Metamorfoza - pomóżcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-10-20, 11:41   #1
Farmaceutka77
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 185

Metamorfoza - pomóżcie


Od kilku lat noszę długie blond włosy, długą drogę przeszłam żeby to był taki blond jak chciałam bo wcześniej nosiłam balejage, w końcu się udało ale już jakiś czas marzy mi się zmiana koloru - weź tu zrozum kobiety;-)
Nie chcę radykalnie skracać włosów. Proszę o Wasze sugestie, zdjęcia celowo bez makijażu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20170211_182407.jpg (69,2 KB, 391 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20170527_164915.jpg (63,5 KB, 343 załadowań)
Farmaceutka77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-22, 18:35   #2
Farmaceutka77
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 185
Smile Dot.: Metamorfoza - pomóżcie

Byłabym bardzo wdzięczna gdybyście pomogły określić mój typ kolorystyczny

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy

opalam się ciężko, początkowo na czerwono później jest to szaro-beżowy odcień opalenizny

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

kolor oczu - jasne szaro-niebieskie, z ciemniejszą obwódką tęczówki i delikatnymi żółtymi plamkami. Brwi i rzęsy raczej jasne

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

posiadam piegi w zimnym odcieniu

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

cerę mam bladą jasną o chłodnym odcieniu, rumienię się z emocji na czerwono

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

w dzieciństwie miałam bardzo jasny blond, podchodzący pod platynę, później włosy mi ściemniały do ciemnego popielatego blondu

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

mam j jasne różowe usta

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

nie pasują mi żółcie, zielenie i rudości


Myślałam o zmianie koloru na jakiś zimny odcień brązu, skróciłam wczoraj włosy o kilkanaście centymetrów żeby przywrócić właściwe proporcje sylwetce, bo mnie już włosy nieco przytłaczały i końce miałam już wymagające podcięcia.

Pomóżcie mi proszę
Farmaceutka77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-24, 17:42   #3
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Metamorfoza - pomóżcie

z opisu i ze zdjęć wyglądasz mi na "jasne lato" nie napisałaś jaka zmiana Ci się marzy. ..
ten blond osiągnęłaś sama czy u fryzjera?

---------- Dopisano o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
z opisu i ze zdjęć wyglądasz mi na "jasne lato" nie napisałaś jaka zmiana Ci się marzy. ..
ten blond osiągnęłaś sama czy u fryzjera?
a wybacz teraz widze, ze chcesz zimny brąz.

dodałabyś jeszcze inne zdjęcie? twarzą na wprost najlepiej w swietle dziennym?
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-24, 21:11   #4
Farmaceutka77
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 185
Dot.: Metamorfoza - pomóżcie

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
z opisu i ze zdjęć wyglądasz mi na "jasne lato" nie napisałaś jaka zmiana Ci się marzy. ..
ten blond osiągnęłaś sama czy u fryzjera?

---------- Dopisano o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------



a wybacz teraz widze, ze chcesz zimny brąz.

dodałabyś jeszcze inne zdjęcie? twarzą na wprost najlepiej w swietle dziennym?
Dzięki za odzew, obstawiałam że jasne lato ale chciałam usłyszeć opinię bardziej zorientowanych ode mnie w tym temacie osób😃
Blond uzyskałam sama, po wielu wcześniejszych mniej lub bardziej udanych koloryzacjach u u fryzjera, a że o włosy bardzo dbam to mimo agresywnego rozjaśniania są jedynie czasem nieco przesuszone. Kusi mnie zimny brąz, tylko obawiam się że może mnie dodatkowo postarzać a lata lecą...
Wklejam jeszcze zdjęcie w dziennym świetle, sorry za artystyczny nieład w tle;-)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG-20160903-WA0000.jpg (66,7 KB, 273 załadowań)
Farmaceutka77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-25, 11:48   #5
Rosebrd
Zadomowienie
 
Avatar Rosebrd
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 826
Dot.: Metamorfoza - pomóżcie

Cytat:
Napisane przez Farmaceutka77 Pokaż wiadomość
Dzięki za odzew, obstawiałam że jasne lato ale chciałam usłyszeć opinię bardziej zorientowanych ode mnie w tym temacie osób😃
Blond uzyskałam sama, po wielu wcześniejszych mniej lub bardziej udanych koloryzacjach u u fryzjera, a że o włosy bardzo dbam to mimo agresywnego rozjaśniania są jedynie czasem nieco przesuszone. Kusi mnie zimny brąz, tylko obawiam się że może mnie dodatkowo postarzać a lata lecą...
Wklejam jeszcze zdjęcie w dziennym świetle, sorry za artystyczny nieład w tle;-)
Jesteś bardzo piękną kobietą, super pasuje Ci ten blond, myślę, że brąz o którym wspominasz, rzeczywiście mógłby Cię postarzyć, podobnie jak skrócenie włosów... Myślę, że raczej Ci nie pomogłam
__________________
To od początku, grunt to się nie poddawać
80=>79=>78=>77=>76=>75=>74=>73=>72=>71= >70=>69=>68=>67=>66=>65=> 64=>63=>62=>61=>60
Rosebrd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-25, 13:34   #6
Farmaceutka77
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 185
Dot.: Metamorfoza - pomóżcie

Cytat:
Napisane przez Rosebrd Pokaż wiadomość
Jesteś bardzo piękną kobietą, super pasuje Ci ten blond, myślę, że brąz o którym wspominasz, rzeczywiście mógłby Cię postarzyć, podobnie jak skrócenie włosów... Myślę, że raczej Ci nie pomogłam
Bardzo dziękuję za miłe słowa
Farmaceutka77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-25, 18:36   #7
wirkadaga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 14
Dot.: Metamorfoza - pomóżcie

A gdzie w Poznaniu można się na taka metamorfozę wybrać?
wirkadaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-26, 10:10   #8
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: Metamorfoza - pomóżcie

a ja koleżankę widzę w takim chłodnym naturalnym blondzie.Faktycznie brązy mogą dodać tobie lat. Ładnie Tobie w twoim blondzie...jednak dla mnie trochę za mocno "tleniona"....przeszł abym w stronę bardziej naturalnych kolorów. zawsze to jakaś zmiana
__________________
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-26, 11:04   #9
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Metamorfoza - pomóżcie

Wg mnie powinnaś je ściąć, bo są po prostu zniszczone i spalone. Wygladalabys o wiele świeżej.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-26, 16:57   #10
Farmaceutka77
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 185
Dot.: Metamorfoza - pomóżcie

Cytat:
Napisane przez _Angelina_ Pokaż wiadomość
a ja koleżankę widzę w takim chłodnym naturalnym blondzie.Faktycznie brązy mogą dodać tobie lat. Ładnie Tobie w twoim blondzie...jednak dla mnie trochę za mocno "tleniona"....przeszł abym w stronę bardziej naturalnych kolorów. zawsze to jakaś zmiana
Dzięki, pomyślę o tym .
Farmaceutka77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-26, 17:02   #11
Farmaceutka77
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 185
Dot.: Metamorfoza - pomóżcie

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Wg mnie powinnaś je ściąć, bo są po prostu zniszczone i spalone. Wygladalabys o wiele świeżej.
Hm, masz prawo mieć swoje zdanie, ale mylisz się co do moich włosów, bo nie są zniszczone ani spalone a w całkiem dobrej kondycji, może powinnam ich nie czesać na sucho bo są falujące i puszą się
Farmaceutka77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-26, 17:38   #12
marnofe
Przyczajenie
 
Avatar marnofe
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 5
Dot.: Metamorfoza - pomóżcie

Ja myślę, że dobrym pomysłem może być poszperanie odpowiedzi na ten temat w Internecie. To się nawet dość dobrze sprawdza
__________________
Zasadniczo żyjemy w czasach obojętności, a otacza nas taka wielka ilość informacji o nas i innych osobach. Jak się chce, można je łatwo zgromadzić. A mimo to naprawdę mało wiemy o ludziach.
marnofe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-26, 23:44   #13
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Metamorfoza - pomóżcie

hmm ale masz gęste włosy! Na tym 3 zdjęciu kolor wydaje się być ładny, natomiast na pierwszym wydaje mi się, że widzę nierówności w odcieniu.
kurcze sama nie wiem czy jest sens ryzykować taką zmianę. powrót do tego blondu kosztowałby Cię masę zachodu.
jeśli uprzesz się na brąz, pamiętaj nie rób nic ciemniejszego niż naturalny kolor twoich brwi. wszystko inne Cię przytłoczy.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-26, 23:47   #14
Natala80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 74
Dot.: Metamorfoza - pomóżcie

Czasem na jakiś targach kosmetycznych sa organizowane szkolenia pokazy na których uczą jak określić własny typ urody, bardzo pomocna sprawa
Natala80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-27, 00:02   #15
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 812
Dot.: Metamorfoza - pomóżcie

Jestes piekna kobieta i bardzo pasuje ci ten blond. Ja bym na twoim miejscu zostawila kolor i dlugosc wlosow

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-27, 13:21   #16
galaretka_owocowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 7
Dot.: Metamorfoza - pomóżcie

Cytat:
Napisane przez Farmaceutka77 Pokaż wiadomość
Hm, masz prawo mieć swoje zdanie, ale mylisz się co do moich włosów, bo nie są zniszczone ani spalone a w całkiem dobrej kondycji, może powinnam ich nie czesać na sucho bo są falujące i puszą się
Moim zdaniem wyglądają na podniszczone, co wcale nie byłoby dziwne przy ciągłym farbowaniu. Puszenie się włosów jest właśnie objawem nie najlepszej kondycji i warto wprowadzić pielęgnację pod kątem wyeliminowania tego problemu. Ale bez przesady z tym ścinaniem, wystarczy troszkę pielęgnacji i na pewno ich wygląd się poprawi.
galaretka_owocowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-27, 15:37   #17
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Metamorfoza - pomóżcie

Twoje włosy nie sa w dobrej kondycji to widać gołym okiem. Nie mowie tego złośliwie, bo tez kiedyś takie miałam
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-27, 16:16   #18
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Metamorfoza - pomóżcie

Pasuje Ci jasny kolor włosów, jednak ja bym je skróciła. Zbyt długie włosy przytłaczają i zaburzają proporcje sylwetki. Kolor lekko bym przyciemniła, na bardziej naturalny.
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-28, 05:20   #19
Farmaceutka77
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 185
Dot.: Metamorfoza - pomóżcie

Cytat:
Napisane przez marnofe Pokaż wiadomość
Ja myślę, że dobrym pomysłem może być poszperanie odpowiedzi na ten temat w Internecie. To się nawet dość dobrze sprawdza
Dzięki za radę 😃


Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
hmm ale masz gęste włosy! Na tym 3 zdjęciu kolor wydaje się być ładny, natomiast na pierwszym wydaje mi się, że widzę nierówności w odcieniu.
kurcze sama nie wiem czy jest sens ryzykować taką zmianę. powrót do tego blondu kosztowałby Cię masę zachodu.
jeśli uprzesz się na brąz, pamiętaj nie rób nic ciemniejszego niż naturalny kolor twoich brwi. wszystko inne Cię przytłoczy.
Dziękuję, pierwsze zdjęcie to nieudana koloryzacja w prestiżowym salonie, wychodząc od fryzjera wszystko było ok, a potem okazało się że wygląda to jak na zdjęciu gdy zmył się toner... Pewnie sobie odpuszczę brąz, a póki spróbuję o ton czy dwa je przyciemnić.

Cytat:
Napisane przez Natala80 Pokaż wiadomość
Czasem na jakiś targach kosmetycznych sa organizowane szkolenia pokazy na których uczą jak określić własny typ urody, bardzo pomocna sprawa
To cenna wskazówka, dzięki.

[1=7cd1d0bf3fc279e4e45587f 61c3d7242fa9c0a30;7830812 6]Jestes piekna kobieta i bardzo pasuje ci ten blond. Ja bym na twoim miejscu zostawila kolor i dlugosc wlosow[/QUOTE]

Bardzo dziękuję za tak miłe słowa 😃

Cytat:
Napisane przez galaretka_owocowa Pokaż wiadomość
Moim zdaniem wyglądają na podniszczone, co wcale nie byłoby dziwne przy ciągłym farbowaniu. Puszenie się włosów jest właśnie objawem nie najlepszej kondycji i warto wprowadzić pielęgnację pod kątem wyeliminowania tego problemu. Ale bez przesady z tym ścinaniem, wystarczy troszkę pielęgnacji i na pewno ich wygląd się poprawi.
Tak jak pisałam dbam o włosy ale zawsze można zrobić coś więcej,mogę zawsze zróbić encanto😃


[QUOTE=Yenotek;78327001]Pasuje Ci jasny kolor włosów, jednak ja bym je skróciła. Zbyt długie włosy przytłaczają i zaburzają proporcje sylwetki. Kolor lekko bym przyciemniła, na bardziej naturalny.[/QUOTE

Właśnie skróciłam o kilkanaście centymetrów 😃, a co do koloru to też się z Tobą zgodzę
Farmaceutka77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-28, 06:31   #20
nalezedociebie
Zakorzenienie
 
Avatar nalezedociebie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 8 105
Dot.: Metamorfoza - pomóżcie

Zostań przy blondzie, ale zmień na nieco inny odcień, nie skracaj zbyt drastycznie
__________________
17.05.2013 Pierwsza jazda
08.07.2013 Zdany egzamin teoretyczny
22.07.2013 Zdany egzamin praktyczny



nalezedociebie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-28, 12:38   #21
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Metamorfoza - pomóżcie

Ten blond Ci pasuje. Ewentualnie jak bardzo chcesz zmiany to ja jeszcze Cie widze w takim bardzo jasnym karmelowym, miodowym blondzie.

Cos jak tu na pierwszym zdjeciu:

https://www.lovely-hairstyles.com/16...air-color.html
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-28, 20:04   #22
agnefis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 55
Dot.: Metamorfoza - pomóżcie

Twoje włosy wyglądają na trochę zniszczone i przesuszone, szczególnie na pierwszym zdjęciu.

Ja bym poszła w bardziej naturalny odcień blondu (bo w blondzie ci ładnie), mniej "tleniony".
agnefis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-02, 21:12   #23
Cytrynowy_Sorbet24
Zadomowienie
 
Avatar Cytrynowy_Sorbet24
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 761
Dot.: Metamorfoza - pomóżcie

Cytat:
Napisane przez Farmaceutka77 Pokaż wiadomość
Dzięki za odzew, obstawiałam że jasne lato ale chciałam usłyszeć opinię bardziej zorientowanych ode mnie w tym temacie osób😃
Blond uzyskałam sama, po wielu wcześniejszych mniej lub bardziej udanych koloryzacjach u u fryzjera, a że o włosy bardzo dbam to mimo agresywnego rozjaśniania są jedynie czasem nieco przesuszone. Kusi mnie zimny brąz, tylko obawiam się że może mnie dodatkowo postarzać a lata lecą...
Wklejam jeszcze zdjęcie w dziennym świetle, sorry za artystyczny nieład w tle;-)

O rany, piękne takie gęste blond fale

Szkoda je niszczyć, podcięłabym góra 10 cm i ewentualnie trochę przyciemniła do miodowego koloru.
Cytrynowy_Sorbet24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-04, 09:05   #24
foxy313
Raczkowanie
 
Avatar foxy313
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 431
Dot.: Metamorfoza - pomóżcie

a ja bym nie podcinala, sa piekne i szkoda kazdego centymera, w tych falowanych wlosavh wygladasz jak Kim Basinger ! i takie cieplejsze blondy pasuja i pasuje tez chlodny - choc szczerze chlodny bardzo jasny blond bardzo postarza, wiec ja propnuje na chec naglej zmiany, zastosowac plukanki - delia ma 3 kolory, joanna tez jak cos, ja mieszam niebieska i rozowa i troche fioletu i za kazdym razem po myciu to robie, moj blond sie "uspokoil"wlosy sie nie pusza, sa piekne i lsniace i jesli zmiana koloru to polecam taki blond 10.81 wella color touch, to sa delikatne tonery, nie trzeba niszczyc wlosow farbami na 45 min, tu kilka min i kolor gotowy, choc mowie, ja podobny efekt mam plukankami, ktore sa tanie, a po kazdym myciu mam inny kolor i piekne wlosy
foxy313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-06, 11:20   #25
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Metamorfoza - pomóżcie

Dla mnie nic nie zmieniaj XD.
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-06, 11:53   #26
KarolinaWisniew099
Przyczajenie
 
Avatar KarolinaWisniew099
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 22
Dot.: Metamorfoza - pomóżcie

Masz piękną cere
KarolinaWisniew099 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-06, 19:33   #27
cf8a477bc2d76321deee20101eae6dd289f7deea_608b3a95c2197
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1 967
Dot.: Metamorfoza - pomóżcie

Moim zdaniem, fajna byłaby jednak grzywka, widać, że masz wysokie czoło.
cf8a477bc2d76321deee20101eae6dd289f7deea_608b3a95c2197 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-22, 13:29   #28
janka_ka
Raczkowanie
 
Avatar janka_ka
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 60
Dot.: Metamorfoza - pomóżcie

Delikatnie skróciłabym włosy - a kolor jest piękny!
janka_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-22, 14:00   #29
elfik_
Rozeznanie
 
Avatar elfik_
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 593
Dot.: Metamorfoza - pomóżcie

Moim zdaniem do cięcia, rozumiem, jeśli chcesz mieć długie włosy, ale w pewnym wieku (pewnie jesteśmy w zbliżonym wieku, więc nie odbierz źle, nie chcę urazić) tak długie włosy nie dodają klasy, a wręcz niezbyt pasują. 10-20 cm jeszcze moim zdaniem powinno spaść. Kolor odświeża i pasuje do Ciebie, ale jeśli bardzo bardzo byś miała ochotę coś zmienić, to może jakieś delikatne ombe/sombre? Byłyby bardziej 3D i ciekawiej.
elfik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-26, 07:11   #30
panna tofu
Raczkowanie
 
Avatar panna tofu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 249
Dot.: Metamorfoza - pomóżcie

Ja bym na Twoim miejscu przycięła (ale tylko trochę) końcówki. A blond lekko przyciemniła, żeby nie był taki bardzo tleniony. W brązy bym nie szła W blondzie Ci bardzo ładnie
panna tofu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-27 15:28:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:42.