lista sklepow i ciuchlandow - pomysl na watek redakcyjny - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Pokaż wyniki sondy: Lista sklepow i lumpeksow - dobry pomysl?
TAK 218 97,32%
NIE 6 2,68%
Głosujący: 224. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-14, 13:36   #31
selfish
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 919
Dot.: lista sklepow i ciuchlandow - pomysl na watek redakcyjny

Nie lumpki:
wsio - Pabianice
stoisko sympatycznego pana na I piętrze SDH Trzy Korony (ul. Zamkowa) - fajne dżinsy, modne bluzunie, generalnie taki mały misz-masz, ale mozna tam kupic fajne ciuchy, ceny umiarkowane - spodnie ok. 100, bluzki od 30 do 50 (tak mniej wiecej); sporo pasków itepe

kolejne stoisko w SDH - z torbami - sympatyczna pani ma tam torby David Jones, ceny takie jak na allegro, wiec zaoszczędzam na przesyłce

sklep Magda na ul. św. Jana (na przeciwko Foto Pelców) - ladne bluzki i swetry, spódnice, dżinsy, torebki, paski - tyle że rozmiarówka głównie zaczyna się na 38

Top Secret w galerii Echo/Hypernova - ceny i ciuchy jakie - wiadomo

sklep sportowy w Champinie na Bugaju - pan tam ma koncówki kolekcji, mozna kupić oryginalne Adidasy, Nike itp po cenach bardzo przystępnych; niestety, nie zawsze da sie trafić na rozmiar, który Cię interesuje

Impulsy Mody na Zamkowej - sklep dla panów i obok dla pań, moda raczej młodzieżowa, kiedyś było tam mozna tarfic na fajne marki, teraz widzę, ze promują własną markę, ale nadal można znaleźć cos ładnego, tyle że jak dla mnie ceny trochę kosmiczne jak na ciuszki typowo młodzieżowe; ładne dżinsy

sklep wrangler/lee w galerii echo/Hypernova - wiadomo, ale są często fajne przeceny, a obsługa jest rewelacyjna
__________________
-----------------------


--------l
selfish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 19:18   #32
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Red face Dot.: lista sklepow i ciuchlandow - pomysl na watek redakcyjny

Cytat:
Napisane przez yorkshirka
Witam!!!!
Co do WROCŁAWIA to polecam takie ciucholandy :
1) ul. Nyska (duzy pawilon , ciuchy sa podzielone na te na wage i na wycenione (zazwyczaj wycenione sa super) )
2) ul. grabiszynska (tuż przy Lidlu) super ciuchy takze podzielone na wage i na wycenione-tam ostatnio sie zaopatruje w ciuchy
3)Jest tez super lumpeksik przy ul. borowskiej (ale nie pamietaj dokladnego adresu) ciuchy sa ulozone kolorami (co bardzo ulatwia sprawe) i sa tylko wycenione.

To na tyle. Czekam na kolejne Wroclawskie propozycje Pozdrawiam
Czy to jest koło Lidla w strone centrum bardziej czy w stronę grabiszyńskiej.Jednym słowem,czy orientujesz się na jakim przystanku powinnam wysiąść jadąc np tramwajem nr 4?
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 08:57   #33
yorkshirka
Raczkowanie
 
Avatar yorkshirka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 52
Dot.: lista sklepow i ciuchlandow - pomysl na watek redakcyjny

burn-it-up!!!
przystanek tramwajowy jest tuz przy lidlu!!Nie sposob go nie zauważyć z tramwaju. Jadąc z miasta jest to jeden przystanek za zajezdnia autobusową a jeden przystanek przed tym dużym placem(nie wiem jak on sie nazywa ale krzyżuje sie z Hallera) mam nadzieje że coś zrozumiałaś
Udanych zakupów
yorkshirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 17:10   #34
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: lista sklepow i ciuchlandow - pomysl na watek redakcyjny

Cytat:
Napisane przez yorkshirka
burn-it-up!!!
przystanek tramwajowy jest tuz przy lidlu!!Nie sposob go nie zauważyć z tramwaju. Jadąc z miasta jest to jeden przystanek za zajezdnia autobusową a jeden przystanek przed tym dużym placem(nie wiem jak on sie nazywa ale krzyżuje sie z Hallera) mam nadzieje że coś zrozumiałaś
Udanych zakupów
Dziękuję serdecznie,znalazłam bez problemu.W tym lumpku znalazłam tylko siatkową bluzeczkę Mango,przyznam szczerze,że przytłacza mnie wielkość tego miejsca.Zato polecam Ci jeżeli nie znasz sklep na ul.Ruskiej obok Key`a z odieżą skandynawską na wagę.Byłam tam dziś,wyszperałam kilka bluzek-narazie była to wyprawa rozpownaczna,ale będę tam wracać-jest naprawdę bardzo dużo markowych fajnych rzeczy a do tego miła obsługa
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 15:21   #35
zaczarovana
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: bielsko b.
Wiadomości: 2 838
GG do zaczarovana
Dot.: lista sklepow i ciuchlandow - pomysl na watek redakcyjny

a w Bielsku-białej oprócz Robana (jeden, biedny i taki jakiś zmieniony-teraaz wszystko na wycene a ceny od 20 zł w górę :/) ???
zna ktoś?
zaczarovana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 07:57   #36
wiolafrytka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 052
Dot.: lista sklepow i ciuchlandow - pomysl na watek redakcyjny

Cytat:
Napisane przez zaczarovana
a w Bielsku-białej oprócz Robana (jeden, biedny i taki jakiś zmieniony-teraaz wszystko na wycene a ceny od 20 zł w górę :/) ???
zna ktoś?
a gdzie jest ten Roban mogłabys napisac?? aha i cos wiecej mogłabys o nim napisac.. kiedy maja tam dostawe i czy na jakies pozadne ciuchy mozna trafic?? z gory dzieki za odp.
wiolafrytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-22, 08:33   #37
zaczarovana
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: bielsko b.
Wiadomości: 2 838
GG do zaczarovana
Dot.: lista sklepow i ciuchlandow - pomysl na watek redakcyjny

hej wiolafrytka
roban jest koło hotelu Prezydent ma taki wielki napis (trudno nie zauwazyc)
zaraz przy schodach jak się schodzi na 11 istopada...dostawe maja często ale nie jkaoś tak regularnie...kiedyś były ciuchy na wage teraz jest tylko wycena ale są naprawde fajne rzeczy i same (!) firmowe...
ja tam kupilam golf z morgana i kiecki z hennesika i duzo innych rzeczy ale ostatnio na nic nie trafilam..zionie nudą
a jak jestes z bielska to z wiekszych polecam Ci wielką halę na l. inwalidów no i tą w "Befamie" (tam gdzie wypożyczalnia bewerly hils) no to tyle...jak masz akieś swoje sekretne miejsca to daj znac
mam nadzieje że pomoglam buzka
zaczarovana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-22, 15:01   #38
wiolafrytka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 052
Dot.: lista sklepow i ciuchlandow - pomysl na watek redakcyjny

Dziekuje Ci za odpowiedz. Tak jestem z Bielska... A do tego Robana wybiore sie w tym tyg., ja dopiero zaczynam (to bedzie moj pierwszy raz jak bede w jakims lumpku :P ) ale napewno jak sie rozkrece to napisze gdzie co i za ile mozna znalezc. o tamtych dwoch lumpkach ktore dopisałas nie słyszałam ale pojde na polowanie i mysle ze znajde Pozdrawiam
wiolafrytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-22, 20:36   #39
Malena
Raczkowanie
 
Avatar Malena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 311
Dot.: lista sklepow i ciuchlandow - pomysl na watek redakcyjny

KRAKÓW
Co do krakowskich Robanów to nalezy uważać, ten przy placu Szczepankim miewa fajne rzeczy kiedy jest nowy towar, ale są też ciuhcolandy na Królewskiej (całkiem fajne) - polecam. Teraz właśnie na Królewskeij otwarty został "Roban - ekskluzywna odzież używana". Jeszcze nie byłam,ale nazwa mnie rozbawiła Z tego co widziałam na wystawie jest to zwykła wycena - to co akurat lepiej wyglądało. Generalnie ulica Królewska jest teraz opanowana przez ciucholandy !!! A nieopodal na ulicy Kazimierza Wielkiego jest też całkiem ciekawy ciuchoalnd - choć nie zawsze ocś znajduję. Chyba lepsze mają ciuchy dla mam a przynajmniej dla mojej - zawsze mają na nią świetne spodnie - jak nowe,a na mnie nigdy :/
Z nie-ciucholandów lubię sklep na Szewskiej - ale właśnie zapomniałam jak się nazywa hmm kiedyś to był "Tój strój" a teraz - no nie wiem. Acha i Carry uwielbiam, ale tylko jak są wyprzedaże Wtedy baaaaaardzo się opłaca i ich produkty są superwygodne i supperwytrzymałe Nie lubię Promodu z dwóch powodów:
1. mają ładne rzeczy, ale dla mnie zdecydowanie nie warte swojej ceny, za wysoka jak na takie materiały i wykonanie
2. na wyprzedażach są zupełnie inne ciuchy niż, te które są sprzedawane, gdy nie ma promocji. jeszcze nigdy nie znalzałm tego co wcześniej zwróciło moją uwagę, a podobało mi sie wiele rzeczy. ogólnie te przeceny u nich są dla mnie mocno podejrzane.

A co do komisu rzeczy ładnych na Sarego- to czy wiecie czy tam są faktycznie fajne rzeczy i czy są one w przystępnych cenach??
Malena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-22, 20:43   #40
Malena
Raczkowanie
 
Avatar Malena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 311
Dot.: lista sklepow i ciuchlandow - pomysl na watek redakcyjny

CD. KRAKóW
Przypomniałam sobie jeszzce jeden sklep!! Na ulicy Floriańskiej (mniej więcej na przeciw Sabotu-teraz już Ryłko) - malutki salon, w którym sprzedawane są piękne suknie i kostiumy . Niesamowicie oryginalne i pięknie odszyte, pięknie wykonane i pięknie zaprojektowane. Z tego co powiedziała mi pani w tym sklepie - projektuje je jakiś plastyk. Żaden model sie nie powtarza. Bywają podobne, ale nie identyczne. Są oczywiście drogie, ale warte ceny! Niemniej jeśli któraś z wizażanek chce np. olśnić gości na weselu czy innym przyjęciu to gorąco polecam. (musi oczywiście być przygotowana na wydatek rzędu 1000-2000 zł, ale zapewniam, ze warto). Rzeczy piękne i z klasą!!!
Malena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-22, 20:49   #41
Little_Shee
Zadomowienie
 
Avatar Little_Shee
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Bxl
Wiadomości: 1 980
Dot.: lista sklepow i ciuchlandow - pomysl na watek redakcyjny

Gosiu świetny wątek.

ŁÓDŹ

1. Ciucholand na Piotrkowskiej na przeciwko Placu Shillera. Wymiana towaru co miesiąc (okolice 20-tego), a wtedy istny pogrom, ludzie sobie wyrywają z rąk ciuchy i panuje zbiorowa agresja.. Cena za kg 40 zł, a w tygodniu przed dostawą jest coraz taniej, aż ostatniego dnia 2 zł sztuka.

2. Wschodnia

3. yy... zapomniałam resztę, jak sobie przypomnę to szybko wskrobę
__________________
Little


moj emigrancki blog

my world
Little_Shee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-22, 20:54   #42
Kasia5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 400
Dot.: lista sklepow i ciuchlandow - pomysl na watek redakcyjny

Malena możesz powiedzieć, w którym miejscu na Królewskiej został otworzony Roban? Pozdrawiam
Kasia5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-22, 21:00   #43
Malena
Raczkowanie
 
Avatar Malena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 311
Dot.: lista sklepow i ciuchlandow - pomysl na watek redakcyjny

Cytat:
Malena możesz powiedzieć, w którym miejscu na Królewskiej został otworzony Roban? Pozdrawiam
Idąc od Akademii Pedagogicznej w stronę Rynku, prawą stroną Królewskiej nie da sie go nie zauważyć. Właściwie (jeśli dobrze kojarzysz okolicę) przechodzisz przez światła, jest kiosk, potem galeria sztuki, pasmanteria, potem "stary ciucholand", a tuż obok nowy Roban. Jeszcze kilka tygodni temu był tam salon Orange czy Plusa. Dobrze wytłumaczyłam? Podać jeszcze jakieś szczegóły?

Też pozdrawiam
Malena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 11:11   #44
zaczarovana
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: bielsko b.
Wiadomości: 2 838
GG do zaczarovana
Dot.: lista sklepow i ciuchlandow - pomysl na watek redakcyjny

Cytat:
Napisane przez wiolafrytka
Dziekuje Ci za odpowiedz. Tak jestem z Bielska... A do tego Robana wybiore sie w tym tyg., ja dopiero zaczynam (to bedzie moj pierwszy raz jak bede w jakims lumpku :P ) ale napewno jak sie rozkrece to napisze gdzie co i za ile mozna znalezc. o tamtych dwoch lumpkach ktore dopisałas nie słyszałam ale pojde na polowanie i mysle ze znajde Pozdrawiam
helou! no to powodzenia w buszowaniu
cieszę się, że mogłam pomóc...
zaczarovana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 16:23   #45
Kasia5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 400
Dot.: lista sklepow i ciuchlandow - pomysl na watek redakcyjny

Malena bardzo Ci dziękuję. Zajrzę do niego w najbliższym czasie.
Kasia5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 12:26   #46
sabiku
Raczkowanie
 
Avatar sabiku
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 231
Dot.: lista sklepow i ciuchlandow - pomysl na watek redakcyjny

Dziewczyny a niewiecie czy w Rudzie Śląskiej sa jakies fajne ciucholandy???
__________________
" Dla Was Synowie...wszystko to co robię, każdy Wasz wróg będzie zawsze moim wrogiem..."

Pawełek 30.10.2004
Kubuś 27.08.2009
sabiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-25, 15:30   #47
wiolafrytka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 052
Dot.: lista sklepow i ciuchlandow - pomysl na watek redakcyjny

Cytat:
Napisane przez zaczarovana
jak masz akieś swoje sekretne miejsca to daj znac
Wczoraj bylam w tym Robanie o ktorym wspominałas.. ale nic ciekawego nie upatrzyłam. Za to dowiedziałam sie ze otworzyli na 11 listopada (w strone apteki Tanewski) odziez skandynawska (kiedys tam był sklep obuwniczy) ale tez nic nic ciekawego nie bylo.Pozdrawiam
wiolafrytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-25, 20:19   #48
zaczarovana
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: bielsko b.
Wiadomości: 2 838
GG do zaczarovana
Dot.: lista sklepow i ciuchlandow - pomysl na watek redakcyjny

a to wiem juz tam bylam (maniaczka )
a w Robanie to trzeba miec szczescie ja tam kupilam mase fajnych rzeczy np spodnice z hennesa i topshopa spodnie na lato z hennesa itd itd...
teraz robie sobie odwyk od lumpeksów bo szystkie juz obczaiłam w tym miesiącu
zaczarovana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 14:18   #49
anitaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 439
Dot.: lista sklepow i ciuchlandow - pomysl na watek redakcyjny

A mam do was takie pytanie nie na temat ale..co mi tam Otoz niedlugo mam 18 urodziny i nie wiem jak mam sie ubrac co mi doradzacie? najlepiej zeby te ciuszki mozna bylo kupic w poznaniu albo w okolicy. mozecie podawac linki
Ps: wyprawiam 18-stke dla rodziny wiec nie proponujcie mi czegos jak na jakas dyske pozdro!
anitaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-29, 07:24   #50
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Dot.: lista sklepow i ciuchlandow - pomysl na watek redakcyjny

Cytat:
Napisane przez anitaa
A mam do was takie pytanie nie na temat ale..co mi tam Otoz niedlugo mam 18 urodziny i nie wiem jak mam sie ubrac co mi doradzacie? najlepiej zeby te ciuszki mozna bylo kupic w poznaniu albo w okolicy. mozecie podawac linki
Ps: wyprawiam 18-stke dla rodziny wiec nie proponujcie mi czegos jak na jakas dyske pozdro!
Proponuje zalozyc osobny watek
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-29, 07:26   #51
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Thumbs up Dot.: lista sklepow i ciuchlandow - pomysl na watek redakcyjny

Dziekuje wszystkim za odzew i chec pomocy
Trzeba teraz uporzadkowac informacje
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 08:59   #52
misia00
Zakorzenienie
 
Avatar misia00
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: ♥♥♥♥♥
Wiadomości: 3 600
Arrow Dot.: lista sklepow i ciuchlandow - pomysl na watek redakcyjny

a Może ktos GLIWICE???
co do Gliwic ja moge polecic ciucholand nad Plusemnaprzeciwko dworca
__________________
<ciach_reklama>
misia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 11:28   #53
alexxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 9
Dot.: lista sklepow i ciuchlandow - pomysl na watek redakcyjny

a możę jakieś sklepiki internetowe? Z ladą, stylowymi ubrankami? i może męskimi?
alexxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 15:52   #54
Teeta
Anomalia
 
Avatar Teeta
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 165
Dot.: lista sklepow i ciuchlandow - pomysl na watek redakcyjny

SZCZECIN
* mały ryneczek Pogodno na ul. Mickiewicza, nie pamiętam nazwy sklepu
po wejściu w 1. rzędzie jest większa buda z oryginalnymi i tanimi ciuchami, też są tam kilka mebli i innych rzeczy. na szybie piszą, że mają rzeczy z katalogów czy coś takiego xD

* rynek koło Zawadzkiego (k/o ronda). po wejściu od strony ronda, na samym końcu rynku jest buda z ubrankami. rzeczy są nowe i zupełnie inne od powszechnej mody "rynkowej"
Teeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-13, 10:31   #55
des
Raczkowanie
 
Avatar des
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 204
Dot.: lista sklepow i ciuchlandow - pomysl na watek redakcyjny

KRAKÓW
Tutaj mamy setki ciucholandów, w wiekszosci z nich mozna sie jedynie wystroic na bal o dresach ale...
ktos sie tam wyzej pytal o Komis rzeczy ładnych i ekskluzywnych na ul sarego i na szpitalnej. potwierdzam, jest rewelacyjny i dziewczyna ktora to zalozyla podobnie jak te ktore z nia pracuja bardzo dbaja o to zeby w sklepie byly modne i ciekawe rzeczy. oprocz ciuchow jest cala masa gadzetow z kosmetykami wlacznie. noi co czwartek mozna przyniesc swoje ciuszki do oddania. do komisu na ul.szpitalnej (gdyby ktos mial problem) wchodzi sie przez brame (nie ma szyldu na zewnatrz) w miejscu gdzie znajduje sie optyk. obok butow wloskich.
komis na ul.Węgłowej- przecznica od Krakowskiej, po prawej stronie idac od Rynku. ciuchy mozna oddac w pon. lub pt. sa wszystkie rozmiary swiata
No11 na ul. Retoryka to komis gdzie mozna kupic takie marki jak Prada, Gucci , Mexx itp. ceny wg napisu na metce. kosmetyki i gadzety tez sa
tylko atmosfera gorsza niz w KRzŁiE...
oprocz tego czasami mozna znalezc cos na Kazimierzu ale ja nie wytrzymuje ciezkich warunkow tych ciuchlandow.... i chodze tam gdzie sa wieszaki...
jak jeszcze cos znajde to dam znac
des jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 16:44   #56
quidam
Przyczajenie
 
Avatar quidam
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 8
Dot.: lista sklepow i ciuchlandow - pomysl na watek redakcyjny

Co prawda nie dla siebie ) tylko dla instruktorek fitness kupowałem komplety ( spodnie koszulką) w sklepie [adres sklepu usuniety przez moderatora] . Chwalą sobie jakość . Mam tam już rabat (20% ) jeśli ktoś chce ,to mogę go ( ten rabat) na kogoś scedować . Fotki sciągnąłem z ich strony .Pozdrawiam ! Quidam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif genie.gif (66,9 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Aricia-Vanessa.jpg (43,6 KB, 5 załadowań)

Edytowane przez czarownicagosia
Czas edycji: 2006-06-22 o 04:24
quidam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 20:44   #57
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: lista sklepow i ciuchlandow - pomysl na watek redakcyjny

Racibórz

*ulica Pracy nad PKO BP jest malutki lumpkesik zawsze się jakaś perełka znajdzie
*ulica Ogrodowa - Szwajcar - trzeba się naszukac czasem coś jest jedno piętro wycenione drugie na wage 10zł/kg
*ulica Bosacka - hmmm dawno tam nie byłam więc nie wiem co tam teraz można znaleźć interesującego
*pod Dworcem PKP - wycenione niektóre rzeczy za drogie a na wage szmaty, buciki także czasem cosik się znajdzie
*ulica Solna nibi eksluzywny Sklep z odzieżą uzywaną a nic nie ma
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-04, 11:50   #58
eM!
Zadomowienie
 
Avatar eM!
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 044
Dot.: lista sklepow i ciuchlandow - pomysl na watek redakcyjny

-
__________________
-

Edytowane przez eM!
Czas edycji: 2012-08-04 o 14:44
eM! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-22, 11:58   #59
hellenka2015
Przyczajenie
 
Avatar hellenka2015
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 15
Dot.: lista sklepow i ciuchlandow - pomysl na watek redakcyjny

WARSZAWA
Al. Jerozolimskie 89 ( http://odzieznawage.com/ )
ŁÓDŹ
Dukat na Piłsudskiego ( na przeciwko Silver Screen)
__________________
Hellenka w Łodzi
hellenka2015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-22 12:58:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:49.