Jeszcze tylko trzy miesiące i będziemy witać nasze brzdące. Lipiec-sierpień 2011. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Tytuł kolejnej części naszego wątku
Jeszcze moment, jeszcze chwila i na porodówkę damy dyla. Mamusie lipiec-sierpień 2011. 23 37,10%
Maluszki w brzuszkach fikają, ale na świat się jeszcze nie pchają. Mamusie lipiec-sierpień 2011. 6 9,68%
W trzeci trymestr wkroczyłyśmy - szykujemy już kołyski... 4 6,45%
Przed nami już tylko dwa miesiące, później posypią się wakacyjne brzdące. 6 9,68%
Rosną w brzuchach nasze brzdące, przywitamy się z nimi za dwa miesiące. 5 8,06%
Studniówka odbyta,czekamy aż dzidzia na zewnątrz zawita. 0 0%
Koniec się zbliża dużymi krokami, będziemy lada chwilę wspaniałymi mamami ( rodzicami)! 3 4,84%
Brzuszek tu, brzuszek tam pogaduchy lipcowo-sierpniowych mam. 6 9,68%
Wiosna mija, lato czeka już niedługo przywitamy nowego człowieka. 0 0%
Już coraz bliżej na porodówki – plotkują lipcówki i sierpniówki. 9 14,52%
Głosujący: 62. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-12, 21:42   #61
AgaGuernsey
Wtajemniczenie
 
Avatar AgaGuernsey
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 923
GG do AgaGuernsey
Dot.: Jeszcze tylko trzy miesiące i będziemy witać nasze brzdące. Lipiec-sierpień 201

Cytat:
Napisane przez Stapelka Pokaż wiadomość
z nami ok, Sue jest nadal Sue serduszko pięknie biło, gin zbadała sobie kość nosowa i podniebienie i wszystko ok. Ale nie mówiła ile waży. Powiedziała, że powie przy następnym usg w 30tc. niech jej będzie
Szyjka ok, nic się nie dzieje. Na przeziębienie nic nie poradziła szczególnego poza syropkiem homeopatycznym i wit C. Jak nie przejdzie do piątku mam iść do lekarza.
Pogubiłam się z wagą zupełnie - wg wagi gabinetowej zaczęłam od 59 a dziś 66. A wg wagi domowej zaczęłam od 56 a 2 tyg temu było 63 kg. Dziś się nie ważyłam bo nie mogę wagi znaleźć po remoncie.
Na kolejną wizytę tradycyjnie mocz morfologia, hormony i po raz 4 toxo IgM - zwariowała

A i zmartwiła mnie, bo ze szpitala w którym chciałam rodzić odeszły ponoć dwie najlepsze położne i znowu mam myślenice.

Super, ze wizyta udana! I co bylas z cala ferajna?
I przypomnij jeszcze jaki szpital bralas pod uwage...Ujastek chyba, tak?


Cytat:
Napisane przez zanetaa88 Pokaż wiadomość
Idę śnić DO jutra !

Ja tez! Pa!
AgaGuernsey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 21:57   #62
CrazyMachine
Zadomowienie
 
Avatar CrazyMachine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 400
Dot.: Jeszcze tylko trzy miesiące i będziemy witać nasze brzdące. Lipiec-sierpień 201

Poddaję się i też idę spać. Mam nadzieję, że jutro będą tu same dobre wieści. Dobranoc wszystkim!
CrazyMachine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 06:12   #63
fiona003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Boston
Wiadomości: 55
Dot.: Jeszcze tylko trzy miesiące i będziemy witać nasze brzdące. Lipiec-sierpień 201

Dziewczyny litosci... pedzicie jak szalone, kiedy ja was nadrobie
Moze mi sie teraz uda bo spac mi sie nie chce. Ostanio wogole mam problemy ze spaniem zmieniam pozycje raz lewy bok, raz prawy budze, sie jak spie na plecach bo mam zakodowane ze nie wolno i nawet Tz mnie pilnuje zebym spala na boku. chyba czas kupic rogala bo nawet nogi w biodrach mnie bola co za koszmar a tu jeszcze 4 misiace przede mna.
fiona003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 06:25   #64
beata_1988
Zakorzenienie
 
Avatar beata_1988
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 5 373
GG do beata_1988
Dot.: Jeszcze tylko trzy miesiące i będziemy witać nasze brzdące. Lipiec-sierpień 201

witam z rana, widze że nie macie litości, wczoraj tyle stron, dziś już 3str w nowej części - szalone jesteście

nie wiem czy nadrobię Was

wstałam, tż do pracy poszedł a ja się kręcę po domu, własnie skońcZyłam sprzątać w domku tak z rana bo lubie mieć potem spokój ze sprzątaniem jak z rana mam kopa do porzadków wole to wykorzystać. Ide teraz śniadanko sobie przygotować, bedą jajka w sosie tatarskim - malż mi rano ugotował 3 - z pomidorkiem i ogórkiem - pychota

A na obiad planuje zupę jarzynową, a na drugie nie wiem co jeszcze ale jakieś mięcho chyba

---------- Dopisano o 07:25 ---------- Poprzedni post napisano o 07:24 ----------

właśnie sprawdziłam i mam tyły od 143strony starego wątku i te 3 w tym kiedy ja to nadrobię
__________________

Dwa serca po raz drugi :heart:
beata_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 06:26   #65
margaret82
Zadomowienie
 
Avatar margaret82
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 704
Dot.: Jeszcze tylko trzy miesiące i będziemy witać nasze brzdące. Lipiec-sierpień 201

Cześć mamusie
Ja już po porannej herbatce, zaraz sobie cos zjem jeszcze i mogę zaczynać dzień
Chociaż dzisiaj nie mam za wiele do robienia bo wczoraj posprzątałam cała szafę Może zobacze co do wyrzucenia a komody która będzie na ubranka dla Kluska Obiad musze ugotować ale zastanawiam sie co Mam wyjętą pierś z kurczaka i miesa mielonego z wczoraj mi zostało to może jakas zupa z pulpecikami i coś z tego kuraka na drugie.
Dzisiaj pierwsze zajęcia w SR i musze iść sama bo D w pracy

Stapelka super że z Wami wszystko dobrze

Miłego dnia mamuśki
__________________
Bo Cię kocham i już,bo z Tobą zawsze jest sens a bez Ciebie go nie ma,bo z Tobą można pójść na koniec świata i nie czuć zmęczenia,bo lubię kiedy się uśmiechasz,bo z Tobą można stracić majątek i nadal być bogatym,Bo Ty i tylko Ty
margaret82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 06:41   #66
Natka_
Zakorzenienie
 
Avatar Natka_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3 159
Dot.: Jeszcze tylko trzy miesiące i będziemy witać nasze brzdące. Lipiec-sierpień 201

Dzień dobry

Ja jakoś spać nie mogę, wstałam przed 6 Oglądam jakieś seriale na vod bo w tv nic nie ma jeszcze...

Stapelka najważniejsze, że z Wami wszystko dobrze!

Dzisiaj jadę do teściów na obiadek, więc sama nic nie gotuję

Ma dzisiaj przyjść mój rogal do spania


Miłego dnia
Natka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 07:00   #67
justa878
Zadomowienie
 
Avatar justa878
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 280
Dot.: Jeszcze tylko trzy miesiące i będziemy witać nasze brzdące. Lipiec-sierpień 201

A ja ostatnio jak tylko się położę, to zasypiam i śpię bite 8h, a czasami nawet więcej
__________________
25.07.2011 Mateuszek

11.07.2010
05.06.2010
justa878 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-13, 07:01   #68
youyou
Zakorzenienie
 
Avatar youyou
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: MMz
Wiadomości: 3 546
Dot.: Jeszcze tylko trzy miesiące i będziemy witać nasze brzdące. Lipiec-sierpień 201

hej mamuśki

ja też już po śniadanku, jajeczko na twardo z majonezem i pomidorkiem

też jakoś się dziś nie wyspałam a tu taka pogoda do

jutro wizyta u gina a ja już się zaczynam stresować...

do tego jeszcze rano muszę iść na szczepienie z Filipem
youyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 07:06   #69
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Jeszcze tylko trzy miesiące i będziemy witać nasze brzdące. Lipiec-sierpień 201

Margaret jak spr kołyski?
Marzenka ale numer jestem ciekawa czy się potwierdzi że dziewuszka

co do wody My będziemy dawać mineralkę primavere bo z synkiem testowałam wszystkie i ta najlepiej wypadła a najgorsza żywiec
wody dla dzieci Dobrawa, Nestle, Mama i Ja, Primavera, żywiec
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 07:06   #70
pieleszka
Wtajemniczenie
 
Avatar pieleszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 869
Dot.: Jeszcze tylko trzy miesiące i będziemy witać nasze brzdące. Lipiec-sierpień 201

ja już też po śniadanku, kawce i herbatce..jakoś udało mi się nadrobić stary wątek a w tym już 3 strony ...
nic to zabieram się do pracy...już mi się rzygać chce od tych tabelek i wykresów, ale jak trzeba to trzeba....
nie piszcie za dużo, bo potem ciężko nadrabiać
__________________
Haneczka

Kobiety nigdy nie zrozumiesz. Nawet jeśli jesteś kobietą! (A.J.Cronin)
pieleszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 07:07   #71
moniczka2123
Zadomowienie
 
Avatar moniczka2123
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lubelskie góry :)
Wiadomości: 1 670
Dot.: Jeszcze tylko trzy miesiące i będziemy witać nasze brzdące. Lipiec-sierpień 201

hej nio tak od wieczora mnie nie bylo a tu juz 3 strony nowego watku szalone wy ja wstaje musze pojsc do sklepu po lody i cos slodkiego bo nie wytrzymam.milego dnia mamusie i ich maluszki w brzuszkach
__________________

moniczka2123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-13, 07:09   #72
beata_1988
Zakorzenienie
 
Avatar beata_1988
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 5 373
GG do beata_1988
Dot.: Jeszcze tylko trzy miesiące i będziemy witać nasze brzdące. Lipiec-sierpień 201

Cytat:
Napisane przez margaret82 Pokaż wiadomość
Chociaż dzisiaj nie mam za wiele do robienia bo wczoraj posprzątałam cała szafę Może zobacze co do wyrzucenia a komody która będzie na ubranka dla Kluska Obiad musze ugotować ale zastanawiam sie co Mam wyjętą pierś z kurczaka i miesa mielonego z wczoraj mi zostało to może jakas zupa z pulpecikami i coś z tego kuraka na drugie.
ha, ja też miałam wczoraj wenę na porządki i zrobiłam porządki w szafce męża z ubraniami, bo mu się skotłowało wszystko. Posortowałam mu koszulki z krótkim rękawem, spodnie, bluzy itd i wreszcie się przejrzyście zrobiło. Przy okazji ciuszki z prania poskładałam bo już od niedzieli wieczór leżały na fotelu rzucone a tż okropnie tego nie lubi jak tak ciuchy na wierzchu leżą

a potem jeszcze w szafce z pościelami i takimi pierdółkami uprzątnęłam a na koniec, jak tż się kąpał w szafce z zapasami kosmetycznymi i wreszcie wszystko na swoim miejscu


AHA, 17kwietnia na stronie rossnetu można będzie odebrać kod z promocji "ustrzel okazję" na mega pakę chusteczek nawilżanych Babydream 6 opakowań po 80sztuk za 12,99 więc się super opłaca bo normalnie taka paka kosztuje 22 złote

będę polować na dwa takie kody - z mojego konta i konta małża będziemy miec zapas chusteczek na kilka miesiecy dla Julci

---------- Dopisano o 08:09 ---------- Poprzedni post napisano o 08:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Natka_ Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Ja jakoś spać nie mogę, wstałam przed 6 Oglądam jakieś seriale na vod bo w tv nic nie ma jeszcze...

Stapelka najważniejsze, że z Wami wszystko dobrze!

Dzisiaj jadę do teściów na obiadek, więc sama nic nie gotuję

Ma dzisiaj przyjść mój rogal do spania


Miłego dnia
fajnie tak miec wolne od gotowania ja dzisiaj muszę upichcić coś dobrego - zupke jarzynową i coś na drugie..

dziewuszki moje, kupiłam wczoraj dwie piękne cukinie i mam ochotę coś z nich zrobić - nie wiem jeszcze co, ale chyba takie jarzynki duszone - tzn. cukinia z ziemniaczkami i marchewką i ew. wrzuce troszkę mrożonej miesznaki jarzynek do smaku. Chyba że macie inne pomysły na coś dobrego z cukinii

Natka, jak zasmakujesz nocy z rogalem to już po Tobie nie opuścisz go ani na jedną noc i kręgosłup mniej boli
__________________

Dwa serca po raz drugi :heart:

Edytowane przez beata_1988
Czas edycji: 2011-04-13 o 07:20
beata_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 07:11   #73
margaret82
Zadomowienie
 
Avatar margaret82
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 704
Dot.: Jeszcze tylko trzy miesiące i będziemy witać nasze brzdące. Lipiec-sierpień 201

Cytat:
Napisane przez blondynkapoznan Pokaż wiadomość
Margaret jak spr kołyski?
Nie kupiona. Była w poniedziałek, ale jak moja mama poszła to już ludzie stali i jakiś facet mówił ze od 5 w aucie siedzi bo żeona za 2 tygodnie rodzi i chce kupić tą kołyskę. To powiedziałam mamie żeby wracała do domu bo co się będzie przepychać z ludźmi o głupią kołyskę
__________________
Bo Cię kocham i już,bo z Tobą zawsze jest sens a bez Ciebie go nie ma,bo z Tobą można pójść na koniec świata i nie czuć zmęczenia,bo lubię kiedy się uśmiechasz,bo z Tobą można stracić majątek i nadal być bogatym,Bo Ty i tylko Ty
margaret82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 07:15   #74
margaret82
Zadomowienie
 
Avatar margaret82
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 704
Dot.: Jeszcze tylko trzy miesiące i będziemy witać nasze brzdące. Lipiec-sierpień 201

Cytat:
Napisane przez beata_1988 Pokaż wiadomość
fajnie tak miec wolne od gotowania ja dzisiaj muszę upichcić coś dobrego - zupke jarzynową i coś na drugie..

dziewuszki moje, kupiłam wczoraj dwie piękne cukinie i mam ochotę coś z nich zrobić - nie wiem jeszcze co, ale chyba takie jarzynki duszone - tzn. cukinia z ziemniaczkami i marchewką i ew. wrzuce troszkę mrożonej miesznaki jarzynek do smaku. Chyba że macie inne pomysły na coś dobrego z cukinii
Ja chyba tez zrobię zupe jarzynową, albo porową z pulpecikami, a na drugie kotlety z piersi kurczaka
Co do cukinii to nie pomogę bo nie przepadam wiec nie znam zadnych fajnych przepisów
__________________
Bo Cię kocham i już,bo z Tobą zawsze jest sens a bez Ciebie go nie ma,bo z Tobą można pójść na koniec świata i nie czuć zmęczenia,bo lubię kiedy się uśmiechasz,bo z Tobą można stracić majątek i nadal być bogatym,Bo Ty i tylko Ty
margaret82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 07:15   #75
beata_1988
Zakorzenienie
 
Avatar beata_1988
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 5 373
GG do beata_1988
Dot.: Jeszcze tylko trzy miesiące i będziemy witać nasze brzdące. Lipiec-sierpień 201

Cytat:
Napisane przez youyou Pokaż wiadomość
hej mamuśki

ja też już po śniadanku, jajeczko na twardo z majonezem i pomidorkiem

też jakoś się dziś nie wyspałam a tu taka pogoda do

jutro wizyta u gina a ja już się zaczynam stresować...

do tego jeszcze rano muszę iść na szczepienie z Filipem
o to bardoz podobne śniadanko miałyśmy - tylko że ja na półtwardo bo tż takie lubi no i z pomidorkiem i ogóreczkiem - pycha

u mnie pogoda śliczna się zapowiada tylko troche zimno z rana, trzepałam dywaniki na schodach i zimnem zalatywało ale nie ma wiatru i słoneczko świeci
__________________

Dwa serca po raz drugi :heart:
beata_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 07:15   #76
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Jeszcze tylko trzy miesiące i będziemy witać nasze brzdące. Lipiec-sierpień 201

Cytat:
Napisane przez margaret82 Pokaż wiadomość
Nie kupiona. Była w poniedziałek, ale jak moja mama poszła to już ludzie stali i jakiś facet mówił ze od 5 w aucie siedzi bo żeona za 2 tygodnie rodzi i chce kupić tą kołyskę. To powiedziałam mamie żeby wracała do domu bo co się będzie przepychać z ludźmi o głupią kołyskę
hihihihi od 5
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 07:17   #77
margaret82
Zadomowienie
 
Avatar margaret82
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 704
Dot.: Jeszcze tylko trzy miesiące i będziemy witać nasze brzdące. Lipiec-sierpień 201

Cytat:
Napisane przez blondynkapoznan Pokaż wiadomość
hihihihi od 5
Hehe nom a otwierają o 9
__________________
Bo Cię kocham i już,bo z Tobą zawsze jest sens a bez Ciebie go nie ma,bo z Tobą można pójść na koniec świata i nie czuć zmęczenia,bo lubię kiedy się uśmiechasz,bo z Tobą można stracić majątek i nadal być bogatym,Bo Ty i tylko Ty
margaret82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 07:26   #78
beata_1988
Zakorzenienie
 
Avatar beata_1988
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 5 373
GG do beata_1988
Dot.: Jeszcze tylko trzy miesiące i będziemy witać nasze brzdące. Lipiec-sierpień 201

Cytat:
Napisane przez blondynkapoznan Pokaż wiadomość
Margaret jak spr kołyski?
Marzenka ale numer jestem ciekawa czy się potwierdzi że dziewuszka

co do wody My będziemy dawać mineralkę primavere bo z synkiem testowałam wszystkie i ta najlepiej wypadła a najgorsza żywiec
wody dla dzieci Dobrawa, Nestle, Mama i Ja, Primavera, żywiec
o właśnie, Margaret, jak tam kołyska? bo nie doczytałam jeszcze wcześniejszych stron a ciekawa jestem, nie było jej w poniedziałek?

ja w poniedziałek na ciuszkach kupiłam parę rzeczy Julci fajnych, później zrobie fotki, 5 rzeczy za 5,50 w tym jedna koszulka kremowa dla mnie z Marks&Spencer tylko że trochę krótkawa i brzuszek zaczych wystawać ale i tak fajna, i pod jakąś inną bluzkę będzie, a za 1zł to mi szkoda nie było potem foty wrzuce

---------- Dopisano o 08:21 ---------- Poprzedni post napisano o 08:18 ----------

Cytat:
Napisane przez margaret82 Pokaż wiadomość
Ja chyba tez zrobię zupe jarzynową, albo porową z pulpecikami, a na drugie kotlety z piersi kurczaka
Co do cukinii to nie pomogę bo nie przepadam wiec nie znam zadnych fajnych przepisów
ja uwielbiam po każdą postacią, najbardziej w sezonie ale wczoraj w biedronce były po 3,75 za kg takie ładne i świeże młodziutkie że nie mogłam się oprzeć, tż też nie lubi cukinii ale czasem mu ją przemycam jak nie widzi i nie wie co je

---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:21 ----------

Cytat:
Napisane przez margaret82 Pokaż wiadomość
Hehe nom a otwierają o 9
ło matko jak za PRL-u komitety kolejkowe niedługo ludzie zaczną zakładać pod najbardziej obleganymi lumpami... a w moich lumpach to jak przychodze zaraz po otwarciu to strach przejść w tłumie bo się boję żeby mnie ktoś nie poturbował łokciami bo czasem to mało się ludzie nie pobiją o jakąś szmatkę prawo dżungli normalnie...

a kolejki to już nie raz widziałam, ale najczęściej z rana jak ma byc wyprzedaż po 1zł bo naprawdę na ten dzień fajne rzeczy zostają jeszcze, sporo ładnych markowych bluzeczek mi się tak udało upolować
__________________

Dwa serca po raz drugi :heart:
beata_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 07:27   #79
CarmelaSoprano
Zakorzenienie
 
Avatar CarmelaSoprano
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 3 901
Dot.: Jeszcze tylko trzy miesiące i będziemy witać nasze brzdące. Lipiec-sierpień 201

U NAS DZIŚ 100DNIÓWKA (i u Beatki chyba też )
__________________
W życiu tylko to się liczy, by iść razem na 6 nogach i jednej smyczy

Moja szczęśliwa liczba to czterysta miliardów.
Tak, wiem, nie jest zbyt poręczna w życiu codziennym.
CarmelaSoprano jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-13, 07:28   #80
Stapelka
Rozeznanie
 
Avatar Stapelka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 536
Dot.: Jeszcze tylko trzy miesiące i będziemy witać nasze brzdące. Lipiec-sierpień 201

o mnie też ma dziś przyjść rogal

Aga - ja o Siemiradzkim myślałam bo tam dają znieczulenie i można wziąć jedynkę. A te położne wyniosły się do Rydygiera. Dla mnie z Azorów to kawał drogi zwłaszcza jakby mi przyszło w piątek o 15 tam jechać No zobaczymy. Pytałam ja jeszcze o Narutowicza ale dam nie mają anestezjologów więc chyba odpada

Na badaniu byłyśmy tylko same baby - ja, szwagierka, siostrzenica i Zuzka
__________________
Pozdrawiam
Agnieszka
www.chorobytarczycy.eu
Stapelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 07:33   #81
aania_20
Zakorzenienie
 
Avatar aania_20
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 494
Dot.: Jeszcze tylko trzy miesiące i będziemy witać nasze brzdące. Lipiec-sierpień 201

Dzień dobry

Cytat:
Napisane przez Stapelka Pokaż wiadomość
z nami ok, Sue jest nadal Sue serduszko pięknie biło, gin zbadała sobie kość nosowa i podniebienie i wszystko ok. Ale nie mówiła ile waży. Powiedziała, że powie przy następnym usg w 30tc. niech jej będzie
Bardzo się cieszę że wszystko w porządku

Cytat:
Napisane przez margaret82 Pokaż wiadomość
Nie kupiona. Była w poniedziałek, ale jak moja mama poszła to już ludzie stali i jakiś facet mówił ze od 5 w aucie siedzi bo żeona za 2 tygodnie rodzi i chce kupić tą kołyskę. To powiedziałam mamie żeby wracała do domu bo co się będzie przepychać z ludźmi o głupią kołyskę
litości....od 5? nieźle zdesperowany

Beatko, ja z cukinii robiłam ostatnio albo leczo (z mięskiem, pieczarkami, papryką; albo placuszki z cukinii - pyszne, robi się tak jak placki ziemniaczane. I chyba dobre bo mąż kiedyś dzwoni z pracy i prosi żeby mu zrobić jak tylko przyjedzie
__________________
"...Ale miłość - kiedy jedno spada w dół,
drugie ciągnie je ku górze... "

aania_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 07:40   #82
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Jeszcze tylko trzy miesiące i będziemy witać nasze brzdące. Lipiec-sierpień 201

Cytat:
Napisane przez blondynkapoznan Pokaż wiadomość
Margaret jak spr kołyski?
Marzenka ale numer jestem ciekawa czy się potwierdzi że dziewuszka

co do wody My będziemy dawać mineralkę primavere bo z synkiem testowałam wszystkie i ta najlepiej wypadła a najgorsza żywiec
wody dla dzieci Dobrawa, Nestle, Mama i Ja, Primavera, żywiec
o, primavere tez połozna w SR polecała

ja mialam dzis w nocy taki skurcz łydki ze musiałam ugryzc poduszke bo chyba bym zawrzeszczała i wszystkich obudziła. musze zwiekszyc dawke magnezu (biore 200mg a niby max w ciazy to 500 wiec sie niebede szyczypac).

jeszcze dwa tygodnie i biore l4. wprawdzie nie chce mi sie ale maz namawia, mowi ze i tak juz bedzie cieplo itd. a poza tym caly dzien siedze przy kompie to jak wracam do domu to leze bo brzuc sie domaga jednak innej pozycji.

dzis ide na usg 4d. tzymajcie kciuki! u innego lekarza wiec zobaczymy czy płec potwierdzi i czy z organami wewnetrznymi wszystko ok.

ja lodów jes nie moge, zaraz mam czerwone gardło i lecze sie tygodniami. w weekend zaszalala, zjadłam shake z mcdonalda i teraz do dzis mnie boli...
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl

Edytowane przez 83monia
Czas edycji: 2011-04-13 o 07:41
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 07:42   #83
BABONIK
Zadomowienie
 
Avatar BABONIK
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: za siedmioma górami ...
Wiadomości: 1 423
Dot.: Jeszcze tylko trzy miesiące i będziemy witać nasze brzdące. Lipiec-sierpień 201

dzień dobvry


Stapelka- no super wieści z wizyty hmmm szpital,masz jeszcze chwilę do przemyślenia.

Beatka-przypomnij nam 17kwietnia o tym rossnecie

AgaGuernsey- RATUJ!!!!!!!!! potrzebuję masy do tortu,już wszstko mam oprócz pomysłu na masę a pisałas ,że nie może byc ze śmietaną,jeśli się nie mylę...błagam Cie o przepis na dobrą masę

---------- Dopisano o 08:42 ---------- Poprzedni post napisano o 08:42 ----------

ania- zapomniałabym napisac bardzo się cieszę,że jestes już bez szwów i wniki doskonałe!!!!!!! :
__________________
ukochana córcia


Nikoś już z nami
BABONIK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 07:43   #84
linuska33
Raczkowanie
 
Avatar linuska33
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 234
Dot.: Jeszcze tylko trzy miesiące i będziemy witać nasze brzdące. Lipiec-sierpień 201

dzien dobry
co dzisiaj za noc byla...przewracalismy sie z mezem z boku na bok i nie moglismy wogole usnac.. o 5 postanowilismy juz wstac bo sie nam nudzilo juz od tego nie spania...ech..a taka zmeczona chodzilam przez caly dzien ze tylko marzylam o lozeczku..a tu taki psikus

pogniewalam sie z waga..dzisiaj wizyta u gyno wiec wchodze rano a tu przez trzy tygodnie 3 kg na plusie skonczy sie dogadzanie ciazowe ..

no i pierwszy raz sie stresuje przed wizyta u lekarza w moczu jakies bakteryjki wyszly, brzuch obolaly od trzech dni...martwie sie strasznie...ale za to dzidzia wczoraj pierwszy raz pokazala co potrafi i mielismy pokaz kopniakow..maz zachwycony i ciagle powtarzal"moja cora"....:lov e:
linuska33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 07:43   #85
beata_1988
Zakorzenienie
 
Avatar beata_1988
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 5 373
GG do beata_1988
Dot.: Jeszcze tylko trzy miesiące i będziemy witać nasze brzdące. Lipiec-sierpień 201

Cytat:
Napisane przez CarmelaSoprano Pokaż wiadomość
U NAS DZIŚ 100DNIÓWKA (i u Beatki chyba też )
dobrze że Ty pamiętałaś bo ja zapomniałam nie mam i nigdy nie miałam głowy to pamiętania o urodzinach, czy innych rocznicach - prawie zawsze zapomnę

Gratulacje
__________________

Dwa serca po raz drugi :heart:
beata_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 07:46   #86
Zmalowana
Zakorzenienie
 
Avatar Zmalowana
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Świdnik/Lublin
Wiadomości: 3 507
Dot.: Jeszcze tylko trzy miesiące i będziemy witać nasze brzdące. Lipiec-sierpień 201

Dzień Dobry Brzuchatki w nowym wątku

Gratuluję 100dniówek

Wstałam zjadłam trochę czekolady , a teraz wezmę się za normalne śniadanko

I pytam Was jeszcze Słonka ile tych majtasów poporodowych trzeba kupić ? ;>
__________________
"Jeśli u mnie zasypiasz, to tylko w kącie mojej głowy. Jeśli ubrany, to tylko do połowy."


Zmalowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 07:48   #87
beata_1988
Zakorzenienie
 
Avatar beata_1988
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 5 373
GG do beata_1988
Dot.: Jeszcze tylko trzy miesiące i będziemy witać nasze brzdące. Lipiec-sierpień 201

Cytat:
Napisane przez aania_20 Pokaż wiadomość
Beatko, ja z cukinii robiłam ostatnio albo leczo (z mięskiem, pieczarkami, papryką; albo placuszki z cukinii - pyszne, robi się tak jak placki ziemniaczane. I chyba dobre bo mąż kiedyś dzwoni z pracy i prosi żeby mu zrobić jak tylko przyjedzie
placuszki z cukini uwielbiam ale zawsze dodaje do nich tak ok. 1/4 zmieniaków utartych to wtedy tż też zje bo z samej cukini się nie skusi. Ale przepis znam i polecam
__________________

Dwa serca po raz drugi :heart:
beata_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 07:50   #88
aania_20
Zakorzenienie
 
Avatar aania_20
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 494
Dot.: Jeszcze tylko trzy miesiące i będziemy witać nasze brzdące. Lipiec-sierpień 201

Cytat:
Napisane przez beata_1988 Pokaż wiadomość
AHA, 17kwietnia na stronie rossnetu można będzie odebrać kod z promocji "ustrzel okazję" na mega pakę chusteczek nawilżanych Babydream 6 opakowań po 80sztuk za 12,99 więc się super opłaca bo normalnie taka paka kosztuje 22 złote
O widzisz, miałam o tym napisać, więc dodam tylko że 17 chusteczki, a 20go ma być folia na wózek, za 9,99

Babonik, jak noga?

oglądałam wczoraj fakty na tvn i aż się popłakałam...pokazywali jedyne w Polsce hospicjum perinatalne - gdzie leżą kobiety w ciąży, które zdecydowały urodzić choć lekarze dzieciom nie dają żadnej szansy na przeżycie..kobiety o tym wiedzą i decydują urodzić, a dzieci umierają niedługo po urodzeniu
__________________
"...Ale miłość - kiedy jedno spada w dół,
drugie ciągnie je ku górze... "

aania_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 08:01   #89
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Jeszcze tylko trzy miesiące i będziemy witać nasze brzdące. Lipiec-sierpień 201

Margaret a dzwoniłaś do sr, czy to beda tylko organizacyjne?

My dziś obiad jemy na mieście
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 08:07   #90
beata_1988
Zakorzenienie
 
Avatar beata_1988
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 5 373
GG do beata_1988
Dot.: Jeszcze tylko trzy miesiące i będziemy witać nasze brzdące. Lipiec-sierpień 201

Cytat:
Napisane przez aania_20 Pokaż wiadomość
O widzisz, miałam o tym napisać, więc dodam tylko że 17 chusteczki, a 20go ma być folia na wózek, za 9,99

oglądałam wczoraj fakty na tvn i aż się popłakałam...pokazywali jedyne w Polsce hospicjum perinatalne - gdzie leżą kobiety w ciąży, które zdecydowały urodzić choć lekarze dzieciom nie dają żadnej szansy na przeżycie..kobiety o tym wiedzą i decydują urodzić, a dzieci umierają niedługo po urodzeniu
straszne.. nie wiedziałam że w Polsce w ogóle jest takie hospicjum... dobrze że ja tego nie widziałam bo bym się znowu poryczała
__________________

Dwa serca po raz drugi :heart:
beata_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:24.