Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-28, 16:28   #3451
izeczkaaa
Raczkowanie
 
Avatar izeczkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 356
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez mal Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź, jednak zrezygnuje z zakupu tego żelu bo patrząc na opinie na KWC oraz twoją opinię to nie warto. A taka atrakcyjna ta seria się zapowiadała i buteleczki, też wyglądają ślicznie, szkoda że na tym zalety się kończą. Natomiast do włosów kosmetyki napewno zakupię, tylko ostatnio szampon i odżywkę z ziaji zakupiłam i w przyszłym tyg dopiero zacznę używać bo wykańczam resztki serboradinu

Potwierdzam, świetna jest. Coprawda dopiero przygodę z ziaja PRO rozpoczynam, ale już widzę, że staną się to dla mnie kosmetyki do pielęgnacji buzi nr 1. W tym tyg w pon użyłam pierwszy raz tej maski z glinką + mikroderm-rewelacja jak dla mnie oraz w czwartek maski zwężającej pory, też wydaje się ok, pdoobno na efekt zwężonych porów trzeba troszkę poczekać. Tonik też już mi się skoczył zwykły sklepowy więc od pon używam również Toniku odświeżającego z Ziaja PRO-również przypadł mi b. do gustu. W ogólę skórę na buzi mam tak gładką jak dawno nieCzekam z niecierpliwościa na moment keidy wykończę / a już widzę dno słoiczków kremów/ by przeskoczyć też na ziaję PRO, no i peeling też chcę sobię kupić.Mam skórę mieszaną-czasem wyskakują mi jakieś niespodzianki(zresztą pisałam o tym w wątku na ZIAJA PRO). A czekam, aż pokończę stare kosmetyki, gdyż nie lubię mieć po kilka kosmetyków otwartych przeznaczonych do tych samych rzeczy, bo:
-po 1 zalegają i jest bałagan w łazience,zwłaszcza inni domownicy wtedy się skarżą,
-po 2 jak tak kiedyś robiłam to zazwyczaj resztki było mi ciężko wykończyć,
-po 3 podobno to nawet nie służy dobrze kosmetykom, bo mają określony czas użycia od otwarcia i później składniki odżywcze się ulatniają/ Na TVN STYLE w sos uroda ostatnio o tym wspominały prowadzące/
Jak widać Ziaja PRO jest dla mnie teraz najlepsza, a powiem że przerobiłam już tysiące kosmetyków głownie przeróżne serie loreal-ów garniernierów itp, teraz wiem, że te zagraniczne koncerny są nie warte swej ceny i trzeba patrzeć na skład a nie na te kosmetyki, które naszpikowane są reklamami w każdej gazecie i tv.
Ja się przymieżam jeszcze do peelingu z ziaji Pro

Cytat:
Napisane przez Literka96 Pokaż wiadomość
Izeczkaa, wielkie dzięki za odpowiedź
Proszę bardzo

Cytat:
Napisane przez wirlandia Pokaż wiadomość
Izeczkaa - piękny zbiór. W szczególności podoba mi się kolekcja Żeli - smakowite...
Konewka i kwiat - w końcu jestem NK (nałogową kosmetykoholiczką) i zakupoholiczką
Dziękuje

Cytat:
Napisane przez konewka i kwiat Pokaż wiadomość
śliczny zbiorek,wiele bym z niego przygaręła
mam oczywiscie pare pytań
1.jak sie sprawuje u Ciebi maska zaji i czy wygładza skórę jak po mikrodermabrazji??mam w planach ją kupić i nie wiem czy warto
2.jak sie sprawyje 98% żel aloesowy?? i gdzie go kupilas w jakiejś sieciówce??bo nigdzie nie mogę znależć
3.i jak sprawuje sie spray do włosów nabłyszczjący??jakie masz włoski??(kolor długość) i czy mocno błyszczy??
wiez że dużo pytań zadaje
Więc tak:
1. na zabiegu mikrodermabrazji u kosmetyczki nie byłam,więc nie mam porównania,ale po tej masce mam naprawdę gładką cere ma małe drobinki, lekko wyczuwalne przy masażu, jak dla mnie to naprawdę warto ją kupić, dodam też że jest bardzo wydajna, mam ją od jakiś 2 miesięcy i nie widze,żeby jej dużo ubywało,a używam regularnie
2. żel aloesowy Palomy kupiłam w Rossmannie, szukaj koło balsamów i kremów do rąk, u mnie w Gdańsku był na samym dole Ja gu używam na skóre głowy, ma przyspieszyć porost włosów,o efektach trudno jeszcze mówić,myśle,że najwcześniej za miesiąc będe miała porówanie jak rosły bez niego,a jak rosną teraz
3. spray Nivea? nie podoba mi się ze względu na skład (na drugim miejscu ma alkohol denat-więc może wysuszać włosy, zauważyłam to dopiero po zakupie) a powalających efektów (błyszczenia) nie zaobserwowałam,a włosy mam długości za ramiona, kolor naturalny jasny brąz

Mam nadzieje,że odpowiedzi Cię satysfakcjonują
__________________
Sky is the limit.
izeczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-28, 17:47   #3452
konewka i kwiat
Rozeznanie
 
Avatar konewka i kwiat
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 552
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez izeczkaaa Pokaż wiadomość
Ja się przymieżam jeszcze do peelingu z ziaji Pro



Proszę bardzo



Dziękuje



Więc tak:
1. na zabiegu mikrodermabrazji u kosmetyczki nie byłam,więc nie mam porównania,ale po tej masce mam naprawdę gładką cere ma małe drobinki, lekko wyczuwalne przy masażu, jak dla mnie to naprawdę warto ją kupić, dodam też że jest bardzo wydajna, mam ją od jakiś 2 miesięcy i nie widze,żeby jej dużo ubywało,a używam regularnie
2. żel aloesowy Palomy kupiłam w Rossmannie, szukaj koło balsamów i kremów do rąk, u mnie w Gdańsku był na samym dole Ja gu używam na skóre głowy, ma przyspieszyć porost włosów,o efektach trudno jeszcze mówić,myśle,że najwcześniej za miesiąc będe miała porówanie jak rosły bez niego,a jak rosną teraz
3. spray Nivea? nie podoba mi się ze względu na skład (na drugim miejscu ma alkohol denat-więc może wysuszać włosy, zauważyłam to dopiero po zakupie) a powalających efektów (błyszczenia) nie zaobserwowałam,a włosy mam długości za ramiona, kolor naturalny jasny brąz

Mam nadzieje,że odpowiedzi Cię satysfakcjonują
odpowiedzi jak najbardziej mnie satysfakcjinują,dzikuje bardzo
skusze sie na żel i maseczke a spray zostawie na polce mam czarne wlosy,prawie do pasa,jezeli na brazie sie nie sprawdził to u mnie też się nie sprawdzidzieki wielkie
konewka i kwiat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-28, 18:03   #3453
izeczkaaa
Raczkowanie
 
Avatar izeczkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 356
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez konewka i kwiat Pokaż wiadomość
odpowiedzi jak najbardziej mnie satysfakcjinują,dzikuje bardzo
skusze sie na żel i maseczke a spray zostawie na polce mam czarne wlosy,prawie do pasa,jezeli na brazie sie nie sprawdził to u mnie też się nie sprawdzidzieki wielkie
Ależ proszę
__________________
Sky is the limit.
izeczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-28, 19:44   #3454
saks
Rozeznanie
 
Avatar saks
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 756
GG do saks
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Literka96 Pokaż wiadomość
Dzięki

Skinoren, to krem z kwasem alzetainowym 15% (nie wiem czy dobrze napisałam ) Przepisałam mi to dermatolog na trądzik. Jak to kwasy wysusza lekko skórę, ale mocno ograniczył mój trądzik, teraz mam tylko ze dwie krostki. Trochę piecze po aplikacji, ale idzie się przyzwyczaić. Jeśli masz trądzik to warto zainwestować.

Puder Rimmela jest mocno przeciętny, używam go rzadko do rozświetlenia i lekkiego przyciemnienia buzi, myślę, że nie jest wart kupna Nie kryje, właściwie go nie widać. Na twarzy lekko ciemnieje.
Puder Manhattanu w tym przezroczystym opakowaniu (po lewej) jest matujący, dobrze kryje, nie wysusza, jest trwały i kolor świetnie stapia się ze skórą.
Ten w niebieskim opakowaniu to antybakteryjny puder dla cery trądzikowej. Również jest matujący, dobrze kryje, jest trwały, trochę podkreśla syche partie twarzy, wybrałam trochę za żółty odcień, ale ogólnie jestem zadowolona. Do pudrów Manhattanu zawsze dołączają super gąbeczki. Mają bardzo jasne i też ciemne kolory więc łatwo wybrać coś dla siebie. Z obydwóch jestem bardzo zadowolona i pudry tej firmy gorąco polecam
Dzięki za odpowiedź.
Hmm, pomyślę nad pudrem prasowanym z Manhattanu. Mam sypki z tej firmy i jestem bardzo zadowolona.
saks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 12:14   #3455
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez ejaj Pokaż wiadomość
Literko, powiedz proszę jak sprawuje się podkład Lirene.? Z tego co wyczytałam u ciebie na profilku, masz cere tłusta, a chciałabym wiedzieć czy u Ciebie sprawdza się matowanie, na jak długo, i czy w miare dobrze kryje?
Kupiłam go dla wyrównania koloru cery i w tej kwestii się sprawdza. Co do matu, to do końca ocenić nie mogę, bo używam na filtr, a wiadomo, że ciężko je zmatowić, ale delikatnie mniej się świecę. Niedoskonałości nie kryje. Teraz obserwuję czy nie zapycha, bo odkąd go używam pojawiło się kilka drobnych krostek, ale mam nadzieję, że nie od niego. Jeśli szukasz porządnego matu i dobrego krycia, to nie polecam.
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 12:32   #3456
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Oczywiście nie mogłam się powstrzymać żeby nie wejść do Rossmanna i Natury, ale ograniczyłam się tylko do rzeczy niezbędnych
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Fotki 464.jpg (33,8 KB, 130 załadowań)
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 12:47   #3457
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez izeczkaaa Pokaż wiadomość
No,to w końcu się zmobilizowałam i obfotografowałam moje kosmetyki
Miłego oglądania
1. oczyszczanie
2. kremy do twarzy
3. żele, peeling
4. balsamy
5. inne
6. dezodoranty
7. włosy
śliczna kolekcja szczególnie do włosów aa therapy na dzień matujacy jak się u Ciebie sprawuje? zapycha? ładny mat daje?
Cytat:
Napisane przez mysha25xx Pokaż wiadomość
Oczywiście nie mogłam się powstrzymać żeby nie wejść do Rossmanna i Natury, ale ograniczyłam się tylko do rzeczy niezbędnych
jak użyjesz silkway'a daj znać jak się sprawuje


No to wkleję swoją aktualizację lutowo-marcową
1. twarz
2,3,5 różności
4. BU (hydrolat z kocanki, oczarowy, rumiankowy, serum amla, masło mango i shea, olej tamanu, żel haliuronowy 1%)
6. sweet dreams


DSC05089.jpgDSC05091.jpgDSC05092.jpgZdjęcie028.jpgZdjęcie029.jpgZdjęcie032.jpg
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-29, 12:55   #3458
ejaj
Zadomowienie
 
Avatar ejaj
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 096
GG do ejaj
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Literka96 Pokaż wiadomość
Kupiłam go dla wyrównania koloru cery i w tej kwestii się sprawdza. Co do matu, to do końca ocenić nie mogę, bo używam na filtr, a wiadomo, że ciężko je zmatowić, ale delikatnie mniej się świecę. Niedoskonałości nie kryje. Teraz obserwuję czy nie zapycha, bo odkąd go używam pojawiło się kilka drobnych krostek, ale mam nadzieję, że nie od niego. Jeśli szukasz porządnego matu i dobrego krycia, to nie polecam.
Dziękuje za odpowiedz
Może i krycia nie szukam, bo od tego mam korektor, ale napaliłam się na ten podkład właśnie ze względu na matowanie. W KWC ma nawet dobre opinie. Jednak warto wypróbowac na wlasnej skórze, moze akurat ;]
__________________
Rebel inside. ^^

•.¸♥¸.•


[vichy]366899[/vichy]
prosze o jedno kliknięcie
ejaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 13:27   #3459
edyta29
Wtajemniczenie
 
Avatar edyta29
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 946
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

czesc, obserwuje ten wątek już od dluższego czasu ale nigdy nie mialam odwagi napisać ale dziś wkońcu się odważylam. tak jak Wy jestem kosmetykoholiczką ,przyjmiecie mnie do swego grona?

Edytowane przez edyta29
Czas edycji: 2009-03-29 o 13:32
edyta29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 13:33   #3460
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez ejaj Pokaż wiadomość
Dziękuje za odpowiedz
Może i krycia nie szukam, bo od tego mam korektor, ale napaliłam się na ten podkład właśnie ze względu na matowanie. W KWC ma nawet dobre opinie. Jednak warto wypróbowac na wlasnej skórze, moze akurat ;]
Spróbój, w końcu nie kosztuje majątku
Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość
śliczna kolekcja szczególnie do włosów aa therapy na dzień matujacy jak się u Ciebie sprawuje? zapycha? ładny mat daje?

jak użyjesz silkway'a daj znać jak się sprawuje


No to wkleję swoją aktualizację lutowo-marcową
1. twarz
2,3,5 różności
4. BU (hydrolat z kocanki, oczarowy, rumiankowy, serum amla, masło mango i shea, olej tamanu, żel haliuronowy 1%)
6. sweet dreams
Super kolekcja z BU
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 14:02   #3461
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość
No to wkleję swoją aktualizację lutowo-marcową
1. twarz
2,3,5 różności
4. BU (hydrolat z kocanki, oczarowy, rumiankowy, serum amla, masło mango i shea, olej tamanu, żel haliuronowy 1%)
6. sweet dreams


Załącznik 2150797Załącznik 2150798Załącznik 2150799Załącznik 2150800Załącznik 2150801Załącznik 2150802
Duża aktualizacja...
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-29, 14:03   #3462
tynas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

mam pytanie do Shpilci: mianowicie jak spisują się produkty Himalaya? wiem,gdzie można je kupić i widziałam,że są b. tanie. Niby producent zapewnia ,że takie naturalne i w ogóle,a spotkałam się z opinią na Wizażu,że to jedna wielka ściema z tym zapewnieniem...
tynas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 14:16   #3463
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Literka96 Pokaż wiadomość
Super kolekcja z BU
dziękuję poszalałam
Cytat:
Napisane przez wirlandia Pokaż wiadomość
Duża aktualizacja...
jak na mnie to malutka prawie same potrzebne rzeczy...
Cytat:
Napisane przez tynas Pokaż wiadomość
mam pytanie do Shpilci: mianowicie jak spisują się produkty Himalaya? wiem,gdzie można je kupić i widziałam,że są b. tanie. Niby producent zapewnia ,że takie naturalne i w ogóle,a spotkałam się z opinią na Wizażu,że to jedna wielka ściema z tym zapewnieniem...
Ja póki co jestem z nich bardzo zadowolona, nie podrażniają mojej kapryśnej cery. Są według mnie bardzo tanie i mają ciekawe składniki nie spotykane w innych dostępnych na polskim rynku kosmetykach. Najbardziej przypadła mi do gustu maseczka z miodlą indyjską (ma w składzie jeszcze kurkumę i ziemię fulerska) oraz balsam do ust z olejkiem z nasion marchwi według mnie chodzi im o to że w składzie masz naturalne wyciągi z roślin . Oczywiście oprócz tego ma jeszcze szereg innych substancji na opakowaniu masz napisane "no harmful chemicals, clinically proven for effectivenes" mam nadzieję że coś pomogłam
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 16:15   #3464
edyta29
Wtajemniczenie
 
Avatar edyta29
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 946
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

mam pytanko chcialam wkleić fotki ale nie wiem jak to zrobić , kto mi pomoże?

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------

oto moje zbiory
edyta29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 16:25   #3465
edyta29
Wtajemniczenie
 
Avatar edyta29
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 946
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

moze tym razem się uda
moje zbiory:
1,2,3 - żele pod prysznic
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (49,0 KB, 183 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (58,9 KB, 179 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9.jpg (68,0 KB, 187 załadowań)
edyta29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 16:29   #3466
edyta29
Wtajemniczenie
 
Avatar edyta29
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 946
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

c.d.
4,5,6 - balsamy do ciala
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (50,2 KB, 156 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (52,6 KB, 164 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12.jpg (47,6 KB, 136 załadowań)
edyta29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 16:31   #3467
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

O ho ho!!! Jak ładnie kolorowo!Lubię takie okazałe zbiory Jal oceniasz nowy żel pod prysznic Dove Go fresh oraz żele Radox?

Edytowane przez mysha25xx
Czas edycji: 2009-03-29 o 16:34
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 16:34   #3468
edyta29
Wtajemniczenie
 
Avatar edyta29
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 946
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

następne
1 - antycellulity
2,3,4,5 - wlosy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10.jpg (54,2 KB, 104 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (53,2 KB, 103 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (58,9 KB, 106 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (50,6 KB, 109 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11.jpg (42,8 KB, 88 załadowań)
edyta29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 16:36   #3469
edyta29
Wtajemniczenie
 
Avatar edyta29
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 946
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

uff i ostatnie
1- deo
2,3 - stopy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 15.jpg (49,3 KB, 90 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 13.jpg (48,7 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 14.jpg (56,3 KB, 85 załadowań)
edyta29 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-29, 16:53   #3470
edyta29
Wtajemniczenie
 
Avatar edyta29
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 946
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez mysha25xx Pokaż wiadomość
O ho ho!!! Jak ładnie kolorowo!Lubię takie okazałe zbiory Jal oceniasz nowy żel pod prysznic Dove Go fresh oraz żele Radox?
ciesze się że podobają Ci się moje zbiory,jestem nowa na forum i nie wiedzialam jak zostane przyjęta, a co do Twoich pytań : żelu dove go fresh jeszcze nie używałam kupiłam go bo był w promocji mogę powiedzieć tyko tyle że ładnie pachnie, co do żeli radox mają piękne zapachy aż chce się je zjeść , ten kokosowy i różowy czekają na swoją kolejkę ale już niedlugo skonczy mi się cranberry

---------- Dopisano o 16:53 ---------- Poprzedni post napisano o 16:48 ----------

mam jeszcze sporo kosmetyków do twarzy ale już nie miałam siły pstrykać zdjęć ale kiedyś wkleję
edyta29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 16:57   #3471
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez edyta29 Pokaż wiadomość
moze tym razem się uda
moje zbiory:
1,2,3 - żele pod prysznic
edyta, świetne masz zbiory do ciała, a te żele gdzie kupujesz żele Radox? I czy jesteś zadowolona z żelu Dove brzoskwiniowego? Nie wysusza skóry? Chyba w Polsce też go nie widziałam.
Czekam z niecierpliwością na zbiory do twarzy
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 17:08   #3472
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez edyta29 Pokaż wiadomość
moze tym razem się uda
moje zbiory:
1,2,3 - żele pod prysznic
Cytat:
Napisane przez edyta29 Pokaż wiadomość
c.d.
4,5,6 - balsamy do ciala
Cytat:
Napisane przez edyta29 Pokaż wiadomość
następne
1 - antycellulity
2,3,4,5 - wlosy
Cytat:
Napisane przez edyta29 Pokaż wiadomość
uff i ostatnie
1- deo
2,3 - stopy
śliczności! matko jak ja tęsknie za zapachami impulse skąd masz te redox, bo wyglądają smakowicie jak sprawuje się balsam seboradin? niezła z Ciebie kosmetocholiczka
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 17:14   #3473
Aviiieee
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 604
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez edyta29 Pokaż wiadomość
moze tym razem się uda
moje zbiory:
1,2,3 - żele pod prysznic
Ojj śliczny zbiór A co możesz powiedzieć na temat kremów do twarzy i ciała z Joanny? I jeszcze kremie grejpfrutowym z Oriflame?
__________________
Kontynuuję przygodę z Wizażem pod innym nickiem.
Aviiieee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 17:16   #3474
edyta29
Wtajemniczenie
 
Avatar edyta29
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 946
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

tak jak pisalam wcześniej zelu dove brzoskwiniowego jeszcze nie używalam ale ladnie pachnie, ja go kupilam w irlandi ale w polsce widzialam na stronie rosmanna
edyta29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 17:18   #3475
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez edyta29 Pokaż wiadomość
tak jak pisalam wcześniej zelu dove brzoskwiniowego jeszcze nie używalam ale ladnie pachnie, ja go kupilam w irlandi ale w polsce widzialam na stronie rosmanna
Aaa to przepraszam, nie doczytałam. A gdzie zaopatrujesz się w Radox? Też w Irlandii? Dzięki za odpowiedź
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 17:30   #3476
edyta29
Wtajemniczenie
 
Avatar edyta29
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 946
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość
śliczności! matko jak ja tęsknie za zapachami impulse skąd masz te redox, bo wyglądają smakowicie jak sprawuje się balsam seboradin? niezła z Ciebie kosmetocholiczka
ciesze się że Ci się podobają moje zbiory, żele radox kupuje w irlandi są boskie, balsam seboradin kupilam ze wzgledu na moje przetluszczające się wlosy ale mi to chyba nie jest w stanie nic pomóc i tak musze myć codziennie rano bo jak umyje wieczorem to rano i tak tluste

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Aviiieee Pokaż wiadomość
Ojj śliczny zbiór A co możesz powiedzieć na temat kremów do twarzy i ciała z Joanny? I jeszcze kremie grejpfrutowym z Oriflame?
w tej chwili używam tego o zapachu kiwi ale tylko do ciała bo do twarzy się boję jak dla mnie jest ok nie za lekki nie za tłusty taki w sam raz i szybko się wchłania, kremu grejpfrutowego z oriflame jeszcze nie używałam bo jest bardzo lekki i nadaje sie na lato, więc czeka sobie na poleczce

---------- Dopisano o 17:30 ---------- Poprzedni post napisano o 17:26 ----------

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Aaa to przepraszam, nie doczytałam. A gdzie zaopatrujesz się w Radox? Też w Irlandii? Dzięki za odpowiedź

nie szkodzi , w radox też zaopatruje się w Irlandii, w Polsce ich nie widziałam
edyta29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 17:46   #3477
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

W Polsce nie widziałam tych żeli Radox
Wyglądają bardzo smakowicie, w ogóle cudowny zbiór
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 17:49   #3478
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez edyta29 Pokaż wiadomość
nie szkodzi , w radox też zaopatruje się w Irlandii, w Polsce ich nie widziałam
Szkoda, ale może kiedyś dotrą i do nas
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 17:51   #3479
Aviiieee
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 604
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez edyta29 Pokaż wiadomość
w tej chwili używam tego o zapachu kiwi ale tylko do ciała bo do twarzy się boję jak dla mnie jest ok nie za lekki nie za tłusty taki w sam raz i szybko się wchłania, kremu grejpfrutowego z oriflame jeszcze nie używałam bo jest bardzo lekki i nadaje sie na lato, więc czeka sobie na poleczce

Dziękuję


Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
edyta, świetne masz zbiory do ciała, a te żele gdzie kupujesz żele Radox? I czy jesteś zadowolona z żelu Dove brzoskwiniowego? Nie wysusza skóry? Chyba w Polsce też go nie widziałam.
Czekam z niecierpliwością na zbiory do twarzy
Co do tego nowego żelu z Dove, to ja go już w Polsce widziałam, np. Realu, czy w Tesco i jest już nawet na KWC: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...go-imbiru.html
__________________
Kontynuuję przygodę z Wizażem pod innym nickiem.
Aviiieee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 17:56   #3480
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Aviiieee Pokaż wiadomość

Co do tego nowego żelu z Dove, to ja go już w Polsce widziałam, np. Realu, czy w Tesco i jest już nawet na KWC: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...go-imbiru.html
Jest w Tesco, nawet wąchałam. Zapach boski!
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:59.