Chusty i nosidełka, czyli w czym nosicie maluchy? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-19, 10:11   #61
papryczka
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: Chusty i nosidełka, czyli w czym nosicie maluchy?

kasia_sloneczko: gratuluje! mnie nadal nie wychodzi... jakos niewygodnie malej. moze podpatrze pozycje z twoich fotek... choc niby ogladalam kolkowe na roznych zdjeciach i nie wiem o co chodzi, ze mi nie wychodzi (nawet nie czuje, ze rymuje ) zreszta najczesciej pokazuja wieksze dzieciaki, ktore siedza i one nie sa w pozycji fasolki... nawet na stronie, do ktorej link podala patrilla.
papryczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-19, 11:42   #62
kasia_sloneczko
Zadomowienie
 
Avatar kasia_sloneczko
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: sulistrowice
Wiadomości: 1 326
Dot.: Chusty i nosidełka, czyli w czym nosicie maluchy?

Papryczko dzis go wkladalam znowu bo mialam duzo do roboty a chcialamj zeby zasnal. On w tym blyskawicznie zasypia i potem go odkladam do wozka.Ale musze przyznac ze nie jestem do konca zadowolona, zanim go dobrze uloze to troche to trwa i ponawiam proby ze 3 razy. Potem on sie powierci a ja pzrestawiam te kolka bo mnie uwieraja. Chusty z tylu nie da sie rozlozyc tak jak na tym linku od Patrilli zeby nie uweirala. No wiec nosze go krotko pzrez to aby tylko szybko usnal a ja w tym czasie sobie cos tam robie w domku. No i mam wrazenie ze to jest do wiekszych dzieci bo jak byl maly to sie w nia zapadala totalnie. Teraz jakos mi go poreczniej polozyc
kasia_sloneczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 18:43   #63
edyta1421
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wszędzie gdzie ON
Wiadomości: 3 251
Dot.: Chusty i nosidełka, czyli w czym nosicie maluchy?

pierwsze dziecko nosiłam w chuscie... to było dla mnie dobre rozwiązanie, bo był cały czas przy mnie... choć miałam wielkie obawy przed chustą, z początku wydawało misię ze mi spadnie, chusta się odwiąże itd... jednak z dnia na dzień było nam obydwu wygodniej...
edyta1421 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 21:47   #64
mamatrójki
Raczkowanie
 
Avatar mamatrójki
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Melsungen
Wiadomości: 46
GG do mamatrójki
Dot.: Chusty i nosidełka, czyli w czym nosicie maluchy?

my mamy chuste Girasol, MT i dwie kolkowe na moim avatarku wlasnie widac Emme w kolkowej, teraz najczesciej nosimy sie w kolkowej a na drugim miejscu jest MT...
__________________
Julia 17.03.1999
Viktor 12.11.2003
Emma 15.06.2007


mamatrójki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 08:25   #65
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Talking Dot.: Chusty i nosidełka, czyli w czym nosicie maluchy?

Oj dałabyś większa fotę do podziwiania
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 08:58   #66
biankaaa
Zadomowienie
 
Avatar biankaaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zurich
Wiadomości: 1 580
Dot.: Chusty i nosidełka, czyli w czym nosicie maluchy?

Chwalilam sie wczesniej na watku Jesiennych mam ale napisze i tutaj
Dotychczas nosilam corke w chuscie Carrycot Infant [zdj 1]. Sprawdzila sie tak do ok 3 mca poki Blanka byla malutka i chetnie przebywala w pozycji kolyskowej. Od ok 4 miesiaca przesiadla sie do nosidla BabyBjorn - szczerze polecam dla troszke starszego niewolaczka [zdj 2]
Kilka dni temu z racji coraz wiekszej ciasnoty nosidla oraz niewygody przy jego noszeniu kupilismy Malej chuste wiazana Bebelulu Rapalu. Zaluje ze nie kupilam od razu po urodzeniu corki Wczesniej duzo czytalam, wiazania cwiczylam na domowej "samorobce". Ostatnio mialam okazje uczestniczyc w wykladach o chustach, oraz mozliwosc pocwiczyc motanie z instruktorka i to mnei ostatecznie przekonalo
Blanka obecnie wazy troche ponad 9 kg - ciezaru w chuscie nie czuc, mala swietnie sie w niej czuje [ zreszta przyzwyczajona jest do takiego czy innego przebywania przy moim ciele], wiazanie najprostsze zajmuje mi ok pol minuty i jest tylko kwestia wprawy i poscwiczenia
Ost zdjecia to nasz najnowszy nabytek chustowy

Pozdrawiiam!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ch1.jpg (29,0 KB, 148 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bb1.jpg (28,0 KB, 134 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a1.jpg (68,2 KB, 163 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a2.jpg (68,2 KB, 132 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a3.jpg (80,4 KB, 138 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a4.jpg (67,4 KB, 129 załadowań)
biankaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 11:45   #67
Enaffi
Wtajemniczenie
 
Avatar Enaffi
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 852
Dot.: Chusty i nosidełka, czyli w czym nosicie maluchy?

Biankaa ja również nosilam swoja córcie do około 3 miesiaca w chuście infant i dokładnie taki sam kolorek mam , potem Majka przesiadła sie do nosidła maclaren nosze ją do dziś a ma 6,5 miesięcy jest koloru czarnego tak że na upałach sie nie da nie polecam.A ta chusta czerwona rewelacjabardzo mi sie podoba opcja z noszeniem na plecach A tak pozatym super fotki śliczna dzidzia
Enaffi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-12, 08:35   #68
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Chusty i nosidełka, czyli w czym nosicie maluchy?

Bianka piękna chusta mama i bobas oczywiście
ja chyba sie też jednak zdecyduje na wiązaną i będę nosiła na plecach Mała wazy 10 kg i w kółkowej jets nam obu już niezbyt wygodnie a na plecach wiem, że można ale nie mam odwagi ...
zazdroszczę warsztatów
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 08:44   #69
kasia_sloneczko
Zadomowienie
 
Avatar kasia_sloneczko
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: sulistrowice
Wiadomości: 1 326
Dot.: Chusty i nosidełka, czyli w czym nosicie maluchy?

U nas od kiedy nastąpił przełom jest coraz lepiej. Mały lubi być w chuście i nawet podoba mu się ta pozycja fasolkowa. Ostatnio wypuściłam się z nim tak na targ staroci. Mogłabym zapomnieć że mam dziecko gdyby nie ci wszyscy ludzie co się zachwycali albo dziwili lub pokazywali nas sobie paluchami

Generalnie teraz jestem zadowolona że ją kupiłam ale... no właśnie to nie do końca to. Niestety boli mnie kręgosłup przy dłuższym noszeniu. Aleksowi wygodnie więc to nie wina jego ułożenia. Chyba taka kólkowa chusta nie dla mnie. Jak tylko znajde chwilę to poczytam o wiazankach i na pewno taką zamówię.
ale już nie bebelulu, zraziłam się do tej firmy, nie jest to idealny produkt
kasia_sloneczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 16:53   #70
Seviljanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 417
Dot.: Chusty i nosidełka, czyli w czym nosicie maluchy?

Ja mam jeszcze 5 miesięcy do porodu ale już się przymierzam do "środków transportu"
Będę chciała zacząć nosić kilku tygodniowe niemowlę. Z tego co czytałam to najbardziej uniwersalna i również dla niemowlaczków jest chusta tkana. Zgadzacie się z tym?

Wklejam linki do ciekawych stronek:
http://www.edziecko.pl/pierwszy_rok/...a_dziecka.html
http://www.chustomania.pl/online/chu...sf/Inhalt/home
__________________
Mateuszek 16.02.2009
Seviljanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 10:01   #71
amika79
Wtajemniczenie
 
Avatar amika79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 511
Dot.: Chusty i nosidełka, czyli w czym nosicie maluchy?

Mam pytanie do mam noszących w chustach kółkowych. Zakupiłam sobie taką niedawno i próbuję nosić córkę po domu, ale chyba coś mi nie wychodzi....

Noszę Basię w pozycji brzuszek do brzuszka, bo ta kołyskowa kojarzy jej się z jedzeniem i jak nie jest głodna to się wyrywa i odpycha ode mnie. Nie mam problemu z usadowieniem małej w chuście w pozycji brzuszek do brzuszka, jedynie po jakimś czasie córka mi trochę opada, a nóżki nie są na takiej samej wysokości. Jedna nóżka (ta od strony kółek) jest niżej, a druga wyżej. Czy tak powinno być? Wydaje mi się, że wszystko robię poprawnie. Staram się, by pupa była niżej niż kolana. Filmiki na youtube znam na pamięć. Mała strasznie się wierci w chuście, może to powoduje przesuwanie się materiału?
__________________
How many eyes does Lord Bloodraven have? - A thousand eyes and one.
amika79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-29, 10:06   #72
mamatrójki
Raczkowanie
 
Avatar mamatrójki
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Melsungen
Wiadomości: 46
GG do mamatrójki
Dot.: Chusty i nosidełka, czyli w czym nosicie maluchy?

Cytat:
Napisane przez amika79 Pokaż wiadomość
Mam pytanie do mam noszących w chustach kółkowych. Zakupiłam sobie taką niedawno i próbuję nosić córkę po domu, ale chyba coś mi nie wychodzi....

Noszę Basię w pozycji brzuszek do brzuszka, bo ta kołyskowa kojarzy jej się z jedzeniem i jak nie jest głodna to się wyrywa i odpycha ode mnie. Nie mam problemu z usadowieniem małej w chuście w pozycji brzuszek do brzuszka, jedynie po jakimś czasie córka mi trochę opada, a nóżki nie są na takiej samej wysokości. Jedna nóżka (ta od strony kółek) jest niżej, a druga wyżej. Czy tak powinno być? Wydaje mi się, że wszystko robię poprawnie. Staram się, by pupa była niżej niż kolana. Filmiki na youtube znam na pamięć. Mała strasznie się wierci w chuście, może to powoduje przesuwanie się materiału?
bardzo mozliwe ze jak sie mala wierci to troche moze opasc , ja zawsze sobie raz na jakis czas kolka poprawie lub dociagne material i jest ok... sprobuj zakladac tak aby jak najwiecej materialu znalazlo sie jakby pod kolankami i wtedy naciagaj material na plecki... i pupa ma byc nizej niz kolanka ... mala ma sie jakby "zapasc" w chuscie
__________________
Julia 17.03.1999
Viktor 12.11.2003
Emma 15.06.2007


mamatrójki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 10:12   #73
mamatrójki
Raczkowanie
 
Avatar mamatrójki
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Melsungen
Wiadomości: 46
GG do mamatrójki
Dot.: Chusty i nosidełka, czyli w czym nosicie maluchy?

Cytat:
Napisane przez Seviljanka Pokaż wiadomość
Ja mam jeszcze 5 miesięcy do porodu ale już się przymierzam do "środków transportu"
Będę chciała zacząć nosić kilku tygodniowe niemowlę. Z tego co czytałam to najbardziej uniwersalna i również dla niemowlaczków jest chusta tkana. Zgadzacie się z tym?

Wklejam linki do ciekawych stronek:
http://www.edziecko.pl/pierwszy_rok/...a_dziecka.html
http://www.chustomania.pl/online/chu...sf/Inhalt/home
chusta tkana jak najbardziej na TAK

podam ci linka do chust uzywanych http://chuscianyzakatek.blogspot.com/, tylko ta dziewczyna tez bedzie nedlugo rodzic wiec jak jest z terminami to nie wiem ... trzba pisac...

tu szukaj w tkane http://www.chusty.com.pl/produkty.ph...8570841&menu=1

i tu super chusty i megasympatyczna dziewczyna je sprzedaje http://www.koala.info.pl/

pomoglam ?? ... namieszalam ?? powodzenia
__________________
Julia 17.03.1999
Viktor 12.11.2003
Emma 15.06.2007


mamatrójki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 10:15   #74
mamatrójki
Raczkowanie
 
Avatar mamatrójki
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Melsungen
Wiadomości: 46
GG do mamatrójki
Dot.: Chusty i nosidełka, czyli w czym nosicie maluchy?

Cytat:
Napisane przez kasia_sloneczko Pokaż wiadomość
U nas od kiedy nastąpił przełom jest coraz lepiej. Mały lubi być w chuście i nawet podoba mu się ta pozycja fasolkowa. Ostatnio wypuściłam się z nim tak na targ staroci. Mogłabym zapomnieć że mam dziecko gdyby nie ci wszyscy ludzie co się zachwycali albo dziwili lub pokazywali nas sobie paluchami

Generalnie teraz jestem zadowolona że ją kupiłam ale... no właśnie to nie do końca to. Niestety boli mnie kręgosłup przy dłuższym noszeniu. Aleksowi wygodnie więc to nie wina jego ułożenia. Chyba taka kólkowa chusta nie dla mnie. Jak tylko znajde chwilę to poczytam o wiazankach i na pewno taką zamówię.
ale już nie bebelulu, zraziłam się do tej firmy, nie jest to idealny produkt

polecam linki powyzej ... kolkowa jest dobra raczej na krotsze wypady i dla starszego dziecka ... nie wiem ile ma twoje malenstwo ale wiadomo lepiej aby ciezar rozlozyl sie na oba ramiona ... moja Emma ma 14 miesiecy i na krotki wypad mamy kolkowa a na dluzsze chodzenie nosidlo miekkie MT ...
__________________
Julia 17.03.1999
Viktor 12.11.2003
Emma 15.06.2007


mamatrójki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 10:24   #75
amika79
Wtajemniczenie
 
Avatar amika79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 511
Dot.: Chusty i nosidełka, czyli w czym nosicie maluchy?

Cytat:
Napisane przez mamatrójki Pokaż wiadomość
bardzo mozliwe ze jak sie mala wierci to troche moze opasc , ja zawsze sobie raz na jakis czas kolka poprawie lub dociagne material i jest ok... sprobuj zakladac tak aby jak najwiecej materialu znalazlo sie jakby pod kolankami i wtedy naciagaj material na plecki... i pupa ma byc nizej niz kolanka ... mala ma sie jakby "zapasc" w chuscie
Dzięki za rady. Spróbuję dać więcej materiału pod kolanka, bo chyba było go za mało. Córka miała niżej pupę, niż kolana, ale chyba za mało się zapadała.

Mam do Was jeszcze jedno pytanie... Czy mogę czteromiesięczne dziecko nosić w chuście w pozycji kangura? Dzisiaj z Basią myłam naczynia. Córka siedziała w chuście brzuszkiem do mnie i tak była ciekawa tej czynności i tak się wyginała, że musiałam myć je stojąc bokiem do zlewu, by lepiej widziała.
__________________
How many eyes does Lord Bloodraven have? - A thousand eyes and one.
amika79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 20:45   #76
Seviljanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 417
Dot.: Chusty i nosidełka, czyli w czym nosicie maluchy?

Cytat:
Napisane przez mamatrójki Pokaż wiadomość
chusta tkana jak najbardziej na TAK

podam ci linka do chust uzywanych http://chuscianyzakatek.blogspot.com/, tylko ta dziewczyna tez bedzie nedlugo rodzic wiec jak jest z terminami to nie wiem ... trzba pisac...

tu szukaj w tkane http://www.chusty.com.pl/produkty.ph...8570841&menu=1

i tu super chusty i megasympatyczna dziewczyna je sprzedaje http://www.koala.info.pl/

pomoglam ?? ... namieszalam ?? powodzenia

Dziękuję bardzo Mamotrójki - pomogłaś, upewniłaś
A co powiesz o tych stronkach? Można kupować?

http://www.mamy-przytulamy.istore.pl/
http://www.sling.com.pl/index.php
http://www.chustomania.pl/online/chu...sf/Inhalt/home
__________________
Mateuszek 16.02.2009
Seviljanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 10:53   #77
mamatrójki
Raczkowanie
 
Avatar mamatrójki
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Melsungen
Wiadomości: 46
GG do mamatrójki
Dot.: Chusty i nosidełka, czyli w czym nosicie maluchy?

Cytat:
Napisane przez Seviljanka Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo Mamotrójki - pomogłaś, upewniłaś
A co powiesz o tych stronkach? Można kupować?

http://www.mamy-przytulamy.istore.pl/
http://www.sling.com.pl/index.php
http://www.chustomania.pl/online/chu...sf/Inhalt/home

milo ze pomoglam tak jak najbardziej te strony sa ok, jesli chcesz sprobowac noszenia w tkanej to kup sobie NATI, to polskie chusty bardzo dobre i nie tak drogie jak Didymos czy inne zagraniczne... Nati ma ogromny wybor kolorow i dziewczyny sobie chwala ... Storchenwiege czy Didymos, Amazonas lub Girasol, to juz zagraniczne marki cenowo rozne.... najlepiej gdybys znalazla sobie w swojej okolicy jakas chustowa mamę, a mozne odbywaja sie jakies spotkania u was?? pojsc popatrzec podotykac, dziewczyny pomogą sie zawiązac i wtedy masz mniej wiecej widok na to co ci sie podoba ... a z jakiego miasta jestes?? to moze dowiem sie na chustowym forum czy sa jakies mamy chustowe w twojej okolicy ...
__________________
Julia 17.03.1999
Viktor 12.11.2003
Emma 15.06.2007


mamatrójki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 10:54   #78
mamatrójki
Raczkowanie
 
Avatar mamatrójki
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Melsungen
Wiadomości: 46
GG do mamatrójki
Dot.: Chusty i nosidełka, czyli w czym nosicie maluchy?

Cytat:
Napisane przez amika79 Pokaż wiadomość
Dzięki za rady. Spróbuję dać więcej materiału pod kolanka, bo chyba było go za mało. Córka miała niżej pupę, niż kolana, ale chyba za mało się zapadała.

Mam do Was jeszcze jedno pytanie... Czy mogę czteromiesięczne dziecko nosić w chuście w pozycji kangura? Dzisiaj z Basią myłam naczynia. Córka siedziała w chuście brzuszkiem do mnie i tak była ciekawa tej czynności i tak się wyginała, że musiałam myć je stojąc bokiem do zlewu, by lepiej widziała.
__________________
Julia 17.03.1999
Viktor 12.11.2003
Emma 15.06.2007


mamatrójki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 13:48   #79
Seviljanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 417
Dot.: Chusty i nosidełka, czyli w czym nosicie maluchy?

Mamotrójki - jeszcze raz dzięki za pomoc

Właśnie zauważyłam, że niektóry chusty są koszmarnie drogie i takiej napewno nie kupię, nie wchodzi w grę. Na szczęście dobre co polskie
Co do nauki to kiepsko - liczę na internet. Mieszkam obecnie w Hiszpanii a tu sporadycznie widać kogoś z chustą. Będę teraz w Polsce 3 tygodnie i moja przyjaciółka nosiłą swoją córeczkę w chuście to ją pomęczę Tylko, że ona nie tak doświadczona, jak Ty...
__________________
Mateuszek 16.02.2009
Seviljanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-30, 14:26   #80
zarzeczanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 16
Dot.: Chusty i nosidełka, czyli w czym nosicie maluchy?

Macie tu dużo fajnych linków

Ale zdecydownaie BEEEE są carrycot infant i babybjorn - sa niezdrowe dla dziecka

ja polecam wiązanki
__________________
www.benc.pl
zarzeczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 14:12   #81
mamatrójki
Raczkowanie
 
Avatar mamatrójki
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Melsungen
Wiadomości: 46
GG do mamatrójki
Dot.: Chusty i nosidełka, czyli w czym nosicie maluchy?

Cytat:
Napisane przez zarzeczanka Pokaż wiadomość
Macie tu dużo fajnych linków

Ale zdecydownaie BEEEE są carrycot infant i babybjorn - sa niezdrowe dla dziecka

ja polecam wiązanki
i ja tez tak uwazam

Seviljanka z internetu naprawde baaaardzo duzo mozesz sie dowiedziec odnosnie wiazania, polecam ci takie forum www.chusty.info/forum, tam tez jest bazarek mozna kupic rozne chusty w fajnych cenach, mozesz sie pytac odnosnie wiazan , pokazywac fotki swoich wiazan a my jestesmy chetne do pomocy
__________________
Julia 17.03.1999
Viktor 12.11.2003
Emma 15.06.2007


mamatrójki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 18:45   #82
Seviljanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 417
Dot.: Chusty i nosidełka, czyli w czym nosicie maluchy?

Dziękuję Mamotrójki Jak tylko kupię chustę i wrócę po wakacjach to od razu biorę się do pracy by potem, jak najmniej trenować na Maleństwie

Jestem przekonana do słuszności zakupu chusty i zastanawiam się czy w ogóle przyda się leżaczek a może go sobie darować
Fajny wątek i mam nadzieję, że nie zaginie
__________________
Mateuszek 16.02.2009
Seviljanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 18:54   #83
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Chusty i nosidełka, czyli w czym nosicie maluchy?

a my nabyliśmy nosidło mei tai coraz fajniej nam idzie noszenie bo w kółkowej 11 kg to dla mnie zbyt wiele
Internet to skarbnica odnośnie noszenia
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-07, 09:19   #84
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Talking Dot.: Chusty i nosidełka, czyli w czym nosicie maluchy?

Jaka cisza
a Pola testuje nosidło Mej taj u taty
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (95,3 KB, 88 załadowań)
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 18:15   #85
niania76
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 11
Dot.: Chusty i nosidełka, czyli w czym nosicie maluchy?

my też mamy Bebelulu Rapalu - kupiliśmy na targach mother and Baby jak jeszcze w ciąży byłam.. Klusek ma teraz 3 miesiące i jest zakochany w chuście.. mamy zieloną, świetną na jesień bo o wiośnie przypominająca - mocno energetyzujacą Uwielbiamy naszą chustę. aa teraz widziałam, że w sklepie mają obniżkę 10 % więc warto się przejść??
a może któraś z Was jest z Warszawy i ma ochotę ze mną się przejśc we wtorek na szkolenie do nich do sklepu co to o nich na stronie piszą?? o tym mówie : http://www.bebelulu.pl/v3/cont_nowinki.php?lang=pl#64

ja bym się chciała nauczyć kolejnych wiązań a na te warsztaty co to się ogłaszają po 50 zł mi szkoda pieniążków..
niania76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 06:15   #86
mamatrójki
Raczkowanie
 
Avatar mamatrójki
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Melsungen
Wiadomości: 46
GG do mamatrójki
Dot.: Chusty i nosidełka, czyli w czym nosicie maluchy?

Cytat:
Napisane przez niania76 Pokaż wiadomość
my też mamy Bebelulu Rapalu - kupiliśmy na targach mother and Baby jak jeszcze w ciąży byłam.. Klusek ma teraz 3 miesiące i jest zakochany w chuście.. mamy zieloną, świetną na jesień bo o wiośnie przypominająca - mocno energetyzujacą Uwielbiamy naszą chustę. aa teraz widziałam, że w sklepie mają obniżkę 10 % więc warto się przejść??
a może któraś z Was jest z Warszawy i ma ochotę ze mną się przejśc we wtorek na szkolenie do nich do sklepu co to o nich na stronie piszą?? o tym mówie : http://www.bebelulu.pl/v3/cont_nowinki.php?lang=pl#64

ja bym się chciała nauczyć kolejnych wiązań a na te warsztaty co to się ogłaszają po 50 zł mi szkoda pieniążków..

ja mam niestety troszkę daleko
ale skoro jestes z Warszawy to polecam ci czwartkowe spotkania w Stu pociechach ... przychodza tam mamusie z dzieciaczkami i tez mozesz sie nauczyc wiązań od innych mam zaawansowanych w noszeniu
http://www.chusty.info/forum/viewtopic.php?f=5&t=7887
http://www.chusty.info/forum/viewtopic.php?f=5&t=2614
http://www.chusty.info/forum/viewtopic.php?f=5&t=9953
__________________
Julia 17.03.1999
Viktor 12.11.2003
Emma 15.06.2007


mamatrójki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 08:59   #87
niania76
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 11
Dot.: Chusty i nosidełka, czyli w czym nosicie maluchy?

oo dzięki ..wiem już co zrobie- przejdę się i do Bebelulu ( bo w końcu nikt mnie lepiej pewnie nie nauczy niż oni na miejscu) a potem jak się okaże że coś jeszcze mi trzeba to przyjde.
jakoś wole "u źródeł" najpiew zaczerpnąć wiedzy w końcu maja swoje atesty, certyfikaty i inne.
niania76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 09:40   #88
mamatrójki
Raczkowanie
 
Avatar mamatrójki
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Melsungen
Wiadomości: 46
GG do mamatrójki
Dot.: Chusty i nosidełka, czyli w czym nosicie maluchy?

polecam ci to :

13 listopada (czwartek), godz. 10-14

Stowarzyszenie Nośmy Dzieci i Fundacja Sto Pociech
zapraszają w ramach Międzynarodowego Tygodnia Noszenia (więcej info na stronie http://nosmydzieci.org.pl/index.php?...11#warszawa_tn)

na spotkanie, w czasie którego odbędą się pokaz i nauka wiązań chust i nosideł tradycyjnych oraz pokaz slajdów, a także na pokaz wiązań i konsultacje chustowe w chustach tkanych, elastycznych i kółkowych.


Program:
10.00 - 11.00 slajdowisko: chusty i nosidła regionalne oraz pobieranie losów konkursowych (do wygrania chusty różnych marek)

11.00 - 11.45 pokaz chust i nosideł regionalnych, nauka wiązań

12.00 - 12.45 pokaz wiązań i konsultacje chustowe prowadzone przez doradcę noszenia i doświadczoną mamę

13.00 - 14.00 kafejka Nośmy Dzieci - wyniki losowania przy kawie/herbacie i kanapkach z dżemem

Odpłatność:

10 zł koszyszkowego na rzecz Fundacji Stop Pociech (tradycyjna opłata na herbatę, kawę i pyszny chleb z dżemem!)

Zapraszamy!
__________________
Julia 17.03.1999
Viktor 12.11.2003
Emma 15.06.2007


mamatrójki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 13:04   #89
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Chusty i nosidełka, czyli w czym nosicie maluchy?

w tej kwestii zazdroszczę mieszkanką metropolii takich jak Wawa w Toruniu o takich warsztatach mogę pomarzyć ... dobrze ze jest internet i youtube
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 23:15   #90
Rustamka
Przyczajenie
 
Avatar Rustamka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 22
Dot.: Chusty i nosidełka, czyli w czym nosicie maluchy?

Chuste kupilam sobie na urodzinki Młodego nosze w niej od wrzesnia Mamy Chuste Nati (Colorado, Maxi) i jestsmy z niej bardzo zadwoleni ..nasze ulubione wiazanie to chyba jak wiekszosci 2X ale nie gardzimy tez kieszonka :P Natan od pierwszego wsadzenia go do chusty ja pokochal , odrazu w niej zasnal
Czesto ja zabieramy do miasta kiedy jedziemy samochodem a trzeba wyskoczyc cos zalatwic wozek jest wtedy zbedny...
ostatnio do chusty przekonal sie nawet tatus specjalnie dla niego wzielam rozmiar niestandardowy 5,5 m
milo bedzie mi z wami powymieniac sie opiniami na temat chust
A to my
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMGP6851.jpg (39,9 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMGP7245.jpg (35,2 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMGP7280.jpg (51,8 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMGP7285.jpg (80,3 KB, 41 załadowań)
__________________
http://www.garnek.pl/rustka-Fotki Natanka najkochańszego na świecie Skrzata

Rustamka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-07 12:27:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:38.