Pomóżcie!!!Imprezka... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-15, 14:33   #1
kingur
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 391

Pomóżcie!!!Imprezka...


Kochane wizażanki potrzebuje waszej pomocy..Otoz wybieram sie jutro na imieninki do kolezanki i w zwiazku z tym prosze Was o jakies rady dot. ubrania,makijazu itp.Dodam ze imprezka bedzie w domu, a ja mam 16 lat i chcialabym wygladac jakos swietnie bo reszta dziew pewnie przyjdzie super wystrojona i wogole a ja nie mam ochoty byc taka szara myszka jutro. Prosze o wszelkie rady...licze na Was Myslalam juz o podwinietych dzinsach i do tego czarny sweterek z duzym dekoltem i kabaretki, albo dluga brazowa spodnica(taka falbaniasta), bluzeczka na ramiaczkach turkusowa i do tego kurteczka dzinsowa...zreszta sama nie wiem. Czekam na propozycje

Edytowane przez kingur
Czas edycji: 2007-12-11 o 16:27
kingur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 14:50   #2
MartuFFFia
Rozeznanie
 
Avatar MartuFFFia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 980
Dot.: Pomóżcie!!!Imprezka...

proponuje wejsc na watek MY style diary po polsku moze stamtad zaczerpniesz troche inspiracji
__________________



mówie i mam wszystko co zechce.!uuu...


MartuFFFia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 15:01   #3
sweet_mystery
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 740
Dot.: Pomóżcie!!!Imprezka...

ellllo tez mam 16 lat jeśli to domowa imprezka to ja wybrałabym albo obcisłe jeansy biodrówki + jakis seksowny top i na to jakies bolerko lub baletki + jakże modne RURKI + bluzeczke na ramiaczkach badz z krotkim rekawem obowiazkowo LONG
co do fryzury to moze wyprostuj wlosy i zostaw rozpuszczone lub zwiaz w wysokiego kucyka
makijaż?? hmmm....przedewszystkim taki by kolorystycznie pasowal do ciuchow i zeby nie byl za mocny najlepsza jest naturalnosc moze jakis leki podklad, jasny cien, mocno wytuszowane rzesy i blyszczyk na usta

milej zabawy!
__________________
Je t'aime non seulement pour ce que tu es mais pour ce que je suis quand nous sommes ensemble.
Roy Croft
sweet_mystery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 16:40   #4
canile
Wtajemniczenie
 
Avatar canile
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Warszawa / Wiedeń
Wiadomości: 2 124
Dot.: Pomóżcie!!!Imprezka...

Cytat:
Napisane przez kingur Pokaż wiadomość
Kochane wizażanki potrzebuje waszej pomocy..Otoz wybieram sie jutro na imieninki do kolezanki i w zwiazku z tym prosze Was o jakies rady dot. ubrania,makijazu itp.Dodam ze imprezka bedzie w domu, a ja mam 16 lat i chcialabym wygladac jakos swietnie bo reszta dziew pewnie przyjdzie super wystrojona i wogole a ja nie mam ochoty byc taka szara myszka jutro. Prosze o wszelkie rady...licze na Was Myslalam juz o podwinietych dzinsach i do tego czarny sweterek z duzym dekoltem i kabaretki, albo dluga brazowa spodnica(taka falbaniasta), bluzeczka na ramiaczkach turkusowa i do tego kurteczka dzinsowa...zreszta sama nie wiem. Czekam na propozycje
bardzo bym chciała pomóc ale nie wiem jak bo nie znam twojej szafy wiem jedno: podwinięte jeansy + kabaretki to nie w moim guście
tak jak wyżej napisano proponuję jeansy biodrówki i jakąś ładną bluzkę albo mini kozaki i jakiś t-shirt? bo jeśli ja zakładam mini to już nie szaleję z górą
__________________
what's for you will not pass you by

canile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 17:55   #5
anies5
Zakorzenienie
 
Avatar anies5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 6 574
Dot.: Pomóżcie!!!Imprezka...

Tylko nie podwinięte jeansy i kabaretki !

Ciężko pomóc, skoro nie ma się pojęcia czym dysponujesz.
__________________
anies5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 18:58   #6
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Pomóżcie!!!Imprezka...

a mi sie pdoobaja podwiniete jeansy, kabareteki i szpilki do tego wysokie

powiedz co masz to moze stworzymy jakis zestaw
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 19:10   #7
kingur
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 391
Dot.: Pomóżcie!!!Imprezka...

Dzieki wszystkim za odpowiedzi. Zaskoczyly mnie Wasze komentarze bo ostatnio na imprezce u mnie jedna dziew miala kabaretki i dzinsy i to fajnie wygladalo(zdjec ie zalacze potem jak mi sie uda-bo teraz cos sie nie chce)A co mam do dyspozycji?Spróbuje mniej więcej opisać te bardziej imprezowe ciuszki-ale moge o czyms zapomniec.
-czarny sweterek z duzym dekoltem i taki sam turkusowy
-2 topy w romantycznym stylu-malinowy i turkusowy(oba z koronkowym wykonczeniem)
-mini w czerwona kratke
-rurki czarno-grafitowe(dopasowane w udach)
-niebieskie dżinsy:w miare proste ale szersze
-czarna siateczkowa bluzeczka
-koszule….
I zapewne zapomnilam o innych ciuchach wiec jeśli cos stad Was zainspiruje to opiszcie reszte a ja cos pokombinuje
kingur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-15, 19:34   #8
canile
Wtajemniczenie
 
Avatar canile
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Warszawa / Wiedeń
Wiadomości: 2 124
Dot.: Pomóżcie!!!Imprezka...

hmmm z tego co wymieniłaś to ja bym wybrała rurki i jeden z romantycznych topów, ale to takie gdybanie na sucho bo mogłoby mi się całkiem odwidzieć jakbym te ciuszki zobaczyła
najlepiej będzie jak po porobisz kilka kombinacji i sfotografujesz to - wtedy będziemy mogły doradzić co jest OK a co nie
__________________
what's for you will not pass you by

canile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 20:05   #9
Camarilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camarilla
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 253
Dot.: Pomóżcie!!!Imprezka...

Skoro impreza bedzie w domu to tam chyba bedziesz bez butow..(?) Nie zapomnij o nim. Jesli stroj ladnie bedzie wygladal ze spzilkami wiaodmo ze gdy zdejmisz szpilki moze duzo stracic na wartosci. tez bym wybrala rurki plus jakies fajny top a na to moze byc sweterk.. Wazne zebys czula sie w tym dobrze.. do tego jakies fajne dodatki typu korale czy bransoletka i bedziesz ladnie dziewczeco wygladala
__________________

Camarilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 23:21   #10
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Pomóżcie!!!Imprezka...

Camarilla ma sporo racji, bo o ile kabaretki, podwiniete jeansy i szpilki beda wygladac fajnie to bez butow jakos tego nie widze. tak samo jak spodniczek.. wybralabym jakies poleczenie jeansy+top i jakies bolerko na rmaiona
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 08:44   #11
kingur
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 391
Dot.: Pomóżcie!!!Imprezka...

Dzieki Wam za propozycje..A zdjecia zrobilabym juz dawno tylko mam problem z aparatem
kingur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-16, 08:53   #12
Olunia90
Zakorzenienie
 
Avatar Olunia90
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 448
Dot.: Pomóżcie!!!Imprezka...

Cytat:
Napisane przez kingur Pokaż wiadomość
Dzieki Wam za propozycje..A zdjecia zrobilabym juz dawno tylko mam problem z aparatem

Czekamy
Olunia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:03.