Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-12, 10:15   #1951
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Ja zanabyłam nudziakowe meliski jakiś czas temu Czekają teraz grzecznie w pudełku na swój moment.
ja mam nudziaki na obcasie i nie moge sie doczekac wiosny

za to wlasnie przyszedl kurier z moimi raybankami
niestety dzis u mnie zachmurzone niebo
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 10:15   #1952
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Jamees mówisz masz

Mnie to motywuje
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 10:20   #1953
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

James nie lubię pokazywać siebie w internecie, ale ja raczej umięśniono- chuda jest z pełnym sześciopakiem i nie wiem czy to ci się akurat podoba
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 10:30   #1954
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Dziewczeta brawo aż miło poczytać o Waszych wiosennych przedsięwzięciach

Soso, wspaniała wyprawa.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 10:33   #1955
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
James nie lubię pokazywać siebie w internecie, ale ja raczej umięśniono- chuda jest z pełnym sześciopakiem i nie wiem czy to ci się akurat podoba
Kazde odtluszczone uda zyskuja moje aprobate .

Jakbys zmienila zdanie i zechciala sie pokazac swoje zapewne zacne cialo, nawet na PW, to ja bardzo chetnie.
--------------------------------------------
Tez myslalam kiedys o bieganiu, ale gdy okazalo sie, ze biegnac 20 metrow do autobusu potrzebuje respiratora to odrzucilam ten pomysl.
Slyszalam, ze ponoc jest jakas metoda jak nauczyc sie biegac. Musze ponownie postudiowac temat i moze sie przemoge.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 10:38   #1956
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

ooo James jak znajdziesz metode jak sie nauczyc biegac to sie podziel
a moze jakas biegaczka watkawa udzieli nam porady
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 10:41   #1957
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Ja się już cieszę na te ćwiczenia, bo muszę najpierw pójść zakupić spodnie dresowe
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-12, 10:46   #1958
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ooo James jak znajdziesz metode jak sie nauczyc biegac to sie podziel
a moze jakas biegaczka watkawa udzieli nam porady
Cos podobnego kiedys czytalam.
http://bieganie.pl/?cat=6&id=107&show=1
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 10:49   #1959
Sala
Rozeznanie
 
Avatar Sala
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 503
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Ja Wam powiem: wystarczy zacząć

Rozgrzewka, pierwszy dzień nie szaleć, 10 minut i do domu, rozciągnąć się. Nie przejmować się zadyszką w pierwszym dniu (pierwszych dniach), zwolnić, albo przespacerować się dla odzyskania oddechu. Nie narzucać sobie nie wiadomo jakich celów, bo się tylko zniechęcić można. Po pierwszych próbach będą zakwasy, trzeba przeczekać

Zapewniam, że po kilku dniach same zobaczycie postępy. Że jesteście w stanie pobiec kawałek dalej/ dłużej, że oddechu aż tak nie brakuje, że człowiek zaczyna wyrabiać swój rytm, że chodzi dumny z siebie i wyprostowany i ogólnie lepiej się czuje.

Żaden ze mnie wyczynowiec, ale baby, zamiast gadać, to się trza do roboty wziąć . Biegam codziennie rano jakieś 5 kilometrów, biegaliśmy z mężem całą zimę, z wyjątkiem 2 tygodniowej przerwy na wyleczenie przeziębienia w trakcie tych największych mrozów. Jestem w piątym miesiącu ciąży, czuję się super, i uważam, że w dużej mierze właśnie dzięki bieganiu. I nie ma co czekać na "wiosnę", aż się zrobi ciepło, bo tak naprawdę teraz biega się o wiele lepiej -- póki nie jest mokro, to jest super. Jak się człowiek rusza, to nie marznie (ważne: rękawiczki, czapka/ opaska), a oddycha się o wiele lepiej niż przy bieganiu latem. Więc do roboty, ja daję radę, to Wy nie dacie?
Sala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 10:51   #1960
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Dziewczyny nie wiem, czy Wam to pomoże, ale generalnie żeby nauczyć się biegać i nie zadyszeć na amen (co mi również grozi :P) to nalezy parę minut biegać, potem parę minut szybko maszerowac i tak na zmianę. Plus oczywiście kontrola oddechu. U mnie działa

Polecam forum bieganie.pl Są tam dokładnie rozpisane plany treningowe

Sala motywujesz ;-) Choć jeszcze bardziej zmowytwował mnie widok Tżeta wspinającego się na szczyty gór z uśmiechem na twarzy, podczas gdy ja idąc za nim próbowałam wysapać - kochanie nie tak szybko

Edytowane przez Soso
Czas edycji: 2012-03-12 o 10:54
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 11:12   #1961
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
Ja Wam powiem: wystarczy zacząć

Rozgrzewka, pierwszy dzień nie szaleć, 10 minut i do domu, rozciągnąć się. Nie przejmować się zadyszką w pierwszym dniu (pierwszych dniach), zwolnić, albo przespacerować się dla odzyskania oddechu. Nie narzucać sobie nie wiadomo jakich celów, bo się tylko zniechęcić można. Po pierwszych próbach będą zakwasy, trzeba przeczekać

Zapewniam, że po kilku dniach same zobaczycie postępy. Że jesteście w stanie pobiec kawałek dalej/ dłużej, że oddechu aż tak nie brakuje, że człowiek zaczyna wyrabiać swój rytm, że chodzi dumny z siebie i wyprostowany i ogólnie lepiej się czuje.

Żaden ze mnie wyczynowiec, ale baby, zamiast gadać, to się trza do roboty wziąć . Biegam codziennie rano jakieś 5 kilometrów, biegaliśmy z mężem całą zimę, z wyjątkiem 2 tygodniowej przerwy na wyleczenie przeziębienia w trakcie tych największych mrozów. Jestem w piątym miesiącu ciąży, czuję się super, i uważam, że w dużej mierze właśnie dzięki bieganiu. I nie ma co czekać na "wiosnę", aż się zrobi ciepło, bo tak naprawdę teraz biega się o wiele lepiej -- póki nie jest mokro, to jest super. Jak się człowiek rusza, to nie marznie (ważne: rękawiczki, czapka/ opaska), a oddycha się o wiele lepiej niż przy bieganiu latem. Więc do roboty, ja daję radę, to Wy nie dacie?

nie bic

musze zaskarzyc tych z bieganie.pl, ze bez mojej zgody wykorzystuja moj wizerunek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg A107_524.jpg (16,3 KB, 37 załadowań)
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-12, 11:27   #1962
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość

nie bic

musze zaskarzyc tych z bieganie.pl, ze bez mojej zgody wykorzystuja moj wizerunek
o łobuzy
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 11:37   #1963
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
To jeszcze zależy jak się odchudzasz Być może ta dieta jest niedopasowana do Ciebie ?
oczywiscie, poniewaz po paru dniach jem slodycze i lody wiec na pewno niedopasowana

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Zamierzam biegać z moim irivierkiem ;-) Poza tym biegam w ładnej okolicy i jakby co - w miłym towarzystwie - wczoraj zajączek przebiegł mi drogę



Biegam nadzorowana przez Tżeta, który biega od około dwóch lat i on pilnuje mojego planu treningowego, tak że póki co to bardziej marszobiegi uprawiam, ale ponoć tak będzie dla mnie lepiej


Nie odchudzaj się, odchudzanie to zło Biegaj


Proszę: <entuzjazm> + <chęć do biegania>




Sama siebie nie poznaję U mnie to nie tyle wiosna (bo ta jest pretektem głównie do kupienia nowych butków ), co planowane wyprawy - wybieramy się na Islandię w lipcu i baaardzo chcę wejść na lodowiec. Nie mówiąc o tym, że i Kilimandżaro mi się marzy

Od zawsze to ja może jedynie planuję ćwiczyć
nie umiem biegac

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

ja kupilam hantle, dziisaj zaczynam cwiczyc....
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 12:02   #1964
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość

ja kupilam hantle, dziisaj zaczynam cwiczyc....
A na co te hantle? Na wyrobienie/wzmocnienie miesni czy na zwisy?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 12:15   #1965
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

trening siłowy to podstawa, jak ma się wybór siłowy czy aeroby to najlepiej siłowy, ja uwielbiam machać żelastwem
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 13:09   #1966
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Jeju ile mnie nie było! Ale no kompletnie nie mam czasu, zapisałam się na dodatkowe kursy, uczelnia, praca itp i nie wyrabiam.
Ale pozdrawiam Was wszystkie

edit - widzę, że Wasza dyskusja bardzo na czasie ja się właśnie zapisałam na siłownię i modlę się, żebym dała radę, a na fitness chodzę od miesiąca do biegania się chyba nie zmuszę. Ale pamiętam, że kiedyś kiedyś jak próbowałam miałam rozpiskę z neta - dokładnie dzień po dniu wszystko rozpisane, z różnym "natężeniem mocy" itp. Nie dotrwałam, ale nawet w tych nędznych początkach była pomocna, radzę się rozejrzeć

Edytowane przez Dinulka
Czas edycji: 2012-03-12 o 13:18
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 13:27   #1967
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Owego czasu byłam zawodowo-szkolną biegaczką na krótkie i długie dystansy, kłania się (podstawówka i średnia). Jeździłam na różne zawody sportowe itp. Także bieganie mam we krwi

Wczoraj z TŻ polazłam do Arkadii w celu zakupu prezentu w Sephorze, zahaczyłam o imprezę Sephora Trend Report. Na powitanie dostaliśmy kupon na 15% zniżki, oczywiście wykorzystany na wyszczególniony w kuponie "prezent', zawsze coś...
Przy okazji pomacałam podkład Chanel, Vitalumiere Aqua, Teint Compact Creme, nawet fajny. W ruch poszły Chanelowe tweedowe róże, nr 10 Tweed Pink i 30 Tweed Rose, strasznie brokatowe szczególnie ostatni, nie dla mnie.
Za to wpadł mi w oko wiosenny róż Hervana z Benefit'a (bez drobinek al'a mat), okazał się w moim guście, ciekawe jak z trwałością.
__________________

Edytowane przez myszka__77
Czas edycji: 2012-03-13 o 14:26
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 13:31   #1968
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
trening siłowy to podstawa, jak ma się wybór siłowy czy aeroby to najlepiej siłowy, ja uwielbiam machać żelastwem
Jedyne, czym uwielbiam machac to MAC 217 .
-------------------------------
Ja musze popracowac nad swoja motywacja bo te Wasze postepy dietowo-sportowe zadzialaly na mnie demotywujaco. Wlasnie koncze sniadanie skladajace sie z bulki slodkiej i paczka popitego Cola Zero .

Ech, dluga droga przede mna...
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 13:40   #1969
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;32874454]Jedyne, czym uwielbiam machac to MAC 217 .
-------------------------------
Ja musze popracowac nad swoja motywacja bo te Wasze postepy dietowo-sportowe zadzialaly na mnie demotywujaco. Wlasnie koncze sniadanie skladajace sie z bulki slodkiej i paczka popitego Cola Zero .

Ech, dluga droga przede mna...[/QUOTE]

aaa to prawie jak dieta
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-12, 13:43   #1970
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

a ja powiem Wam, że mam strasznie słomiany zapał, przez jakiś tydzień ćwiczę, a później odechciewa mi się, dodatkowym problemem jest u mnie anemia, która dość mocno rzutuje na samopoczucie i pracę serducha - męczę się po chwili. jedyne, co sprawia mi przyjemność, to taniec, ale nie chodzę na żadne zajęcia z niego. no i latem rower!
podziwiam Was, że macie tyle samozaparcia do ćwiczeń, diet, ja na codzień nie umiem żyć bez czekolady, ogółem nie ograniczam jedzenia, ani nie odżywiam się zdrowo. ważę 57 kg przy 177 cm, ale chciałabym ładnie ujędrnić się tu i ówdzie, ale wiadomo - od samego chcenia nie wydarzy się nic
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 13:51   #1971
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
a ja powiem Wam, że mam strasznie słomiany zapał, przez jakiś tydzień ćwiczę, a później odechciewa mi się, dodatkowym problemem jest u mnie anemia, która dość mocno rzutuje na samopoczucie i pracę serducha - męczę się po chwili. jedyne, co sprawia mi przyjemność, to taniec, ale nie chodzę na żadne zajęcia z niego. no i latem rower!
podziwiam Was, że macie tyle samozaparcia do ćwiczeń, diet, ja na codzień nie umiem żyć bez czekolady, ogółem nie ograniczam jedzenia, ani nie odżywiam się zdrowo. ważę 57 kg przy 177 cm, ale chciałabym ładnie ujędrnić się tu i ówdzie, ale wiadomo - od samego chcenia nie wydarzy się nic
Na ujędrnienie skórki, najlepszy jest rower, tak po 25-30 km co drugi dzień, sprawdzone
__________________
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 14:01   #1972
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Na ujędrnienie skórki, najlepszy jest rower, tak po 25-30 km co drugi dzień, sprawdzone
Rower rządzi
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 14:21   #1973
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
Ja Wam powiem: wystarczy zacząć

Rozgrzewka, pierwszy dzień nie szaleć, 10 minut i do domu, rozciągnąć się. Nie przejmować się zadyszką w pierwszym dniu (pierwszych dniach), zwolnić, albo przespacerować się dla odzyskania oddechu. Nie narzucać sobie nie wiadomo jakich celów, bo się tylko zniechęcić można. Po pierwszych próbach będą zakwasy, trzeba przeczekać

Zapewniam, że po kilku dniach same zobaczycie postępy. Że jesteście w stanie pobiec kawałek dalej/ dłużej, że oddechu aż tak nie brakuje, że człowiek zaczyna wyrabiać swój rytm, że chodzi dumny z siebie i wyprostowany i ogólnie lepiej się czuje.

Żaden ze mnie wyczynowiec, ale baby, zamiast gadać, to się trza do roboty wziąć . Biegam codziennie rano jakieś 5 kilometrów, biegaliśmy z mężem całą zimę, z wyjątkiem 2 tygodniowej przerwy na wyleczenie przeziębienia w trakcie tych największych mrozów. Jestem w piątym miesiącu ciąży, czuję się super, i uważam, że w dużej mierze właśnie dzięki bieganiu. I nie ma co czekać na "wiosnę", aż się zrobi ciepło, bo tak naprawdę teraz biega się o wiele lepiej -- póki nie jest mokro, to jest super. Jak się człowiek rusza, to nie marznie (ważne: rękawiczki, czapka/ opaska), a oddycha się o wiele lepiej niż przy bieganiu latem. Więc do roboty, ja daję radę, to Wy nie dacie?
W 5-tym miesiącu biegasz 5 km Nie boisz się, że możesz dziecku zaszkodzić ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 14:25   #1974
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Na ujędrnienie skórki, najlepszy jest rower, tak po 25-30 km co drugi dzień, sprawdzone
no to super, bo rower jest naprawdę fajną sprawą, mam nadzieję, że w tym roku pogoda będzie lepsza i uda się zacząć jeździć już w kwietniu.
rok temu rowerowałam ok. 2 miesiące, po 20 km minimum, praktycznie codziennie, moja pierwsza wyprawa (po kilku latach nietykania roweru) to 60 km
po jakim czasie uda się zaobserwować jakieś pozytywne zmiany na cielsku?

a w kwestii kosmetyków - szukam podkładu idealnego, niedawno jęczałam, że potrzebuję megażółtka, co stanowi dla mnie wyzwanie. poprosiłam o próbkę Bobbi Brown, ale pani douglasianka dobrała mi za jasny odcień, dodatkowo nie kryje prawie wcale, mam wrażenie, że w pudełeczku próbkowym znajduje się zabarwiona woda, a nie podkład. po nałożeniu mimo wszystko wygląda nieźle, ale nie podoba mi się efekt po kilku godzinach. testowałam też nowego Givenchy (do tej pory wierna byłam Photo'Perfexion) i w sumie jest niezły, aczkolwiek po jednym dniu na twarzy nie mogę wiele powiedzieć
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 14:30   #1975
magarias
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 60
Smile Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ja mam nudziaki na obcasie i nie moge sie doczekac wiosny

za to wlasnie przyszedl kurier z moimi raybankami
niestety dzis u mnie zachmurzone niebo
a mogłabyś napisać skąd zamawiałaś melisski i jak się sprawują?Rzeczywiście się dopasowują do stopy i są wygodne?
magarias jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 15:06   #1976
Sala
Rozeznanie
 
Avatar Sala
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 503
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
W 5-tym miesiącu biegasz 5 km Nie boisz się, że możesz dziecku zaszkodzić ?
Czym...? Ciąża to nie choroba przecież, lekarz wie i aprobuje, ja jestem w świetnej formie, czuję się bardzo dobrze. Przy braku dolegliwości fizycznych nie ma przecież żadnych przeciwskazań do aktywności fizycznej dostosowanej do ogólnej kondycji przyszłej mamy i tego, co robiła przed ciążą...
Sala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 15:12   #1977
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 166
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

dziewczyny, czy któraś z was ma lub testowała rozświetlacz z Benefita Watt`s up? na kwc brak recenzji
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 17:19   #1978
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;32872469]A na co te hantle? Na wyrobienie/wzmocnienie miesni czy na zwisy?[/QUOTE]

na wszystko!

---------- Dopisano o 17:19 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
Czym...? Ciąża to nie choroba przecież, lekarz wie i aprobuje, ja jestem w świetnej formie, czuję się bardzo dobrze. Przy braku dolegliwości fizycznych nie ma przecież żadnych przeciwskazań do aktywności fizycznej dostosowanej do ogólnej kondycji przyszłej mamy i tego, co robiła przed ciążą...
np. spasc.

ja tez jezdzilam na poczatku, ale pozniej spasowalam - za bardzo sie balam, ze sie przewroce.
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 17:27   #1979
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

spaść biegając chyba ciężko

a ja mam pytanko - miałyście błyszcyzk powiększający usta z Lipfusion lub Givenchy? Są w promo na truskawie i się zastanawiam czy warto, z lipfusion recenzje podzielone, Givenchy nie znalazłam.
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 17:31   #1980
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
Czym...? Ciąża to nie choroba przecież, lekarz wie i aprobuje, ja jestem w świetnej formie, czuję się bardzo dobrze. Przy braku dolegliwości fizycznych nie ma przecież żadnych przeciwskazań do aktywności fizycznej dostosowanej do ogólnej kondycji przyszłej mamy i tego, co robiła przed ciążą...
Wiesz, lekarz lekarzem... A czym ? 5 km to jednak sporo jak na bieg w ciąży Wiem, że ciąża to nie choroba i tylko pozazdrościć, że nie masz żadnych dolegliwości, ale według mnie odrobina większej ostrożności w tym czasie jest wskazana, bo nigdy nic nie wiadomo
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:04.