Jaki podkład i puder do cery tłustej i z zaczerwieniami? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-16, 20:15   #31
motylemJestemm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 278
Dot.: Jaki podkład i puder do cery tłustej i z zaczerwieniami?

Cytat:
Napisane przez sialalabamba Pokaż wiadomość
W
(( Chyba nakleję cielisty plasterek (bo strupek jest jeszcze podrażniony), nie będzie to wyglądać glupio? ( Muszę coś zrobić, powiem, że mnie pies podrapał. :P
dawno temu jako nastolatka jak nie bylo jeszcze portalu wizaz ,nie bylo az takiego dostepu do internetu ,nikt mi nic nie doradzalil tylko krytykowal

pojawialy mi sie ogromne ropne pryszcze i nalaepilam sobie czasami plastry takie mniej wiecej jakie sa na odciski okragle.. na te najwieksze -ogromne na czolo jeden drugi na brodzie jak ktos pytal co mi sie stalo mowilam ze uderzylam sie o szafke ..smieszne i smutne zarazem..



Wiele kobiet(wczesniej nie mialy problemow teraz maja..),nastolatek ma straszne problemy ze skory... ktore sa bardzo trudne do wyleczenia ,uciazliwe czesto PSYCHICZNIE WYKANCZAJACE niestety..nikt nie zrozumie tego kto przez to nie przechodzil...
Znam dziewczyne ktora leczy swoje wielkie problemy skory ,jednak niestety nic zbytnio nie pomaga..zmienia lekarzy i dalej ma problem ze skora lub jak kobietka ma blizny na twarzy przykre.. zeby poczuc sie lepiej psychicznie probuje je jakos zakryc -ale to z kolei znow zrobi maske na twarzy lub nie przykryje...lub sprawi ze niedoskonalosci bardziej beda rzucaly sie w oko ,lub skora bedzie niezdrowo wygladala ,juz lepiej skora wyglada bez podkladu... i dziewczyna wpada w takie bledne kolo... i co tu robic..

Nie naklejaj zadnych plasterkow ,o beda sie z ciebie w szkole smiali..zrobia sobie z ciebie posmiewisko natomiast juz teraz wetrzyj w ten strupek oliwke ,jutro znacznie lepiej to miejsce bedzie wygladalo

Edytowane przez motylemJestemm
Czas edycji: 2013-06-16 o 20:18
motylemJestemm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-16, 21:57   #32
sialalabamba
Raczkowanie
 
Avatar sialalabamba
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 49
Dot.: Jaki podkład i puder do cery tłustej i z zaczerwieniami?

Podpisuję się rękami i nogami pod tym, co napisałaś. Wszystko się zgadza w moim przypadku.
Ja również jestem już tym psychicznie wykończona i wspominam czasy, jak to parę lat temu takich problemów nie miałam... Ech...
Teraz praktycznie kilka razy w mscu wyskakują mi podskórne wielkie grudy, które wycisnę, bo myślę, że tam coś jest, a nie ma - podrażniam skórę, potem z tego się robi stan zapalny (stosuję Normaclin, a to chyba antybiotyk, wode utlenioną, maść cynkową itd.), a taka ranka goi się najszybciej tydzien. Zwykle jak mialam takie wulkany i stany zapalne, to nie chodziłam do szkoły. Czasami powodowalo to nawet bóle głowy i powiększenie węzłów chłonnych. Ale rana się goiła, to i to znikało.
Tak się w tym babrałam... A te grudy byly duże i podskórne. Pojawiały się zarówno jak malowałam się, jak i kiedy nie używałam kosmetyków. Masakra.
A po każdej takiej przygodzie została mi czerwona blizna na czole, które zakrywam właśnie makijażem. Unikam teraz basenów. Smutne. Kiedyś tego nie było. Dermatolożka zaleciła mi ten cały Normaclin i mówi, że w moim wieku to jeszcze te blizny zejdą, ale mam stosować.
Niestety, olała sprawę moich grud i leczy tylko te blizny...
Jeśli nie nakleję plasterka, to wtedy dopiero będą się ze mnie śmiać... Z cielistego plasterka wycinam malutki kawałeczek i naklejam na strupka.

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------

Dziewczyny - jutro kupuję Iwostin Capillin. Zobaczymy
__________________
~ M.
sialalabamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-18, 21:13   #33
sialalabamba
Raczkowanie
 
Avatar sialalabamba
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 49
Dot.: Jaki podkład i puder do cery tłustej i z zaczerwieniami?

Od wczoraj mam próbki 3 fluidów z Iwostinu odcień naturalny niestety no i za ciemny. Ale fluid całkiem spoko, niestety bez korektora sie nie obejdzie. Najważniejsze, ze nie zapycha porów.
A moje blizny poowoli znikają.
Do tego mam od dziś maść Siarkowa Moc i mega mi się podoba.
A na piątek będę miała puder Jadwiga ))
Zapowiada się super kombinacja.

A tymczasek strupek zakryłam malutkim cielistym (wycięłam odpowiedni kształt) plasterkiem i obyło się bez żadnego wyśmiewania, tylko na początku uśmieszki, ale powiedziałam, że jestem jednorożcem i rośnie mi róg i przestali pytać.
__________________
~ M.
sialalabamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-18, 21:19   #34
somethinggood
Zadomowienie
 
Avatar somethinggood
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 941
Odp: Jaki podkład i puder do cery tłustej i z zaczerwieniami?

Nawet nie powinnas sie przejmowac strupkiem , zaklej jaskrawym plastrem i powiedz , ze szafka oberwalas

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
somethinggood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-18, 22:25   #35
petroniuszowna
Raczkowanie
 
Avatar petroniuszowna
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 294
Dot.: Jaki podkład i puder do cery tłustej i z zaczerwieniami?

przetestuj zamiast naturalnego odcień 'jasny'. mam jasną karnację, ale nie jakoś bardzo. w każdym razie, powinien być jaśniejszy
i masz rację. szkoda życia na przejmowanie się drobiazgami, o których za tydzień nikt i tak nie będzie pamiętać.
__________________
„Większość domów wartych powyżej $250 000, ma bibliotekę – przemyśl to…”
petroniuszowna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-18, 23:02   #36
sialalabamba
Raczkowanie
 
Avatar sialalabamba
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 49
Dot.: Jaki podkład i puder do cery tłustej i z zaczerwieniami?

O dziwo - nie przejmuję się tym.
Zaraz zniknie, blizny się wyleczą, trądzik będę leczyć i będę stosowac kosmetyki niezapychające porów i miejmy nadzieję, że to da efekty!
Pozdrawiam
__________________
~ M.
sialalabamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:43.