Kosmetyki mineralne Lumiere:) - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-13, 20:43   #2521
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;22044602]Fakt, gdzieś już było o tym napomknięte . A ten wacik ma być tak całkiem zmoczony wodą i wyciśnięty dokładnie, czy po prostu ledwo co wilgotny? [/QUOTE]

ja uzywam wycisnietego
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 21:12   #2522
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

a coz to za termalne zamieszanie??
jutro sprobuje tak zrobic na hydrolacie oczarowym bo termalke wykonczylam juz, skoro tak chwalicie

Capuccino w aucie sie nie przegladaj w lusterku bo tam zawsze sie gorzej wychodzi :P
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 23:00   #2523
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
ja uzywam wycisnietego
Ok, jutro (dziś) spróbuję

Cytat:
Napisane przez AliMa5 Pokaż wiadomość
a coz to za termalne zamieszanie??
jutro sprobuje tak zrobic na hydrolacie oczarowym bo termalke wykonczylam juz, skoro tak chwalicie

Capuccino w aucie sie nie przegladaj w lusterku bo tam zawsze sie gorzej wychodzi :P
Ja nie chwalę, dopiero będę próbować A co do auta to chodziło mi o wyciągnięcie z torebki swojego lusterka i przeglądnięcie się, a nie to od auta (w tym mam czasem jajkowatą głowę).
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-14, 07:21   #2524
ddaaiissyy
Zakorzenienie
 
Avatar ddaaiissyy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: częstochowa /kraków
Wiadomości: 3 789
GG do ddaaiissyy
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

hejka Dziewczynki Czy robi ktoś w najbliższym czasie zamówienie? Potrzebowałabym około 15-20 sztuk róznych próbek i nie tylko
__________________
Kiedyś byłaś jak kropelka, czułaś serca mego bicie
i już wtedy wiedziałaś jak jest wielka miłość, która daje życie

Gabrysia 27.05.2011, godz. 3.10
Twój pierwszy krzyk...

ddaaiissyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-14, 08:15   #2525
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez AliMa5 Pokaż wiadomość
a coz to za termalne zamieszanie??
jutro sprobuje tak zrobic na hydrolacie oczarowym bo termalke wykonczylam juz, skoro tak chwalicie

Capuccino w aucie sie nie przegladaj w lusterku bo tam zawsze sie gorzej wychodzi :P
uwielbiam oczar a mie sie skonczyl;D wiecz czeka mnie zamowienie w koncu!!! wlasnie nalozylam na mokro lumiere i ide w swiat :0 opisze jak sie spisal;D narazie jestem zachwycona!
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-14, 09:14   #2526
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez ddaaiissyy Pokaż wiadomość
hejka Dziewczynki Czy robi ktoś w najbliższym czasie zamówienie? Potrzebowałabym około 15-20 sztuk róznych próbek i nie tylko

Faa otworzyła na wątek lumierowy zakupowy zajrzyj .
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-14, 09:46   #2527
Danus79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Hejka,
jestem całkiem zielona i liczę bardzo na Waszą pomoc.
Chcę zacząć swoją przygodę z minerałami. Dotychczas słyszałam tylko o EDM, ale wyczytałam na wątku, że coś nie halo z wysyłką u nich do Polski ostatnio?? Zaciekawiły mi kosmetyki Lumiere i Wasze opinie o nich.
Poczytałam trochę wątek, z 20-cia pierwszych stron i kilka ostatnich- niestety na całość nie mam czasu Chcę spróbować na początek właśnie tej marki. Zarejestrowałam się już u nich, skorzystam z tej opcji 5 darmowych próbek za 1 centa. Mam jednak trochę pytań, jeśli będziecie mogły proszę o odpowiedzi albo choć linki, gdzie mam ich szukać.

1. Jestem blondynka naturalną, więc cerę mam dość jasną, o niebieskich oczach. Skóra normalna z tendencją do świecenia się w pasie T. O zgrozo mam sporo niedoskonałości, a właściwie przebarwień po różnych wypryskach, które muszę póki co jakoś maskować.
Część problemów wynika z hormonów pewnie (jestem w ciąży) ale część to kwestia pewnie zapychania się porów po wszystkich podkładach, pudrach itp. Jedynym kosmetykiem ala mineralnym jaki używałam to mineralny puder sypki Oriflame, zauważyłam, że całkiem nieźle mi służył i nie powodował kolejnych wysypań.... bo gdy tylko użyłam innego to zaraz pojawiały się problemy - stąd moja chęć na prawdziwe minerały - może pomogą mi w walce
Na tą chwilę używam podkładu MaxFactor lasting performance, bo nieźle się trzyma i porządnie kryje. Odcień 102 pastelle, ale nie do końca dopasowany, chyba zbyt różowy... i lekko za ciemny, ale jaśniejszych już nie ma. kiedyś kolorystycznie podrasował mi podkłąd w sztyfcie Oriflame Beauty w natural ivory, i w takich odcieniach chyba będę szukać.
Jakie próbki wybrałybyście na moim miejscu?? myślę na formułą VV i chyba z tych najjaśniejszych??

2. sprawa kolejna - czym to nakładać? Czy od razu zamówić jakiś pędzel u nich, czy szukać gdzieś innych?? W domu mam tylko z Loreala do pudru sypkiego....

3. no nie śmiejcie się..., ale jak zapłacić za zamówienie, wiem, że pisałyście o kartach PP, rozumiem, że przed płaconych? Jak i gdzie taką kartę uzupełnić, nabyć? całkiem zielona jestem w tym temacie.

HELP
Danus79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-14, 09:56   #2528
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Właśnie testuję sporo jasnych kolorów, więc może pomogę.
Moja cera: zawsze uważałam, że jasna Lekko żółta, z rumianymi policzkami, przebarwieniami różowymi, naczynkami w okolicach nosa. Jest mieszana, przetłuszcza się w sferze T. Mam dość jasne włosy, raczej wolno się opalam na ciepły, złotawo-brzoskwiniowy kolor.
Od wczoraj testuję w formule VV:
Fair Warm, Fair Golden - bardzo blade, do typowo porcelanowych, prawie białych cer.
Light Golden za jasny, Light Medium Golden już za ciemny.
W tej chwili rozważam poważnie 3 odcienie: Light Warm, Light Beige i Light Medium Neutral, bo wszystkie są delikatnie żółte, ciepłe w odcieniu, jasne, ale nie blade, wtapiają się dobrze w moją twarz. Muszę wykonać cały makijaż w każdym z tych kolorów i porównać.

Mam jeszcze:
Light Medium Beige - za ciemny, pomarańczowy odcień oraz Light Cool - bladzioszek dla chłodnych, jasnych cer.
Medium Cool Beige 2.3 - trochę za ciemny (nieznacznie), zbyt chłodny - jednak lepiej mi w odcieniach lekko żółtych, czego się nie spodziewałam. W woreczku wygląda na ciemny, na twarzy jasnieje.
Light Medium Cool - za chłodny.

Nakładam na razie palcami, rozsmarowując, a cały makijaż planuję zrobić pędzlem kabuki od Loreal True Match Minerals (oczywiście wcześniej go wyprałam).

Ogólne moje spostrzeżenie jest takie, że kolory Fair są bardzo, bardzo jasne, dla typowo białych cer, a odcienie od Light do Light Medium są też bardzo jasne i trzeba próbować kolory od razu na twarzy, swatche na rękach czy kartkach są bez sensu, bo na twarzy kolory wyglądają zupełnie inaczej, jaśniej i bardziej naturalnie.

Edytowane przez Dominiique
Czas edycji: 2010-09-14 o 10:03
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-14, 10:27   #2529
Danus79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Po spostrzeżeniach Dominiique na razie wrzuciłam w próbki:
FORMUŁA VV:
light medium cool
light medium neutral
light beige
light warm oraz
puder veena silk veil ivory

Póki co jeszcze nie kliknęłam... czekam na inne sugestie.

moja skóra też chyba jest lekko żółta, z zaczerwieniami no i także pękające naczynka przy płatkach nosa się pojawiają.
Danus79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-14, 10:37   #2530
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Danus79 Pokaż wiadomość
Hejka,
jestem całkiem zielona i liczę bardzo na Waszą pomoc.
Chcę zacząć swoją przygodę z minerałami. Dotychczas słyszałam tylko o EDM, ale wyczytałam na wątku, że coś nie halo z wysyłką u nich do Polski ostatnio?? Zaciekawiły mi kosmetyki Lumiere i Wasze opinie o nich.
Poczytałam trochę wątek, z 20-cia pierwszych stron i kilka ostatnich- niestety na całość nie mam czasu Chcę spróbować na początek właśnie tej marki. Zarejestrowałam się już u nich, skorzystam z tej opcji 5 darmowych próbek za 1 centa. Mam jednak trochę pytań, jeśli będziecie mogły proszę o odpowiedzi albo choć linki, gdzie mam ich szukać.

1. Jestem blondynka naturalną, więc cerę mam dość jasną, o niebieskich oczach. Skóra normalna z tendencją do świecenia się w pasie T. O zgrozo mam sporo niedoskonałości, a właściwie przebarwień po różnych wypryskach, które muszę póki co jakoś maskować.
Część problemów wynika z hormonów pewnie (jestem w ciąży) ale część to kwestia pewnie zapychania się porów po wszystkich podkładach, pudrach itp. Jedynym kosmetykiem ala mineralnym jaki używałam to mineralny puder sypki Oriflame, zauważyłam, że całkiem nieźle mi służył i nie powodował kolejnych wysypań.... bo gdy tylko użyłam innego to zaraz pojawiały się problemy - stąd moja chęć na prawdziwe minerały - może pomogą mi w walce
Na tą chwilę używam podkładu MaxFactor lasting performance, bo nieźle się trzyma i porządnie kryje. Odcień 102 pastelle, ale nie do końca dopasowany, chyba zbyt różowy... i lekko za ciemny, ale jaśniejszych już nie ma. kiedyś kolorystycznie podrasował mi podkłąd w sztyfcie Oriflame Beauty w natural ivory, i w takich odcieniach chyba będę szukać.
Jakie próbki wybrałybyście na moim miejscu?? myślę na formułą VV i chyba z tych najjaśniejszych??

2. sprawa kolejna - czym to nakładać? Czy od razu zamówić jakiś pędzel u nich, czy szukać gdzieś innych?? W domu mam tylko z Loreala do pudru sypkiego....

3. no nie śmiejcie się..., ale jak zapłacić za zamówienie, wiem, że pisałyście o kartach PP, rozumiem, że przed płaconych? Jak i gdzie taką kartę uzupełnić, nabyć? całkiem zielona jestem w tym temacie.

HELP
co do pedzla polecam sunshade minerals. identyczne jak te zachwalane z edm sa takie zestawiki za 39 zl 3 pedzle popatrz na allegro

a co do koloru to musisz sie okreslic w jakiej tonacji jest Twoja buzia. ja osobiscie moje lumiere zamawiam z all bo jestem osoba niecierpliwa a je juz mam za 1-2 dni w domu od zamowienia jedna z allegrowiczek (na kpercie wyczytalam ze to laska) oferuje wszytkie kolorki we wszytkich formulach przesulka tez tania i daje gratisy nasteone pelnowymiarowe mozna juz zakupic na wspolnym zamowieniu jak jestes cierpliwa

ja obstawialabym lighty lub light medium z roznych odcieni
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-14, 10:54   #2531
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

A ja z kolei mam pytanie o pudry wykańczające i bazę.

Używacie bazy, warto ją kupić?

Do skóry mieszanej mocno tłustej w T co lepsze: formuła Veena Veil czy Veena Silk Veil? Czy ta ostatnia jest połyskliwa?

Czy kolor Ivory jest mocno bladawo-różowawy?
Czy Sand jest mocno żółty?

Zależałoby mi na neutralno-słonecznym wykończeniu, ale nie żółtym.

Edytowane przez Dominiique
Czas edycji: 2010-09-17 o 11:36
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-14, 11:02   #2532
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

zalanczam foto wygladu lumiere nakladanego na mokro ( po 3 h) nie wiem czy cos widac bo swiatlo bylo cieple. dodam ze oprocz niego i umalowanych oczu :kredka roztarta pedzelkiem z cieniem w kolorze brudnego granatu i tuszu ,nie uzywalam korektora pod oczy a zawsze musze:0 za to lumiere na mokro nawet z cieniami sobie poradzilo

obiektyw jak sie znajduje za blisko mojej twarzy zawsze ja w dziwny sposob deformuje jak soczewka "rybie oko" normalnie wygladam troszke inaczej mniej ....'wypuklo'
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1786.jpg (40,4 KB, 40 załadowań)
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:

Edytowane przez olkie
Czas edycji: 2010-12-16 o 20:59
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-14, 11:05   #2533
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

A jaki kolor Lumiere masz na sobie?
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-14, 11:08   #2534
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
A ja z kolei ja mam pytanie o pudry wykańczające i bazę.

Używacie bazy, warto ją kupić?

Do skóry mieszanej mocno tłustej w T co lepsze: formuła Veena Veil czy Veena Silk Veil? Czy ta ostatnia jest połyskliwa?

.
ja osobiscie uwielbiam puder jedwabny mikronizowany. nawet edm zaczyna swiecic na mnie pozniej niz zawsze

z innymi promerami specjalnie nie mialam do czynienia
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-14, 12:16   #2535
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Olkie wygladasz lepiej niz po nalozeniu na sucho ,rewelacja
ostatnio uzywam primera z SN(w nim tez jest perlowy) i odstawialm przy nim bambusowy, mialas racje, jedwab i perlowy sa super, dlugi mat i gladziutka skora

Dominiique o wykonczeniowkach Lum juz bylo pisane, wpisz w wyszukiwarke
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-14, 13:27   #2536
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

a jedwab mikronizowany używacie dziewczyny sam jako primer?bo na stronie kolorówki jest sugerowane stężenie 2-20% i tak się zastanawiam
mam dylemat, który puder kupić jako primer:perłowy czy ten jedwabny tylko mi na macie nie zależy bo skórę mam b.suchą

co do podkładów lumiere to mi chyba najbardziej służy formuła FF(mam suchą cerę) i odcień light medium warm, co prawda jest trochę za jasny, ale medium warm jest już za ciemne,więc mam zamiar zamówić 2 próbki brązerów z lumiere i ewentualnie nimi nie co przyciemnić skórę

VV wysusza mi trochę skórę i słabiej kryje, Cashmere dopiero czeka na testy

Olkie bardzo ładnie wtopił się na Twojej skórze podkład, spróbuję Twojego sposobu
__________________

alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-14, 14:30   #2537
gula1708
Rozeznanie
 
Avatar gula1708
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 663
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
co do pedzla polecam sunshade minerals. identyczne jak te zachwalane z edm sa takie zestawiki za 39 zl 3 pedzle popatrz na allegro

a co do koloru to musisz sie okreslic w jakiej tonacji jest Twoja buzia. ja osobiscie moje lumiere zamawiam z all bo jestem osoba niecierpliwa a je juz mam za 1-2 dni w domu od zamowienia jedna z allegrowiczek (na kpercie wyczytalam ze to laska) oferuje wszytkie kolorki we wszytkich formulach przesulka tez tania i daje gratisy nasteone pelnowymiarowe mozna juz zakupic na wspolnym zamowieniu jak jestes cierpliwa

ja obstawialabym lighty lub light medium z roznych odcieni
Olkie, zamawiasz na all od tego oficjalnego dystrybutora w polsce? Oni chyba nie maja opakowań 12 g?
__________________

Mój haft krzyżykowy

south beach

cel I: 5 z przodu - osiągnięty
cel II: 55 kg -
cel III: 52-53 kg -
http://straznik.dieta.pl/zobacz/stra...48c82197f3.png

gula1708 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-14, 14:35   #2538
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Właśnie testuję sporo jasnych kolorów, więc może pomogę.
Moja cera: zawsze uważałam, że jasna Lekko żółta, z rumianymi policzkami, przebarwieniami różowymi, naczynkami w okolicach nosa. Jest mieszana, przetłuszcza się w sferze T. Mam dość jasne włosy, raczej wolno się opalam na ciepły, złotawo-brzoskwiniowy kolor.
Od wczoraj testuję w formule VV:
Fair Warm, Fair Golden - bardzo blade, do typowo porcelanowych, prawie białych cer.
Light Golden za jasny, Light Medium Golden już za ciemny.
W tej chwili rozważam poważnie 3 odcienie: Light Warm, Light Beige i Light Medium Neutral, bo wszystkie są delikatnie żółte, ciepłe w odcieniu, jasne, ale nie blade, wtapiają się dobrze w moją twarz. Muszę wykonać cały makijaż w każdym z tych kolorów i porównać.

Mam jeszcze:
Light Medium Beige - za ciemny, pomarańczowy odcień oraz Light Cool - bladzioszek dla chłodnych, jasnych cer.
Medium Cool Beige 2.3 - trochę za ciemny (nieznacznie), zbyt chłodny - jednak lepiej mi w odcieniach lekko żółtych, czego się nie spodziewałam. W woreczku wygląda na ciemny, na twarzy jasnieje.
Light Medium Cool - za chłodny.

Nakładam na razie palcami, rozsmarowując, a cały makijaż planuję zrobić pędzlem kabuki od Loreal True Match Minerals (oczywiście wcześniej go wyprałam).

Ogólne moje spostrzeżenie jest takie, że kolory Fair są bardzo, bardzo jasne, dla typowo białych cer, a odcienie od Light do Light Medium są też bardzo jasne i trzeba próbować kolory od razu na twarzy, swatche na rękach czy kartkach są bez sensu, bo na twarzy kolory wyglądają zupełnie inaczej, jaśniej i bardziej naturalnie.
Zdziwiłaś mnie, bo dla mnie Light Warm jest b.jasny w porównaniu do Light Golden . Ogólnie Fair Warm i Light Warm jakoś dla mnie minimalnie się różnią (ale formuła FF).

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
co do pedzla polecam sunshade minerals. identyczne jak te zachwalane z edm sa takie zestawiki za 39 zl 3 pedzle popatrz na allegro

a co do koloru to musisz sie okreslic w jakiej tonacji jest Twoja buzia. ja osobiscie moje lumiere zamawiam z all bo jestem osoba niecierpliwa a je juz mam za 1-2 dni w domu od zamowienia jedna z allegrowiczek (na kpercie wyczytalam ze to laska) oferuje wszytkie kolorki we wszytkich formulach przesulka tez tania i daje gratisy nasteone pelnowymiarowe mozna juz zakupic na wspolnym zamowieniu jak jestes cierpliwa

ja obstawialabym lighty lub light medium z roznych odcieni
Jaka? Jeśli chodzi o tą Panią, która prowadzi sklep (tzn póki co on nie działa), to tam nie ma wszystkich kolorów we wszystkich formułach. Z VV i FF może są, ale Luminesse i Cashmere ubogo, pytałam raz, czy będzie więcej, ale allegrowiczka napisała, że będą póki co tylko w najpopularniejszych formułach- FF i VV właśnie . A pytałam hm..miesiąc temu jakoś.

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
zalanczam foto wygladu lumiere nakladanego na mokro ( po 3 h) nie wiem czy cos widac bo swiatlo bylo cieple. dodam ze oprocz niego i umalowanych oczu :kredka roztarta pedzelkiem z cieniem w kolorze brudnego granatu i tuszu ,nie uzywalam korektora pod oczy a zawsze musze:0 za to lumiere na mokro nawet z cieniami sobie poradzilo

obiektyw jak sie znajduje za blisko mojej twarzy zawsze ja w dziwny sposob deformuje
jak soczewka "rybie oko" normalnie wygladam troszke inaczej mniej ....'wypuklo'
Też tak mam

Cytat:
Napisane przez AliMa5 Pokaż wiadomość
Olkie wygladasz lepiej niz po nalozeniu na sucho ,rewelacja
ostatnio uzywam primera z SN(w nim tez jest perlowy) i odstawialm przy nim bambusowy, mialas racje, jedwab i perlowy sa super, dlugi mat i gladziutka skora

Dominiique o wykonczeniowkach Lum juz bylo pisane, wpisz w wyszukiwarke

Hmmm..Tego?
http://host.silknaturals.com/creb/ul...er-p-1004.html

Jeśli tak, to też używam od kilku dni i jak dla mnie lepszy niż Pure Silk Powder, bo mniej mnie matuje i jakoś jest taki śliski A przede wszystkim nie śmierdzi tak
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-14, 15:12   #2539
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;22059667]
Hmmm..Tego?
http://host.silknaturals.com/creb/ul...er-p-1004.html

Jeśli tak, to też używam od kilku dni i jak dla mnie lepszy niż Pure Silk Powder, bo mniej mnie matuje i jakoś jest taki śliski A przede wszystkim nie śmierdzi tak[/QUOTE]

tak, tego , jestem nim zachwycona, daje jako primer i fnisher, kupilam w ciemno biga i dobrze zrobilam. on chyba ma wszystko co najfajniejsze w skladzie,

nalozylam na mokry pedzel i wtopil sie podklad swietnie, rzeczywiscie lepszy efekt tylko troszke wiecej z tym zabawy, wygladam zdrowo i swiezo. generalnie na plus

i mam swojego pierwszego biga podkladu, dzis dostalam od Faa (tzn kiedys tam dawno kupilam biga rhea ale tego nie licze bo nie wiedzialam co robie)
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-14, 15:14   #2540
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Light Warm nałożyłam dzisiaj na całą twarz i jednak jest minimalnie za jasny.
Jutro spróbuję Light Beige i Light Medium Neutral.
Szkoda, że nie zamówiłam próbki Light Medium Warm.

Poza tym chyba coś źle robię, bo ten podkład nie wygląda na mojej twarzy jak podkład, tylko jak delikatny sypki puder, w ogóle nie kryje.
Nakładałam pędzlem od True Match Minerals, kolistymi ruchami, wcierając. Mam taką mgiełkę na twarzy, chociaż nakładałam aż 3 warstwy... Co robię źle?
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-14, 16:08   #2541
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez alunialunia Pokaż wiadomość
a jedwab mikronizowany używacie dziewczyny sam jako primer?bo na stronie kolorówki jest sugerowane stężenie 2-20% i tak się zastanawiam
mam dylemat, który puder kupić jako primer:perłowy czy ten jedwabny tylko mi na macie nie zależy bo skórę mam b.suchą

co do podkładów lumiere to mi chyba najbardziej służy formuła FF(mam suchą cerę) i odcień light medium warm, co prawda jest trochę za jasny, ale medium warm jest już za ciemne,więc mam zamiar zamówić 2 próbki brązerów z lumiere i ewentualnie nimi nie co przyciemnić skórę

VV wysusza mi trochę skórę i słabiej kryje, Cashmere dopiero czeka na testy

Olkie bardzo ładnie wtopił się na Twojej skórze podkład, spróbuję Twojego sposobu

jak patrzylam to ma ona wiele kolorow niemal wszytkie ale mysle ze moze faktycznie nie wszuykie probki miec;D ale nie zaszkodzi sprawdzic by sie przekonac czy to aby to a najwyzej nastepnym razenm zamowiec w duzym zamowieniu

jedwabny perle czasem domieszam albo stosuje na wypryski. i uzywam 100%

---------- Dopisano o 15:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------

Cytat:
Napisane przez gula1708 Pokaż wiadomość
Olkie, zamawiasz na all od tego oficjalnego dystrybutora w polsce? Oni chyba nie maja opakowań 12 g?
to jest jakis oficjalny dystrybutor?;D nie wiem poprostu znalazlam ja na all
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:

Edytowane przez olkie
Czas edycji: 2010-09-14 o 16:34
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-14, 17:16   #2542
sante
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 359
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

nałożyłam Lumiere na mokro w/g waszych instrukcji,rzeczywiście duuużo lepiej wygląda skóra.Mój problem polega na tym,że kiedy kładę minerałki to mam podkreślony każdy nawet maleńki por skóry.Jest coś na to?
sante jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-14, 17:43   #2543
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez sante Pokaż wiadomość
nałożyłam Lumiere na mokro w/g waszych instrukcji,rzeczywiście duuużo lepiej wygląda skóra.Mój problem polega na tym,że kiedy kładę minerałki to mam podkreślony każdy nawet maleńki por skóry.Jest coś na to?
hmmmmm nie mam pojecia. moze pomoze jakis mocniejszy peeling, lub kwas salicylowy w oleju( mi pomoglo) albo primer odpowiedni i finisher powinien je zamaskowac i odrwocic uwage. ja juz porami sie nie przejmuje. nie mam nastu lat wiec nie dziwne ze sa widoczne
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 14:24   #2544
dudkaaa
Raczkowanie
 
Avatar dudkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez dudkaaa Pokaż wiadomość
w pudeleczku Autumn jest bardzo podobny ale ciemniejszy od Walkee Talkie, na rece nie widze wlasciwie (ale nie traktuj mojego oka jakos bezkrytycznie :/ ) jakiejs wiekszej roznicy wiec chyba trafilas

Jeszcze co do rozy: Wild Rose wydaje mi sie tym samym albo bardzo podobnym odcieniem co Sahara, tyle ze jest mocno drobinkowy, Sahara jest perlowa i mniej blyszczaca (ale nie calkiem matowa).
Kurcze, wszystkie te roze mi sie podobaja, mam jeszcze piekny Sugarberry ktory daje mi w koncu piekny róż bez ocieplenia, Hibiscus, Bordeaux...
Brakuje mi tylko jakiejs ladnej brzoskwini w stylu Delusions Meow, nie moge znalezc na stronie nic ladnego, moze i cale szczescie

Odszczekuje co powiedzialam o Wild Rose! Okazuje sie ze Lumiere sie pomylilo i sypalo nie ten róż to sloiczka (na moje oko to bedzie albo Mimosa, albo co bardziej prawdopodobne Dusty Rose), zupelnie nie podobne do Wild Rose.
Ktos prosil o swatche Sugarberry, ja raczej nie zrobie- moj aparat nie chce z tak bliska zrobic ladnego zdjecia, ale jest w Albumie:

http://s683.photobucket.com/albums/v...iere/?start=20

Edytowane przez dudkaaa
Czas edycji: 2010-09-20 o 09:01
dudkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 20:02   #2545
sante
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 359
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

dzięki Olkie tak się składa,że ja też nie mam już naście lat,spróbuję dobrać finisher.
sante jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 20:38   #2546
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Jaką rolę spełniają pudry widniejące pod linkiem "enhancer" na stronie Lumiere, skoro są też specjalne finishery? Mają dodatkowo podbarwić fragmenty twarzy?

Dzisiaj testowałam Light Beige (VV) i póki co mam wrażenie, że najlepiej pasuje, bo jest ciepły, ale nie tak mocno podżółcony jak light warmy i goldeny, a dodatkowo ciut ciemniejszy. Wcale nie jest pomarańczowy! Już w woreczku zresztą na oko był podobny do light warm i light golden, jednak na twarzy efekt żółci jest subtelniejszy. Próbowałam stemplowania pędzelkiem kabuki i lepiej to wygląda, mocniej kryje. Niestety, świecę się już po 30 minutach od aplikacji, więc muszę szybko znaleźć coś "pod" lub "na" podkład matującego.

Fajne są korektory mint i salmon, jak próbki się skończą, to sprawię sobie pełnowymiarowe słoiczki.

Edytowane przez Dominiique
Czas edycji: 2010-09-15 o 20:43
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 21:32   #2547
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

W poście 2219 załączałam zdjęcia od P.Małgorzaty z allegro.

Teraz ktoś pytał o parę odcieni, warto więc się tam cofnąć
Dla ułatwienia już wkleję tu dwa.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 12:09   #2548
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Dzisiaj testowałam Light Beige (VV) i póki co mam wrażenie, że najlepiej pasuje, bo jest ciepły, ale nie tak mocno podżółcony jak light warmy i goldeny, a dodatkowo ciut ciemniejszy. Wcale nie jest pomarańczowy! Już w woreczku zresztą na oko był podobny do light warm i light golden, jednak na twarzy efekt żółci jest subtelniejszy. Próbowałam stemplowania pędzelkiem kabuki i lepiej to wygląda, mocniej kryje. Niestety, świecę się już po 30 minutach od aplikacji, więc muszę szybko znaleźć coś "pod" lub "na" podkład matującego.
Za radą wizażanek stosuję jako primer (pod), a potem jako puder wykończeniowy matujący (na) puder bambusowy z jedwabiem z BU. Sprawdza się bardzo dobrze. Miałam też próbkę pudru wykończeniowego Ivory Silk Powder, który był świetny (matowił, ale z delikatnym połyskiem i twarz nie była "płaska") i tę próbkę zużyłam błyskawicznie. Pewnie kupię całe opakowanie przy najbliższej okazji, co nie wiem, kiedy nastąpi, bo wciąż szukam dobrego koloru podkładu (mam sporo próbek do zużycia), a to może potrwać
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste

Edytowane przez Sicilia
Czas edycji: 2010-09-16 o 12:13
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 16:35   #2549
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dziewczyny znajdę jakąś typową oliwkę w Lumiere?
Taki nie za jasny odcień.
Po dłuższych próbach,na razie stwierdziłam że jestem raczej warmem,bądź goldenem (kiedyś uparcie twierdziłam że beige),ale nigdy nie miałam jeszcze podkładu w kategorii 'olive' a może to byłby strzał w dychę,tyle że tutaj mamy utrudnienie bo nie ma takiej typowej kategorii.
Jakieś własne spostrzeżenia?

Edytowane przez Kachnaaaa
Czas edycji: 2010-09-16 o 16:40
Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 22:34   #2550
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Za radą wizażanek stosuję jako primer (pod), a potem jako puder wykończeniowy matujący (na) puder bambusowy z jedwabiem z BU. Sprawdza się bardzo dobrze. Miałam też próbkę pudru wykończeniowego Ivory Silk Powder, który był świetny (matowił, ale z delikatnym połyskiem i twarz nie była "płaska") i tę próbkę zużyłam błyskawicznie. Pewnie kupię całe opakowanie przy najbliższej okazji, co nie wiem, kiedy nastąpi, bo wciąż szukam dobrego koloru podkładu (mam sporo próbek do zużycia), a to może potrwać
O tak, próbki są bardzo wydajne, chyba do końca miesiąca będę się malować 4 kolorami, które najbardziej mi podeszły
Teraz mam na sobie Light Medium Beige i też pasuje... Kręcę się między Light Warmem, Light Goldenem, Light Beigem i Light Medium Beigem i nadal nie wiem, który pasuje najlepiej
Zamówiłam jeszcze próbkę Light Medium Warm, bo skoro Light Warm jest ciut za jasny, to może ten będzie ok?
Beże oba są ok, pasują, wtapiają się, ale wydaje mi się, że mogłyby być takie bardziej "słoneczne".
Obawiam się, że tu rolę odgrywa moja podświadomość - boję się zmienić kolor podkładu na taki żółtkowy, bo najczęściej w sklepach wybierałam jasne beże (w których notabene zawsze coś było nie tak - albo za blade kolory wybierałam, albo były zbyt różowe, albo wyglądałam szarawo i nijako).
W dodatku po lecie moja cera jest odrobinę muśnięta słońcem (unikam opalania) i testując kolory teraz zdaję sobie sprawę, że za miesiąc będę troszkę bledsza.
Mam już mętlik w głowie od tych minerałów

Jedno jest pewne: wszelkie odcienie Fair nie dla mnie, w Light Medium Golden wyglądałam trochę jak z żółtaczką, cooli powinnam unikać, bo podkreślają moje wiecznie zaróżowione policzki i naczynka.

Dzisiaj zamówiłam z BU puder bambusowy, ale ten bez jedwabiu, a na zamówieniowym próbki finishera Sand i Ivory.
Czy Ivory daje różowawą poświatę?
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:44.