Mamusie październikowe 2015, część 3 :) ! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-04, 21:16   #61
Amelie04
Zakorzenienie
 
Avatar Amelie04
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 620
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 3 :) !

Witam sie w nowej części Nawet nie mialam jak wejsc do Was wczesniej. Tak mnie ząb rozbolal, wkurzylam sie i dzis pozbylam sie juz dolnej piątki tylko teraz po wyrwaniu troszke boli, ale mam nadzieje ze przejdzie..
nawet nie wyobrazacie sobie jak mną telepotalo na tym fotelu. dentystka co chwila mnie uspokajała.

Z dobrych wiesci u nas Ala odpieluchowana oczywiscie czasem zdarza sie (przez ostatni czas zdarzylo sie moze ze 2 razy) ze nie doleci. ale i tak jestem pelna podziwu, ze jak mowie "poczekaj chwile" to poczeka i sie nie zsika czasem nawet jak nie woła to sadzam ją i robi siku. najgorzej na dworzu , bo nie wiem czy zakladac pampka czy nie, musze miec wszedzie pod reka nocnik

A ja dostalam śliczny kombinezon na zime w roz 62 od siostry Tż, ma dziewczynke ale kombinezon jest czarno- czerwony , wiec w sam raz dla chlopca. raz miala nalozony i to z 5.10.15

Malpka dzieki za propozycje pasty, musze sprobowac, bo na razie elmexem zielonym myje.

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

Mala super, ze dziewczyna

Ostatnio powiedzialam cioci, ze bedziemy chlopca miec, a ona "ooo to nie dobrze, dziewczynki fajniejsze" jakos tak dziwnie sie poczulam i sama zwątpiłam....

Edytowane przez Amelie04
Czas edycji: 2015-05-04 o 21:14
Amelie04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 21:20   #62
emylka86
Zakorzenienie
 
Avatar emylka86
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Świebodzin
Wiadomości: 3 799
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 3 :) !

Mała gratuluję udanej wizyty i córci : )

Amelie a wam odpieluchowania! ja na dwór już nie zakładam pieluchy ale mam zawsze zapasowe spodnie dla małego i gaciory. No i próbuję go przekonać, że na trawkę też może sikać, bo wczoraj mi się zlał na dworze, nawet nie zawołał, a woła albo idzie już za każdym razem, albo robi jak sama go posadze

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

Amelie! głupoty! ale wiem jak się poczułaś, bo mi tak ok 3 lata temu powiedziała teściowa jak się dowiedzieliśmy że chłopczyk
__________________
Michałek 16.12.2012

Borysek 09.10.2015

zapraszam do klików w banerek
emylka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 21:21   #63
gosiek0388
Zadomowienie
 
Avatar gosiek0388
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 868
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 3 :) !

"ooo to nie dobrze, dziewczynki fajniejsze"- ludzie niekiedy tak bezmyślnie coś walną że aż słabi... ehhh nie przejmuj się

spadam, dobranoc...
__________________
Lenka 07.10.2015
nasze 2620 gram szczęścia

Edytowane przez gosiek0388
Czas edycji: 2015-05-04 o 21:23
gosiek0388 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 21:27   #64
mala29lll
Zakorzenienie
 
Avatar mala29lll
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8 228
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 3 :) !

Dzięki dziewczyny Acha i krwiaka nie widać było, a wczoraj trochę poleciało, bo za dużo się nałaziłam w sobotę albo jeszcze od dużych nerwów tak się dzieje.

Cytat:
Napisane przez Amelie04 Pokaż wiadomość
Ostatnio powiedzialam cioci, ze bedziemy chlopca miec, a ona "ooo to nie dobrze, dziewczynki fajniejsze" jakos tak dziwnie sie poczulam i sama zwątpiłam....
No nie gadaj, ze tak CI powiedziała?? masakra. Niektórzy nie wiedzą co to wyczucie i takt
Dobrze, ze już masz zębola z bańki Właśnie się dziś zastanawiałam co taka cicha jesteś ostatnio
__________________
Gabrysia 9. 10. 2015r.
mala29lll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 21:30   #65
toskaKrk
Wtajemniczenie
 
Avatar toskaKrk
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 851
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 3 :) !

Mała fajnie, że wszystko dobrze i gratuluję wiercipiętki

Amelie04 gratuluję odpieluchowania a komentarz co do płci to porażka.
Dobrze, że tylko dwie możliwości co do płci są, bo wyobraźcie sobie co by ludzie wygadywali gdyby było więcej
toskaKrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 21:32   #66
malinowa4
Zakorzenienie
 
Avatar malinowa4
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 030
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 3 :) !

Amelie - dobrze, że ja jeszcze nic takiego nie usłyszałam i mam nadzieję, że nie usłyszę.. co za ludzie :/
malinowa4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 21:35   #67
88maggie88
Wtajemniczenie
 
Avatar 88maggie88
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 055
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 3 :) !

Amelie04 najważniejsze żebyś Ty była zadowolona. Komentarzami bliskich czy nie się nie przejmuj. Jak ja to mówię są ludzie i taborety
__________________
Przez jedną cudowną chwilę, czujesz że żyjesz ...
88maggie88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-04, 21:38   #68
blindness_94
Zadomowienie
 
Avatar blindness_94
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 141
GG do blindness_94
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 3 :) !

Witam się w trzeciej części.
Mała, super, że wizyta udana. No i, że dziewczynkę będziesz mieć. My w niedzielę idziemy na komunię, a w poniedziałek mam połówkowe, więc stwierdziłam, że przekupię mojego dziecia jedzonkiem z komunii i przeprowadzę rodzicielską rozmowę, żeby w końcu pokazała na 100%, co między nóżkami ma .
Amelie, czasem, jak ktoś coś powie, to aż się słabo robi.
__________________
12.10.2015
blindness_94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 21:46   #69
Amelie04
Zakorzenienie
 
Avatar Amelie04
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 620
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 3 :) !

Cytat:
Napisane przez mala29lll Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny Acha i krwiaka nie widać było, a wczoraj trochę poleciało, bo za dużo się nałaziłam w sobotę albo jeszcze od dużych nerwów tak się dzieje.



No nie gadaj, ze tak CI powiedziała?? masakra. Niektórzy nie wiedzą co to wyczucie i takt
Dobrze, ze już masz zębola z bańki Właśnie się dziś zastanawiałam co taka cicha jesteś ostatnio
siły nawet nie mialam, wyobrazcie sobie wczoraj w zimowej czapce chodzilam a to dlatego, ze od tego zęba tak mnie ucho rozbolalo, ze myslalam, ze umre z bólu. apap pomagal na 2 h. uff jak dobrze teraz. a wiecie co kolezanka mi powiedziala ze skoro wyrwalam zęba to dla mnie dziecko nie jest wazne, tylko ząbek. dbam o siebie a nie o dziecko. a od wyrywania mozna poronic.. Boze naprawde nie wiem czy smiac sie czy plakac?

jeszcze Was zapytam, do kiedy mozna w ciazy leczyc zęby? bo mam tak z 8-10 ubytkow i chcialabym rozlozyc to do lipca / sierpnia. dostaje chyba normalne znieczulenie, ale małą dawke, bo wystarczy troche i juz nic nie czuje.
Amelie04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 21:50   #70
toskaKrk
Wtajemniczenie
 
Avatar toskaKrk
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 851
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 3 :) !

Blindness niezły plan

Amelie Ty chyba przyciągasz jakieś dziwne komentarze
Przecież samopoczucie i zdrowie mamy jest bardzo ważne dla zdrowego rozwoju malucha w brzuchu

Leczyć chyba można. Ja osobiście panicznie boję się dentysty, wieki nie byłam, a powinnam się wybrać
toskaKrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 22:02   #71
Amelie04
Zakorzenienie
 
Avatar Amelie04
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 620
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 3 :) !

Cytat:
Napisane przez toskaKrk Pokaż wiadomość
Blindness niezły plan

Amelie Ty chyba przyciągasz jakieś dziwne komentarze
Przecież samopoczucie i zdrowie mamy jest bardzo ważne dla zdrowego rozwoju malucha w brzuchu

Leczyć chyba można. Ja osobiście panicznie boję się dentysty, wieki nie byłam, a powinnam się wybrać
Chyba masz racje przyciągam
chodzi mi bardziej o to czy moge np w 8 miesiacu leczyc, czy lepiej wszystko teraz, bo chcialam to finansowo rozlozyc.
Amelie04 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-04, 22:28   #72
mala29lll
Zakorzenienie
 
Avatar mala29lll
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8 228
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 3 :) !

Cytat:
Napisane przez blindness_94 Pokaż wiadomość
Witam się w trzeciej części.
Mała, super, że wizyta udana. No i, że dziewczynkę będziesz mieć. My w niedzielę idziemy na komunię, a w poniedziałek mam połówkowe, więc stwierdziłam, że przekupię mojego dziecia jedzonkiem z komunii i przeprowadzę rodzicielską rozmowę, żeby w końcu pokazała na 100%, co między nóżkami ma .
Amelie, czasem, jak ktoś coś powie, to aż się słabo robi.
Te małe to takie nieznośne są bo ja przeprowadziłam z moją poważne rozmowy rodzicielskie i co? i nie chciała pokazać. Dr musiał się nagimnastykowac i to na 100 cipci nie widział tylko ptaszka nie zobaczył i stwierdził po tym, że dziewuszka
Cytat:
Napisane przez Amelie04 Pokaż wiadomość
siły nawet nie mialam, wyobrazcie sobie wczoraj w zimowej czapce chodzilam a to dlatego, ze od tego zęba tak mnie ucho rozbolalo, ze myslalam, ze umre z bólu. apap pomagal na 2 h. uff jak dobrze teraz. a wiecie co kolezanka mi powiedziala ze skoro wyrwalam zęba to dla mnie dziecko nie jest wazne, tylko ząbek. dbam o siebie a nie o dziecko. a od wyrywania mozna poronic.. Boze naprawde nie wiem czy smiac sie czy plakac?

jeszcze Was zapytam, do kiedy mozna w ciazy leczyc zęby? bo mam tak z 8-10 ubytkow i chcialabym rozlozyc to do lipca / sierpnia. dostaje chyba normalne znieczulenie, ale małą dawke, bo wystarczy troche i juz nic nie czuje.
Ząbek to chyba dla CIebie nie był ważny, bo go wyrwałaś Przeciez dla dzidzi to źle, że mamę boli i próchnica też nie dobrze Koleżanka chyba słabo zorientowana w temacie
__________________
Gabrysia 9. 10. 2015r.
mala29lll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 22:45   #73
blindness_94
Zadomowienie
 
Avatar blindness_94
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 141
GG do blindness_94
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 3 :) !

Z takich dziwnych i idiotycznych komentarzy w ciąży pamiętam szczególnie jeden. Otóż, byliśmy umówieni do znajomych TŻta, oni jeszcze nie wiedzieli o tym, że jestem w ciąży (a przynajmniej nie od nas, w skrócie: moja ciocia zna narzeczoną kumpla tżta i się jej wygadała, że jestem w ciąży). No cóż, początek spotkania, to z ich strony udawanie, że nie wiedzą, a my trochę rozbawieni tą sytuacją byliśmy. W końcu zaprosili nas na ślub, na 26 września. Powiedzieliśmy, że na weselu nas nie będzie, bo to praktycznie mój termin porodu. Oni się przyznali, że wiedzieli, a ten kumpel TŻta do nas 'To co, to wpadka była?'. Ja nie wiedziałam, co odpowiedzieć w takim szoku byłam. Zagotowało się we mnie, bo co to kogo obchodzi, czy to ciąża z wpadki, czy dziecko o które staraliśmy się miesiącami. TŻ coś tam mu odpowiedział, ale od tamtej pory już się z nimi nie widujemy. Przynajmniej mnie nie ma przy tych spotkaniach.
__________________
12.10.2015
blindness_94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 23:04   #74
mala29lll
Zakorzenienie
 
Avatar mala29lll
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8 228
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 3 :) !

Blidness no tez głupi tekst, ale ludzie coś palną czasami zanim pomyślą
__________________
Gabrysia 9. 10. 2015r.
mala29lll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 23:29   #75
frik frik
Zadomowienie
 
Avatar frik frik
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Eastbourne, UK lub Toruń
Wiadomości: 1 334
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 3 :) !

Witam się w trzeciej części

Gratuluję wizyt!
Sabonka i Mala super, że wszystko ok

Ja już zaczynam świrować, bo to 7my tydzień bez wizyty i nie wiem czy z dzidzią wszystko ok. Czasem niby coś czuję, ale tak delikatnie, że nie wiem czy to na 100% dzidzia

Te ciążowe ubrania to widzę, że głównie dresy i legginsy. a spodnie do biura? Niedługo muszę zacząć czegoś szukać. Chociaż na razie tak się martwię, że chyba dopiero po połówkowym pomyślę. Dwa tygodnie czekania

Wiecie coś o kosmetykach tołpy? Ja na brzuch stosuję tylko krem tołpy, który się po prostu nazywa 'ujędrniający'. Fajnie rozmiękcza skórę.

U mnie pogoda jesienna, dziś pół dnia leje. Byliśmy z TŻ w sealife i oglądaliśmy rybki. Koniki morskie mnie rozczulają Były też takie wielkie żółwie i rekinki

Kładę się na bok i będę słuchać dzidzi.
Pasztetnik czekam na ten przepis
frik frik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 23:29   #76
toskaKrk
Wtajemniczenie
 
Avatar toskaKrk
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 851
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 3 :) !

Blindness ale głupi tekst

Ludzie niby wiedzą, że teraz różnie bywa ze staraniami, że sporo osób ma problemy, a inni "z powietrza" zachodzą, ale nadal nie potrafią ugryźć się z język bo tak czy owak można komuś sprawić przykrość jak się nie zna dokładnie sytuacji

Cały dzień oczy na zapałki, a teraz usnąć nie mogę
toskaKrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 23:39   #77
mala29lll
Zakorzenienie
 
Avatar mala29lll
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8 228
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 3 :) !

No i nie chce mi się zupełnie spać chyba z wrażenia

---------- Dopisano o 00:39 ---------- Poprzedni post napisano o 00:31 ----------

Frik są i eleganckie, aż sama zobaczyłam, bo w takich sklepach nie widziałam nigdzie. http://www.bonprix.pl/style/spodnie-...ign=Hurra_PLA#
__________________
Gabrysia 9. 10. 2015r.
mala29lll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 23:59   #78
frik frik
Zadomowienie
 
Avatar frik frik
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Eastbourne, UK lub Toruń
Wiadomości: 1 334
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 3 :) !

Cytat:
Napisane przez mala29lll Pokaż wiadomość
No i nie chce mi się zupełnie spać chyba z wrażenia

---------- Dopisano o 00:39 ---------- Poprzedni post napisano o 00:31 ----------

Frik są i eleganckie, aż sama zobaczyłam, bo w takich sklepach nie widziałam nigdzie. http://www.bonprix.pl/style/spodnie-...ign=Hurra_PLA#
Ja też bym pewnie nie mogła spać z emocji na Twoim miejscu Widziałaś dzidziolka dziś

O no coś takiego by mi się przydało. W H&M mierzyłam w Polsce ale jakoś dziwnie leżały w udach a poza tym, same rurki. A ja do pracy jak mam rurki to musze ubrać balerinki i zamarzam. Pełniejsze buty wyglądają głupio z rurakami, które zazwyczaj odsłaniają kostki i wygląda to jak za krótkie spodnie A w Twoim linku widze że są eleganckie. Muszę jakiś tylko angielski odpowiednik znaleźć
frik frik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 05:33   #79
malinowa4
Zakorzenienie
 
Avatar malinowa4
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 030
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 3 :) !

helloł

ależ mi się głupoty śniły że tż trafił do szpitala, leżał pod jakimś inkubatorem jak dla niemowlaków, podłączony do aparatury, jakieś druty w kościach, okazało się że coś tam ma ze stawami nie tak jezuu myślałam że się popłaczę.. na szczęście to tylko sen..

a z milszych rzeczy to mój synuś tak wierzgał wieczorem jak zasypiałam, że już takie lekkie kopniaczki było czuć , nawet na mojej przyłożonej ręce moja dzidzia kochana daje znać, że wszystko w porządku

blindness - no też niezły tekst co to kogo obchodzi ? :/

eee ja tak wczeeśnie wstać musiałam a jeszcze bym pospała ale jadę na fryzurę próbną do salonu mamy.. popołudniu będę ledwo żywa miłego dnia kochane
malinowa4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-05, 06:09   #80
sabonka123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 986
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 3 :) !

Cytat:
Napisane przez 88maggie88 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj krokiety z pieczarkami i barszczyk pychotka

Ja z rana prawie w ogóle nie mam brzucha, a pod wieczór to megaa balon

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------



Sabonka ja mam wizytę w piątek i też się zastanawiam co powie...
Akurat w pt będę miała 17t3d czyli podobnie jak Ty.
Dam znać, ale też nie oczekuje że się coś dowiem

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------



Btw weselicho miałam tego samego dnia co Ty a pogoda była przepiękna Jak tam przeżycia ?
Tez pogodę mieliśmy przepiękną, było tak gorąco ze miałam tylko koronkowe bolerko mimo że 3 dni wcześniej padał śnieg :p wesele bardzo udane, goście zadowoleni. Podobno wyglądałam bardzo ładnie, tyle komplementów co w dniu slubu nigdy nie dostalam :p jeden dzieciaczek stwierdził że wyglądam jak księżniczka tylko mi korony brakuje :p żałuję tylko ze ten dzień tak szybko minął bo chętnie przezylabym go jeszcze niejeden raz a teraz czekamy na zdjęcia i film.
__________________
Ślubujemy 10.04.2015

Dzidziuś 10.10.2015
sabonka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 06:24   #81
Pasztetnik
Zadomowienie
 
Avatar Pasztetnik
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 465
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 3 :) !

Cytat:
Napisane przez Amelie04 Pokaż wiadomość
Witam sie w nowej części Nawet nie mialam jak wejsc do Was wczesniej. Tak mnie ząb rozbolal, wkurzylam sie i dzis pozbylam sie juz dolnej piątki tylko teraz po wyrwaniu troszke boli, ale mam nadzieje ze przejdzie..
nawet nie wyobrazacie sobie jak mną telepotalo na tym fotelu. dentystka co chwila mnie uspokajała.

Z dobrych wiesci u nas Ala odpieluchowana oczywiscie czasem zdarza sie (przez ostatni czas zdarzylo sie moze ze 2 razy) ze nie doleci. ale i tak jestem pelna podziwu, ze jak mowie "poczekaj chwile" to poczeka i sie nie zsika czasem nawet jak nie woła to sadzam ją i robi siku. najgorzej na dworzu , bo nie wiem czy zakladac pampka czy nie, musze miec wszedzie pod reka nocnik

A ja dostalam śliczny kombinezon na zime w roz 62 od siostry Tż, ma dziewczynke ale kombinezon jest czarno- czerwony , wiec w sam raz dla chlopca. raz miala nalozony i to z 5.10.15

Malpka dzieki za propozycje pasty, musze sprobowac, bo na razie elmexem zielonym myje.

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

Mala super, ze dziewczyna

Ostatnio powiedzialam cioci, ze bedziemy chlopca miec, a ona "ooo to nie dobrze, dziewczynki fajniejsze" jakos tak dziwnie sie poczulam i sama zwątpiłam....
Co za tekst ://
U nas to tylko siostra TZ na wiesc o chlopcu tekst "aa, to szkoda bo ja prezenty umiem kupowac tylko dziewczynkom" Ale stwierdzila ze sie nauczy wiec ma wybaczone
Tak to obie rodziny przezywaja byle bylo zdrowe, badz ze fajnie ze chlopak pierworodny

Cytat:
Napisane przez toskaKrk Pokaż wiadomość
Blindness niezły plan

Amelie Ty chyba przyciągasz jakieś dziwne komentarze
Przecież samopoczucie i zdrowie mamy jest bardzo ważne dla zdrowego rozwoju malucha w brzuchu

Leczyć chyba można. Ja osobiście panicznie boję się dentysty, wieki nie byłam, a powinnam się wybrać
Ja podobnie, mam jeden zab do leczenia kanalowego (rozpadl sie teraz w ciazy) ale nie pojde teraz bo mam straszne problemy z wrazliwymi nerwami, zwykle znieczulenie na mnie nie dziala tego mocnego dostac w ciazy nie moge a bez mdleje z bolu i narobie tym wiecej szkody dziecku niz pozytku Coz, bede musiala przeczekac.

Cytat:
Napisane przez blindness_94 Pokaż wiadomość
Z takich dziwnych i idiotycznych komentarzy w ciąży pamiętam szczególnie jeden. Otóż, byliśmy umówieni do znajomych TŻta, oni jeszcze nie wiedzieli o tym, że jestem w ciąży (a przynajmniej nie od nas, w skrócie: moja ciocia zna narzeczoną kumpla tżta i się jej wygadała, że jestem w ciąży). No cóż, początek spotkania, to z ich strony udawanie, że nie wiedzą, a my trochę rozbawieni tą sytuacją byliśmy. W końcu zaprosili nas na ślub, na 26 września. Powiedzieliśmy, że na weselu nas nie będzie, bo to praktycznie mój termin porodu. Oni się przyznali, że wiedzieli, a ten kumpel TŻta do nas 'To co, to wpadka była?'. Ja nie wiedziałam, co odpowiedzieć w takim szoku byłam. Zagotowało się we mnie, bo co to kogo obchodzi, czy to ciąża z wpadki, czy dziecko o które staraliśmy się miesiącami. TŻ coś tam mu odpowiedział, ale od tamtej pory już się z nimi nie widujemy. Przynajmniej mnie nie ma przy tych spotkaniach.
Ludzie to niekiedy idioci z tymi tekstami Z tego samego powodu o ciazy u nas poki co przed slubem teraz wie tylko garstka zaufanych osob. Bo mimo ze jestesmy 2,5 roku razem, zareczeni od 1,5, a slub na czerwiec zaplanowany juz rok temu, to te wszystkie ciotki i wujki jakby wiedzialy to tak by pewnie na weselu o niczym innym nie gadaly tylko ze "o chyba wpadli"

Cytat:
Napisane przez frik frik Pokaż wiadomość
Witam się w trzeciej części

Gratuluję wizyt!
Sabonka i Mala super, że wszystko ok

Ja już zaczynam świrować, bo to 7my tydzień bez wizyty i nie wiem czy z dzidzią wszystko ok. Czasem niby coś czuję, ale tak delikatnie, że nie wiem czy to na 100% dzidzia

Te ciążowe ubrania to widzę, że głównie dresy i legginsy. a spodnie do biura? Niedługo muszę zacząć czegoś szukać. Chociaż na razie tak się martwię, że chyba dopiero po połówkowym pomyślę. Dwa tygodnie czekania

Wiecie coś o kosmetykach tołpy? Ja na brzuch stosuję tylko krem tołpy, który się po prostu nazywa 'ujędrniający'. Fajnie rozmiękcza skórę.

U mnie pogoda jesienna, dziś pół dnia leje. Byliśmy z TŻ w sealife i oglądaliśmy rybki. Koniki morskie mnie rozczulają Były też takie wielkie żółwie i rekinki

Kładę się na bok i będę słuchać dzidzi.
Pasztetnik czekam na ten przepis
No to juz - instrukcja jak wybadac kopniaczki
(na podstawie wlasnego doswiadczenia):
Zjedzcie cos slodkiego: batonik, lody, kilka cukierkow. Potem pochodzcie, poruszajcie sie troche (chodzi ogolnie o ruch - zeby dzidziola pobudzic). Po ok. 20-30min polozcie sie na chwile na plecach, nogi wyciagnijcie na plasko (skora na brzuchu bedzie wtedy najciensza). Odsloncie brzuszek i polozcie na nim nieruchomo reke mniejwiecej w miejscu gdzie jest dziecko (środek m. pępkiem a wzgorkiem lonowym). Poczekajcie tak chwile wsluchajcie sie i... mozecie w ciagu kilku minut otrzymac kopniaczka w ręke
(zastrzegam jednak ze niczego nie gwarantuje )
__________________
Maks 30.10.2015, 21:30

42 ->...->56,2->57,5->...70cm
Pasztetnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 06:55   #82
AgatkaSz
Wtajemniczenie
 
Avatar AgatkaSz
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 824
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 3 :) !

Mala super ze wizyta ok i gratuluje cory
Amelie Tobie gratki ze tak szybko pieluch sie pozbylas tez mnie to czeka :P

Czy tylko mnie takie teksty w ciazy nie wkurzaja zaraz bym cos odpowiedziala i by sie glupio zrobiko
__________________
16.01.2014r. Inga
14.10.2015r. Nel <3
02.2017r. maleństwo <3

Edytowane przez AgatkaSz
Czas edycji: 2015-05-05 o 06:58
AgatkaSz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 06:58   #83
rita_k
Zadomowienie
 
Avatar rita_k
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 448
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 3 :) !

pasztetnik spróbuje tej metody u was też zapowiada się taki piękny dzień?
rita_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 07:09   #84
AgatkaSz
Wtajemniczenie
 
Avatar AgatkaSz
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 824
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 3 :) !

Mi to wszyscy gadali ze by nie brali slubu przez dziecko .
A my zrobilismy sobie maluszka bo i tak chcielismy slub mamy cywilniak bo w 7 miesiacu stwierdzilam kurde ze nie chce aby moja corka miala inne nazwisko a jak mamy brac slub to czemu nie zrobic tego np. 2 tygodnie przed porodem obraczki , suknia i do urzedu bylo romantycznie bo na starowce w warszawie.
Teraz bede miala dwie dziewuszki i beda mamusi niosly welon na koscielnym

---------- Dopisano o 08:04 ---------- Poprzedni post napisano o 08:03 ----------

A jak smiesznie bylo jak mnie Tz przez prog przenosil hahah jego delikatna dziewczyna zamienila sie w kawal zony

---------- Dopisano o 08:09 ---------- Poprzedni post napisano o 08:04 ----------

Mi dzis dzien zapiwiada sie nudno , ogarne sie zrobie jakis obiadek o 16 mam nauke jazdy :/ Tz wraca dzis wczesniej a mi wypadali by sie tam pokazaz no i czekanie na telefon od wlasciciela domu czy zalatwi sprawy i jak szybko, okazalo sie ze w ksiedze wieczystej jest wpisany komornik za podzial majatku i za alimenty ponoc sprawa zakonczona ale to dalej jest i ma zlozyc wniosek o wyczyszczsnie ksiegi ciekawe ile to potrwa :\ chcialam juz sobie kwiatki sadzic
__________________
16.01.2014r. Inga
14.10.2015r. Nel <3
02.2017r. maleństwo <3
AgatkaSz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 08:02   #85
natalitka1988
wkręcona :)
 
Avatar natalitka1988
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 696
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 3 :) !

Cześć

Mala gratuluję wstępnie dziewczynki Mam nadzieję, że tak już pozostanieUparte to Twoje małe.. bo moja po licznych prośbach w końcu rozłożyło nóżki

Komentarze ludzi są czasami tak śmieszne, że aż żal... My jak byliśmy u wuja tż to on się nas zapytał, czy zazdrościliśmy kuzynowi Tż i dlatego dziecko sobie zrobiliśmy... języka w gębie z wrażenia mi zabrakło
Kretyni
__________________
Czekamy na naszą kochaną kruszynkę
natalitka1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 08:02   #86
mala29lll
Zakorzenienie
 
Avatar mala29lll
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8 228
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 3 :) !

Cytat:
Napisane przez frik frik Pokaż wiadomość
Ja też bym pewnie nie mogła spać z emocji na Twoim miejscu Widziałaś dzidziolka dziś

O no coś takiego by mi się przydało. W H&M mierzyłam w Polsce ale jakoś dziwnie leżały w udach a poza tym, same rurki. A ja do pracy jak mam rurki to musze ubrać balerinki i zamarzam. Pełniejsze buty wyglądają głupio z rurakami, które zazwyczaj odsłaniają kostki i wygląda to jak za krótkie spodnie A w Twoim linku widze że są eleganckie. Muszę jakiś tylko angielski odpowiednik znaleźć
W anglii tez jest Bonprix i można odsyłać rzeczy bez problemu tylko są zawyżone rozmiary. JA brałam zawsze rozmiar 34/36 a nosiłam 36/38.
http://www.bonprix.co.uk/. Tylko najlepiej przymierzyć. Moze coś znajdziesz w sklepach

Cytat:
Napisane przez Pasztetnik Pokaż wiadomość

No to juz - instrukcja jak wybadac kopniaczki
(na podstawie wlasnego doswiadczenia):
Zjedzcie cos slodkiego: batonik, lody, kilka cukierkow. Potem pochodzcie, poruszajcie sie troche (chodzi ogolnie o ruch - zeby dzidziola pobudzic). Po ok. 20-30min polozcie sie na chwile na plecach, nogi wyciagnijcie na plasko (skora na brzuchu bedzie wtedy najciensza). Odsloncie brzuszek i polozcie na nim nieruchomo reke mniejwiecej w miejscu gdzie jest dziecko (środek m. pępkiem a wzgorkiem lonowym). Poczekajcie tak chwile wsluchajcie sie i... mozecie w ciagu kilku minut otrzymac kopniaczka w ręke
(zastrzegam jednak ze niczego nie gwarantuje )
Mój dzidziołek się pobudza jak ja się nie ruszam, bo chodzenie i bujanie chyba ją usypia ALe to fakt zjeść coś najlepiej słodkiego, żeby małe dostało kopa energii i czyhać wieczorem jak mięśnie spoczynkowe już sflaczałe na koniec dnia. Moja tak wyraźnie kopała wczoraj przed USG i śmiesznie było później zobaczyć jak tak kopie. A ja pierwsze co jak ją zobaczyłam to nie mogłam dojść do tego gdzie ma nogi a gdzie łapki takie poplątane wszytsko hehehe jakie ma już długie te kopytka i kolanka prawie przy brodzie. Jak prostowała to tak mocno i szybko, że sie śmiali dr i mąż, że niedługo jak mi tak przyfasoli w wątrobę to też będę miała łezki w oczach ale z bólu. Buzie widziałam ale nie dało się zdjęcia zrobić bo zaraz znowu zaczęła machać wszystkim co się da Szkoda, że z tego nie mam filmiku
__________________
Gabrysia 9. 10. 2015r.
mala29lll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 08:12   #87
Amelie04
Zakorzenienie
 
Avatar Amelie04
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 620
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 3 :) !

Witam sie z rana krzyczałam przez sen, bo snił mi jakis przyczajony wilk na mnie

Blindness- mnie jedna sąsiadka pytała w ciazy z Ala i teraz pyta czy to wpadka czy planowane, hehe
Alicja zbudzila sie na siku o 7 i koniec spania

wiecie co, odbieram wczoraj telefon a facet zciszonym głosem mowi " czy ja sie z pania umowilem? bo ja chcialem zaproponowac taki dyskretny seksik bez zobowiązań" a spieprzaj dziadu, haha ciekawe skad moj nr mial, ale ostatnio na stronie regionalnej wystawialam suknie slubna, moze stamtad nie moge, jak nie zazdrosna zona, to teraz jakies seks telefony
Amelie04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 08:18   #88
mala29lll
Zakorzenienie
 
Avatar mala29lll
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8 228
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 3 :) !

hehhe Amelie może uznał, że jak sprzedajesz suknię ślubną to już jesteś znudzoną mężatką

A w ogóle to na stronie bonprix są takie fajne ciuchy ciążowe, ale drogieeeeeee jak diabli

A ja miałam na obiad jechać na ognicho w końcu a tu pogoda jakaś dziwna. Chmury itd a ja już obśliniona po same skarpetki taką mam chcicę na tą kiełbaskę i bez zbereźnych skojarzeń zboczenice A może ja zboczona, bo o tym pomyślałam. No mniejsza hiihih ale ja chce ognicho

A co do sexiku to celibat mam dalej i zakaz wchodzenia na 4 piętro hiihi teściowa sie wkurzy bo już nie pamiętam kiedy byłam u nich
__________________
Gabrysia 9. 10. 2015r.
mala29lll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 08:18   #89
Amelie04
Zakorzenienie
 
Avatar Amelie04
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 620
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 3 :) !

Cytat:
Napisane przez natalitka1988 Pokaż wiadomość

Komentarze ludzi są czasami tak śmieszne, że aż żal... My jak byliśmy u wuja tż to on się nas zapytał, czy zazdrościliśmy kuzynowi Tż i dlatego dziecko sobie zrobiliśmy... języka w gębie z wrażenia mi zabrakło
Kretyni
u nas jest tak, ze z szwagierka ( tż brata zona) jestesmy zawsze obie w ciazy wczesniej ona urodzila w pazdzierniku, ja kwietniu a teraz ona w lipcu a ja w pazdzierniku. na razie nic nie gadaja, ale wiem ze mysla " oo jak M w ciazy to i ty znowu "
Amelie04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 08:27   #90
Malpka
Zakorzenienie
 
Avatar Malpka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 7 226
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 3 :) !

hej

Cytat:
Napisane przez emylka86 Pokaż wiadomość

ja mam tydzień siedzenia w domu zapewniony, młody ma ospę :beczy: no cóż, musimy to przejść. lekarz mi powiedział, że raczej mi nic nie grozi, zachować tylko higienę ;/
zdróweczka oby lekko przeszdeł ta ospę

Cytat:
Napisane przez mala29lll Pokaż wiadomość
Witam po wizycie. Wszystko jest ok, szyjka długa a na wyniki morfologii powiedział, że bardzo ładne bo w ciąży inne normy są. Ilość wód super. Szyjka długa i twarda. No i na płeć powiedział, ze pachnie mu tu dziewczynką heheh no tak wierzgała pierdoła mała, że aż się lekarz śmiał i mówił, że takie kopy to już na pewno muszę czuć. Na poczekalni tak się rozbrykała, bo wczesniej nic. Jaka słodka. Pokazał w 4D i buźkę było widać chwilę bo tak to zasłaniała i próbowała cycać palunia i macała się po głowie heheh buźkę co chwilę rozdziabiała jakby chciała krzyczeć "won nie podglądać mnie". Gin cuda nie widy wyczyniał, żeby zobaczyć co tam ma między wierzgającymi nóżkami to później skrzyżowała i już heheh ale z tego co wszyscy zobaczyliśmy(czyli dr, ja i mąż) to ptaszka nie było widać więc jest mała, wierzgająca Gabrysia jak na razie
Przytyłam pół kilo od ostatniej wizyty więc nie jest źle. Najwięcej mi przyszło jak leżałam.
Dziękuję za kciuki kochane moje


I jeszcze żyje ten ktoś kto CI tak powiedział??



JA też mam okropną cerę a nie jestem przyzwyczajona do tego. Jak kiedyś poszłam do kosmetyczki na oczyszczanie bo mi się wydawało, że mam tyle zaskórniaków itd to powiedziała, że jej chyba tyle zostaje po oczyszczaniu hehe A teraz to katastrofa
gratulacje córeczki


Cytat:
Napisane przez Amelie04 Pokaż wiadomość

jeszcze Was zapytam, do kiedy mozna w ciazy leczyc zęby? bo mam tak z 8-10 ubytkow i chcialabym rozlozyc to do lipca / sierpnia. dostaje chyba normalne znieczulenie, ale małą dawke, bo wystarczy troche i juz nic nie czuje.
można całą ciąże ja przy Julce jeszcze w 8 mcu miałam robionego zabka
__________________
Ten znalazł swoje miejsce na ziemi, kto znalazł miejsce w sercu drugiego człowieka
05.07.2008
J http://www.suwaczek.pl/cache/ec6d661a82.png
K http://www.suwaczek.pl/cache/f2a2119f90.png
W http://www.suwaczek.pl/cache/ef8b004f6a.png
Malpka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-10 13:38:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:48.