makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-18, 14:36   #2011
ZARA BEAUTY LINE
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 47
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

[QUOTE=Peanut 1;23313498]Ja mam niestety takie cialo wrazliwe , ze u mnie wszystko tak wyglada.
Wystarczy ze czasem uszczypne sie pesetka przy depilowaniu brwi a juz mam czerwone lub sine. A jak dziecko mnie grzmotnie niechcacy to mam rowniez pamiatke.

Nie roztrząsajmy tego czyja to wina, nie będziemy nikogo skazywać, to nie sąd.
Wiesz, to co opisujesz to jest tzw. kruchość naczyń indywidualna cecha, która powoduje, że jeżeli naczynia podskórne zostaną naruszone, czy to poprzez siłę uderzenia czy przez penetrację igłą reagują właśnie w ten sposób.
Według mojej wiedzy i doświadczenia makijaż permanentny tym się różni od tatuażu, że powinno się wykonywać go płyciutko, nie dochodząc do naczyń. Na różnych wykładach czy szkoleniach wszyscy podkreślają zasadę jak najpłycej i wiele liczących się na rynku firm wyznaje tą zasadę. Ba, niektóre twierdzą wręcz, że działają w naskórku.
Trochę to wszystko zagmatwane, prawda?

Ciekawa jestem co sądzą na ten temat wizażanki. Może macie jakieś zdanie na ten temat? Może wspólnie dojdziemy do jakichś ciekawych wniosków.

Jeżeli ufasz swojej linergistce, a widać po Twoich wypowiedziach, że jesteś zadowolona, to nie było tematu. Czekamy na zdjęcia

Pozdrawiam
__________________
ZARA
ZARA BEAUTY LINE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 19:08   #2012
AsiCcccCA
Zakorzenienie
 
Avatar AsiCcccCA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: *... Piekielny Raj*.....
Wiadomości: 5 439
GG do AsiCcccCA
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Witam Zastanwiam sie nad makij. per. brwi ..Polecacie kogos dobrego z podkarpacie ...ostatecznie z Wawy i jak tam ceny teraz ?
__________________
AsiCcccCA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 19:16   #2013
agag313
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Znacie dobrą kosmetyczkę z Lublina?
agag313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 16:38   #2014
justyhna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

cześć, naczytałam się tutaj już tyle, że aż musiałam się zarejestrować Wczoraj zrobiłam sobie brwi long time linerem. Zależało mi na naturalnym efekcie zagęszczenia brwi. Lingeristki nadały im kształt i poszerzyły dosyć znacznie naturalny kontur. Efekt - katastrofa!!!!!!!!!!! Wyglądam,jak ciasteczkowy potwór. Mam brwi na cała twarz! A najgorszy jest ten kolor - zbyt ciemny jak dla mnie. Jestem ruda, a brwi mam ciemno brązowe. Lingeristki powiedziały, że po kilku dniach to zjaśnieje, a nowy kształt wydobędzie piękno oka... Ile czasu to może zając???? Tydzień, dwa, miesiąc? Ile to trwa? Chciałam się upiększyć, a nie zrobić z siebie karykaturę....Błagam, powiedzcie, czy też tak miałyście?
justyhna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 20:19   #2015
ZARA BEAUTY LINE
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 47
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Wczoraj zrobiłam sobie brwi long time linerem.

Nazwa, którą wymieniłaś to nazwa koncernu, który sprzedaje sprzęt, robi szkolenia itd.. ważniejsza jest konkretna osoba, która wykonuje zabieg.

Zależało mi na naturalnym efekcie zagęszczenia brwi. Lingeristki nadały im kształt i poszerzyły dosyć znacznie naturalny kontur.

Dlaczego linergistki, a nie linergistka?, tzn do kogo miałabyś się zgłosić gdyby coś było nie tak.
Efekt - katastrofa!!!!!!!!!!! Wyglądam,jak ciasteczkowy potwór. Mam brwi na cała twarz! A najgorszy jest ten kolor - zbyt ciemny jak dla mnie. Jestem ruda, a brwi mam ciemno brązowe. Lingeristki powiedziały, że po kilku dniach to zjaśnieje, a nowy kształt wydobędzie piękno oka... [B
Ile czasu to może zając???? Tydzień, dwa, miesiąc? Ile to trwa? [/B]Chciałam się upiększyć, a nie zrobić z siebie karykaturę....Błagam, powiedzcie, czy też tak miałyście?
Taki ciemny kolor utrzyma się ok tygodnia, potem zejdzie skórka pigmentacyjna i całość się rozjaśni, brwi również minimalnie się zwężą.
Z doświadczenia: wątpię, ze bedziesz zadowolona z efektu po zejściu skórki pigmentacyjnej jeżeli teraz nie możesz na siebie patrzeć, aż tyle to raczej nie zjaśnieje.
Dobra wiadomość jest taka, że prawdopodobnie Twój makijaż nie utrzyma się bardzo długo.
Rada: jak brwi się zagoją, tuszuj je podkładem, korektorem w ołówku aż do czasu aż pigment zblednie, możesz też mocniej malować oczy lub lekko przyciemnić kolor włosów.
A tak na marginesie to dla rudych dziewczyn jest wspaniała gama pięknych lekko ocieplonych barwników, ( cappuchino, przez orzech laskowy, ciepły blond, orzech włoski itd...) brąz jest raczej dla szatynek .
Najważniejsze, to nie załamuj się. Gdyby było bardzo źle napisz, pomogę Ci.
Pozdrawiam
__________________
ZARA
ZARA BEAUTY LINE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 21:24   #2016
justyhna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez ZARA BEAUTY LINE Pokaż wiadomość
Taki ciemny kolor utrzyma się ok tygodnia, potem zejdzie skórka pigmentacyjna i całość się rozjaśni, brwi również minimalnie się zwężą.
Z doświadczenia: wątpię, ze bedziesz zadowolona z efektu po zejściu skórki pigmentacyjnej jeżeli teraz nie możesz na siebie patrzeć, aż tyle to raczej nie zjaśnieje.
Dobra wiadomość jest taka, że prawdopodobnie Twój makijaż nie utrzyma się bardzo długo.
Rada: jak brwi się zagoją, tuszuj je podkładem, korektorem w ołówku aż do czasu aż pigment zblednie, możesz też mocniej malować oczy lub lekko przyciemnić kolor włosów.
A tak na marginesie to dla rudych dziewczyn jest wspaniała gama pięknych lekko ocieplonych barwników, ( cappuchino, przez orzech laskowy, ciepły blond, orzech włoski itd...) brąz jest raczej dla szatynek .
Najważniejsze, to nie załamuj się. Gdyby było bardzo źle napisz, pomogę Ci.
Pozdrawiam
robiłam brwi w salonie renomowanym, u mistrzyni Polski...hmmm...Za dwa tygodnie mam mieć robioną korektę, jeśli będzie konieczna, ale w poniedziałek trzeba wyjść do ludzi, a ja czuję się i wyglądam śmiesznie. Nikt mnie nie ostrzegł, że przez tydzień czy dwa nie będę mogła się ruszyć z domu...nawet nie mogę sobie na to pozwolić... Czy wszyscy na początku są tacy wystraszenie, czy na efekt właściwy zawsze trzeba tak długo czekać w wypadku brwi? Z góry dzięki za odpowiedź...

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

Oczywiście sam makijaż robiła jedna lingeristka, ale asystowało kilka - konsultowało kształt, etc. Dlaczego makijaż miałby nie utrzymać sie długo? W sumie w tej chwili mnie to nawet cieszy, ale jeśli po jakimś czasie ma być ładnie, to przecież powinien się utrzymać od 3 do 5 lat.... teoretycznie... oj, kiepski to czas
justyhna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 23:35   #2017
lidiaslawa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 12
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Peanut 1 Pokaż wiadomość
To jeszcze , zeby zbytnio nie przerazac i zniechecac pokaze juz po wygojeniu , efekt koncowy .
Makijaż masz perfekcyjny, zwłaszcza usta! Wiesz może jakim kolorem miałaś robione usta? Bardzo mi zależy na tej wiadomości ponieważ też jestem po makijażu ust ale niestety barwnik się nie przyjął. Jestem załamana
Martwię się co będzie po korekcie no i jaka może być tego przyczyna?
lidiaslawa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-20, 12:45   #2018
justyhna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Jeszcze jedno pytanie. Dostałam kremik Long time liner z witamią E i mam smarować brwi przez 3 dni, 1 raz dziennie, najlepiej rano. Nie dotykac ich, nie moczyć - tylko raz dziennie smarować. Dziś jest 3 dzień od zrobienia makijażu i nic sie w nim nie zmieniło, nie ma żadnych strupków, nic się nie łuszczy... Czy to normalne? Może jednak powinnam smarować częściej, żeby szybciej doszły do siebie? A, i jeszcze jedno - wokół brwi mam zrobiony ich kontur, czy to jest słuszna praktyka, czy wszyscy tak mają? Proszę, odpowiedzcie mi....
justyhna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 19:52   #2019
larra
Przyczajenie
 
Avatar larra
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 22
GG do larra
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Peanut 1 Pokaż wiadomość
Wprawdzie to nie moj pierwszy makijaz ale pierwszy raz zrobilam zdjecia jak wygladam nastepnego dnia po zabiegu i wlasnie teraz je przegladam u siebie w komputerze.

Zdaje sobie sprawe , ze to kwestia indywidualna ale jesli ktoras z Was planuje makijaz doslownie przed jakims wazniejszym wydarzeniem to niech uwzgledni fakt , ze moze wygladac tak jak chociazby ja...

Brwi tradycyjne , oko kreska gora, usta kontur + wycien ( a pod nimi lekko zauwazalna biala kreska Lip Light, z poprzedniego razu ).
Zdjecie robione nastepnego dnia po zabiegu.
O maryjo boska !!!!!!!
PRZERAZAJACE !!!!! To tak sie zawsze wyglada.a.......przeprasz am, ale mi sie az slabo zrobilo. czy to normalne? Bo ja bym kogos takiego do sadu oddala
larra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 21:13   #2020
Peanut 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 130
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez larra Pokaż wiadomość
O maryjo boska !!!!!!!
PRZERAZAJACE !!!!! To tak sie zawsze wyglada.a.......przeprasz am, ale mi sie az slabo zrobilo. czy to normalne? Bo ja bym kogos takiego do sadu oddala
A Ty nie mialas w ogole opuchlizny po makijazu permanentnym ?
A moze w ogole nie mialas makijazu a juz masz najwiecej do powiedzenia ?
Do sadu kochana mozesz podawac jak ci ktos spieprzy pol twarzy a nie za siniaka co pojawi sie nastepnego dnia i zniknie po kilku godzinach.
A ja to moge podac ale matke nature.

Serio nie chce mi sie juz pisac wszystkiego po raz kolejny i tlumaczyc . Nie warto .
W ogole mija sie z celem wstawianie tu jakichkolwiek zdjec celem porownania prac .
Dlatego chyba tak malo kobiet je wstawia a potem jest wahanie ,trzeba sie wypytywac , wierzyc na slowo i szukac cudzych zdjec w google.

Edytowane przez Peanut 1
Czas edycji: 2010-11-20 o 21:23
Peanut 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 21:27   #2021
larra
Przyczajenie
 
Avatar larra
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 22
GG do larra
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Peanut 1 Pokaż wiadomość
A Ty nie mialas w ogole opuchlizny po makijazu permanentnym ?
A moze w ogole nie mialas makijazu a juz masz najwiecej do powiedzenia ?
Do sadu kochana mozesz podawac jak ci ktos spieprzy pol twarzy a nie za siniaka co pojawi sie nastepnego dnia i zniknie po kilku godzinach.
A ja to moge podac ale matke nature.

Serio nie chce mi sie juz pisac wszystkiego po raz kolejny i tlumaczyc . Nie warto .
W ogole mija sie z celem wstawianie tu jakichkolwiek zdjec celem porownania prac .
Dlatego chyba tak malo kobiet je wstawia a potem jest wahanie ,trzeba sie wypytywac , wierzyc na slowo i szukac cudzych zdjec w google.
No dziekuje ze mi sie oberwalo , tylko i wylacznie przez to ze bylam pelna wspolczucia i zdziwienia. Zreszta nie ja jedna. Pozostawiam bez komentarza. Faktycznie - najmniej mam tu do powiedzenia ... no comments
larra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-20, 21:32   #2022
ROZALKA4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 885
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Peanut 1 Pokaż wiadomość
To jeszcze , zeby zbytnio nie przerazac i zniechecac pokaze juz po wygojeniu , efekt koncowy .

czesc w drugim wątku mam pytanie również o kolor twoich ust ja ide we wtorek i tak wlasnie mi sie podoba tylko ja bede miałacałe z wypełnieniem
ROZALKA4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 21:40   #2023
Peanut 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 130
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez lidiaslawa Pokaż wiadomość
Makijaż masz perfekcyjny, zwłaszcza usta! Wiesz może jakim kolorem miałaś robione usta? Bardzo mi zależy na tej wiadomości ponieważ też jestem po makijażu ust ale niestety barwnik się nie przyjął. Jestem załamana
Martwię się co będzie po korekcie no i jaka może być tego przyczyna?
Dziekuje , moze nie jest perfekcyjny ale mi sie podoba.
Odpisalam Ci na pw co do reszty .
Kiedy masz korekte ?
Cytat:
A, i jeszcze jedno - wokół brwi mam zrobiony ich kontur, czy to jest słuszna praktyka, czy wszyscy tak mają?
Niestety nigdy nie mialam zadnych konturow na brwiach a brwi mialam zarowno piorkowe jak i tradycyjne.
Usta , owszem luszczyly sie i byl lekki dyskomfort ale brwi byly w lepszym stanie i mialo sie wrazenie , ze nic sie z nimi nie dzieje.
Poza tym ja bylam calutki czas nasmarowana , ani na moment nie doprowadzilam do tego by byly suche. Nawet w nocy pilnowalam aby sie nie wytrzec w poduszke.
Byc moze dlatego nie czulam zadnego sciagniecia , luszczenia itp.

larra przepraszam Cie , myslalam , ze jestes z tych co krytykuja.
Moze faktycznie zbyt pochopnie odpisalam , nie powinnam byla sie tak unosic ale racje trzeba przyznac. Wygladalam fatalnie. Tyle , ze ja za to nic nie moge. No i oczywiscie nie powstrzyma mnie to przed kolejnymi razami.

Edytowane przez Peanut 1
Czas edycji: 2010-11-20 o 21:46
Peanut 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-21, 15:53   #2024
Silje331
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

witam wszystkie dziewczyny!
wczoraj robiłam brwi i jestem załamana - miały byc jasne i naturalne a są na pół twarzy i czarne jak węgiel, prze czym mam jasne wlosy i karnacje! i smaruje je caly czas jakims kremem ale jak były wczoraj tak sa czarneeee!! a jutro mam iść do pracy i nie wiem jak przez to przebrnę. czytalam tu kilka opinii, że niektorym osobom barwnik nie zjasniał i to jest dla mnie jakiś koszmar. wiem że to trwa kilka dni i nie wolno stosować na makijaż zadnych kosmetyków kolorowych ale to jest nie do zniesienia. co mam zrobić jeśli barwnik nie zjaśnieje? jakies nowe pomysły? może jakieś specjalista zna techniki rozjasniania bez zbędnej ingerencji w skórę właściwą. jestem przerazona i zdesperowana! acha, powiedziano mi również że brwi nie będą takie szerokie, ze po kilku dniach dniach skóra wroci do wlaściwej formy i będą węższe - czy rzeczywiście tak się dzieje? no przeciez nei moge taaak wygladać? .... a miało być tak pięknie
Silje331 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-21, 16:47   #2025
Peanut 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 130
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Silje moim zdaniem nie mozesz po jednym dniu oczekiwac efektu koncowego. To za szybko.
Poczekaj jeszcze kilka dni , na pewno troche sie zweza , bynajmniej moje za kazdym razem swieze byly grubsze,pozniej lekko sie zwezily. Byc moze to brudna z barwnika skora , nie wiem...Trzec tego nie mozesz .

Zjasniec tez powinny , w koncu swiezy makijaz to swiezy a pozniej blednie o okolo polowe.

Ja wiem , ze mi latwo radzic, jednak pamietam , ze za pierwszym razem tez mialam takie obiekcje a dzis sie juz tym nie przejmuje , po prostu czekam.


A jesli mimo wszystko beda za ciemne badz za grube , to wydaje mi sie , ze slyszalam o jakichs technikach kamuflazu jasniejszymi barwnikami. O usuwaniu tez , tyle ze w obu przypadkach jest to ponowna ingerencja .
Peanut 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-21, 17:38   #2026
justyhna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Silje, chyba jesteśmy w dokładnie tej samej sytuacji Mi już się śmiać z tego chce Ja zrobiłam w czwartek, jest niedziela.... i dalej jestem ciasteczkowym potworem - brwi czarne (a jestem ruda ) i do tego na poł twarzy Jeden pozytyw - juz robią się te strupki, coś się złuszcza... jest szansa, że będzie ok.... Daj znać, jak u Ciebie, bedę zaglądać do tego wątku i dzielić się wszelkimi zmianami. Musimy trzymać się razem - w końcu w "kupie raźniej" Już mam głupawkę, ludzie jutro w dzień zabija mnie śmiechem, no ale cóż....cierp ciało, jak się chciało !
justyhna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-21, 17:53   #2027
magda2051
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

witam mam zrobiony makijaż permanentny ust , dokładnie wczoraj, kontur z cieniowaniem, proszę powiedzcie mi czy moge myć usta wodą , czym najlepiej smarować zeby ładnie się goiły i ile dni jest ten bardzo intensywny kolor ? bardzo prosze o odpowiedz, pozdrawiam
magda2051 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-21, 18:07   #2028
Silje331
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez justyhna Pokaż wiadomość
Silje, chyba jesteśmy w dokładnie tej samej sytuacji Mi już się śmiać z tego chce Ja zrobiłam w czwartek, jest niedziela.... i dalej jestem ciasteczkowym potworem - brwi czarne (a jestem ruda ) i do tego na poł twarzy Jeden pozytyw - juz robią się te strupki, coś się złuszcza... jest szansa, że będzie ok.... Daj znać, jak u Ciebie, bedę zaglądać do tego wątku i dzielić się wszelkimi zmianami. Musimy trzymać się razem - w końcu w "kupie raźniej" Już mam głupawkę, ludzie jutro w dzień zabija mnie śmiechem, no ale cóż....cierp ciało, jak się chciało !
no powiem szczerze, że zrobiło mi się trochę raźniej ale mimo wszystko właśnie przyciemniłam wlosy, też byłam ruda i to dosyć jasny rudy ale poprostu inaczej sie nie dało - teraz mam brąz i powiedzmy, ze jest trochę lepiej ale do ideału daleko. dam znać za kilka dni jak się sprawy potoczą i czy w pracy mnie nie zjedli :P
pozdrawiam
Silje331 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-21, 19:16   #2029
justyhna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

też kupiłam farbę, tę sama co zawsze, zwyczajnie potrzymam dłużej na włosach - będzie ciemniej, no i może brwi przestaną się tak rzucać w oczy. Teraz brwi mnie swędzą, mam ochotę się ciągle drapać, ale nie wolno więc potulnie nic nie robię. To raczej dobry znak - chyba się troszkę goją.... Buziak!
justyhna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-22, 09:07   #2030
justyhna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Melduję uroczyście, że większość dorysowanych włosków już sie wygoiła (strupki odpadły) i teraz brwi są ok 30-40 % jaśniejsze. Teraz zaczynam się martwić, że będą zbyt jasne... Za niecałe 2 tygodnie korekta, więc jakby co - będą ratować i dorysowywać więcej włosków.

PS. Nawet przed wygojeniem się brwi poszlam na imprezę i muszę Wam powiedzieć, że w wieczorowym świetle magia wyrazistego spojrzenia już działała ...
justyhna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 17:13   #2031
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Silje331 Pokaż wiadomość
no powiem szczerze, że zrobiło mi się trochę raźniej ale mimo wszystko właśnie przyciemniłam wlosy, też byłam ruda i to dosyć jasny rudy ale poprostu inaczej sie nie dało - teraz mam brąz i powiedzmy, ze jest trochę lepiej ale do ideału daleko. dam znać za kilka dni jak się sprawy potoczą i czy w pracy mnie nie zjedli :P
pozdrawiam
Na 100% zjasnieją,tylko z tydzień trzeba poczekac
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 18:51   #2032
ZARA BEAUTY LINE
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 47
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez justyhna Pokaż wiadomość
Melduję uroczyście, że większość dorysowanych włosków już sie wygoiła (strupki odpadły) i teraz brwi są ok 30-40 % jaśniejsze. Teraz zaczynam się martwić, że będą zbyt jasne... Za niecałe 2 tygodnie korekta, więc jakby co - będą ratować i dorysowywać więcej włosków.

PS. Nawet przed wygojeniem się brwi poszlam na imprezę i muszę Wam powiedzieć, że w wieczorowym świetle magia wyrazistego spojrzenia już działała ...
Czyli nie taki diabeł straszny. Bardzo się cieszę, że nie dołączyłaś do grona pokrzywdzonych kobiet, chociaż na początku powiało grozą. To jak teraz piszesz o makijażu, ten wspaniały efekt, magia, która urzeka, tak właśnie to wygląda. Właśnie o to chodzi w makijażu permanentnym. Bardzo fajnie jest czytać takie pozytywne opinie. Dlatego, jeśli możesz pisz jakie będą pozytywne aspekty (reakcja otoczenia, Twoje samopoczucie...). Wiesz, często pozytywne opinie na forach piszą sobie same linergistki, nie piszą w swoim imieniu tylko podszywają się pod zadowolone klientki. Naprawdę cenne są właśnie takie opinie jak Twoja - wiarygodne. To forum powinno takie być-jak drogowskaz -prawdziwe.
__________________
ZARA
ZARA BEAUTY LINE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 20:26   #2033
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez justyhna Pokaż wiadomość
Melduję uroczyście, że większość dorysowanych włosków już sie wygoiła (strupki odpadły) i teraz brwi są ok 30-40 % jaśniejsze. Teraz zaczynam się martwić, że będą zbyt jasne... Za niecałe 2 tygodnie korekta, więc jakby co - będą ratować i dorysowywać więcej włosków.

PS. Nawet przed wygojeniem się brwi poszlam na imprezę i muszę Wam powiedzieć, że w wieczorowym świetle magia wyrazistego spojrzenia już działała ...
to może wkleisz fotki??
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 22:37   #2034
justyhna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Wkleję po poprawkach (korekcie), jak już będę pewna, że jest suuuuuper A jest coraz lepiej
justyhna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 20:02   #2035
sylwina78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 57
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Silje331 Pokaż wiadomość
witam wszystkie dziewczyny!
wczoraj robiłam brwi i jestem załamana - miały byc jasne i naturalne a są na pół twarzy i czarne jak węgiel, prze czym mam jasne wlosy i karnacje! i smaruje je caly czas jakims kremem ale jak były wczoraj tak sa czarneeee!! a jutro mam iść do pracy i nie wiem jak przez to przebrnę. czytalam tu kilka opinii, że niektorym osobom barwnik nie zjasniał i to jest dla mnie jakiś koszmar. wiem że to trwa kilka dni i nie wolno stosować na makijaż zadnych kosmetyków kolorowych ale to jest nie do zniesienia. co mam zrobić jeśli barwnik nie zjaśnieje? jakies nowe pomysły? może jakieś specjalista zna techniki rozjasniania bez zbędnej ingerencji w skórę właściwą. jestem przerazona i zdesperowana! acha, powiedziano mi również że brwi nie będą takie szerokie, ze po kilku dniach dniach skóra wroci do wlaściwej formy i będą węższe - czy rzeczywiście tak się dzieje? no przeciez nei moge taaak wygladać? .... a miało być tak pięknie

Ja też miałam ten sam problem , brwi wyszły czarne jak smoła nawet gdy po tygodniu wszystko się zagoiło i kolor pozostał "powiedzmy" w 40% to i tak wyglądałam jak cyganka. Brwi były kosmiczne w ogóle do mnie nie pasowały miałam nawet zmienić kolor włosów ale ostatecznie zdecydowałam się zmienić kolor brwi i tak też zrobiłam. Po 3 tyg poszłam na korektę (z ciemnych szarych) i Pani zrobiła mi całe brwi od początku używając jasnego brązu wówczas kolory jakoś się tam pokryły wymieszały z początku był to taki błotny kolor a potem znormaniało i teraz jest juz prawie ok ale przez kolejne 3 tyg zanim to jakoś zaczęło wyglądać przykrywałam brwi tym samym podkładem co twarz i wykańczałam całość pudrem.

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

opuchlizna zejdzie na 100% tylko trzeba poczekać ale Twoje brwi Silje331 nie są takie ciemne jak widzę na załączonym zdjęciu, także nie musisz tak panikować.

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------

Cytat:
Napisane przez lukrecja0 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z Was kończyła może szkolenie w Centrum Szkoleniowym New Look ? Jestem zainteresowana, ponieważ widzę że coraz więcej dziewczyn jest zainteresowanych tym zabiegiem a ja z chęcią nauczyłabym się czegoś nowego.

Czytałam o nich dużo pochlebnych opinii dlatego zdecydowałam się na szkolenie w new look zaczynam w ten piątek, także wrażenia bedę mogła opisać w następnym tygodniu
sylwina78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 20:37   #2036
Nubes111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Witam Was dziewczyny
W jednym z wysmienitych salonów kobieta schrzaniła mi brwi robiąc je krzywo i za ciemnym kolorem.Chodziłam przez 3 miesiące jak chory pies z coraz wieksza depresją.Przykrywalam to fluidem,zapuszczałam grzywke..porazka.
Zanazłam strone p.Izy z Poznania i po ogladnieciu jej galeri zdecydowalam sie na korekte.Dowiedzialam sie ze nie trzeba zciagac ich chemicznie tylko wpierw nałozyla kamuflaz (barwnimk w kolorze skóry)i czekałam przez 3 tyg i juz wygladałam zupelnie inaczej jak kiedys.Potem wykonczyla mi brwi jasniejszym kolorem i do tego zmienila ksztalt na niebo lepszy.Jestem bardzo wdzieczna bo podobaja mi sie i nie tylko mnie a wczesniej krylam twarz!
Polecam z calego serca i podaje Wam stronke zeby zobaczyc przynajmniej troche prac jest a nie jak w innych salonach jedni czy dwa zdjęcie z internetu. www.izabelacytrowska.pl
Nubes111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 13:33   #2037
ZARA BEAUTY LINE
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 47
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Nubes111 Pokaż wiadomość
Witam Was dziewczyny
W jednym z wysmienitych salonów kobieta schrzaniła mi brwi robiąc je krzywo i za ciemnym kolorem.Chodziłam przez 3 miesiące jak chory pies z coraz wieksza depresją.Przykrywalam to fluidem,zapuszczałam grzywke..porazka.
Zanazłam strone p.Izy z Poznania i po ogladnieciu jej galeri zdecydowalam sie na korekte.Dowiedzialam sie ze nie trzeba zciagac ich chemicznie tylko wpierw nałozyla kamuflaz (barwnimk w kolorze skóry)i czekałam przez 3 tyg i juz wygladałam zupelnie inaczej jak kiedys.Potem wykonczyla mi brwi jasniejszym kolorem i do tego zmienila ksztalt na niebo lepszy.Jestem bardzo wdzieczna bo podobaja mi sie i nie tylko mnie a wczesniej krylam twarz!
Polecam z calego serca i podaje Wam stronke zeby zobaczyc przynajmniej troche prac jest a nie jak w innych salonach jedni czy dwa zdjęcie z internetu. www.izabelacytrowska.pl
Witaj.
Dobrze, że udało Ci się wybrnąć z dużego problemu. Już pisałam w innym wątku prośbę o zdjęcia Twoich brwi przed i po korekcie. Kobiety, które mają z tym problem napewno chętnie zobaczyłyby jaki można osiągnąć efekt. Myślę, że to mogłoby pomóc wielu w rozwiązaniu podobnych problemów.
Ponawiam pytanie o długotrwałość efektu kamuflażu. Czy powiedziano Ci jak długo kamuflaż będzie skuteczny i ewentualnie co ile trzeba będzie go powtarzać? Czy może wystarczy na zawsze? To bardzo cenna informacja dla wszystkich chcących wykonać korektę.
A propos zdjęć na stronie to zdjęcie jednej pani -brwi metodą piórkową-włosa- wydało mi dię dziwnie znajome, bardzo podobne do reklamowych zdjęć taffy, ale może to zbieg okoliczności.
Czekamy na zdjęcia.
Pozdrawiam
__________________
ZARA
ZARA BEAUTY LINE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 17:01   #2038
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

chcialam sie zapytac specjalistek czy przy asymetrycznej twarzy (w sumie to standard ) ale i przy bardzo asymetrycznych brwiach (jedna wyzej od drugiej, na roznych plaszczyznach, jedna dalej od drugiej) da sie zrobic idealnie rowne brwi?
czy w ogole zawsze da sie zrobic idealnie rowne brwi ?
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 19:26   #2039
ZARA BEAUTY LINE
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 47
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez dziuniaaa Pokaż wiadomość
chcialam sie zapytac specjalistek czy przy asymetrycznej twarzy (w sumie to standard ) ale i przy bardzo asymetrycznych brwiach (jedna wyzej od drugiej, na roznych plaszczyznach, jedna dalej od drugiej) da sie zrobic idealnie rowne brwi?
czy w ogole zawsze da sie zrobic idealnie rowne brwi ?
To pytanie jest bardzo ogólne. Dlaczego o to pytasz? Przeważnie dziewczyny na forum opisują trochę o swoim problemie, a potem zadają takie pytania. Jeśli masz problem, to napisz konkretnie jaki, a postaram się pomóc. Na tak postawione pytanie nie ma jednej konkretnej odpowiedzi.
Wszystko da się zrobić ale w granicach rozsądku i dobrego smaku. Każda kobieta ma inną buzię i nie można wszystkich wrzucać do tego samego worka, to nie praca przy taśmie.
Napisz coś więcej lub wklej jakieś zdjęcia.
Pozdrawiam
__________________
ZARA
ZARA BEAUTY LINE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 21:26   #2040
larra
Przyczajenie
 
Avatar larra
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 22
GG do larra
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Witam,
poniewaz z powodu niemilych doswiadczen w gdansku postanowilam nie skorzystac z uslug na prawde super profesjonalistki...zwraca m sie z OGROMNA prosba o pomoczy. Czy ktos moze polecic kogos z wojewodztwa zachodniopomorskiego? W Szczecinie musi ktoś być...proszę pomóżcie!

Odświeżam SIEBIE

:
Witam,
dojrzewam do makijażu permanentnego chyba juz z piaty rok, albo i lepiej. W rachubę wchodzi głownie Gdańsk , ewentualnie Szczecin. Do obu mam 300 km, ale chce profesjonalnie i bez przygód/nerwów. Wypadłam jednak z obiegu , a i poprzednie informacje opierały się głownie na dówch adresach. Salon IGA w Wrzeszczu na Jaśkowej Dolinie (byłam na konsltacji nawet, zostałam w skrócie pogoniona i wyszłam wystraszona / ponoć jakieś problemy alkoholowe etc.) i jakaś Pani Agnieszka z Pruszcza Gdanskeigo ponoć robił super. Także niewiele.

Zaczęłam poszukiwania makijażu na nowo. Trafiłam na Pani post przypadkiem.

Coś Pani wie więcej już ,może szczerze poradzić? ...Albo ktoś inny z Trójmiasta/ Szczecina

Edytowane przez larra
Czas edycji: 2015-04-11 o 18:47
larra jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-04 18:17:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:50.