z kolei ja słyszałam że żyłki są niewygodne i przy odchylenia głowy do tyłu mogą spaść.
Samantamanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-14, 15:14   #3775
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Właśnie w programie, który oglądam, mówili, że metoda przedłużania na warkoczyki nie jest popularna w Europie, bo trzeba do niej mieć odpowiednie włosy naturalne, tj. grube, porowate, matowe. Europejki takich nie mają, stąd ta metoda sie nigdy u nas nie przyjęła. A Afrykanki, bądź Afroamerykanki mogą kombinować sobie, bo mają włosy idealne do tej metody przedłużania.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-18, 19:30   #3776
CarycaKatarzynaI
Zawsze łakoma.
 
Avatar CarycaKatarzynaI
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1 072
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Czy któraś robiła przedłużanie i zagęszczanie włosów na ultradźwięk?
Zrobiłam na mikroringi i nie jestem zadowolona... :/
__________________
W moim magicznym ogrodzie wszystko jest zaczarowane.
CarycaKatarzynaI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-19, 08:14   #3777
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez CarycaKatarzynaI Pokaż wiadomość
Czy któraś robiła przedłużanie i zagęszczanie włosów na ultradźwięk?
Zrobiłam na mikroringi i nie jestem zadowolona... :/
ja robiłam i bardzo szybko zdjęłam
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-29, 16:36   #3778
Samantamanta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 10
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

CarycaKatarzynaI☠

Ja miałam i jest super. Ale bardzo ważne jest założenie. Najpierw obejrzyj jakie końcówki robi dany salon
Samantamanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-04, 10:08   #3779
CarycaKatarzynaI
Zawsze łakoma.
 
Avatar CarycaKatarzynaI
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1 072
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
ja robiłam i bardzo szybko zdjęłam
A czemu szybko ściągnęłaś? Co było nie tak?

Cytat:
Napisane przez Samantamanta Pokaż wiadomość
CarycaKatarzynaI☠

Ja miałam i jest super. Ale bardzo ważne jest założenie. Najpierw obejrzyj jakie końcówki robi dany salon
Dwie różne opinie
Co mam dokładnie sprawdzić w tych końcówkach? Jestem zielona w tym temacie i nie bardzo się orientuje.

A czy któraś przedłużała z Was włosy na laser?
__________________
W moim magicznym ogrodzie wszystko jest zaczarowane.
CarycaKatarzynaI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-05, 07:40   #3780
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez CarycaKatarzynaI Pokaż wiadomość
A czemu szybko ściągnęłaś? Co było nie tak?


Dwie różne opinie
Co mam dokładnie sprawdzić w tych końcówkach? Jestem zielona w tym temacie i nie bardzo się orientuje.

A czy któraś przedłużała z Was włosy na laser?
Ja miałam zagęszczanie ultradźwiękami w great lenghts i nie mogę polecić - nie wiem czy to wina metody czy salonu w którym wykonywałam ale łączenia były widoczne, wyczuwalne (kuły głowę podczas snu), okręcały się wokół własnej osi i tworzyły kołtuny - a miałam je tylko miesiąc.
Poza tym upierdliwe było ciagłe suszenie włosów (normalnie daję włosom wyschnąc naturalnie), po każdych ćwiczeniach suszenie bo łączenia nie mogą być wilgotne..
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-06 17:29:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:51.