Trampki Converse - do posiadaczek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-16, 15:55   #1
lil_margo
Rozeznanie
 
Avatar lil_margo
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 502

Trampki Converse - do posiadaczek


Postanowiłam kupić przez internet niesmiertelne Chuck'i. I w związku z tym mam pytanie. Wiem, że rozmiarówka jest zawyżona (normalnie noszę 38, tymczasem przymierzałam 37,5 i wydawały się nawet nieco za duże - ale nie jestem pewna, przymierzałam na bardzo cienką skarpetkę i spieszyłam się) ale czy jest zawyżona o numer, czy pół numeru - jak wynika z Waszych doświadczeń?
Nie mogę się zdecydować czy wziąć nr 37,5 czy 37, którego nie mierzyłam, bo takiego nie mieli W sumie to tylko pół numeru, ale lubię kiedy buty sportowe są idealnie dopasowane, jeśli są minimalnie za duże zawsze ocierają mi stopy. Poradzicie?
lil_margo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 17:33   #2
jaszmurka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jaszmurkolandia
Wiadomości: 7 919
Dot.: Trampki Converse - do posiadaczek

Hmmm to może po prostu poproś żeby podali Ci długość wkładki

Wtedy nie będziesz miała takiego problemu Może się okazać że będzie na Ciebie dobre 38

Nie miałam tych butów więc nie pomogę

pozdrawiam
__________________
Everything I'm not, made me everything I am.


wyloguj
jaszmurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 18:03   #3
lil_margo
Rozeznanie
 
Avatar lil_margo
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 502
Dot.: Trampki Converse - do posiadaczek

Długość wkładki podali, ale na 100% zaniżoną - wg nich 37,5 to niby 24 cm, ale z pewnością jest to więcej o co najmniej 0,5 cm. Nie kombinowałabym ze sklepami internetowymi, ale u mnie w mieście są jakies niedobory chuck'ów - raptem dwa, trzy kolory w jakichś nieżyciowych rozmiarach
Eh, jestem z natury niecierpliwa i chyba wezmę jednak 37,5, jakby to wymienię. Dzięki za odpowiedź
lil_margo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 18:52   #4
jaszmurka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jaszmurkolandia
Wiadomości: 7 919
Dot.: Trampki Converse - do posiadaczek

Cytat:
Napisane przez lil_margo
Długość wkładki podali, ale na 100% zaniżoną - wg nich 37,5 to niby 24 cm, ale z pewnością jest to więcej o co najmniej 0,5 cm. Nie kombinowałabym ze sklepami internetowymi, ale u mnie w mieście są jakies niedobory chuck'ów - raptem dwa, trzy kolory w jakichś nieżyciowych rozmiarach
Eh, jestem z natury niecierpliwa i chyba wezmę jednak 37,5, jakby to wymienię. Dzięki za odpowiedź
A mi się wydaje że wcale niekoniecznie musi to być zaniżona numeracja i nie musisz się obawiać. Na Allegro często są podawane różne numeracje i różne dł. wkładek podane

Po prostu każda firma robi tak naprawdę po swojemu Przeceiż jak mierzysz buty w sklepie to raz są na Ciebie dobre np. 37 a innym razem nawet 39 (miałam kiedyś taki przypadek )
Więc wydaje mi się że może to być podoana prawdiłowa rozmiarówka.
A jest możliwość zwrotu tych butów? Albo chociaż wymiany na inny rozmiar? Zapytaj się.. nie masz nic do stracenia
__________________
Everything I'm not, made me everything I am.


wyloguj
jaszmurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:03.