Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!! - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-05, 15:34   #901
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Nic mi się nie zacytowało

Widziałam przepiękne kropeczki Ewalucji
I ktoś się chwalił lakierami, chcę zdjęć napaznokciowych


Chodzę drugi dzień z niepomalowanymi paznokciami. Chyba mi się coś stało
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 15:41   #902
elunia_r
Rozeznanie
 
Avatar elunia_r
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 591
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość

Stanowczo długość pazurków Jeszcze jak masz dziecko - bałabym się, że zrobię krzywdę smrodowi


nie stresuj się ruda mój brzdąc to już 3 letnia dziewczynka, i długość pazurków w niczym nie przeszkadza wiesz... jak była mała i były pieluchy to i paznokcie były na długość opuszka teraz jestem dumna że mogłam takie uhodować, zobaczysz że jak twoje jeszcze dłuższe urosną to też będziesz takie nosiła

Cytat:
Napisane przez descentrada Pokaż wiadomość

coś Wam pokażę! właściwie to nie mam w zwyczaju chwalić się produktami otrzymanymi za pośrednictwem bloga, ale tym razem nie mogę się oprzeć.
dotarł do mnie zestaw Hologram Chic i jestem po prostu wniebowzięta, chyba jeszcze żaden lakier tak mnie nie uwiódł. pomalowałam póki co jeden palec i jestem w szoku - prawdziwa tęcza na paznokciach.
jutro przybędę ze zdjęciem pomalowanych pazurków
bardzo lubię wszelkie rodzaje holografów hologramów, koniecznie pokaż jak pomalujesz wszystkie, albo chociaż na jednym się pochwal
elunia_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 15:45   #903
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Dziękuję pięknie za wszyyyystkie życzenia jesteście kochane

A tu mój urodzinowy mani i prezent



W tle piękna kartka od Rudej <3
Śliczne mani i fantastyczny prezent

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Elunia - to naklejki z limitki crystalliced
Lakiery to prezent od koleżanek z roku (jak mówiłam, dostałam jeszcze pigment z inglota). Jest nas w grupie mało, więc zawsze jak któraś ma urodziny to zrzucamy się na prezent. To przemiły zwyczaj .
Rzeczywiście fajny. Lubie zrzuty, bo można wtedy coś na prawdę fajnego kupić

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Eh, nie rozumiem ludzi. (mówię o blogspocie)
No a ja się ciesze, że sama bloga nie posiadam.....
Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
chwale sie moje lakiery + topy i odżywki = 95
i jeszcze mam dla was instrukcje otwierania telefonu

a jak bedziecie grzeczne to pokaze wam jeszcze moje mani
Nie ładnie tak....

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
łeeee a ja nic nie wiedzialam, niedobra Ewalucjo!
w kwestii dziemniakow klik

Znam to... Genialne jest! Ten film został stworzony Jako promocja polskiego kina na jakiś festiwal, i zrobił furorę

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Własnie trzeba robić swoje

A teraz moje mani
Genialne! Nawet pękacz jest tuświetny


Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość


Chodzę drugi dzień z niepomalowanymi paznokciami. Chyba mi się coś stało
No.... Chora jesteś
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 15:53   #904
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez elunia_r Pokaż wiadomość
nie stresuj się ruda mój brzdąc to już 3 letnia dziewczynka, i długość pazurków w niczym nie przeszkadza wiesz... jak była mała i były pieluchy to i paznokcie były na długość opuszka teraz jestem dumna że mogłam takie uhodować, zobaczysz że jak twoje jeszcze dłuższe urosną to też będziesz takie nosiła
Nie ma takiej mocy - moje paznokcie są już wystarczająco silne, żeby je tak zapuścić, ale ja zwyczajnie nie chcę - wiecznie robiłabym sobie krzywdę (już teraz robię, jak mam je za długo niepiłowane), a poza tym... Mi się to zwyczajnie nie poodba. mogę się zachwycać długością u kogoś, ale sama sobie bym takiej nie zrobiła

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
No.... Chora jesteś
Nooo
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 16:01   #905
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Ale naspamowałyście... Nie cytuję :P. Wszystkie pazurki śliczne były ale zabrakłoby mi miejsca na cytowania

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Byłam w drogerii, kupiłam PRZEZ CIEBIE pierwszego Virtuala, nr 102...niestety nie mogłam pomacać wszystkich, bo były "za ladą" musiałam prosić o podanie żeby obejrzeć nie lubię tak...
Się teraz zastanawiam czy nie wymienić na jakiś inny Mgiełko, jakie masz numery Virtuali?
hehehe nooo tak ah ja grzeszna - kusze i kusze tylko
Ja Virtuale lubię bardzo, ale ostatnio uzaleźniłam sie od Joko (tych z szerokimi pędzelkami) wygodnie mi się maluje nimi.

A z Virtuali mam:

Fruit Cocktaile (140,141142, 143, 144, 145, 146, 147, 149) Wszystkie znaczy się
I pozostałe: 69, 83, 91, 93, 96, 100, 110.

I z Joko: J103, J109, J112, J113, J115, J117, J122, J123, J125, J127, J132, J138.

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Ale ladny mi smoky wyszedl jak nie mi
makijaż super i prezenty fajowe Wszystkiego kolorowo lakierowego Myślałam, ze nie dam rady dzisiaj zajrzeć ale jestem i składam życzonka
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 16:14   #906
sara9311
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Świetokrzyskie
Wiadomości: 422
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

BabaZMiasta oj tam oj tam paznokcie jak paznokcie zwykle ;* ale dziekuje
AnulaPPP dziekuje ;*
karmazynka99 dziekuje
ewalucja tak skrocilam bo juz wygladaly jak u czarownicy to byla wlasnia ta granica kiedy powiedzialam dosc super instrukcja
cudowne mani ;d
lolli_pop piekne sniezynki

i dla porownania moje przed i po ogromnym skróceniu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0115.jpg (35,1 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0161.jpg (26,4 KB, 63 załadowań)
sara9311 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 16:42   #907
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
w sensie szerokie?
ja kilkaaa lat temu jak zapuszczałam też tak robiłam - efekt coraz szersze łopaty przestałam piłować boki, zrobił się ładny tunel a paznokcie smuklejsze i zgrabniejsze no ale nie namawiam
Nie strasz...nie chce zeby byly jeszcze szersze. Ale faktycznie ogladajac Wasze pazurki bez pilowania tez jest ladnie

Cytat:
Napisane przez sara9311 Pokaż wiadomość
i dla porownania moje przed i po ogromnym skróceniu
O kurcze Nie przeszkadzały Ci one w codziennych pracach...?


Ewalucja bardzo ladne, wlasnie ogladalam Twojego bloga i masz super pomysly na mani
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-05, 16:42   #908
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

lepsiejsze oczywiście po
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 16:47   #909
sara9311
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Świetokrzyskie
Wiadomości: 422
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Muffka_ wraz z ich wzrostem przyzwyczajałam sie nie mialam z nimi najmniejszego problemu , ale kiedys musialam je skrocic i wlasnie wczoraj nadszedl ten moment, siedzialam z linijka i mierzylam co do milimetra


chucky123 lepsze ? zalezy kto jak na nie patrzy jedni wola długaśne drudzy krótsze ale dziekuje

Edytowane przez sara9311
Czas edycji: 2012-02-05 o 16:49
sara9311 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 17:22   #910
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
hehehe nooo tak ah ja grzeszna - kusze i kusze tylko
Ja Virtuale lubię bardzo, ale ostatnio uzaleźniłam sie od Joko (tych z szerokimi pędzelkami) wygodnie mi się maluje nimi.

A z Virtuali mam:

Fruit Cocktaile (140,141142, 143, 144, 145, 146, 147, 149) Wszystkie znaczy się
I pozostałe: 69, 83, 91, 93, 96, 100, 110.

I z Joko: J103, J109, J112, J113, J115, J117, J122, J123, J125, J127, J132, J138.
Joko nie mieli a też chciałam

Lolli sto lat w zdrowiu! oczywiście wymarzonych lakierów również
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 17:32   #911
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez sara9311 Pokaż wiadomość
i dla porownania moje przed i po ogromnym skróceniu
Jak dla mnie nadal są za długie, ale to kwestia gustu Wiesz, bo ja sobie wiecznie krzywdę robię za długimi, więc mi się takie nie podobają
Ale pokryte lakierem takie pazurasy wyglądają lepiej, niż gołe
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-05, 17:40   #912
My_blue
Rozeznanie
 
Avatar My_blue
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 818
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Dziewczyny, doradziłybyście mi ? Idę na tą studniówkę za 2 tyg. i nie wiem co zrobić z włosami. Tzn. mam włosy gęste, grube, troche kręcone.
Na początku była wersja, że sobie wyprostuje, bo na codzień nie prostuję.
Ale jakoś mama ostatnio zaczęła szukać i ciągle mam dylemat czy może nie zrobić by coś z nimi profesjonalnie, a nie prostować, będzie bardziej elegancko/oficjalnie ?
Myślałam o czymś takim : http://tablica.pl/oferta/fryzury-na-...ia-IDDUkp.html bądź http://ikf.styl.fm/fryzury-dlugie/od...ura1277112.htm chodzi o loki, fale. Nie mogę mieć spiętych włosów i muszę mieć grzywkę. Co radzicie ?
__________________
My_blue - Alicja

Błękitek
określam siebie jako - realistka z marzeniami

ciągle niestabilna emocjonalnie
My_blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 17:48   #913
descentrada
Rozeznanie
 
Avatar descentrada
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 521
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

dziewczyny nie wytrzymałam - pomalowałam już dzisiaj

efekt jest wprost bajeczny! zakochałam się totalnie!
jutro spróbuję nakręcić filmik żeby jeszcze lepiej go pokazać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg holo.jpg (52,8 KB, 104 załadowań)
__________________
descentrada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 17:50   #914
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez elunia_r Pokaż wiadomość
sorki za tło zdjęcia w kuchni przy oknie jako takie wyszły"dlatego garki się pokazały"
Zauważyłam pewną zależność.. Nie dość,że masz długą i wąską płytkę to jeszcze szczupłe palce a ja odwrotnie, szersze niż dłuższe

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
A tu mój urodzinowy mani i prezent

W tle piękna kartka od Rudej <3
też mam te naklejki, muszę użyć w końcu Loli, jeszcze raz najlepszego, spełnienia marzeń

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Ruda - nie żartuj, masz spoko pismo jakbyś zobaczyla moje na szybko to byś dostała oczopląsu, palpitacji i obstrukcji :P
ja mam podobno pismo linearne C, jeszcze nikt go nie rozszyfrował ale w sumie są ludzie którzy dają radę, chyba trzeba się przyzwyczaić. Piszę trochę jak lekarz. Ale jak się postaram to umiem ładnie (chyba ).


Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
chwale sie moje lakiery + topy i odżywki = 95
i jeszcze mam dla was instrukcje otwierania telefonu

a jak bedziecie grzeczne to pokaze wam jeszcze moje mani
Fajna kolekcja, zaraz muszę policzyć swoje aż tylko nie wiem czy liczyć odżywki, do zdobień itd?

Cytat:
Napisane przez descentrada Pokaż wiadomość
coś Wam pokażę! właściwie to nie mam w zwyczaju chwalić się produktami otrzymanymi za pośrednictwem bloga, ale tym razem nie mogę się oprzeć.
dotarł do mnie zestaw Hologram Chic i jestem po prostu wniebowzięta, chyba jeszcze żaden lakier tak mnie nie uwiódł. pomalowałam póki co jeden palec i jestem w szoku - prawdziwa tęcza na paznokciach.
jutro przybędę ze zdjęciem pomalowanych pazurków
nie wolno takich ładnych lakierów tutaj pokazywać , bo człowiek chce kupić potem

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
A teraz moje mani
Twoje mani są zawsdze pomysłowe

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
w sensie szerokie?
ja kilkaaa lat temu jak zapuszczałam też tak robiłam - efekt coraz szersze łopaty przestałam piłować boki, zrobił się ładny tunel a paznokcie smuklejsze i zgrabniejsze no ale nie namawiam
potwierdzam

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
A z Virtuali mam:

Fruit Cocktaile (140,141142, 143, 144, 145, 146, 147, 149) Wszystkie znaczy się
I pozostałe: 69, 83, 91, 93, 96, 100, 110.

I z Joko: J103, J109, J112, J113, J115, J117, J122, J123, J125, J127, J132, J138.
dałabyś radę zrobić foto wszystkich virtuali, joko, takie grupowe? bo się zastanawiam nad nimi, a bym kupowała przez internet czyli w ciemno i jakbym tak wszystkie razem zobaczyła to bym się mogła zdcydować, a jak osobno, to każdy ładny się wydaje

---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------

Cytat:
Napisane przez My_blue Pokaż wiadomość
Dziewczyny, doradziłybyście mi ? Idę na tą studniówkę za 2 tyg. i nie wiem co zrobić z włosami. Tzn. mam włosy gęste, grube, troche kręcone.
Na początku była wersja, że sobie wyprostuje, bo na codzień nie prostuję.
Ale jakoś mama ostatnio zaczęła szukać i ciągle mam dylemat czy może nie zrobić by coś z nimi profesjonalnie, a nie prostować, będzie bardziej elegancko/oficjalnie ?
Myślałam o czymś takim : http://tablica.pl/oferta/fryzury-na-...ia-IDDUkp.html bądź http://ikf.styl.fm/fryzury-dlugie/od...ura1277112.htm chodzi o loki, fale. Nie mogę mieć spiętych włosów i muszę mieć grzywkę. Co radzicie ?
ja w kwesti włosów jestem beznadziejna, fatalnie się czuję w spiętych wśród ludzi, bo po domu to inna sprawa i nigdy ich nie spinam, nie związuję, więc nie doradzę czasem tylko zakręcę, bo zazwyczaj prostuję
Cytat:
Napisane przez descentrada Pokaż wiadomość
dziewczyny nie wytrzymałam - pomalowałam już dzisiaj

efekt jest wprost bajeczny! zakochałam się totalnie!
jutro spróbuję nakręcić filmik żeby jeszcze lepiej go pokazać
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 17:56   #915
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Sara,przed byly strasznie dlugie,teraz są długie i mi sie bardziej podobaja.Fakt.Rzecz gustu.
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 17:59   #916
descentrada
Rozeznanie
 
Avatar descentrada
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 521
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez My_blue Pokaż wiadomość
Dziewczyny, doradziłybyście mi ? Idę na tą studniówkę za 2 tyg. i nie wiem co zrobić z włosami. Tzn. mam włosy gęste, grube, troche kręcone.
Na początku była wersja, że sobie wyprostuje, bo na codzień nie prostuję.
Ale jakoś mama ostatnio zaczęła szukać i ciągle mam dylemat czy może nie zrobić by coś z nimi profesjonalnie, a nie prostować, będzie bardziej elegancko/oficjalnie ?
Myślałam o czymś takim : http://tablica.pl/oferta/fryzury-na-...ia-IDDUkp.html bądź http://ikf.styl.fm/fryzury-dlugie/od...ura1277112.htm chodzi o loki, fale. Nie mogę mieć spiętych włosów i muszę mieć grzywkę. Co radzicie ?
tę drugą fryzurkę spokojnie możesz wyczarować sobie sama, prostownicą
__________________
descentrada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 18:01   #917
sara9311
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Świetokrzyskie
Wiadomości: 422
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

queencarrot no bez przesady musialabym je obciac na zero zeby ci sie spodobaly ?
sara9311 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 18:14   #918
My_blue
Rozeznanie
 
Avatar My_blue
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 818
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez descentrada Pokaż wiadomość
tę drugą fryzurkę spokojnie możesz wyczarować sobie sama, prostownicą
nie, nie, takich zdolności nie mam wole iść do fryzjera, a nie wyglądać jak ... za przeprpszeniem zmoknięty pies i ryczeć, że tak wyglądam albo myć głowę na 3 min przed i co z tym ... ?
ale dzięki

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;32089506]Sara,przed byly strasznie dlugie,teraz są długie i mi sie bardziej podobaja.Fakt.Rzecz gustu. [/QUOTE]

dla mnie też za długie.

Cytat:
Napisane przez sara9311 Pokaż wiadomość
queencarrot no bez przesady musialabym je obciac na zero zeby ci sie spodobaly ?
dla mnie też za długie, jeszcze z połowe może. Nawet pomalowane nie dla mnie ... Ale jak za każdym razem tutaj pookazujesz pazurki, to mówimy, że to kwestia gustu, jak sobie dobrze z takimi radzisz i dobrze się w takich czujesz to ..
__________________
My_blue - Alicja

Błękitek
określam siebie jako - realistka z marzeniami

ciągle niestabilna emocjonalnie
My_blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 18:19   #919
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez descentrada Pokaż wiadomość
dziewczyny nie wytrzymałam - pomalowałam już dzisiaj

efekt jest wprost bajeczny! zakochałam się totalnie!
jutro spróbuję nakręcić filmik żeby jeszcze lepiej go pokazać
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-05, 18:22   #920
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Lolli sto lat Spełnienia wszystkich marzeń i oczywiście multum lakierów

Sara, moim zdaniem chodzi o to, że takie długie paznokcie bez lakieru wyglądają nienajlepiej. Długość paznokcia przy wolnym brzegu jest dłuższa niż płytki paznokcia. Niemniej jednak jestem pełna podziwu, że masz takie mocne pazury i pokryte lakierem wyglądają oczywiście lepiej
Ale podkreślam, to tylko moje zdanie. Najważniejsze, żeby Tobie się podobało.

Nie kupiłam wczoraj żadnego lakieru, ale za to kupiłam spodnie i bluzę z wyprzedaży więc jakoś się pocieszyłam
cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 18:32   #921
Laindise
Rozeznanie
 
Avatar Laindise
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 516
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Nie, nie, nie... To nie w porządku, tak się nie robi.... Tak mi tu bezczelnie takie piękności wrzuca, a mnie skręca....
Przepraszam

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Już patrząc na Twoim blogu miałam standardowe "muuum, please", nie musisz pokazywać jeszcze tutaj
Ha ha! Powiem Ci coś jeszcze: połowę moich lakierów China Glaze kupiłam po 9 zł sztuka w sklepie, do którego mam 10 minut ze szkoły

Cytat:
Napisane przez sara9311 Pokaż wiadomość
obcielam cale pazurki maja teraz 1.7 cm wszystkie rowno na zdjeciu w sumie nic nie widac jeszcze jakies zolte bo w sztucznym swietle robione stawiam na kwadrat

dzisiaj mialy kąpiel w oliwie i cytrynce
Ale długie! Wyglądają na zadbane, choć moim zdaniem długie paznokcie bez lakieru są brzydkie. Za to pomalowane... tylko podziwiać.

Cytat:
Napisane przez elunia_r Pokaż wiadomość
lolli
a ja odwiozłam mojego do autobusu i pojechał 2 miechy samotności przede mną, małą śpi, więc zrobiłąm sobie pazurki nowe na pociechę już pokazuję

sorki za tło zdjęcia w kuchni przy oknie jako takie wyszły"dlatego garki się pokazały"
Śliczne!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Dziękuję pięknie za wszyyyystkie życzenia jesteście kochane

A tu mój urodzinowy mani i prezent





W tle piękna kartka od Rudej <3
Wszystkiego najlepszego!
CUDOWNE PAZNOKCIE. Jeeej, dlaczego odłożyłam te naklejki?!
Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Własnie trzeba robić swoje

A teraz moje mani
Piękne kropeczki!

Cytat:
Napisane przez descentrada Pokaż wiadomość
dziewczyny nie wytrzymałam - pomalowałam już dzisiaj

efekt jest wprost bajeczny! zakochałam się totalnie!
jutro spróbuję nakręcić filmik żeby jeszcze lepiej go pokazać
JAKIE CUDO!


Policzyłam dziś swoje lakiery . Jestem przerażona.
Mogę jeszcze trochę pokusić? Jestem pozytywnie zaskoczona lakierem z Avonu - Violetta Sparkle
__________________
Zapuszczam włosy
50-51-52-53-54-55-56-57-58-59-60-61-62-63-64-64-66-67-68-69-70... i dłuższe
Laindise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 18:46   #922
My_blue
Rozeznanie
 
Avatar My_blue
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 818
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Laindise ale ładne jakoś nigdy nie zrwcam uwagi na lakiery w Avonie jak przeglądam katalog. Tzn. patrzę na kolory itd. co tam mają, ale jakos zawsze myślę, że te lakiery są za kiepskie jak na taka cenę, zreszta niewiadomo jaki ten kolor będzie na prawdę
__________________
My_blue - Alicja

Błękitek
określam siebie jako - realistka z marzeniami

ciągle niestabilna emocjonalnie
My_blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 18:56   #923
Laindise
Rozeznanie
 
Avatar Laindise
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 516
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez My_blue Pokaż wiadomość
Laindise ale ładne jakoś nigdy nie zrwcam uwagi na lakiery w Avonie jak przeglądam katalog. Tzn. patrzę na kolory itd. co tam mają, ale jakos zawsze myślę, że te lakiery są za kiepskie jak na taka cenę, zreszta niewiadomo jaki ten kolor będzie na prawdę
Ja też do tej pory nie zwracałam uwagi na lakiery w katalogach Avonu, teraz była okazyjna cena i zamówiłam.
Na jakim jesteś profilu w LO?
__________________
Zapuszczam włosy
50-51-52-53-54-55-56-57-58-59-60-61-62-63-64-64-66-67-68-69-70... i dłuższe
Laindise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 19:14   #924
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez descentrada Pokaż wiadomość
dziewczyny nie wytrzymałam - pomalowałam już dzisiaj

efekt jest wprost bajeczny! zakochałam się totalnie!
jutro spróbuję nakręcić filmik żeby jeszcze lepiej go pokazać
Śliiiiczny

Cytat:
Napisane przez sara9311 Pokaż wiadomość
queencarrot no bez przesady musialabym je obciac na zero zeby ci sie spodobaly ?
Nieee, wsytarczy pomalować

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Sara, moim zdaniem chodzi o to, że takie długie paznokcie bez lakieru wyglądają nienajlepiej. Długość paznokcia przy wolnym brzegu jest dłuższa niż płytki paznokcia. Niemniej jednak jestem pełna podziwu, że masz takie mocne pazury i pokryte lakierem wyglądają oczywiście lepiej
Ale podkreślam, to tylko moje zdanie. Najważniejsze, żeby Tobie się podobało.

Właśnie.

Cytat:
Napisane przez Laindise Pokaż wiadomość
Ha ha! Powiem Ci coś jeszcze: połowę moich lakierów China Glaze kupiłam po 9 zł sztuka w sklepie, do którego mam 10 minut ze szkoły
Nienawidzę Cię
Nie lubie Avonowych lakierów Ładne, ale ich nie lubię.

Właśnie tracę resztki nerwów przy robieniu frencha. Ostatni raz. następnym razem, jak wspomnę o robieniu frencha, niech mnie ktoś zabije, zanim zacznę.
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 19:44   #925
BabaZMiasta
Rozeznanie
 
Avatar BabaZMiasta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 781
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Ja się zraziłam do Avonowych lakierów, więcej nie kupię

A co włosków błękitka na studniówkę, to wybrałabym coś z upięciem jednak. Może nie wszystkie spinaj, ale część. Do eleganckich sukienek raczej upięte włosy powinno się nosić, jest bardziej elegancko Moze jakieś lekkie fale, z lekkim podpięciem ich do góry...? Albo luźno puszczony koczek z boku...?
__________________
Jestem z miasta.....


Nakarm głodne brzuszki

www.pustamiska.pl
www.pajacyk.pl
BabaZMiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 19:54   #926
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez descentrada Pokaż wiadomość
dziewczyny nie wytrzymałam - pomalowałam już dzisiaj

efekt jest wprost bajeczny! zakochałam się totalnie!
jutro spróbuję nakręcić filmik żeby jeszcze lepiej go pokazać

ojejejejej! to jest mój wymarzony lakier!



Ruda- początki frencha sa trudne, pamiętam siebie przy pierwszej próbie...masakra, ale potem już idzie z górki.
ale na poczatku ile nerwów zeszlo... ehh
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 20:00   #927
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
Ruda- początki frencha sa trudne, pamiętam siebie przy pierwszej próbie...masakra, ale potem już idzie z górki.
ale na poczatku ile nerwów zeszlo... ehh
Ale to nawet nie tyle french mnie wkurzał, co kwiatki

Moje tipsy
Krzywy french i kwiatki suszone, które kleiły się do wszystkiego, tylko nie do paznokcia. I były sztywne, musiałam je łamać, żeby się przyczepiły małpy o.O
Przy okazji możecie zobaczyć mą lewą rękę i jej kryzys
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCI2364.jpg (82,1 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCI2366.jpg (90,4 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCI2365.jpg (87,4 KB, 40 załadowań)
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 20:10   #928
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Ale to nawet nie tyle french mnie wkurzał, co kwiatki

Moje tipsy
Krzywy french i kwiatki suszone, które kleiły się do wszystkiego, tylko nie do paznokcia. I były sztywne, musiałam je łamać, żeby się przyczepiły małpy o.O
Przy okazji możecie zobaczyć mą lewą rękę i jej kryzys

aaaa , ok


ale ładnie wyszło !
u mnie to prawa jest gorsza od lewej XD
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 20:13   #929
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Ewalucja - nie masz jeszcze tak dużo lakierów setki nie dobiłaś :P a mani fajne, pozytywne

Descentrada - swietne to holo!!!! <slini sie>

Śniegowa - ja się cieszę że mam blog, ale też zaczynam doceniać to, że nie jestem bardzo popularna i zostaje obok takich kwasów

Mgiełka - dziękuuuuuję

DMka - dziekuuuuje

Pilar - dziekuuuuuje

Cooone - dziekuuuuje

Laindise - dziekuuuuuje a naklejki jeszcze sa w wielu miejscach

Ruda - ladniutkie paznokcie
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 20:14   #930
BabaZMiasta
Rozeznanie
 
Avatar BabaZMiasta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 781
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Ruda, o jakim Ty kryzysie mówisz?
Z tego co widzę to nie ma żadnego kryzysu
__________________
Jestem z miasta.....


Nakarm głodne brzuszki

www.pustamiska.pl
www.pajacyk.pl
BabaZMiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:37.