Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-26, 19:24   #1381
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cześć
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 19:54   #1382
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Cześć
Hej
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 20:31   #1383
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

princeska co tam u ciebie?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 20:34   #1384
gosiaaa1908
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 83
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Hej . jestem po dekoloryzacji ( dzisiaj ja robilam ) super wyszlo ..bylam zadowolona az do chwili kiedy pofarbowalam po deko farbą joanna ( golebi popiel i szlachetna perła) wlosy wyszly znow czarne. co robic .... ;/
gosiaaa1908 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 22:22   #1385
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Hej Dziewczyny

wlasnie zafarbowalam wlosy Intercosmosem


---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:14 ----------

Daje zdjecia na wpół mokro i po ciemku ale daje.
niestety moj rudy się troche ulotnił a jego miejsce przejal bez-mniej rudy
Pani sklepowa doradzila mi nie 8,3 a 8,32 czyli bezowy blond.
To wziełam. Robilam z woda 6%. Rownałam calosc, mam nadzieje ze osttani raz i juz nie wyplowieje jak gacie na slońcu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN2325.jpg (42,6 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2326.jpg (46,4 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2329.jpg (31,4 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2330.jpg (31,9 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2335.jpg (35,6 KB, 20 załadowań)

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2012-07-26 o 22:23
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 22:50   #1386
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny

wlasnie zafarbowalam wlosy Intercosmosem


---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:14 ----------

Daje zdjecia na wpół mokro i po ciemku ale daje.
niestety moj rudy się troche ulotnił a jego miejsce przejal bez-mniej rudy
Pani sklepowa doradzila mi nie 8,3 a 8,32 czyli bezowy blond.
To wziełam. Robilam z woda 6%. Rownałam calosc, mam nadzieje ze osttani raz i juz nie wyplowieje jak gacie na slońcu
Pięknie wyszło
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 22:52   #1387
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Witaj Asienko
tak teraz mam luz bluz
Chce sobie kupic ta szczotko-suszarke obrotowa.
Fajnie ogarnia wlosy przez co nadaje im blask (przez naturalne wlosie)i pocieniowane koncowki tez fajnie mi ogarnela bo testowalam u znajomj
Polecam to szopy na glowie
mam takową ale tańszą wersje i powiem szczerze że rzadko jej używam z lenistwa lub braku czasu ale może w końcu zaczne
wrzuć jakies foto włosków
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Oki, lecę Dziewczyny
do zobaczenia za ok. tydzień
buziole i miłego wypoczynku
Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Hej

jako że zachciało mi się dziś coś zepsuć to zdewastowałam sobie gąbkę do kąpieli i wzięłam się za robienie Ombre Nails mam dwie lewe ręce i jestem totalnie niezdolna do robienia paznokci więc proszę się nie śmiać łudzę się że może następnym razem wyjdzie lepiej
jak dla mnie super
a jak to się robi ? bo jakoś nie miałam okazji się dokształcić
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Cześć
hejo
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny

wlasnie zafarbowalam wlosy Intercosmosem


---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:14 ----------

Daje zdjecia na wpół mokro i po ciemku ale daje.
niestety moj rudy się troche ulotnił a jego miejsce przejal bez-mniej rudy
Pani sklepowa doradzila mi nie 8,3 a 8,32 czyli bezowy blond.
To wziełam. Robilam z woda 6%. Rownałam calosc, mam nadzieje ze osttani raz i juz nie wyplowieje jak gacie na slońcu
tak czułam żę coć kombinujesz
nie gniewaj się ,ale wrzuć foty w dziennym bo tu jakiś dziwny kolor się wydaje jakby góra ruda a dół zielonkawy ale to tylko moja wizja z tych fotek, także czekam na lepsze


ja już odliczam dni do farbowania
odrost mega, a pofarbuje w piątek (przyszły )
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-26, 23:21   #1388
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

exclusive
dzieki a mialam Ci napisac ze masz taką ladna buzię ze och i ach chyba kazdy kolor bedzie Ci pasowal

Asiu taaak zielonawy no ciekawe skad jak zloto kładlam na zloto
ale mozeeekto wie co za cuda wyszly

---------- Dopisano o 00:21 ---------- Poprzedni post napisano o 00:17 ----------

No ja lece, mialam ostatnie 3 dni okropne
imieniny ojca, imieniny siostry ciotecznej, znajomej, i wszedzie ciastko, tort, lody, w ostatnie 3 dni zjadłam tyle ciast co chyba nie zjadłam w ciagu roku
od jutra post scisly a na wage nie wchodze i do mojej dietetyczki nie idę chyba bo wstyd mialam chudnac a tu pojde chyba z nadwyzka kilka kg
a tak mi dobrze szlo nooo, waga już była dobra...ech musze sie pozalic:/
do bani



BUNNY
Ty jestes chyba mojego wzrostu 165 cm? czy CASKADA jest tez mojego? Ile wazycie Laski? ale bez sciemy! i ktora tu ma tez 165 cm niech pisze!
Musze przemyslec ile mam chudnac a Wy takie chude lachy ze mam motywację jak mi napiszecie tylko szczerze
wybrałam sobie chyba największe chudzielce na watku na wzór ale wiecej tu 165 centymetrówek chyba nie ma
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 00:01   #1389
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
tak czułam żę coć kombinujesz
nie gniewaj się ,ale wrzuć foty w dziennym bo tu jakiś dziwny kolor się wydaje jakby góra ruda a dół zielonkawy ale to tylko moja wizja z tych fotek, także czekam na lepsze
Mi się wydaje, że to wina flesza Btw, ja to się zawsze dziwię jak wy widzicie zielony, cholerka, ja go nigdy nie potrafię dostrzec, może daltonistką jestem czy coś

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
ja już odliczam dni do farbowania
odrost mega, a pofarbuje w piątek (przyszły )
Duużo nas do farbowania

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
exclusive
dzieki a mialam Ci napisac ze masz taką ladna buzię ze och i ach chyba kazdy kolor bedzie Ci pasowal

Chciałabym, żeby tak było

Dziękuję za miłe słowo Agatko

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
No ja lece, mialam ostatnie 3 dni okropne
imieniny ojca, imieniny siostry ciotecznej, znajomej, i wszedzie ciastko, tort, lody, w ostatnie 3 dni zjadłam tyle ciast co chyba nie zjadłam w ciagu roku
od jutra post scisly a na wage nie wchodze i do mojej dietetyczki nie idę chyba bo wstyd mialam chudnac a tu pojde chyba z nadwyzka kilka kg
a tak mi dobrze szlo nooo, waga już była dobra...ech musze sie pozalic:/
do bani
Wiesz co, ja wychodzę z założenia że jak jest się na diecie to można sobie nieraz pozwolić na jakieś 'grzeszki', ważne jest żeby potem dalej trzymać się diety. Organizm nie jest przecież naszym wrogiem, kilka kawałków ciasta nie powinno zniwelować dotychczasowych rezultatów Najlepiej starać się stopniowo ograniczać słodkie bo wiem z własnego doświadczenia, że odrazu jest ciężko. Ja byłam od stycznia 2012 na niby diecie tzn. odstawiłam cukier, ograniczyłam sól, piłam więcej wody, jadłam dużo warzyw, ciemne pieczywo, makaron i ryż, i schudłam jakoś 4kg do marca 2012, kilogramy te nie wróciły do dziś mimo że już na więcej sobie pozwalam
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
BUNNY Ty jestes chyba mojego wzrostu 165 cm? czy CASKADA jest tez mojego? Ile wazycie Laski? ale bez sciemy! i ktora tu ma tez 165 cm niech pisze!
Musze przemyslec ile mam chudnac a Wy takie chude lachy ze mam motywację jak mi napiszecie tylko szczerze
wybrałam sobie chyba największe chudzielce na watku na wzór ale wiecej tu 165 centymetrówek chyba nie ma
Ja mam dla odmiany 156 Czyżbym była najniższa?
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2012-07-27 o 00:02
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 06:24   #1390
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

U mnie praca,praca,praca zaczęły się wakacje no i urlopy,a ja zapierdzielam codziennie od rana do nocy, a potem padam
podczytuje co tam u Was, ale siły pisać już nie mam
dzisiaj mam wyjątkowo wolne, muszę z mamą pojechać na cmentarz ogarnąć a w weekend jedziemy z TŻtem na wyjazd intergracyjny z jego pracy nad jeziorko
u mnie w sumie nic się nie zmieniło za tydzień pieska już bierzemy akurat będzie miał 8 tygodni

Zapisałam się na magisterke dzienną i myślę,żeby jeszcze zrobić szkołe dla asystentek, mam już ponad rok doświadczenia to zawsze jakaś alternatywa
Bunny co to za laska mega podobna do mnie?
Agatka nie obraź się,ale mi się bardziej podobałaś w jaśniejszych wloskach ale ważne,żebyś Ty się dobrze czuła
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 06:52   #1391
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

agatko ja tam dalej widze ze jestes zloto-ruda,tylko kolor odnowiony to i intensywniejszy. Ladnie wariatko,ty to jestes spontan-niespodzianka dopiero
ja mam 161 i wazylam od 47kg gdzie wygladalam jak szkielet a w szpitalu pytali czy mam anoreksje,do dzis gdy sie zawzielam i na prosbe tz doszlam 50-51kg. Teraz nieskromnie osiagnelam ideal,wreszcie mam cycki i pupe,bo wczesniej to decha,a tak nigdzie wiecej mi nie poszlo. Chce to utrzymac.

---------- Dopisano o 06:52 ---------- Poprzedni post napisano o 06:47 ----------

princeska biedaczko,tak czulam ze ostro harujesz.
Pewnie pieska to juz sie nie mozesz doczekac co?
A ta laska,jakaś obca,podobna ale mi sie imie nie zgodzilo.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-27, 07:23   #1392
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Hej

Daję zdjecia z teraz w dziennym swietle, nieuczesana
zaraz Was ponadrabiam, teraz fotki
Z fleszem i bez flesza.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN2340.jpg (35,6 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2346.jpg (43,1 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2347.jpg (36,0 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2352.jpg (56,0 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2353.jpg (47,8 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2357.jpg (41,7 KB, 18 załadowań)
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 08:33   #1393
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
agatko ja tam dalej widze ze jestes zloto-ruda,tylko kolor odnowiony to i intensywniejszy. Ladnie wariatko,ty to jestes spontan-niespodzianka dopiero
ja mam 161 i wazylam od 47kg gdzie wygladalam jak szkielet a w szpitalu pytali czy mam anoreksje,do dzis gdy sie zawzielam i na prosbe tz doszlam 50-51kg. Teraz nieskromnie osiagnelam ideal,wreszcie mam cycki i pupe,bo wczesniej to decha,a tak nigdzie wiecej mi nie poszlo. Chce to utrzymac.[COLOR="Silver"]

[SIZE=
Oj Kochanie Ty moje, no musiał byc spontan bo i tak planowalam przed wakacjami. A i zobacz na 6% odrost wzielo na zloto. HA
i musze dawac 9% jak zostane na poziomie 8


O zgrozo, pytali czy masz anoreksje
taka bylas chuda?

Ja teraz jestem zalamana
od 3 dni zjadlam tyle ciasta...no comment...
Ale jak schudłam to niestety biodra i pupa - poszły się gonić nie ma juz ich, zaczynam przybierac takiej figury jak chłopiec maly wiesz co mam na mysli?
dobrze ze te cycki sa ale zmalaly! Pani dr na USG powiedziala ze nic tam tluszczu nie mam, jakby nie cycek wsadzony to bylby sam gruczol=cyca zero!
Cholercia ja mam 165 cm. I jaką tu wage trzymac najlepiej?
Juz sama nie wiem czy nie bylo lepiej jak mialam te 59-60kg...

---------- Dopisano o 08:28 ---------- Poprzedni post napisano o 08:27 ----------

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Mi się wydaje, że to wina flesza Btw, ja to się zawsze dziwię jak wy widzi
Wiesz co, ja wychodzę z założenia że jak jest się na diecie to można sobie nieraz pozwolić na jakieś 'grzeszki', ważne jest żeby potem dalej trzymać się diety. Organizm nie jest przecież naszym wrogiem, kilka kawałków ciasta nie powinno zniwelować dotychczasowych rezultatów Najlepiej starać się stopniowo ograniczać słodkie bo wiem z własnego doświadczenia, że odrazu jest ciężko. Ja byłam od stycznia 2012 na niby diecie tzn. odstawiłam cukier, ograniczyłam sól, piłam więcej wody, jadłam dużo warzyw, ciemne pieczywo, makaron i ryż, i schudłam jakoś 4kg do marca 2012, kilogramy te nie wróciły do dziś mimo że już na więcej sobie pozwalam


Ja mam dla odmiany 156 Czyżbym była najniższa?
O! to jestes najnizsza
a ile wazysz?

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 08:28 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Bunny co to za laska mega podobna do mnie?
Agatka nie obraź się,ale mi się bardziej podobałaś w jaśniejszych wloskach ale ważne,żebyś Ty się dobrze czuła
princesko obrażam sie ale za to ze chyba uwazasz mnie za głupa
czy ja jestem upośledzona zeby sie obrazac ze bardziej podobam sie Tobie w jasnych wlosach?

Kochanie prosze miec o mnie lepsze zdanie! Przywołuje do porzadku!
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 09:09   #1394
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
No to dzisiaj się dowiem czy stanę się blondynką, czy moje naturalki się do tego nie nadają
wypróbowałam na jednym pasemku i ... ufff... dobrze,że tylko jednym!!!! zamiast popielatego (woda 9 %, farba na włosach była fioletowa) wyszedł mi SŁONECZNY BLOND trzymałam jak napisane 40 min. taaaaaa... mówię wam, nigdy nie wyszedł mi popiel.
potem dałam na to i na całe włosy (naturalne) niebieską płukankę na 30 min i NIC jak to możliwe?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 09:27   #1395
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej

Daję zdjecia z teraz w dziennym swietle, nieuczesana
zaraz Was ponadrabiam, teraz fotki
Z fleszem i bez flesza.
mnie sie podoba ale dla mnie to nie bez dla mnie to miedziano-zlocisty chce fociska mam te krasc czy lepsze dostane?

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Oj Kochanie Ty moje, no musiał byc spontan bo i tak planowalam przed wakacjami. A i zobacz na 6% odrost wzielo na zloto. HA
i musze dawac 9% jak zostane na poziomie 8


O zgrozo, pytali czy masz anoreksje
taka bylas chuda?

Ja teraz jestem zalamana
od 3 dni zjadlam tyle ciasta...no comment...
Ale jak schudłam to niestety biodra i pupa - poszły się gonić nie ma juz ich, zaczynam przybierac takiej figury jak chłopiec maly wiesz co mam na mysli?
dobrze ze te cycki sa ale zmalaly! Pani dr na USG powiedziala ze nic tam tluszczu nie mam, jakby nie cycek wsadzony to bylby sam gruczol=cyca zero!
Cholercia ja mam 165 cm. I jaką tu wage trzymac najlepiej?
Juz sama nie wiem czy nie bylo lepiej jak mialam te 59-60kg...

---------- Dopisano o 08:28 ---------- Poprzedni post napisano o 08:27 ----------


O! to jestes najnizsza
a ile wazysz?

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 08:28 ----------


princesko obrażam sie ale za to ze chyba uwazasz mnie za głupa
czy ja jestem upośledzona zeby sie obrazac ze bardziej podobam sie Tobie w jasnych wlosach?

Kochanie prosze miec o mnie lepsze zdanie! Przywołuje do porzadku!
mysle ze to raczej wina farby ze 6% ci nie wystarczylo na odrost... na poziom 8 powinna 6% ci z palcem w pupie starczyc

wtedy w szpitalu wyladowalam z pierwszym atakiem kolki i wykryli mi wlasnie kamice drog moczowych...mialam 18 lat i jak mnie wazyli, ustalali cisnienie i osluchiwali i musialam zdjac bluzke to zobaczylam przerazenie pielegniarek i jedna spytala czy mam moze anoreksje bo juz dawno nie widzieli by komus pod skora bylo wszystkie zebra widac naciagniete...moje plecy wygladaly jak na zaglodzonym psie wszystkie zebra na wierzchu wtedy bylam z tego dumna... z czasem doszlo do mnie ze to nie zdrowe- pamietam ze bardzo czesto chorowalam i dlugo odkad sie zawzielam i tz mi pomogl fast foodami i doszlam tej 50tki nie chorowalam juz ani razu na nic, czuje sie silniejsza i zdrowsza no i mam pupe i cycki rozm.c!
wczesniej bylo jak piszesz- taka figura troche meska- brzuch deska, pupa deska- zawsze w dzinsach mi wisiala bo nie bylo czym tych spodni wypelnic i dlatego latalam non stop w mini
cyckow zero, biustonosze a splaszczaly mi cyc, a b byly mega luzne w miskach- teraz problem zniknal.

jestes wyzsza ode mnie wiec mysle ze optymalna waga to byloby dla ciebie jakies 54-55kg. tak mi sie wydaje. tak mi z bmi wychodzi...

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
wypróbowałam na jednym pasemku i ... ufff... dobrze,że tylko jednym!!!! zamiast popielatego (woda 9 %, farba na włosach była fioletowa) wyszedł mi SŁONECZNY BLOND trzymałam jak napisane 40 min. taaaaaa... mówię wam, nigdy nie wyszedł mi popiel.
potem dałam na to i na całe włosy (naturalne) niebieską płukankę na 30 min i NIC jak to możliwe?
jaka masz nature i czym farbowalas przypomnij...
i trzyma sie 50 minut, nie 40...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 09:34   #1396
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

jaka masz nature i czym farbowalas przypomnij...
i trzyma sie 50 minut, nie 40...
na ulotce było napisane 20-40 min, farbowałam rosyjską farbą acme color. naturalne mam taki średni blond./
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Picture 002.jpg (174,4 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4820000307116.jpg (8,0 KB, 17 załadowań)
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 09:36   #1397
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
na ulotce było napisane 20-40 min, farbowałam rosyjską farbą acme color. naturalne mam taki średni blond./
nie znam tej farby...ale tak popielata wziela ci na sloneczny? dziwne to bardzo....
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 09:38   #1398
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
nie znam tej farby...ale tak popielata wziela ci na sloneczny? dziwne to bardzo....
popiel mi NIGDY nie wyszedł, chyba że na rozjasnianych do żółci...
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 09:39   #1399
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

BUNNY
porabało mi sie, chcialam napisac ze z 6% idealnie wzielo odrost i moglabym nawet 3% robic bo to tylko zmiana jakby odcienia!
chyb za rano pisałam
fotki mozesz z watku bo lepszych nie mam a takie same na kompie...
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-27, 09:51   #1400
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
popiel mi NIGDY nie wyszedł, chyba że na rozjasnianych do żółci...
ale chociaz te sloneczne maja srebrny polysk?
utleniacz pewnie za niski albo cos...

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
BUNNY
porabało mi sie, chcialam napisac ze z 6% idealnie wzielo odrost i moglabym nawet 3% robic bo to tylko zmiana jakby odcienia!
chyb za rano pisałam
fotki mozesz z watku bo lepszych nie mam a takie same na kompie...
a to chyba ze tak, bo az mnie zdziwilas
na 3% to nie przesadzaj, bo 3 przyciemnia... i do blondow dajemy 6%
kradne w takim razie

a ile teraz wazysz?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 09:54   #1401
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

a to chyba ze tak, bo az mnie zdziwilas
na 3% to nie przesadzaj, bo 3 przyciemnia... i do blondow dajemy 6%
kradne w takim razie

a ile teraz wazysz?
No wlasnie mnie zdałniło
nastepnym razem nie wiem co bedzie moze cos ton w ton...
3 nie dam, wiem
obiecane zdjecia w albumie cyckowtakze chodź
teraz nie waze sie po ostatnich IMIENINKACH
wazylam 54 kg tydzien temu, teraz pewnie wiecej
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 10:02   #1402
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

agatko to jak mowie ja bym sie juz tej wagi trzymala.

mnie sie bardziej podobasz w rozowym choc ciut duzy ale jakos tak ladniej w nim wygladasz niz w tym brazowym, mam wrazenie jak patrze ze ten braz ma zly kroj dla ciebie i cie splaszcza, albo wrzyna sie... zreszta kto tak bedzie sie gapil...
a nie myslalas o klasycznym bikini- teraz przeceny wszedzie takie wiesz- same trojkaciki? i one sie wtedy swietnie dopasowuja choc nie trzymaja sztywno- ale ty nie masz klopotu ze ci cos opadnie bo one stoja jak trzeba
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 10:05   #1403
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
agatko to jak mowie ja bym sie juz tej wagi trzymala.

mnie sie bardziej podobasz w rozowym choc ciut duzy ale jakos tak ladniej w nim wygladasz niz w tym brazowym, mam wrazenie jak patrze ze ten braz ma zly kroj dla ciebie i cie splaszcza, albo wrzyna sie... zreszta kto tak bedzie sie gapil...
a nie myslalas o klasycznym bikini- teraz przeceny wszedzie takie wiesz- same trojkaciki? i one sie wtedy swietnie dopasowuja choc nie trzymaja sztywno- ale ty nie masz klopotu ze ci cos opadnie bo one stoja jak trzeba
Ja bym jeszcze schudła troche...

wlasnie kurka ten za duzy, ten braz nie moj, ktos mi dał juz nawet nie pamietam kto...
a mam jeszcze album samych cycówtam zobacz sobie wszystkie.
Poszukam bikini, nie chce wydawac majatku.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 10:13   #1404
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

agatko cudowne sa jejku jak ja ci zazdroszcze robie sie chora jak je ogladam, zakatuje tz na smierc....

teraz bikini kupisz nie markowe za 20-40zl to nie majatek a na jeden sezon ci starczy
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 10:17   #1405
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
agatko cudowne sa jejku jak ja ci zazdroszcze robie sie chora jak je ogladam, zakatuje tz na smierc....

teraz bikini kupisz nie markowe za 20-40zl to nie majatek a na jeden sezon ci starczy
Do cudownych im daleko, ale zawsze patrze na moja "wyjsciowke" to jednak wiem ze musialam to zrobic.
Wiele moge zarzucic z rzeczy technicznych-ida troche na boki, na zewnatrz jak moje naturalne.
Troszke od spodu mam cien starej piersi.
Nie są blisko siebie.
Oj tam no ale są. Przynajmniej nie wygladam jak wczesiej a uwierz nawet push upy im nic nie dawaly.
Zresztą no widzisz przeciez bo i wyjściowka w osobnym albumie...
co tu gadac, jest lepiej, do bardzo dobrze daleko ale jest ok
Za kilka lat sie wymieni i juz.

Lece teraz bede potem

Buziaki
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 10:59   #1406
milkyjelly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Chciałabym uzyskać włosy trochę bardziej w odcieniu blond, trochę w kolorze złota. Włosy mam rozjaśniane u fryzjera, zapigmentowane na blond, więc nie powinno być problemu z farbowaniem. Jaką farbę polecacie, żeby nie zniszczyła moich z natury suchych loków? Załączam zdjęcie koloru, który przez ostatni czas troszkę wypłowiał i jest ciut jaśniejszy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_8971aa.jpg (79,7 KB, 17 załadowań)
milkyjelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 11:17   #1407
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ale chociaz te sloneczne maja srebrny polysk?
utleniacz pewnie za niski albo cos...
nie, po palette c12 miałam neutralny, lekko beżowy odcień (na rozjaśnianych) a ma przeciez wodę 12 %... nigdy chłodny. moje naturalki ciepłe nie są chłodne tez nie, takie neutralne (ale nie bezowe), choć w słońcu jaśniejsze, prawie blond, ale na zdjęciach z lampą są mocno stalowe

p.s. pasemko słoneczne po niebieskiej płukance jest chłodne, ale nie popielate.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 11:24   #1408
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Wiecie co - jednak niezadowolona jestem z tej mieszanki. Nosz cholera jasna z każdą farbą mam to samo Już mnie szlag trafia. Chyba wróce do czystej a10 bo najlepiej mi ten kolor wychodził. Jakiekolwiek popiele potwierdza się że sie na mój odrost po prostu nie nadają.
Robi mi sie znowu to co kiedyś co sie namęczyłam żeby sie tego pozbyć. Z wierzchu już mam praktycznie bialutkie, i niektóre pasma po całości, a im dalej w dół to wiadomo - cieplej i ciemniej. Ale wystarczy że lekko tylko włosy mi sie ruszą, albo chociażby grzywke do góry podetne, przedziałek inaczej że widać włosy bardziej od spodu i wtedy wyłazi rudo-złoty kolor. Zresztą nawet przy tych jaśniutkich też już rudy na odroście wybił ...
I nie wymyślam sobie tego bo nawet TŻ zauważył że coś jest nie tak a on to takich rzeczy nie widzi. To samo było po tej mieszance z 219 i tak jest po każdej chłodnej farbie Już nie wiem co mam zrobić żeby to wyrównać. Bo jasniutkich całych mieć nie bede bo mi nic nie chwyta odrostu, a znowu jak mam tak nierówno to też niedobrze. A wrrrr.
I ja rozumiem jakby to np był tylko spód z tyłu głowy, ale nie, na całej głowie tak mam, i nie wygląda to zbyt ciekawie wcale... Bo żeby nic nie było widać musiałabym mieć włosy jak hełm.
I chyba pójde do fryzjera żeby mi to jakoś wyrównał Bo już nie mam siły spowrotem na tą samą walke, z czymś co przez prawie rok walczyłam


Agatko - ty te bimbałki to masz boskie teraz Też mi sie marzą Ale ja sie nie odważe.


Widze że o wadze gadacie Ja mam teraz tak koło 49. Troche mi w cycki chyba poszło, niewiele ale zawsze A tak to w boczki jak zwykle I w brzuch. troche w uda. Ale nie jest tak źle. NAjgorzej mnie boczki wkurzają.
Ja mam jakoś 161 wzrostu i u mnie taka standardowa waga to 46-47 kg. Przytyć to ja i tak nie przytyje, co najwyżej sie otłuszcze

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2012-07-27 o 11:56
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 11:41   #1409
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
O! to jestes najnizsza
a ile wazysz?
53kg Kiedyś ważyłam 47-48kg i było dobrze, mam w planach wrócić do tej wagi.

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Do cudownych im daleko, ale zawsze patrze na moja "wyjsciowke" to jednak wiem ze musialam to zrobic.
Wiele moge zarzucic z rzeczy technicznych-ida troche na boki, na zewnatrz jak moje naturalne.
Troszke od spodu mam cien starej piersi.
Nie są blisko siebie.
Oj tam no ale są. Przynajmniej nie wygladam jak wczesiej a uwierz nawet push upy im nic nie dawaly.
Zresztą no widzisz przeciez bo i wyjściowka w osobnym albumie...
co tu gadac, jest lepiej, do bardzo dobrze daleko ale jest ok
Za kilka lat sie wymieni i juz.

Lece teraz bede potem

Buziaki
Pozwoliłam sobie też zajrzeć i jestem pod wrażeniem ;o Ładnie Twój biust teraz wygląda, naprawdę Podziwiam Cię za odwagę, ja jestem deskowata, a po porodzie dodatkowo obwisła, ale w życiu bym się nie zdecydowała na powiększenie biustu ze względu na strach.
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 12:20   #1410
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Bunny jaką alfe dobrac jeżeli odrost po:
-wellaton 12/1, c12 - jasno żółty
-219, 219+a10, c10+a10- beżowo-rudy, z tym ze potej mieszance miejscami złapało jaśniutko - ale tylko z wierzchu, reszta taka beżowo-ruda, ale połysk jest perłowy
- c10- żółto-rudy
- a10 - jasny, naturalny - ale żółknie


Czy po prostu np zwiekszyc wode c10+a10 na 12? Ale tez bez sensu.

Generalnie jakbym miała poustawiać to najlepiej było po a10, bo najrówniej. Teraz po tej mieszance kolor jest ok tam gdzie złapało najjaśniej, ale poza tym jest okropnie nierówno. ODrost beżowo-rudy, góra i te jasne miejsca szare i dół ciemniejszy i cieplejszy :[

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2012-07-27 o 12:27
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:23.