Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-31, 17:51   #2581
klucha2217
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 70
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez _Gosiaczek_ Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, czy któraś z was korzystała z Gabinetu Bliss w Gdyni?
W internecie niewiele opinii na jego temat

Ja korzystam z gabinetu w Gdansku bo tam Light Sheer Duet był pierwszy w trójmieście, a że jestem z Gdyni to pomyślałam że sprawdzę Bliss bo po co tracić czas na dojazd.
W Gdyni byłam na konsulatcji , ale tam nie wróciłam bo dziewczyna sprawiała wrażenie jakby nie chciała mnie obsłużyć i nawet nie zaproponowała próby laserowej. No ale może miała gorszy dzień ;/
Wolę jeździć do Gańska
Ale to tylko moja opinia
Konsultacje są bezpłatne więc możesz sama sprawdzić
klucha2217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 18:47   #2582
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

rozumiem że po 1 zabiegu większość włosków odrasta ale po jakims czasie same wypadaja ale czy do ich naturalnego wypadnięcia moge je golic maszybka czy mam czekac az same wylecą? jesli teraz je ogolę nie będe wiedziec czy mi wylecą same czy nie więc nie wiem oc robic czekac czy nie ma to znaczenia?
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 20:12   #2583
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
rozumiem że po 1 zabiegu większość włosków odrasta ale po jakims czasie same wypadaja ale czy do ich naturalnego wypadnięcia moge je golic maszybka czy mam czekac az same wylecą? jesli teraz je ogolę nie będe wiedziec czy mi wylecą same czy nie więc nie wiem oc robic czekac czy nie ma to znaczenia?
ponoć nie maa przeciwskazania do golenia.ja goliłam normalnie,choć nie było za bardzo co .
kiedy odrosło co miało odrosnąć również goliłam i golę.
nie wyrywam mając na uwadze ponowną wizytę.między długimi przerwami na zabiegu depilowałam wyrywając co zostało
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 20:45   #2584
monia580
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 14
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Jak długo po depilacji nie można się opalać i stosować, np. peelingu? Czy dwa zabiegi LS też mogą dać pożądany rezultat - kosmetyczka twierdzi, że minimum to 3 - prawda czy fałsz?
monia580 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 20:53   #2585
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

dzięki TmargoT
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 21:08   #2586
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez monia580 Pokaż wiadomość
Jak długo po depilacji nie można się opalać i stosować, np. peelingu? Czy dwa zabiegi LS też mogą dać pożądany rezultat - kosmetyczka twierdzi, że minimum to 3 - prawda czy fałsz?
zależy jaki efekt chcesz uzyskać i co się satysfakcjonuje.
ja na pewno wybiorę się na 3 zabieg.dwa to za mało
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 22:16   #2587
agakor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam
Ja swoją przygodę z laserem zaczęłam 7 lat temu. Był to LS oczywiście nie duo. Po pierwszym zabiegu byłam nieźle poparzona. Myślałam, że nigdy nie założę spódnicy. Ale po dwóch tygodniach wszystko zeszło. Trochę było w tym mojej winy bo byłam jeszcze opalona po lecie, chodziłam też na solarium, w którym od tamtego czasu nie byłam (wyszło na zdrowie) Drugi zabieg był po trzech miesiącach, kolejny po roku, następny znowu za rok a kolejny po trzech latach. Dlaczego takie odstępy - oczywiście cena. Efekty: łydki i bikini robiłam 5 razy i efekty są najlepsze - tzn. na łydkach razem ok 12 włosów bikini jest ok, ale to wciąga i za każdym razem robiłam coraz głębsze. Na łydki już po 2 razie miałam 50% zniżki bo taki był efekt. Uda - 4 razy tu cudów nie ma włosy dużo jaśniesze także nadal są. Mniej ale są. Pachy 3 razy - jeszcze pójdę. Jedno jest pewne to uzależnia
agakor jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-01, 12:30   #2588
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez agakor Pokaż wiadomość
Witam
Ja swoją przygodę z laserem zaczęłam 7 lat temu. Był to LS oczywiście nie duo. Po pierwszym zabiegu byłam nieźle poparzona. Myślałam, że nigdy nie założę spódnicy. Ale po dwóch tygodniach wszystko zeszło. Trochę było w tym mojej winy bo byłam jeszcze opalona po lecie, chodziłam też na solarium, w którym od tamtego czasu nie byłam (wyszło na zdrowie) Drugi zabieg był po trzech miesiącach, kolejny po roku, następny znowu za rok a kolejny po trzech latach. Dlaczego takie odstępy - oczywiście cena. Efekty: łydki i bikini robiłam 5 razy i efekty są najlepsze - tzn. na łydkach razem ok 12 włosów bikini jest ok, ale to wciąga i za każdym razem robiłam coraz głębsze. Na łydki już po 2 razie miałam 50% zniżki bo taki był efekt. Uda - 4 razy tu cudów nie ma włosy dużo jaśniesze także nadal są. Mniej ale są. Pachy 3 razy - jeszcze pójdę. Jedno jest pewne to uzależnia
Czyli wynika z tego, ze odstepy czasu nie maja tak duzego znaczenia. Jesli pozbylas sie wlosow i nie odrastaja, to niezle. Pociesza mnie to, ze nawet jesli nie bede w stanie skonczyc teraz calej serii - to skoncze innym razem
Ja robie wasik, pachy i bikini.(jestem po 1 zabiegu). Wloski zaczely mi wychodzic po 2 tygodniach (ale na razie niewiele ich wyszlo).
I jutro zaczynam lydki (1 zabieg).

Wiecie co - i zastanawia mnie jedna rzecz. Te wloski po zabiegu - mianowicie one sie podobno wysuwaja i wypadaja. No i jak to jest, ze mi odrosly juz sporo (niektore z 0,5cm) i nieliczne tylko wypadly. Ale niektore wypadaja wlasnie. Tzn, ze one az ponad 0,5cm byly pod skora i teraz wypadaja??? Czy one sobie po prostu rosna?

Edytowane przez celka2000
Czas edycji: 2011-02-01 o 12:37
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 13:14   #2589
kasiunia_84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Mikołów
Wiadomości: 116
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Byłam dziś w Chorzowie na depilacji z Grupona,
Anielllka właśnie przypatrzyłam się temu laserowi i pisało na nim Depilight więc zapytałam Panią czy to laser diodowy i odpowiedziała mi, że TAK
Pani była miła i nic nie bolało
teraz czekam na efekty czy mi jakieś włosy wylecą czy nie?? będę informować na bieżąco
Ale przyznam, że jestem trochę zmartwiona bo znalazłam takie informacje zawarte w tym linku http://www.depilight.pl/index.php?id=technologia
że depilight to IPL2 ( czyli drugiej generacji) co mnie nie pociesza :/
kasiunia_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 14:29   #2590
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez celka2000 Pokaż wiadomość
Czyli wynika z tego, ze odstepy czasu nie maja tak duzego znaczenia. Jesli pozbylas sie wlosow i nie odrastaja, to niezle. Pociesza mnie to, ze nawet jesli nie bede w stanie skonczyc teraz calej serii - to skoncze innym razem
Ja robie wasik, pachy i bikini.(jestem po 1 zabiegu). Wloski zaczely mi wychodzic po 2 tygodniach (ale na razie niewiele ich wyszlo).
I jutro zaczynam lydki (1 zabieg).

Wiecie co - i zastanawia mnie jedna rzecz. Te wloski po zabiegu - mianowicie one sie podobno wysuwaja i wypadaja. No i jak to jest, ze mi odrosly juz sporo (niektore z 0,5cm) i nieliczne tylko wypadly. Ale niektore wypadaja wlasnie. Tzn, ze one az ponad 0,5cm byly pod skora i teraz wypadaja??? Czy one sobie po prostu rosna?
te co nie wypadną to odrosną.one się jeszcze ukruszą,ale jak pisała OLA zauważyłam,że po 2 mies potrafi odrosnąć jeszcze spora ilość,która była uśpiona.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 15:47   #2591
aniuska_90
Raczkowanie
 
Avatar aniuska_90
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 423
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Ja niedlugo wybieram sie na 4 zabieg bikni, wloskow odroslo jeszcze nawet sporo.. jedynie co na pachwinach juz nic nie ma. Ciekawe ile zabiegow jeszcze bede musiala wykonac aby pozbyc sie calkowicie tego dziadostwa ;/ I czemu jeszcze tyle wloskow mam juz po 3 zabiegu... hmm...
__________________
"Brak perfekcji jest piękny, szaleństwo jest geniuszem i lepiej być absolutnie niedorzecznym niż absolutnie nudnym..."
aniuska_90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-02, 07:54   #2592
Anielllka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anielllka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 460
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

no ja tez własnie pytaam dwa razy - raz przed zakupieniem groupona pytałam pana (własciciel?) to mowił bzwe to diodowy i pani która wykonywała zabieg tez mówia ze diorowy. ja byłam na zabiegu 16 dni temu, twarzy nie robiłam, z bikini jestem zagodowola - mam 10% włosów albo i mniej, pachy gorzej, więcej włosów zostało i jakoś nie bardzo chcą wypaśc, muszę je skubać
za nieciałe 3tygodnie mam nastepny zabieg
mam nadzieje że po tych trzech pozbede sie owłosienia...


Cytat:
Napisane przez kasiunia_84 Pokaż wiadomość
Byłam dziś w Chorzowie na depilacji z Grupona,
Anielllka właśnie przypatrzyłam się temu laserowi i pisało na nim Depilight więc zapytałam Panią czy to laser diodowy i odpowiedziała mi, że TAK
Pani była miła i nic nie bolało
teraz czekam na efekty czy mi jakieś włosy wylecą czy nie?? będę informować na bieżąco
Ale przyznam, że jestem trochę zmartwiona bo znalazłam takie informacje zawarte w tym linku http://www.depilight.pl/index.php?id=technologia
że depilight to IPL2 ( czyli drugiej generacji) co mnie nie pociesza :/
Anielllka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 08:31   #2593
idorota7
Przyczajenie
 
Avatar idorota7
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 9
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez kasiunia_84 Pokaż wiadomość
Byłam dziś w Chorzowie na depilacji z Grupona,
Anielllka właśnie przypatrzyłam się temu laserowi i pisało na nim Depilight więc zapytałam Panią czy to laser diodowy i odpowiedziała mi, że TAK
Pani była miła i nic nie bolało
teraz czekam na efekty czy mi jakieś włosy wylecą czy nie?? będę informować na bieżąco
Ale przyznam, że jestem trochę zmartwiona bo znalazłam takie informacje zawarte w tym linku http://www.depilight.pl/index.php?id=technologia
że depilight to IPL2 ( czyli drugiej generacji) co mnie nie pociesza :/
Cytat:
Napisane przez Anielllka Pokaż wiadomość
no ja tez własnie pytaam dwa razy - raz przed zakupieniem groupona pytałam pana (własciciel?) to mowił bzwe to diodowy i pani która wykonywała zabieg tez mówia ze diorowy. ja byłam na zabiegu 16 dni temu, twarzy nie robiłam, z bikini jestem zagodowola - mam 10% włosów albo i mniej, pachy gorzej, więcej włosów zostało i jakoś nie bardzo chcą wypaśc, muszę je skubać
za nieciałe 3tygodnie mam nastepny zabieg
mam nadzieje że po tych trzech pozbede sie owłosienia...
Nie chce mi się wierzyć, że właściciel i osoba wykonująca zabieg, nie wie na jakim sprzęcie pracuje ! Być może celowo mówią, że jest to laser diodowy, bo w tej chwili jest to najskuteczniejszy laser do depilacji...
Po trzech zabiegach na pewno nie pozbędziesz się owłosienia! Możesz oczekiwać dość znacznego przerzedzenia i osłabienia włosów.
idorota7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 08:45   #2594
Anielllka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anielllka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 460
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez idorota7 Pokaż wiadomość
Nie chce mi się wierzyć, że właściciel i osoba wykonująca zabieg, nie wie na jakim sprzęcie pracuje ! Być może celowo mówią, że jest to laser diodowy, bo w tej chwili jest to najskuteczniejszy laser do depilacji...
Po trzech zabiegach na pewno nie pozbędziesz się owłosienia! Możesz oczekiwać dość znacznego przerzedzenia i osłabienia włosów.
a kto napisał że właściciel nie wie co ma za laser? pisałam że powiedział mi że to laser diodowy i nazywa się depilight
tylko chyba coś nazwy pokreciłam bo najprawdopodobniej to ten laser
http://www.ec21.com/product-details/...--3322404.html

jak bede nastepnym razem to chyba zdjecie zrobie temu urzadzeniu...

Edytowane przez Anielllka
Czas edycji: 2011-02-02 o 08:46
Anielllka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 10:56   #2595
agakor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez celka2000 Pokaż wiadomość
Czyli wynika z tego, ze odstepy czasu nie maja tak duzego znaczenia. Jesli pozbylas sie wlosow i nie odrastaja, to niezle. Pociesza mnie to, ze nawet jesli nie bede w stanie skonczyc teraz calej serii - to skoncze innym razem.
Usunięte włosy nie odrastają mimo tak długich odstępów. Tylko człowiek robi się maniakiem i nawet tych kilka przeszkadza. Ja przez cały ten okres czyli 7 lat nie depilowałam się ani razu, cały czas żyleta. Po zabiegu też nie czekałam nie wiadomo ile. Jak tylko zeszły podrażnienia skóry, to goliłam. Mnie te czarne kropki denerwowały.

Edytowane przez agakor
Czas edycji: 2011-02-02 o 11:01
agakor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 12:36   #2596
asia022
Raczkowanie
 
Avatar asia022
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 31
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez agakor Pokaż wiadomość
Usunięte włosy nie odrastają mimo tak długich odstępów. Tylko człowiek robi się maniakiem i nawet tych kilka przeszkadza. Ja przez cały ten okres czyli 7 lat nie depilowałam się ani razu, cały czas żyleta. Po zabiegu też nie czekałam nie wiadomo ile. Jak tylko zeszły podrażnienia skóry, to goliłam. Mnie te czarne kropki denerwowały.

wg mnie czas pomiędzy jednym a drugim zabiegiem ma duze znaczenie, mi zawsze powtarzano ze nie mozna go skracac ani wydluzac... i to daje najlepsze efekty...
asia022 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 13:18   #2597
_Gosiaczek_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 765
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Czytałam, że najlepsze wyniki osiąga się w odstępach 4-8 tyg. Dość duży rozrzut, ale to pewnie zależy od części ciała.

Podczytuje Was od jakiegoś czasu i zbiegam się na odwagę, żeby w końcu wybrać się do gabinetu na depilację. Czasu coraz mniej, wakacje tuż tuż.
W odstępach 8 tyg w życiu nie zdążę do wakacji
_Gosiaczek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 13:23   #2598
Venuska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 21
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Ja wykupiłąm sobie na grouponie kupon na 4 wejscia na depilacje bikini i pach za 400 zł.Laser J-Light 8 in 1.
Ostatni zabieg bede miałą 25.05 a 15.06 wyjezdzam do Hiszpanii.
Jade tam na wakacje nad morze wiec opalac sie bede.Czy groza jakies komplikacje,powiklania?Pa ch sie nie obawiam gorzej z bikini.Nie zamierzam lezec plackiem ale calymi dniami bede an plazy.A szkoda mi rezygnowac z tego czwartego zabiegu.
Venuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 13:28   #2599
klucha2217
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 70
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Ja bikini i pachy miałam robione co 4 tygodnie ( pierwsze cztery zabiegi a teraz tak mało mam włosów, które wolno rosną więc robię przerwe 6 tygodni) A łydki mam robine co 8 tygodni bo tak podobno lepiej.

Już nie mogę doczekać się plażowania nie martwiąc się o golenie
klucha2217 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-02, 14:56   #2600
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Venuska Pokaż wiadomość
Ja wykupiłąm sobie na grouponie kupon na 4 wejscia na depilacje bikini i pach za 400 zł.Laser J-Light 8 in 1.
Ostatni zabieg bede miałą 25.05 a 15.06 wyjezdzam do Hiszpanii.
Jade tam na wakacje nad morze wiec opalac sie bede.Czy groza jakies komplikacje,powiklania?Pa ch sie nie obawiam gorzej z bikini.Nie zamierzam lezec plackiem ale calymi dniami bede an plazy.A szkoda mi rezygnowac z tego czwartego zabiegu.
Po LS musisz sobie zagwarantowac najmniej miesiąc odstępu,aby ciało miało czas się zagoić,a resztki włosów wypaść
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 16:06   #2601
marzanna21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 15
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

wez przestancie z tym guponem . Tam oferują zabiegi takie zaklady ,ze trgedia. Ja bylam jakims takim sprzetem depilowana niby cos z radiacja czy cos -bylam 3 razy. Kompletnie nic mi nie dalo. A w sumie wydalam 400 zlotych. Tyle tylko ze mi krzywdy nie zrobili. ale mam tak jak mialam i co 400 zl to wcale nie malo tak wywalone glupio. To nabijanie kasy temu gruponowi - bo oni maja podobno 50% z kazdego klienta. Szukaja desperatow ktorym kompletnie nic nie idzie. Tamci sie nabieraja ze beda mieli 1000 klientow a podobno tak naprawde to kupuja tylko 1- 2 osoby. czy;li te liczby to sciema. Zawsze cos nowego wymysla i zawsze idioci sie skusza i taki efekt - nabijanie w butelke. Sama jestem idiotka numer jeden bo dalam sie nabrac. A jeszcze chcialam sobie farbe zrobic za 34 zlote. Dobrze ze nie poszlam bo dopiero by mi zrobili ladniutki kolor
marzanna21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 21:18   #2602
idorota7
Przyczajenie
 
Avatar idorota7
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 9
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Anielllka Pokaż wiadomość
a kto napisał że właściciel nie wie co ma za laser? pisałam że powiedział mi że to laser diodowy i nazywa się depilight
tylko chyba coś nazwy pokreciłam bo najprawdopodobniej to ten laser
http://www.ec21.com/product-details/...--3322404.html

jak bede nastepnym razem to chyba zdjecie zrobie temu urzadzeniu...
Zrozumiałam, że jesteś pewna, że miałaś zabieg na urządzeniu, do którego link podała kasiunia_84 (zacytowałaś ją), więc wyraziłam moje zdumienie, że nie chce mi się wierzyć, że właściciel nie wie, co to jest za urządzenie. Depilight, o którym pisała kasiunia_84 to IPL, a nie laser, a już na pewno nie diodowy. I tyle.
Natomiast link, który podałaś wskazuje rzeczywiście na laser diodowy DELIGHT. Następnym razem nie denerwuj się, tylko dowiedz dokładnie

Edytowane przez idorota7
Czas edycji: 2011-02-02 o 21:28
idorota7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 21:40   #2603
Venuska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 21
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez marzanna21 Pokaż wiadomość
wez przestancie z tym guponem . Tam oferują zabiegi takie zaklady ,ze trgedia. Ja bylam jakims takim sprzetem depilowana niby cos z radiacja czy cos -bylam 3 razy. Kompletnie nic mi nie dalo. A w sumie wydalam 400 zlotych. Tyle tylko ze mi krzywdy nie zrobili. ale mam tak jak mialam i co 400 zl to wcale nie malo tak wywalone glupio. To nabijanie kasy temu gruponowi - bo oni maja podobno 50% z kazdego klienta. Szukaja desperatow ktorym kompletnie nic nie idzie. Tamci sie nabieraja ze beda mieli 1000 klientow a podobno tak naprawde to kupuja tylko 1- 2 osoby. czy;li te liczby to sciema. Zawsze cos nowego wymysla i zawsze idioci sie skusza i taki efekt - nabijanie w butelke. Sama jestem idiotka numer jeden bo dalam sie nabrac. A jeszcze chcialam sobie farbe zrobic za 34 zlote. Dobrze ze nie poszlam bo dopiero by mi zrobili ladniutki kolor
O gabinecie do którego mam isć informowałam sie wcześniej jakie ma opinie(jesli chodzi o laser) i sa bardzo dobre.Ja korzystałam juz z groupona i zawsze byłam zadowolona.Moze po prostu zle trafiłaś.
Venuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 23:09   #2604
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 927
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Ja miałam w poniedziałek pierwszy zabieg na nogi. Nie było źle, chociaz moc miałam na 48 ustawioną i spodziewałam się bólu strasznego, a tu tylko delikatne kłucie. Czasem zabolało mocno, ale dało sie przeżyć
Czekam na efekty
Natomiast bardzo mnie zdziwiło w jakim odstępie mnie zapisali na kolejny zabieg... Po 4tyg mam następny, a Wy tu piszecie, że nawet 8 tyg
__________________
Rudy to nie kolor włosów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze włosów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowiedź znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 07:07   #2605
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Hej, ja mialam wczoraj lydki po raz pierwszy. Kolejna wizyta za 6 tyg. Mi babka mowi, ze trzeba 6-8tyg.
Z bikini (robilam 2 tyg temu) troche wloski wychodza, ale wiekszosc sie dobrze trzyma i nie wypadnie na pewno. Wasik odrasta, ale jeszcze znosnie wyglada, wiec jeszcze nie golilam. Pod pachami w ogole nie mam za duzo wlosow, bo mam wrazenie, ze sporo ich wypadlo po pierwszym zabiegu IPL. Pozniej dopiero poszlam na laser diodowy. Moze jeszcze odrosna.
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 07:14   #2606
Anielllka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anielllka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 460
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez idorota7 Pokaż wiadomość
Zrozumiałam, że jesteś pewna, że miałaś zabieg na urządzeniu, do którego link podała kasiunia_84 (zacytowałaś ją), więc wyraziłam moje zdumienie, że nie chce mi się wierzyć, że właściciel nie wie, co to jest za urządzenie. Depilight, o którym pisała kasiunia_84 to IPL, a nie laser, a już na pewno nie diodowy. I tyle.
Natomiast link, który podałaś wskazuje rzeczywiście na laser diodowy DELIGHT. Następnym razem nie denerwuj się, tylko dowiedz dokładnie
nie denerwuje sie nie zrozumiałysmy sie
Anielllka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 09:18   #2607
Gobo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 58
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez marzanna21 Pokaż wiadomość
wez przestancie z tym guponem . Tam oferują zabiegi takie zaklady ,ze trgedia.
No... narzeszcie jakaś trzeźwa opinia nt. większości ofert z groupona dot. depilacji.


Odnośnie depilacji laserem diodowym o którym wspominacie kilka wątków wcześniej. To jest chiński klon wzorowany na LightSheer, ale nie spodziewajcie się takich samych efektów. Gabinet kupił go nie dlatego że jest skuteczny, ale dlatego że jest dużo tańszy. Ten laser podszywa się pod dobre opinie LightSheer'a jako lasera diodowego,
Gobo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 09:29   #2608
zaczytana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cześć!
Od jakiegoś czasu podczytuję ten wątek, bo zastanawiam się nad skorzystaniem z lasera. Zdecydowałam się, że jeśli już, to będzie to oczywiście polecany przez Was Light Sheer( na IPL byłam 4 razy 3 lata temu i kasa w błoto).
A dziś odkryłam na gruponie propozycję depilacji pach w korzystnej cenie właśnie Light sheerem, ale nie mogę znalezc żadnych opinii na temat tego gabinetu -tj. 4Body.
Poradzcie dobre kobiety- łapać okazję, czy odpuścić?
A może ktoś korzystał z tego gabinetu?
zaczytana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 10:22   #2609
klea7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

hej zaczytana ,ja robię aktualnie w tym salonie i wygląda na to ,że laser jest nowy-bo efekty widać ,zastało mi 15 % włosków a jestem po 3 zabiegu na bikini.To jest salon, który zajmuje się tylko depilacją.
Super ,że napisałaś, że są na gruponie ja łapie ta okazję !!!
Hurra zaoszczędzę bo miałam się decydować na paszki.

Do Gobo! bardzo dobrze napisałaś popieram !!
klea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 10:37   #2610
kasiunia_84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Mikołów
Wiadomości: 116
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Anielllka Pokaż wiadomość
nie denerwuje sie nie zrozumiałysmy sie
Kurcze chyba namieszałam :/ więc się teraz wytłumaczę.... Anielllka podała, że ten laser nazywał się Depilight więc szukałam i szukałam na necie takiej właśnie nazwy i tylko to co znalazłam wkleiłam na forum.
Jak będziesz tam następnym razem to przeczytaj czy nie pisało tam DELIGHT??( wyglądem to taki sam co miałyśmy robione, ten właśnie koreański ) bo ja już po prostu zgłupiałam choć sama tam byłam ale mogłam ze stresu źle przeczytać nazwę:/ hehe
Gobo właśnie masz racje że to koreański laser.Ja czekam czy będą efekty bo dopiero 2 dni po depilacji, oczywiście pojadę tam wykorzystać kupon a jak to nic nie da to będę miała nauczkę a przecież tyle się wcześniej naczytałam o LS ( same pozytywy)
pozdrawiam
kasiunia_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:19.