kto zna jakis krem koloryzujacy co sie szybko zmywa z rozjasnionych wlosow? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-08, 13:25   #1
kasiamalibu
Raczkowanie
 
Avatar kasiamalibu
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 262

kto zna jakis krem koloryzujacy co sie szybko zmywa z rozjasnionych wlosow?


hejka mam jasno rozjansione wlosy chcialabym polozyc jakis kolor np ciemny blond lub jasny braz ale nie znam takiego kremu koloryzujacego lub szamponetki ktora by sie zmyla dobrze , boje sie ze jak juz poloze cos na te rozjasnione wlosy to juz nic sie z nich nie zmyje ze kolor wniknie w te rozjasnione wlosy ale moze ktoras z was zna jakies takie farby co sie dobrze zmywaja z rozjasnianych wlosow lub jakies szamponetki czy kremy koloryzujace ??????????????????????
kasiamalibu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 23:17   #2
kasiamalibu
Raczkowanie
 
Avatar kasiamalibu
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 262
Dot.: kto zna jakis krem koloryzujacy co sie szybko zmywa z rozjasnionych wlosow?

Hallo wizazanki pomozcie
kasiamalibu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 12:11   #3
kasiamalibu
Raczkowanie
 
Avatar kasiamalibu
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 262
Dot.: kto zna jakis krem koloryzujacy co sie szybko zmywa z rozjasnionych wlosow?

jesli bym pomalowala se szamponetka brazowa rozjasnione na blond wlosy to by szybko ona sie zmyla?? zostal by ten braz juz na stale? czy by sie zmywal caly czas ????????????????????????? ????????????????????????? ?????????????
kasiamalibu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 14:14   #4
zielonka02
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 690
Dot.: kto zna jakis krem koloryzujacy co sie szybko zmywa z rozjasnionych wlosow?

Nie kładź brązu ani nic z czerwienią, bo prawdopodobnie nigdy do końca nie zejdzie. Nie ma chyba takich szamponetek. Blond podejrzewam że prędzej, ale nie bardzo ciemny. I nie wybieraj tych trzymających się powyżej 8 myć, bo bardzo trudno schodzą.
zielonka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 01:25   #5
HAIRGAZM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: WIRTUALNY SWIAT KOLORU I FRYZURY
Wiadomości: 15
Dot.: kto zna jakis krem koloryzujacy co sie szybko zmywa z rozjasnionych wlosow?

WITAJ.czasokres trzymania sie czegokolwiek co polozysz na te rozjasnione wlosy zalezy od dwoch czynnikow.1.czy polozysz farbe czy toner.farba koloryzuje wlosy permanentnie czyli calosciowo i bedzie sie mocno osadzac na wlosach.natomiast toner jak sama nazwa wskazuje tonuje wlosy na tym poziomie lub o ton wyzej lub nizej od koloru wyjsciowego,ale zmywa sie z kazdym myciem,nie pozostawiajac widocznej rownej lini odrostu tak jak farby.2.jak mocno zostaly uszkodzone Twoje wlosy podczas rozjasniania.jesli na wlosach pozostalo ci mnostwo nieuszkodzonych lusek wlosa to znaczy ze wlosy zostaly dobrze[fachowo] rozjasnione i jakikolwiek kolor polozysz to bedzie sie trzymac dobrze czyli dlugo bez wzgledu czy to farba lub toner[roznice wyjasnilem ci w pkt1]./////////gdybys napisala jaki masz kolor naturalny lub ten jaki chcialabys uzyskac oraz napisalabys o kolorze swoich oczu i o odcieniu cery moglbym Ci cos doradzic.tymczasem pozdrawiam.
HAIRGAZM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 13:10   #6
kasiamalibu
Raczkowanie
 
Avatar kasiamalibu
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 262
Dot.: kto zna jakis krem koloryzujacy co sie szybko zmywa z rozjasnionych wlosow?

mam rozjasnione wlosy az na bialo i poprostu nie bardzo mi sie podoba ten kolor taki bialy wiec zastanawilam sie nad tym by uzyc szamponu koloryzujacego bo pomyslalam sobie ze jesli wyjdzie brzydki kolor to moze on sie zmyje z czasem .gdzies czytalam ze ejsli wlosy sa rozjasnione i bardzo zniszczone to farba zmyje sie zawsze z takich wlosow poniewaz nie maja one juz pigmentu wiec nie wiem juz co o tym myslec .martwie sie ze jak naloze jakis braz na te moje rozjasnione wlosy i bedzie on brzydki to ze juz sie nie zmyje ze co najwzyej zmyje sie do wyplowialego kolou
kasiamalibu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 00:23   #7
pino
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 5
Dot.: kto zna jakis krem koloryzujacy co sie szybko zmywa z rozjasnionych wlosow?

mam bardzo podobny problem tylko, ze ja mam naturalne wlosy koloru jasny blond bardzo rozjasnione od slonca i na farby reaguja jak wlosy rozjasniane farba... chcialam pofarbowac sobie szamponetka na braz ale boje sie, ze nierownomiernie bedzie sie zmywac...
pino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-17, 00:37   #8
kasiamalibu
Raczkowanie
 
Avatar kasiamalibu
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 262
Dot.: kto zna jakis krem koloryzujacy co sie szybko zmywa z rozjasnionych wlosow?

ja podobnie kurrde moze najpierw se kupic taka szamponetke i se tylko sprawdzic na pasemku ??
kasiamalibu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-20, 19:18   #9
kasiamalibu
Raczkowanie
 
Avatar kasiamalibu
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 262
Dot.: kto zna jakis krem koloryzujacy co sie szybko zmywa z rozjasnionych wlosow?

moze ktoras z wizazanek miala podobny problem ?? a mianowicie chodzi o to czy ktoras z was miala rozjasnione wlosy na blond i nazlozyla sobie sama jakis szampon koloryzujacu lub farbe ktora po zmywaniu sie nie zrobila sie zielona??
kasiamalibu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 14:22   #10
gwiazdeczka7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 157
Dot.: kto zna jakis krem koloryzujacy co sie szybko zmywa z rozjasnionych wlosow?

hej

Mam podobny problem, mialam zawsze robiony blond balejaz jasny, ostatnio poszlam pomalowac odrosty do fryzjera i wyszly rude. Teraz mysle jaka szamponetka zamalowac ten kolor. Tez myslalam o jakims ciemnym blondzie, ale boje sie, ze moze wyjsc jeszcze gorzej niz mam teraz.
gwiazdeczka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 14:35   #11
kasiamalibu
Raczkowanie
 
Avatar kasiamalibu
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 262
Dot.: kto zna jakis krem koloryzujacy co sie szybko zmywa z rozjasnionych wlosow?

no wlasnie ja tez zrobilam se odrosty i wyszly zoltawe , nawet fioletowa plukanka malo pomogla , nalozylam wiec szamponetke taka ci sie zmywa po 5 razach ale juz po pierwszym myciu sie zmyla cala i efekt jest taki ze wlosy mam rozjasnione na jasno a odrosty zolte jutro ide kupic jakis krem koloryzujacy moze skusze sie na joanne ta nowa soft cos takiego na karmelowy blond nie wiem sama i porobie se pasemka ale boje sie ze jak bedzie sie mzywa ten szampon koloyzujacy to wyjdzie zielony kolor , bo kiedys kolezanka pacnela mi jedno czarne pasemko ale farba i wyobraz sobie ze zmywalo sie ono stopniowo do zielonego koloru ale calkiem sie zmylo NIKT NIE ZNA JAKIEGOS SZAMPONU KOLORYZUJACEGO NP CIEMNY BLOND LUB JAKIS BRAZ JASNY BY ZROBIC NIM PASEMKA NA ROZJASNIONE WLOSY ABY EFEKT ZMYWANIA NIE BYL ZIELONY?????????????????? ?????????????
kasiamalibu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:21.