Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-11, 07:52   #931
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
też liczyłam na pozbycie się trądziku w ciąży i ta teoria w moim przypadku zupełnie się nie sprawdziła
ja z bezproblemową buzią w ciąży dowiedziałam się co to trądzikdo początku 6 miecha męczyłam się z takimi gulami jakich w okresie nastoletnim nie miałam
Po 6 miechu przeszło wszystko jak ręką odjął,ale zostały przebarwienia,których już się na szczęście dawno pozbyłam.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 07:58   #932
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość

A jednak podejrzenia na wątku się sprawdziły
a to ktoś coś podejrzewał?
Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
siem przyznam nieskromnie że to ja
jak Ci sam krem pasuje to skuś się też na resztę z tej serii
jest naprawdę pozytywna, mam ich krem myjący i miałam spray i oba przyzwoite
krem myjący http://www.sklep.zdrowe-kosmetyki.pl...-DO-MYCIA.html
spray http://www.sklep.zdrowe-kosmetyki.pl...AIR-SPRAY.html
jeśli chodzi o spary to ostrzegam, że ma "wyrazisty" zapach, nie każdy może go znieść, jeśli jesteś wrażliwa na zapachy to zdecydowanie odradzam, mnie osobiście się nawet podobał, ale ja to dziwna jestem więc się nie sugeruj
też jestem trądzikowcem i ciągle szukam czegoś skutecznego, po skończeniu sprayu z alvy zdecydowałam się na żel miessence, cholerstwo drogie, ale nie żałuję
http://www.kosmetyki-natury.eu/pl/p/...ence-30ml/1102
za ok 10 zł można też w sieci znaleźć 5ml próbki tego żelu

też liczyłam na pozbycie się trądziku w ciąży i ta teoria w moim przypadku zupełnie się nie sprawdziła
mnie się zapach tego sprayu też podoba, pachnie no... olejkiem z drzewa herbacianego ale jest intensywny, to fakt. ale po nocy z nim mam gębę najładniejszą z możliwych
cholercia, u ciebie się nie sprawdziła ta teoria, u mnie pewnie też tak będzie... na starość będę walczyć z trądzikiem i zmarchami
Cytat:
Napisane przez _Shiloh_ Pokaż wiadomość
to będę wyczekiwać Twojej relacji
spray nie mam, męczę sie z żelem Effaclar bo kupiłam w promocji i szkoda go wyrzucić, w prawdzie nic mi nie robi złego - jednak cudów nie ma po nim. I ten SLS w składzie

przepraszam, że to napiszę ... jak dobrze nie być z tym samemu
na krem myjący się skuszę, ale spray hmm... narazie mam hydrolaty i dobrze mi robią, wymieszałam je z mocznikiem i all in one z ZSK, ale pewnie się nie powstrzymam i kupię/wypróbuję . Myślałam jeszcze o tym mydełku, co pisały dziewczyny wyżej ... ze sklepu Kalina - oczyszczające w takim czarnym pudełku

Zbankrutuję przez ten wizaż
a to effaclara masz żel do mycia? eee tam, toż to tylko myjadło, niczego nie zaleczy. bez paniki, skończ go, a potem możesz wypróbować całą serię alva spray działa inaczej niż hydrolaty. nie nawilży za mocno, ale przy mojej skórze widocznie wystarczająco, za to świetnie goi wszelkie świństwa. i gęba po nocy ani sucha, ani obtłuszczona... i najlepsze, że skóra się do tego sprayu nie przyzwyczaja: sprayu używam już od ponad roku, i dalej go kocham
Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
closzku mozemy juz Ci gratulowac???
6ty tydzień dopiero... wszystko wygląda dobrze, no ale może się wstrzymajmy
w każdym razie od teraz oleju się dostanie nie tylko włosom, ale i brzusiowi... i udom, pupie, plecom, cycuchom.... no i w sumie jak już tak daleko się smaruję, to przy okazji kolana, ramiona... a w sumie to wszystko! olejowanie kompleksowe!
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 08:14   #933
_Shiloh_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Shiloh_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 495
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
a to effaclara masz żel do mycia? eee tam, toż to tylko myjadło, niczego nie zaleczy. bez paniki, skończ go, a potem możesz wypróbować całą serię alva spray działa inaczej niż hydrolaty. nie nawilży za mocno, ale przy mojej skórze widocznie wystarczająco, za to świetnie goi wszelkie świństwa. i gęba po nocy ani sucha, ani obtłuszczona... i najlepsze, że skóra się do tego sprayu nie przyzwyczaja: sprayu używam już od ponad roku, i dalej go kocham
a no mam bo miałam kupon z S na niego za 19 zł i bezmyślnie poleciałam kupić. Najlepsze jest to, że on jest cholernie wydajny i nawet 3/4 nie zużyłam, dam go może "mojemu", a ja kupię ten zestaw z alvy (wiem okropna jestem)

muszę się pozbyć śladów po mega wysypie z brody, czerwone plamy na żuchwie dlatego chyba to serum migdałowe nabędę.
_Shiloh_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 08:52   #934
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
6ty tydzień dopiero... wszystko wygląda dobrze, no ale może się wstrzymajmy
w każdym razie od teraz oleju się dostanie nie tylko włosom, ale i brzusiowi... i udom, pupie, plecom, cycuchom.... no i w sumie jak już tak daleko się smaruję, to przy okazji kolana, ramiona... a w sumie to wszystko! olejowanie kompleksowe!

promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 09:16   #935
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez _Shiloh_ Pokaż wiadomość
Wiecie co jest najlepsze, że mój gin mi powiedział, żebym w ciążę zaszła to mi przejdzie trądzik i problem z hormonami ...
no to już
Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
ekhmmmm to ja ci za parę miesięcy powiem, czy to prawda
coś mnie ominęło???




Cytat:
Napisane przez _Shiloh_ Pokaż wiadomość
muszę się pozbyć śladów po mega wysypie z brody, czerwone plamy na żuchwie dlatego chyba to serum migdałowe nabędę.
ja nie wiem, czy migdał się na przebarwienia nadaje... raczej witamina C czy glikolowy...
Na aktywny trądzik nie ładuj kwasów, kup sobie spray alvy, on sprawia, że krostki się goją, mniej ich wyskakuje. Na zanieczyszczoną cerę (zaskórniki czy jak tam to się nazywa) nie pomoże, wtedy wchodzą kwasy złuszczające.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 09:21   #936
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość

6ty tydzień dopiero... wszystko wygląda dobrze, no ale może się wstrzymajmy
w każdym razie od teraz oleju się dostanie nie tylko włosom, ale i brzusiowi... i udom, pupie, plecom, cycuchom.... no i w sumie jak już tak daleko się smaruję, to przy okazji kolana, ramiona... a w sumie to wszystko! olejowanie kompleksowe!

effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 09:30   #937
_Shiloh_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Shiloh_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 495
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
ja nie wiem, czy migdał się na przebarwienia nadaje... raczej witamina C czy glikolowy...
Na aktywny trądzik nie ładuj kwasów, kup sobie spray alvy, on sprawia, że krostki się goją, mniej ich wyskakuje. Na zanieczyszczoną cerę (zaskórniki czy jak tam to się nazywa) nie pomoże, wtedy wchodzą kwasy złuszczające.
no właśnie, ale teraz nie mam aktywnego trądziku (ale "pieron wie" kiedy znów się pojawi), tylko zaskórniki mi pozostały i przebarwienia + tłusta gęba ja mam twarz jak z kosmosu. To co ten krem myjący i spray sobie sprezentować do kompletu z kremem aktywnym,który używam? I tylko to stosować? I nie tykać serum migdałowego ani żadnego?

A z tą ciążą,to nie teraz jeszcze ... ale już mi się marzy powoli kwestia tylko jak ciężko będzie mi przy PCO.

Edytowane przez _Shiloh_
Czas edycji: 2012-10-11 o 09:32
_Shiloh_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-11, 09:38   #938
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez _Shiloh_ Pokaż wiadomość
no właśnie, ale teraz nie mam aktywnego trądziku (ale "pieron wie" kiedy znów się pojawi), tylko zaskórniki mi pozostały i przebarwienia + tłusta gęba ja mam twarz jak z kosmosu. To co ten krem myjący i spray sobie sprezentować do kompletu z kremem aktywnym,który używam? I tylko to stosować? I nie tykać serum migdałowego ani żadnego?

A z tą ciążą,to nie teraz jeszcze ... ale już mi się marzy powoli kwestia tylko jak ciężko będzie mi przy PCO.
a to coś nie doczytałam

Na zaskórniki kwasy jak najbardziej; wiele osób chwali pha, na mnie nigdy to nie działało, na mnie działały aha;D
Na przebarwienia witC.
Może tak: rano C + filtr a na wieczór kwasy
Spray Alvy jest idealny na zaognione zmiany trądzikowe; krem myjący można se śmiało odpuścić, chyba, że lubisz (tak, jak ja mieć komplet... to wtedy tak - ale mój ma ten krem do mycia i taki se jest; lepiej oczyszcza mydło z glinką
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 09:41   #939
_Shiloh_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Shiloh_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 495
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
a to coś nie doczytałam

Na zaskórniki kwasy jak najbardziej; wiele osób chwali pha, na mnie nigdy to nie działało, na mnie działały aha;D
Na przebarwienia witC.
Może tak: rano C + filtr a na wieczór kwasy
Spray Alvy jest idealny na zaognione zmiany trądzikowe; krem myjący można se śmiało odpuścić, chyba, że lubisz (tak, jak ja mieć komplet... to wtedy tak - ale mój ma ten krem do mycia i taki se jest; lepiej oczyszcza mydło z glinką
ale to tak codziennie rano tą C mam ładować i wieczorem kwasy? Nie zapcha mnie tak rano ta C? A kwasy ...to nie tak 1-2 razy w tyg?
_Shiloh_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 09:50   #940
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez _Shiloh_ Pokaż wiadomość
ale to tak codziennie rano tą C mam ładować i wieczorem kwasy? Nie zapcha mnie tak rano ta C? A kwasy ...to nie tak 1-2 razy w tyg?
nie wiem i nie chciałabym brać pełnej odpowiedzialności za to co może się dziać z Twoją twarzą - musisz sama pokombinować; ja swego czasu (czasu walki z rozszerzonymi i bardzo zapchanymi porami) waliłam C codziennie pod filtr a wieczorem kwasy z retinolem (to było wszystko jeszcze z pielęgnacji aptecznej, przed erą naturalną).
Ja nie wyobrażam sobie w ogóle, by vit C (dajmy na to kwas askorbinowy na wodzie destylowanej) kogokolwiek zapchała może podrażnić, uczulić, ale zapchać??? No ale może ja wszystkiego nie wiem z tym, że teraz dużo mówi się o kumulacji C w skórze i nie poleca podawać codziennie, nie ma takiej potrzeby
A kwasy na początek ostrożnie, nie codziennie.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 19:59   #941
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cloche
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-11, 21:15   #942
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

dziewczyny, ja strasznie niecierpliwy człowiek i ciężko mi zachować takie ńjusy dla siebie, najchętniej to bym całemu światu wykrzyczała... no rąbnięty człowiek ze mnie. ale tak ogólnie to tyle się słyszy o niezbyt szczęśliwym przebiegu ciąży, dlatego przebieram nóżkami i czekam. w każdym razie na pielęgnację mamusi to mój zarodeczek narzekać nie może - mam nadzieję, że mu się tak spodoba, że z miłą chęcią w zdrowiu doczeka do końca i potem da się wypielęgnować na śliczne, naturalne dzieciątko

ja z kwasami to się chyba poddaję... może jeszcze resztki sobie kiedyś użyję, ale tak ogólnie to zawsze miałam wrażenie, że to, co sobie kwasami oczyszczę, to sobie znów zawalę pielęgnacją ochronną i łagodzącą skutki kwaszenia. takie błędne koło a po takiej alvie ani wysypu, oczyszczania cery... po prostu od razu gicior glinki na mocniejsze oczyszczenie 1-2 razy w tygodniu i pory są spoko
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 22:20   #943
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość

6ty tydzień dopiero... wszystko wygląda dobrze, no ale może się wstrzymajmy
w każdym razie od teraz oleju się dostanie nie tylko włosom, ale i brzusiowi... i udom, pupie, plecom, cycuchom.... no i w sumie jak już tak daleko się smaruję, to przy okazji kolana, ramiona... a w sumie to wszystko! olejowanie kompleksowe!
gratuluję
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 23:15   #944
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
dziewczyny, ja strasznie niecierpliwy człowiek i ciężko mi zachować takie ńjusy dla siebie, najchętniej to bym całemu światu wykrzyczała... no rąbnięty człowiek ze mnie. ale tak ogólnie to tyle się słyszy o niezbyt szczęśliwym przebiegu ciąży, dlatego przebieram nóżkami i czekam. w każdym razie na pielęgnację mamusi to mój zarodeczek narzekać nie może - mam nadzieję, że mu się tak spodoba, że z miłą chęcią w zdrowiu doczeka do końca i potem da się wypielęgnować na śliczne, naturalne dzieciątko

ja z kwasami to się chyba poddaję... może jeszcze resztki sobie kiedyś użyję, ale tak ogólnie to zawsze miałam wrażenie, że to, co sobie kwasami oczyszczę, to sobie znów zawalę pielęgnacją ochronną i łagodzącą skutki kwaszenia. takie błędne koło a po takiej alvie ani wysypu, oczyszczania cery... po prostu od razu gicior glinki na mocniejsze oczyszczenie 1-2 razy w tygodniu i pory są spoko
cieszę się Twoim szczęściem
krzycz , chwal się ... i dbaj o siebie!
Ciesz się życiem, dużo uśmiechaj i myśl pozytywnie
na wszelki wypadek omijaj kwasy i nie przesadzaj z olejkami eterycznym i będzie cacy
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-12, 06:46   #945
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
dziewczyny, ja strasznie niecierpliwy człowiek i ciężko mi zachować takie ńjusy dla siebie, najchętniej to bym całemu światu wykrzyczała... no rąbnięty człowiek ze mnie. ale tak ogólnie to tyle się słyszy o niezbyt szczęśliwym przebiegu ciąży, dlatego przebieram nóżkami i czekam. w każdym razie na pielęgnację mamusi to mój zarodeczek narzekać nie może - mam nadzieję, że mu się tak spodoba, że z miłą chęcią w zdrowiu doczeka do końca i potem da się wypielęgnować na śliczne, naturalne dzieciątko

ja z kwasami to się chyba poddaję... może jeszcze resztki sobie kiedyś użyję, ale tak ogólnie to zawsze miałam wrażenie, że to, co sobie kwasami oczyszczę, to sobie znów zawalę pielęgnacją ochronną i łagodzącą skutki kwaszenia. takie błędne koło a po takiej alvie ani wysypu, oczyszczania cery... po prostu od razu gicior glinki na mocniejsze oczyszczenie 1-2 razy w tygodniu i pory są spoko
Gratuluję cloche
iivii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-12, 07:36   #946
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

kolejne dobre info z iherba wprowadzili darmowa wysylke dla paczek powyzej 40$ standardowa wysylka poczta

Dear International iHerb Shopper,

We are happy to announce that iHerb is now permanently offering International Airmail free of charge for orders over $40!


We have also renamed it to Global Mail by DHL. How this shipping method works: DHL will pick up your order from our warehouse, and then pass it to your individual countries' postal service for final delivery.
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-12, 10:11   #947
Majka84
Raczkowanie
 
Avatar Majka84
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 88
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Po waszych komentarzach jestem zdecydowana juz na kolejny kosmetyk alva - rhassoul - REPAIR SPRAY. A mam pytanie czy ktoras stosowala moze zel myjacy w pudrze z glinka - z tej samej serii? Ja poki co obdarzona dosc hojnie probkami kremow sante wybrobowalam je na sobie - i niestety o ile z kremu do cery suchej bylam zadowolona - po 3 zuzytych probkach - tydzien czasu stosowania - zero nowych niespodzianek na twarzy, cera jakby odzyskala blask, ktorego nie widzialam juz dobrych pare lat przeszlam do testowani kremow - dla cery mieszanej i wrazliwej ... niestey tragedia skora swieci sie niemilosiernie i mnostwo malych krostek sie pojawilo ;/ Chyba alkohol na drugim miejscu w skladzie nie dzial na mnie dobrze. Odeszla mi nawet ochota na zakup tego pierwszego kremu, z ktorego bylam zadowolona
Majka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-12, 10:27   #948
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

pojawily sie na kalinie maski do wlosow rosyjska bania ciekawe jak sie skladowo maja kusza mnie te maski bardzo ostatnio stalam sie straszna wlosomaniaczka jakby ktos byl chetny zamowic na pol te maski to ja bardzo chetnie
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-12, 11:27   #949
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
kolejne dobre info z iherba wprowadzili darmowa wysylke dla paczek powyzej 40$ standardowa wysylka poczta

Dear International iHerb Shopper,

We are happy to announce that iHerb is now permanently offering International Airmail free of charge for orders over $40!

We have also renamed it to Global Mail by DHL. How this shipping method works: DHL will pick up your order from our warehouse, and then pass it to your individual countries' postal service for final delivery.
wow! chyba się skuszę...
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-12, 11:48   #950
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
wow! chyba się skuszę...
Jak będziesz potrzebowała kogoś kto się dorzuci to wiesz gdzie mnie szukać. Do pon. wstrzymuję się z wpłatą.
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-12, 12:29   #951
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
kolejne dobre info z iherba wprowadzili darmowa wysylke dla paczek powyzej 40$ standardowa wysylka poczta

Dear International iHerb Shopper,

We are happy to announce that iHerb is now permanently offering International Airmail free of charge for orders over $40!


We have also renamed it to Global Mail by DHL. How this shipping method works: DHL will pick up your order from our warehouse, and then pass it to your individual countries' postal service for final delivery.
No to faktycznie kuszące, ale trzeba uważać na cło.
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-12, 13:36   #952
anja_87
Raczkowanie
 
Avatar anja_87
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 42
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Aleksandrap Pokaż wiadomość
Super
Koniecznie opisz wrażenia po testach kremu z organic therapy - szukam lekkiego kremu na dzień.
Użyłam go chyba 2 razy i szczerze mówiąc nie powala. Skóra po nim jest napięta gorzej, niż gdybym nic na nią nie nakładała. Dam mu jeszcze szansę i spróbuję go stosować miejscowo, np pod oczy, aczkolwiek jestem nim rozczarowana
Za to pianka do mycia twarzy - super!

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
poszala las z tymi probkami widze ze zakupoholizm juz Ci sie udzielil

ciekawe ktore to dziewczeta takie odwazne byly:cmok :
Zakupoholizm od zawsze we mnie był, a ten wątek tego nie polepsza, ale co tam - raz się żyje poza tym jak tu się oprzeć takim pachnącym i zdrowym cudom?

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
dziewczyny, ja strasznie niecierpliwy człowiek i ciężko mi zachować takie ńjusy dla siebie, najchętniej to bym całemu światu wykrzyczała... no rąbnięty człowiek ze mnie. ale tak ogólnie to tyle się słyszy o niezbyt szczęśliwym przebiegu ciąży, dlatego przebieram nóżkami i czekam. w każdym razie na pielęgnację mamusi to mój zarodeczek narzekać nie może - mam nadzieję, że mu się tak spodoba, że z miłą chęcią w zdrowiu doczeka do końca i potem da się wypielęgnować na śliczne, naturalne dzieciątko

ja z kwasami to się chyba poddaję... może jeszcze resztki sobie kiedyś użyję, ale tak ogólnie to zawsze miałam wrażenie, że to, co sobie kwasami oczyszczę, to sobie znów zawalę pielęgnacją ochronną i łagodzącą skutki kwaszenia. takie błędne koło a po takiej alvie ani wysypu, oczyszczania cery... po prostu od razu gicior glinki na mocniejsze oczyszczenie 1-2 razy w tygodniu i pory są spoko
Serdeczne gratulacje! Masz z czego się cieszyć, więc obwieszczaj, a ja (i chyba nie tylko ja ) tymczasem będę mocno trzymać kciuki, żeby Twoje maleństwo przyszło zdrowe na świat
anja_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-12, 14:02   #953
lilly123
Przyczajenie
 
Avatar lilly123
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 10
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Hej! czy mogłybyście mi doradzić od czego mam zacząć naturalną pielęgnację cery? Jakie produkty są najłatwiejsze w wytworzeniu dla laika?
__________________



"And if you're patient baby stand by me till I am ready
One day I will lay your path with roses... "
Pati Yang - Hold Your Horses

lilly123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-12, 14:13   #954
_Shiloh_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Shiloh_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 495
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez lilly123 Pokaż wiadomość
Hej! czy mogłybyście mi doradzić od czego mam zacząć naturalną pielęgnację cery? Jakie produkty są najłatwiejsze w wytworzeniu dla laika?
Przede wszystkim musisz poczytać jakie półprodukty, bądź kosmetyki naturalne nadają się do Twojego typu cery i wieku.
_Shiloh_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-12, 18:53   #955
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Ostatnio nie chwalę się tym, co kupuję, więc dzisiaj się pochwalę:
1. Eco Hysteria, odżywka XXL
2. Born to Bio dwa żele, jagody leśne i tropikalne mango, dorwałam na lili za 12zł
3. Balm Balm balsam do ust, bo ten, co wygrałam w konkursie z figs and rouge nie lubię, a poza tym zaczął śmierdzieć. -.-' Zapach boski, a mój pies na punksie tego zapachu oszalał, zapach mi przypomina bardzo zapach maski z balm balm.
4. Serum +50 dla mamy z babuszki
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-12, 19:03   #956
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Ostatnio nie chwalę się tym, co kupuję, więc dzisiaj się pochwalę:
1. Eco Hysteria, odżywka XXL
2. Born to Bio dwa żele, jagody leśne i tropikalne mango, dorwałam na lili za 12zł
3. Balm Balm balsam do ust, bo ten, co wygrałam w konkursie z figs and rouge nie lubię, a poza tym zaczął śmierdzieć. -.-' Zapach boski, a mój pies na punksie tego zapachu oszalał, zapach mi przypomina bardzo zapach maski z balm balm.
4. Serum +50 dla mamy z babuszki
Ciekawam tej odżywki. Już miałam w koszyku i zrezygnowałam, także dawaj znać.

No to i ja dołącze:
1. Mydło Alepp 40%
2. Spirulina
3. Glinka czarna przeciwtrądzikowa z aloesem i jeżówką purpurową
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-12, 19:16   #957
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Dziewczyny piękne zakupy!!!

oooooooo, glinka czarna??? już lecę googlować, co to za cudo

Cloche - ogromniaste gratulacje i czekamy na kolejne niusy i plany pielęgnacyjne

Anula, ja już miałam pisać do Ciebie z pytaniem, co się dzieje, że tak niedoaktywna wizażowo jesteś

Moje LaurEssowe dziewczątka - poproszę o adresy tam, gdzie ma być wysyłka i zaklepywanie spotkania w moim napiętym kalendarzu tam z kolei, gdzie mam dostarczyć osobiście
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-12, 20:14   #958
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny- czym kwasujecie się w sezonie? Jesień pełną gębą trza zacząć sezon złuszczania Może coś nowego znacie, macie, stosujecie?
Ja ukręciłam sobie serum z glukonolaktonem i tonik z laktobionowym Nie mam już duzego problemu z trądzikiem więc nie musze świrować z silnymi kwasami, przez które zresztą, dorobiłam sie lekkich przebarwień..
Liczę na ich redukcję, i jeszcze może zaskórników na nosie..

A propo kremu z LHA to mnie jakoś nie zachwycił niestety.. miałam kilka niespodzianek, a on nawet nie przyśpieszył ich gojenia, ponadto jest to dość tłusty krem, a ja nawet lekkich nie używam, tylko toniki..
Ale mama z siostrą nie narzekają

Mlodziutka85 a coz to za glinka? ;O

Edytowane przez Ishani
Czas edycji: 2012-10-12 o 20:15
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-12, 20:55   #959
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Sekretny, żele Born to Bio są warte kupna?

Miałam zrobić zdjątka moich nowych nabytków, ale aparat mi padł, a telefonem to nie ma co robić Zrobiłam zakupy na Lawendowej Farmie, z kosmetycznych wzięłam:
- mydełko Kremowa Śmietanka
- nalewka octowa brzoza-lawenda
- twarde perfumy sandał-lemongras
- mix masełko shea z migdałem (do smarowania buzi jako krem na zimną pogodę czy przesusz)
- maseczka z białą glinką

Do tego na ZSK zaopatrzyłam się w:
- olej z pestek śliwki (zapach używam go teraz z żelem HA na dzień i na noc)
- olej makadamia
- hydrolat migdałowy
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-12, 21:18   #960
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Majka84 Pokaż wiadomość
Po waszych komentarzach jestem zdecydowana juz na kolejny kosmetyk alva - rhassoul - REPAIR SPRAY. A mam pytanie czy ktoras stosowala moze zel myjacy w pudrze z glinka - z tej samej serii? Ja poki co obdarzona dosc hojnie probkami kremow sante wybrobowalam je na sobie - i niestety o ile z kremu do cery suchej bylam zadowolona - po 3 zuzytych probkach - tydzien czasu stosowania - zero nowych niespodzianek na twarzy, cera jakby odzyskala blask, ktorego nie widzialam juz dobrych pare lat przeszlam do testowani kremow - dla cery mieszanej i wrazliwej ... niestey tragedia skora swieci sie niemilosiernie i mnostwo malych krostek sie pojawilo ;/ Chyba alkohol na drugim miejscu w skladzie nie dzial na mnie dobrze. Odeszla mi nawet ochota na zakup tego pierwszego kremu, z ktorego bylam zadowolona
a to w końcu żel czy proch? jeśli chodzi o takie myjadło w tubce, to ja lubię. a jak proch, z którego sobie trzeba coś zmieszać, to nie znam - ale kup i zdaj relacje
Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
cieszę się Twoim szczęściem
krzycz , chwal się ... i dbaj o siebie!
Ciesz się życiem, dużo uśmiechaj i myśl pozytywnie
na wszelki wypadek omijaj kwasy i nie przesadzaj z olejkami eterycznym i będzie cacy
ależ oczywiście, teraz żadnych hardkorów nie stosuję a z olejkami eterycznymi staram się oczywiście nie przesadzać. myślę, że te w alvie psikane parę razy w tygodniu na gębę nie zaszkodzą. już większego wpływu na wnętrze spodziewam się po jakichś ziołowych herbatkach - tu uważam bardziej
(tak dla zainteresowanych - świeży napar z imbiru dobrze uspokaja "poranne mdłości" - tylko nie należy z imbirem przesadzać, jak z większością korzeni, przypraw i ziół )

w ogóle to jeszcze raz dziękuję wszystkim kruszynka, gdyby miała już chociaż coś w rodzaju rączki, pomachałaby na pewno ciociom

Edytowane przez cloche
Czas edycji: 2012-10-12 o 21:20
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:00.